Mezičasy závodu: 26.03.2011 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10L
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (104) 2 (106) 3 (107) 4 (108) 5 (109) 6 (77) 7 (63) 8 (100) Cíl Reg. číslo
7.
35:54 + 7:13 2:35 (4) 3:51 (12) 4:21 (15) 2:32 (7) 9:30 (18) 1:21 (1) 6:56 (6) 4:28 (6) 0:20 (5)
Šťastný Petr
TAP0106 2:35 (4) 6:26 (6) 10:47 (10) 13:19 (8) 22:49 (13) 24:10 (12) 31:06 (11) 35:34 (9) 35:54 (7) TAP0106
3.
32:04 + 3:23 3:38 (19) 3:36 (10) 3:05 (4) 2:09 (3) 6:12 (6) 1:22 (2) 7:30 (9) 4:16 (5) 0:16 (1)
Keyř Patrik
TAP0007 3:38 (19) 7:14 (12) 10:19 (9) 12:28 (5) 18:40 (4) 20:02 (3) 27:32 (5) 31:48 (5) 32:04 (3) TAP0007
5.
34:41 + 6:00 3:52 (20) 3:06 (6) 4:23 (17) 2:40 (10) 6:49 (9) 1:27 (3) 6:39 (5) 5:23 (11) 0:22 (12)
Jirásek Kryštof
ROZ0101 3:52 (20) 6:58 (10) 11:21 (13) 14:01 (12) 20:50 (9) 22:17 (7) 28:56 (6) 34:19 (7) 34:41 (5) ROZ0101
4.
32:56 + 4:15 2:54 (11) 4:32 (16) 2:50 (1) 2:20 (6) 6:06 (4) 1:27 (3) 7:05 (7) 5:19 (10) 0:23 (14)
Pucherna František
2:54 (11) 7:26 (14) 10:16 (8) 12:36 (7) 18:42 (5) 20:09 (5) 27:14 (4) 32:33 (6) 32:56 (4)
6.
34:51 + 6:10 2:45 (6) 2:55 (4) 3:29 (8) 2:08 (1) 9:02 (17) 1:30 (5) 8:31 (11) 4:14 (4) 0:17 (2)
Šplíchal Radim
ZVO0103 2:45 (6) 5:40 (4) 9:09 (4) 11:17 (4) 20:19 (8) 21:49 (6) 30:20 (8) 34:34 (8) 34:51 (6) ZVO0103
18.
43:47 + 15:06 5:45 (22) 3:32 (9) 6:09 (22) 2:19 (5) 6:47 (8) 1:32 (6) 11:48 (19) 5:32 (12) 0:23 (14)
Šrámek Jaromír
MFP0303 5:45 (22) 9:17 (20) 15:26 (22) 17:45 (19) 24:32 (16) 26:04 (15) 37:52 (18) 43:24 (19) 43:47 (18) MFP0303
17.
42:47 + 14:06 3:37 (17) 5:17 (18) 4:15 (12) 5:08 (21) 7:25 (13) 1:36 (7) 9:03 (15) 6:06 (15) 0:20 (5)
Zakouřil Matyáš
VSP0400 3:37 (17) 8:54 (18) 13:09 (17) 18:17 (21) 25:42 (18) 27:18 (17) 36:21 (17) 42:27 (18) 42:47 (17) VSP0400
2.
29:59 + 1:18 2:37 (5) 4:34 (17) 2:51 (2) 3:31 (15) 4:53 (1) 1:37 (8) 5:47 (2) 3:49 (2) 0:20 (5)
Titz Adam
VSP0401 2:37 (5) 7:11 (11) 10:02 (7) 13:33 (9) 18:26 (3) 20:03 (4) 25:50 (3) 29:39 (4) 29:59 (2) VSP0401
14.
40:48 + 12:07 2:46 (8) 4:09 (14) 4:21 (15) 5:06 (20) 7:17 (11) 1:40 (9) 8:59 (14) 6:08 (16) 0:22 (12)
Svoboda Jáchym
ROZ02 2:46 (8) 6:55 (9) 11:16 (12) 16:22 (15) 23:39 (14) 25:19 (14) 34:18 (13) 40:26 (15) 40:48 (14) ROZ02
1.
28:41 2:32 (3) 2:25 (1) 3:16 (7) 2:35 (8) 6:10 (5) 1:45 (10) 6:04 (3) 3:30 (1) 0:24 (16)
Kovářík Tomáš
KAM0300 2:32 (3) 4:57 (2) 8:13 (1) 10:48 (2) 16:58 (1) 18:43 (1) 24:47 (2) 28:17 (2) 28:41 (1) KAM0300
DISK 1:52 (1) 2:32 (2) 4:30 (18) 2:16 (4) 5:59 (3) 1:49 (11) 5:25 (1) 4:09 (3) 0:21 (11)
Hejda Ondřej
KNC9902 1:52 (1) 4:24 (1) 8:54 (3) 11:10 (3) 17:09 (2) 18:58 (2) 24:23 (1) 28:32 (3) DISK KNC9902
10.
37:25 + 8:44 3:06 (14) 4:08 (13) 3:42 (9) 2:49 (12) 8:04 (16) 1:51 (12) 6:38 (4) 6:42 (19) 0:25 (17)
Kysela Tomáš
TAP 3:06 (14) 7:14 (12) 10:56 (11) 13:45 (11) 21:49 (11) 23:40 (11) 30:18 (7) 37:00 (11) 37:25 (10) TAP
9.
37:21 + 8:40 2:50 (10) 5:20 (19) 4:17 (13) 3:17 (14) 5:44 (2) 1:53 (13) 7:05 (7) 6:35 (18) 0:20 (5)
Sedláček Jaroslav
ROZ0300 2:50 (10) 8:10 (15) 12:27 (15) 15:44 (14) 21:28 (10) 23:21 (10) 30:26 (10) 37:01 (12) 37:21 (9) ROZ0300
15.
41:20 + 12:39 2:49 (9) 6:43 (23) 4:08 (11) 2:45 (11) 7:55 (15) 1:58 (14) 9:34 (16) 5:09 (7) 0:19 (3)
Cimr Jaromír
ROU01 2:49 (9) 9:32 (22) 13:40 (19) 16:25 (16) 24:20 (15) 26:18 (16) 35:52 (15) 41:01 (16) 41:20 (15) ROU01
19.
44:34 + 15:53 2:19 (2) 5:53 (21) 4:48 (19) 5:14 (22) 9:38 (19) 2:06 (15) 8:35 (13) 5:41 (13) 0:20 (5)
Buk Ondřej
ROU0102 2:19 (2) 8:12 (16) 13:00 (16) 18:14 (20) 27:52 (19) 29:58 (19) 38:33 (19) 44:14 (20) 44:34 (19) ROU0102
11.
38:01 + 9:20 2:56 (12) 3:16 (8) 3:44 (10) 3:41 (16) 6:41 (7) 2:08 (16) 10:00 (18) 5:16 (9) 0:19 (3)
Šubrt Matěj
DKP0205 2:56 (12) 6:12 (5) 9:56 (6) 13:37 (10) 20:18 (7) 22:26 (8) 32:26 (12) 37:42 (13) 38:01 (11) DKP0205
13.
40:02 + 11:21 3:22 (15) 5:23 (20) 3:07 (5) 3:43 (17) 6:50 (10) 2:13 (17) 9:51 (17) 5:13 (8) 0:20 (5)
Kraus Matěj
ZVO0203 3:22 (15) 8:45 (17) 11:52 (14) 15:35 (13) 22:25 (12) 24:38 (13) 34:29 (14) 39:42 (14) 40:02 (13) ZVO0203
20.
52:28 + 23:47 8:15 (23) 3:42 (11) 5:01 (20) 3:02 (13) 10:54 (20) 2:20 (18) 11:54 (20) 6:50 (20) 0:30 (20)
Tomáš Reichl
MKP0100 8:15 (23) 11:57 (23) 16:58 (23) 20:00 (22) 30:54 (21) 33:14 (20) 45:08 (20) 51:58 (21) 52:28 (20) MKP0100
21.
57:23 + 28:42 3:00 (13) 6:29 (22) 4:19 (14) 3:43 (17) 13:13 (21) 2:38 (19) 13:38 (22) 9:49 (21) 0:34 (21)
Havelka Ondřej
TAP 3:00 (13) 9:29 (21) 13:48 (20) 17:31 (18) 30:44 (20) 33:22 (21) 47:00 (21) 56:49 (22) 57:23 (21) TAP
8.
37:01 + 8:20 3:37 (17) 3:07 (7) 3:08 (6) 2:37 (9) 7:23 (12) 2:42 (20) 7:50 (10) 6:12 (17) 0:25 (17)
Trnka Martin jun
VSP0300 3:37 (17) 6:44 (8) 9:52 (5) 12:29 (6) 19:52 (6) 22:34 (9) 30:24 (9) 36:36 (10) 37:01 (8) VSP0300
16.
42:33 + 13:52 3:31 (16) 3:03 (5) 7:04 (23) 3:43 (17) 7:29 (14) 2:51 (21) 8:34 (12) 5:52 (14) 0:26 (19)
Sladkovský Jan
TAP0202 3:31 (16) 6:34 (7) 13:38 (18) 17:21 (17) 24:50 (17) 27:41 (18) 36:15 (16) 42:07 (17) 42:33 (16) TAP0202
22.
70:30 + 41:49 4:44 (21) 4:30 (15) 5:16 (21) 7:06 (23) 16:39 (22) 8:17 (22) 12:59 (21) 10:13 (22) 0:46 (23)
Ransdorf Michael
TAP0107 4:44 (21) 9:14 (19) 14:30 (21) 21:36 (23) 38:15 (22) 46:32 (22) 59:31 (22) 69:44 (23) 70:30 (22) TAP0107
12.
39:05 + 10:24
Prokop Tomáš
ZVO0221 39:05 (12) ZVO0221
DISK 2:45 (6) 2:48 (3) 3:03 (3) 2:08 (1) 0:37 (22)
Bartoň Michal
KAM0107 2:45 (6) 5:33 (3) 8:36 (2) 10:44 (1) 25:14 (1) DISK KAM0107