Mezičasy závodu: 03.07.2010 - Cena střední Moravy 2010 - E1 | Kategorie: D14A
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Cíl Reg. číslo
3.
35:06 + 5:07 1:41 (1) 0:29 (1) 1:06 (1) 0:42 (2) 1:41 (2) 1:41 (1) 1:35 (5) 1:03 (1) 7:31 (7) 5:00 (1) 4:07 (6) 1:49 (2) 2:56 (4) 0:55 (6) 1:45 (8) 1:05 (5)
Zemánková Tereza
SRK9752 1:41 (1) 2:10 (1) 3:16 (1) 3:58 (1) 5:39 (1) 7:20 (1) 8:55 (1) 9:58 (1) 17:29 (4) 22:29 (2) 26:36 (3) 28:25 (3) 31:21 (3) 32:16 (3) 34:01 (3) 35:06 (3) SRK9752
5.
35:32 + 5:33 2:01 (6) 0:53 (5) 1:24 (2) 0:44 (5) 1:46 (3) 3:55 (8) 1:06 (2) 5:19 (7) 2:49 (5) 6:06 (6) 1:36 (1) 2:18 (8) 2:23 (2) 0:38 (5) 1:28 (5) 1:06 (7)
Grulichová Lucie
JPV9677 2:01 (6) 2:54 (5) 4:18 (2) 5:02 (2) 6:48 (3) 10:43 (5) 11:49 (5) 17:08 (7) 19:57 (7) 26:03 (6) 27:39 (5) 29:57 (5) 32:20 (4) 32:58 (4) 34:26 (5) 35:32 (5) JPV9677
1.
29:59 2:08 (7) 0:41 (2) 1:43 (4) 0:43 (4) 1:28 (1) 1:42 (2) 0:53 (1) 3:54 (6) 1:54 (1) 5:17 (2) 2:27 (5) 1:57 (5) 2:08 (1) 0:34 (3) 1:27 (4) 1:03 (2)
Hiršová Gabriela
VBM9651 2:08 (7) 2:49 (4) 4:32 (3) 5:15 (3) 6:43 (2) 8:25 (2) 9:18 (2) 13:12 (3) 15:06 (2) 20:23 (1) 22:50 (1) 24:47 (1) 26:55 (1) 27:29 (1) 28:56 (1) 29:59 (1) VBM9651
DISK 1:54 (3) 0:46 (4) 1:53 (6) 0:42 (2) 1:46 (3) 2:04 (3) 1:14 (3) 1:10 (2) 3:18 (6) 1:51 (3) 2:40 (3) 1:17 (8) 1:38 (7) 1:05 (5)
Müllerová Kristýna
KON9771 1:54 (3) 2:40 (2) 4:33 (4) 5:15 (3) 7:01 (4) 9:05 (3) 10:19 (3) 11:29 (2) 14:47 (1) DISK KON9771
DISK 1:56 (4) 1:04 (7) 1:42 (3) 0:50 (6) 1:55 (5) 2:20 (5) 1:41 (6) 5:24 (3) 1:57 (3) 2:00 (6) 3:42 (7) 0:32 (2) 1:12 (1) 1:03 (2)
Čížková Markéta
ADA9652 1:56 (4) 3:00 (6) 4:42 (5) 5:32 (5) 7:27 (5) 9:47 (4) 11:28 (4) DISK ADA9652
2.
33:05 + 3:06 2:22 (8) 1:03 (6) 1:48 (5) 0:54 (7) 2:32 (8) 2:29 (7) 2:29 (8) 1:23 (3) 2:08 (2) 6:14 (7) 1:57 (3) 1:35 (1) 3:08 (6) 0:24 (1) 1:23 (3) 1:16 (8)
Chaillard Dana
115 2:22 (8) 3:25 (7) 5:13 (6) 6:07 (6) 8:39 (6) 11:08 (6) 13:37 (8) 15:00 (4) 17:08 (3) 23:22 (3) 25:19 (2) 26:54 (2) 30:02 (2) 30:26 (2) 31:49 (2) 33:05 (2) 115
4.
35:26 + 5:27 1:59 (5) 0:43 (3) 3:11 (8) 1:40 (8) 2:11 (7) 2:21 (6) 1:17 (4) 3:28 (5) 2:24 (3) 5:37 (4) 1:55 (2) 2:05 (7) 3:42 (7) 0:34 (3) 1:15 (2) 1:04 (4)
Langerová Adéla
KON9671 1:59 (5) 2:42 (3) 5:53 (7) 7:33 (8) 9:44 (8) 12:05 (8) 13:22 (7) 16:50 (6) 19:14 (6) 24:51 (5) 26:46 (4) 28:51 (4) 32:33 (5) 33:07 (5) 34:22 (4) 35:26 (4) KON9671
6.
37:03 + 7:04 1:53 (2) 1:41 (8) 2:52 (7) 0:41 (1) 1:57 (6) 2:05 (4) 1:49 (7) 2:54 (4) 2:32 (4) 5:53 (5) 4:18 (7) 1:54 (4) 2:56 (4) 1:00 (7) 1:37 (6) 1:01 (1)
Kašparová Zuzka
SSU9661 1:53 (2) 3:34 (8) 6:26 (8) 7:07 (7) 9:04 (7) 11:09 (7) 12:58 (6) 15:52 (5) 18:24 (5) 24:17 (4) 28:35 (6) 30:29 (6) 33:25 (6) 34:25 (6) 36:02 (6) 37:03 (6) SSU9661