Mezičasy závodu: 16.10.2010 - Oblastní žebříček | Kategorie: H12
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 2 3 4 5 6 7 8 Cíl Reg. číslo
1.
23:28 4:31 (3) 2:41 (2) 3:18 (3) 3:13 (1) 3:36 (1) 1:48 (1) 1:27 (7) 2:16 (1) 0:38 (2)
Soška Marek
ZBM9807 4:31 (3) 7:12 (2) 10:30 (2) 13:43 (1) 17:19 (1) 19:07 (1) 20:34 (1) 22:50 (1) 23:28 (1) ZBM9807
2.
24:57 + 1:29 4:26 (1) 2:32 (1) 3:41 (4) 3:26 (3) 3:36 (1) 2:14 (5) 1:19 (6) 2:59 (5) 0:44 (10)
Wing Tom
RBK9801 4:26 (1) 6:58 (1) 10:39 (3) 14:05 (3) 17:41 (2) 19:55 (2) 21:14 (2) 24:13 (2) 24:57 (2) RBK9801
3.
25:11 + 1:43 4:27 (2) 2:56 (6) 3:02 (1) 3:24 (2) 4:23 (6) 1:56 (2) 1:14 (5) 3:08 (7) 0:41 (5)
Žáček Matěj
RBK9802 4:27 (2) 7:23 (3) 10:25 (1) 13:49 (2) 18:12 (3) 20:08 (3) 21:22 (3) 24:30 (3) 25:11 (3) RBK9802
4.
27:15 + 3:47 4:39 (4) 2:48 (5) 4:23 (5) 4:00 (6) 3:52 (4) 3:02 (8) 1:07 (3) 2:40 (3) 0:44 (10)
Foltýn Tomáš
SJI9801 4:39 (4) 7:27 (4) 11:50 (5) 15:50 (5) 19:42 (5) 22:44 (5) 23:51 (4) 26:31 (4) 27:15 (4) SJI9801
5.
27:29 + 4:01 5:09 (5) 3:11 (7) 3:04 (2) 3:42 (4) 4:27 (8) 1:59 (3) 2:20 (13) 2:55 (4) 0:42 (7)
Čech Petr
SJI0001 5:09 (5) 8:20 (5) 11:24 (4) 15:06 (4) 19:33 (4) 21:32 (4) 23:52 (5) 26:47 (5) 27:29 (5) SJI0001
6.
29:53 + 6:25 6:35 (9) 2:44 (4) 4:28 (6) 4:24 (10) 4:04 (5) 2:24 (7) 1:29 (8) 3:07 (6) 0:38 (2)
Žanda Jan
CTB9901 6:35 (9) 9:19 (6) 13:47 (6) 18:11 (6) 22:15 (7) 24:39 (6) 26:08 (6) 29:15 (6) 29:53 (6) CTB9901
7.
35:48 +12:20 6:10 (7) 3:42 (8) 5:03 (9) 5:53 (16) 4:23 (6) 3:30 (10) 2:10 (12) 4:08 (13) 0:49 (15)
Gernert Marek
JIL9801 6:10 (7) 9:52 (7) 14:55 (8) 20:48 (8) 25:11 (8) 28:41 (7) 30:51 (7) 34:59 (7) 35:48 (7) JIL9801
8.
36:02 +12:34 7:22 (11) 2:43 (3) 4:31 (7) 3:46 (5) 3:47 (3) 9:24 (13) 1:07 (3) 2:36 (2) 0:46 (13)
Jirgl Karel
YBM9902 7:22 (11) 10:05 (8) 14:36 (7) 18:22 (7) 22:09 (6) 31:33 (10) 32:40 (8) 35:16 (8) 36:02 (8) YBM9902
9.
37:44 +14:16 5:42 (6) 5:59 (13) 5:56 (14) 5:02 (14) 4:59 (10) 3:21 (9) 2:36 (15) 3:26 (9) 0:43 (9)
Berka Vratislav
RBK9804 5:42 (6) 11:41 (10) 17:37 (10) 22:39 (10) 27:38 (10) 30:59 (8) 33:35 (9) 37:01 (9) 37:44 (9) RBK9804
10.
41:13 +17:45 12:32 (16) 5:26 (12) 5:14 (11) 4:05 (8) 5:16 (15) 2:22 (6) 1:54 (10) 3:43 (10) 0:41 (5)
Florián Vojtěch
ABM9901 12:32 (16) 17:58 (15) 23:12 (16) 27:17 (15) 32:33 (14) 34:55 (11) 36:49 (11) 40:32 (10) 41:13 (10) ABM9901
11.
41:29 +18:01 11:18 (15) 7:00 (15) 4:38 (8) 4:51 (11) 5:06 (13) 2:02 (4) 2:00 (11) 3:55 (11) 0:39 (4)
Blažek Jan
RBK9901 11:18 (15) 18:18 (16) 22:56 (15) 27:47 (16) 32:53 (15) 34:55 (11) 36:55 (12) 40:50 (11) 41:29 (11) RBK9901
12.
42:26 +18:58 7:56 (13) 4:50 (11) 5:04 (10) 4:55 (12) 5:09 (14) 3:36 (11) 2:34 (14) 7:34 (16) 0:48 (14)
Hybeš David
CHT9903 7:56 (13) 12:46 (11) 17:50 (11) 22:45 (11) 27:54 (11) 31:30 (9) 34:04 (10) 41:38 (12) 42:26 (12) CHT9903
13.
42:48 +19:20 6:30 (8) 4:41 (9) 5:45 (13) 4:58 (13) 4:59 (10) 10:12 (15) 1:01 (2) 4:06 (12) 0:36 (1)
Voborník Jakub
CTB0001 6:30 (8) 11:11 (9) 16:56 (9) 21:54 (9) 26:53 (9) 37:05 (13) 38:06 (13) 42:12 (13) 42:48 (13) CTB0001
14.
44:42 +21:14 7:05 (10) 8:45 (16) 6:18 (16) 4:04 (7) 7:33 (16) 3:48 (12) 1:40 (9) 4:47 (15) 0:42 (7)
Komenda Jan
ZBM9902 7:05 (10) 15:50 (14) 22:08 (14) 26:12 (14) 33:45 (16) 37:33 (14) 39:13 (14) 44:00 (14) 44:42 (14) ZBM9902
15.
46:18 +22:50 9:32 (14) 4:42 (10) 5:39 (12) 5:05 (15) 5:03 (12) 10:08 (14) 1:00 (1) 4:18 (14) 0:51 (16)
Pošvář Vojtěch
CHT9904 9:32 (14) 14:14 (12) 19:53 (12) 24:58 (12) 30:01 (12) 40:09 (15) 41:09 (15) 45:27 (15) 46:18 (15) CHT9904
16.
49:59 +26:31 7:51 (12) 6:58 (14) 6:00 (15) 4:21 (9) 4:54 (9) 11:32 (16) 4:16 (16) 3:23 (8) 0:44 (10)
Špringl Tomáš
YBM9903 7:51 (12) 14:49 (13) 20:49 (13) 25:10 (13) 30:04 (13) 41:36 (16) 45:52 (16) 49:15 (16) 49:59 (16) YBM9903
DISK
Kafka Matěj
SJI9903 SJI9903
abs
Hlaváč Ondřej
TBM9901 TBM9901