Mezičasy závodu: 10.09.2011 - Oblastní žebříček na klasické trati | Kategorie: H10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (101) 2 (104) 3 (105) 4 (109) 5 (100) Cíl Reg. číslo
2.
17:53 + 1:41 3:17 (3) 3:56 (6) 1:57 (13) 3:22 (7) 4:50 (1) 0:31 (1)
Kovařík Martin
TRI0101 3:17 (3) 7:13 (3) 9:10 (5) 12:32 (5) 17:22 (2) 17:53 (2) TRI0101
1.
16:12 3:25 (5) 2:37 (2) 1:13 (4) 2:44 (3) 5:39 (5) 0:34 (2)
Světnický František
STE0204 3:25 (5) 6:02 (2) 7:15 (1) 9:59 (1) 15:38 (1) 16:12 (1) STE0204
6.
20:24 + 4:12 2:37 (1) 3:19 (4) 3:07 (15) 2:43 (1) 8:03 (14) 0:35 (3)
Šimek Štěpán
UOL0104 2:37 (1) 5:56 (1) 9:03 (4) 11:46 (2) 19:49 (6) 20:24 (6) UOL0104
9.
23:54 + 7:42 2:51 (2) 7:39 (14) 1:16 (5) 5:06 (14) 6:26 (10) 0:36 (4)
Sýkora Vítek
TRI0102 2:51 (2) 10:30 (8) 11:46 (7) 16:52 (9) 23:18 (9) 23:54 (9) TRI0102
13.
32:54 + 16:42 9:47 (14) 9:40 (17) 1:17 (6) 5:05 (13) 6:28 (11) 0:37 (5)
Janík Patrik
LCE0101 9:47 (14) 19:27 (16) 20:44 (14) 25:49 (14) 32:17 (13) 32:54 (13) LCE0101
16.
37:39 + 21:27 17:43 (19) 3:22 (5) 1:24 (7) 6:19 (17) 8:13 (15) 0:38 (6)
Hulenka Lukáš
MOV0101 17:43 (19) 21:05 (17) 22:29 (17) 28:48 (17) 37:01 (16) 37:39 (16) MOV0101
4.
19:41 + 3:29 3:46 (6) 4:08 (8) 0:51 (1) 3:25 (9) 6:51 (12) 0:40 (7)
Kundrata Jan
JZL0201 3:46 (6) 7:54 (5) 8:45 (2) 12:10 (4) 19:01 (4) 19:41 (4) JZL0201
14.
33:37 + 17:25 11:34 (16) 10:04 (18) 2:07 (14) 3:51 (11) 5:21 (3) 0:40 (7)
Gonda Václav
LCE0102 11:34 (16) 21:38 (18) 23:45 (18) 27:36 (15) 32:57 (14) 33:37 (14) LCE0102
15.
36:06 + 19:54 6:54 (11) 5:54 (13) 1:37 (11) 5:44 (15) 15:14 (18) 0:43 (9)
Šubert Sebastian
BFM0101 6:54 (11) 12:48 (11) 14:25 (11) 20:09 (11) 35:23 (15) 36:06 (15) BFM0101
3.
18:37 + 2:25 3:17 (3) 4:21 (9) 1:12 (3) 3:10 (5) 5:54 (8) 0:43 (9)
Smolka Roman
VIC0102 3:17 (3) 7:38 (4) 8:50 (3) 12:00 (3) 17:54 (3) 18:37 (3) VIC0102
12.
32:35 + 16:23 15:38 (18) 2:22 (1) 3:08 (16) 2:43 (1) 8:00 (13) 0:44 (11)
Gogela Martin
UOL 15:38 (18) 18:00 (15) 21:08 (15) 23:51 (13) 31:51 (12) 32:35 (12) UOL
5.
19:54 + 3:42 6:34 (10) 3:08 (3) 1:04 (2) 3:07 (4) 5:17 (2) 0:44 (11)
Jirka Matyáš
ZPV0201 6:34 (10) 9:42 (6) 10:46 (6) 13:53 (6) 19:10 (5) 19:54 (5) ZPV0201
7.
22:06 + 5:54 5:50 (8) 4:29 (10) 1:30 (10) 3:45 (10) 5:48 (7) 0:44 (11)
Dorčák Jan
MOV0103 5:50 (8) 10:19 (7) 11:49 (8) 15:34 (7) 21:22 (8) 22:06 (7) MOV0103
17.
40:15 + 24:03 14:37 (17) 10:23 (19) 3:50 (19) 4:21 (12) 6:19 (9) 0:45 (14)
Dadák Petr
JPV0101 14:37 (17) 25:00 (19) 28:50 (19) 33:11 (19) 39:30 (17) 40:15 (17) JPV0101
10.
26:35 + 10:23 11:07 (15) 4:07 (7) 1:43 (12) 3:18 (6) 5:35 (4) 0:45 (14)
Zobaník Radek
RAD0201 11:07 (15) 15:14 (13) 16:57 (12) 20:15 (12) 25:50 (10) 26:35 (10) RAD0201
11.
29:23 + 13:11 7:32 (12) 4:32 (11) 1:26 (8) 6:16 (16) 8:50 (16) 0:47 (16)
Mielec Radomír
AOV0301 7:32 (12) 12:04 (10) 13:30 (10) 19:46 (10) 28:36 (11) 29:23 (11) AOV0301
7.
22:06 + 5:54 5:11 (7) 5:37 (12) 1:27 (9) 3:22 (7) 5:41 (6) 0:48 (17)
Karásek Matyáš
ZPV0302 5:11 (7) 10:48 (9) 12:15 (9) 15:37 (8) 21:18 (7) 22:06 (7) ZPV0302
19.
50:57 + 34:45 6:06 (9) 7:58 (15) 3:29 (17) 10:21 (19) 22:05 (19) 0:58 (18)
Jelínek Jan
AOP0101 6:06 (9) 14:04 (12) 17:33 (13) 27:54 (16) 49:59 (19) 50:57 (19) AOP0101
18.
42:47 + 26:35 8:40 (13) 8:52 (16) 3:49 (18) 7:57 (18) 11:44 (17) 1:45 (19)
Adámek Vojtěch
MOV0102 8:40 (13) 17:32 (14) 21:21 (16) 29:18 (18) 41:02 (18) 42:47 (18) MOV0102
DISK
Bitto Max
LCE0103 12:51 DISK LCE0103