Kód závodu          : 120909146
Název               : ŽB-Č
Datum               : 09.09.2012
Zařazení do soutěží : ŽB-Č, ČPV, LV
Místo konání        : Jihlava - Pávov
Použitá mapa        : Ptačí vrch
Pořadatel           : SJI - OK Jihlava
Ředitel závodu      : Eva Dokulilová
Hlavní rozhodčí     : Milan Venhoda, R1
Stavitel tratí      : Martin Kratochvíl, R2
JURY                : Jaroslav Krejčí, Alena Rosecká, Ladislava Víchová

D10C 1.80 km, 45 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandasova Adela          VAM0251 C OOB Vamberk              13:31          
  2. Kinštová Tereza          SJH0251 C SJH Jindřichův Hradec    16:07   + 2:36 
  3. Blažková Kateřina        SJH0252 C SJH Jindřichův Hradec    16:11   + 2:40 
  4. Maresova Klara           NEJ0250 C TJ Jiskra Nejdek         16:30   + 2:59 
  5. Suková Hana              PZR0252 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  18:41   + 5:10 
  6. Stankova Radka           VPM0452 C KOS Slavia VŠ Plzeň      18:50   + 5:19 
  6. Thynova Martina          SHK0350 C TJ Slavia Hradec Králov  18:50   + 5:19 
  8. Nešporová Marie          TTR0351 C OOB Třebíč               19:27   + 5:56 
  9. Chvatilova Johana        PHK0450 C OK 99 Hradec Králové     19:50   + 6:19 
 10. Janeckova Josefina       EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha        21:00   + 7:29 
 11. Fantova Katerina         EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha        23:46   + 10:15
 12. Kristkova Magdalena      ROZ0350 C OK Roztoky               25:27   + 11:56
 13. Hankovcova Helena        KAM0350 C SK Kamenice              26:04   + 12:33
 14. Nadenickova Iva          NEJ0350 C TJ Jiskra Nejdek         27:49   + 14:18
 15. Komarkova Jindra         TJH0451 C TJ OK Tolar Jindřichův   29:17   + 15:46
 16. Ziebova Veronika         NEJ0450 C TJ Jiskra Nejdek         39:56   + 26:25
 17. Pittnerová Adéla         RUZ0250 C TJ Růžená                40:41   + 27:10
 18. Jelínková Adéla          RUZ0251 C TJ Růžená                48:43   + 35:12
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 1.80 km, 45 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Veselá Aneta             SJH0352 C SJH Jindřichův Hradec    23:11          
  2. Simsova Pavla            MFP0551 C VŠSK MFF UK Praha        23:39   + 0:28 
  3. Safarikova Lucie         CST0351 C OOB TJ ČZ Strakonice     46:10   + 22:59
  4. Bartosova Marie          MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně     55:31   + 32:20
  5. Křístková Veronika       ROZ     C OK Roztoky               86:28   + 63:17
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.00 km, 60 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosova Tereza            SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov na  13:36          
  2. Sklibova Veronika        SRK0153 C SOOB Spartak Rychnov na  15:50   + 2:14 
  3. Dedkova Teodora          TAP0051 B KOB TRETRA Praha         16:36   + 3:00 
  4. Dolejsi Katerina         STB0199 B TJ Stadion Nový Bor      17:34   + 3:58 
  5. Kochova Anna             SJC0153 B Sportcentrum Jičín       17:44   + 4:08 
  5. Vyhnalkova Marie         MFP0151 B VŠSK MFF UK Praha        17:44   + 4:08 
  7. Aschermannova Karolina   KAM0051 B SK Kamenice              18:08   + 4:32 
  8. Nechanická Klára         OSN0050 B SK OS Nové Město n. M.   19:12   + 5:36 
  9. Tokarova Regina          NEJ0151 C TJ Jiskra Nejdek         20:25   + 6:49 
 10. Nadenickova Pavla        NEJ0150 C TJ Jiskra Nejdek         20:29   + 6:53 
 11. Klimesova Sarlota        KRE0051 B OOB TJ Sokol Křemže      20:53   + 7:17 
 12. Foltýnová Eva            SJI0051 C OK Jihlava               21:29   + 7:53 
 13. Safkova Sofie            KAM0153 B SK Kamenice              23:17   + 9:41 
 14. Chrastova Tereza         STH0251 C SK Studenec              24:07   + 10:31
 15. Simsova Barbora          MFP0150 C VŠSK MFF UK Praha        25:56   + 12:20
 16. Skachova Magdalena       KAM0151 B SK Kamenice              27:10   + 13:34
 17. Koucka Barbora           EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha        32:26   + 18:50
 18. Stankova Marketa         VPM0153 C KOS Slavia VŠ Plzeň      33:56   + 20:20
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 2.80 km, 55 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Tereza           SJI9852 A OK Jihlava               18:51          
  2. Vyhnalkova Barbora       MFP9850 B VŠSK MFF UK Praha        19:08   + 0:17 
  3. Wankova Martina          VRL9951 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  20:18   + 1:27 
  4. Chaloupska Barbora       PHK9951 B OK 99 Hradec Králové     20:24   + 1:33 
  5. Peterova Jana            DOB0051 B KOB Dobruška             20:45   + 1:54 
  6. Sokolarova Sarka         TUV9951 B SOK TJ Turnov            20:49   + 1:58 
  7. Hojná Dominika           SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec    20:51   + 2:00 
  8. Urbanova Marketa         STH9953 B SK Studenec              20:53   + 2:02 
  9. Kalenska Dominika        STH9958 B SK Studenec              21:04   + 2:13 
 10. Hudska Ludmila           TUR9851 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ  21:15   + 2:24 
 11. Stanova Karolina         BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor       21:37   + 2:46 
 12. Biersakova Dagmar        KRL0051 B Kometa Kralovice         22:15   + 3:24 
 13. Mikesova Adela           VPM9852 B KOS Slavia VŠ Plzeň      22:26   + 3:35 
 14. Hanakova Lenka           KRL9951 B Kometa Kralovice         22:30   + 3:39 
 15. Kubecova Katerina        STB9999 B TJ Stadion Nový Bor      22:41   + 3:50 
 16. Doubkova Petra           VLI9853 B Slavia Liberec orientee  22:49   + 3:58 
 17. Poloprutska Lucie        VLI9950 B Slavia Liberec orientee  22:59   + 4:08 
 18. Brozova Zuzana           LPU0053 B OK Lokomotiva Pardubice  23:07   + 4:16 
 19. Vetrickova Andrea        SHK9951 B TJ Slavia Hradec Králov  23:09   + 4:18 
 20. Semradova Jana           CHC9951 B KOB Choceň               23:12   + 4:21 
 21. Janouskova Lucie         BOR9954 B OK Jiskra Nový Bor       23:14   + 4:23 
 22. Thynova Nikola           SHK0051 B TJ Slavia Hradec Králov  23:45   + 4:54 
 23. Chaloupkova Veronika     CHC9852 A KOB Choceň               23:52   + 5:01 
 24. Jezdinska Natalie        STH9954 B SK Studenec              23:57   + 5:06 
 25. Zlamalova Nikola         SJC9951 B Sportcentrum Jičín       24:03   + 5:12 
 26. Kohoutova Barbora        BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor       24:19   + 5:28 
 27. Maresova Alexandra       NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek         25:26   + 6:35 
 28. Polakova Katerina        TAP9854 B KOB TRETRA Praha         25:59   + 7:08 
 29. Petráčková Kristýna      SJI9851 B OK Jihlava               26:15   + 7:24 
 30. Kubickova Jana           PHK9999 B OK 99 Hradec Králové     26:37   + 7:46 
 31. Kolarova Johana          SLA9950 B SKOB Slaný               27:30   + 8:39 
 32. Filipova Tereza          SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov na  27:46   + 8:55 
 33. Voltrova Alena           ROZ9951 B OK Roztoky               28:28   + 9:37 
 34. Srenkelova Ilona         LPU9955 B OK Lokomotiva Pardubice  28:54   + 10:03
 35. Zejdlikova Karolina      LTP9950 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  29:13   + 10:22
 36. Hrabankova Zuzana        PGP9950 B SK Praga                 29:21   + 10:30
 37. Nechutová Aneta          PZR9951 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  30:08   + 11:17
 38. Zurynkova Michaela       EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha        30:12   + 11:21
 39. Bejckova Katerina        DKL9850 C KOB Kladno               30:26   + 11:35
 40. Dundáčková Julie         SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec    31:44   + 12:53
 41. Bořilová Markéta         PZR9858 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  41:43   + 22:52
 42. Cihakova Barbora         KNC9950 B OOS TJ Sokol Kostelec n  43:14   + 24:23
     Vacková Anna             SJI9854 B OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 2.90 km, 40 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zemankova Tereza         SRK9752 B SOOB Spartak Rychnov na  20:27          
  2. Smutna Katerina          TUV9653 B SOK TJ Turnov            22:07   + 1:40 
  3. Veljacikova Hana         SCP9750 B OK Sparta Praha          22:40   + 2:13 
  4. Kubinova Veronika        SKV9752 A TJ Slovan Karlovy Vary   23:03   + 2:36 
  5. Lavickova Michaela       KRL9655 B Kometa Kralovice         23:08   + 2:41 
  6. Vališová Martina         OSN9696 B SK OS Nové Město n. M.   23:29   + 3:02 
  7. Cervena Adela            SHK9755 B TJ Slavia Hradec Králov  23:57   + 3:30 
  8. Zandova Marcela          SKV9653 B TJ Slovan Karlovy Vary   24:05   + 3:38 
  9. Poloprutska Klara        VLI9750 B Slavia Liberec orientee  24:49   + 4:22 
 10. Simunkova Gabriela       TAP9755 B KOB TRETRA Praha         25:06   + 4:39 
 11. Hrabankova Klara         PGP9654 B SK Praga                 25:36   + 5:09 
 12. Peňázová Veronika        SJH9752 B SJH Jindřichův Hradec    25:52   + 5:25 
 13. Kamenikova Andrea        BOR9751 B OK Jiskra Nový Bor       27:37   + 7:10 
 14. Langrova Anna            SHK9753 B TJ Slavia Hradec Králov  27:38   + 7:11 
 15. Kohlova Monika           TUR9756 B OOB TJ Turnov / MTBO TJ  27:40   + 7:13 
 16. Sadkova Lucie            PHK9654 B OK 99 Hradec Králové     29:12   + 8:45 
 17. Tauchmanova Karolina     STH9651 B SK Studenec              30:23   + 9:56 
 18. Voltrova Hana            ROZ9752 B OK Roztoky               32:58   + 12:31
 19. Obytova Katerina         VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň      34:54   + 14:27
     Kavalirova Julie         PHK9753 B OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 3.20 km, 60 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smejcova Anna            SJC9552 B Sportcentrum Jičín       24:35          
  2. Kubinova Romana          SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary   26:35   + 2:00 
  3. Smutna Anezka            TUV9455 B SOK TJ Turnov            27:27   + 2:52 
  4. Hoidekrova Lucie         LLI9552 B TJ Loko Liberec          28:08   + 3:33 
  5. Korberova Andrea         TUR9455 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ  28:53   + 4:18 
  6. Charouskova Lucie        DOK9450 B OK Doksy                 34:47   + 10:12
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 3.10 km, 45 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Posseltova Tereza        TJN9252 B OOB TJ Tatran Jablonec   29:52          
  2. Zayats Inna              LPM9353 B OK Lokomotiva Plzeň      30:07   + 0:15 
  3. Kiskova Klara            LPU9356 C OK Lokomotiva Pardubice  36:39   + 6:47 
  4. Nestereva Natallia       MKP9250 C SK Meteor Kačerov Praha  52:39   + 22:47
     Duchackova Katerina      STH9356 C SK Studenec               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 4.40 km, 85 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hulcova Pavla            KSH7753 C OOB TJ Kašperské Hory    33:22          
  2. Heczkova Bohdana         VLI7750 E Slavia Liberec orientee  34:24   + 1:02 
  3. Skodova Petra            LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice  34:47   + 1:25 
  4. Folbrechtova Sarka       BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor       34:58   + 1:36 
  5. Dlouha Marie             DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka        35:16   + 1:54 
  6. Kubatova Zuzana          VRL9151 R OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:43   + 2:21 
  7. Kaskova Katerina         CHA7850 R OK Chrastava             36:16   + 2:54 
  8. Smidrkalova Monika       NPA9051 C SK LOB Nová Paka         37:07   + 3:45 
  9. Stepankova Katerina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno        38:46   + 5:24 
 10. Tichovska Hana           PGP6652 C SK Praga                 39:09   + 5:47 
 11. Kazdová Lenka            SJC8484 C Sportcentrum Jičín       39:31   + 6:09 
 12. Gabrovska Lucie          TAP8854 C KOB TRETRA Praha         40:11   + 6:49 
 13. Svobodova Jitka          DCE7450 C KOB Dobřichovice         40:17   + 6:55 
 14. Baldrianova Barbora      VSP7850 R USK Praha                40:26   + 7:04 
 15. Vodrazkova Katerina      VPM7995 C KOS Slavia VŠ Plzeň      40:34   + 7:12 
 16. Doskarova Tereza         BOR9150 C OK Jiskra Nový Bor       40:59   + 7:37 
 17. Zamazalova Katerina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         41:06   + 7:44 
 18. Kristkova Hana           ROZ7450 C OK Roztoky               42:20   + 8:58 
 19. Peterova Vera            DOB8751 C KOB Dobruška             42:38   + 9:16 
 20. Flasarova Kristyna       PGP9054 C SK Praga                 43:07   + 9:45 
 21. Dusatkova Lenka          PHK8557 C OK 99 Hradec Králové     43:15   + 9:53 
 22. Korecká Lenka            CHT8053 C OOB SK Chrast            43:23   + 10:01
 23. Bernaskova Petra         STB8297 C TJ Stadion Nový Bor      43:38   + 10:16
 24. Zurynkova Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        44:00   + 10:38
 25. Sedlackova Oldriska      BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor       44:56   + 11:34
 26. Neradova Alena           LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvíno  45:10   + 11:48
 27. Smutna Pavla             VAM8651 C OOB Vamberk              45:11   + 11:49
 28. Peterova Alena           DOB8953 C KOB Dobruška             45:27   + 12:05
 29. Sakrova Michaela         BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor       46:24   + 13:02
 30. Pisova Monika            NPA8151 C SK LOB Nová Paka         46:39   + 13:17
 31. Tauchmanova Ivana        NPA7852 C SK LOB Nová Paka         46:45   + 13:23
 32. Vlazna Lucie             BOR8753 C OK Jiskra Nový Bor       47:13   + 13:51
 33. Jelinkova Zora           PGP8851 C SK Praga                 47:33   + 14:11
 34. Dvořáčková Jana          TTR7852 C OOB Třebíč               48:43   + 15:21
 35. Puchernová Zuzana        TAP8453 C KOB TRETRA Praha         48:44   + 15:22
 36. Strakova Andrea          KAM9152 R SK Kamenice              52:22   + 19:00
 37. Knoblochova Kamila       VRL8353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:40   + 19:18
 38. Mrstikova Kveta          LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice  54:19   + 20:57
 39. Koppova Ingrid           SLP7960 C OOB Slavia Praha         54:21   + 20:59
 40. Jezkova Dominika         PGP9053 C SK Praga                 55:15   + 21:53
 41. Kunartova Lenka          PHK7852 C OK 99 Hradec Králové     55:25   + 22:03
 42. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            55:56   + 22:34
 43. Ďupalová Dominika        PHK8555 C OK 99 Hradec Králové     57:53   + 24:31
 44. Šmídová Stanislava       CHT8751 C OOB SK Chrast            59:02   + 25:40
 45. Uhrova Zuzana            VSP8050 C USK Praha                61:31   + 28:09
 46. Kalinova Marketa         EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha        61:46   + 28:24
 47. Píšová Lucie             SJH8151 C SJH Jindřichův Hradec    64:04   + 30:42
 48. Jezkova Klara            MKP8450 C SK Meteor Kačerov Praha  64:41   + 31:19
 49. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               67:10   + 33:48
 50. Šmídová Kateřina         CHT8451 C OOB SK Chrast            69:54   + 36:32
     Skachova Petra           SLP7051 C OOB Slavia Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.50 km, 60 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Komarkova Lenka          TJH7651 C TJ OK Tolar Jindřichův   31:49          
  2. Šťastná Lenka            CTB8351 C SK OB Chotěboř           33:18   + 1:29 
  3. Hejtmankova Katerina     TAP8462 C KOB TRETRA Praha         33:45   + 1:56 
  4. Matrasová Vendula        CHT8251 C OOB SK Chrast            35:59   + 4:10 
  5. Králová Iveta            JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  36:11   + 4:22 
  6. Kamenikova Katerina      BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor       37:24   + 5:35 
  7. Polednová Hana           RUZ8051 C TJ Růžená                38:14   + 6:25 
  8. Nováková Eva             OSN7960 C SK OS Nové Město n. M.   39:45   + 7:56 
  9. Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  43:58   + 12:09
 10. Dosbabová Magda          TTR8152 C OOB Třebíč               44:18   + 12:29
 11. Skripnikova Katerina     FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta P  49:18   + 17:29
 12. Vikova Vendula           STH8951 C SK Studenec              52:31   + 20:42
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.20 km, 60 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hudeckova Helena         KTA6951 C SK Kotnov Tábor          32:30          
  2. Zemanova Lenka           KTA8851 C SK Kotnov Tábor          36:21   + 3:51 
  3. Maděryčova Katerina      SJH     C SJH Jindřichův Hradec    36:40   + 4:10 
  4. Suková Renata            PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  36:47   + 4:17 
  5. Krejsová Martina         CHT8152 C OOB SK Chrast            39:09   + 6:39 
  6. Josífová Veronika                C                          40:13   + 7:43 
  7. Zemanova Alena           KTA6351 C SK Kotnov Tábor          42:27   + 9:57 
  8. Řezníčková Hana          CHT6052 C OOB SK Chrast            42:29   + 9:59 
  9. Pittnerová Lenka         RUZ7150 C TJ Růžená                43:57   + 11:27
 10. Kinštová Dominika        SJH     C SJH Jindřichův Hradec    46:33   + 14:03
 11. Šťastná Hana             CTB7051 C SK OB Chotěboř           65:41   + 33:11
 12. Jelínková Hana                   C                          74:19   + 41:49
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 3.40 km, 45 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skorpilova Jana          SJC7451 C Sportcentrum Jičín       29:03          
  2. Kopecka Marcela          PHK6852 C OK 99 Hradec Králové     30:07   + 1:04 
  3. Vandasova Marketa        VAM7250 C OOB Vamberk              31:07   + 2:04 
  4. Pachnerova Dominika      CHA7750 C OK Chrastava             32:00   + 2:57 
  5. Ruzickova Kamila         PHK7153 C OK 99 Hradec Králové     33:03   + 4:00 
  6. Grycova Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        34:02   + 4:59 
  7. Simsova Jana             MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha        34:12   + 5:09 
  8. Samkova Renata           PHK7456 C OK 99 Hradec Králové     34:13   + 5:10 
  9. Filipova Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov na  34:16   + 5:13 
 10. Pokorna Magdalena        PGP7562 C SK Praga                 34:33   + 5:30 
 11. Skvorova Zuzana          KAM7350 C SK Kamenice              36:39   + 7:36 
 12. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK OS Nové Město n. M.   36:44   + 7:41 
 13. Svejcarova Daniela       PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská   40:05   + 11:02
 14. Bejckova Jana            DKL7150 C KOB Kladno               44:29   + 15:26
 15. Hankovcova Lenka         KAM7053 C SK Kamenice              47:34   + 18:31
 16. Kalenska Katerina        STH7351 C SK Studenec              49:20   + 20:17
 17. Dulovcova Marie          KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže      49:53   + 20:50
 18. Cermakova Renata         LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice  50:59   + 21:56
 19. Sklibova Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov na  55:36   + 26:33
 20. Chvatilova Pavlina       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     60:54   + 31:51
 21. Kubecova Jana            STB7399 C TJ Stadion Nový Bor      71:48   + 42:45
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 3.30 km, 60 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Simkova Marketa          PVP7751 C VSK Přírodověda          38:46          
  2. Janíčková Jitka          OSN7356 C SK OS Nové Město n. M.   40:12   + 1:26 
  3. Mrskocova Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  44:12   + 5:26 
  4. Melounová Miroslava      JHB6851 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  48:46   + 10:00
  5. Maresova Marcela         NEJ7450 C TJ Jiskra Nejdek         55:49   + 17:03
  6. Nechutová Alena          PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  57:45   + 18:59
  7. Kubičková Martina        SJH7752 C SJH Jindřichův Hradec    59:11   + 20:25
  8. Bukova Jana              ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem  62:19   + 23:33
  9. Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř           76:58   + 38:12
     Voborníková Eva          CTB6851 C SK OB Chotěboř            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 3.30 km, 60 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK OS Nové Město n. M.   32:34          
  2. Svadlenova Ivana         CHC7151 C KOB Choceň               34:49   + 2:15 
  3. Komersova Jana           KNC6550 C OOS TJ Sokol Kostelec n  36:29   + 3:55 
  4. Stankova Marcela         VPM6951 C KOS Slavia VŠ Plzeň      37:33   + 4:59 
  5. Forstova Lenka           MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha        37:43   + 5:09 
  6. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    38:26   + 5:52 
  7. Kucharova Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        39:41   + 7:07 
  8. Koucka Ivana             EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha        39:56   + 7:22 
  9. Cihakova Lenka           KNC6750 C OOS TJ Sokol Kostelec n  40:04   + 7:30 
 10. Švecová Iva              CHT7151 C OOB SK Chrast            43:41   + 11:07
 11. Bartosova Jana           MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně     46:31   + 13:57
 12. Zlamalova Zdena          SJC7253 C Sportcentrum Jičín       46:41   + 14:07
 13. Hrdlickova Ludmila       SLA6950 C SKOB Slaný               53:12   + 20:38
 14. Bendakova Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  60:09   + 27:35
 15. Safkova Petra            KAM6650 C SK Kamenice              65:29   + 32:55
 16. Tloustova Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          67:16   + 34:42
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 3.20 km, 60 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosova Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov na  25:20          
  2. Bochenkova Jana          EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha        29:57   + 4:37 
  3. Hejnalova Hana           PHK6151 C OK 99 Hradec Králové     30:21   + 5:01 
  4. Abelova Ivana            STB6798 C TJ Stadion Nový Bor      30:28   + 5:08 
  5. Fantova Libuse           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        30:41   + 5:21 
  6. Sediva Miroslava         EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha        31:28   + 6:08 
  7. Wurzelová Dana           OSN6654 C SK OS Nové Město n. M.   32:20   + 7:00 
  8. Klaskova Katerina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        32:23   + 7:03 
  9. Kubickova Marcela        PHK6251 C OK 99 Hradec Králové     32:26   + 7:06 
 10. Kubinova Jana            SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary   34:26   + 9:06 
 11. Cervinkova Jitka         OKP6451 C SK OK 24 Praha           34:27   + 9:07 
 12. Veljacikova Marketa      SCP6451 C OK Sparta Praha          36:20   + 11:00
 13. Hasalova Jana            NEJ6750 C TJ Jiskra Nejdek         36:42   + 11:22
 14. Thynova Ivana            SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králov  37:14   + 11:54
 15. Petrzelova Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:08   + 15:48
 16. Cechlovska Jana          CHA6250 C OK Chrastava             41:29   + 16:09
 17. Lukasova Lenka           TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno        42:16   + 16:56
 18. Veverkova Yveta          VAM6452 C OOB Vamberk              45:15   + 19:55
 19. Hindrakova Martina       LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:03   + 20:43
 20. Perinkova Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  48:20   + 23:00
 21. Zandova Marie            SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary   64:12   + 38:52
 22. Kovarickova Darja        KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže      81:58   + 56:38
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.00 km, 50 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Syslová Iva              TTR6151 C OOB Třebíč               32:47          
  2. Fialová Dana             TTR6153 C OOB Třebíč               44:34   + 11:47
  3. Vlková Radka             JHB6554 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  54:10   + 21:23
  4. Jalova Marie             RBK5761 C SK Radioklub Blansko     69:19   + 36:32
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 3.00 km, 50 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  25:43          
  2. Vichova Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  29:56   + 4:13 
  3. Zelena Marketa           PGP5850 C SK Praga                 31:48   + 6:05 
  4. Kavkova Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          32:39   + 6:56 
  5. Behounova Jirina         PHK5651 C OK 99 Hradec Králové     33:13   + 7:30 
  6. Havlickova Jindra        KNC6150 C OOS TJ Sokol Kostelec n  35:06   + 9:23 
  7. Michalkova Jirina        VSP6151 C USK Praha                35:26   + 9:43 
  8. Sladkova Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              36:52   + 11:09
  9. Panchartkova Jitka       PHK5951 C OK 99 Hradec Králové     36:53   + 11:10
 10. Mrazova Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         37:00   + 11:17
 11. Voltrova Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               38:42   + 12:59
 12. Jansová Alena            CHT5852 C OOB SK Chrast            41:36   + 15:53
 13. Nydrlova Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:11   + 20:28
 14. Hrabankova Ilona         PGP6250 C SK Praga                 54:19   + 28:36
 15. Samalova Hana            PGP6150 C SK Praga                 60:15   + 34:32
 16. Novakova Pavla           DOK5950 C OK Doksy                 63:41   + 37:58
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 2.70 km, 45 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Flašarová Marie          KCK5756 C KOB Český Krumlov        27:46          
  2. Opavova Stanislava       MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně     31:20   + 3:34 
  3. Dolezalova Vlasta        PGP5550 C SK Praga                 31:45   + 3:59 
  4. Novotna Jirina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  33:22   + 5:36 
  5. Štrossová Jiřinka        DCE5650 C KOB Dobřichovice         34:44   + 6:58 
  6. Zlesakova Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             34:51   + 7:05 
  7. Matouskova Marie         LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec na  39:49   + 12:03
  8. Hejtmankova Alena        TAP5452 C KOB TRETRA Praha         40:47   + 13:01
  9. Novakova Jana            NPA5552 C SK LOB Nová Paka         41:01   + 13:15
 10. Luskova Olga             CHA5650 C OK Chrastava             52:09   + 24:23
     Jahnova Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 2.30 km, 55 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  26:30          
  2. Cigosova Anna            TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno        29:44   + 3:14 
  3. Jelínková Jana           RUZ5552 C TJ Růžená                36:27   + 9:57 
  4. Henkova Svatava          RBK5454 C SK Radioklub Blansko     38:23   + 11:53
  5. Podhorská Věra           FJI5252 C SK Free Jihlava          44:12   + 17:42
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 2.30 km, 55 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neradova Alena           LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvíno  26:16          
  2. Tvrdkova Eva             LBE5150 C TJ Lokomotiva Beroun     27:52   + 1:36 
  3. Dohnalova Dana           VSP5050 C USK Praha                29:11   + 2:55 
  4. Stehnova Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        33:48   + 7:32 
  5. Knoblochova Vera         VRL4851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:09   + 9:53 
  6. Paulova Mirka            DCE5250 C KOB Dobřichovice         37:38   + 11:22
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 1.90 km, 45 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubikova Kveta           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  20:36          
  2. Kaskova Eva              CHA4650 C OK Chrastava             23:09   + 2:33 
  3. Kutackova Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  23:54   + 3:18 
  4. Hankovska Jana           PGP4050 C SK Praga                 24:05   + 3:29 
  5. Krtenska Leontina        BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor       24:48   + 4:12 
  6. Langrova Marie           BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor       34:16   + 13:40
  7. Zmekova Mila             SLP4451 C OOB Slavia Praha         35:10   + 14:34
  8. Hudeckova Alena          KTA4351 C SK Kotnov Tábor          42:47   + 22:11
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.80 km, 35 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Simsa Martin             MFP0300 B VŠSK MFF UK Praha        13:12          
  2. Hankovec Hugo            KAM0201 C SK Kamenice              15:24   + 2:12 
  3. Gajda Martin             VSP0404 C USK Praha                16:42   + 3:30 
  4. Pelc Matyas              CST0401 C OOB TJ ČZ Strakonice     16:51   + 3:39 
  5. Bradac David             LLI0203 C TJ Loko Liberec          17:20   + 4:08 
  6. Palát Bohuslav           TTR0201 C OOB Třebíč               18:52   + 5:40 
  7. Skvor Adam               KAM0202 C SK Kamenice              20:30   + 7:18 
  8. Janas Petr               PGP0200 C SK Praga                 20:34   + 7:22 
  9. Skacha Vit               SLP0301 C OOB Slavia Praha         20:59   + 7:47 
 10. Hybeš Michal             CHT0401 C OOB SK Chrast            22:20   + 9:08 
 11. Gryc Ondrej              TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno        22:27   + 9:15 
 12. Lukas Martin             TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno        22:29   + 9:17 
 13. Janousek Slavek          BOR0400 C OK Jiskra Nový Bor       22:50   + 9:38 
 14. Jirsa Filip              SJH0203 C SJH Jindřichův Hradec    23:12   + 10:00
 15. Kolar Matyas             SLA0300 C SKOB Slaný               26:45   + 13:33
 16. Baldrian Tomas           VSP0405 C USK Praha                31:58   + 18:46
 17. Bolehovsky Michal        EKP0200 C VŠTJ Ekonom Praha        57:22   + 44:10
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.80 km, 45 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Venhoda Matěj            SJI0301 C OK Jihlava               16:27          
  2. Peterka Jakub            LLI0404 C TJ Loko Liberec          21:49   + 5:22 
  3. Vaněček Tomáš            SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec    25:32   + 9:05 
  4. Kašpárek Vít             SJI0402 C OK Jihlava               26:47   + 10:20
  5. Janas Adam               PGP0404 C SK Praga                 35:23   + 18:56
  6. Pelc Tadeas              CST0601 C OOB TJ ČZ Strakonice     36:05   + 19:38
  7. Dundáček Karel           SJH0401 C SJH Jindřichův Hradec    42:19   + 25:52
  8. Bolehovsky Daniel        EKP0508 C VŠTJ Ekonom Praha        43:07   + 26:40
  9. Visna Johan              DKP     C Oddíl OB Kotlářka        46:51   + 30:24
     Novotný Marek            JHB0301 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.00 km, 45 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Melichar Petr            LLI0001 B TJ Loko Liberec          15:21          
  2. Mareček Šimon            CHT0202 C OOB SK Chrast            15:23   + 0:02 
  3. Bradac Jakub             LLI0002 C TJ Loko Liberec          16:33   + 1:12 
  4. Svadlena Michal          CHC0101 B KOB Choceň               17:24   + 2:03 
  4. Nešpor Jan               TTR0101 C OOB Třebíč               17:24   + 2:03 
  6. Gryc Vojtech             TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno        17:31   + 2:10 
  7. Nechanický Jan           OSN0200 C SK OS Nové Město n. M.   19:11   + 3:50 
  8. Veselý Vojtěch           SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec    20:31   + 5:10 
  9. Semik Jakub              VSP0000 C USK Praha                21:19   + 5:58 
 10. Čech Petr                SJI0001 B OK Jihlava               24:30   + 9:09 
 11. Koudelka Tomáš           SJH0003 C SJH Jindřichův Hradec    24:50   + 9:29 
 12. Tryzna Matej             VRL0004 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:12   + 10:51
 13. Bartos Vaclav            MLA0101 C MLOK Mariánské Lázně     28:25   + 13:04
 14. Samek Tomas              PHK0001 C OK 99 Hradec Králové     29:51   + 14:30
 15. Kašpárek Ladislav        SJI0102 C OK Jihlava               37:38   + 22:17
 16. Bořil Šimon              PZR0101 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  46:03   + 30:42
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 3.00 km, 65 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semerad Antonin          DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka        17:24          
  2. Vandas Daniel            SRK9805 B SOOB Spartak Rychnov na  18:47   + 1:23 
  3. Stary Ondra              VRL9802 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:54   + 1:30 
  4. Hausenblas Simon         KAM9803 B SK Kamenice              19:49   + 2:25 
  5. Bendak Jan               LTU9801 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  21:03   + 3:39 
  6. Chvatil Simon            PHK9908 B OK 99 Hradec Králové     21:15   + 3:51 
  7. Jira Tomas               ROZ9800 B OK Roztoky               22:05   + 4:41 
  8. Pavlovec Dan             BOR0001 B OK Jiskra Nový Bor       22:42   + 5:18 
  9. Kostejn Vit              DOK9800 B OK Doksy                 23:19   + 5:55 
 10. Krivda Tomas             CHC9901 B KOB Choceň               23:22   + 5:58 
 11. Melichar Vojtěch         LLI9802 B TJ Loko Liberec          23:42   + 6:18 
 12. Ullrich Jakub            BOR9900 B OK Jiskra Nový Bor       24:00   + 6:36 
 13. Najman Matous            DKP9800 B Oddíl OB Kotlářka        24:03   + 6:39 
 14. Skvor Ota                KAM9900 A SK Kamenice              24:06   + 6:42 
 15. Fencl Jonas              LPU9902 B OK Lokomotiva Pardubice  24:15   + 6:51 
 16. Locker Tomas             SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov na  24:16   + 6:52 
 17. Ludvik Matyas            STB9801 B TJ Stadion Nový Bor      25:09   + 7:45 
 18. Matejka Lukas            LTP9802 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  25:26   + 8:02 
 19. Foltýn Tomáš             SJI9801 C OK Jihlava               25:32   + 8:08 
 20. Aschermann Daniel        KAM9801 B SK Kamenice              25:48   + 8:24 
 21. Bartos Vojtech           MLA9802 C MLOK Mariánské Lázně     25:59   + 8:35 
 22. Dolezal Vit              SJC9802 B Sportcentrum Jičín       26:24   + 9:00 
 23. Kavalir Jachym           PHK9901 B OK 99 Hradec Králové     26:25   + 9:01 
 24. Skliba Michal            SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov na  27:11   + 9:47 
 25. Gebrt Jan                SHK9801 B TJ Slavia Hradec Králov  27:15   + 9:51 
 26. Thor Tomas               TUV9903 B SOK TJ Turnov            27:44   + 10:20
 27. Mares Vit                BOR0000 B OK Jiskra Nový Bor       27:46   + 10:22
 28. Sebek Petr               DKP9903 B Oddíl OB Kotlářka        28:28   + 11:04
 29. Birnbaum Adam            BOR9802 B OK Jiskra Nový Bor       28:52   + 11:28
 30. Borovicka Tomas          FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta P  28:56   + 11:32
 31. Buk Petr                 ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem  30:37   + 13:13
 32. Zak Jan                  LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice  32:15   + 14:51
 33. Ondrejcek Jiri           ODV9800 B TJ AERO Odolena Voda     32:31   + 15:07
 34. Zieba Jakub              NEJ9800 C TJ Jiskra Nejdek         35:14   + 17:50
 35. Novak Ales               ODV9805 B TJ AERO Odolena Voda     35:40   + 18:16
 36. Čermák Jiří              CTB9903 C SK OB Chotěboř           35:42   + 18:18
 37. Švec Martin              CHT9902 B OOB SK Chrast            36:45   + 19:21
 38. Visna Matej              DKP9904 B Oddíl OB Kotlářka        37:58   + 20:34
 39. Svatos Jan               ODV9803 B TJ AERO Odolena Voda     38:39   + 21:15
 40. Žanda Jan                CTB9901 C SK OB Chotěboř           41:42   + 24:18
 41. Švec Petr                CHT9901 B OOB SK Chrast            47:03   + 29:39
 42. Hybeš David              CHT9903 C OOB SK Chrast            55:34   + 38:10
     Urbanec Hugo             EZL9915 B PEV Zlín                  DISK          
     Kafka Matěj              SJI9903 B OK Jihlava                DISK          
     Hasal Martin             NEJ9801 C TJ Jiskra Nejdek          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 3.20 km, 55 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Boskovsky Vojtech        DOK9601 A OK Doksy                 24:52          
  2. Nechuta David            PZR9701 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  27:00   + 2:08 
  3. Frank Jiri               MAS9600 B KČT Aš                   27:06   + 2:14 
  4. Kanta Martin             LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice  27:10   + 2:18 
  5. Vlasek Jakub             TAP9702 B KOB TRETRA Praha         27:58   + 3:06 
  6. Semrad Ladislav          CHC9701 B KOB Choceň               28:04   + 3:12 
  7. Vyskocil Stepan          VAM9701 B OOB Vamberk              29:05   + 4:13 
  8. Buk Michal               ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem  29:28   + 4:36 
  9. Brazdil Petr             ODV9700 B TJ AERO Odolena Voda     30:48   + 5:56 
 10. Trejbal Vaclav           SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králov  31:48   + 6:56 
 11. Koucky Martin            EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha        34:21   + 9:29 
 12. Landovsky Jakub          PGP9601 B SK Praga                 41:08   + 16:16
 13. Taclik Milan             LTU9601 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:54   + 17:02
 14. Perinka Simon            BBM9700 C BETA URSUS Orienteering  42:17   + 17:25
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 3.60 km, 75 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanel Jan               CHC9402 B KOB Choceň               24:00          
  2. Kucera Stepan            STH9401 A SK Studenec              25:04   + 1:04 
  3. Vesely Jakub             LBE9500 B TJ Lokomotiva Beroun     25:09   + 1:09 
  4. Smejc Jakub              SJC9401 B Sportcentrum Jičín       25:51   + 1:51 
  5. Rada Jakub               DKP9401 B Oddíl OB Kotlářka        27:39   + 3:39 
  6. Uhlir Marek              LBE9400 B TJ Lokomotiva Beroun     28:19   + 4:19 
  7. Ruzicka Karel            PHK9502 B OK 99 Hradec Králové     29:26   + 5:26 
  8. Kucera Tomas             STH9402 B SK Studenec              32:07   + 8:07 
  9. Nejman Stanislav         CHA9500 B OK Chrastava             33:32   + 9:32 
 10. Cermak Matyas            KAM9501 B SK Kamenice              35:19   + 11:19
 11. Slajs Daniel             KRL9403 B Kometa Kralovice         35:35   + 11:35
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 3.90 km, 75 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klaska Pavel             DKP9301 B Oddíl OB Kotlářka        27:06          
  2. Lomic Simon              BOR9303 B OK Jiskra Nový Bor       28:56   + 1:50 
  3. Vistejn Jiri             KRL9305 B Kometa Kralovice         29:04   + 1:58 
  4. Tichý Tomáš              SJH9201 A SJH Jindřichův Hradec    30:44   + 3:38 
  5. Pova Ondrej              KRL9304 A Kometa Kralovice         30:59   + 3:53 
  6. Žanda Matěj              CTB9201 C SK OB Chotěboř           31:48   + 4:42 
  7. Cechlovsky Jan           CHA9300 B OK Chrastava             34:10   + 7:04 
  8. Prucha Pavel             BOR9304 B OK Jiskra Nový Bor       34:39   + 7:33 
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 5.60 km, 115 m, 27 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Flasar Jan               PGP8610 E SK Praga                 35:25          
  2. Kolarik Tomas            BOR7809 R OK Jiskra Nový Bor       35:29   + 0:04 
  3. Kazda Ondrej             SJC8202 C Sportcentrum Jičín       35:56   + 0:31 
  4. Prochazka Pavel          PGP9002 E SK Praga                 36:54   + 1:29 
  5. Vodrazka Ondrej          VPM7702 C KOS Slavia VŠ Plzeň      37:32   + 2:07 
  5. Benes Jan                SJC8703 C Sportcentrum Jičín       37:32   + 2:07 
  7. Landovsky Tomas          PGP9103 R SK Praga                 37:50   + 2:25 
  8. Korinek Tomas            BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor       38:02   + 2:37 
  9. Drahokoupil Aleš         CHT8501 R OOB SK Chrast            38:57   + 3:32 
 10. Prášil Marek             TTR7301 R OOB Třebíč               39:18   + 3:53 
 11. Kovar Miroslav           SCP8103 R OK Sparta Praha          39:54   + 4:29 
 12. Novak Jiri               NPA7502 C SK LOB Nová Paka         39:59   + 4:34 
 13. Zikmund Zdenek           NPA6705 C SK LOB Nová Paka         40:00   + 4:35 
 14. Antos Filip              NPA8001 C SK LOB Nová Paka         40:04   + 4:39 
 15. Henych Martin            SJC8601 R Sportcentrum Jičín       40:07   + 4:42 
 16. Pokorny Ondrej           PGP7506 C SK Praga                 40:56   + 5:31 
 17. Suchy Petr               LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň      41:16   + 5:51 
 18. Makovsky Jakub           TAP8511 R KOB TRETRA Praha         41:31   + 6:06 
 19. Krejsa Vladimír          CHT9202 A OOB SK Chrast            41:32   + 6:07 
 20. Kamaryt Tomas            VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň      41:36   + 6:11 
 21. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            42:04   + 6:39 
 22. Fiala Martin             TTR8801 C OOB Třebíč               43:00   + 7:35 
 23. Pospisil Ondrej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        43:18   + 7:53 
 24. Prochazka Jan            PGP8206 C SK Praga                 43:22   + 7:57 
 25. Blahuta Marek            MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha        43:36   + 8:11 
 26. Karnik Jan               LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice  43:55   + 8:30 
 27. Mazal Zdenek             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         45:02   + 9:37 
 28. Sysel Ctibor             PGP8700 C SK Praga                 45:20   + 9:55 
 29. Hora Vojtech             PGP8301 C SK Praga                 45:23   + 9:58 
 30. Boranek Petr             VSP7000 C USK Praha                45:41   + 10:16
 31. Teringl Radek            VCB6502 C TJ OB České Budějovice   45:56   + 10:31
 32. Kadavy Petr              CHA7800 C OK Chrastava             46:09   + 10:44
 33. Klimes Petr              KRE7701 C OOB TJ Sokol Křemže      46:16   + 10:51
 34. Cerny Martin             TAP8902 C KOB TRETRA Praha         46:43   + 11:18
 35. Vavra Jaroslav           LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice  46:53   + 11:28
 36. Pachner Pavel            VLI7503 C Slavia Liberec orientee  47:00   + 11:35
 36. Safka Jan                SLP7704 C OOB Slavia Praha         47:00   + 11:35
 38. Hübner Jan               CTB7902 C SK OB Chotěboř           47:18   + 11:53
 39. Prazak Jiri              ZBP7800 C OOB SK Zbraslav          47:23   + 11:58
 40. Fiser Jiri               SLP8503 C OOB Slavia Praha         47:37   + 12:12
 41. Sistek Daniel            SCP7507 C OK Sparta Praha          47:43   + 12:18
 42. Zajic Vitezslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         47:44   + 12:19
 43. Hodek Michal             TAP8808 C KOB TRETRA Praha         47:55   + 12:30
 44. Novak Daniel             BOR8702 C OK Jiskra Nový Bor       47:58   + 12:33
 45. Safarik Ivo              CST7401 C OOB TJ ČZ Strakonice     48:09   + 12:44
 46. Tomes Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        48:43   + 13:18
 47. Bejr Zdenek              NPA8401 C SK LOB Nová Paka         48:56   + 13:31
 48. Prochazka Tomas          SCP8200 C OK Sparta Praha          48:58   + 13:33
 49. Veverka Tomas            VAM8401 C OOB Vamberk              50:31   + 15:06
 50. Hanc Petr                VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:38   + 15:13
 51. Korecký Miroslav         CHT7901 C OOB SK Chrast            51:04   + 15:39
 52. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            51:26   + 16:01
 53. Vrabec Ondrej            SCP8303 C OK Sparta Praha          51:32   + 16:07
 54. Pelc Vaclav              CST6702 C OOB TJ ČZ Strakonice     51:37   + 16:12
 55. Cap Ondrej               DOB7405 C KOB Dobruška             52:13   + 16:48
 56. Kovar Jindrich           MAS6800 C KČT Aš                   53:57   + 18:32
 57. Filicko Marek            LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice  54:21   + 18:56
 58. Vebr Jiri                KTA6901 C SK Kotnov Tábor          55:04   + 19:39
 59. Sykora Bohumil           CHC8601 C KOB Choceň               55:29   + 20:04
 60. Vondra Jiri              FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta P  56:23   + 20:58
 61. Nyvlt Petr               SNA8004 C TJ START Náchod          56:46   + 21:21
 62. Novak Zdenek             NPA7701 C SK LOB Nová Paka         63:08   + 27:43
 63. Tichy Martin             TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův   64:35   + 29:10
 64. Kalina Miroslav          EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha        64:49   + 29:24
 65. Mares Martin             BOR6501 C OK Jiskra Nový Bor       75:47   + 40:22
     Tichovsky Martin         PGP6100 C SK Praga                  DISK          
     Khel Richard             SCP7500 C OK Sparta Praha           DISK          
     Dvorak Miroslav          ZBP7601 C OOB SK Zbraslav           DISK          
     Zaloudek Petr            SJC8309 C Sportcentrum Jičín        DISK          
     Peterka Vojtech          LLI7502 C TJ Loko Liberec           DISK          
     Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.80 km, 100 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hovorka Jan              LPU7907 R OK Lokomotiva Pardubice  34:12          
  2. Kamenický Tobiáš         OSN9339 A SK OS Nové Město n. M.   37:33   + 3:21 
  3. Hosek Radim              DOB8737 C KOB Dobruška             37:44   + 3:32 
  4. Prochazka Jiri           TBM7633 C KOS TJ Tesla Brno        39:06   + 4:54 
  5. Rozek David              MFP7403 C VŠSK MFF UK Praha        39:36   + 5:24 
  6. Kovarik Tomas            KAM6901 C SK Kamenice              40:05   + 5:53 
  7. Janas Petr               XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM         40:27   + 6:15 
  8. Lazak Tomas              LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:41   + 7:29 
  9. Lepsik Petr              BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor       42:45   + 8:33 
 10. Silhavy Jakub            LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň      43:04   + 8:52 
 11. Věžník Roman             TTR7901 C OOB Třebíč               43:39   + 9:27 
 12. Kamenický Jeroným        OSN9549 A SK OS Nové Město n. M.   43:49   + 9:37 
 13. Cervinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           44:26   + 10:14
 14. Kheil Radim              PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská   45:42   + 11:30
 15. Havlicek Tomas           KNC8700 C OOS TJ Sokol Kostelec n  45:49   + 11:37
 16. Pucherna Jan             TAP7701 C KOB TRETRA Praha         46:02   + 11:50
 17. Novotny Jiri             TZL8001 C SKOB Zlín                46:52   + 12:40
 17. Chrast Tomas             STH7401 C SK Studenec              46:52   + 12:40
 19. Šafka Dan                KAM9105 C SK Kamenice              47:08   + 12:56
 20. Kuban Michal             CHT8505 C OOB SK Chrast            47:27   + 13:15
 21. Benes Filip              TAP8701 C KOB TRETRA Praha         48:08   + 13:56
 22. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          48:23   + 14:11
 23. Slaby Jan                ZHR7900 C TJ Zhoř                  48:37   + 14:25
 24. Simek Tomas              FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta P  49:28   + 15:16
 25. Sysel Ondrej             PGP8302 C SK Praga                 49:30   + 15:18
 26. Bolehovsky Pavel         EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha        50:30   + 16:18
 27. Klapka Michal            BOR8703 C OK Jiskra Nový Bor       50:52   + 16:40
 28. Chaloupka Martin         CHT7301 C OOB SK Chrast            51:17   + 17:05
 29. Jana Michal              DKP8400 C Oddíl OB Kotlářka        52:23   + 18:11
 30. Bernasek Jiri            STB8101 C TJ Stadion Nový Bor      53:05   + 18:53
 31. Junckes Jonas            BRA     C                          53:09   + 18:57
 32. Rozkosny Karel           EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha        54:44   + 20:32
 33. Novohradský Petr         PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  55:41   + 21:29
 34. Lzicar Martin            DOB8803 C KOB Dobruška             56:22   + 22:10
 35. Jahn Petr                VIC8400 C OB Vizovice              58:25   + 24:13
 36. Balak Otakar             BOR8101 C OK Jiskra Nový Bor       59:19   + 25:07
 37. Komarek Arnost           TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův   61:31   + 27:19
 38. Kolar Tomas              SLA7103 C SKOB Slaný               62:18   + 28:06
 39. Novák Lubomír            OSN7601 C SK OS Nové Město n. M.   65:11   + 30:59
 40. Karvanek Matous          BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor       65:38   + 31:26
 41. Jelínek Jaromír          CTB7702 C SK OB Chotěboř           65:47   + 31:35
 42. Tousek Filip             ZBP7102 C OOB SK Zbraslav          66:22   + 32:10
 43. Eiselt Jan               LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  69:05   + 34:53
 44. Elbl Marek               PHK8506 C OK 99 Hradec Králové     70:21   + 36:09
 45. Koc Zdenek               MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha  70:41   + 36:29
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 3.90 km, 75 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šťastný Jan              CTB6902 C SK OB Chotěboř           52:55          
  2. Hudecek Petr             KTA9201 C SK Kotnov Tábor          54:04   + 1:09 
  3. Vacek Karel              CHT7101 C OOB SK Chrast            58:56   + 6:01 
  4. Skryja Ondřej            PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  76:13   + 23:18
  5. Kinšt David              SJH     C SJH Jindřichův Hradec    76:29   + 23:34
     Pobuda Michal            SJH     C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 4.60 km, 70 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandas Ludek             VAM6601 C OOB Vamberk              33:32          
  2. Vacha Tomas              BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor       35:34   + 2:02 
  3. Prusa Michal             VSP7310 C USK Praha                37:00   + 3:28 
  4. Samek Petr               PHK7302 C OK 99 Hradec Králové     38:07   + 4:35 
  5. Skripnik Ondrej          FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta P  41:26   + 7:54 
  6. Kunart Tomas             PHK7205 C OK 99 Hradec Králové     43:57   + 10:25
  7. Skliba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov na  46:49   + 13:17
  8. Aschermann Jan           VSP6902 C USK Praha                47:59   + 14:27
  9. Simsa Jaromir            MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha        50:31   + 16:59
 10. Kos Michal               SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov na  58:23   + 24:51
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 4.20 km, 75 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubičko Pavel            SJH7201 C SJH Jindřichův Hradec    36:51          
  2. Mares Alexander          NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek         38:00   + 1:09 
  3. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               38:41   + 1:50 
  4. Veselý Oldřich           SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec    42:10   + 5:19 
  5. Nadenicek Josef          NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek         51:01   + 14:10
  6. Suk Marek                PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  51:30   + 14:39
  7. Šebesta Petr             CHT7102 C OOB SK Chrast            54:26   + 17:35
  8. Nechuta Milan            PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  60:21   + 23:30
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 4.20 km, 75 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 30:29          
  2. Mareček Petr             CHT6901 C OOB SK Chrast            32:53   + 2:24 
  3. Funda Jiri               API6401 C OK Andante Písek         33:42   + 3:13 
  4. Ruzicka Ivan             PHK6702 C OK 99 Hradec Králové     35:12   + 4:43 
  5. Netuka Jan               SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králov  35:13   + 4:44 
  6. Drbal Jan                PGP7101 C SK Praga                 37:36   + 7:07 
  7. Zejdlik Michal           LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  38:24   + 7:55 
  8. Parkán Jiří              SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec    38:36   + 8:07 
  9. Kubičko Petr             SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec    42:21   + 11:52
 10. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     42:56   + 12:27
 11. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK OS Nové Město n. M.   43:07   + 12:38
 12. Urbanec Vit              EZL7010 C PEV Zlín                 43:58   + 13:29
 13. Dundáček Milan           SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec    44:47   + 14:18
 14. Hankovec Petr            KAM7101 C SK Kamenice              45:20   + 14:51
 15. Tryzna Pavel             VRL6801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:50   + 19:21
 16. Kubec Martin             DOB7002 C KOB Dobruška             50:05   + 19:36
 17. Krtensky Roman           BOR7100 C OK Jiskra Nový Bor       50:17   + 19:48
 18. Kostejn Pavel            DOK7100 C OK Doksy                 53:17   + 22:48
 19. Stanek Rostislav         VPM6801 C KOS Slavia VŠ Plzeň      58:27   + 27:58
 20. Chvatil Jiri             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové     61:01   + 30:32
 21. Kohout Josef             SHK6902 C TJ Slavia Hradec Králov  62:09   + 31:40
 22. Svancar Martin           CHA7000 C OK Chrastava             70:04   + 39:35
 23. Killar Marek             LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  76:39   + 46:10
 24. Rulc Zdenek              LJN7201 C OOB TJ LIAZ Jablonec na  79:31   + 49:02
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 4.20 km, 65 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krejci Jaroslav          BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor       28:11          
  2. Skvor Martin             KAM6700 C SK Kamenice              30:24   + 2:13 
  3. Holik Marek              TBM6507 C KOS TJ Tesla Brno        32:01   + 3:50 
  4. Kavalir Karel            PHK6503 C OK 99 Hradec Králové     33:06   + 4:55 
  5. Kamenicky Jan            PHK6601 C OK 99 Hradec Králové     33:51   + 5:40 
  6. Karvanek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor       35:28   + 7:17 
  7. Poloprutsky Tomas        VLI6205 C Slavia Liberec orientee  36:46   + 8:35 
  8. Koucky Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        37:55   + 9:44 
  9. Uher Petr                VSP5001 C USK Praha                38:24   + 10:13
 10. Klaska Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        38:34   + 10:23
 11. Bartos Ludek             MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně     38:52   + 10:41
 12. Pavlovec Petr            BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor       39:01   + 10:50
 13. Petrzela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:22   + 11:11
 14. Valach Petr              LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice  41:00   + 12:49
 15. Hartman Ales             VSP6506 C USK Praha                42:21   + 14:10
 16. Visna Petr               DKP6602 C Oddíl OB Kotlářka        43:56   + 15:45
 17. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      44:26   + 16:15
 18. Prochazka Radek          LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice  44:54   + 16:43
 19. Bruner Lubos             LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  46:44   + 18:33
 20. Semik Jan                VSP6507 C USK Praha                47:17   + 19:06
 21. Hlavacek Lubomir         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     47:43   + 19:32
 22. Hanus Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:21   + 26:10
 23. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř           54:54   + 26:43
 24. Kopáček Miroslav         CHT6049 C OOB SK Chrast            58:38   + 30:27
 25. Tomascin Jaroslav        MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha  65:18   + 37:07
 26. Simek Miroslav           MFP6302 C VŠSK MFF UK Praha        65:32   + 37:21
 27. Kovar Boris              LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  65:46   + 37:35
     Fencl Jiri               PPU6301 C KOB Pardubice             DISK          
     Broulik Milos            PPU6001 C KOB Pardubice             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 3.60 km, 50 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        35:50          
  2. Orálek Miroslav          TTR5201 C OOB Třebíč               40:12   + 4:22 
  3. Hrstka Vladislav         JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  42:31   + 6:41 
  4. Sysel Svatobor           TTR6202 C OOB Třebíč               46:41   + 10:51
  5. Jalovy Jaroslav          RBK5719 C SK Radioklub Blansko     49:17   + 13:27
  6. Trojan Jiří              SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec    51:42   + 15:52
  7. Fiala Petr               TTR6102 C OOB Třebíč               61:47   + 25:57
  8. Buk Miloslav             ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem  63:22   + 27:32
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 3.60 km, 50 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nemecek Jan              VSP6201 C USK Praha                26:51          
  2. Folprecht Miroslav       TUR5501 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ  27:47   + 0:56 
  3. Hausvater Karel          SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králov  29:48   + 2:57 
  4. Vykysaly Miroslav        PHK5902 C OK 99 Hradec Králové     29:57   + 3:06 
  5. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK OS Nové Město n. M.   31:17   + 4:26 
  6. Suler Josef              TBM6005 C KOS TJ Tesla Brno        32:05   + 5:14 
  6. Kamenický Radan          OSN6004 C SK OS Nové Město n. M.   32:05   + 5:14 
  8. Veljacik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          32:08   + 5:17 
  9. Novotny Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  32:42   + 5:51 
 10. Sebesta Vlastislav       TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno        32:44   + 5:53 
 11. Kovar Karel              LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  33:30   + 6:39 
 12. Hrabanek David           PGP6003 C SK Praga                 34:48   + 7:57 
 13. Borovicka Milan          FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta P  35:15   + 8:24 
 14. Blabla Zdenek            PCB5901 C SKP České Budějovice     36:16   + 9:25 
 15. Kavka Jiri               SCP5900 C OK Sparta Praha          37:10   + 10:19
 16. Vicha Vladimir           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  38:32   + 11:41
 17. Konopac Jiri             TUR5803 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ  38:48   + 11:57
 18. Cervinka Jaroslav        OKP5803 C SK OK 24 Praha           39:06   + 12:15
 19. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   40:27   + 13:36
 20. Hosek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          42:17   + 15:26
 21. Vrabec Martin            SCP6100 C OK Sparta Praha          42:37   + 15:46
 22. Fanta Miroslav           EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha        42:44   + 15:53
 23. Hejtmanek Vladimir       TAP5802 C KOB TRETRA Praha         50:34   + 23:43
 24. Pavlu Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice         50:38   + 23:47
 25. Grivalsky Michal         PGP5900 C SK Praga                 60:12   + 33:21
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 3.70 km, 80 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         27:50          
  2. Sedivy Jiri              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha        29:22   + 1:32 
  3. Novak Tom                DOK5500 C OK Doksy                 33:12   + 5:22 
  4. Behoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     33:47   + 5:57 
  5. Sterba Pavel             LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice  34:04   + 6:14 
  6. Koudelný Jiří            TTR5401 C OOB Třebíč               36:05   + 8:15 
  7. Jaros Vladimir           DCE5400 C KOB Dobřichovice         37:28   + 9:38 
  8. Adrian Petr              EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha        38:00   + 10:10
  9. Bochenek Milan           EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha        38:27   + 10:37
 10. Samal Vaclav             PGP5601 C SK Praga                 38:46   + 10:56
 11. Junek Petr               STH5501 C SK Studenec              39:20   + 11:30
 12. Matras Jaroslav          CHT5301 C OOB SK Chrast            40:04   + 12:14
 13. Kaska Rudolf             CHA5500 C OK Chrastava             40:16   + 12:26
 14. Gazdacko Milan           SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králov  42:03   + 14:13
 15. Jun Drahomir             KNC5501 C OOS TJ Sokol Kostelec n  42:26   + 14:36
 16. Zlesák Milan             CHT5101 C OOB SK Chrast            44:53   + 17:03
 17. Ptacek Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  52:30   + 24:40
 18. Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha          57:06   + 29:16
  MS Záhorec František        CHT5502 C OOB SK Chrast            45:53   + 18:03
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.30 km, 65 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  37:27          
  2. Kubálek Zdenek           RUZ5306 C TJ Růžená                39:25   + 1:58 
  3. Blecha Ladislav          FJI5106 C SK Free Jihlava          40:53   + 3:26 
  4. Jelínek Luboš            RUZ5504 C TJ Růžená                41:52   + 4:25 
  5. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko     44:59   + 7:32 
  6. Kodys Václav             RUZ5105 C TJ Růžená                48:08   + 10:41
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 3.30 km, 65 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hickethier Manfred       GER5201 C                          27:14          
  2. Farar Vaclav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  28:09   + 0:55 
  3. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  28:50   + 1:36 
  4. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             29:58   + 2:44 
  5. Peterka Frantisek        TJP4900 C OOB TJ Sokol Troja       30:24   + 3:10 
  6. Vítek Josef              CHT4802 C OOB SK Chrast            30:58   + 3:44 
  7. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        32:08   + 4:54 
  8. Rejmont Milan            LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  32:18   + 5:04 
  9. Farar Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:02   + 5:48 
 10. Bilek Vratislav          SJC4801 C Sportcentrum Jičín       33:59   + 6:45 
 11. Provaznik Jiri           TUR5102 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ  35:15   + 8:01 
 12. Rancak Josef             DOK5000 C OK Doksy                 35:31   + 8:17 
 13. Svec Zdenek              SLA4700 C SKOB Slaný               37:25   + 10:11
 14. Hamacek Bohuslav         LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun     38:19   + 11:05
 15. Jelinek Martin           PGP5103 C SK Praga                 38:53   + 11:39
 16. Knobloch Jindrich        VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:14   + 13:00
 17. Fiala Milos              KSH4801 C OOB TJ Kašperské Hory    41:40   + 14:26
 18. Sanka Bedrich            LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice  42:11   + 14:57
 19. Rychtecky Josef          VCB4801 C TJ OB České Budějovice   42:39   + 15:25
 20. Novak Karel              NPA5001 C SK LOB Nová Paka         43:59   + 16:45
 21. Starka František         CHT4801 C OOB SK Chrast            45:50   + 18:36
 22. Lusk Karel               CHA5002 C OK Chrastava             52:28   + 25:14
 23. Tvrdek Vojtech           LBE4900 C TJ Lokomotiva Beroun     54:42   + 27:28
 24. Rakovec Milos            SCP4500 C OK Sparta Praha          56:14   + 29:00
 25. Hojny Oldrich            SCP5201 C OK Sparta Praha          56:18   + 29:04
 26. Dvorak Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     60:50   + 33:36
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 2.50 km, 65 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Burianek Jaromir         SCP4700 C OK Sparta Praha          20:30          
  2. Svadlena Jiri            CHC4601 C KOB Choceň               22:20   + 1:50 
  3. Peterka Josef            LLI4702 C TJ Loko Liberec          22:41   + 2:11 
  4. Hrobar Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov na  22:50   + 2:20 
  5. Pospisil Jiri            TUV4701 C SOK TJ Turnov            23:21   + 2:51 
  6. Cadil Jan                FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta P  23:51   + 3:21 
  7. Jirasek Jaroslav         SCH4701 C TJ Skalka Cheb           24:10   + 3:40 
  8. Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice  24:48   + 4:18 
  9. Fisak Jan                MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně     25:21   + 4:51 
 10. Zlesak Zdenek            JIL4701 C OK Jilemnice             25:43   + 5:13 
 11. Nosal Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     26:13   + 5:43 
 12. Novotny Jiri             SLP4601 C OOB Slavia Praha         27:16   + 6:46 
 13. Paul Josef               DCE4401 C KOB Dobřichovice         27:32   + 7:02 
 14. Pospíšil Jiří            PZR4321 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  28:37   + 8:07 
 15. Sklenar Jan              MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně     29:01   + 8:31 
 16. Prochazka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        29:23   + 8:53 
 17. Dohnal Josef             VSP4300 C USK Praha                30:08   + 9:38 
 18. Koc Bretislav            MKP4400 C SK Meteor Kačerov Praha  38:59   + 18:29
 19. Novak Milos              SCP4600 C OK Sparta Praha          42:44   + 22:14
 20. Matousek Lubos           LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec na  48:03   + 27:33
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 2.50 km, 60 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlik Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       24:50          
  2. Zabransky Emil           SLA4200 C SKOB Slaný               26:55   + 2:05 
  3. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    29:43   + 4:53 
  4. Mikulecky Jan            PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     30:55   + 6:05 
  5. Attl Vladimir            PGP3800 C SK Praga                 31:28   + 6:38 
  6. Beranek Miroslav         BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor       33:45   + 8:55 
  7. Maslo Miroslav           SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králov  33:55   + 9:05 
  8. Rejpal Petr              SCP4100 C OK Sparta Praha          41:35   + 16:45
  9. Durcat Jozef             DKP3800 C Oddíl OB Kotlářka        52:29   + 27:39
     Novotny Frantisek        PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 2.10 km, 25 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krtensky Jaroslav        BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor       26:25          
  2. Kalivoda Viktor          KNC3300 C OOS TJ Sokol Kostelec n  28:23   + 1:58 
  3. Vykysaly Frantisek       PHK3002 C OK 99 Hradec Králové     28:38   + 2:13 
  4. Langr Jan                BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor       29:36   + 3:11 
  5. Vondra Jaroslav          FSP3300 C VŠTJ Stavební fakulta P  31:36   + 5:11 
     Zemanek Bohumil          VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.80 km, 45 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rachůnek Stanislav       SJI     C OK Jihlava               15:47          
  2. Srb Vladimír             SJI     C OK Jihlava               16:54   + 1:07 
  3. Srbová Michaela          SJI     C OK Jihlava               17:43   + 1:56 
  4. Šmrha František          SJI     C OK Jihlava               20:25   + 4:38 
  5. Dolejší Jan              STB     C TJ Stadion Nový Bor      21:23   + 5:36 
  6. Janíčková Jolana         OSN     C SK OS Nové Město n. M.   22:50   + 7:03 
  7. Nešpor Jiří              TTR0502 C OOB Třebíč               23:39   + 7:52 
  8. Vondra Tomáš             FSP     C VŠTJ Stavební fakulta P  24:11   + 8:24 
  9. Maděryč Ondřej           SJH0502 C SJH Jindřichův Hradec    25:11   + 9:24 
 10. Blažková Veronika        SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec    26:07   + 10:20
 11. Lusk Jr. Zdeněk          CHA0600 C OK Chrastava             26:10   + 10:23
 12. Kinšt Antonín            SJH0601 C SJH Jindřichův Hradec    26:32   + 10:45
 13. Kubičková Kateřina       SJH0652 C SJH Jindřichův Hradec    26:38   + 10:51
 14. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK OS Nové Město n. M.   27:43   + 11:56
 15. Nikola Matouš            FSP     C VŠTJ Stavební fakulta P  29:25   + 13:38
 16. Nešporová Terezie        TTR0852 C OOB Třebíč               32:51   + 17:04
 17. Bořil David              PZR     C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  33:35   + 17:48
 18. Doleželová Anna          PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  34:25   + 18:38
 19. Benešová Michaela        SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec    34:44   + 18:57
 20. Kunartová Dominika       PHK     C OK 99 Hradec Králové     35:18   + 19:31
 21. Maděryčova Anna          SJH     C SJH Jindřichův Hradec    36:24   + 20:37
 22. Jindřichová Eliška       SJI0553 C OK Jihlava               37:03   + 21:16
 23. Jirsa Dan                SJH0501 C SJH Jindřichův Hradec    37:21   + 21:34
 24. Lovětínská Anna                  C                          38:16   + 22:29
 25. Langer Lukas             LJN0800 C OOB TJ LIAZ Jablonec na  39:35   + 23:48
 26. Baldrianova Eva          VSP0751 C USK Praha                42:45   + 26:58
 27. Kubcova Anna             DOB0550 C KOB Dobruška             45:52   + 30:05
 28. Oranyová Sylva           SJI     C OK Jihlava               48:48   + 33:01
 29. Kubešová Kristýna        RUZ1050 C TJ Růžená                50:23   + 34:36
 30. Dvořáček Jan                     C                          57:04   + 41:17
 31. Dosbabová Mariana                C                          69:38   + 53:51
     Škáchová Viktorie        SLP0951 C OOB Slavia Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.00 km, 35 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuberkova Lucie          LPM9451 A OK Lokomotiva Plzeň      14:48          
  2. Prochazkova Alexandra    LPU7051 C OK Lokomotiva Pardubice  16:00   + 1:12 
  3. Myslivečková Zuzana      PGP9253 C SK Praga                 18:08   + 3:20 
  4. Fencíková Lucie          JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  20:51   + 6:03 
  5. Kopic Jiří                       C                          23:39   + 8:51 
  6. Tokárová Regina          NEJ     C TJ Jiskra Nejdek         25:03   + 10:15
  7. Zemkova Helena           SLA7450 C SKOB Slaný               26:13   + 11:25
  8. Potěšil Václav                   C                          27:41   + 12:53
  9. Palátová Lenka           TTR7551 C OOB Třebíč               28:03   + 13:15
 10. Dundáčková Hana          SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec    29:06   + 14:18
 11. Blažek Petr              SJH     C SJH Jindřichův Hradec    29:09   + 14:21
 12. Janouskova Iveta         BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor       30:57   + 16:09
 13. Robotkova Lenka          PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská   32:16   + 17:28
 14. Romana Růžková           SCP0000 C OK Sparta Praha          34:12   + 19:24
 15. Hejtmanek Martin         TAP8605 C KOB TRETRA Praha         35:53   + 21:05
 16. Hanusova Jitka           LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  35:54   + 21:06
 17. Trš Lubomír                      C                          37:33   + 22:45
 18. Višňová Hana             DKP     C Oddíl OB Kotlářka        59:25   + 44:37
 19. Jelínek Jaromír                  C                          61:33   + 46:45
 20. Zikmund Stanislav                C                          68:44   + 53:56
     Klaskova Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------