Mezičasy závodu: 18.04.2010 - Oblastní přebor na krátké trati | Kategorie: D10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 2 3 4 5 6 7 Cíl Reg. číslo
1.
27:07 2:07 (1) 3:18 (1) 5:36 (5) 3:38 (1) 7:18 (1) 2:33 (1) 2:14 (2) 0:23 (2)
Dědková Teodora
TAP0051 2:07 (1) 5:25 (1) 11:01 (2) 14:39 (1) 21:57 (1) 24:30 (1) 26:44 (1) 27:07 (1) TAP0051
2.
30:45 + 3:38 2:49 (3) 3:28 (2) 4:37 (1) 4:56 (2) 9:12 (3) 2:55 (2) 2:26 (5) 0:22 (1)
Kováříková Marie
KAM0050 2:49 (3) 6:17 (3) 10:54 (1) 15:50 (2) 25:02 (2) 27:57 (2) 30:23 (2) 30:45 (2) KAM0050
3.
35:43 + 8:36 2:51 (4) 5:17 (7) 6:08 (8) 5:16 (3) 9:05 (2) 3:53 (3) 2:10 (1) 1:03 (12)
Aschermannová Karolína
KAM0051 2:51 (4) 8:08 (5) 14:16 (6) 19:32 (3) 28:37 (3) 32:30 (3) 34:40 (3) 35:43 (3) KAM0051
4.
41:02 +13:55 2:07 (1) 4:00 (4) 5:06 (2) 9:31 (11) 13:17 (4) 4:03 (5) 2:33 (8) 0:25 (4)
Pelikánová Máša
MFP0050 2:07 (1) 6:07 (2) 11:13 (3) 20:44 (4) 34:01 (4) 38:04 (4) 40:37 (4) 41:02 (4) MFP0050
7.
51:55 +24:48 3:31 (5) 3:45 (3) 6:42 (10) 8:21 (4) 21:31 (11) 4:45 (9) 2:39 (9) 0:41 (11)
Pelcová Kateřina
CST0050 3:31 (5) 7:16 (4) 13:58 (5) 22:19 (5) 43:50 (7) 48:35 (7) 51:14 (7) 51:55 (7) CST0050
6.
46:47 +19:40 4:02 (6) 4:07 (5) 5:12 (4) 9:24 (8) 13:18 (5) 5:44 (10) 4:37 (10) 0:23 (2)
Jirkovská Michaela
SLA0150 4:02 (6) 8:09 (6) 13:21 (4) 22:45 (6) 36:03 (5) 41:47 (5) 46:24 (6) 46:47 (6) SLA0150
5.
45:08 +18:01 6:00 (10) 4:08 (6) 5:11 (3) 9:28 (9) 13:23 (6) 4:00 (4) 2:30 (7) 0:28 (7)
Benešová Hana
DKL0050 6:00 (10) 10:08 (7) 15:19 (7) 24:47 (7) 38:10 (6) 42:10 (6) 44:40 (5) 45:08 (5) DKL0050
8.
52:47 +25:40 5:32 (9) 5:30 (9) 5:57 (6) 8:53 (7) 19:39 (9) 4:32 (7) 2:19 (3) 0:25 (4)
Šantrůčková Anna
KAM0150 5:32 (9) 11:02 (8) 16:59 (8) 25:52 (8) 45:31 (9) 50:03 (9) 52:22 (8) 52:47 (8) KAM0150
9.
54:54 +27:47 4:06 (7) 8:54 (12) 6:04 (7) 8:51 (6) 19:42 (10) 4:29 (6) 2:21 (4) 0:27 (6)
Vančurová Kateřina
TAP0151 4:06 (7) 13:00 (10) 19:04 (10) 27:55 (9) 47:37 (11) 52:06 (11) 54:27 (9) 54:54 (9) TAP0151
11.
58:06 +30:59 5:27 (8) 6:03 (10) 7:19 (12) 9:28 (9) 15:37 (8) 6:03 (11) 7:36 (11) 0:33 (10)
Srbová Kristýna
SLA0050 5:27 (8) 11:30 (9) 18:49 (9) 28:17 (10) 43:54 (8) 49:57 (8) 57:33 (11) 58:06 (11) SLA0050
10.
57:33 +30:26 7:18 (11) 6:03 (10) 6:39 (9) 8:23 (5) 21:31 (11) 4:43 (8) 2:28 (6) 0:28 (7)
Šimšová Barbora
MFP0150 7:18 (11) 13:21 (11) 20:00 (11) 28:23 (11) 49:54 (12) 54:37 (12) 57:05 (10) 57:33 (10) MFP0150
12.
59:59 +32:52 8:11 (12) 5:24 (8) 7:09 (11) 9:38 (12) 15:26 (7) 6:06 (12) 7:37 (12) 0:28 (7)
Maroušková Michaela
TAP0154 8:11 (12) 13:35 (12) 20:44 (12) 30:22 (12) 45:48 (10) 51:54 (10) 59:31 (12) 59:59 (12) TAP0154