Mezičasy závodu: 11.06.2006 - 7. ŽB Morava - krátká trať - NEDĚLE | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 2 3 4 5 6 Cíl Reg. číslo
1.
27:26 6:39 (1) 4:01 (1) 3:42 (2) 5:20 (2) 4:57 (1) 2:16 (11) 0:31 (5)
Soldánová Tereza
JPV9899 6:39 (1) 10:40 (1) 14:22 (1) 19:42 (1) 24:39 (1) 26:55 (1) 27:26 (1) JPV9899
2.
28:04 + 0:38 6:46 (2) 4:09 (2) 4:17 (5) 5:42 (4) 5:09 (5) 1:35 (2) 0:26 (1)
Podmolík Josef
TZL9701 6:46 (2) 10:55 (2) 15:12 (2) 20:54 (2) 26:03 (2) 27:38 (2) 28:04 (2) TZL9701
3.
29:14 + 1:48 8:07 (6) 4:42 (4) 3:34 (1) 5:15 (1) 5:08 (4) 1:48 (7) 0:40 (11)
Vidmuchová Markéta
JPV9988 8:07 (6) 12:49 (6) 16:23 (4) 21:38 (3) 26:46 (3) 28:34 (3) 29:14 (3) JPV9988
4.
30:04 + 2:38 8:08 (7) 4:24 (3) 4:18 (6) 5:43 (5) 5:06 (3) 1:46 (5) 0:39 (10)
Jirka Mikuláš
ZPV 8:08 (7) 12:32 (4) 16:50 (5) 22:33 (4) 27:39 (4) 29:25 (4) 30:04 (4) ZPV
5.
30:40 + 3:14 7:23 (5) 5:20 (6) 4:39 (8) 5:45 (6) 5:02 (2) 2:01 (8) 0:30 (2)
Horká Markéta
TBM 7:23 (5) 12:43 (5) 17:22 (6) 23:07 (6) 28:09 (6) 30:10 (5) 30:40 (5) TBM
6.
30:51 + 3:25 7:14 (3) 4:50 (5) 4:04 (3) 6:28 (8) 5:31 (7) 2:03 (10) 0:41 (12)
Nešporová Alžběta
TZL0051 7:14 (3) 12:04 (3) 16:08 (3) 22:36 (5) 28:07 (5) 30:10 (5) 30:51 (6) TZL0051
7.
31:23 + 3:57 8:22 (8) 5:47 (8) 4:16 (4) 5:25 (3) 5:15 (6) 1:47 (6) 0:31 (5)
Křečková Jana
ZPV9999 8:22 (8) 14:09 (8) 18:25 (7) 23:50 (7) 29:05 (7) 30:52 (7) 31:23 (7) ZPV9999
8.
36:27 + 9:01 7:22 (4) 6:44 (10) 5:44 (11) 7:39 (9) 6:43 (9) 1:44 (4) 0:31 (5)
Matějusová Aneta
TYN 7:22 (4) 14:06 (7) 19:50 (8) 27:29 (8) 34:12 (8) 35:56 (8) 36:27 (8) TYN
9.
43:46 +16:20 10:48 (10) 8:13 (14) 6:47 (15) 10:03 (13) 5:49 (8) 1:33 (1) 0:33 (9)
Bencúr Juraj ml
LCE99 10:48 (10) 19:01 (10) 25:48 (9) 35:51 (10) 41:40 (9) 43:13 (9) 43:46 (9) LCE99
10.
46:40 +19:14 13:23 (13) 6:46 (11) 5:42 (10) 9:43 (12) 8:33 (11) 2:02 (9) 0:31 (5)
Grycová Veronika
TBM 13:23 (13) 20:09 (11) 25:51 (10) 35:34 (9) 44:07 (10) 46:09 (10) 46:40 (10) TBM
11.
50:42 +23:16 12:45 (12) 8:28 (15) 5:58 (12) 9:38 (11) 9:04 (13) 3:53 (18) 0:56 (16)
Blažík Vojtěch
XXX 12:45 (12) 21:13 (13) 27:11 (11) 36:49 (11) 45:53 (11) 49:46 (11) 50:42 (11) XXX
12.
53:49 +26:23 11:09 (11) 11:29 (21) 6:06 (13) 11:16 (15) 9:04 (13) 3:21 (15) 1:24 (23)
Palát Tomáš
ABM0307 11:09 (11) 22:38 (14) 28:44 (13) 40:00 (12) 49:04 (12) 52:25 (12) 53:49 (12) ABM0307
13.
55:39 +28:13 13:31 (14) 7:11 (12) 6:31 (14) 13:06 (18) 10:29 (16) 3:48 (17) 1:03 (17)
Hubáčková Dášenka
LCE 13:31 (14) 20:42 (12) 27:13 (12) 40:19 (13) 50:48 (13) 54:36 (13) 55:39 (13) LCE
14.
57:21 +29:55 19:07 (19) 7:25 (13) 4:54 (9) 11:16 (15) 10:14 (15) 3:18 (14) 1:07 (18)
Soška Petr
YBM02 19:07 (19) 26:32 (17) 31:26 (14) 42:42 (15) 52:56 (14) 56:14 (14) 57:21 (14) YBM02
15.
57:52 +30:26 14:34 (15) 9:21 (17) 7:39 (16) 10:12 (14) 12:09 (18) 3:14 (13) 0:43 (13)
Korpasová Lucie
LBM0151 14:34 (15) 23:55 (15) 31:34 (15) 41:46 (14) 53:55 (15) 57:09 (15) 57:52 (15) LBM0151
16.
60:00 +32:34 10:30 (9) 6:17 (9) 23:51 (23) 7:43 (10) 8:38 (12) 2:31 (12) 0:30 (2)
Ebner Simon
XXX 10:30 (9) 16:47 (9) 40:38 (19) 48:21 (17) 56:59 (17) 59:30 (16) 60:00 (16) XXX
17.
62:00 +34:34 15:07 (16) 10:01 (18) 7:52 (18) 12:10 (17) 10:55 (17) 4:36 (22) 1:19 (22)
Julie Richterová
ADA0350 15:07 (16) 25:08 (16) 33:00 (16) 45:10 (16) 56:05 (16) 60:41 (17) 62:00 (17) ADA0350
18.
68:37 +41:11 43:15 (23) 5:23 (7) 4:35 (7) 5:48 (7) 7:24 (10) 1:42 (3) 0:30 (2)
Makešová Míša
XXX 43:15 (23) 48:38 (23) 53:13 (21) 59:01 (20) 66:25 (19) 68:07 (18) 68:37 (18) XXX
19.
71:02 +43:36 18:38 (17) 9:18 (16) 7:48 (17) 15:15 (19) 14:40 (20) 4:32 (21) 0:51 (15)
Pulec Matěj
VBM0001 18:38 (17) 27:56 (18) 35:44 (17) 50:59 (18) 65:39 (18) 70:11 (19) 71:02 (19) VBM0001
20.
73:25 +45:59 18:52 (18) 10:10 (19) 9:17 (19) 16:00 (20) 13:58 (19) 3:56 (19) 1:12 (20)
Šimša Martin
MFP0301 18:52 (18) 29:02 (19) 38:19 (18) 54:19 (19) 68:17 (20) 72:13 (20) 73:25 (20) MFP0301
21.
99:12 +71:46 20:37 (20) 10:13 (20) 23:47 (22) 18:02 (21) 19:49 (21) 5:58 (24) 0:46 (14)
Posker Adam
TBM 20:37 (20) 30:50 (20) 54:37 (22) 72:39 (21) 92:28 (21) 98:26 (21) 99:12 (21) TBM
22.
103:00 +75:34 20:53 (21) 14:01 (22) 14:37 (20) 24:35 (23) 23:35 (23) 4:02 (20) 1:17 (21)
Posker Martin
TBM 20:53 (21) 34:54 (21) 49:31 (20) 74:06 (22) 97:41 (22) 101:43 (22) 103:00 (22) TBM
23.
104:31 +77:05 21:35 (22) 15:33 (23) 19:01 (21) 20:23 (22) 22:25 (22) 3:44 (16) 1:50 (24)
Dubšík Lukáš
TBM 21:35 (22) 37:08 (22) 56:09 (23) 76:32 (23) 98:57 (23) 102:41 (23) 104:31 (23) TBM
DISK 5:40 (23) 1:11 (19)
Ehl Ondřej
ZBM DISK ZBM
MS
DISK 52.22 11.09 10.54 2.45 0.47
ZIMANDL IVAN
XXX 52.22 63.31 74.25 77.10 DISK XXX