Mezičasy závodu: 08.07.2010 - Grand Prix Silesia 1.etapa | Kategorie: TL
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Cíl Reg. číslo
7.
29:04 + 4:40 4:15 (5) 1:42 (2) 5:32 (2) 1:47 (4) 1:50 (2) 0:46 (1) 1:31 (2) 9:25 (14) 1:49 (14) 0:27 (3)
Kozak Mateusz
AZZ9201 4:15 (5) 5:57 (3) 11:29 (2) 13:16 (2) 15:06 (2) 15:52 (2) 17:23 (1) 26:48 (7) 28:37 (7) 29:04 (7) AZZ9201
1.
24:24 3:56 (2) 1:33 (1) 5:20 (1) 1:52 (5) 2:11 (7) 0:49 (2) 2:40 (11) 4:53 (1) 0:44 (1) 0:26 (2)
Frainšic Michal
NER0001 3:56 (2) 5:29 (1) 10:49 (1) 12:41 (1) 14:52 (1) 15:41 (1) 18:21 (2) 23:14 (1) 23:58 (1) 24:24 (1) NER0001
2.
25:35 + 1:11 3:49 (1) 2:06 (6) 5:46 (4) 1:55 (6) 2:33 (9) 0:51 (3) 1:21 (1) 5:53 (5) 0:48 (3) 0:33 (4)
Sochor Vít
HAV9105 3:49 (1) 5:55 (2) 11:41 (4) 13:36 (3) 16:09 (3) 17:00 (3) 18:21 (2) 24:14 (2) 25:02 (2) 25:35 (2) HAV9105
6.
28:27 + 4:03 4:16 (6) 1:49 (3) 6:28 (5) 2:02 (9) 2:32 (8) 0:55 (4) 2:13 (9) 6:15 (6) 1:24 (12) 0:33 (4)
Ďoubalíková Veronika
PHK7351 4:16 (6) 6:05 (5) 12:33 (5) 14:35 (5) 17:07 (5) 18:02 (5) 20:15 (6) 26:30 (6) 27:54 (6) 28:27 (6) PHK7351
3.
26:17 + 1:53 4:52 (9) 2:21 (9) 7:04 (9) 1:42 (2) 1:28 (1) 0:55 (4) 1:49 (5) 4:56 (2) 0:46 (2) 0:24 (1)
Szpak Michal
AZZ9301 4:52 (9) 7:13 (9) 14:17 (9) 15:59 (9) 17:27 (6) 18:22 (6) 20:11 (5) 25:07 (3) 25:53 (3) 26:17 (3) AZZ9301
8.
30:02 + 5:38 5:27 (11) 1:59 (5) 6:39 (6) 1:40 (1) 3:24 (13) 0:58 (6) 1:39 (3) 6:30 (7) 1:02 (5) 0:44 (11)
Štípek Rostislav
TZL5702 5:27 (11) 7:26 (10) 14:05 (8) 15:45 (8) 19:09 (9) 20:07 (9) 21:46 (8) 28:16 (8) 29:18 (8) 30:02 (8) TZL5702
12.
36:32 +12:08 5:36 (12) 2:44 (14) 7:36 (12) 2:07 (10) 3:33 (14) 1:01 (7) 3:01 (12) 9:03 (13) 1:06 (7) 0:45 (12)
Rydlova Jana
VIC7752 5:36 (12) 8:20 (12) 15:56 (11) 18:03 (11) 21:36 (12) 22:37 (11) 25:38 (12) 34:41 (12) 35:47 (12) 36:32 (12) VIC7752
5.
27:57 + 3:33 4:08 (4) 1:49 (3) 5:33 (3) 2:46 (15) 2:01 (3) 1:02 (8) 2:12 (8) 6:39 (8) 1:10 (9) 0:37 (9)
Szwancarz Grzegorz
AZZ9001 4:08 (4) 5:57 (3) 11:30 (3) 14:16 (4) 16:17 (4) 17:19 (4) 19:31 (4) 26:10 (5) 27:20 (5) 27:57 (5) AZZ9001
4.
27:54 + 3:30 4:49 (8) 2:20 (8) 6:42 (7) 1:42 (2) 2:07 (5) 1:04 (9) 1:48 (4) 5:29 (3) 1:06 (7) 0:47 (13)
Sikora Miroslav
BOV4802 4:49 (8) 7:09 (8) 13:51 (7) 15:33 (7) 17:40 (7) 18:44 (7) 20:32 (7) 26:01 (4) 27:07 (4) 27:54 (4) BOV4802
10.
33:33 + 9:09 4:00 (3) 2:07 (7) 6:45 (8) 1:58 (7) 3:08 (12) 1:06 (10) 4:46 (14) 8:04 (10) 1:05 (6) 0:34 (7)
Lippa Grzegorz
AZZ7801 4:00 (3) 6:07 (6) 12:52 (6) 14:50 (6) 17:58 (8) 19:04 (8) 23:50 (10) 31:54 (10) 32:59 (10) 33:33 (10) AZZ7801
13.
37:46 +13:22 7:30 (14) 2:30 (12) 10:14 (13) 2:26 (13) 2:02 (4) 1:11 (11) 2:13 (9) 7:04 (9) 1:34 (13) 1:02 (14)
Namysl Stanislaw
WRO 7:30 (14) 10:00 (14) 20:14 (13) 22:40 (13) 24:42 (13) 25:53 (13) 28:06 (13) 35:10 (13) 36:44 (13) 37:46 (13) WRO
14.
41:41 +17:17 5:01 (10) 2:36 (13) 13:48 (14) 2:43 (14) 2:58 (10) 1:16 (12) 3:19 (13) 8:07 (11) 1:19 (11) 0:34 (7)
Pietraszek Martin
OOP8100 5:01 (10) 7:37 (11) 21:25 (14) 24:08 (14) 27:06 (14) 28:22 (14) 31:41 (14) 39:48 (14) 41:07 (14) 41:41 (14) OOP8100
DISK 6:12 (13) 8:14 (15) 19:17 (15) 2:11 (11) 6:57 (15) 1:18 (13) 7:23 (15)
Splichal Milan
TUR 6:12 (13) 14:26 (15) 33:43 (15) 35:54 (15) 42:51 (15) 44:09 (15) 51:32 (15) TUR
11.
33:55 + 9:31 4:40 (7) 2:27 (11) 7:32 (11) 2:13 (12) 3:04 (11) 1:31 (14) 1:56 (6) 8:46 (12) 1:13 (10) 0:33 (4)
Polewski Dariusz
AZZ6102 4:40 (7) 7:07 (7) 14:39 (10) 16:52 (10) 19:56 (10) 21:27 (10) 23:23 (9) 32:09 (11) 33:22 (11) 33:55 (11) AZZ6102
9.
32:09 + 7:45 7:30 (14) 2:21 (9) 7:15 (10) 2:00 (8) 2:10 (6) 1:32 (15) 2:04 (7) 5:39 (4) 0:55 (4) 0:43 (10)
Zdanowicz Jan
GLI5901 7:30 (14) 9:51 (13) 17:06 (12) 19:06 (12) 21:16 (11) 22:48 (12) 24:52 (11) 30:31 (9) 31:26 (9) 32:09 (9) GLI5901
abs
TRAUM ARNOLD
WRW5501 WRW5501
abs
Rohlík Petr
KVS6402 KVS6402
abs
TRAUM BARBARA
WRW5551 WRW5551
abs
Ostřanská Iveta
SSU6591 SSU6591
abs
Ostřanský Filip
ASU9243 ASU9243
abs
Ostřanský Josef
SSU4302 SSU4302
abs
Dressler Jan
SBK7911 SBK7911