Mezičasy závodu: 18.04.2010 - Oblastní přebor na krátké trati | Kategorie: D14
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Cíl Reg. číslo
1.
25:58 2:44 (1) 4:39 (1) 1:37 (1) 1:58 (1) 2:39 (2) 3:21 (4) 2:25 (1) 2:03 (2) 1:50 (2) 2:18 (2) 0:24 (5)
Nováková Tereza
DKP9751 2:44 (1) 7:23 (1) 9:00 (1) 10:58 (1) 13:37 (1) 16:58 (1) 19:23 (1) 21:26 (1) 23:16 (1) 25:34 (1) 25:58 (1) DKP9751
2.
28:37 + 2:39 3:27 (2) 4:54 (2) 2:25 (6) 2:29 (4) 2:59 (3) 3:15 (3) 2:55 (4) 1:41 (1) 1:40 (1) 2:25 (3) 0:27 (9)
Hausenblasová Karolína
KAM9650 3:27 (2) 8:21 (2) 10:46 (2) 13:15 (2) 16:14 (2) 19:29 (2) 22:24 (2) 24:05 (2) 25:45 (2) 28:10 (2) 28:37 (2) KAM9650
3.
32:26 + 6:28 4:12 (5) 6:03 (3) 2:10 (4) 2:37 (6) 4:46 (9) 2:58 (1) 2:42 (3) 2:04 (3) 1:50 (2) 2:41 (7) 0:23 (3)
Janovská Kateřina
PGP9850 4:12 (5) 10:15 (4) 12:25 (3) 15:02 (3) 19:48 (4) 22:46 (3) 25:28 (3) 27:32 (3) 29:22 (3) 32:03 (3) 32:26 (3) PGP9850
4.
35:47 + 9:49 4:19 (6) 9:26 (9) 2:06 (3) 2:24 (3) 3:32 (5) 3:10 (2) 3:17 (5) 2:16 (5) 2:22 (5) 2:27 (4) 0:28 (10)
Ježková Kateřina
SLA9750 4:19 (6) 13:45 (7) 15:51 (6) 18:15 (6) 21:47 (6) 24:57 (6) 28:14 (4) 30:30 (4) 32:52 (4) 35:19 (4) 35:47 (4) SLA9750
5.
37:38 +11:40 6:37 (8) 7:19 (7) 2:17 (5) 2:23 (2) 2:37 (1) 3:41 (5) 3:27 (6) 3:17 (8) 3:28 (9) 2:09 (1) 0:23 (3)
Němcová Barbora
ROZ9750 6:37 (8) 13:56 (8) 16:13 (7) 18:36 (7) 21:13 (5) 24:54 (5) 28:21 (5) 31:38 (6) 35:06 (7) 37:15 (5) 37:38 (5) ROZ9750
6.
38:00 +12:02 4:41 (7) 6:39 (6) 5:27 (11) 2:36 (5) 3:19 (4) 4:33 (8) 2:40 (2) 2:35 (6) 2:04 (4) 3:01 (9) 0:25 (6)
Hrabánková Klára
PGP9654 4:41 (7) 11:20 (6) 16:47 (8) 19:23 (8) 22:42 (7) 27:15 (7) 29:55 (7) 32:30 (7) 34:34 (5) 37:35 (6) 38:00 (6) PGP9654
7.
38:01 +12:03 3:59 (4) 6:25 (5) 2:01 (2) 2:43 (8) 3:55 (7) 5:46 (9) 3:36 (8) 2:48 (7) 3:46 (10) 2:37 (5) 0:25 (6)
Paukertová Martina
TJP9650 3:59 (4) 10:24 (5) 12:25 (3) 15:08 (4) 19:03 (3) 24:49 (4) 28:25 (6) 31:13 (5) 34:59 (6) 37:36 (7) 38:01 (7) TJP9650
8.
39:02 +13:04 3:56 (3) 6:17 (4) 2:51 (7) 2:54 (9) 7:29 (12) 4:00 (6) 3:33 (7) 2:10 (4) 2:22 (5) 3:09 (10) 0:21 (2)
Müllerová Eva
SLA9652 3:56 (3) 10:13 (3) 13:04 (5) 15:58 (5) 23:27 (8) 27:27 (8) 31:00 (8) 33:10 (8) 35:32 (8) 38:41 (8) 39:02 (8) SLA9652
9.
47:10 +21:12 6:42 (9) 7:52 (8) 3:40 (10) 3:51 (10) 3:40 (6) 4:17 (7) 4:04 (9) 6:06 (12) 2:41 (8) 3:49 (12) 0:28 (10)
Přibylová Karolína
KAM9752 6:42 (9) 14:34 (9) 18:14 (9) 22:05 (9) 25:45 (9) 30:02 (9) 34:06 (9) 40:12 (9) 42:53 (9) 46:42 (9) 47:10 (9) KAM9752
10.
63:17 +37:19 9:29 (11) 9:37 (10) 3:36 (8) 4:36 (12) 5:37 (10) 11:50 (10) 6:06 (12) 4:44 (10) 4:11 (12) 2:56 (8) 0:35 (12)
Voltrová Hana
ROZ9752 9:29 (11) 19:06 (10) 22:42 (10) 27:18 (10) 32:55 (10) 44:45 (10) 50:51 (10) 55:35 (10) 59:46 (10) 62:42 (10) 63:17 (10) ROZ9752
11.
78:02 +52:04 24:25 (13) 9:37 (10) 3:38 (9) 4:34 (11) 5:38 (11) 11:52 (11) 5:58 (11) 4:49 (11) 3:56 (11) 3:10 (11) 0:25 (6)
Weislová Adéla
TJP9750 24:25 (13) 34:02 (11) 37:40 (11) 42:14 (11) 47:52 (11) 59:44 (11) 65:42 (11) 70:31 (11) 74:27 (11) 77:37 (11) 78:02 (11) TJP9750
DISK 9:17 (10) 2:39 (7) 3:59 (8) 13:25 (12) 5:17 (10) 3:35 (9) 2:32 (7) 2:37 (5) 0:19 (1)
Přibylová Anežka
PFP9750 9:17 (10) DISK PFP9750
DISK 15:36 (12) 0:53 (13)
Přibíková Ema
PGP9651 15:36 (12) DISK PGP9651