Mezičasy závodu: 17.05.2008 - Mistrovství MSK na klasické trati | Kategorie: P3
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Cíl Reg. číslo
4.
47:56 +15:27 1:51 (3) 1:43 (8) 4:33 (4) 4:25 (17) 3:58 (4) 13:42 (13) 4:36 (1) 6:12 (3) 5:52 (13) 1:04 (18)
Kvapil Ladislav
ZLH9301 1:51 (3) 3:34 (3) 8:07 (4) 12:32 (5) 16:30 (2) 30:12 (6) 34:48 (4) 41:00 (4) 46:52 (4) 47:56 (4) ZLH9301
16.
68:33 +36:04 2:49 (19) 2:14 (10) 9:02 (18) 3:14 (11) 3:29 (3) 10:36 (10) 4:49 (2) 26:26 (20) 5:17 (9) 0:37 (5)
Machackova Katerina
ODR 2:49 (19) 5:03 (12) 14:05 (16) 17:19 (13) 20:48 (4) 31:24 (7) 36:13 (6) 62:39 (16) 67:56 (16) 68:33 (16) ODR
1.
32:29 1:51 (3) 1:05 (1) 3:03 (1) 1:28 (1) 5:11 (3) 5:52 (1) 4:29 (4) 0:46 (12)
Mutina Vlastimil
BFM5701 1:51 (3) 2:56 (1) 5:59 (1) 7:27 (1) 16:11 (1) 21:22 (1) 27:14 (1) 31:43 (1) 32:29 (1) BFM5701
17.
70:31 +38:02 2:23 (15) 1:39 (7) 3:29 (2) 11:17 (22) 7:43 (13) 18:47 (14) 5:17 (4) 12:21 (16) 6:39 (17) 0:56 (17)
Šperlík Josef
ODR5500 2:23 (15) 4:02 (8) 7:31 (2) 18:48 (15) 26:31 (13) 45:18 (18) 50:35 (18) 62:56 (17) 69:35 (17) 70:31 (17) ODR5500
8.
50:01 +17:32 2:10 (9) 1:10 (2) 5:36 (8) 4:18 (16) 5:42 (5) 5:58 (2) 5:07 (7) 0:46 (12)
Ševčík Jiří
VRB 2:10 (9) 3:20 (2) 8:56 (7) 13:14 (6) 32:28 (11) 38:10 (9) 44:08 (7) 49:15 (7) 50:01 (8) VRB
9.
53:23 +20:54 2:24 (18) 3:26 (15) 7:48 (16) 1:56 (3) 8:15 (15) 9:44 (8) 5:53 (6) 6:47 (6) 6:27 (15) 0:43 (9)
Hendrych Vlastimil
ZLH5601 2:24 (18) 5:50 (14) 13:38 (12) 15:34 (8) 23:49 (8) 33:33 (13) 39:26 (12) 46:13 (10) 52:40 (9) 53:23 (9) ZLH5601
2.
40:24 + 7:55 2:12 (11) 1:35 (5) 4:33 (4) 2:29 (7) 5:54 (7) 6:57 (7) 5:19 (10) 0:44 (10)
Ulahelová Jarmila
KRN6052 2:12 (11) 3:47 (7) 8:20 (5) 10:49 (2) 21:30 (2) 27:24 (2) 34:21 (2) 39:40 (2) 40:24 (2) KRN6052
10.
53:53 +21:24 2:06 (6) 5:16 (18) 6:25 (13) 2:11 (5) 7:21 (12) 8:09 (4) 6:24 (8) 8:07 (14) 7:16 (18) 0:38 (7)
Lukáčová Eva
PTE8075 2:06 (6) 7:22 (17) 13:47 (15) 15:58 (11) 23:19 (7) 31:28 (8) 37:52 (8) 45:59 (9) 53:15 (10) 53:53 (10) PTE8075
6.
48:52 +16:23 2:11 (10) 1:25 (3) 4:21 (3) 9:59 (20) 4:25 (8) 6:32 (1) 6:34 (9) 7:02 (8) 5:33 (11) 0:50 (15)
Kundrata Petr
JZL 2:11 (10) 3:36 (4) 7:57 (3) 17:56 (14) 22:21 (6) 28:53 (5) 35:27 (5) 42:29 (5) 48:02 (6) 48:52 (6) JZL
3.
47:13 +14:44 2:07 (7) 1:36 (6) 4:50 (6) 3:10 (9) 4:03 (5) 7:46 (3) 6:39 (10) 9:27 (15) 6:29 (16) 1:06 (19)
Proske Pavel
AOV6001 2:07 (7) 3:43 (5) 8:33 (6) 11:43 (3) 15:46 (1) 23:32 (3) 30:11 (3) 39:38 (3) 46:07 (3) 47:13 (3) AOV6001
12.
55:09 +22:40 3:20 (20) 8:58 (22) 5:18 (7) 2:19 (6) 5:42 (9) 8:26 (5) 6:48 (11) 7:20 (9) 5:45 (12) 1:13 (20)
Vyškovská Radka
ZVS7450 3:20 (20) 12:18 (22) 17:36 (19) 19:55 (16) 25:37 (12) 34:03 (14) 40:51 (13) 48:11 (11) 53:56 (11) 55:09 (12) ZVS7450
15.
65:28 +32:59 2:18 (14) 1:49 (9) 6:00 (10) 3:11 (10) 8:07 (14) 10:45 (11) 6:56 (12) 17:17 (18) 8:15 (19) 0:50 (15)
Ševčíková Monika
VRB 2:18 (14) 4:07 (9) 10:07 (8) 13:18 (7) 21:25 (5) 32:10 (10) 39:06 (11) 56:23 (14) 64:38 (15) 65:28 (15) VRB
7.
49:52 +17:23 2:09 (8) 8:14 (21) 6:45 (14) 3:39 (14) 3:27 (1) 7:39 (2) 6:57 (13) 6:40 (5) 3:51 (2) 0:31 (2)
Janča Jaroslav
VRB 2:09 (8) 10:23 (21) 17:08 (18) 20:47 (17) 24:14 (9) 31:53 (9) 38:50 (10) 45:30 (8) 49:21 (8) 49:52 (7) VRB
14.
64:09 +31:40 2:17 (13) 2:37 (11) 7:36 (15) 3:08 (8) 13:42 (16) 12:22 (12) 7:39 (14) 8:01 (11) 6:01 (14) 0:46 (12)
Krätschmerová Jitka
VRB 2:17 (13) 4:54 (11) 12:30 (11) 15:38 (9) 29:20 (15) 41:42 (17) 49:21 (16) 57:22 (15) 63:23 (14) 64:09 (14) VRB
11.
55:07 +22:38 1:57 (5) 5:24 (19) 6:24 (11) 3:31 (12) 7:01 (11) 8:33 (6) 9:06 (15) 8:03 (13) 4:38 (6) 0:30 (1)
Šauman Petr
ODR6100 1:57 (5) 7:21 (16) 13:45 (14) 17:16 (12) 24:17 (10) 32:50 (12) 41:56 (14) 49:59 (12) 54:37 (12) 55:07 (11) ODR6100
5.
48:20 +15:51 1:46 (2) 2:46 (12) 5:57 (9) 2:00 (4) 4:14 (7) 10:18 (9) 9:30 (16) 7:20 (9) 3:53 (3) 0:36 (4)
Jakubik Tomas
KRN 1:46 (2) 4:32 (10) 10:29 (9) 12:29 (4) 16:43 (3) 27:01 (4) 36:31 (7) 43:51 (6) 47:44 (5) 48:20 (5) KRN
13.
59:41 +27:12 1:40 (1) 8:03 (20) 10:29 (20) 1:50 (2) 3:27 (1) 9:38 (7) 13:45 (17) 6:30 (4) 3:47 (1) 0:32 (3)
Siska Ota
TZL 1:40 (1) 9:43 (20) 20:12 (20) 22:02 (18) 25:29 (11) 35:07 (16) 48:52 (15) 55:22 (13) 59:09 (13) 59:41 (13) TZL
18.
83:09 +50:40 2:16 (12) 1:30 (4) 9:57 (19) 8:38 (19) 6:22 (10) 20:02 (15) 14:41 (18) 14:29 (17) 4:34 (5) 0:40 (8)
Paloncý Jana
PR1 2:16 (12) 3:46 (6) 13:43 (13) 22:21 (19) 28:43 (14) 48:45 (19) 63:26 (19) 77:55 (19) 82:29 (18) 83:09 (18) PR1
19.
84:10 +51:41 2:23 (15) 2:56 (13) 6:24 (11) 4:09 (15) 14:52 (19) 25:11 (19) 8:26 (20) 0:44 (10)
Švec Jaromír
PR2 2:23 (15) 5:19 (13) 11:43 (10) 15:52 (10) 34:57 (15) 49:49 (17) 75:00 (18) 83:26 (19) 84:10 (19) PR2
20.
87:00 +54:31 3:32 (21) 3:10 (14) 22:06 (23) 3:34 (13) 4:08 (6) 20:02 (15) 16:36 (20) 8:01 (11) 5:14 (8) 0:37 (5)
Holecz Stanislav
TRI 3:32 (21) 6:42 (15) 28:48 (23) 32:22 (21) 36:30 (16) 56:32 (20) 73:08 (20) 81:09 (20) 86:23 (20) 87:00 (20) TRI
MS
31:45 1.29 0.50 5.13 2.20 2.58 5.40 4.11 4.56 3.43 0.25
Zájíc Josef
AOV4501 1.29 2.19 7.32 9.52 12.50 18.30 22.41 27.37 31.20 31.45 AOV4501
DISK 4:07 (23) 4:38 (17) 15:02 (22) 10:17 (21) 13:42 (16) 11:00 (21) 1:57 (21)
Hrubý Miroslav
AOV7301 4:07 (23) 8:45 (19) 23:47 (22) 34:04 (22) 47:46 (17) DISK AOV7301
DISK 2:23 (15) 9:56 (23) 11:26 (21) 19:44 (23)
Slavíčková Klárka
OOL9562 2:23 (15) 12:19 (23) 23:45 (21) 43:29 (23) OOL9562
DISK 4:23 (24)
Pykalová Jana
PR3 4:23 (24) PR3
DISK 4:01 (22) 3:51 (16) 8:48 (17) 6:48 (18)
Buchwaldková Klara
SFM7153 4:01 (22) 7:52 (18) 16:40 (17) 23:28 (20) DISK SFM7153