Mezičasy závodu: 02.04.2011 - Oblastní přebor VO a JmOve sprintu | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (159) 2 (153) 3 (155) 4 (171) 5 (145) 6 (100) Cíl Reg. číslo
1.
8:14 2:01 (1) 1:07 (1) 1:14 (2) 1:06 (7) 1:53 (2) 0:37 (4) 0:16 (1)
zAVADILOVA Zuzana
2:01 (1) 3:08 (1) 4:22 (1) 5:28 (1) 7:21 (1) 7:58 (1) 8:14 (1)
2.
8:53 + 0:39 2:15 (2) 1:23 (4) 1:20 (3) 1:05 (6) 1:53 (2) 0:39 (6) 0:18 (4)
Dittrichová Lucie
SKM0551 2:15 (2) 3:38 (2) 4:58 (2) 6:03 (2) 7:56 (2) 8:35 (2) 8:53 (2) SKM0551
3.
9:31 + 1:17 2:51 (6) 1:33 (7) 1:22 (7) 0:53 (1) 1:45 (1) 0:43 (8) 0:24 (13)
Jureník Jakub
MOV0601 2:51 (6) 4:24 (4) 5:46 (3) 6:39 (3) 8:24 (3) 9:07 (3) 9:31 (3) MOV0601
4.
10:29 + 2:15 2:37 (3) 1:27 (6) 2:01 (24) 1:17 (14) 2:14 (5) 0:37 (4) 0:16 (1)
Mudráková Eliska
LCE0352 2:37 (3) 4:04 (3) 6:05 (5) 7:22 (5) 9:36 (5) 10:13 (4) 10:29 (4) LCE0352
5.
10:39 + 2:25 3:09 (8) 1:46 (12) 1:30 (10) 1:06 (7) 2:04 (4) 0:46 (12) 0:18 (4)
Chroustová Michaela
VBM0451 3:09 (8) 4:55 (9) 6:25 (6) 7:31 (7) 9:35 (4) 10:21 (6) 10:39 (5) VBM0451
6.
10:40 + 2:26 3:31 (10) 1:23 (4) 1:32 (12) 1:01 (4) 2:17 (7) 0:31 (1) 0:25 (15)
Bastar Adam
XXB 3:31 (10) 4:54 (8) 6:26 (7) 7:27 (6) 9:44 (7) 10:15 (5) 10:40 (6) XXB
7.
11:06 + 2:52 2:50 (5) 1:58 (14) 1:10 (1) 0:59 (3) 2:46 (10) 1:01 (23) 0:22 (10)
Stehlík Alexandr
2:50 (5) 4:48 (7) 5:58 (4) 6:57 (4) 9:43 (6) 10:44 (7) 11:06 (7)
8.
11:09 + 2:55 2:53 (7) 1:44 (11) 1:54 (17) 1:09 (10) 2:15 (6) 0:50 (15) 0:24 (13)
Klímová Markéta
OTK 2:53 (7) 4:37 (5) 6:31 (8) 7:40 (8) 9:55 (8) 10:45 (8) 11:09 (8) OTK
9.
11:37 + 3:23 2:46 (4) 1:56 (13) 1:58 (19) 1:47 (22) 2:19 (8) 0:33 (2) 0:18 (4)
Rada Stepán
ABM0404 2:46 (4) 4:42 (6) 6:40 (9) 8:27 (11) 10:46 (9) 11:19 (9) 11:37 (9) ABM0404
10.
11:57 + 3:43 4:23 (18) 1:09 (2) 1:21 (6) 1:14 (12) 2:57 (12) 0:34 (3) 0:19 (7)
Chmelar Filip
4:23 (18) 5:32 (10) 6:53 (10) 8:07 (9) 11:04 (10) 11:38 (11) 11:57 (10)
22.
12:33 + 4:19 5:14 (21) 1:36 (8) 1:20 (3) 0:53 (1) 0:56 (28)
Brada Pavel
5:14 (21) 6:50 (18) 8:10 (17) 9:03 (12) 11:37 (10) 12:33 (11)
11.
12:54 + 4:40 4:02 (14) 1:38 (10) 1:33 (13) 1:04 (5) 3:25 (16) 0:43 (8) 0:29 (22)
Holikova Sara
4:02 (14) 5:40 (11) 7:13 (11) 8:17 (10) 11:42 (11) 12:25 (12) 12:54 (12)
12.
13:01 + 4:47 3:58 (13) 2:08 (17) 1:59 (20) 1:16 (13) 2:21 (9) 0:52 (16) 0:27 (17)
Tomanová Eliska
3:58 (13) 6:06 (14) 8:05 (14) 9:21 (14) 11:42 (11) 12:34 (13) 13:01 (13)
13.
14:39 + 6:25 3:32 (11) 2:23 (20) 2:00 (22) 1:41 (21) 3:45 (17) 0:56 (19) 0:22 (10)
Miksík Michal
RAD 3:32 (11) 5:55 (12) 7:55 (12) 9:36 (15) 13:21 (14) 14:17 (15) 14:39 (14) RAD
14.
15:08 + 6:54 4:10 (15) 2:05 (15) 2:03 (25) 1:35 (20) 3:50 (18) 0:58 (21) 0:27 (17)
Palas Jan
AZL0543 4:10 (15) 6:15 (16) 8:18 (18) 9:53 (16) 13:43 (16) 14:41 (17) 15:08 (15) AZL0543
15.
15:42 + 7:28 3:29 (9) 2:27 (21) 2:00 (22) 1:58 (23) 3:13 (15) 0:54 (17) 1:41 (34)
Pekárek Tobias
3:29 (9) 5:56 (13) 7:56 (13) 9:54 (17) 13:07 (13) 14:01 (14) 15:42 (16)
16.
16:04 + 7:50 3:55 (12) 2:16 (18) 1:55 (18) 2:29 (25) 4:21 (22) 0:45 (11) 0:23 (12)
Vecerková Lucie
3:55 (12) 6:11 (15) 8:06 (15) 10:35 (20) 14:56 (17) 15:41 (18) 16:04 (17)
28.
18:04 + 9:50 2:26 (26) 1:33 (19) 4:40 (25) 1:08 (25) 0:56 (28)
Svecová Anna
7:21 (19) 9:47 (20) 11:20 (21) 16:00 (18) 17:08 (19) 18:04 (18)
17.
18:04 + 9:50 5:41 (25) 2:19 (19) 1:49 (15) 3:45 (28) 3:09 (13) 0:54 (17) 0:27 (17)
Sonet Bohdana
5:41 (25) 8:00 (22) 9:49 (21) 13:34 (23) 16:43 (19) 17:37 (20) 18:04 (18)
18.
18:54 + 10:40 4:20 (17) 4:38 (28) 1:40 (14) 1:22 (15) 4:59 (27) 0:58 (21) 0:57 (30)
Vánová Klára
4:20 (17) 8:58 (25) 10:38 (23) 12:00 (22) 16:59 (20) 17:57 (21) 18:54 (20)
19.
19:51 + 11:37 9:48 (32) 2:05 (15) 1:59 (20) 1:26 (17) 3:11 (14) 0:57 (20) 0:25 (15)
Martina Polisenská
XXX 9:48 (32) 11:53 (29) 13:52 (26) 15:18 (27) 18:29 (21) 19:26 (22) 19:51 (21) XXX
20.
20:22 + 12:08 6:00 (28) 2:57 (22) 2:29 (27) 2:29 (25) 4:48 (26) 1:11 (26) 0:28 (21)
Mikesková Markéta
TZL0253 6:00 (28) 8:57 (24) 11:26 (24) 13:55 (24) 18:43 (22) 19:54 (23) 20:22 (22) TZL0253
21.
22:05 + 13:51 5:28 (24) 8:45 (30) 1:50 (16) 2:07 (24) 2:51 (11) 0:48 (14) 0:16 (1)
Zurková Marie
5:28 (24) 14:13 (30) 16:03 (30) 18:10 (30) 21:01 (25) 21:49 (26) 22:05 (23)
23.
22:42 + 14:28 4:18 (16) 3:15 (23) 2:29 (27) 3:59 (31) 5:49 (29) 1:28 (29) 1:24 (33)
Denemarek Max
BBM0800 4:18 (16) 7:33 (21) 10:02 (22) 14:01 (25) 19:50 (24) 21:18 (25) 22:42 (24) BBM0800
24.
22:50 + 14:36 4:27 (19) 10:04 (32) 1:30 (10) 1:13 (11) 4:31 (24) 0:44 (10) 0:21 (9)
Uhríková Barbora
4:27 (19) 14:31 (31) 16:01 (29) 17:14 (29) 21:45 (27) 22:29 (27) 22:50 (25)
25.
23:11 + 14:57 5:45 (26) 1:36 (8) 1:20 (3) 1:23 (16) 8:41 (32) 1:33 (30) 2:53 (35)
Moricová Dita
5:45 (26) 7:21 (19) 8:41 (19) 10:04 (19) 18:45 (23) 20:18 (24) 23:11 (26)
26.
23:20 + 15:06 5:23 (23) 9:55 (31) 1:26 (8) 1:26 (17) 4:10 (21) 0:41 (7) 0:19 (7)
Uhríková Terezka
VIC 5:23 (23) 15:18 (32) 16:44 (31) 18:10 (30) 22:20 (28) 23:01 (28) 23:20 (27) VIC
27.
24:37 + 16:23 4:52 (20) 3:37 (24) 3:37 (29) 3:52 (30) 5:28 (28) 1:57 (32) 1:14 (31)
Palasova Barbora
AZL1077 4:52 (20) 8:29 (23) 12:06 (25) 15:58 (28) 21:26 (26) 23:23 (29) 24:37 (28) AZL1077
33.
29:31 + 21:17 4:05 (20) 1:14 (27) 0:38 (25)
Sisková Hana
23:34 (34) 27:39 (29) 28:53 (30) 29:31 (29)
34.
30:31 + 22:17 4:02 (19) 1:21 (28) 0:39 (26)
Pluharová Hana
24:29 (35) 28:31 (30) 29:52 (31) 30:31 (30)
29.
32:13 + 23:59 6:49 (29) 4:08 (25) 4:52 (32) 7:19 (32) 6:33 (31) 2:01 (33) 0:31 (23)
Otruba Frantisek
KON0505 6:49 (29) 10:57 (27) 15:49 (28) 23:08 (33) 29:41 (32) 31:42 (33) 32:13 (31) KON0505
30.
32:19 + 24:05 7:24 (30) 4:20 (27) 3:51 (30) 3:24 (27) 10:16 (33) 2:13 (35) 0:51 (27)
Michalkova Sabina
ABR 7:24 (30) 11:44 (28) 15:35 (27) 18:59 (32) 29:15 (31) 31:28 (32) 32:19 (32) ABR
31.
33:30 + 25:16 9:38 (31) 8:16 (29) 4:06 (31) 3:49 (29) 6:13 (30) 1:01 (23) 0:27 (17)
Cernosek Jan
9:38 (31) 17:54 (33) 22:00 (32) 25:49 (36) 32:02 (33) 33:03 (34) 33:30 (33)
35.
35:18 + 27:04 23:04 (35) 1:43 (31) 0:36 (24)
Sikora Jan
SFM 9:55 (18) 32:59 (34) 34:42 (35) 35:18 (34) SFM
32.
38:59 + 30:45 5:52 (27) 4:14 (26) 20:19 (34) 2:10 (34) 1:20 (32)
Nemcová Stepána
5:52 (27) 10:06 (26) 15:10 (26) 35:29 (35) 37:39 (36) 38:59 (35)
DISK 5:15 (22) 1:22 (3) 1:29 (9) 1:06 (7) 4:21 (22) 0:46 (12)
Kalousková Kamila
5:15 (22) 6:37 (17) 8:06 (15) 9:12 (13) 13:33 (15) 14:19 (16) DISK