Mezičasy závodu: 18.04.2010 - Oblastní přebor na krátké trati | Kategorie: D12
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 2 3 4 5 6 7 8 Cíl Reg. číslo
2.
32:12 + 2:52 2:12 (1) 3:24 (2) 4:02 (1) 2:51 (1) 2:36 (3) 11:22 (12) 2:50 (1) 2:35 (8) 0:20 (1)
Chaloupská Barbora
PHK9951 2:12 (1) 5:36 (1) 9:38 (1) 12:29 (1) 15:05 (1) 26:27 (3) 29:17 (2) 31:52 (3) 32:12 (2) PHK9951
1.
29:20 2:23 (4) 3:22 (1) 4:19 (3) 3:39 (4) 2:45 (5) 6:58 (2) 2:58 (3) 2:28 (5) 0:28 (13)
Zimmerová Kateřina
ZVO9852 2:23 (4) 5:45 (2) 10:04 (2) 13:43 (2) 16:28 (2) 23:26 (1) 26:24 (1) 28:52 (1) 29:20 (1) ZVO9852
3.
32:13 + 2:53 2:19 (2) 3:55 (5) 4:22 (4) 3:59 (6) 2:50 (8) 7:47 (5) 4:27 (11) 2:12 (2) 0:22 (4)
Zábranská Kristýna
SLA9852 2:19 (2) 6:14 (3) 10:36 (3) 14:35 (3) 17:25 (3) 25:12 (2) 29:39 (3) 31:51 (2) 32:13 (3) SLA9852
5.
36:16 + 6:56 3:08 (7) 4:05 (6) 5:33 (8) 3:33 (3) 2:44 (4) 11:23 (13) 2:53 (2) 2:31 (6) 0:26 (9)
Rokůsková Eliška
ROU9950 3:08 (7) 7:13 (5) 12:46 (4) 16:19 (4) 19:03 (4) 30:26 (7) 33:19 (5) 35:50 (5) 36:16 (5) ROU9950
6.
36:54 + 7:34 3:07 (6) 4:11 (8) 5:47 (9) 4:14 (7) 3:08 (9) 8:59 (7) 4:32 (12) 2:32 (7) 0:24 (6)
Kolářová Johana
SLA9950 3:07 (6) 7:18 (6) 13:05 (5) 17:19 (5) 20:27 (5) 29:26 (5) 33:58 (7) 36:30 (6) 36:54 (6) SLA9950
7.
37:07 + 7:47 6:25 (14) 3:39 (3) 4:26 (5) 3:57 (5) 2:45 (5) 8:43 (6) 3:57 (9) 2:54 (10) 0:21 (3)
Hrabánková Zuzana
PGP9950 6:25 (14) 10:04 (11) 14:30 (8) 18:27 (6) 21:12 (6) 29:55 (6) 33:52 (6) 36:46 (7) 37:07 (7) PGP9950
10.
42:13 +12:53 3:03 (5) 4:07 (7) 5:59 (11) 5:49 (14) 3:57 (13) 10:41 (10) 4:43 (15) 3:28 (13) 0:26 (9)
Albrechtová Iveta
KAM9950 3:03 (5) 7:10 (4) 13:09 (6) 18:58 (7) 22:55 (8) 33:36 (11) 38:19 (11) 41:47 (10) 42:13 (10) KAM9950
4.
35:05 + 5:45 2:22 (3) 6:42 (14) 5:14 (7) 5:22 (12) 2:45 (5) 6:58 (2) 2:59 (4) 2:23 (3) 0:20 (1)
Šťovíčková Anna
TAP9852 2:22 (3) 9:04 (10) 14:18 (7) 19:40 (8) 22:25 (7) 29:23 (4) 32:22 (4) 34:45 (4) 35:05 (4) TAP9852
9.
38:42 + 9:22 3:51 (10) 3:47 (4) 7:49 (14) 4:32 (8) 3:14 (10) 9:29 (8) 3:09 (5) 2:25 (4) 0:26 (9)
Voltrová Alena
ROZ9951 3:51 (10) 7:38 (7) 15:27 (10) 19:59 (9) 23:13 (9) 32:42 (9) 35:51 (9) 38:16 (9) 38:42 (9) ROZ9951
13.
44:16 +14:56 3:55 (11) 4:39 (10) 6:40 (12) 5:51 (15) 3:55 (12) 10:42 (11) 4:39 (13) 3:27 (12) 0:28 (13)
Zurynková Michaela
EKP9850 3:55 (11) 8:34 (9) 15:14 (9) 21:05 (10) 25:00 (12) 35:42 (12) 40:21 (12) 43:48 (13) 44:16 (13) EKP9850
11.
43:32 +14:12 6:08 (12) 5:22 (11) 4:18 (2) 5:19 (11) 2:17 (1) 9:31 (9) 3:52 (8) 6:20 (14) 0:25 (7)
Sušánková Hana
XXX9850 6:08 (12) 11:30 (13) 15:48 (12) 21:07 (11) 23:24 (10) 32:55 (10) 36:47 (10) 43:07 (11) 43:32 (11) XXX9850
15.
55:17 +25:57 3:08 (7) 5:23 (12) 7:16 (13) 5:32 (13) 3:52 (11) 15:34 (15) 6:15 (16) 7:47 (16) 0:30 (15)
Hrdličková Ludmila
SLA9851 3:08 (7) 8:31 (8) 15:47 (11) 21:19 (12) 25:11 (13) 40:45 (14) 47:00 (14) 54:47 (15) 55:17 (15) SLA9851
8.
37:47 + 8:27 6:19 (13) 5:59 (13) 4:26 (5) 4:40 (9) 2:27 (2) 7:22 (4) 3:29 (6) 2:43 (9) 0:22 (4)
Procházková Jana
LBE9950 6:19 (13) 12:18 (14) 16:44 (13) 21:24 (13) 23:51 (11) 31:13 (8) 34:42 (8) 37:25 (8) 37:47 (8) LBE9950
14.
51:19 +21:59 3:15 (9) 6:54 (15) 7:49 (14) 6:33 (16) 4:43 (15) 13:39 (14) 4:42 (14) 3:14 (11) 0:30 (15)
Čiháková Barbora
KNC9950 3:15 (9) 10:09 (12) 17:58 (14) 24:31 (14) 29:14 (14) 42:53 (15) 47:35 (15) 50:49 (14) 51:19 (14) KNC9950
12.
43:50 +14:30 13:03 (16) 4:31 (9) 5:58 (10) 2:53 (2) 4:30 (14) 6:35 (1) 3:43 (7) 2:10 (1) 0:27 (12)
Mikulášová Martina
PGP9852 13:03 (16) 17:34 (15) 23:32 (15) 26:25 (15) 30:55 (15) 37:30 (13) 41:13 (13) 43:23 (12) 43:50 (12) PGP9852
16.
107:27 +78:07 9:02 (15) 34:39 (16) 10:36 (16) 5:08 (10) 8:31 (16) 28:10 (16) 4:22 (10) 6:34 (15) 0:25 (7)
Klinkerová Magdaléna
ROZ9950 9:02 (15) 43:41 (16) 54:17 (16) 59:25 (16) 67:56 (16) 96:06 (16) 100:28 (16) 107:02 (16) 107:27 (16) ROZ9950