Mezičasy závodu: 26.03.2011 - 1. závod Východočeského poháru | Kategorie: H10N
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (92) 2 (71) 3 (48) 4 (69) 5 (100) Cíl Reg. číslo
1.
20:30 2:34 (5) 4:36 (3) 2:12 (2) 2:37 (1) 7:35 (8) 0:56 (2)
Bláha Marek
PHK0102 2:34 (5) 7:10 (1) 9:22 (1) 11:59 (1) 19:34 (1) 20:30 (1) PHK0102
2.
22:44 + 2:14 1:44 (1) 5:51 (4) 2:46 (5) 5:45 (7) 5:42 (2) 0:56 (2)
Bárta Šimon
PHK0202 1:44 (1) 7:35 (2) 10:21 (2) 16:06 (3) 21:48 (2) 22:44 (2) PHK0202
3.
23:00 + 2:30 2:10 (3) 6:05 (5) 2:43 (4) 4:56 (5) 6:00 (4) 1:06 (7)
Sýkora Jan
PHK0203 2:10 (3) 8:15 (3) 10:58 (3) 15:54 (2) 21:54 (3) 23:00 (3) PHK0203
4.
25:14 + 4:44 7:01 (11) 4:28 (2) 3:04 (7) 3:58 (2) 5:47 (3) 0:56 (2)
Rücker Jan
HOR0201 7:01 (11) 11:29 (7) 14:33 (7) 18:31 (5) 24:18 (4) 25:14 (4) HOR0201
5.
25:49 + 5:19 3:56 (8) 7:19 (6) 2:27 (3) 4:23 (3) 6:37 (5) 1:07 (8)
Školník Eduard
BRU0103 3:56 (8) 11:15 (5) 13:42 (4) 18:05 (4) 24:42 (5) 25:49 (5) BRU0103
6.
30:20 + 9:50 12:39 (12) 3:58 (1) 2:47 (6) 5:44 (6) 4:20 (1) 0:52 (1)
Chaloupský Jakub
PHK0302 12:39 (12) 16:37 (11) 19:24 (11) 25:08 (9) 29:28 (6) 30:20 (6) PHK0302
7.
32:09 + 11:39 2:16 (4) 8:00 (7) 3:42 (10) 8:47 (9) 8:01 (9) 1:23 (11)
Štregl Matyáš
VRL0301 2:16 (4) 10:16 (4) 13:58 (5) 22:45 (7) 30:46 (7) 32:09 (7) VRL0301
8.
44:17 + 23:47 6:34 (10) 12:58 (13) 6:27 (13) 9:54 (10) 6:47 (7) 1:37 (12)
Vondráček Daniel
SRK0206 6:34 (10) 19:32 (12) 25:59 (12) 35:53 (10) 42:40 (8) 44:17 (8) SRK0206
9.
44:27 + 23:57 3:32 (7) 11:09 (11) 4:04 (11) 4:42 (4) 20:01 (11) 0:59 (5)
Rusz Rostislav
KUN0101 3:32 (7) 14:41 (10) 18:45 (10) 23:27 (8) 43:28 (9) 44:27 (9) KUN0101
10.
46:36 + 26:06 2:36 (6) 11:40 (12) 2:00 (1) 22:35 (12) 6:40 (6) 1:05 (6)
Koditek Jonáš
ASU 2:36 (6) 14:16 (8) 16:16 (8) 38:51 (12) 45:31 (10) 46:36 (10) ASU
DISK 5:27 (9) 9:10 (8) 3:41 (9) 19:15 (11)
Grundman Viktor
CHC0301 5:27 (9) 14:37 (9) 18:18 (9) 37:33 (11) DISK CHC0301
DISK 1:53 (2) 9:23 (9) 3:12 (8) 6:37 (8)
Manda Jakub
LPU0202 1:53 (2) 11:16 (6) 14:28 (6) 21:05 (6) DISK LPU0202
DISK 64:54 (13) 10:54 (10) 5:33 (12) 1:21 (10)
Pokorný Dominik
SRK0301 64:54 (13) 75:48 (13) 81:21 (13) 96:41 DISK SRK0301
DISK 16:29 (10) 1:13 (9)
Vávra Jakub
NER 10:53 21:41 38:10 DISK NER