Kód závodu          : 110423043
Název               : HANÁ Orienteering Easter 2011 - E1
Datum               : 23.04.2011
Místo konání        : Nová Červená Voda
Použitá mapa        : Červená Voda
Pořadatel           : OOL - SK Haná Orienteering
Ředitel závodu      : Robert Zdráhal
Hlavní rozhodčí     : Miroslav Hlava
Stavitel tratí      : Daniel Vláčil

D10 2.00 km, 30 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zatloukalová Hana        SSU0158 C SK Severka Šumperk       20:39          
  2. Valge Madara             LV1     C                          26:36   + 5:57 
  3. Hajduková Jana           KSU0197 C Klub vytrvalostních spo  37:02   + 16:23
  MS Stiborová Blanka         KAR7650 C SK Karlovice             27:00   + 6:21 
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.40 km, 45 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Odehnalová Klára         ABM9956 B KOB Moira Brno           25:44          
  2. Novotná Tereza           ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory        31:49   + 6:05 
  3. Kundratová Lucie         JZL0051 C TJ Jižní svahy Zlín      32:44   + 7:00 
  4. Pukyšová Anežka          KSU9999 C Klub vytrvalostních spo  34:15   + 8:31 
  5. Hrabošová Magdaléna      SK2     C                          36:35   + 10:51
  6. Zatloukalová Romana      SSU9950 C SK Severka Šumperk       36:54   + 11:10
  7. Alberinga Vilma          LV1     C                          37:27   + 11:43
  8. Rulle Arta Renate        LV1     C                          53:25   + 27:41
  9. Melbarde Elza            LV1     C                          67:41   + 41:57
 10. Ozola Sintija            LV1     C                          73:32   + 47:48
  MS Pavelková Ema            AOP0051 C POBO - přátelé OB Opava  73:06   + 47:22
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.60 km, 65 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Odehnalová Tereza        ABM9757 A KOB Moira Brno           23:53          
  2. Smrčková Dominika        KSU9799 B Klub vytrvalostních spo  25:56   + 2:03 
  3. Fukalová Hana            AOV9850 B OOB TJ Baník Ostrava     31:24   + 7:31 
  4. Soldánová Tereza         JPV9899 B SK Prostějov             34:18   + 10:25
  5. Novotná Klára            ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory        38:17   + 14:24
  6. Vlachová Kateřina        KON9898 C KOB Konice               40:06   + 16:13
  7. Sedláčková Tereza        LTU9852 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:19   + 18:26
  8. Muselíková Michaela      ABM9898 C KOB Moira Brno           43:52   + 19:59
  9. Habigerová Jana          KSU9888 C Klub vytrvalostních spo  48:06   + 24:13
 10. Svačinková Kateřina      VRB9898 C SK při gymnáziu OOB Vrb  62:06   + 38:13
 11. Jílková Veronika         KSU9889 C Klub vytrvalostních spo  73:04   + 49:11
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.30 km, 105 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašparová Zuzka          SSU9661 A SK Severka Šumperk       37:46          
  2. Fukalová Martina         AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava     38:32   + 0:46 
  3. Hiršová Gabriela         VBM9651 A VSK Mendelu Brno         39:47   + 2:01 
  4. Slavíčková Klárka        OOL9562 C SK Haná orienteering     41:23   + 3:37 
  5. Vlachová Eliška          KON9572 B KOB Konice               43:18   + 5:32 
  6. Noiman Noa               IL1     C                          43:38   + 5:52 
  7. Grulichová Lucie         JPV9677 B SK Prostějov             43:51   + 6:05 
  8. Koderičová Tereza        LTU9651 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:41   + 7:55 
  9. Langerová Adéla          KON9671 C KOB Konice               52:58   + 15:12
 10. Heiman Nitzan            IL1     C                          68:38   + 30:52
 11. Habigerová Radka         KSU9559 C Klub vytrvalostních spo  73:32   + 35:46
 12. Heiman Zohar             IL1     C                          94:15   + 56:29
 13. Heiman Naama             IL1     C                         118:19   + 80:33
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.80 km, 100 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valdmane Liga            LV1     C                          27:27          
  2. Vozdová Aneta            KSU9394 A Klub vytrvalostních spo  30:29   + 3:02 
  3. Rozentale Eva            LV1     C                          31:05   + 3:38 
  4. Haltofová Eva            VRB9499 A SK při gymnáziu OOB Vrb  34:15   + 6:48 
  5. Janů Hana                KSU9393 A Klub vytrvalostních spo  35:27   + 8:00 
  6. Jančová Jana             VRB9450 A SK při gymnáziu OOB Vrb  37:16   + 9:49 
  7. Jeřábková Zuzana         UOL9453 B SK UP Olomouc            37:55   + 10:28
  8. Tužilová Magdaléna       RBK9452 B SK Radioklub Blansko     37:59   + 10:32
  9. Tesařová Marcela         VOV9450 A VSK VŠB TU Ostrava       38:13   + 10:46
 10. Hegerová Petra           RBK9355 B SK Radioklub Blansko     46:39   + 19:12
 11. Šestáková Petra          RBK9357 A SK Radioklub Blansko     48:00   + 20:33
 12. Chmelíková Zuzana        VBM9353 C VSK Mendelu Brno         49:39   + 22:12
     Hnilicová Šárka          KSU9493 B Klub vytrvalostních spo   DISK          
  MS Kolář Leopold            VRB9350 B SK při gymnáziu OOB Vrb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 4.50 km, 145 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimante Laura            LV1     C                          37:00          
  2. Tilta Sabine             LV1     C                          37:42   + 0:42 
  3. Petrželová Tereza        SHK8952 R TJ Slavia Hradec Králov  38:18   + 1:18 
  4. Hvorecká Eva             VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrb  39:49   + 2:49 
  5. Hrouzová Pavlína         OOP8559 C TJ Opava                 40:39   + 3:39 
  6. Štěpánová Dita           DOB7956 C KOB Dobruška             41:53   + 4:53 
  7. Vozdová Klára            ASU8964 C Magnus Orienteering      41:57   + 4:57 
  8. Otrubová Johana          KON7852 C KOB Konice               42:48   + 5:48 
  9. Borovičková Lenka        FSP7350 C VŠTJ Stavební fakulta P  43:56   + 6:56 
 10. Vimba Tereze             LV1     C                          43:57   + 6:57 
 11. Muselíková Vladislava    ABM9151 A KOB Moira Brno           44:04   + 7:04 
 12. Čermáková Magdalena      UOL9155 A SK UP Olomouc            44:16   + 7:16 
 13. Ulahelová Jana           LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:21   + 7:21 
 14. Fasurová Tereza          ABM9059 C KOB Moira Brno           54:15   + 17:15
 15. Grundmannová Hana        LTU9251 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:27   + 17:27
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 3.40 km, 105 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      32:26          
  2. Boumová Irena            VSP7751 C USK Praha                34:37   + 2:11 
  3. Polzerová Lenka          LTU9051 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  35:17   + 2:51 
  4. Procházková Michaela     LPU8960 C OK Lokomotiva Pardubice  35:35   + 3:09 
  5. Sukeníková Zuzana        KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  37:56   + 5:30 
  6. Šichová Radka            ABM8051 C KOB Moira Brno           39:30   + 7:04 
  7. Bláhová Kateřina         HLV8451 C OOB TJ Sokol Holešov     40:11   + 7:45 
  8. Višňová Michaela         VOV8456 C VSK VŠB TU Ostrava       40:18   + 7:52 
  9. Uvizlová Radka           STH8451 C SK Studenec              41:14   + 8:48 
 10. Valentová Vendula        LCE8851 C OOB TJ Slovan Luhačovic  41:21   + 8:55 
 11. Fučíková Hana            VBM7751 C VSK Mendelu Brno         42:34   + 10:08
 12. Segal Yael               IL1     C                          44:03   + 11:37
 13. Bravená Martina          VBM8751 C VSK Mendelu Brno         44:15   + 11:49
 14. Držková Markéta          LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice  44:18   + 11:52
 15. Najmanová Hana           VBM8555 C VSK Mendelu Brno         44:58   + 12:32
 16. Staňková Lucie           DOB8756 C KOB Dobruška             45:29   + 13:03
 17. Pekárková Monika         RBK9252 B SK Radioklub Blansko     45:42   + 13:16
 18. Drozdová Dorota          ABM7850 C KOB Moira Brno           49:18   + 16:52
 19. Paloncý Jana             KSU7878 C Klub vytrvalostních spo  49:33   + 17:07
 20. Mrštíková Hana           LPU5552 C OK Lokomotiva Pardubice  51:58   + 19:32
 21. Glasman Sigal            IL1     C                          56:20   + 23:54
 22. Smrčková Věra            KSU7373 C Klub vytrvalostních spo  67:00   + 34:34
     Ondráčková Adéla         KSU7676 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 3.70 km, 110 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horčičková Eva           UOL7051 C SK UP Olomouc            28:29          
  2. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         36:09   + 7:40 
  3. Chroustová Petra         VBM6655 C VSK Mendelu Brno         38:56   + 10:27
  4. Karásková Marcela        ZPV6970 C KOB Prostějov            40:29   + 12:00
  5. Šmelíková Hana           SK2     C                          41:01   + 12:32
  6. Slavíková Lenka          VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrb  41:12   + 12:43
  7. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        41:26   + 12:57
  8. Rozsívalová Helena       KSU7070 C Klub vytrvalostních spo  44:37   + 16:08
  9. Fukalová Radmila         AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava     46:50   + 18:21
 10. Brabbing Anat            IL1     C                          50:26   + 21:57
     Valdmane Inguna          LV1     C                           DISK          
  MS Rozsíval Alojs           KSU7299 C Klub vytrvalostních spo  45:14   + 16:45
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 3.10 km, 95 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kundratová Jana          JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín      30:33          
  2. Kociánová Eva            OOP6750 C TJ Opava                 32:36   + 2:03 
  3. Fajkusová Jitka          JPV6773 C SK Prostějov             36:57   + 6:24 
  4. Ženčáková Marie          111     C                          43:13   + 12:40
  5. Vlachová Olga            KON6969 C KOB Konice               44:00   + 13:27
  6. Richterová Nataša        ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov    45:18   + 14:45
  7. Grinberg Anya Osnat      IL1     C                          46:53   + 16:20
  8. Reichlová Jiřina         KSU7499 C Klub vytrvalostních spo  47:55   + 17:22
  9. Odehnalová Kamila        ABM7052 C KOB Moira Brno           50:11   + 19:38
 10. Butkovska Iveta          SK1     C                          56:55   + 26:22
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.20 km, 85 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šmelíková Jana           SK2     C                          30:17          
  2. Dohnalová Jindra         OSN6251 C SK OS Nové Město n. M.   30:20   + 0:03 
  3. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB Prostějov            33:36   + 3:19 
  4. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         34:51   + 4:34 
  5. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       35:31   + 5:14 
  6. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         37:13   + 6:56 
  7. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         39:44   + 9:27 
  8. Janečková Marta          JPV6665 C SK Prostějov             41:37   + 11:20
  9. Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:00   + 11:43
 10. Dittrichová Lenka        KON6285 C KOB Konice               43:43   + 13:26
 11. Rokoszová Jaroslava      MOV6351 C SKOB Ostrava             44:22   + 14:05
 12. Valentová Eva            LCE6051 C OOB TJ Slovan Luhačovic  45:02   + 14:45
 13. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  45:08   + 14:51
 14. Hauerlandová Jitka       LCE5853 C OOB TJ Slovan Luhačovic  53:40   + 23:23
 15. Felklová Jarmila         111     C                          56:32   + 26:15
 16. Hindráková Martina       LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  58:50   + 28:33
 17. Jalová Marie             RBK5761 C SK Radioklub Blansko     58:57   + 28:40
 18. Kiprá Zdenka             SBR6550 C SKOB Bruntál             82:05   + 51:48
 19. Heiman Yona              IL1     C                          84:51   + 54:34
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.80 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vávrová Beata            SK2     C                          32:45          
  2. Sikorová Marie           BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD     33:16   + 0:31 
  3. Grygarová Alena          BOV5251 C TJ Baník Ostrava OKD     35:59   + 3:14 
  4. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      37:20   + 4:35 
  5. Mrkvicová Ludmila        VOV4952 C VSK VŠB TU Ostrava       38:42   + 5:57 
  6. Novotná Ludmila          OOP4850 C TJ Opava                 39:12   + 6:27 
  7. Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:14   + 9:29 
  8. Ohnoutková Ludmila       ZPV5077 C KOB Prostějov            47:42   + 14:57
  9. Robotková Lenka          PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská   48:12   + 15:27
 10. Stupalová Jana           JHB5451 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  50:35   + 17:50
 11. Mishli Lisa              IL1     C                          55:22   + 22:37
 12. Ravid Dalia              IL1     C                          57:23   + 24:38
 13. Skoumalová Marie         KON4589 C KOB Konice               58:21   + 25:36
 14. Raz Bilha                IL1     C                          67:24   + 34:39
 15. Podhorská Věra           FJI5252 C SK Free Jihlava          68:55   + 36:10
 16. Stiborová Jitka          KAR4150 C SK Karlovice             69:40   + 36:55
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.00 km, 30 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Alberings Pauls          LV1     C                          14:08          
  2. Jirka Matyáš             ZPV0201 C KOB Prostějov            16:18   + 2:10 
  3. Stryk Štěpán             KSU0306 C Klub vytrvalostních spo  20:31   + 6:23 
  4. Karásek Matyáš           ZPV0302 C KOB Prostějov            21:57   + 7:49 
  5. Valenta Mikuláš          KSU0107 C Klub vytrvalostních spo  22:50   + 8:42 
  6. Štábl Adam               KSU0401 C Klub vytrvalostních spo  24:56   + 10:48
  7. Heinols Maris            LV1     C                          25:59   + 11:51
  8. Hecl František           KSU0201 C Klub vytrvalostních spo  29:03   + 14:55
  9. Reichl Martin            KSU0202 C Klub vytrvalostních spo  42:37   + 28:29
 10. Bencúr Eliáš             LCE0301 C OOB TJ Slovan Luhačovic  51:32   + 37:24
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.60 km, 30 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Leitlands Matiss         LV1     C                          21:48          
  2. Šrámek Ondřej            KSU9909 B Klub vytrvalostních spo  21:56   + 0:08 
  3. Jirka Mikuláš            ZPV0000 B KOB Prostějov            22:23   + 0:35 
  4. Bořánek Michal           STE0007 C SK SKI-OB Šternberk      24:34   + 2:46 
  5. Bencúr Juraj             LCE9901 C OOB TJ Slovan Luhačovic  26:18   + 4:30 
  6. Janečka Viktor           JPV9917 B SK Prostějov             26:34   + 4:46 
  7. Jílek Ondřej             KSU9908 B Klub vytrvalostních spo  27:17   + 5:29 
  8. Kašpar Petr              SSU9911 B SK Severka Šumperk       30:39   + 8:51 
  9. Šafář Vojtěch            KSU0013 C Klub vytrvalostních spo  33:14   + 11:26
 10. Matiss Rudolfs           LV1     C                          33:42   + 11:54
 11. Müller Jonáš             KSU9906 C Klub vytrvalostních spo  34:19   + 12:31
 12. Dostál Pavel             KSU9910 C Klub vytrvalostních spo  37:24   + 15:36
 13. Ondráček Radek           KSU9933 C Klub vytrvalostních spo  39:46   + 17:58
 14. Karásek Adam             ZPV0001 C KOB Prostějov            46:45   + 24:57
 15. Horčička Vít             UOL9919 B SK UP Olomouc            50:13   + 28:25
 16. Hajduk Jakub             KSU0012 C Klub vytrvalostních spo  63:30   + 41:42
     Valgis Arturs            LV1     C                           DISK          
     Vyskočil Pavel           RBK0001 C SK Radioklub Blansko      DISK          
  MS Peřinka Šimon            BBM9700 C BETA URSUS Orienteering  30:17   + 8:29 
--------------------------------------------------------------------------------

H14 2.90 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hirš Otakar              VBM9801 B VSK Mendelu Brno         23:43          
  2. Zavřel Lukáš             KRN9701 B KOS TJ Lokomotiva Krnov  31:04   + 7:21 
  3. Kočí Josef               KON9824 B KOB Konice               32:46   + 9:03 
  4. Bendák Jan               LTU9801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:35   + 15:52
  5. Sedláček Daniel          LTU9701 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:32   + 21:49
  6. Rohlík Jan               KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín        45:43   + 22:00
     Kokenbergs Toms          LV1     C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 4.10 km, 115 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Waněk Adam               VRL9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:04          
  2. Hraboš Matej             SK2     C                          36:56   + 7:52 
  3. Fajkus Radim             JPV9509 B SK Prostějov             41:13   + 12:09
  4. Heinols Atis             LV1     C                          42:13   + 13:09
  5. Pavlík Marek             ZLH9501 C OOB TJ Zlaté Hory        46:29   + 17:25
  6. Taclík Milan             LTU9601 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:27   + 19:23
  7. Krkoška Šimon            RBK9602 B SK Radioklub Blansko     71:27   + 42:23
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.70 km, 125 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Német Kryštof            STE9308 A SK SKI-OB Šternberk      34:51          
  2. Lubinskis Valters        LV1     C                          35:01   + 0:10 
  3. Skyva Petr               STE9307 B SK SKI-OB Šternberk      38:01   + 3:10 
  4. Manor Itay               IL1     C                          46:39   + 11:48
  5. Skoupý Jan               STE9411 B SK SKI-OB Šternberk      47:35   + 12:44
  6. Sukeník Mojmír           KRN9301 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  51:27   + 16:36
     Juřík Jiří               VRB9303 C SK při gymnáziu OOB Vrb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 6.20 km, 150 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Henek Vladan             VBM8002 C VSK Mendelu Brno         39:33          
  2. Hrobař Štěpán            ABM9106 R KOB Moira Brno           39:54   + 0:21 
  3. Bencúr Juraj             LCE7701 R OOB TJ Slovan Luhačovic  40:27   + 0:54 
  4. Klech Richard            VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrb  42:09   + 2:36 
  5. Bravený Adam             VBM8801 C VSK Mendelu Brno         42:14   + 2:41 
  6. Mrkvica Petr             VOV7802 C VSK VŠB TU Ostrava       42:58   + 3:25 
  7. Fátor Jan                ASU7907 C Magnus Orienteering      43:16   + 3:43 
  8. Vlach Jiří               VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava       43:48   + 4:15 
  9. Janků Marek              STE7102 C SK SKI-OB Šternberk      43:58   + 4:25 
 10. Perknovský Radim         JPV8235 C SK Prostějov             44:59   + 5:26 
 11. Turczer Petr             KSU7945 C Klub vytrvalostních spo  45:03   + 5:30 
 12. Držka Štěpán             LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice  45:21   + 5:48 
 13. Suts Jurgis              LV1     C                          45:24   + 5:51 
 14. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  45:55   + 6:22 
 15. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  46:02   + 6:29 
 16. Otrusina Jiří            JPV8201 C SK Prostějov             46:16   + 6:43 
 17. Rychlý Pavel             OOP8505 C TJ Opava                 46:17   + 6:44 
 18. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         46:44   + 7:11 
 19. Vozda Vojtěch            ASU9043 C Magnus Orienteering      47:06   + 7:33 
 20. Segal Zef                IL1     C                          47:10   + 7:37 
 21. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          47:15   + 7:42 
 22. Fučík Karel              VBM7246 R VSK Mendelu Brno         47:34   + 8:01 
 23. Khýn Vítězslav           DOB8304 C KOB Dobruška             47:37   + 8:04 
 24. Avner Asaf               IL1     C                          49:12   + 9:39 
 25. Doležel Ondřej           STE9202 A SK SKI-OB Šternberk      49:13   + 9:40 
 26. Uvizl Marek              STH9202 A SK Studenec              50:11   + 10:38
 27. Skřivánek Marcel         JPV7713 C SK Prostějov             50:34   + 11:01
 28. Heiman Eyal              IL1     C                          50:36   + 11:03
 29. Janů Zdeněk              KSU9045 C Klub vytrvalostních spo  53:43   + 14:10
 30. Kolek Petr               DOB7501 C KOB Dobruška             54:21   + 14:48
 31. Cohen Tomer              IL1     C                          55:07   + 15:34
 32. Hrazdil Roman            RAD7401 C TJ Sokol Radslavice      55:42   + 16:09
 33. Levy Sagi                IL1     C                          59:10   + 19:37
 34. Berg Yuval               IL1     C                          60:05   + 20:32
 35. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     66:08   + 26:35
 36. Šesták Jakub             RBK9001 C SK Radioklub Blansko     79:04   + 39:31
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 4.30 km, 115 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koblížek Kamil           ASU8001 C Magnus Orienteering      33:49          
  2. Kopec Tomáš              VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava       35:05   + 1:16 
  3. Slivečka Jan             VOV8901 C VSK VŠB TU Ostrava       37:09   + 3:20 
  4. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        37:53   + 4:04 
  5. Stoszek Jakub            AOP8300 C POBO - přátelé OB Opava  37:55   + 4:06 
  6. Svoboda Tomáš            LTU9202 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:09   + 4:20 
  7. Zdráhal Tomáš            STE5301 C SK SKI-OB Šternberk      39:41   + 5:52 
  8. Peths Jan                VOV8100 C VSK VŠB TU Ostrava       41:18   + 7:29 
  9. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  43:35   + 9:46 
 10. Janů Zdeněk              KSU5749 C Klub vytrvalostních spo  46:26   + 12:37
 11. Hecl Miloš               KSU7601 C Klub vytrvalostních spo  47:37   + 13:48
 12. Seitler Milan            ASU9148 C Magnus Orienteering      49:35   + 15:46
 13. Habiger Petr             KSU7001 C Klub vytrvalostních spo  50:47   + 16:58
 14. Ram Shai                 IL1     C                          56:57   + 23:08
 15. Aharonson Israel Halel   IL1     C                          57:26   + 23:37
 16. Borovička Milan          FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta P  59:26   + 25:37
 17. Kult Martin              LTU9002 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  61:07   + 27:18
 18. Halachmi Lior            IL1     C                          63:33   + 29:44
 19. Baruch Eyal              IL1     C                          66:59   + 33:10
 20. Inbar Lior               IL1     C                          72:11   + 38:22
 21. Smrček Petr              KSU7401 C Klub vytrvalostních spo  73:05   + 39:16
 22. Ondráček Martin          KSU7222 C Klub vytrvalostních spo  78:52   + 45:03
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.70 km, 125 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hepnar Luboš             STE6307 C SK SKI-OB Šternberk      36:06          
  2. Zavřel Michal            KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  39:02   + 2:56 
  3. Slavík Tomáš             VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrb  39:18   + 3:12 
  4. Šuráň René               LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovic  40:04   + 3:58 
  5. Odehnal Roman            ABM6909 C KOB Moira Brno           40:20   + 4:14 
  6. Heinols Maris            LV1     C                          42:25   + 6:19 
  7. Šimek Martin             112     C                          43:31   + 7:25 
  8. Stibor Zbyněk            KAR7601 C SK Karlovice             45:45   + 9:39 
  9. Shachr Liad              IL1     C                          48:22   + 12:16
 10. Vimba Janis              LV1     C                          49:31   + 13:25
 11. Michalík Petr            XBM7117 C PELLS MTBO TEAM          56:15   + 20:09
 12. Karásek Martin           ZPV7301 C KOB Prostějov            57:50   + 21:44
 13. Greenberg Gil Pinhas     IL1     C                          59:03   + 22:57
 14. Levavi Shai              IL1     C                          59:53   + 23:47
 15. Brit Edo                 IL1     C                          67:24   + 31:18
 16. Čierný Jozef             SK3     C                          67:47   + 31:41
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 4.10 km, 95 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolář Rudolf             ASU6301 C Magnus Orienteering      33:39          
  2. Algimantas Rudis         LT1     C                          34:04   + 0:25 
  3. Uvizl Ivan               STH5801 C SK Studenec              36:13   + 2:34 
  4. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:17   + 2:38 
  5. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         36:45   + 3:06 
  6. Noiman Ziv               IL1     C                          37:58   + 4:19 
  7. Jurgis Karnavicius       LT1     C                          40:08   + 6:29 
  8. Procházka Tomáš          LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice  40:28   + 6:49 
  9. Heiman Rafi              IL1     C                          42:47   + 9:08 
 10. Chmelař Miroslav         JPV6217 C SK Prostějov             43:50   + 10:11
 11. Petr Václav              MOV5801 C SKOB Ostrava             45:29   + 11:50
 12. Noiman Omer              IL1     C                          45:40   + 12:01
 13. Segal Davidi             IL1     C                          47:28   + 13:49
 14. Avner Uzi                IL1     C                          49:05   + 15:26
 15. Amiaz Eytan              IL1     C                          51:11   + 17:32
 16. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                53:02   + 19:23
 17. Vlach Josef              KON6431 C KOB Konice               58:28   + 24:49
 18. Amar Itzik               IL1     C                          60:02   + 26:23
 19. Pavelek Luděk            AOP5801 C POBO - přátelé OB Opava  60:21   + 26:42
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 3.60 km, 80 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ženčák Jaroslav          111     C                          29:11          
  2. Višňa Milan              STE5904 C SK SKI-OB Šternberk      31:25   + 2:14 
  3. Kopanicak Vladimir       SK1     C                          34:28   + 5:17 
  4. Hanuš Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  34:35   + 5:24 
  5. Jordanov Nikolaj         VBM6501 C VSK Mendelu Brno         35:44   + 6:33 
  6. Felkl Luděk              111     C                          36:53   + 7:42 
  7. Albert František         STE5804 C SK SKI-OB Šternberk      39:42   + 10:31
  8. Jalový Jaroslav          RBK5719 C SK Radioklub Blansko     48:09   + 18:58
  9. Kopilčák Pavel           ZLH6602 C OOB TJ Zlaté Hory        48:53   + 19:42
 10. Inbar Abraham            IL1     C                          55:58   + 26:47
 11. Morag Boaz               IL1     C                          60:23   + 31:12
 12. Nechushtan Yaron         IL1     C                          60:54   + 31:43
 13. Netanel Eyal             IL1     C                          71:56   + 42:45
 14. Tuig Ron                 IL1     C                          82:09   + 52:58
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.40 km, 80 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Jiří               ZPV5501 C KOB Prostějov            25:55          
  2. Rychlý Miloš             OOP5302 C TJ Opava                 27:08   + 1:13 
  3. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   28:16   + 2:21 
  4. Sikora Miroslav          BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD     28:35   + 2:40 
  5. Sýkora Jiří              AOP5401 C POBO - přátelé OB Opava  29:19   + 3:24 
  6. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                29:26   + 3:31 
  7. Peška Antonín            HLV4801 C OOB TJ Sokol Holešov     30:12   + 4:17 
  8. Vlach Oldřich            VOV4401 C VSK VŠB TU Ostrava       30:39   + 4:44 
  9. Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno         30:50   + 4:55 
 10. Halachmi Avner           IL1     C                          32:10   + 6:15 
 11. Novotný Stanisl          OOP4800 C TJ Opava                 34:09   + 8:14 
 12. Rimantas Cicenas         LT1     C                          35:14   + 9:19 
 13. Blecha Ladislav          FJI5106 C SK Free Jihlava          35:16   + 9:21 
 14. Sukeník Mojmír           KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  35:24   + 9:29 
 15. Pospíšil Karel           KAR5001 C SK Karlovice             35:54   + 9:59 
 16. Ben Shitrit Meir         IL1     C                          36:11   + 10:16
 17. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno         36:55   + 11:00
 18. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  37:08   + 11:13
 19. Ševčík Břetislav         OOP5001 C TJ Opava                 37:48   + 11:53
 20. Raz Shlomo               IL1     C                          38:26   + 12:31
 21. Tomeček Lubomír          KAR4701 C SK Karlovice             39:05   + 13:10
 22. Mrkvica Miroslav         VOV4601 C VSK VŠB TU Ostrava       39:10   + 13:15
 23. Mrštík Václav            LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice  39:57   + 14:02
 24. Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     40:38   + 14:43
 25. Pilc Oldřich             ZPV5100 C KOB Prostějov            42:02   + 16:07
 26. Jelínek Roman            ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov    43:02   + 17:07
 27. Rokosz Bohumil           MOV4803 C SKOB Ostrava             45:11   + 19:16
 28. Žaludek Jindřich         JZL5400 C TJ Jižní svahy Zlín      45:14   + 19:19
 29. Rydlo Martin             BOV4700 C TJ Baník Ostrava OKD     48:52   + 22:57
 30. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  50:30   + 24:35
 31. Manor Moshe              IL1     C                          53:26   + 27:31
 32. Yehoshua Musa            IL1     C                          56:26   + 30:31
 33. Mishli Yuval             IL1     C                          58:27   + 32:32
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.00 km, 70 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       31:19          
  2. Skácel Jaroslav          KON4617 C KOB Konice               36:36   + 5:17 
  3. Dvir Yonatan             IL1     C                          48:52   + 17:33
  4. Šubrt Zdeněk             UOL4201 C SK UP Olomouc            58:10   + 26:51
  5. Ravid Moshe              IL1     C                          58:43   + 27:24
  6. Bradáč Jaroslav          LCE4412 C OOB TJ Slovan Luhačovic  60:56   + 29:37
  7. Shefi Shaul              IL1     C                          61:45   + 30:26
  8. Čermák Miloslav          STE4101 C SK SKI-OB Šternberk      62:54   + 31:35
  9. Goldshtein Dan           IL1     C                          75:11   + 43:52
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.10 km, 30 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janku Martin             STE0404 C SK SKI-OB Šternberk      19:04          
  2. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          21:05   + 2:01 
  3. Peňáz Radek                      C                          21:32   + 2:28 
  4. Fiálek David                     C                          22:13   + 3:09 
  5. Bláhová Daniela          HLV     C OOB TJ Sokol Holešov     24:26   + 5:22 
  6. Šimek Adam                       C                          26:25   + 7:21 
  7. Karásková Denisa         ZPV     C KOB Prostějov            35:11   + 16:07
  8. Rohlík Zbyněk            KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín        40:34   + 21:30
  9. Richter Rudolf           ADA0600 C OOB TJ Spartak Adamov    41:40   + 22:36
 10. Doucha Tomáš             112     C                          44:00   + 24:56
 11. Suchánek Dušan           SOP7001 C OOB TJ Slezan Opava      47:05   + 28:01
 12. Paloncý Jan              KSU08   C Klub vytrvalostních spo  50:36   + 31:32
 13. Pietraszková Zuzana      OOP0750 C TJ Opava                 57:52   + 38:48
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.10 km, 105 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeřábek Petr             UOL6702 C SK UP Olomouc            29:29          
  2. Ostřanský Filip          ASU9243 A Magnus Orienteering      30:20   + 0:51 
  3. Dočkal Zdeněk            TYN5601 C OOB SK Týniště nad Orli  31:25   + 1:56 
  4. Štván Ondřej             112     C                          31:40   + 2:11 
  5. Bauer Emil               VBM4410 C VSK Mendelu Brno         32:28   + 2:59 
  6. Jeřábková Jana           UOL6954 C SK UP Olomouc            38:19   + 8:50 
  7. Zatloukal Tomáš          SSU6700 C SK Severka Šumperk       39:50   + 10:21
  8. Svačinková Jitka         VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrb  43:53   + 14:24
  9. Korčáková Jana           TZL6556 C SKOB Zlín                46:06   + 16:37
 10. Pietraszek Martin        OOP8100 C TJ Opava                 47:20   + 17:51
 11. Ševčík Jiří                      C                          50:58   + 21:29
 12. Machala Jan              112     C                          52:09   + 22:40
 13. Matuš Vojta              112     C                          53:25   + 23:56
 14. Kočí Jana                AOP8850 C POBO - přátelé OB Opava  53:41   + 24:12
 15. Sýkorová Ivana           AOP6451 C POBO - přátelé OB Opava  53:49   + 24:20
 16. Kolbeškin Vasilij                C                          56:02   + 26:33
 17. Kodýtková Jitka          TYN6851 C OOB SK Týniště nad Orli  56:52   + 27:23
 18. Chmelařová Blanka        JPV     C SK Prostějov             58:05   + 28:36
 19. Hanušová Jitka           LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:22   + 29:53
 20. Ševčíková Monika                 C                          71:06   + 41:37
     Burďáková Radka                  C                           DISK          
     Zatloukalová Eva         SSU     C SK Severka Šumperk        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------