Mezičasy závodu: 01.10.2011 - Oblastní žebříček | Kategorie: D12C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (60) 2 (47) 3 (75) 4 (80) 5 (45) 6 (100) Cíl Reg. číslo
1.
21:25 4:17 (6) 5:31 (5) 3:02 (5) 5:20 (1) 1:45 (2) 1:04 (2) 0:26 (7)
Křečková Jana
ZPV9999 4:17 (6) 9:48 (4) 12:50 (4) 18:10 (2) 19:55 (1) 20:59 (1) 21:25 (1) ZPV9999
2.
22:16 + 0:51 3:31 (1) 6:08 (6) 3:01 (3) 5:45 (2) 2:27 (7) 1:04 (2) 0:20 (1)
Plhalová Šárka
ASU0097 3:31 (1) 9:39 (3) 12:40 (3) 18:25 (3) 20:52 (3) 21:56 (2) 22:16 (2) ASU0097
3.
22:22 + 0:57 4:03 (5) 4:36 (2) 3:28 (7) 5:48 (3) 2:08 (5) 1:56 (11) 0:23 (3)
Zatloukalová Romana
SSU9950 4:03 (5) 8:39 (2) 12:07 (2) 17:55 (1) 20:03 (2) 21:59 (3) 22:22 (3) SSU9950
4.
22:41 + 1:16 3:58 (4) 6:25 (7) 3:01 (3) 5:54 (5) 1:46 (3) 1:09 (9) 0:28 (8)
Hájková Lenka
AOP0050 3:58 (4) 10:23 (5) 13:24 (5) 19:18 (5) 21:04 (4) 22:13 (4) 22:41 (4) AOP0050
5.
22:52 + 1:27 3:45 (3) 4:08 (1) 4:04 (11) 6:50 (8) 2:46 (10) 0:51 (1) 0:28 (8)
Bruková Magda
TRI0054 3:45 (3) 7:53 (1) 11:57 (1) 18:47 (4) 21:33 (5) 22:24 (5) 22:52 (5) TRI0054
6.
24:36 + 3:11 3:34 (2) 8:52 (8) 2:59 (2) 6:03 (6) 1:39 (1) 1:04 (2) 0:25 (4)
Poláková Tereza
SOP9951 3:34 (2) 12:26 (7) 15:25 (7) 21:28 (6) 23:07 (6) 24:11 (6) 24:36 (6) SOP9951
7.
28:19 + 6:54 4:50 (7) 10:06 (10) 3:42 (8) 6:09 (7) 2:01 (4) 1:06 (5) 0:25 (4)
Novotná Tereza
ZLH0051 4:50 (7) 14:56 (8) 18:38 (8) 24:47 (8) 26:48 (8) 27:54 (7) 28:19 (7) ZLH0051
8.
29:07 + 7:42 5:36 (9) 5:04 (3) 3:52 (10) 9:15 (13) 2:09 (6) 2:43 (12) 0:28 (8)
Cháberová Gita
JPV9999 5:36 (9) 10:40 (6) 14:32 (6) 23:47 (7) 25:56 (7) 28:39 (8) 29:07 (8) JPV9999
9.
31:55 + 10:30 8:34 (10) 10:01 (9) 2:14 (1) 5:51 (4) 3:48 (11) 1:07 (8) 0:20 (1)
Švidrnochová Lenka
MOV9951 8:34 (10) 18:35 (9) 20:49 (9) 26:40 (9) 30:28 (9) 31:35 (9) 31:55 (9) MOV9951
10.
37:26 + 16:01 13:38 (13) 5:05 (4) 3:47 (9) 8:52 (12) 2:33 (9) 3:03 (13) 0:28 (8)
Poláková Lenka
SOP0151 13:38 (13) 18:43 (10) 22:30 (10) 31:22 (10) 33:55 (10) 36:58 (10) 37:26 (10) SOP0151
11.
39:08 + 17:43 4:50 (7) 16:28 (12) 4:26 (12) 7:06 (9) 4:38 (13) 1:15 (10) 0:25 (4)
Pukyšová Anežka
KSU9999 4:50 (7) 21:18 (11) 25:44 (11) 32:50 (11) 37:28 (11) 38:43 (11) 39:08 (11) KSU9999
12.
42:32 + 21:07 10:12 (11) 13:39 (11) 5:52 (13) 8:40 (11) 2:31 (8) 1:06 (5) 0:32 (13)
Václavková Zuzana
ASU0098 10:12 (11) 23:51 (12) 29:43 (12) 38:23 (12) 40:54 (12) 42:00 (12) 42:32 (12) ASU0098
13.
87:40 + 66:15 11:52 (12) 58:58 (13) 3:22 (6) 7:55 (10) 3:59 (12) 1:06 (5) 0:28 (8)
Lugrová Natalie
JPV0066 11:52 (12) 70:50 (13) 74:12 (13) 82:07 (13) 86:06 (13) 87:12 (13) 87:40 (13) JPV0066