Mezičasy závodu: 26.03.2011 - 1. závod Východočeského poháru | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (87) 2 (71) 3 (48) 4 (52) 5 (100) Cíl Reg. číslo
1.
16:24 1:34 (1) 4:31 (2) 2:06 (1) 3:45 (2) 3:26 (1) 1:02 (4)
Rusin Vojtěch
BRU0301 1:34 (1) 6:05 (1) 8:11 (1) 11:56 (1) 15:22 (1) 16:24 (1) BRU0301
2.
18:05 + 1:41 1:40 (6) 4:38 (5) 2:15 (2) 4:13 (6) 3:55 (10) 1:24 (28)
Kuneš Vojtěch
HOR0200 1:40 (6) 6:18 (3) 8:33 (2) 12:46 (2) 16:41 (2) 18:05 (2) HOR0200
3.
18:12 + 1:48 1:52 (8) 5:11 (8) 2:19 (3) 3:47 (3) 3:53 (8) 1:10 (14)
Brož Jiří
LPU0502 1:52 (8) 7:03 (6) 9:22 (4) 13:09 (3) 17:02 (3) 18:12 (3) LPU0502
4.
19:03 + 2:39 2:38 (24) 4:21 (1) 2:50 (14) 4:32 (9) 3:46 (4) 0:56 (2)
Tichý Radomír
NER 2:38 (24) 6:59 (5) 9:49 (7) 14:21 (9) 18:07 (7) 19:03 (4) NER
5.
19:04 + 2:40 1:34 (1) 4:31 (2) 4:01 (28) 4:06 (5) 3:48 (5) 1:04 (8)
Šimůnková Veronika
STH0152 1:34 (1) 6:05 (1) 10:06 (9) 14:12 (8) 18:00 (6) 19:04 (5) STH0152
5.
19:04 + 2:40 2:03 (14) 5:14 (9) 2:29 (7) 4:01 (4) 4:01 (12) 1:16 (21)
Pušová Bára
STH0352 2:03 (14) 7:17 (9) 9:46 (6) 13:47 (5) 17:48 (4) 19:04 (5) STH0352
7.
19:20 + 2:56 1:38 (5) 5:27 (11) 2:39 (9) 4:16 (8) 4:24 (20) 0:56 (2)
Šmídová Barbora
STH0253 1:38 (5) 7:05 (7) 9:44 (5) 14:00 (6) 18:24 (9) 19:20 (7) STH0253
8.
19:24 + 3:00 1:36 (4) 5:02 (7) 2:20 (5) 4:36 (10) 4:21 (18) 1:29 (35)
Tichý Lubomír
NER 1:36 (4) 6:38 (4) 8:58 (3) 13:34 (4) 17:55 (5) 19:24 (8) NER
9.
19:28 + 3:04 2:39 (25) 4:37 (4) 2:42 (11) 4:13 (6) 4:10 (14) 1:07 (11)
Čáp Radek
DOB0200 2:39 (25) 7:16 (8) 9:58 (8) 14:11 (7) 18:21 (8) 19:28 (9) DOB0200
10.
20:30 + 4:06 1:56 (10) 5:57 (13) 2:24 (6) 5:01 (15) 4:00 (11) 1:12 (16)
Švagr Rostislav
TYN0001 1:56 (10) 7:53 (11) 10:17 (10) 15:18 (11) 19:18 (10) 20:30 (10) TYN0001
11.
21:12 + 4:48 1:50 (7) 5:49 (12) 2:55 (16) 4:42 (11) 4:37 (22) 1:19 (26)
Doucha Martin
SNA0501 1:50 (7) 7:39 (10) 10:34 (11) 15:16 (10) 19:53 (11) 21:12 (11) SNA0501
12.
21:59 + 5:35 4:50 (47) 4:42 (6) 2:36 (8) 3:42 (1) 4:55 (25) 1:14 (18)
Šolc Jindřich
LPU 4:50 (47) 9:32 (19) 12:08 (17) 15:50 (14) 20:45 (13) 21:59 (12) LPU
12.
21:59 + 5:35 2:05 (15) 5:59 (14) 2:45 (12) 5:00 (14) 4:41 (24) 1:29 (35)
Málek Ondřej
LPU0402 2:05 (15) 8:04 (13) 10:49 (13) 15:49 (13) 20:30 (12) 21:59 (12) LPU0402
14.
22:26 + 6:02 2:33 (22) 5:24 (10) 2:39 (9) 4:52 (13) 5:31 (31) 1:27 (34)
Kočí Matěj
NER 2:33 (22) 7:57 (12) 10:36 (12) 15:28 (12) 20:59 (14) 22:26 (14) NER
15.
22:33 + 6:09 2:00 (13) 6:14 (17) 2:53 (15) 6:02 (18) 4:18 (16) 1:06 (10)
Haas Filip
LPU0401 2:00 (13) 8:14 (14) 11:07 (14) 17:09 (16) 21:27 (16) 22:33 (15) LPU0401
16.
23:11 + 6:47 2:28 (19) 6:07 (15) 2:46 (13) 5:14 (16) 4:36 (21) 2:00 (45)
Hlaváček Pavel
PHK 2:28 (19) 8:35 (16) 11:21 (15) 16:35 (15) 21:11 (15) 23:11 (16) PHK
17.
23:54 + 7:30 1:55 (9) 6:29 (18) 3:19 (20) 6:35 (24) 4:20 (17) 1:16 (21)
Filipová Lucie
SRK0351 1:55 (9) 8:24 (15) 11:43 (16) 18:18 (17) 22:38 (17) 23:54 (17) SRK0351
18.
26:00 + 9:36 2:49 (28) 7:01 (22) 3:34 (23) 6:04 (19) 5:17 (28) 1:15 (19)
Horčičák Radek
VAM0505 2:49 (28) 9:50 (20) 13:24 (19) 19:28 (18) 24:45 (18) 26:00 (18) VAM0505
19.
26:10 + 9:46 3:13 (32) 6:08 (16) 2:59 (18) 8:18 (32) 4:21 (18) 1:11 (15)
Votroubková Zuzana
SHK 3:13 (32) 9:21 (17) 12:20 (18) 20:38 (20) 24:59 (19) 26:10 (19) SHK
20.
26:51 + 10:27 1:56 (10) 7:26 (23) 4:25 (33) 6:20 (21) 5:12 (26) 1:32 (38)
Vávrová Vanda
NER 1:56 (10) 9:22 (18) 13:47 (20) 20:07 (19) 25:19 (20) 26:51 (20) NER
21.
27:58 + 11:34 4:00 (37) 6:50 (21) 4:30 (34) 5:37 (17) 5:45 (33) 1:16 (21)
Šišma Vojta
TYN0201 4:00 (37) 10:50 (23) 15:20 (23) 20:57 (21) 26:42 (22) 27:58 (21) TYN0201
22.
28:21 + 11:57 2:14 (17) 7:57 (28) 4:06 (31) 6:53 (26) 5:20 (29) 1:51 (44)
Śkopová Adéla
CET0451 2:14 (17) 10:11 (22) 14:17 (21) 21:10 (22) 26:30 (21) 28:21 (22) CET0451
23.
29:51 + 13:27 3:04 (30) 6:49 (20) 4:32 (37) 10:44 (52) 3:39 (2) 1:03 (6)
Matoušová Gábina
VRL 3:04 (30) 9:53 (21) 14:25 (22) 25:09 (26) 28:48 (23) 29:51 (23) VRL
24.
30:19 + 13:55 2:18 (18) 12:15 (53) 3:40 (24) 7:11 (28) 3:51 (6) 1:04 (8)
Kroniková Štěpánka
SHK0150 2:18 (18) 14:33 (43) 18:13 (36) 25:24 (27) 29:15 (24) 30:19 (24) SHK0150
25.
30:23 + 13:59 2:13 (16) 12:23 (55) 3:41 (25) 7:10 (27) 3:54 (9) 1:02 (4)
Holečková Petra
SHK0250 2:13 (16) 14:36 (44) 18:17 (37) 25:27 (28) 29:21 (25) 30:23 (25) SHK0250
26.
30:31 + 14:07 2:44 (26) 12:22 (54) 3:41 (25) 7:11 (28) 3:41 (3) 0:52 (1)
Suchá Simona
SHK 2:44 (26) 15:06 (47) 18:47 (39) 25:58 (30) 29:39 (26) 30:31 (26) SHK
27.
32:02 + 15:38 6:28 (59) 8:52 (35) 2:58 (17) 8:18 (32) 4:02 (13) 1:24 (28)
Hep Christián
ALB0100 6:28 (59) 15:20 (49) 18:18 (38) 26:36 (33) 30:38 (28) 32:02 (27) ALB0100
28.
32:24 + 16:00 4:12 (42) 8:49 (34) 4:14 (32) 6:28 (22) 6:34 (35) 2:07 (46)
Kopecká Martina
PHK 4:12 (42) 13:01 (37) 17:15 (30) 23:43 (23) 30:17 (27) 32:24 (28) PHK
29.
32:34 + 16:10 7:18 (62) 7:47 (24) 5:24 (49) 6:34 (23) 4:12 (15) 1:19 (26)
Bártová Adéla
LPU0353 7:18 (62) 15:05 (45) 20:29 (47) 27:03 (34) 31:15 (29) 32:34 (29) LPU0353
30.
33:17 + 16:53 2:45 (27) 8:43 (32) 4:32 (37) 8:24 (36) 7:29 (40) 1:24 (28)
Tomášová Adéla
CHC0351 2:45 (27) 11:28 (25) 16:00 (25) 24:24 (24) 31:53 (31) 33:17 (30) CHC0351
31.
33:50 + 17:26 5:09 (51) 8:58 (38) 5:50 (53) 6:09 (20) 5:20 (29) 2:24 (49)
Roháč Martin
NER 5:09 (51) 14:07 (41) 19:57 (44) 26:06 (31) 31:26 (30) 33:50 (31) NER
32.
34:38 + 18:14 3:35 (34) 8:13 (30) 5:24 (49) 8:31 (37) 6:47 (37) 2:08 (47)
Sýkora Jakub
PHK 3:35 (34) 11:48 (26) 17:12 (29) 25:43 (29) 32:30 (32) 34:38 (32) PHK
33.
35:17 + 18:53 3:07 (31) 8:56 (36) 4:42 (39) 9:46 (45) 7:14 (38) 1:32 (38)
Vodičková Johana
NER 3:07 (31) 12:03 (28) 16:45 (27) 26:31 (32) 33:45 (34) 35:17 (33) NER
34.
35:55 + 19:31 4:13 (44) 7:50 (25) 3:22 (21) 11:49 (57) 7:24 (39) 1:17 (24)
Kočová Anička
NER 4:13 (44) 12:03 (28) 15:25 (24) 27:14 (36) 34:38 (35) 35:55 (34) NER
35.
35:56 + 19:32 1:58 (12) 21:11 (65) 2:19 (3) 4:44 (12) 4:37 (22) 1:07 (11)
Hepová Viktorie
ALB0050 1:58 (12) 23:09 (60) 25:28 (58) 30:12 (45) 34:49 (36) 35:56 (35) ALB0050
36.
36:00 + 19:36 4:10 (41) 7:57 (28) 4:55 (43) 7:43 (30) 8:41 (51) 2:34 (55)
Švíglerová Kateřina
LPU0752 4:10 (41) 12:07 (30) 17:02 (28) 24:45 (25) 33:26 (33) 36:00 (36) LPU0752
37.
37:01 + 20:37 8:28 (64) 11:10 (48) 3:16 (19) 6:47 (25) 5:43 (32) 1:37 (41)
Roháč Michal
NER 8:28 (64) 19:38 (57) 22:54 (55) 29:41 (43) 35:24 (37) 37:01 (37) NER
38.
37:21 + 20:57 4:24 (45) 10:41 (46) 5:32 (51) 10:26 (47) 5:15 (27) 1:03 (6)
Hendrych Tomáš
SHK 4:24 (45) 15:05 (45) 20:37 (48) 31:03 (52) 36:18 (39) 37:21 (38) SHK
39.
37:27 + 21:03 2:34 (23) 10:09 (40) 5:14 (46) 9:22 (41) 8:51 (54) 1:17 (24)
Weber Adam
PHK0401 2:34 (23) 12:43 (32) 17:57 (35) 27:19 (37) 36:10 (38) 37:27 (39) PHK0401
40.
38:26 + 22:02 5:23 (53) 8:38 (31) 6:52 (61) 9:20 (40) 6:44 (36) 1:29 (35)
Vokáčová Daniela
LPU 5:23 (53) 14:01 (40) 20:53 (50) 30:13 (46) 36:57 (41) 38:26 (40) LPU
41.
38:47 + 22:23 2:28 (19) 10:15 (43) 5:04 (45) 9:40 (44) 8:56 (55) 2:24 (49)
Weberová Adéla
PHK0155 2:28 (19) 12:43 (32) 17:47 (33) 27:27 (38) 36:23 (40) 38:47 (41) PHK0155
42.
38:48 + 22:24 6:20 (58) 6:39 (19) 6:33 (59) 11:40 (56) 6:24 (34) 1:12 (16)
Doskočil Vilém
SJC0107 6:20 (58) 12:59 (36) 19:32 (42) 31:12 (53) 37:36 (42) 38:48 (42) SJC0107
43.
39:21 + 22:57 4:05 (39) 11:35 (52) 3:47 (27) 10:28 (48) 8:02 (45) 1:24 (28)
Pompach Lukáš
PHK 4:05 (39) 15:40 (52) 19:27 (41) 29:55 (44) 37:57 (44) 39:21 (43) PHK
44.
39:26 + 23:02 2:28 (19) 8:48 (33) 8:44 (66) 9:01 (38) 8:43 (52) 1:42 (42)
Pavelec Matěj
NPA0501 2:28 (19) 11:16 (24) 20:00 (45) 29:01 (40) 37:44 (43) 39:26 (44) NPA0501
45.
40:00 + 23:36 5:06 (50) 11:12 (49) 4:57 (44) 9:29 (42) 7:29 (40) 1:47 (43)
Zenknerová Olga
BRU0351 5:06 (50) 16:18 (53) 21:15 (51) 30:44 (50) 38:13 (46) 40:00 (45) BRU0351
46.
40:04 + 23:40 2:53 (29) 8:56 (36) 5:44 (52) 13:12 (59) 7:54 (43) 1:25 (32)
Suchánková Eliška
PHK 2:53 (29) 11:49 (27) 17:33 (32) 30:45 (51) 38:39 (48) 40:04 (46) PHK
47.
40:24 + 24:00 3:36 (35) 9:20 (39) 4:53 (40) 11:12 (55) 8:57 (56) 2:26 (52)
Netuková Anežka
SHK0750 3:36 (35) 12:56 (35) 17:49 (34) 29:01 (40) 37:58 (45) 40:24 (47) SHK0750
48.
40:31 + 24:07 5:42 (54) 7:53 (26) 7:14 (63) 9:39 (43) 8:48 (53) 1:15 (19)
Kološová Veronika
LPU0351 5:42 (54) 13:35 (39) 20:49 (49) 30:28 (48) 39:16 (51) 40:31 (48) LPU0351
49.
41:14 + 24:50 4:12 (42) 10:10 (41) 5:16 (47) 10:37 (51) 8:02 (45) 2:57 (58)
Pašková Barbora
CHC 4:12 (42) 14:22 (42) 19:38 (43) 30:15 (47) 38:17 (47) 41:14 (49) CHC
50.
41:19 + 24:55 6:17 (57) 12:44 (56) 3:30 (22) 8:01 (31) 8:22 (48) 2:25 (51)
Voláková Viktorie
BRU0651 6:17 (57) 19:01 (56) 22:31 (54) 30:32 (49) 38:54 (50) 41:19 (50) BRU0651
51.
41:20 + 24:56 3:19 (33) 10:10 (41) 5:54 (55) 10:07 (46) 9:18 (57) 2:32 (54)
Komárková Zbyňka
TJH0751 3:19 (33) 13:29 (38) 19:23 (40) 29:30 (42) 38:48 (49) 41:20 (51) TJH0751
52.
43:45 + 27:21 6:47 (61) 11:27 (50) 4:54 (42) 9:03 (39) 8:27 (50) 3:07 (60)
Pavelec Michal
NPA0801 6:47 (61) 18:14 (54) 23:08 (56) 32:11 (54) 40:38 (52) 43:45 (52) NPA0801
53.
44:14 + 27:50 4:33 (46) 10:50 (47) 6:16 (57) 13:13 (60) 7:56 (44) 1:26 (33)
Kavalír Jan
SHK0300 4:33 (46) 15:23 (50) 21:39 (53) 34:52 (57) 42:48 (54) 44:14 (53) SHK0300
54.
44:53 + 28:29 4:01 (38) 11:32 (51) 5:56 (56) 11:09 (54) 9:49 (59) 2:26 (52)
Pěničková Michaela
NER 4:01 (38) 15:33 (51) 21:29 (52) 32:38 (55) 42:27 (53) 44:53 (54) NER
55.
45:56 + 29:32 13:33 (65) 13:47 (57) 5:19 (48) 8:19 (34) 3:51 (6) 1:07 (11)
Kubeček Adam
BRU0201 13:33 (65) 27:20 (64) 32:39 (63) 40:58 (60) 44:49 (55) 45:56 (55) BRU0201
56.
49:40 + 33:16 4:53 (49) 10:19 (44) 4:53 (40) 14:27 (63) 10:50 (60) 4:18 (63)
Zitková Andrea
LPU0751 4:53 (49) 15:12 (48) 20:05 (46) 34:32 (56) 45:22 (56) 49:40 (56) LPU0751
57.
53:48 + 37:24 7:18 (62) 17:40 (61) 7:22 (64) 11:00 (53) 8:20 (47) 2:08 (47)
Slaninová Zuzana
NER 7:18 (62) 24:58 (61) 32:20 (62) 43:20 (61) 51:40 (58) 53:48 (57) NER
58.
53:58 + 37:34 4:07 (40) 14:39 (59) 6:18 (58) 12:28 (58) 13:00 (63) 3:26 (61)
Rychtrová Julie
JIL 4:07 (40) 18:46 (55) 25:04 (57) 37:32 (58) 50:32 (57) 53:58 (58) JIL
59.
56:40 + 40:16 5:12 (52) 16:11 (60) 6:39 (60) 19:17 (66) 7:47 (42) 1:34 (40)
Besedová Katka
CHT0351 5:12 (52) 21:23 (59) 28:02 (60) 47:19 (63) 55:06 (60) 56:40 (59) CHT0351
60.
57:40 + 41:16 6:13 (56) 14:36 (58) 5:51 (54) 13:44 (62) 13:32 (64) 3:44 (62)
Erlebach Jan
JIL 6:13 (56) 20:49 (58) 26:40 (59) 40:24 (59) 53:56 (59) 57:40 (60) JIL
61.
58:07 + 41:43 6:37 (60) 18:26 (62) 7:09 (62) 13:33 (61) 9:29 (58) 2:53 (57)
Slaninová Lenka
NER 6:37 (60) 25:03 (62) 32:12 (61) 45:45 (62) 55:14 (61) 58:07 (61) NER
62.
65:53 + 49:29 6:04 (55) 18:59 (63) 11:00 (67) 15:31 (64) 11:33 (62) 2:46 (56)
Kubát Vojta
VRL 6:04 (55) 25:03 (62) 36:03 (64) 51:34 (64) 63:07 (62) 65:53 (62) VRL
63.
71:34 + 55:10 15:53 (66) 20:09 (64) 8:34 (65) 15:35 (65) 8:22 (48) 3:01 (59)
Kadaň Marek
LPU 15:53 (66) 36:02 (65) 44:36 (65) 60:11 (65) 68:33 (63) 71:34 (63) LPU
DISK 4:50 (47) 7:56 (27) 4:30 (34) 10:29 (50)
Mader Zdeněk
VRL 4:50 (47) 12:46 (34) 17:16 (31) 27:45 (39) DISK VRL
DISK 1:34 (1) 10:38 (45) 4:31 (36) 10:28 (48)
Waněk Hubert
VRL0302 1:34 (1) 12:12 (31) 16:43 (26) 27:11 (35) DISK VRL0302
DISK 3:44 (36) 8:23 (35) 11:21 (61) 4:48 (64)
Sýkorová Alžběta
PHK 3:44 (36) 16:31 24:54 36:15 DISK PHK
DISK 4:01 (28)
Ježek Radim
NER 15:37 19:38 DISK NER
DISK 4:05 (30)
Vavrda Luboš
NER 15:38 19:43 DISK NER
DISK
Čechová Martina
NER DISK NER