Kód závodu          : 110409026
Název               : Mistrovství oblasti Vysočina - sprint
Datum               : 09.04.2011
Zařazení do soutěží : Liga Vysočiny
Místo konání        : Chotěboř
Použitá mapa        : Kaplička
Pořadatel           : SK Chotěboř
Ředitel závodu      : Petr Voborník
Hlavní rozhodčí     : Eva Voborníková, R3
Stavitel tratí      : Karel Šťastný

D10 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Adéla Zlesáková          CHT0151   SK Chrast                25:01          
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Aneta Veselá             SJH0352   TJ Slovan Jindřichův Hr  21:13          
     Tereza Starková          CHT0251   SK Chrast                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Eva Foltýnová            SJI0051   OK Jihlava               16:17          
  2. Aneta Nechutová          PZR9951   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  16:23   + 0:06 
  3. Adéla Zrníková           OSN0099   SK OS Nové Město n. M.   17:21   + 1:04 
  4. Klára Nechanická         OSN0050   SK OS Nové Město n. M.   17:25   + 1:08 
  5. Aneta Trávníčková        OSN       SK OS Nové Město n. M.   28:12   + 11:55
--------------------------------------------------------------------------------

D14 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tereza Čechová           SJI9852   OK Jihlava               13:24          
  2. Veronika Peňázová        SJH9752   TJ Slovan Jindřichův Hr  14:14   + 0:50 
  3. Veronika Parkanová       SJH9751   TJ Slovan Jindřichův Hr  14:19   + 0:55 
  4. Anna Vacková             SJI9854   OK Jihlava               14:46   + 1:22 
  5. Dominika Hojná           SJH9852   TJ Slovan Jindřichův Hr  16:18   + 2:54 
  6. Kristýna Petráčková      SJI9851   OK Jihlava               17:23   + 3:59 
  7. Klára Dvořáková          CHT9852   SK Chrast                19:51   + 6:27 
  8. Nikola Smutná            CTB9851   SK OB Chotěboř           20:12   + 6:48 
  9. Julie Dundáčková         SJH9853   TJ Slovan Jindřichův Hr  21:15   + 7:51 
     Adéla Tůnová             PZR9751   UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Aleksandra Hornik        POL1524                            12:20          
  2. Weronika Cych            PJT0003                            13:15   + 0:55 
  3. Dominika Brajer          POL1362                            13:53   + 1:33 
  4. Anna Matyba              POL1569                            14:53   + 2:33 
  5. Bára Kubičková           SJH9551   TJ Slovan Jindřichův Hr  20:51   + 8:31 
  6. Joanna Kulas             POL1567                            26:19   + 13:59
--------------------------------------------------------------------------------

D18 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Edyta Baluta             PJT0002                            13:51          
  2. Agata Stankiewicz        PJT0001                            13:59   + 0:08 
  3. Iida Savolainen          FIN0002                            14:13   + 0:22 
  4. Tereza Tichá             SJH9452   TJ Slovan Jindřichův Hr  15:06   + 1:15 
  5. Iveta Benešová           SJH9351   TJ Slovan Jindřichův Hr  15:16   + 1:25 
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Johana Urbanová          PZR9251   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  16:24          
  2. Petra Škodová            LPU8359   OK Lokomotiva Pardubice  16:38   + 0:14 
  3. Zuzana Fialová           TTR9051   OOB Třebíč               17:17   + 0:53 
  4. Daniela Čepová           PHK8951   OK 99 Hradec Králové     18:03   + 1:39 
  5. Lenka Křížová            TTR8551   OOB Třebíč               18:08   + 1:44 
  6. Klára Petráčková         LPU9261   OK Lokomotiva Pardubice  18:22   + 1:58 
  7. Lenka Korecká            CHT8053   SK Chrast                18:50   + 2:26 
  8. Iveta Králová            JHB8952   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  18:59   + 2:35 
  9. Jana Dvořáčková          TTR7852   OOB Třebíč               19:07   + 2:43 
 10. Barbora Chudíková        SJI7850   OK Jihlava               19:27   + 3:03 
 11. Alena Rosecká            PZR5654   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  19:30   + 3:06 
 12. Stanislava Šmídová       CHT8751   SK Chrast                19:36   + 3:12 
 13. Iva Švecová              CHT7151   SK Chrast                19:38   + 3:14 
 14. Kateřina Šmídová         CHT8451   SK Chrast                20:12   + 3:48 
 15. Iva Kopáčková            CHT8851   SK Chrast                20:21   + 3:57 
 16. Barbora Teplá            SJI9351   OK Jihlava               21:18   + 4:54 
 17. Jana Přibzlová           TTR       OOB Třebíč               22:23   + 5:59 
 18. Marie Nešporová          TTR7251   OOB Třebíč               24:26   + 8:02 
 19. Iveta Beránková          JHB8460   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  25:11   + 8:47 
 20. Kristýna Musilová        CHT8551   SK Chrast                29:20   + 12:56
 21. Vladislava Fencíková     JHB6553   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  30:07   + 13:43
 22. Lucie Jirásková          TTR8552   OOB Třebíč               31:49   + 15:25
 23. Helena Novotná           SJH8152   TJ Slovan Jindřichův Hr  33:38   + 17:14
     Hana Bulvová             CHT6655   SK Chrast                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Radka Zitková            LPU7958   OK Lokomotiva Pardubice  19:18          
  2. Martina Doležalová       CHT8152   SK Chrast                19:44   + 0:26 
  3. Hana Jelínková           CTB       SK OB Chotěboř           22:20   + 3:02 
  4. Alena Dobiášová          PZR9053   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  22:30   + 3:12 
  5. Eva Kodysová             RUZ8151   TJ Růžená                23:16   + 3:58 
  6. Lenka Palátová           TTR7551   OOB Třebíč               23:32   + 4:14 
  7. Tereza Bulvová           CHT8854   SK Chrast                24:40   + 5:22 
  8. Martina Kubičková        SJH7752   TJ Slovan Jindřichův Hr  25:42   + 6:24 
--------------------------------------------------------------------------------

D35 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lenka Kamenická          OSN6955   SK OS Nové Město n. M.   17:03          
  2. Zuzana Čechová           SJI6951   OK Jihlava               17:21   + 0:18 
  3. Marcela Švecová          JHB7351   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  18:48   + 1:45 
  4. Iva Doleželová           PZR7171   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  19:04   + 2:01 
  5. Daniela Nechanická       OSN7557   SK OS Nové Město n. M.   19:42   + 2:39 
  6. Iva Benešová             SJH7051   TJ Slovan Jindřichův Hr  20:37   + 3:34 
  7. Jana Tichá               TJH6451   TJ OK Tolar Jindřichův   21:22   + 4:19 
  8. Vladimíra Kučerová       CHT6460   SK Chrast                21:40   + 4:37 
  9. Irena Peřinková          BBM6550   BETA URSUS Orienteering  25:06   + 8:03 
 10. Alena Nechutová          PZR6969   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  25:23   + 8:20 
 11. Stanislava Zlesáková     CHT7352   SK Chrast                25:46   + 8:43 
 12. Renata Suková            PZR7352   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  25:56   + 8:53 
--------------------------------------------------------------------------------

D45 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dana Hrstková            SJI6051   OK Jihlava               16:21          
  2. Jitka Klusáčková         TTR6152   OOB Třebíč               18:17   + 1:56 
  3. Iva Syslová              TTR6151   OOB Třebíč               20:51   + 4:30 
  4. Zdenka Křížová           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  23:26   + 7:05 
     Dana Fialová             TTR6153   OOB Třebíč                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Libuše Orálková          TTR5351   OOB Třebíč               22:46          
  2. Jaroslava Boudná         SJI4275   OK Jihlava               32:02   + 9:16 
  3. Věra Podhorská           FJI5252   SK Free Jihlava          33:08   + 10:22
  4. Emílie Velíšková         JHB5652   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  46:40   + 23:54
--------------------------------------------------------------------------------

H10 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimon Mareček            OSN0202   SK OS Nové Město n. M.   11:08          
  2. Jan Nešpor               TTR0101   OOB Třebíč               12:42   + 1:34 
  3. Jan Nechanický           OSN0200   SK OS Nové Město n. M.   14:46   + 3:38 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bohuslav Palát           TTR0201   OOB Třebíč               14:55          
  2. Tomáš Poláček            PZR0102   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  17:20   + 2:25 
--------------------------------------------------------------------------------

H12 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan Žanda                CTB9901   SK OB Chotěboř           14:22          
  2. Josef Sabol              CTB9902   SK OB Chotěboř           15:44   + 1:22 
  3. Petr Čech                SJI0001   OK Jihlava               18:14   + 3:52 
  4. Vojtěch Veselý           SJH0001   TJ Slovan Jindřichův Hr  19:44   + 5:22 
  5. Matěj Kafka              SJI9903   OK Jihlava               20:25   + 6:03 
  6. Jakub Voborník           CTB0001   SK OB Chotěboř           21:22   + 7:00 
  7. Martin Švec              CHT9902   SK Chrast                21:33   + 7:11 
  8. Marin Miličevič          CHT9905   SK Chrast                28:22   + 14:00
  9. Vojtěch Pošvář           CHT9904   SK Chrast                29:31   + 15:09
 10. Jakub Dolínek            CTB99xx   SK OB Chotěboř           31:32   + 17:10
 11. Petr Švec                CHT9901   SK Chrast                32:35   + 18:13
 12. David Hybeš              CHT9903   SK Chrast                34:32   + 20:10
--------------------------------------------------------------------------------

H14 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. David Nechuta            PZR9701   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  15:48          
  2. Jan Bořil                OSN9700   SK OS Nové Město n. M.   15:56   + 0:08 
  3. Dominik Frýba            SJI9702   OK Jihlava               16:52   + 1:04 
  4. Jiří Zacha               SJI9703   OK Jihlava               17:35   + 1:47 
  5. Šimon Peřinka            BBM9700   BETA URSUS Orienteering  18:31   + 2:43 
  6. Tomáš Foltýn             SJI9801   OK Jihlava               25:09   + 9:21 
  7. Štěpán Szebista          TTR9701   OOB Třebíč               38:04   + 22:16
--------------------------------------------------------------------------------

H16 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan Čech                 SJI9601   OK Jihlava               12:25          
  2. Marcin Kowalski          POL1622                            13:03   + 0:38 
  3. Karol Zimny              POL1566                            13:23   + 0:58 
  4. Jan Málek                PZR9505   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  14:37   + 2:12 
  5. Jeroným Kamenický        OSN9549   SK OS Nové Město n. M.   15:27   + 3:02 
  6. Przemysław Kaczocha      POL1568                            15:43   + 3:18 
  7. Jakub Hledík             CHT9501   SK Chrast                15:51   + 3:26 
  8. Vojtěch Vacek            SJI9602   OK Jihlava               16:06   + 3:41 
  9. Jan Hlubuček             SJI9603   OK Jihlava               16:11   + 3:46 
 10. Jan Mrkos                PZR9508   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  17:15   + 4:50 
 11. Jan Klimeš               CHT9503   SK Chrast                21:03   + 8:38 
 12. Ondřej Skryja            PZR9502   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:30   + 9:05 
     Lukáš Klimeš             CHT9602   SK Chrast                 DISK          
     František Koumar         SJI9501   OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Elias Kuukka             FIN0003                            12:36          
  2. Mikolaj Grabiec          POL                                13:10   + 0:34 
  3. Santeri Sainio           FIN0001                            13:13   + 0:37 
  4. Patryk Bolewicz          PJT0006                            13:29   + 0:53 
  5. Witold Jasinski          PJT0004                            13:41   + 1:05 
  6. Wojciech Dudek           PJT0005                            13:54   + 1:18 
  7. Ondřej Zacha             SJI9304   OK Jihlava               15:52   + 3:16 
  8. Václav Sitař             PZR9202   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  17:45   + 5:09 
  9. Ondřej Pokorný           SJI9401   OK Jihlava               20:53   + 8:17 
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Aleš Drahokoupil         CHT8501   SK Chrast                15:46          
  2. Matěj Kamenický          LPU9036   OK Lokomotiva Pardubice  15:56   + 0:10 
  3. Zbyněk Štěrba            LPU8304   OK Lokomotiva Pardubice  16:23   + 0:37 
  4. Marek Prášil             SJI7313   OK Jihlava               16:40   + 0:54 
  5. Petr Bořil               LPU9119   OK Lokomotiva Pardubice  16:43   + 0:57 
  6. Matěj Píro               TTR8802   OOB Třebíč               17:25   + 1:39 
  6. Dariusz Sokalski         PJT0007                            17:25   + 1:39 
  8. Martin Fiala             TTR8801   OOB Třebíč               17:38   + 1:52 
  9. Vladimír Krejsa          CHT9202   SK Chrast                17:47   + 2:01 
 10. Jan Kopáček              CHT8510   SK Chrast                17:58   + 2:12 
 11. Lukáš Kříž               TTR8201   OOB Třebíč               18:09   + 2:23 
 12. Jiří Dvořáček            TTR7502   OOB Třebíč               18:55   + 3:09 
 13. Tomáš Čejka              JHB8203   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  19:02   + 3:16 
 14. Martin Krejsa            CHT9001   SK Chrast                19:03   + 3:17 
 15. Miloš Rajdl              JHB8505   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  19:08   + 3:22 
 16. Dan Kaser                JHB9103   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  19:31   + 3:45 
 17. Petr Mareček             CHT6901   SK Chrast                19:36   + 3:50 
 18. Michal Prošek            SJI7823   OK Jihlava               20:11   + 4:25 
 19. Martin Chaloupka         CHT7301   SK Chrast                20:15   + 4:29 
 20. Roman Věžník             TTR7901   OOB Třebíč               20:18   + 4:32 
 21. Jan Hladílek             PZR8814   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  20:32   + 4:46 
 22. Miroslav Korecký         CHT7901   SK Chrast                20:38   + 4:52 
 23. Tomáš Tichý              SJH9201   TJ Slovan Jindřichův Hr  20:40   + 4:54 
 24. Michal Kuban             CHT8505   SK Chrast                20:46   + 5:00 
 25. Radek Nováček            TTR8701   OOB Třebíč               22:05   + 6:19 
 26. Martin Tichý             TJH6401   TJ OK Tolar Jindřichův   23:04   + 7:18 
 27. Petr Martinec            CHT8502   SK Chrast                23:36   + 7:50 
 28. Jaromír Jelínek          CTB7702   SK OB Chotěboř           23:39   + 7:53 
 29. Jan Přibyl               TTR       OOB Třebíč               24:45   + 8:59 
 30. Zdeněk Kysilko           CHT8601   SK Chrast                24:48   + 9:02 
     Petr Novohradský         PZR8903   UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
     Jan Hovorka              LPU7907   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Martin Kratochvíl        SJI8304   OK Jihlava                DISK          
     Jan Lauermann            SJI       OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martin Hendrych          SJI7828   OK Jihlava               16:59          
  2. Milan Vacek              SJI6901   OK Jihlava               22:29   + 5:30 
  3. Pavel Zacha              SJI6401   OK Jihlava               22:58   + 5:59 
  4. Jan Vacek                TTR9303   OOB Třebíč               23:10   + 6:11 
  5. Jan Kubeš                RUZ7901   TJ Růžená                25:17   + 8:18 
  6. Pavel Fabian             OSN7101   SK OS Nové Město n. M.   25:41   + 8:42 
  7. Karel Vacek              CHT7101   SK Chrast                27:19   + 10:20
  8. Marek Musil              CHTxxxx   SK Chrast                29:18   + 12:19
     Jiří Kuban               CHT8401   SK Chrast                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomáš Zrník              OSN7118   SK OS Nové Město n. M.   15:32          
  2. Karol Gmur               POL1237                            16:27   + 0:55 
  3. Tomáš Orany              SJI7311   OK Jihlava               17:16   + 1:44 
  4. Bořivoj Skryja           PZR6106   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  18:01   + 2:29 
  5. Jan Beneš                SJH7001   TJ Slovan Jindřichův Hr  18:16   + 2:44 
  6. Jiří Parkan              SJH6801   TJ Slovan Jindřichův Hr  18:23   + 2:51 
  7. Petr Kubičko             SJH6901   TJ Slovan Jindřichův Hr  19:36   + 4:04 
  8. Pavel Kubičko            SJH7201   TJ Slovan Jindřichův Hr  20:30   + 4:58 
  9. Jan Nešpor               TTR6101   OOB Třebíč               20:40   + 5:08 
 10. Aleš Petráček            SJI6301   OK Jihlava               21:58   + 6:26 
 11. Martin Zlesák            CHT7302   SK Chrast                22:02   + 6:30 
 12. Pavel Nechanický         OSN7209   SK OS Nové Město n. M.   22:24   + 6:52 
 13. Milan Nechuta            PZR7007   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  23:08   + 7:36 
 14. Marek Suk                PZR6701   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:24   + 8:52 
--------------------------------------------------------------------------------

H45 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Miroslav Kopáček         CHT6049   SK Chrast                14:26          
  2. Zdeněk Kopecký           JHB6001   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  17:44   + 3:18 
  3. Miloslav Čejka           JHB6002   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  18:42   + 4:16 
  4. Břetislav Wurzel         OSN6005   SK OS Nové Město n. M.   19:21   + 4:55 
  5. Jiří Trojan              SJH6601   TJ Slovan Jindřichův Hr  20:19   + 5:53 
  6. Jaroslav Štefec          CHT5801   SK Chrast                20:26   + 6:00 
  7. Miroslav Orálek          TTR5201   OOB Třebíč               20:28   + 6:02 
  8. Vladislav Hrstka         JHB5702   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  20:33   + 6:07 
  9. Svatobor Sysel           TTR6202   OOB Třebíč               21:06   + 6:40 
 10. Pavel Kříž               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  22:16   + 7:50 
 11. František Záhorec        CHT5502   SK Chrast                29:29   + 15:03
--------------------------------------------------------------------------------

H55 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaromír Pospíšil         PZR4417   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  13:57          
  2. Mikko Eskola             FIN0004                            15:06   + 1:09 
  3. Ladislav Blecha          FJI5106   SK Free Jihlava          16:26   + 2:29 
  4. Zdenek Kubálek           RUZ5306   TJ Růžená                17:46   + 3:49 
  5. Oldřich Denemarek        BBM5100   BETA URSUS Orienteering  18:15   + 4:18 
  6. Josef Vítek              CHT4802   SK Chrast                18:37   + 4:40 
  7. Zdeněk Boudný            SJI3709   OK Jihlava               19:34   + 5:37 
  8. František Starka         CHT4801   SK Chrast                20:21   + 6:24 
--------------------------------------------------------------------------------

H65 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivan Gřunděl             SJH4201   TJ Slovan Jindřichův Hr  20:27          
  2. Jaroslav Dobiáš          PZR4501   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  23:42   + 3:15 
  3. Pavel Izdný              SJI4600   OK Jihlava               27:28   + 7:01 
     Jiří Pospíšil            PZR4321   UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
     Leo Matějka              SJI3325   OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vojtěch Orany            SJI0401   OK Jihlava               13:27          
  2. Tomáš Zrník              OSN       SK OS Nové Město n. M.   14:37   + 1:10 
  3. Vít Hendrych             SJI0601   OK Jihlava               15:02   + 1:35 
  4. Marie Sabolová           CTB0353   SK OB Chotěboř           17:43   + 4:16 
  5. Ondřej Maděryč           SJH0502   TJ Slovan Jindřichův Hr  19:52   + 6:25 
  6. Marie Nešporová          TTR0351   OOB Třebíč               21:25   + 7:58 
  7. Michal Hybeš             CHT0401   SK Chrast                22:16   + 8:49 
  8. Michaela Benešová        SJH0651   TJ Slovan Jindřichův Hr  22:38   + 9:11 
  9. Jan Němec                CTB       SK OB Chotěboř           27:59   + 14:32
 10. Karel Dundáček           SJH0401   TJ Slovan Jindřichův Hr  29:46   + 16:19
 11. Ester Kamenická Tereza   OSN0888   SK OS Nové Město n. M.   34:08   + 20:41
 12. Kristýna Kubešová        RUZ       TJ Růžená                34:56   + 21:29
 13. Adam Smutný              CTBxxx1   SK OB Chotěboř           36:19   + 22:52
 14. Palát Přemek             TTR0601   OOB Třebíč               39:30   + 26:03
 15. Veronika Zitková         LPU       OK Lokomotiva Pardubice  39:40   + 26:13
     Vojtěch Štindl           CTBxxx2   SK OB Chotěboř            DISK          
     Adam Král                CTB       SK OB Chotěboř            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Veselý Oldřich           SJH       TJ Slovan Jindřichův Hr  17:16          
  2. Hana Dundáčková          SJH7052   TJ Slovan Jindřichův Hr  25:16   + 8:00 
  3. Lenka Foltýnová          SJI       OK Jihlava               27:35   + 10:19
  4. Marek Ledvina            CTB       SK OB Chotěboř           27:46   + 10:30
  5. Petr Švec                JHB7101   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  30:53   + 13:37
  6. Iva Vacková              TTR6451   OOB Třebíč               31:19   + 14:03
  7. Petr Dvořák              CHT       SK Chrast                31:43   + 14:27
     Linda Králová            JHB       TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------