Mezičasy závodu: 18.04.2010 - Oblastní přebor na krátké trati | Kategorie: H10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 2 3 4 5 6 7 Cíl Reg. číslo
1.
19:26 1:18 (1) 2:38 (1) 2:52 (1) 2:56 (1) 5:16 (1) 2:14 (1) 1:53 (2) 0:19 (3)
Lejbl Ladislav
LBE0000 1:18 (1) 3:56 (1) 6:48 (1) 9:44 (1) 15:00 (1) 17:14 (1) 19:07 (1) 19:26 (1) LBE0000
2.
23:10 + 3:44 2:16 (5) 2:46 (2) 3:23 (2) 3:11 (2) 5:57 (3) 3:04 (7) 2:16 (6) 0:17 (1)
Buk Petr
ROU0001 2:16 (5) 5:02 (2) 8:25 (2) 11:36 (2) 17:33 (2) 20:37 (2) 22:53 (2) 23:10 (2) ROU0001
5.
31:01 +11:35 1:52 (2) 3:28 (4) 5:12 (8) 5:20 (8) 9:43 (7) 2:53 (4) 2:15 (5) 0:18 (2)
Longin Jan
TAP0103 1:52 (2) 5:20 (3) 10:32 (4) 15:52 (5) 25:35 (6) 28:28 (5) 30:43 (5) 31:01 (5) TAP0103
3.
26:47 + 7:21 2:04 (4) 3:41 (7) 4:21 (3) 3:37 (4) 5:53 (2) 4:03 (10) 2:44 (7) 0:24 (9)
Zimmer Jan
ZVO0001 2:04 (4) 5:45 (4) 10:06 (3) 13:43 (3) 19:36 (3) 23:39 (3) 26:23 (3) 26:47 (3) ZVO0001
6.
32:54 +13:28 2:51 (9) 3:23 (3) 4:43 (5) 3:32 (3) 10:49 (9) 3:10 (8) 4:04 (13) 0:22 (5)
Javůrek Emil
XXX0002 2:51 (9) 6:14 (5) 10:57 (5) 14:29 (4) 25:18 (5) 28:28 (5) 32:32 (6) 32:54 (6) XXX0002
8.
38:43 +19:17 2:48 (8) 3:29 (5) 5:56 (10) 4:39 (6) 15:25 (12) 3:16 (9) 2:44 (7) 0:26 (12)
Klaška Martin
DKP0100 2:48 (8) 6:17 (6) 12:13 (6) 16:52 (7) 32:17 (8) 35:33 (8) 38:17 (8) 38:43 (8) DKP0100
11.
46:13 +26:47 2:45 (7) 3:41 (7) 20:51 (12) 7:11 (11) 6:47 (5) 2:45 (2) 1:51 (1) 0:22 (5)
Čech Richard
SLA0001 2:45 (7) 6:26 (7) 27:17 (12) 34:28 (12) 41:15 (12) 44:00 (11) 45:51 (11) 46:13 (11) SLA0001
4.
28:14 + 8:48 3:53 (12) 3:31 (6) 5:00 (6) 4:03 (5) 6:46 (4) 2:46 (3) 1:54 (3) 0:21 (4)
Janovský Tomáš
PGP0101 3:53 (12) 7:24 (8) 12:24 (7) 16:27 (6) 23:13 (4) 25:59 (4) 27:53 (4) 28:14 (4) PGP0101
9.
44:17 +24:51 2:58 (11) 4:46 (9) 6:36 (11) 6:23 (9) 13:14 (10) 6:41 (11) 3:06 (11) 0:33 (13)
Forst Antonín
MFP0101 2:58 (11) 7:44 (9) 14:20 (9) 20:43 (8) 33:57 (9) 40:38 (9) 43:44 (9) 44:17 (9) MFP0101
7.
36:02 +16:36 2:30 (6) 7:10 (11) 4:37 (4) 6:46 (10) 8:44 (6) 2:57 (5) 2:54 (10) 0:24 (9)
Dědek Matěj
TAP0001 2:30 (6) 9:40 (10) 14:17 (8) 21:03 (9) 29:47 (7) 32:44 (7) 35:38 (7) 36:02 (7) TAP0001
12.
52:40 +33:14 2:51 (9) 8:42 (12) 5:05 (7) 11:11 (13) 10:14 (8) 12:01 (13) 2:13 (4) 0:23 (8)
Kačerovský Jakub
KAM0108 2:51 (9) 11:33 (11) 16:38 (10) 27:49 (11) 38:03 (10) 50:04 (12) 52:17 (12) 52:40 (12) KAM0108
10.
44:20 +24:54 4:43 (13) 6:56 (10) 5:53 (9) 5:04 (7) 15:36 (13) 2:59 (6) 2:47 (9) 0:22 (5)
Neuhöfer Jakub
KNC0001 4:43 (13) 11:39 (12) 17:32 (11) 22:36 (10) 38:12 (11) 41:11 (10) 43:58 (10) 44:20 (10) KNC0001
DISK 1:55 (3) 11:22 (14)
Kříž Jonáš
KAM0001 1:55 (3) 13:17 (13) KAM0001
13.
82:33 +63:07 11:24 (14) 9:23 (13) 23:22 (13) 10:28 (12) 14:00 (11) 10:12 (12) 3:20 (12) 0:24 (9)
Vančura Michal
TAP0004 11:24 (14) 20:47 (14) 44:09 (13) 54:37 (13) 68:37 (13) 78:49 (13) 82:09 (13) 82:33 (13) TAP0004