Kód závodu          : 121020184
Název               : Oblastní mistrovství v nočním OB
Datum               : 20.10.2012
Zařazení do soutěží : Ranking HSH, oblastní žebříčky
Místo konání        : Ostrava Poruba- Koleje VŠB
Použitá mapa        : Koleje 2012, 1:10 000, e=5m, stav říjen 2012
Pořadatel           : VOV - VSK VŠB TU Ostrava
Ředitel závodu      : Tomáš Kopec
Hlavní rozhodčí     : Oldřich Vlach ml.
Stavitel tratí      : Jiří Vlach
JURY                : Mirek Hadač, Mária Kovaříková, Josef Juřeník

D12C 1.80 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájková Lenka            AOP0050 B POBO - přátelé OB Opava  14:33          
  2. Bruková Magda            TRI0054 B TJ TŽ Třinec             16:32   + 1:59 
  3. Poláková Lenka           SOP0151 C OOB TJ Slezan Opava      18:30   + 3:57 
  4. Svobodová Barbora        BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek     35:07   + 20:34
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 2.20 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Klára            AOP9951 C POBO - přátelé OB Opava  17:56          
  2. Švidrnochová Lenka       MOV9951 B SKOB Ostrava             19:46   + 1:50 
  3. Poláková Tereza          SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava      23:37   + 5:41 
  4. Szarzecová Lucie         TRI9850 B TJ TŽ Třinec             24:33   + 6:37 
  5. Liberdová Jana           TRI9852 B TJ TŽ Třinec             25:19   + 7:23 
  6. Řehová Natálie           BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek     30:04   + 12:08
  7. Svačinková Kateřina      VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrb  31:48   + 13:52
  7. PORADA Lilianna          FPL     C Fortysek Poland          31:48   + 13:52
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.20 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabelová Markéta         TRI9656 B TJ TŽ Třinec             26:59          
  2. Fukalová Hana            AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava     30:56   + 3:57 
  3. Harasymiuk Kinga         ZSZ     C UKS ZSZ Jedynka Jastreb  33:01   + 6:02 
  4. Kaufmanová Ivana         TRI9751 C TJ TŽ Třinec             36:49   + 9:50 
  5. Vývodová Jana            MOV9852 B SKOB Ostrava             38:51   + 11:52
  6. Svěchotová Natálie       MOV9751 B SKOB Ostrava             38:57   + 11:58
  7. Kovářová Tereza          TRI9756 B TJ TŽ Třinec             44:31   + 17:32
  8. Dzik Justyna             MKS     C MUKS Gliwice             54:34   + 27:35
--------------------------------------------------------------------------------

D20C 3.60 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skurková Vendula         BFM9353 B SKOB Frýdek - Místek     77:56          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.70 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodová Radka          AOP9452 B POBO - přátelé OB Opava  32:01          
  2. Kasza Isabela            USC     C UKS Sparta Czyzowice     34:20   + 2:19 
  3. Kašparová Šárka          AOP7251 C POBO - přátelé OB Opava  35:55   + 3:54 
  4. Wysocka Malwina          UKS     C UKS Kometa Gliwice       36:25   + 4:24 
  5. Sanocka Barbara          UKS     C UKS Kometa Gliwice       37:27   + 5:26 
  6. Rychlá Pavlína           OOP8559 C TJ Opava                 38:18   + 6:17 
  7. Juřeníková Hana          MOV8052 C SKOB Ostrava             40:08   + 8:07 
  8. Gruchalová Lucie         NER     C                          51:52   + 19:51
  9. Khulová Petra            VPM8450 C KOS Slavia VŠ Plzeň      53:25   + 21:24
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 3.20 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tesařová Bohumila        TRI6957 C TJ TŽ Třinec             32:14          
  2. Glabazňová Jana          AOP6151 C POBO - přátelé OB Opava  32:56   + 0:42 
  3. Vričanová Sylva          HAV6751 C SKOB Baník Havířov       35:54   + 3:40 
  4. Slavíková Lenka          VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrb  36:12   + 3:58 
  5. Kaděrová Barbora         HAV7051 C SKOB Baník Havířov       38:04   + 5:50 
  6. Fukalová Radmila         AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava     38:30   + 6:16 
  7. Svačinková Jitka         VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrb  44:28   + 12:14
  8. Dorčáková Pavlína        MOV6951 C SKOB Ostrava             59:03   + 26:49
  9. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava      60:00   + 27:46
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 2.40 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Opletalová Pavlína       HAV6652 C SKOB Baník Havířov       33:47          
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 1 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wysocka Jolanta          UKS     C UKS Kometa Gliwice       26:55          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.00 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valík Tomáš              AOP0001 B POBO - přátelé OB Opava  15:58          
  2. Kovařík Martin           TRI0101 C TJ TŽ Třinec             18:45   + 2:47 
  3. Vojáček Tomáš            BFM0201 C SKOB Frýdek - Místek     20:54   + 4:56 
  4. Buryan Patrik            MOV0005 C SKOB Ostrava             21:44   + 5:46 
  5. Koleczko Bartosz         ZSZ     C UKS ZSZ Jedynka Jastreb  35:42   + 19:44
  6. Tomanek Krzysztof        ZSZ     C UKS ZSZ Jedynka Jastreb  39:25   + 23:27
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 2.40 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filipek Sebastian        TRI0002 B TJ TŽ Třinec             21:01          
  2. Jurczyk Maciej           USC     C UKS Sparta Czyzowice     22:26   + 1:25 
  3. Holesz Sebastian         TRI9902 B TJ TŽ Třinec             27:11   + 6:10 
  4. Božoň Radek              BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek     29:10   + 8:09 
  5. Procházka Zdeněk         SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava      30:28   + 9:27 
  6. Kubina Dominik           BFM9904 B SKOB Frýdek - Místek     49:45   + 28:44
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.20 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Borgiel Jarosław         ZSZ     C UKS ZSZ Jedynka Jastreb  23:37          
  2. Madzia Martin            TRI9705 B TJ TŽ Třinec             24:48   + 1:11 
  3. Walach Ondřej            TRI9601 B TJ TŽ Třinec             26:09   + 2:32 
  4. Pasek Marcin             ZSZ     C UKS ZSZ Jedynka Jastreb  27:43   + 4:06 
  5. Cienciala Jan            TRI9801 B TJ TŽ Třinec             28:27   + 4:50 
  6. Holoubek Jan             BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek     38:02   + 14:25
  7. Svoboda František        SOP9601 C OOB TJ Slezan Opava      39:44   + 16:07
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.50 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec             26:51          
  2. Hadač Miroslav           AOP6501 C POBO - přátelé OB Opava  30:46   + 3:55 
  3. Jurczyk Tomasz           USC     C UKS Sparta Czyzowice     30:51   + 4:00 
  4. Glonek Jakub             AOV9602 B OOB TJ Baník Ostrava     33:05   + 6:14 
  5. Rychlý Pavel             OOP8505 C TJ Opava                 34:37   + 7:46 
  6. Dragowski Piotr          OKW     C OK! Sport Warszawa       35:27   + 8:36 
  7. Kalina Tomáš             TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno        35:48   + 8:57 
  8. Mielec Jaromír           AOV9701 A OOB TJ Baník Ostrava     40:27   + 13:36
  9. Jarnot Michal            SOP9302 B OOB TJ Slezan Opava      40:39   + 13:48
 10. Rohel Marek              AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava     48:55   + 22:04
 11. Lichý Ondřej             SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava      53:05   + 26:14
 12. Preissler Adam           HAV8608 C SKOB Baník Havířov       53:35   + 26:44
 13. Mielec Jaromír           AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava     56:29   + 29:38
 14. Kudłacz Tomasz           NER     C                          88:31   + 61:40
     Erben Martin             SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 3.80 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cienciala Martin         TRI7401 C TJ TŽ Třinec             28:48          
  2. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             29:55   + 1:07 
  3. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C SKOB Baník Havířov       33:05   + 4:17 
  4. Vébr Radek               HAV7103 C SKOB Baník Havířov       34:27   + 5:39 
  5. Slavík Tomáš             VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrb  38:39   + 9:51 
  6. Stibor Zbyněk            KAR7601 C SK Karlovice             40:00   + 11:12
  7. PORADA Robert            FPL     C Fortysek Poland          41:36   + 12:48
  8. Zajíc Karel              HNJ7103 C                          41:55   + 13:07
  9. Blaževič Roman           LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:09   + 13:21
 10. Pavlíček Daniel          MOV7100 C SKOB Ostrava             42:45   + 13:57
 11. Mastela Rafal            ZSZ     C UKS ZSZ Jedynka Jastreb  43:48   + 15:00
 12. Kołeczko Úukasz          ZSZ     C UKS ZSZ Jedynka Jastreb  44:26   + 15:38
 13. Klimčík Jaromír          HNJ7102 C                          45:48   + 17:00
 14. Mička Jiří               HNJ6501 C                          47:13   + 18:25
 15. Krhut Libor              HAV6302 C SKOB Baník Havířov       47:49   + 19:01
 16. Tomanek Artur            ZSZ     C UKS ZSZ Jedynka Jastreb  60:37   + 31:49
 17. Geryk Jiří               HNJ7401 C                          61:01   + 32:13
 18. Vývoda Zdeněk            MOV6702 C SKOB Ostrava             69:41   + 40:53
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 3.50 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. PEDOWSKI Wojciech        OKW     C OK! Sport Warszawa       34:14          
  2. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             36:09   + 1:55 
  3. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     38:11   + 3:57 
  4. FORYSTEK Józef           FPL     C Fortysek Poland          44:39   + 10:25
  5. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             49:47   + 15:33
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slivečka Jaromír         MOV5601 C SKOB Ostrava             36:28          
  2. Szotek Antoni            ATR     C ATZ Racibórz             36:39   + 0:11 
  3. Malysa Ján               SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava      38:45   + 2:17 
  4. Ševčík Břetislav         OOP5001 C TJ Opava                 40:44   + 4:16 
  5. Pospíšil Karel           KAR5001 C SK Karlovice             42:30   + 6:02 
  6. Wysocki Andrzej          MKS     C MUKS Gliwice             42:50   + 6:22 
  7. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      45:53   + 9:25 
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 2.50 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vávra Jiří               MOV4102 C SKOB Ostrava             36:17          
  2. Kroča Josef              MOV4501 C SKOB Ostrava             40:09   + 3:52 
--------------------------------------------------------------------------------

P3 2.40 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jurczyk Marta            USC     C UKS Sparta Czyzowice     36:00          
  2. Kavcová Lucie            NER     C                          36:29   + 0:29 
  3. Koťátko Aleš             NER     C                          49:26   + 13:26
  4. Novák Igor               AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava     52:30   + 16:30
  5. Haluzíková Barbora       NER     C                          55:22   + 19:22
  6. Kuchař Karel             NER     C                          56:21   + 20:21
  7. Surowy Aleksandra        ZSZ     C UKS ZSZ Jedynka Jastreb  64:14   + 28:14
  8. Kuchařová Karolína       NER     C                          98:51   + 62:51
  9. Vojáček Jan              BFM0401 C SKOB Frýdek - Místek    102:57   + 66:57
     Warmus Zuzana            ZSZ     C UKS ZSZ Jedynka Jastreb   DISK          
     Filipek Daniel           TRI7200 C TJ TŽ Třinec              DISK          
     Švidrnochová Hana        MOV7751 C SKOB Ostrava              DISK          
     Čech Tomáš               AOP7001 C POBO - přátelé OB Opava   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------