Mezičasy závodu: 30.04.2011 - Oblastní žebříček | Kategorie: D10L
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (40) 2 (50) 3 (60) 4 (70) 5 (100) Cíl Reg. číslo
1.
16:47 2:21 (1) 3:13 (3) 3:39 (4) 3:19 (3) 3:56 (1) 0:19 (3)
Aschermannová Tereza
754 2:21 (1) 5:34 (2) 9:13 (1) 12:32 (1) 16:28 (1) 16:47 (1) 754
2.
19:09 + 2:22 2:27 (2) 3:01 (1) 5:17 (8) 3:08 (1) 4:56 (3) 0:20 (6)
Semíková Lucie
2:27 (2) 5:28 (1) 10:45 (2) 13:53 (2) 18:49 (2) 19:09 (2)
3.
20:55 + 4:08 5:37 (9) 4:38 (7) 3:10 (2) 3:14 (2) 3:56 (1) 0:20 (6)
Aschermannová Klára
755 5:37 (9) 10:15 (8) 13:25 (4) 16:39 (3) 20:35 (3) 20:55 (3) 755
4.
27:08 + 10:21 4:54 (8) 3:33 (4) 3:38 (3) 4:42 (7) 10:02 (10) 0:19 (3)
Nosková Klára
4:54 (8) 8:27 (4) 12:05 (3) 16:47 (4) 26:49 (4) 27:08 (4)
5.
28:39 + 11:52 6:37 (10) 5:02 (8) 6:32 (10) 4:56 (8) 5:10 (5) 0:22 (10)
Reisingerová Eliška
6:37 (10) 11:39 (9) 18:11 (7) 23:07 (7) 28:17 (5) 28:39 (5)
6.
30:12 + 13:25 4:07 (7) 5:09 (10) 5:13 (7) 5:57 (12) 9:25 (9) 0:21 (9)
Richtrová Kamila
751 4:07 (7) 9:16 (7) 14:29 (5) 20:26 (6) 29:51 (6) 30:12 (6) 751
7.
33:25 + 16:38 12:28 (15) 5:48 (11) 4:19 (5) 4:10 (5) 6:20 (7) 0:20 (6)
Kopecká Tamara
594 12:28 (15) 18:16 (13) 22:35 (12) 26:45 (10) 33:05 (7) 33:25 (7) 594
8.
34:13 + 17:26 2:44 (3) 6:14 (12) 5:55 (9) 5:17 (10) 13:39 (14) 0:24 (13)
Čechmánková Anna
494 2:44 (3) 8:58 (5) 14:53 (6) 20:10 (5) 33:49 (8) 34:13 (8) 494
9.
35:36 + 18:49 2:52 (4) 3:39 (5) 13:34 (14) 3:57 (4) 11:19 (12) 0:15 (1)
Novotná Viktorka
605 2:52 (4) 6:31 (3) 20:05 (8) 24:02 (8) 35:21 (9) 35:36 (9) 605
10.
38:40 + 21:53 12:21 (14) 3:52 (6) 4:38 (6) 4:28 (6) 12:59 (13) 0:22 (10)
Tužová Barbora
12:21 (14) 16:13 (12) 20:51 (10) 25:19 (9) 38:18 (10) 38:40 (10)
11.
38:48 + 22:01 9:55 (12) 3:04 (2) 9:22 (13) 5:33 (11) 10:30 (11) 0:24 (13)
Vitebská Eliška
641 9:55 (12) 12:59 (11) 22:21 (11) 27:54 (11) 38:24 (11) 38:48 (11) 641
12.
42:28 + 25:41 10:00 (13) 16:46 (14) 3:04 (1) 6:47 (13) 5:28 (6) 0:23 (12)
Nováková Marie
604 10:00 (13) 26:46 (15) 29:50 (14) 36:37 (13) 42:05 (12) 42:28 (12) 604
13.
45:24 + 28:37 3:42 (6) 17:23 (15) 9:19 (12) 7:48 (14) 6:53 (8) 0:19 (3)
Richter Franka und Carla
140 3:42 (6) 21:05 (14) 30:24 (15) 38:12 (14) 45:05 (14) 45:24 (14) 140
14.
52:38 + 35:51 2:55 (5) 6:15 (13) 19:55 (15) 5:16 (9) 17:53 (15) 0:24 (13)
Neumann Lena
118 2:55 (5) 9:10 (6) 29:05 (13) 34:21 (12) 52:14 (15) 52:38 (15) 118
44:58 + 28:11 6:45 (11) 5:07 (9) 8:44 (11) 18:58 (15) 5:07 (4) 0:17 (2)
Reisingerová Radka
6:45 (11) 11:52 (10) 20:36 (9) 39:34 (15) 44:41 (13) 44:58 (13)