Mezičasy závodu: 27.08.2010 - Cena východních Čech 2010 - E1 | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (97) 2 (93) 3 (90) 4 (95) 5 (87) 6 (100) Cíl Reg. číslo
1.
20:01 4:21 (3) 1:02 (4) 2:28 (3) 4:28 (3) 1:52 (8)
Orany Vojtěch
SJI0401 4:21 (3) 5:23 (3) 7:51 (3) 12:19 (2) 18:09 (1) 20:01 (1) SJI0401
2.
21:36 + 1:35 4:01 (2) 0:55 (2) 2:35 (4) 4:05 (1) 2:13 (11)
Nešporová Marie
TTR0351 4:01 (2) 4:56 (1) 7:31 (2) 11:36 (1) 19:23 (2) 21:36 (2) TTR0351
3.
21:43 + 1:42 5:05 (6) 0:46 (1) 2:40 (6) 5:53 (7) 3:22 (2) 2:23 (2) 1:34 (1)
Fárník Tomas
BOV 5:05 (6) 5:51 (5) 8:31 (5) 14:24 (6) 17:46 (1) 20:09 (3) 21:43 (3) BOV
4.
24:21 + 4:20 5:06 (7) 1:29 (13) 3:21 (9) 4:13 (2) 4:26 (3) 3:17 (7) 2:29 (15)
Král Adam
CTB0501 5:06 (7) 6:35 (8) 9:56 (8) 14:09 (3) 18:35 (2) 21:52 (4) 24:21 (4) CTB0501
5.
24:54 + 4:53 5:09 (8) 1:21 (11) 2:06 (1) 5:39 (6) 5:16 (7) 3:27 (8) 1:56 (10)
Farníková Karolína
BOV 5:09 (8) 6:30 (7) 8:36 (6) 14:15 (4) 19:31 (3) 22:58 (5) 24:54 (5) BOV
6.
25:04 + 5:03 3:59 (1) 0:58 (3) 2:27 (2) 10:54 (26) 2:53 (1) 2:19 (1) 1:34 (1)
Rusin Vojtěch
BRU0301 3:59 (1) 4:57 (2) 7:24 (1) 18:18 (8) 21:11 (4) 23:30 (6) 25:04 (6) BRU0301
7.
25:11 + 5:10 4:29 (4) 1:05 (5) 2:37 (5) 6:05 (9) 1:41 (3)
Valík Adam
AOP0301 4:29 (4) 5:34 (4) 8:11 (4) 14:16 (5) 23:30 (6) 25:11 (7) AOP0301
8.
27:02 + 7:01 6:20 (9) 1:44 (16) 3:18 (8) 6:03 (8) 4:38 (6) 3:04 (5) 1:55 (9)
Palát Tomáš
ABM0307 6:20 (9) 8:04 (11) 11:22 (11) 17:25 (7) 22:03 (5) 25:07 (8) 27:02 (8) ABM0307
9.
29:26 + 9:25 8:19 (15) 1:49 (17) 3:49 (16) 5:05 (5) 5:30 (9) 3:08 (6) 1:46 (4)
Pilná Natálie
VRL0351 8:19 (15) 10:08 (14) 13:57 (14) 19:02 (9) 24:32 (6) 27:40 (9) 29:26 (9) VRL0351
10.
31:56 + 11:55 7:05 (12) 1:21 (11) 3:45 (15) 7:50 (17) 5:43 (11) 3:36 (9) 2:36 (16)
Blahova Daniela
HLV 7:05 (12) 8:26 (12) 12:11 (12) 20:01 (10) 25:44 (7) 29:20 (10) 31:56 (10) HLV
11.
32:31 + 12:30 4:47 (5) 1:19 (9) 2:45 (7) 13:48 (31) 1:51 (6)
Buryan Jan
MOV0401 4:47 (5) 6:06 (6) 8:51 (7) 22:39 (15) 30:40 (11) 32:31 (11) MOV0401
12.
32:57 + 12:56 6:23 (11) 1:18 (7) 3:25 (10) 12:36 (29) 4:35 (4) 2:54 (3) 1:46 (4)
Svesta Jakub
NER 6:23 (11) 7:41 (10) 11:06 (10) 23:42 (19) 28:17 (11) 31:11 (13) 32:57 (12) NER
12.
32:57 + 12:56 6:22 (10) 1:17 (6) 3:25 (10) 12:31 (28) 4:36 (5) 2:55 (4) 1:51 (6)
Svestkova Karolína
NER 6:22 (10) 7:39 (9) 11:04 (9) 23:35 (18) 28:11 (10) 31:06 (12) 32:57 (12) NER
14.
35:57 + 15:56 8:16 (14) 2:19 (21) 4:03 (17) 8:28 (19) 3:05 (19)
Hlaváčová Lucie
TBM0660 8:16 (14) 10:35 (17) 14:38 (15) 23:06 (16) 32:52 (14) 35:57 (14) TBM0660
15.
36:29 + 16:28 10:13 (20) 1:18 (7) 4:05 (18) 6:11 (11) 5:41 (10) 5:38 (12) 3:23 (20)
Cincibusová Lenka
FSP0450 10:13 (20) 11:31 (19) 15:36 (19) 21:47 (13) 27:28 (8) 33:06 (15) 36:29 (15) FSP0450
16.
36:52 + 16:51 8:02 (13) 1:20 (10) 3:31 (14) 8:25 (18) 8:50 (13) 3:46 (10) 2:58 (17)
Palatova Renata
ABM 8:02 (13) 9:22 (13) 12:53 (13) 21:18 (12) 30:08 (12) 33:54 (18) 36:52 (16) ABM
17.
37:00 + 16:59 8:19 (15) 2:01 (20) 4:51 (21) 6:39 (12) 6:13 (12) 5:26 (11) 3:31 (22)
Tomanová Eliška
LBM0651 8:19 (15) 10:20 (15) 15:11 (18) 21:50 (14) 28:03 (9) 33:29 (17) 37:00 (17) LBM0651
18.
37:21 + 17:20 8:32 (17) 1:55 (18) 4:29 (19) 6:07 (10) 4:14 (24)
Filipová Lucie
SRK0351 8:32 (17) 10:27 (16) 14:56 (16) 21:03 (11) 33:07 (16) 37:21 (18) SRK0351
19.
38:49 + 18:48 12:56 (24) 1:33 (14) 3:27 (12) 7:39 (16) 2:25 (13)
Málek Ondřej
LPU0402 12:56 (24) 14:29 (23) 17:56 (20) 25:35 (21) 36:24 (19) 38:49 (19) LPU0402
20.
39:59 + 19:58 10:05 (19) 3:19 (30) 6:29 (24) 6:50 (14) 2:26 (14)
Zrník Tomáš
ZRN 10:05 (19) 13:24 (21) 19:53 (23) 26:43 (23) 37:33 (21) 39:59 (20) ZRN
21.
40:23 + 20:22 10:22 (21) 2:34 (23) 5:51 (23) 6:55 (15) 3:48 (23)
Weber Adam
PHK0401 10:22 (21) 12:56 (20) 18:47 (22) 25:42 (22) 36:35 (20) 40:23 (21) PHK0401
22.
50:43 + 30:42 12:28 (23) 2:44 (26) 3:29 (13) 4:33 (4) 2:23 (12)
Mareček Karel
KSU0303 12:28 (23) 15:12 (24) 18:41 (21) 23:14 (17) 48:20 (23) 50:43 (22) KSU0303
23.
50:51 + 30:50 8:57 (18) 1:38 (15) 4:30 (20) 9:13 (20) 6:37 (30)
Nešpor Jiří
TTR0502 8:57 (18) 10:35 (17) 15:05 (17) 24:18 (20) 44:14 (22) 50:51 (23) TTR0502
24.
53:38 + 33:37 13:02 (25) 4:08 (33) 6:54 (26) 10:26 (24) 3:23 (20)
Good Eliška
SBR 13:02 (25) 17:10 (27) 24:04 (25) 34:30 (25) 50:15 (24) 53:38 (24) SBR
25.
55:32 + 35:31 13:44 (28) 3:37 (32) 7:21 (27) 9:59 (22) 4:41 (26)
Good Julinka
SBR 13:44 (28) 17:21 (28) 24:42 (26) 34:41 (27) 50:51 (25) 55:32 (25) SBR
26.
57:59 + 37:58 10:22 (21) 3:24 (31) 11:18 (33) 9:26 (21) 5:21 (28)
Schwab Filip
TBM0710 10:22 (21) 13:46 (22) 25:04 (28) 34:30 (25) 52:38 (26) 57:59 (26) TBM0710
27.
58:25 + 38:24 13:04 (26) 3:09 (27) 9:10 (31) 6:47 (13) 5:26 (8) 16:18 (14) 4:31 (25)
Ryglova Adela
TBM 13:04 (26) 16:13 (26) 25:23 (29) 32:10 (24) 37:36 (13) 53:54 (27) 58:25 (27) TBM
28.
63:39 + 43:38 15:44 (32) 2:35 (24) 6:43 (25) 12:27 (27) 6:16 (29)
Frosch Vítek
LPU0801 15:44 (32) 18:19 (32) 25:02 (27) 37:29 (28) 57:23 (28) 63:39 (28) LPU0801
29.
66:56 + 46:55 15:00 (29) 2:40 (25) 8:50 (30) 12:37 (30) 6:57 (31)
Pavlicova Bedřich
PAV 15:00 (29) 17:40 (29) 26:30 (31) 39:07 (29) 59:59 (29) 66:56 (29) PAV
30.
70:23 + 50:22 15:06 (30) 3:12 (28) 7:23 (28) 16:44 (32) 8:21 (33)
Kadane Marek
LPU 15:06 (30) 18:18 (31) 25:41 (30) 42:25 (31) 62:02 (30) 70:23 (30) LPU
31.
76:52 + 56:51 16:37 (33) 4:14 (34) 8:45 (29) 10:42 (25) 9:24 (34)
Sykora Jakub
PHK 16:37 (33) 20:51 (33) 29:36 (32) 40:18 (30) 67:28 (31) 76:52 (31) PHK
32.
81:28 + 61:27 20:47 (34) 3:17 (29) 10:15 (32) 10:18 (23) 14:43 (14) 14:32 (13) 7:36 (32)
Čivrný Jan
LPU0501 20:47 (34) 24:04 (34) 34:19 (34) 44:37 (32) 59:20 (14) 73:52 (32) 81:28 (32) LPU0501
DISK 15:33 (31) 2:33 (22) 5:23 (22) 2:59 (18)
Koláčný Jan
PHK9804 15:33 (31) 18:06 (30) 23:29 (24) 44:30 DISK PHK9804
DISK 13:14 (27) 2:00 (19) 15:01 (34) 5:10 (27)
Nováková Natálie
ACB0651 13:14 (27) 15:14 (25) 30:15 (33) 43:54 DISK ACB0651