Mezičasy závodu: 08.07.2010 - Grand Prix Silesia 1.etapa | Kategorie: TL
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Cíl Reg. číslo
1.
24:24 3:56 (2) 1:33 (1) 5:20 (1) 1:52 (5) 2:11 (7) 0:49 (2) 2:40 (11) 4:53 (1) 0:44 (1) 0:26 (2)
Frainšic Michal
NER0001 3:56 (2) 5:29 (1) 10:49 (1) 12:41 (1) 14:52 (1) 15:41 (1) 18:21 (2) 23:14 (1) 23:58 (1) 24:24 (1) NER0001
7.
29:04 + 4:40 4:15 (5) 1:42 (2) 5:32 (2) 1:47 (4) 1:50 (2) 0:46 (1) 1:31 (2) 9:25 (14) 1:49 (14) 0:27 (3)
Kozak Mateusz
AZZ9201 4:15 (5) 5:57 (3) 11:29 (2) 13:16 (2) 15:06 (2) 15:52 (2) 17:23 (1) 26:48 (7) 28:37 (7) 29:04 (7) AZZ9201
6.
28:27 + 4:03 4:16 (6) 1:49 (3) 6:28 (5) 2:02 (9) 2:32 (8) 0:55 (4) 2:13 (9) 6:15 (6) 1:24 (12) 0:33 (4)
Ďoubalíková Veronika
PHK7351 4:16 (6) 6:05 (5) 12:33 (5) 14:35 (5) 17:07 (5) 18:02 (5) 20:15 (6) 26:30 (6) 27:54 (6) 28:27 (6) PHK7351
5.
27:57 + 3:33 4:08 (4) 1:49 (3) 5:33 (3) 2:46 (15) 2:01 (3) 1:02 (8) 2:12 (8) 6:39 (8) 1:10 (9) 0:37 (9)
Szwancarz Grzegorz
AZZ9001 4:08 (4) 5:57 (3) 11:30 (3) 14:16 (4) 16:17 (4) 17:19 (4) 19:31 (4) 26:10 (5) 27:20 (5) 27:57 (5) AZZ9001
8.
30:02 + 5:38 5:27 (11) 1:59 (5) 6:39 (6) 1:40 (1) 3:24 (13) 0:58 (6) 1:39 (3) 6:30 (7) 1:02 (5) 0:44 (11)
Štípek Rostislav
TZL5702 5:27 (11) 7:26 (10) 14:05 (8) 15:45 (8) 19:09 (9) 20:07 (9) 21:46 (8) 28:16 (8) 29:18 (8) 30:02 (8) TZL5702
2.
25:35 + 1:11 3:49 (1) 2:06 (6) 5:46 (4) 1:55 (6) 2:33 (9) 0:51 (3) 1:21 (1) 5:53 (5) 0:48 (3) 0:33 (4)
Sochor Vít
HAV9105 3:49 (1) 5:55 (2) 11:41 (4) 13:36 (3) 16:09 (3) 17:00 (3) 18:21 (2) 24:14 (2) 25:02 (2) 25:35 (2) HAV9105
10.
33:33 + 9:09 4:00 (3) 2:07 (7) 6:45 (8) 1:58 (7) 3:08 (12) 1:06 (10) 4:46 (14) 8:04 (10) 1:05 (6) 0:34 (7)
Lippa Grzegorz
AZZ7801 4:00 (3) 6:07 (6) 12:52 (6) 14:50 (6) 17:58 (8) 19:04 (8) 23:50 (10) 31:54 (10) 32:59 (10) 33:33 (10) AZZ7801
4.
27:54 + 3:30 4:49 (8) 2:20 (8) 6:42 (7) 1:42 (2) 2:07 (5) 1:04 (9) 1:48 (4) 5:29 (3) 1:06 (7) 0:47 (13)
Sikora Miroslav
BOV4802 4:49 (8) 7:09 (8) 13:51 (7) 15:33 (7) 17:40 (7) 18:44 (7) 20:32 (7) 26:01 (4) 27:07 (4) 27:54 (4) BOV4802
3.
26:17 + 1:53 4:52 (9) 2:21 (9) 7:04 (9) 1:42 (2) 1:28 (1) 0:55 (4) 1:49 (5) 4:56 (2) 0:46 (2) 0:24 (1)
Szpak Michal
AZZ9301 4:52 (9) 7:13 (9) 14:17 (9) 15:59 (9) 17:27 (6) 18:22 (6) 20:11 (5) 25:07 (3) 25:53 (3) 26:17 (3) AZZ9301
9.
32:09 + 7:45 7:30 (14) 2:21 (9) 7:15 (10) 2:00 (8) 2:10 (6) 1:32 (15) 2:04 (7) 5:39 (4) 0:55 (4) 0:43 (10)
Zdanowicz Jan
GLI5901 7:30 (14) 9:51 (13) 17:06 (12) 19:06 (12) 21:16 (11) 22:48 (12) 24:52 (11) 30:31 (9) 31:26 (9) 32:09 (9) GLI5901
11.
33:55 + 9:31 4:40 (7) 2:27 (11) 7:32 (11) 2:13 (12) 3:04 (11) 1:31 (14) 1:56 (6) 8:46 (12) 1:13 (10) 0:33 (4)
Polewski Dariusz
AZZ6102 4:40 (7) 7:07 (7) 14:39 (10) 16:52 (10) 19:56 (10) 21:27 (10) 23:23 (9) 32:09 (11) 33:22 (11) 33:55 (11) AZZ6102
13.
37:46 +13:22 7:30 (14) 2:30 (12) 10:14 (13) 2:26 (13) 2:02 (4) 1:11 (11) 2:13 (9) 7:04 (9) 1:34 (13) 1:02 (14)
Namysl Stanislaw
WRO 7:30 (14) 10:00 (14) 20:14 (13) 22:40 (13) 24:42 (13) 25:53 (13) 28:06 (13) 35:10 (13) 36:44 (13) 37:46 (13) WRO
14.
41:41 +17:17 5:01 (10) 2:36 (13) 13:48 (14) 2:43 (14) 2:58 (10) 1:16 (12) 3:19 (13) 8:07 (11) 1:19 (11) 0:34 (7)
Pietraszek Martin
OOP8100 5:01 (10) 7:37 (11) 21:25 (14) 24:08 (14) 27:06 (14) 28:22 (14) 31:41 (14) 39:48 (14) 41:07 (14) 41:41 (14) OOP8100
12.
36:32 +12:08 5:36 (12) 2:44 (14) 7:36 (12) 2:07 (10) 3:33 (14) 1:01 (7) 3:01 (12) 9:03 (13) 1:06 (7) 0:45 (12)
Rydlova Jana
VIC7752 5:36 (12) 8:20 (12) 15:56 (11) 18:03 (11) 21:36 (12) 22:37 (11) 25:38 (12) 34:41 (12) 35:47 (12) 36:32 (12) VIC7752
DISK 6:12 (13) 8:14 (15) 19:17 (15) 2:11 (11) 6:57 (15) 1:18 (13) 7:23 (15)
Splichal Milan
TUR 6:12 (13) 14:26 (15) 33:43 (15) 35:54 (15) 42:51 (15) 44:09 (15) 51:32 (15) TUR
abs
TRAUM ARNOLD
WRW5501 WRW5501
abs
TRAUM BARBARA
WRW5551 WRW5551
abs
Rohlík Petr
KVS6402 KVS6402
abs
Ostřanský Josef
SSU4302 SSU4302
abs
Ostřanský Filip
ASU9243 ASU9243
abs
Ostřanská Iveta
SSU6591 SSU6591
abs
Dressler Jan
SBK7911 SBK7911