Mezičasy závodu: 10.07.2010 - Grand Prix Silesia 4.etapa | Kategorie: D55
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 2 3 4 5 6 7 8 Cíl Reg. číslo
1.
38:48 10:59 (8) 3:28 (8) 4:29 (6) 7:19 (1) 0:57 (1) 1:34 (1) 4:16 (2) 5:32 (1) 0:14 (1)
Horynová Eva
TZL5254 10:59 (8) 14:27 (7) 18:56 (7) 26:15 (3) 27:12 (2) 28:46 (2) 33:02 (2) 38:34 (1) 38:48 (1) TZL5254
5.
45:02 + 6:14 10:06 (4) 2:56 (6) 4:09 (3) 9:48 (3) 0:58 (2) 2:17 (3) 4:54 (5) 9:37 (11) 0:17 (3)
Biro Aletta
BEA4751 10:06 (4) 13:02 (4) 17:11 (4) 26:59 (4) 27:57 (3) 30:14 (3) 35:08 (3) 44:45 (5) 45:02 (5) BEA4751
2.
39:14 + 0:26 9:17 (2) 2:29 (3) 4:25 (5) 9:17 (2) 1:03 (3) 2:05 (2) 4:22 (3) 6:00 (2) 0:16 (2)
Slámová Hana
TBM4951 9:17 (2) 11:46 (1) 16:11 (2) 25:28 (1) 26:31 (1) 28:36 (1) 32:58 (1) 38:58 (2) 39:14 (2) TBM4951
6.
48:06 + 9:18 10:19 (5) 2:26 (1) 4:21 (4) 13:30 (8) 1:04 (4) 2:48 (7) 5:37 (6) 7:41 (5) 0:20 (5)
Salajková Věra
LBM5558 10:19 (5) 12:45 (3) 17:06 (3) 30:36 (6) 31:40 (6) 34:28 (6) 40:05 (6) 47:46 (6) 48:06 (6) LBM5558
3.
42:49 + 4:01 8:47 (1) 4:43 (10) 3:47 (1) 11:04 (6) 1:08 (5) 2:35 (5) 4:07 (1) 6:18 (3) 0:20 (5)
Gavendová Anna
TRI4650 8:47 (1) 13:30 (5) 17:17 (5) 28:21 (5) 29:29 (5) 32:04 (5) 36:11 (5) 42:29 (3) 42:49 (3) TRI4650
10.
72:20 +33:32 13:06 (9) 6:27 (12) 5:28 (11) 18:10 (9) 1:16 (6) 7:24 (10) 9:24 (11) 10:37 (12) 0:28 (12)
Ohnoutková Ludmila
ZPV5077 13:06 (9) 19:33 (10) 25:01 (10) 43:11 (9) 44:27 (9) 51:51 (10) 61:15 (10) 71:52 (10) 72:20 (10) ZPV5077
8.
56:30 +17:42 10:57 (7) 6:01 (11) 4:57 (10) 11:56 (7) 1:40 (7) 6:07 (9) 6:38 (10) 7:51 (7) 0:23 (10)
Paulová Mirka
DCE5250 10:57 (7) 16:58 (9) 21:55 (9) 33:51 (8) 35:31 (8) 41:38 (8) 48:16 (8) 56:07 (8) 56:30 (8) DCE5250
7.
50:16 +11:28 13:06 (9) 2:38 (4) 4:42 (9) 10:12 (5) 1:44 (8) 2:37 (6) 6:19 (9) 8:37 (9) 0:21 (9)
Suchánková Libuše
SOP4851 13:06 (9) 15:44 (8) 20:26 (8) 30:38 (7) 32:22 (7) 34:59 (7) 41:18 (7) 49:55 (7) 50:16 (7) SOP4851
9.
64:22 +25:34 19:42 (11) 3:23 (7) 4:35 (8) 18:32 (10) 2:25 (9) 2:49 (8) 5:53 (8) 6:43 (4) 0:20 (5)
Křížová Zdenka
PZR5051 19:42 (11) 23:05 (11) 27:40 (11) 46:12 (10) 48:37 (10) 51:26 (9) 57:19 (9) 64:02 (9) 64:22 (9) PZR5051
4.
43:57 + 5:09 9:49 (3) 2:27 (2) 3:50 (2) 10:03 (4) 2:52 (10) 2:29 (4) 4:24 (4) 7:46 (6) 0:17 (3)
Tvrdková Eva
LBE5150 9:49 (3) 12:16 (2) 16:06 (1) 26:09 (2) 29:01 (4) 31:30 (4) 35:54 (4) 43:40 (4) 43:57 (4) LBE5150
11.
113:28 +74:40 29:55 (12) 4:30 (9) 7:02 (12) 39:22 (11) 4:28 (11) 7:37 (11) 10:35 (12) 9:35 (10) 0:24 (11)
GRZEGORCZYK JOANNA
BUW5351 29:55 (12) 34:25 (12) 41:27 (12) 80:49 (11) 85:17 (11) 92:54 (11) 103:29 (11) 113:04 (11) 113:28 (11) BUW5351
abs
Mrkvicová Ludmila
VOV4952 VOV4952
DISK 10:56 (6) 2:47 (5) 4:33 (7) 5:48 (7) 8:33 (8) 0:20 (5)
Urbancová Marcela
EZL4656 10:56 (6) 13:43 (6) 18:16 (6) DISK EZL4656