Mezičasy závodu: 07.05.2011 - Svojanovský divočák | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (72) 2 (32) 3 (34) 4 (35) 5 (36) 6 (100) Cíl Reg. číslo
1.
12:34 3:22 (1) 0:36 (8) 2:09 (2) 2:47 (1) 1:34 (1) 1:45 (2) 0:21 (1)
Janků Martin
STE0404 3:22 (1) 3:58 (1) 6:07 (1) 8:54 (1) 10:28 (1) 12:13 (1) 12:34 (1) STE0404
2.
13:49 + 1:15 4:18 (5) 0:28 (2) 2:11 (3) 2:59 (3) 1:50 (4) 1:37 (1) 0:26 (4)
Moskvová Agáta
ZLH0551 4:18 (5) 4:46 (4) 6:57 (3) 9:56 (3) 11:46 (3) 13:23 (2) 13:49 (2) ZLH0551
3.
14:18 + 1:44 4:09 (4) 0:40 (12) 1:47 (1) 2:55 (2) 2:10 (8) 2:07 (5) 0:30 (9)
Otrubová Anna
PLU0577 4:09 (4) 4:49 (5) 6:36 (2) 9:31 (2) 11:41 (2) 13:48 (3) 14:18 (3) PLU0577
4.
14:27 + 1:53 3:38 (3) 0:37 (9) 2:49 (6) 3:06 (4) 1:44 (3) 2:08 (6) 0:25 (3)
Beneš Jindřich
KON0404 3:38 (3) 4:15 (3) 7:04 (4) 10:10 (4) 11:54 (4) 14:02 (4) 14:27 (4) KON0404
5.
15:05 + 2:31 3:28 (2) 0:33 (3) 3:07 (9) 3:14 (6) 1:55 (5) 2:19 (10) 0:29 (7)
Hájek Marek
STE0400 3:28 (2) 4:01 (2) 7:08 (5) 10:22 (5) 12:17 (5) 14:36 (5) 15:05 (5) STE0400
6.
15:31 + 2:57 4:26 (6) 0:37 (9) 2:20 (5) 3:42 (7) 2:00 (6) 2:00 (4) 0:26 (4)
Novotný Erik
ZLH0301 4:26 (6) 5:03 (6) 7:23 (6) 11:05 (6) 13:05 (6) 15:05 (6) 15:31 (6) ZLH0301
7.
16:04 + 3:30 6:09 (17) 0:27 (1) 2:16 (4) 3:13 (5) 1:34 (1) 1:54 (3) 0:31 (11)
Šotková Anička
UOL 6:09 (17) 6:36 (16) 8:52 (9) 12:05 (8) 13:39 (7) 15:33 (7) 16:04 (7) UOL
8.
17:28 + 4:54 5:00 (11) 0:33 (3) 3:09 (10) 3:43 (8) 2:10 (8) 2:11 (7) 0:42 (17)
Müller Matyáš
KSU 5:00 (11) 5:33 (10) 8:42 (8) 12:25 (9) 14:35 (8) 16:46 (8) 17:28 (8) KSU
9.
17:32 + 4:58 4:36 (8) 0:34 (7) 3:06 (8) 3:43 (8) 2:39 (12) 2:23 (13) 0:31 (11)
Šotek Adámek
UOL 4:36 (8) 5:10 (8) 8:16 (7) 11:59 (7) 14:38 (9) 17:01 (9) 17:32 (9) UOL
10.
17:39 + 5:05 4:30 (7) 0:33 (3) 4:01 (16) 3:46 (10) 2:08 (7) 2:15 (9) 0:26 (4)
Šincl Martin
ASU0000 4:30 (7) 5:03 (6) 9:04 (12) 12:50 (10) 14:58 (10) 17:13 (10) 17:39 (10) ASU0000
11.
18:29 + 5:55 4:38 (9) 0:49 (16) 3:59 (14) 3:47 (11) 2:27 (11) 2:13 (8) 0:36 (13)
Lorenc Štěpán
PLU 4:38 (9) 5:27 (9) 9:26 (14) 13:13 (11) 15:40 (11) 17:53 (11) 18:29 (11) PLU
12.
19:00 + 6:26 5:14 (12) 0:42 (14) 3:05 (7) 4:27 (14) 2:47 (14) 2:22 (12) 0:23 (2)
Smékalová Karolína
UOL0451 5:14 (12) 5:56 (14) 9:01 (10) 13:28 (13) 16:15 (12) 18:37 (13) 19:00 (12) UOL0451
13.
19:06 + 6:32 5:19 (14) 0:33 (3) 3:18 (11) 4:08 (12) 2:57 (15) 2:21 (11) 0:30 (9)
Smékalová Viktorie
UOL0450 5:19 (14) 5:52 (12) 9:10 (13) 13:18 (12) 16:15 (12) 18:36 (12) 19:06 (13) UOL0450
14.
20:02 + 7:28 5:16 (13) 0:39 (11) 4:02 (17) 4:12 (13) 2:26 (10) 2:48 (14) 0:39 (16)
Urbanová Monika
UOL 5:16 (13) 5:55 (13) 9:57 (16) 14:09 (14) 16:35 (14) 19:23 (14) 20:02 (14) UOL
15.
21:09 + 8:35 5:41 (15) 0:46 (15) 3:24 (12) 4:55 (15) 2:46 (13) 2:59 (15) 0:38 (15)
Šimek Adam
X205 5:41 (15) 6:27 (15) 9:51 (15) 14:46 (16) 17:32 (15) 20:31 (15) 21:09 (15) X205
16.
24:23 + 11:49 4:53 (10) 0:41 (13) 3:27 (13) 5:35 (16) 5:26 (18) 3:52 (17) 0:29 (7)
Neumannová Kristýna
STE0550 4:53 (10) 5:34 (11) 9:01 (10) 14:36 (15) 20:02 (16) 23:54 (16) 24:23 (16) STE0550
17.
31:20 + 18:46 7:38 (18) 0:57 (17) 7:26 (23) 7:54 (21) 3:19 (17) 3:19 (16) 0:47 (18)
Světnický Antonín
STE0800 7:38 (18) 8:35 (18) 16:01 (18) 23:55 (17) 27:14 (18) 30:33 (17) 31:20 (17) STE0800
18.
32:04 + 19:30 8:56 (19) 1:11 (18) 6:38 (22) 7:12 (20) 3:16 (16) 4:04 (18) 0:47 (18)
Plhal Lukáš
ASU0600 8:56 (19) 10:07 (19) 16:45 (19) 23:57 (18) 27:13 (17) 31:17 (18) 32:04 (18) ASU0600
19.
48:41 + 36:07 13:11 (20) 1:25 (22) 5:45 (20) 12:35 (22) 7:04 (21) 6:49 (22) 1:52 (23)
Růžička Matěj
KSU09 13:11 (20) 14:36 (20) 20:21 (20) 32:56 (19) 40:00 (19) 46:49 (19) 48:41 (19) KSU09
20.
53:53 + 41:19 26:34 (22) 1:29 (23) 5:35 (18) 6:26 (19) 6:42 (19) 6:31 (21) 0:36 (13)
Ondruchová Anička
ASU0001 26:34 (22) 28:03 (23) 33:38 (22) 40:04 (22) 46:46 (21) 53:17 (22) 53:53 (20) ASU0001
21.
53:58 + 41:24 25:51 (21) 1:12 (19) 5:44 (19) 6:25 (18) 8:37 (22) 5:02 (19) 1:07 (21)
Zindulková
SSU 25:51 (21) 27:03 (21) 32:47 (21) 39:12 (20) 47:49 (22) 52:51 (20) 53:58 (21) SSU
22.
54:35 + 42:01 26:34 (22) 1:23 (20) 5:58 (21) 6:04 (17) 6:42 (19) 6:30 (20) 1:24 (22)
Kroul Jiří
ASU0549 26:34 (22) 27:57 (22) 33:55 (23) 39:59 (21) 46:41 (20) 53:11 (21) 54:35 (22) ASU0549
DISK 5:56 (16) 1:23 (20) 4:00 (15) 0:51 (20)
Tomanek Lukáš
STE0502 5:56 (16) 7:19 (17) 11:19 (17) 17:43 DISK STE0502