Mezičasy závodu: 08.07.2010 - Grand Prix Silesia 1.etapa | Kategorie: TL
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Cíl Reg. číslo
1.
24:24 3:56 (2) 1:33 (1) 5:20 (1) 1:52 (5) 2:11 (7) 0:49 (2) 2:40 (11) 4:53 (1) 0:44 (1) 0:26 (2)
Frainšic Michal
NER0001 3:56 (2) 5:29 (1) 10:49 (1) 12:41 (1) 14:52 (1) 15:41 (1) 18:21 (2) 23:14 (1) 23:58 (1) 24:24 (1) NER0001
2.
25:35 + 1:11 3:49 (1) 2:06 (6) 5:46 (4) 1:55 (6) 2:33 (9) 0:51 (3) 1:21 (1) 5:53 (5) 0:48 (3) 0:33 (4)
Sochor Vít
HAV9105 3:49 (1) 5:55 (2) 11:41 (4) 13:36 (3) 16:09 (3) 17:00 (3) 18:21 (2) 24:14 (2) 25:02 (2) 25:35 (2) HAV9105
5.
27:57 + 3:33 4:08 (4) 1:49 (3) 5:33 (3) 2:46 (15) 2:01 (3) 1:02 (8) 2:12 (8) 6:39 (8) 1:10 (9) 0:37 (9)
Szwancarz Grzegorz
AZZ9001 4:08 (4) 5:57 (3) 11:30 (3) 14:16 (4) 16:17 (4) 17:19 (4) 19:31 (4) 26:10 (5) 27:20 (5) 27:57 (5) AZZ9001
7.
29:04 + 4:40 4:15 (5) 1:42 (2) 5:32 (2) 1:47 (4) 1:50 (2) 0:46 (1) 1:31 (2) 9:25 (14) 1:49 (14) 0:27 (3)
Kozak Mateusz
AZZ9201 4:15 (5) 5:57 (3) 11:29 (2) 13:16 (2) 15:06 (2) 15:52 (2) 17:23 (1) 26:48 (7) 28:37 (7) 29:04 (7) AZZ9201
6.
28:27 + 4:03 4:16 (6) 1:49 (3) 6:28 (5) 2:02 (9) 2:32 (8) 0:55 (4) 2:13 (9) 6:15 (6) 1:24 (12) 0:33 (4)
Ďoubalíková Veronika
PHK7351 4:16 (6) 6:05 (5) 12:33 (5) 14:35 (5) 17:07 (5) 18:02 (5) 20:15 (6) 26:30 (6) 27:54 (6) 28:27 (6) PHK7351
10.
33:33 + 9:09 4:00 (3) 2:07 (7) 6:45 (8) 1:58 (7) 3:08 (12) 1:06 (10) 4:46 (14) 8:04 (10) 1:05 (6) 0:34 (7)
Lippa Grzegorz
AZZ7801 4:00 (3) 6:07 (6) 12:52 (6) 14:50 (6) 17:58 (8) 19:04 (8) 23:50 (10) 31:54 (10) 32:59 (10) 33:33 (10) AZZ7801
11.
33:55 + 9:31 4:40 (7) 2:27 (11) 7:32 (11) 2:13 (12) 3:04 (11) 1:31 (14) 1:56 (6) 8:46 (12) 1:13 (10) 0:33 (4)
Polewski Dariusz
AZZ6102 4:40 (7) 7:07 (7) 14:39 (10) 16:52 (10) 19:56 (10) 21:27 (10) 23:23 (9) 32:09 (11) 33:22 (11) 33:55 (11) AZZ6102
4.
27:54 + 3:30 4:49 (8) 2:20 (8) 6:42 (7) 1:42 (2) 2:07 (5) 1:04 (9) 1:48 (4) 5:29 (3) 1:06 (7) 0:47 (13)
Sikora Miroslav
BOV4802 4:49 (8) 7:09 (8) 13:51 (7) 15:33 (7) 17:40 (7) 18:44 (7) 20:32 (7) 26:01 (4) 27:07 (4) 27:54 (4) BOV4802
3.
26:17 + 1:53 4:52 (9) 2:21 (9) 7:04 (9) 1:42 (2) 1:28 (1) 0:55 (4) 1:49 (5) 4:56 (2) 0:46 (2) 0:24 (1)
Szpak Michal
AZZ9301 4:52 (9) 7:13 (9) 14:17 (9) 15:59 (9) 17:27 (6) 18:22 (6) 20:11 (5) 25:07 (3) 25:53 (3) 26:17 (3) AZZ9301
8.
30:02 + 5:38 5:27 (11) 1:59 (5) 6:39 (6) 1:40 (1) 3:24 (13) 0:58 (6) 1:39 (3) 6:30 (7) 1:02 (5) 0:44 (11)
Štípek Rostislav
TZL5702 5:27 (11) 7:26 (10) 14:05 (8) 15:45 (8) 19:09 (9) 20:07 (9) 21:46 (8) 28:16 (8) 29:18 (8) 30:02 (8) TZL5702
14.
41:41 +17:17 5:01 (10) 2:36 (13) 13:48 (14) 2:43 (14) 2:58 (10) 1:16 (12) 3:19 (13) 8:07 (11) 1:19 (11) 0:34 (7)
Pietraszek Martin
OOP8100 5:01 (10) 7:37 (11) 21:25 (14) 24:08 (14) 27:06 (14) 28:22 (14) 31:41 (14) 39:48 (14) 41:07 (14) 41:41 (14) OOP8100
12.
36:32 +12:08 5:36 (12) 2:44 (14) 7:36 (12) 2:07 (10) 3:33 (14) 1:01 (7) 3:01 (12) 9:03 (13) 1:06 (7) 0:45 (12)
Rydlova Jana
VIC7752 5:36 (12) 8:20 (12) 15:56 (11) 18:03 (11) 21:36 (12) 22:37 (11) 25:38 (12) 34:41 (12) 35:47 (12) 36:32 (12) VIC7752
9.
32:09 + 7:45 7:30 (14) 2:21 (9) 7:15 (10) 2:00 (8) 2:10 (6) 1:32 (15) 2:04 (7) 5:39 (4) 0:55 (4) 0:43 (10)
Zdanowicz Jan
GLI5901 7:30 (14) 9:51 (13) 17:06 (12) 19:06 (12) 21:16 (11) 22:48 (12) 24:52 (11) 30:31 (9) 31:26 (9) 32:09 (9) GLI5901
13.
37:46 +13:22 7:30 (14) 2:30 (12) 10:14 (13) 2:26 (13) 2:02 (4) 1:11 (11) 2:13 (9) 7:04 (9) 1:34 (13) 1:02 (14)
Namysl Stanislaw
WRO 7:30 (14) 10:00 (14) 20:14 (13) 22:40 (13) 24:42 (13) 25:53 (13) 28:06 (13) 35:10 (13) 36:44 (13) 37:46 (13) WRO
DISK 6:12 (13) 8:14 (15) 19:17 (15) 2:11 (11) 6:57 (15) 1:18 (13) 7:23 (15)
Splichal Milan
TUR 6:12 (13) 14:26 (15) 33:43 (15) 35:54 (15) 42:51 (15) 44:09 (15) 51:32 (15) TUR
abs
TRAUM ARNOLD
WRW5501 WRW5501
abs
Rohlík Petr
KVS6402 KVS6402
abs
TRAUM BARBARA
WRW5551 WRW5551
abs
Dressler Jan
SBK7911 SBK7911
abs
Ostřanský Josef
SSU4302 SSU4302
abs
Ostřanská Iveta
SSU6591 SSU6591
abs
Ostřanský Filip
ASU9243 ASU9243