Kód závodu          : 110402016
Název               : Oblastní přebor VO a JmOve sprintu
Datum               : 02.04.2011
Místo konání        : Kroměříž
Použitá mapa        : Podzámka, 1:4.000, E=2m
Pořadatel           : SKM – Klub orientačního běhu Směr Kroměříž
Ředitel závodu      : Pavel Dittrich
Hlavní rozhodčí     : Boris Dvorský
Stavitel tratí      : Boris Dvorský
JURY                : Roman Horyna, Tomáš Slováček, Jan Fiala

D10C 1.10 km, 8 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlavácová Anezka         TBM0199   KOS TJ Tesla Brno         7:52          
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 1.60 km, 10 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Michaela     SKM0251   KOB Směr Kroměříž         8:41          
  2. Plásková Anna            LCE0152   OOB TJ Slovan Luhačovic  13:04   + 4:23 
  3. Horáková Hana                                               14:23   + 5:42 
  4. Hovoráková Karolína      VBM0351   VSK Mendelu Brno         16:39   + 7:58 
  5. Polisenská Michaela      TZL0287   SKOB Zlín                17:04   + 8:23 
  6. Bastarová Anna           XXB                                19:29   + 10:48
  7. Radová Katerina          ABM0199   KOB Moira Brno           20:20   + 11:39
     Ressová Tereza           LCE0052   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Sabrsulová Natálie       LCE0054   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Stouracová Lenka         LCE       OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 1.40 km, 8 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Odehnalová Klára         ABM9956   KOB Moira Brno            8:35          
  2. Nesporová Alzbeta        TZL0051   SKOB Zlín                 9:02   + 0:27 
  3. Firesová Markéta         ZBM9951   SK Žabovřesky Brno        9:46   + 1:11 
  4. Novotná Tereza           ZLH0051   OOB TJ Zlaté Hory        10:53   + 2:18 
  5. Kundratová Lucie         JZL0051   TJ Jižní svahy Zlín      11:40   + 3:05 
  6. Grycová Katerina         TBM0058   KOS TJ Tesla Brno        15:04   + 6:29 
  7. Macecková Nikol          LCE0053   OOB TJ Slovan Luhačovic  36:07   + 27:32
     Malivánková Eva          ZBM9952   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 2.00 km, 9 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chovancová Zuzana        TZL9754   SKOB Zlín                12:52          
  2. Tesarová Jana            VOV9751   VSK VŠB TU Ostrava       13:33   + 0:41 
  3. Novotná Klára            ZLH9851   OOB TJ Zlaté Hory        14:28   + 1:36 
  4. Kustková Daniela         VIC9898   OB Vizovice              14:29   + 1:37 
  5. Pilcová Sabina           ZPV9898   KOB Železárny Prostějov  14:49   + 1:57 
  6. Korpasová Tereza         LBM9898   TJ Lokomotiva Ingstav B  15:47   + 2:55 
  7. Nedbalová Magdaléna      KVS9751   SKOB Kobra Vsetín        16:58   + 4:06 
  8. Grycová Veronika         TBM9859   KOS TJ Tesla Brno        16:59   + 4:07 
  9. Soldánová Tereza         JPV9899   SK Prostějov             17:35   + 4:43 
 10. Hauerlandová Natálie     LCE9851   OOB TJ Slovan Luhačovic  18:34   + 5:42 
 11. Hanouskova Renata        LCE9852   OOB TJ Slovan Luhačovic  18:46   + 5:54 
 12. Kliglová Tereza          TBM9853   KOS TJ Tesla Brno        20:33   + 7:41 
 13. Somanová Anna            LCE9855   OOB TJ Slovan Luhačovic  20:51   + 7:59 
 14. Vrobelová Petra          UOL9850   SK UP Olomouc            23:34   + 10:42
 15. Vlachová Katerina        KON9898   KOB Konice               25:28   + 12:36
 16. Pukysová Anezka          KSU9999   Klub vytrvalostních spo  27:16   + 14:24
 17. Koporová Lenka           ZBM9753   SK Žabovřesky Brno       31:45   + 18:53
     Krecková Jana            ZPV9999   KOB Železárny Prostějov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 2.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pridalová Tereza         UOL9753   SK UP Olomouc            12:19          
  2. Vavrysová Barbara        LCE9751   OOB TJ Slovan Luhačovic  12:24   + 0:05 
  3. Odehnalová Tereza        ABM9757   KOB Moira Brno           12:27   + 0:08 
  4. Hovoráková Anna          ZBM9653   SK Žabovřesky Brno       12:32   + 0:13 
  5. Hirsová Gabriela         VBM9651   VSK Mendelu Brno         12:51   + 0:32 
  5. Otrusinová Jana          ABM9560   KOB Moira Brno           12:51   + 0:32 
  7. Smrcková Dominika        KSU9799   Klub vytrvalostních spo  13:15   + 0:56 
  8. Machusová Karolína       SSU9666   SK Severka Šumperk       13:23   + 1:04 
  9. Koncáková Klára          HLV9555   OOB TJ Sokol Holešov     13:38   + 1:19 
  9. Kasparová Zuzana         SSU9661   SK Severka Šumperk       13:38   + 1:19 
 11. Horvátová Hana           ASU9797   Magnus Orienteering      13:48   + 1:29 
 12. Vlachová Eliska          KON9572   KOB Konice               14:03   + 1:44 
 13. Nedbalová Lucie          KVS9553   SKOB Kobra Vsetín        14:51   + 2:32 
 14. Mullerová Kristyna       KON9771   KOB Konice               15:00   + 2:41 
 15. Slavícková Klárka        OOL9552   SK Haná orienteering     15:29   + 3:10 
 16. Krupková Eva             KVS9552   SKOB Kobra Vsetín        19:10   + 6:51 
 17. KADEROVA Vendula         HAV9650   SKOB Baník Havířov       28:10   + 15:51
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 2.50 km, 10 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koláriková Lucie         TZL9453   SKOB Zlín                16:32          
  2. Kociánová Barbora        TZL9454   SKOB Zlín                17:12   + 0:40 
  3. Sestáková Petra          RBK9357   SK Radioklub Blansko     17:28   + 0:56 
  4. Jerábková Zuzana         UOL9453   SK UP Olomouc            18:10   + 1:38 
  5. Vítková Lucie            JPV9474   SK Prostějov             18:11   + 1:39 
  6. Chmelíková Zuzana        VBM9353   VSK Mendelu Brno         23:35   + 7:03 
  6. Koblihová Barbora        UOL9357   SK UP Olomouc            23:35   + 7:03 
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 2.90 km, 10 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabáthová Eva            ZBM8966   SK Žabovřesky Brno       16:06          
  2. Chromá Katerina          ZBM9451   SK Žabovřesky Brno       17:46   + 1:40 
  3. Jircáková Martina        LCE8951   OOB TJ Slovan Luhačovic  17:47   + 1:41 
  4. Hrusková Barbora         ZBM9354   SK Žabovřesky Brno       17:49   + 1:43 
  5. Mádlová Vera             ZBM8951   SK Žabovřesky Brno       17:54   + 1:48 
  6. Stepánská Adéla          ZBM8870   SK Žabovřesky Brno       17:56   + 1:50 
  6. Tesarová Markéta         ZBM9456   SK Žabovřesky Brno       17:56   + 1:50 
  8. Kukolová Sárka           LCE9251   OOB TJ Slovan Luhačovic  18:19   + 2:13 
  9. Hrouzová Pavlína         OOP8559   TJ Opava                 18:27   + 2:21 
 10. Otrubová Johana          KON7852   KOB Konice               19:00   + 2:54 
 11. Smerková Jitka           VBM8353   VSK Mendelu Brno         19:01   + 2:55 
 12. Sedlácková Martina       TUR7959   OOB TJ Turnov / MTBO TJ  19:20   + 3:14 
 13. Otrubová Ivona           PLU7677   TJ Sokol Plumlov         19:44   + 3:38 
 14. Hendrychová Zuzana       ZBM8954   SK Žabovřesky Brno       19:51   + 3:45 
 15. Palátová Petra           ZBM8658   SK Žabovřesky Brno       19:54   + 3:48 
 16. Moucková Andrea          RBK9257   SK Radioklub Blansko     20:22   + 4:16 
 17. Skyvová Kristyna         STE7054   SK SKI-OB Šternberk      20:40   + 4:34 
 18. Hubácková Dagmar         LCE6569   OOB TJ Slovan Luhačovic  20:48   + 4:42 
 19. Muselíková Vladislava    ABM9151   KOB Moira Brno           20:49   + 4:43 
 20. Dokoupilová Radka        VBM8558   VSK Mendelu Brno         21:05   + 4:59 
 21. Jureníkov Hana           MOV8052   SKOB Ostrava             21:28   + 5:22 
 22. Fucíková Hana            VBM7751   VSK Mendelu Brno         21:34   + 5:28 
 23. Valentová Vendula        LCE8851   OOB TJ Slovan Luhačovic  21:43   + 5:37 
 24. Strajtová Stepánka       UOL9151   SK UP Olomouc            21:44   + 5:38 
 25. Otrusinová Jana          TZL8658   SKOB Zlín                21:58   + 5:52 
 26. Kasparová Sárka          AOP7251   POBO - přátelé OB Opava  22:38   + 6:32 
 27. Fasurová Tereza          ABM9059   KOB Moira Brno           22:55   + 6:49 
 28. Malináková Petra         SVS8751   Orientklub Vsetín        23:12   + 7:06 
 29. Stratilová Marie         ZBM8751   SK Žabovřesky Brno       23:16   + 7:10 
 30. Korpasová Ivana          LBM7362   TJ Lokomotiva Ingstav B  23:37   + 7:31 
 31. Skládanková Tereza       RBK8951   SK Radioklub Blansko     23:47   + 7:41 
 32. Vintrová Alzbeta         TZL8653   SKOB Zlín                23:59   + 7:53 
 33. Jirícková Betka          KRN8383   KOS TJ Lokomotiva Krnov  24:37   + 8:31 
 34. Malináková Katka         SVS8151   Orientklub Vsetín        24:59   + 8:53 
 35. Krsáková Veronika        VIC9090   OB Vizovice              26:33   + 10:27
 36. Svobodová Jana           SHK8250   TJ Slavia Hradec Králov  26:51   + 10:45
 37. Pekárková Monika         RBK9252   SK Radioklub Blansko     27:04   + 10:58
 38. Tomanová Veronika        LBM7751   TJ Lokomotiva Ingstav B  28:58   + 12:52
     Koporová Petra           ZBM9353   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 2.40 km, 10 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tesarová Bohumila        VOV6957   VSK VŠB TU Ostrava       14:47          
  2. Jirková Renata           ZPV       KOB Železárny Prostějov  16:14   + 1:27 
  3. Vlazná Mirka             LCE5852   OOB TJ Slovan Luhačovic  17:31   + 2:44 
  4. Hirsová Marcela          VBM7079   VSK Mendelu Brno         17:38   + 2:51 
  5. Vavrysová Iva            LCE6359   OOB TJ Slovan Luhačovic  17:42   + 2:55 
  6. Kundratová Jana          JZL7351   TJ Jižní svahy Zlín      17:44   + 2:57 
  7. Sedlácková Jana          HLV7060   OOB TJ Sokol Holešov     18:02   + 3:15 
  8. VRICANOVA Sylva          HAV6751   SKOB Baník Havířov       18:06   + 3:19 
  9. OPLETALOVA Pavlína       HAV6652   SKOB Baník Havířov       18:34   + 3:47 
 10. Klímová Barbora          OTK7251   OOB TJ Jiskra Otrokovic  18:50   + 4:03 
 11. Radová Martina           ABM7451   KOB Moira Brno           18:52   + 4:05 
 12. Malináková Eva           KVS6551   SKOB Kobra Vsetín        19:22   + 4:35 
 13. Tesarová Jitka           RBK6451   SK Radioklub Blansko     19:29   + 4:42 
 14. KADEROVA Barbora         HAV7051   SKOB Baník Havířov       19:56   + 5:09 
 15. Obrátilová Nada          ABM6654   KOB Moira Brno           20:24   + 5:37 
 16. Fajkusová Jitka          JPV6773   SK Prostějov             20:38   + 5:51 
 17. Cahlová Slávka           LCE5451   OOB TJ Slovan Luhačovic  20:49   + 6:02 
 18. Ferdusová Eva            LCE6461   OOB TJ Slovan Luhačovic  21:53   + 7:06 
 19. Lukásová Lenka           TBM6653   KOS TJ Tesla Brno        23:24   + 8:37 
 20. PROBOSZOVA Zuzana        HAV7250   SKOB Baník Havířov       23:36   + 8:49 
 21. Buchwaldková Klára       SFM7153   TJ Sokol Frýdek - Míste  24:29   + 9:42 
 22. Hlavácová Sárka          TBM7258   KOS TJ Tesla Brno        24:43   + 9:56 
 23. Zajícová Petra           LOV7351   lepus.cz                 26:25   + 11:38
 24. Chovancová Jana          TZL7352   SKOB Zlín                27:16   + 12:29
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 1.80 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Polásková Kamila         TZL6052   SKOB Zlín                11:13          
  2. Poklopová Ivana          UOL6451   SK UP Olomouc            11:20   + 0:07 
  3. Dohnalová Jindra         OSN6251   SK OS Nové Město n. M.   11:53   + 0:40 
  4. Horynová Eva             TZL5254   SKOB Zlín                12:55   + 1:42 
  5. Chroustová Petra         VBM6655   VSK Mendelu Brno         13:05   + 1:52 
  6. Slezáková Jitka          LCE6351   OOB TJ Slovan Luhačovic  13:59   + 2:46 
  7. Spacírová Danuse         UOL5852   SK UP Olomouc            14:00   + 2:47 
  8. Procházková Helena       TBM5351   KOS TJ Tesla Brno        14:32   + 3:19 
  9. Hrbasová Jana            KVS5551   SKOB Kobra Vsetín        14:59   + 3:46 
 10. Dokoupilová Zuzana       VBM5754   VSK Mendelu Brno         16:32   + 5:19 
 11. Krejcíková Monika        TZL6262   SKOB Zlín                16:49   + 5:36 
 12. Salajková Vera           LBM5558   TJ Lokomotiva Ingstav B  17:05   + 5:52 
 13. Sochorová Hana           HAV6250   SKOB Baník Havířov       17:50   + 6:37 
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 1.70 km, 9 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krízová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  16:57          
  2. Trávnícková Jitka        KVS5651   SKOB Kobra Vsetín        19:40   + 2:43 
     Sikorová Marie           BOV4852   TJ Baník Ostrava OKD      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.10 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Simek Stepán             UOL0104   SK UP Olomouc             6:33          
  2. Adámek Filip             ABM0101   KOB Moira Brno            7:31   + 0:58 
  3. Kundrata Jan             JZL0201   TJ Jižní svahy Zlín       9:42   + 3:09 
  4. Gryc Vojtech             TBM0106   KOS TJ Tesla Brno        10:00   + 3:27 
  5. Jirka Matyas             ZPV0201   KOB Železárny Prostějov  10:40   + 4:07 
  6. Chovanec Vasek                                              10:50   + 4:17 
  7. Soska Petr               ZBM0211   SK Žabovřesky Brno       11:11   + 4:38 
  8. Svoboda Marek            ZBM0103   SK Žabovřesky Brno       11:21   + 4:48 
  9. Karásek Matyás           ZPV0302   KOB Železárny Prostějov  23:16   + 16:43
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.60 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stekl Ondrej             TZL9839   SKOB Zlín                10:00          
  2. Klíma Robert             OTK0202   OOB TJ Jiskra Otrokovic  13:02   + 3:02 
  3. Pelánek Ondrej           TBM0107   KOS TJ Tesla Brno        16:47   + 6:47 
  4. Vébr Tomás               HAV0200   SKOB Baník Havířov       17:49   + 7:49 
  5. Janík Patrik             LCE0101   OOB TJ Slovan Luhačovic  25:30   + 15:30
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 1.40 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Mikulás            ZPV0000   KOB Železárny Prostějov   8:46          
  2. Láznicka Václav          TZL9901   SKOB Zlín                 8:57   + 0:11 
  3. Plásek Pavel             LCE9907   OOB TJ Slovan Luhačovic   9:14   + 0:28 
  4. Snyrch Jakub             ABM9906   KOB Moira Brno            9:31   + 0:45 
  4. Zentrich Dusan           OTK0002   OOB TJ Jiskra Otrokovic   9:31   + 0:45 
  6. Svobodník Pavel          UOL0008   SK UP Olomouc             9:57   + 1:11 
  7. Tesar Vojtech            VOV9900   VSK VŠB TU Ostrava       11:11   + 2:25 
  8. Karásek Adam             ZPV0001   KOB Železárny Prostějov  11:14   + 2:28 
  9. Rícny Vojta              ZBM9903   SK Žabovřesky Brno       11:32   + 2:46 
 10. Benes Miroslav           KON9915   KOB Konice               11:48   + 3:02 
 11. Hauerland ml. Jaroslav   LCE0001   OOB TJ Slovan Luhačovic  12:39   + 3:53 
 12. Boránek Michal           STE0007   SK SKI-OB Šternberk      12:51   + 4:05 
 13. Podmolík Jonás           TZL0001   SKOB Zlín                13:47   + 5:01 
 14. Turna Jakub              TZL9904   SKOB Zlín                14:01   + 5:15 
 15. Snyrch Tomás             ABM9919   KOB Moira Brno           15:53   + 7:07 
 16. Mejzlík Dominik          LCE0002   OOB TJ Slovan Luhačovic  18:19   + 9:33 
 17. Komenda Jan              ZBM9902   SK Žabovřesky Brno       20:57   + 12:11
 18. Borysek Daniel           TZL9903   SKOB Zlín                22:31   + 13:45
     Kadlecek Jan             LCE9906   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Muller Tomás             OTK       OOB TJ Jiskra Otrokovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 2.30 km, 9 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kocí Josef               KON9824   KOB Konice               13:07          
  2. Sykora Vojtech           LCE9801   OOB TJ Slovan Luhačovic  13:11   + 0:04 
  3. Kelbl Vladimír           ABM9708   KOB Moira Brno           13:13   + 0:06 
  4. Sedlácek Ondrej          HLV9732   OOB TJ Sokol Holešov     13:22   + 0:15 
  5. Ptácek Patrik            BBM9800   BETA URSUS Orienteering  13:51   + 0:44 
  6. Vystavel Ondrej          JPV9807   SK Prostějov             14:20   + 1:13 
  7. Mikel David              TZL9703   SKOB Zlín                15:26   + 2:19 
  8. Vicar Dominik            PTE9818   TJ Sokol Ptení           16:04   + 2:57 
  9. Podmolík Josef           TZL9701   SKOB Zlín                16:35   + 3:28 
 10. Janecka Viktor           JPV9917   SK Prostějov             18:08   + 5:01 
 11. Tomecek Tomás            HLV9836   OOB TJ Sokol Holešov     20:16   + 7:09 
 12. Pechal Petr              KVS9802   SKOB Kobra Vsetín        20:27   + 7:20 
 13. Horcicka Vít             UOL9919   SK UP Olomouc            21:13   + 8:06 
 14. Kaspar Petr              SSU9911   SK Severka Šumperk       21:46   + 8:39 
 15. Cernocky Libor           LCE9803   OOB TJ Slovan Luhačovic  22:09   + 9:02 
 16. Stepáník Jirí            KON9805   KOB Konice               23:06   + 9:59 
 17. Rohlík Jan               KVS9801   SKOB Kobra Vsetín        24:06   + 10:59
 18. Mazanec Jakub            UOL9800   SK UP Olomouc            28:20   + 15:13
 19. Soska Marek              ZBM9807   SK Žabovřesky Brno       35:03   + 21:56
     Nemecek Krystof          PLU9917   TJ Sokol Plumlov          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 2.70 km, 10 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chmelar Martin           JPV9505   SK Prostějov             14:46          
  2. Mudrák Stepán            LCE9601   OOB TJ Slovan Luhačovic  14:55   + 0:09 
  3. Slíva Jan                LCE9602   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:11   + 0:25 
  4. Zádera Pavel             BBM9500   BETA URSUS Orienteering  15:24   + 0:38 
  5. Vican Dominik            JPV9501   SK Prostějov             16:48   + 2:02 
  6. Otruba Vojtech           JPV9717   SK Prostějov             17:06   + 2:20 
  7. Zovinec Lukás            UOL9605   SK UP Olomouc            17:32   + 2:46 
  8. Fajkus Radim             JPV9509   SK Prostějov             18:03   + 3:17 
  9. Dumbrovsky Michal        UOL9601   SK UP Olomouc            19:18   + 4:32 
 10. Kaspar Jakub             ASU9747   Magnus Orienteering      20:19   + 5:33 
 11. Spurny Radek             PTE9706   TJ Sokol Ptení           23:04   + 8:18 
     Chvátal Stepán           UOL9700   SK UP Olomouc             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 3.00 km, 10 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mizur Simon              FBA                                16:41          
  2. Schäfer Jan              TZL9301   SKOB Zlín                17:18   + 0:37 
  3. Kaspar Michal            TZL9308   SKOB Zlín                17:25   + 0:44 
  4. Obrátil Stepán           ABM9409   KOB Moira Brno           17:27   + 0:46 
  5. PROBOSZ Jan              HAV9202   SKOB Baník Havířov       18:45   + 2:04 
  6. Krajcar Ivo              SKM       KOB Směr Kroměříž        19:03   + 2:22 
  7. Zemlík Daniel            KVS9401   SKOB Kobra Vsetín        21:38   + 4:57 
  8. Jaluvka Jakub            TBM9407   KOS TJ Tesla Brno        23:25   + 6:44 
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 3.50 km, 12 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smola Michal             TZL8131   SKOB Zlín                15:24          
  2. Poklop Martin            SSU8802   SK Severka Šumperk       15:25   + 0:01 
  3. Cahel Marek              LCE8803   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:34   + 0:10 
  4. Nykodym Milos            ZBM9005   SK Žabovřesky Brno       15:36   + 0:12 
  5. Hubácek Michal           LCE9301   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:46   + 0:22 
  6. Hrobar Stepán            ABM9106   KOB Moira Brno           15:59   + 0:35 
  7. Zbranek Roman            ASU8808   Magnus Orienteering      16:05   + 0:41 
  8. Zhánal Jan               ZBM8721   SK Žabovřesky Brno       16:16   + 0:52 
  9. Palas Jan                ZBM8507   SK Žabovřesky Brno       16:31   + 1:07 
 10. Novotny Ondrej           ABM9211   KOB Moira Brno           16:34   + 1:10 
 11. Valenta Jirí             LCE9201   OOB TJ Slovan Luhačovic  16:35   + 1:11 
 12. Pribyl Bronek            TZL8603   SKOB Zlín                16:44   + 1:20 
 13. Bialozyt Michal          ZBM8707   SK Žabovřesky Brno       16:45   + 1:21 
 14. Stehlík Martin           ZBM8503   SK Žabovřesky Brno       16:47   + 1:23 
 15. Braveny Adam             VBM8801   VSK Mendelu Brno         16:50   + 1:26 
 15. Kabáth David             ZBM8433   SK Žabovřesky Brno       16:50   + 1:26 
 17. Slezák Zdenek            LCE8902   OOB TJ Slovan Luhačovic  16:51   + 1:27 
 18. Fucík Karel              VBM7246   VSK Mendelu Brno         16:54   + 1:30 
 19. Brlica Pavel             ZBM9302   SK Žabovřesky Brno       16:57   + 1:33 
 20. Axman Karel              STE8303   SK SKI-OB Šternberk      16:59   + 1:35 
 21. Horyna Roman             VIC7602   OB Vizovice              17:03   + 1:39 
 22. Mazal Zdenek             VBM8103   VSK Mendelu Brno         17:11   + 1:47 
 23. Vlazny Jakub             LCE9102   OOB TJ Slovan Luhačovic  17:12   + 1:48 
 24. Otrusina Jirí            JPV8201   SK Prostějov             17:13   + 1:49 
 25. Vavrys Johan             LCE9302   OOB TJ Slovan Luhačovic  17:18   + 1:54 
 26. Ondrej Svirák            ZBM9103   SK Žabovřesky Brno       17:27   + 2:03 
 27. Hubácek Jonás            LCE9501   OOB TJ Slovan Luhačovic  17:33   + 2:09 
 28. Perknovsky Radim         JPV8235   SK Prostějov             17:34   + 2:10 
 28. Otruba Karel             PLU7917   TJ Sokol Plumlov         17:34   + 2:10 
 30. Jelínek Petr             ZBM7801   SK Žabovřesky Brno       17:35   + 2:11 
 31. Zicha Jirí               LCE7708   OOB TJ Slovan Luhačovic  17:44   + 2:20 
 32. Ptácek Pavel             BBM6508   BETA URSUS Orienteering  17:45   + 2:21 
 32. Dlabaja Stepán           TZL8508   SKOB Zlín                17:45   + 2:21 
 32. Fiala Jan                BBM7205   BETA URSUS Orienteering  17:45   + 2:21 
 35. Skyva Petr               STE6501   SK SKI-OB Šternberk      18:00   + 2:36 
 36. Sesták Jakub             RBK9001   SK Radioklub Blansko     18:10   + 2:46 
 37. Zelinka Jirí             ZBM8740   SK Žabovřesky Brno       18:15   + 2:51 
 38. Slovácek Tomás           TZL8002   SKOB Zlín                18:17   + 2:53 
 39. Mokry Stanislav          ABM9202   KOB Moira Brno           18:19   + 2:55 
 40. Kríz Ondrej              PZR8001   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  18:23   + 2:59 
 40. Novotny Jirí             TZL8001   SKOB Zlín                18:23   + 2:59 
 42. Sochor Jan               HAV8801   SKOB Baník Havířov       18:25   + 3:01 
 43. Kazda Adam               ZBM9104   SK Žabovřesky Brno       18:35   + 3:11 
 44. Rychly Pavel             OOP8505   TJ Opava                 18:41   + 3:17 
 45. Jasek Petr               STE7601   SK SKI-OB Šternberk      18:50   + 3:26 
 46. Hanák Jan                SLA8002   SKOB Slaný               18:51   + 3:27 
 47. Svoboda Lukás            SHK7905   TJ Slavia Hradec Králov  19:13   + 3:49 
 48. Sindelka Antonín         RBK6501   SK Radioklub Blansko     19:29   + 4:05 
 49. Spacír Jan               UOL8805   SK UP Olomouc            19:31   + 4:07 
 50. Kolárik Tomás            TZL9302   SKOB Zlín                19:39   + 4:15 
 51. Hlavác Jirí              TBM6116   KOS TJ Tesla Brno        19:55   + 4:31 
 52. Drábek Jan               ZBM8511   SK Žabovřesky Brno       19:56   + 4:32 
 53. Chvátal Lukás            ZBM8309   SK Žabovřesky Brno       20:09   + 4:45 
 54. Otruba Marek             PLU7417   TJ Sokol Plumlov         20:12   + 4:48 
 55. Skoupy Jan               STE9411   SK SKI-OB Šternberk      20:13   + 4:49 
 56. Zaloudík Jirí            VOV8601   VSK VŠB TU Ostrava       20:32   + 5:08 
 57. Novotny Tomás            ZLH7001   OOB TJ Zlaté Hory        20:33   + 5:09 
 58. Smotek Jirí              LCE9004   OOB TJ Slovan Luhačovic  21:00   + 5:36 
 59. Vintr Radek              TZL7701   SKOB Zlín                21:14   + 5:50 
 60. Rada Pavel               ABM7401   KOB Moira Brno           21:17   + 5:53 
 61. Zemlík Boleslav          KVS9101   SKOB Kobra Vsetín        21:23   + 5:59 
 62. Cernoch Karel            TZL6835   SKOB Zlín                21:25   + 6:01 
 63. Spicák Frantisek         CEL5628   TJ Sokol Čelechovice na  21:35   + 6:11 
 64. Láznicka Jan             TZL9405   SKOB Zlín                21:42   + 6:18 
 65. Jureník Jirí             MOV7902   SKOB Ostrava             21:51   + 6:27 
 66. Chovanec David           TZL9502   SKOB Zlín                22:01   + 6:37 
 67. PREISSLER Adam           HAV8608   SKOB Baník Havířov       22:42   + 7:18 
 68. Toman Ondrej             LBM7517   TJ Lokomotiva Ingstav B  23:20   + 7:56 
 69. Minarík Lubos            TBM5711   KOS TJ Tesla Brno        23:35   + 8:11 
 70. Ptácek Pavel             BBM9600   BETA URSUS Orienteering  25:50   + 10:26
 71. Jordanov Alexandr        ZBM9503   SK Žabovřesky Brno       25:52   + 10:28
 72. Denemarek Ivo            BBM7901   BETA URSUS Orienteering  27:07   + 11:43
 73. Kríz Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  28:11   + 12:47
 74. Krejcík Zbynek           TZL5704   SKOB Zlín                28:47   + 13:23
 75. Hetmer Patrik            LCE8302   OOB TJ Slovan Luhačovic  42:40   + 27:16
     Pecek martin             SKM       KOB Směr Kroměříž         DISK          
     Polásek Jan              TZL8601   SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 3.00 km, 10 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kheil Radim              PBM7301   TJ Spartak 1. Brněnská   16:29          
  2. Sedlácek Jaroslav        HLV6404   OOB TJ Sokol Holešov     17:08   + 0:39 
  3. Tesar Jirí               VOV6702   VSK VŠB TU Ostrava       17:43   + 1:14 
  4. Grepl Ladislav           KON6111   KOB Konice               17:46   + 1:17 
  5. Kunz Martin              BBM7101   BETA URSUS Orienteering  18:08   + 1:39 
  6. Vébr Radek               HAV7103   SKOB Baník Havířov       18:22   + 1:53 
  7. Urválek Jirí             TBM6107   KOS TJ Tesla Brno        18:23   + 1:54 
  8. Zentrich David           OTK7101   OOB TJ Jiskra Otrokovic  18:28   + 1:59 
  9. Odehnal Roman            ABM6909   KOB Moira Brno           19:21   + 2:52 
 10. Hirs Libor               VBM6000   VSK Mendelu Brno         19:44   + 3:15 
 11. Adámek Libor             ABM6707   KOB Moira Brno           19:55   + 3:26 
 12. Hubácek Jaroslav         LCE6311   OOB TJ Slovan Luhačovic  20:06   + 3:37 
 13. Mokry Jan                ABM6611   KOB Moira Brno           20:10   + 3:41 
 14. Surán René               LCE7034   OOB TJ Slovan Luhačovic  20:31   + 4:02 
 15. Svestka Vítezslav        KVS7301   SKOB Kobra Vsetín        20:37   + 4:08 
 16. Kustka Marek             VIC6403   OB Vizovice              20:39   + 4:10 
 17. Slezák Libor             LCE6207   OOB TJ Slovan Luhačovic  20:53   + 4:24 
 18. Valenta Jirí             LCE6301   OOB TJ Slovan Luhačovic  21:22   + 4:53 
 19. Holec Honza              MOV6701   SKOB Ostrava             21:47   + 5:18 
 20. Samánek Petr             ZVS6901   TJ Zbrojovka Vsetín      21:53   + 5:24 
 21. Smutny Radek             XXA                                21:59   + 5:30 
 22. Skoda Frantisek          LCE7439   OOB TJ Slovan Luhačovic  22:10   + 5:41 
 22. Gryc Tomás               TBM6903   KOS TJ Tesla Brno        22:10   + 5:41 
 24. Mokry Pavel              ABM6801   KOB Moira Brno           22:44   + 6:15 
 25. KRHUT Libor              HAV6302   SKOB Baník Havířov       23:04   + 6:35 
 26. Siska Oto                OTK7202   OOB TJ Jiskra Otrokovic  24:06   + 7:37 
 27. Muller Libor             OTK       OOB TJ Jiskra Otrokovic  24:25   + 7:56 
 28. Kligl Vladislav          TBM6910   KOS TJ Tesla Brno        24:33   + 8:04 
 29. KADERA Pavel             HAV7100   SKOB Baník Havířov       25:40   + 9:11 
 30. RIMAN Petr               HAV6709   SKOB Baník Havířov       25:47   + 9:18 
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 2.60 km, 8 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Simek Roman              UOL6503   SK UP Olomouc            15:40          
  2. Korpas Jaroslav          LBM6113   TJ Lokomotiva Ingstav B  16:07   + 0:27 
  3. Sebesta Vlastislav       TBM5807   KOS TJ Tesla Brno        16:35   + 0:55 
  4. Hrbas Vladimír           KVS5301   SKOB Kobra Vsetín        16:55   + 1:15 
  5. Plásek Martin            LCE6118   OOB TJ Slovan Luhačovic  16:56   + 1:16 
  6. Chmelar Miroslav         JPV6217   SK Prostějov             17:14   + 1:34 
  7. Hrouza Jan               KRN5401   KOS TJ Lokomotiva Krnov  17:26   + 1:46 
  8. Chmelík Ales             VBM4732   VSK Mendelu Brno         17:33   + 1:53 
  9. Miksík Pavel             RAD6501   TJ Sokol Radslavice      17:44   + 2:04 
 10. Stípek Rostislav         TZL5702   SKOB Zlín                17:49   + 2:09 
 11. Jureník Josef            MOV5201   SKOB Ostrava             17:55   + 2:15 
 12. Stepánsky Václav         ZBM6108   SK Žabovřesky Brno       17:59   + 2:19 
 13. Kaloc Vítezslav          KVS5904   SKOB Kobra Vsetín        18:02   + 2:22 
 14. Cerník Milan             KVS6501   SKOB Kobra Vsetín        18:22   + 2:42 
 15. Chalupa Tomás            KVS5501   SKOB Kobra Vsetín        18:31   + 2:51 
 16. Cech Premysl             SVS5901   Orientklub Vsetín        18:38   + 2:58 
 17. Peska Antonín            HLV4801   OOB TJ Sokol Holešov     18:51   + 3:11 
 18. Bauer Emil               VBM4410   VSK Mendelu Brno         19:02   + 3:22 
 19. Jordanov Nikolaj         VBM6501   VSK Mendelu Brno         19:16   + 3:36 
 20. Mizera Ladislav          ROV5301   OK Rožnov                19:25   + 3:45 
 21. Kuncar Antonín           LCE5802   OOB TJ Slovan Luhačovic  19:27   + 3:47 
 22. Robotka Libor            PBM5303   TJ Spartak 1. Brněnská   19:31   + 3:51 
 23. Matyás Petr              LBM6110   TJ Lokomotiva Ingstav B  19:33   + 3:53 
 24. Stepánek Jirí            LBM5401   TJ Lokomotiva Ingstav B  20:24   + 4:44 
 25. Krsák Karel              VIC5902   OB Vizovice              20:39   + 4:59 
 26. Sebela Bedrich           KVS5801   SKOB Kobra Vsetín        22:25   + 6:45 
 27. Malinák Vladimír         KVS5901   SKOB Kobra Vsetín        23:49   + 8:09 
 28. Pechal Petr              KVS6403   SKOB Kobra Vsetín        26:06   + 10:26
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 2.30 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Jirí               ZPV5501   KOB Železárny Prostějov  14:07          
  2. Slovácek Rudolf          TZL6553   SKOB Zlín                14:47   + 0:40 
  3. Sikora Miroslav          BOV4802   TJ Baník Ostrava OKD     15:52   + 1:45 
  4. Zaludek Jindrich         JZL5400   TJ Jižní svahy Zlín      15:54   + 1:47 
  5. Jelínek Petr             TZL4902   SKOB Zlín                16:27   + 2:20 
  6. Komínek Jirí             TBM4639   KOS TJ Tesla Brno        18:17   + 4:10 
  7. Dokoupil Vladimír        VBM4806   VSK Mendelu Brno         18:29   + 4:22 
  8. Hauerland Jaroslav       LCE5501   OOB TJ Slovan Luhačovic  18:56   + 4:49 
  9. Procházka Jan            TBM4907   KOS TJ Tesla Brno        19:10   + 5:03 
 10. Ptácek Ladislav          BBM5300   BETA URSUS Orienteering  19:51   + 5:44 
 11. Denemarek Oldrich        BBM5100   BETA URSUS Orienteering  20:01   + 5:54 
 12. Henek Milan              RBK5307   SK Radioklub Blansko     20:55   + 6:48 
 13. Novotny Jan              UBM4401   OOB TJ Průkopník Brno    36:27   + 22:20
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 1.70 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zajíc Josef              LOV4501   lepus.cz                 21:21          
  2. Zemlík Jan               TZL4325   SKOB Zlín                28:32   + 7:11 
  3. Bradác Jaroslav          LCE4412   OOB TJ Slovan Luhačovic  43:20   + 21:59
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.60 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. zAVADILOVA Zuzana                                            8:14          
  2. Dittrichová Lucie        SKM0551   KOB Směr Kroměříž         8:53   + 0:39 
  3. Jureník Jakub            MOV0601   SKOB Ostrava              9:31   + 1:17 
  4. Mudráková Eliska         LCE0352   OOB TJ Slovan Luhačovic  10:29   + 2:15 
  5. Chroustová Michaela      VBM0451   VSK Mendelu Brno         10:39   + 2:25 
  6. Bastar Adam              XXB                                10:40   + 2:26 
  7. Stehlík Alexandr                                            11:06   + 2:52 
  8. Klímová Markéta          OTK       OOB TJ Jiskra Otrokovic  11:09   + 2:55 
  9. Rada Stepán              ABM0404   KOB Moira Brno           11:37   + 3:23 
 10. Chmelar Filip                                               11:57   + 3:43 
 11. Holikova Sara                                               12:54   + 4:40 
 12. Tomanová Eliska                                             13:01   + 4:47 
 13. Miksík Michal            RAD       TJ Sokol Radslavice      14:39   + 6:25 
 14. Palas Jan                AZL0543   SKOB ARIS Zlín           15:08   + 6:54 
 15. Pekárek Tobias                                              15:42   + 7:28 
 16. Vecerková Lucie                                             16:04   + 7:50 
 17. Sonet Bohdana                                               18:04   + 9:50 
 18. Vánová Klára                                                18:54   + 10:40
 19. Martina Polisenská       XXX                                19:51   + 11:37
 20. Mikesková Markéta        TZL0253   SKOB Zlín                20:22   + 12:08
 21. Zurková Marie                                               22:05   + 13:51
 22. Brada Pavel                                                 12:33   + 4:19 
 23. Denemarek Max            BBM0800   BETA URSUS Orienteering  22:42   + 14:28
 24. Uhríková Barbora                                            22:50   + 14:36
 25. Moricová Dita                                               23:11   + 14:57
 26. Uhríková Terezka         VIC       OB Vizovice              23:20   + 15:06
 27. Palasova Barbora         AZL1077   SKOB ARIS Zlín           24:37   + 16:23
 28. Svecová Anna                                                18:04   + 9:50 
 29. Otruba Frantisek         KON0505   KOB Konice               32:13   + 23:59
 30. Michalkova Sabina        ABR       A-team Bruntál           32:19   + 24:05
 31. Cernosek Jan                                                33:30   + 25:16
 32. Nemcová Stepána                                             38:59   + 30:45
 33. Sisková Hana                                                29:31   + 21:17
 34. Pluharová Hana                                              30:31   + 22:17
 35. Sikora Jan               SFM       TJ Sokol Frýdek - Míste  35:18   + 27:04
     Kalousková Kamila                                            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P2 1.90 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Buchtík Ales             ZVS8201   TJ Zbrojovka Vsetín      11:48          
  2. Bednaríková Adriana      MOV6851   SKOB Ostrava             12:09   + 0:21 
  3. Láznicka Libor           TZL6701   SKOB Zlín                12:49   + 1:01 
  4. Kratschmerová Katerina   TBM8558   KOS TJ Tesla Brno        13:20   + 1:32 
  5. Koncáková Katka          HLV       OOB TJ Sokol Holešov     14:02   + 2:14 
  6. Cernosek Jan             XBA                                14:19   + 2:31 
  7. Tomecek Ladislav         HLV7137   OOB TJ Sokol Holešov     15:20   + 3:32 
  8. Jasková Sárka            ABR7751   A-team Bruntál           16:01   + 4:13 
  9. Smékalová Ivana          JPV8687   SK Prostějov             18:45   + 6:57 
 10. Netuka Jan               OTK       OOB TJ Jiskra Otrokovic  22:56   + 11:08
 11. Láznicková Marcela       TZL6751   SKOB Zlín                23:44   + 11:56
 12. Stískalová Eva           VOV       VSK VŠB TU Ostrava       24:16   + 12:28
 13. Magerová Hana                                               37:44   + 25:56
 14. Svoboda Ivan             XBA                                41:30   + 29:42
 15. Graubnerová Kamila                                          79:44   + 67:56
 16. Graubner Tadeás                                             79:48   + 68:00
--------------------------------------------------------------------------------

T3 2.70 km, 8 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zaludek Jindrich         TZL       SKOB Zlín                15:14          
  2. Plásek Karel             LCE7501   OOB TJ Slovan Luhačovic  16:36   + 1:22 
  3. Králová Ivona                                               20:10   + 4:56 
  4. Pelánek Liber            TBM7409   KOS TJ Tesla Brno        22:27   + 7:13 
  5. Borysek Karel            EZL9912   PEV Zlín                 24:52   + 9:38 
  6. Obrátil Vilém            ABM9209   KOB Moira Brno           27:14   + 12:00
  7. Vébrová Sárka            HAV       SKOB Baník Havířov       29:25   + 14:11
  8. Hrouzova Jirina          KRN6151   KOS TJ Lokomotiva Krnov  29:36   + 14:22
  9. Kríz Martin              PZR7801   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  30:55   + 15:41
     Svestka Vít                                                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------