Kód závodu          : 050611096
Název               : Mistrovství Valašska na klasické trati 2005
Datum               : 11.06.2005
Místo konání        : Vizovice - Chrastěšov
Použitá mapa        : Nad Chrastěšovem, 1:10000, E=5m, stav podzim 2004
Pořadatel           : VIZ - TJ Sokol Vizovice
Ředitel závodu      : LudŘk Polčák
Hlavní rozhodčí     : Karel Kršák
Stavitel tratí      : Jan Vyoral

D10 2.00 km, 45 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vavrysová Barbara        LCE9751 C TJ Slovan Luhačovice     26.28          
  2. Kunčarová Jana           LCE9651 C TJ Slovan Luhačovice     31.13   + 4.45 
  3. Končáková Klára          HLV9557 C Sokol Holešov            34.13   + 7.45 
  4. Krajcarová Soňa          SKM9551 C KOB Směr Kroměříž        35.43   + 9.15 
  MS Balcová Jana             TZL9351 C SKOB Zlín                24.26          
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 3.00 km, 80 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zbranková Petra          KVS9651 C SKOB Kobra Vsetín        33.14          
  2. Balcová Iva              TZL9753 C SKOB Zlín                35.01   + 1.47 
  3. Gračková Alena           LCE9652 C TJ Slovan Luhačovice     37.52   + 4.38 
  MS Zlámalová Veronika       VIZ     C TJ Sokol Vizovice        23.27          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.00 km, 75 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koláriková Lucie         TZL9451 C SKOB Zlín                33.55          
  2. Stašková Kateřina        TZL9455 C SKOB Zlín                53.01   +19.06 
  3. Kukolová Karolína        LCE9352 C TJ Slovan Luhačovice     56.14   +22.19 
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.00 km, 110 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Žaludková Petra          TZL9251 B SKOB Zlín                29.39          
  2. Kršáková Marie           VIZ9191 B TJ Sokol Vizovice        37.08   + 7.29 
  3. Borková Marie            TZL9253 B SKOB Zlín                38.53   + 9.14 
  4. Kukolová Šárka           LCE9251 B TJ Slovan Luhačovice     39.25   + 9.46 
  5. Vintrová Iva             TZL9151 B SKOB Zlín                39.38   + 9.59 
  6. Krejčíková Marie         TZL9252 B SKOB Zlín                39.48   +10.09 
  7. Drgová Lenka             TZL9153 B SKOB Zlín                41.38   +11.59 
  8. Christovová Neli         SKM9151 C KOB Směr Kroměříž        43.14   +13.35 
  9. Hrubanová Kateřina       SKM9191 C KOB Směr Kroměříž        43.37   +13.58 
 10. Řezaninová Iva           ZVS9250 C TJ Zbrojovka Vsetín      46.33   +16.54 
 11. Drgová Markéta           TZL9152 B SKOB Zlín                48.41   +19.02 
--------------------------------------------------------------------------------

D16 4.00 km, 150 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubáčková Pavla          LCE9052 A TJ Slovan Luhačovice     41.05          
  2. Cahlová Blanka           LCE9051 A TJ Slovan Luhačovice     44.51   + 3.46 
  3. Maliňáková Barbora       VIZ9051 B TJ Sokol Vizovice        50.12   + 9.07 
  4. Kršáková Veronika        VIZ9090 B TJ Sokol Vizovice        55.45   +14.40 
  5. Novotná Barbora          TZL9053 B SKOB Zlín                57.44   +16.39 
  6. Pytelová Tereza          VIZ     C TJ Sokol Vizovice        76.03   +34.58 
  7. Kavanová Elena           SKM9090 C KOB Směr Kroměříž        79.00   +37.55 
     Hoferková Petra          TZL9054 B SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 5.00 km, 245 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Polášková Tereza         TZL8851 A SKOB Zlín                61.51          
  2. Trávníčková Radka        KVS8852 C SKOB Kobra Vsetín        84.37   +22.46 
  3. Maliňáková Petra         SVS8751 B Orientklub Vsetín        87.36   +25.45 
--------------------------------------------------------------------------------

D21 6.00 km, 290 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filipová Zuzana          TZL8855 A SKOB Zlín                68.03          
  2. Krejčíková Barbora       TZL8551 A SKOB Zlín                68.42   + 0.39 
  3. Vyškovská Radka          ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín      72.03   + 4.00 
  4. Maliňáková Eva           KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín        76.27   + 8.24 
  5. Smětáková Ivana          HLV8153 C Sokol Holešov            78.21   +10.18 
  6. Bencúrová Jitka          LCE7763 C TJ Slovan Luhačovice     79.27   +11.24 
  7. Chromčáková Jitka        JZL7851 C TJ Jižní svahy Zlín     106.14   +38.11 
     Zlatníková Irena         TZL8052 C SKOB Zlín                 DISK          
     Nešporová Barbora        TZL7652 C SKOB Zlín                 DISK          
     Hubáčková Petra          LCE8560 B TJ Slovan Luhačovice      DISK          
     Bízová Lucie             OTK8282 C Jiskra Otrokovice         DISK          
     Kozáková Olga            AZL7272 C SKOB ARIS Zlín            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 5.00 km, 225 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubáčková Dagmar         LCE6569 C TJ Slovan Luhačovice     52.16          
  2. Ferdusová Eva            LCE6461 C TJ Slovan Luhačovice     55.56   + 3.40 
  3. Koláriková Irena         TZL6351 C SKOB Zlín                61.03   + 8.47 
  4. Cahlová Slávka           LCE5451 C TJ Slovan Luhačovice     61.45   + 9.29 
  5. Hauerlandová Jitka       LCE5853 C TJ Slovan Luhačovice     69.25   +17.09 
  6. Vlažná Mirka             LCE5852 C TJ Slovan Luhačovice     70.53   +18.37 
  7. Marcaníková Jana         TZL5151 C SKOB Zlín                74.21   +22.05 
  8. Končáková Kateřina       HLV6856 C Sokol Holešov            94.15   +41.59 
  9. Kukolová Alena           LCE6651 C TJ Slovan Luhačovice    117.58   +65.42 
--------------------------------------------------------------------------------

D40 4.00 km, 135 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stackeová Anna           LCE5551 C TJ Slovan Luhačovice     42.49          
  2. Davi Jana                KRA6151 C                          44.32   + 1.43 
  3. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                46.37   + 3.48 
  4. Korčáková Jana           TZL6556 C SKOB Zlín                53.26   +10.37 
  5. Nečasová Eva             TZL5858 C SKOB Zlín                54.13   +11.24 
  6. Hrbasová Jana            KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín        54.21   +11.32 
  7. Trávníčková Jitka        KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín        57.47   +14.58 
  8. Kaločová Helena          KVS6151 C SKOB Kobra Vsetín        69.47   +26.58 
--------------------------------------------------------------------------------

D45 4.00 km, 135 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Strnadlová Zdeňka        SKM5557 C KOB Směr Kroměříž        41.31          
  2. Žaludková Miroslava      TZL5954 C SKOB Zlín                45.40   + 4.09 
  3. Christovová Marie        SKM5851 C KOB Směr Kroměříž        65.26   +23.55 
--------------------------------------------------------------------------------

D50 4.00 km, 135 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urbancová Marcela        EZL4656 C Přátelé evrop. vrcholů   57.43          
  2. Krajčová Hana            AZL5353 C SKOB ARIS Zlín           93.29   +35.46 
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.00 km, 45 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mudrák Štěpán            LCE9601 C TJ Slovan Luhačovice     17.04          
  2. Malý Jan                 VIZ9506 C TJ Sokol Vizovice        21.04   + 4.00 
  3. Krajcar Ivo              SKM9501 C KOB Směr Kroměříž        21.31   + 4.27 
  4. Burkart David            VIZ9602 C TJ Sokol Vizovice        30.36   +13.32 
  MS Dvorský Boris            SKM3324 C KOB Směr Kroměříž        58.31   +41.27 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.00 km, 80 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Plášek Pavel             LCE     C TJ Slovan Luhačovice     20.27          
  2. Macík David              VIZ9505 C TJ Sokol Vizovice        23.01   + 2.34 
  3. Polášek Michal           TZL9503 C SKOB Zlín                24.03   + 3.36 
  4. Dvorský Petr             SKM9601 C KOB Směr Kroměříž        29.46   + 9.19 
  5. Medek Petr               LCE9701 C TJ Slovan Luhačovice     31.13   +10.46 
  6. Chovanec David           TZL9502 C SKOB Zlín                34.03   +13.36 
  7. Sýkora Vojtěch           LCE9801 C TJ Slovan Luhačovice     36.04   +15.37 
  8. Malý Filip               VIZ9701 C TJ Sokol Vizovice        38.57   +18.30 
  MS Ošťádal Jakub            TZL     C SKOB Zlín                25.45   + 5.18 
  MS Odstrčilík Viktor        TZL     C SKOB Zlín                26.46   + 6.19 
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.00 km, 75 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolárik Tomáš            TZL9302 C SKOB Zlín                22.03          
  2. Korčák Jakub             TZL9403 C SKOB Zlín                25.33   + 3.30 
  3. Brogowski Šimon          LCE9303 C TJ Slovan Luhačovice     28.20   + 6.17 
  4. Osička Vít               KVS9302 C SKOB Kobra Vsetín        31.50   + 9.47 
  5. Hlavenka Martin          VIZ9402 C TJ Sokol Vizovice        32.55   +10.52 
  6. Vavrys Johan             LCE9302 B TJ Slovan Luhačovice     34.20   +12.17 
  7. Schäfer Jan              TZL9301 C SKOB Zlín                34.35   +12.32 
  8. Zubalík Cyril            TZL9307 C SKOB Zlín                35.32   +13.29 
  9. Dokoupil Jakub           TZL9404 C SKOB Zlín                36.52   +14.49 
 10. Sedláček Martin          SVS9401 C Orientklub Vsetín        37.55   +15.52 
 11. Göttlicher Fabio         TZL9402 C SKOB Zlín                38.06   +16.03 
 12. Dvorský Vojtěch          SKM9401 C KOB Směr Kroměříž        38.29   +16.26 
 13. Žemlík Daniel            KVS9401 C SKOB Kobra Vsetín        42.05   +20.02 
 14. Spitzer Tadeáš           SVS     C Orientklub Vsetín        42.17   +20.14 
 15. Láznička Jan             TZL9405 C SKOB Zlín                42.45   +20.42 
 16. Slabiňák Jakub           LCE9304 C TJ Slovan Luhačovice     43.33   +21.30 
 17. Hoferek Tomáš            TZL9305 C SKOB Zlín                44.05   +22.02 
 18. Pěček Martin             SKM9301 C KOB Směr Kroměříž        45.50   +23.47 
 19. Kavan Jiří               SKM9402 C KOB Směr Kroměříž        46.51   +24.48 
 20. Kašpar Michal            TZL9308 C SKOB Zlín                47.40   +25.37 
 21. Kratochvíl Jindřich      VIZ9412 C TJ Sokol Vizovice        52.36   +30.33 
 22. Polčák Luděk             VIZ9411 C TJ Sokol Vizovice        64.41   +42.38 
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.00 km, 150 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubáček Michal           LCE9301 B TJ Slovan Luhačovice     35.31          
  2. Matuš Martin             TZL9102 B SKOB Zlín                44.24   + 8.53 
  3. Valenta Jiří             LCE9201 B TJ Slovan Luhačovice     48.15   +12.44 
  3. Semela Jakub             LCE9103 B TJ Slovan Luhačovice     48.15   +12.44 
  5. Kunovský Ondřej          LCE9202 B TJ Slovan Luhačovice     54.20   +18.49 
  6. Žemlík Boleslav          KVS9101 C SKOB Kobra Vsetín        82.47   +47.16 
  7. Marada Tomáš             TZL9208 C SKOB Zlín                89.44   +54.13 
     Dvorský Václav           SKM9101 C KOB Směr Kroměříž         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 5.00 km, 245 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolárik Jan              TZL9013 A SKOB Zlín                40.20          
  2. Slezák Zdeněk            LCE8902 A TJ Slovan Luhačovice     43.11   + 2.51 
  3. Nečas Jiří               TZL9101 A SKOB Zlín                43.32   + 3.12 
  4. Slezák Jiří              LCE9001 A TJ Slovan Luhačovice     43.34   + 3.14 
  5. Valenta Jan              LCE9003 B TJ Slovan Luhačovice     48.19   + 7.59 
  6. Kusbach Antonín          TZL8901 B SKOB Zlín                48.55   + 8.35 
  7. Popelka Lukáš            TZL9015 B SKOB Zlín                49.11   + 8.51 
  8. Panovec Jan              OTK8931 B Jiskra Otrokovice        52.31   +12.11 
  9. Benroth Jakub            LCE9002 B TJ Slovan Luhačovice     57.08   +16.48 
 10. Schäfer Martin           TZL9009 B SKOB Zlín                62.25   +22.05 
     Krajča Martin            TZL9012 B SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 6.00 km, 290 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nečas Tomáš              TZL8801 A SKOB Zlín                51.05          
  2. Cetkovský Petr           TZL8711 B SKOB Zlín                52.23   + 1.18 
  3. Eid Michal               TZL8707 A SKOB Zlín                54.15   + 3.10 
  3. Zbranek Roman            KVS8802 B SKOB Kobra Vsetín        54.15   + 3.10 
--------------------------------------------------------------------------------

H21 7.00 km, 325 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krajča Tomáš             TZL8714 A SKOB Zlín                50.26          
  2. Šidla Jan                TZL6808 R SKOB Zlín                51.16   + 0.50 
  3. Pekárek Evžen            TZL7007 R SKOB Zlín                53.27   + 3.01 
  4. Škoda František          LCE7439 C TJ Slovan Luhačovice     55.43   + 5.17 
  5. Mudrák Stanislav         LCE6701 C TJ Slovan Luhačovice     55.54   + 5.28 
  6. Trčka Jan                LCE8202 C TJ Slovan Luhačovice     63.28   +13.02 
  7. Cahel Marek              LCE8803 A TJ Slovan Luhačovice     64.52   +14.26 
  8. Maliňák Štěpán           KVS8801 A SKOB Kobra Vsetín        65.46   +15.20 
  9. Bednařík Radek           LCE7125 C TJ Slovan Luhačovice     68.57   +18.31 
 10. Zlatník Lubor            TZL7337 C SKOB Zlín                70.18   +19.52 
 11. Láznička Martin          TZL8507 B SKOB Zlín                70.49   +20.23 
 12. Pěček Martin             SKM7301 C KOB Směr Kroměříž        73.03   +22.37 
 13. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín                76.57   +26.31 
 14. Dvorský Ilja             SKM6103 C KOB Směr Kroměříž        83.38   +33.12 
 15. Hanzal Oleg              TJH7501 C TJ OK Tolar              86.58   +36.32 
     Jakob Aleš               SVS8301 C Orientklub Vsetín         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 6.00 km, 290 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kunčar Vít               LCE6602 C TJ Slovan Luhačovice     51.59          
  2. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                54.59   + 3.00 
  3. Slezák Libor             LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice     56.05   + 4.06 
  4. Láznička Robert          TZL6309 C SKOB Zlín                57.04   + 5.05 
  5. David Petr               EZL6508 C Přátelé evrop. vrcholů   57.51   + 5.52 
  6. Řezanina Lubomír         ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín      63.54   +11.55 
  7. Končák Jaroslav          HLV6321 C Sokol Holešov            64.48   +12.49 
  8. Perůtka Karel            LCE4901 C TJ Slovan Luhačovice     67.32   +15.33 
  9. Piše Dušan               LCE6702 C TJ Slovan Luhačovice     69.16   +17.17 
 10. Kožík Miroslav           HLV5822 C Sokol Holešov            70.41   +18.42 
 11. Šamánek Petr             ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín      79.43   +27.44 
 12. Polčák Luděk             VIZ6801 C TJ Sokol Vizovice       108.55   +56.56 
--------------------------------------------------------------------------------

H40 5.00 km, 245 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kusbach Antonín          TZL5803 C SKOB Zlín                44.45          
  2. Krajča Pavel             TZL5705 C SKOB Zlín                49.05   + 4.20 
  3. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                50.21   + 5.36 
  4. Kadaňka Jiří             VMZ6008 C DDM Valašské Meziříčí    50.28   + 5.43 
  5. Žemlík Radim             KVS6401 C SKOB Kobra Vsetín        54.14   + 9.29 
  6. Plášek Martin            LCE6118 C TJ Slovan Luhačovice     57.28   +12.43 
  7. Panovec Vladan           OTK6201 C Jiskra Otrokovice        57.30   +12.45 
  8. Černík Milan             KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín        58.44   +13.59 
  9. Maliňák Josef            SVS5501 C Orientklub Vsetín        63.24   +18.39 
 10. Čech Přemysl             SVS5901 C Orientklub Vsetín        67.17   +22.32 
 11. Kaloč Vítězslav          KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín        71.25   +26.40 
 12. Kadaňka Petr             VMZ6007 C DDM Valašské Meziříčí    76.41   +31.56 
 13. Sýkora Bohumil           LCE63   C TJ Slovan Luhačovice    131.31   +86.46 
     Ondrušek Ladislav        SVS5902 C Orientklub Vsetín         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 5.00 km, 225 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peška Antonín            HLV4801 C Sokol Holešov            60.19          
  2. Jakob Ladislav           SVS5502 C Orientklub Vsetín        71.25   +11.06 
  3. Hrbas Vladimír           KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín        82.24   +22.05 
--------------------------------------------------------------------------------

H50 4.00 km, 130 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Žaludek Jindřich         TZL5410 C SKOB Zlín                41.49          
  2. Čevela Jaromír           TZL5301 C SKOB Zlín                45.59   + 4.10 
  3. Dlabaja Vladimír         TZL5315 C SKOB Zlín                48.17   + 6.28 
  4. Chromčák František       JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín      59.50   +18.01 
  5. Pohořalý Jiří            OTK3807 C Jiskra Otrokovice        64.29   +22.40 
  6. Krajča Miroslav          AZL4949 C SKOB ARIS Zlín           78.02   +36.13 
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.00 km, 135 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kunz Antonín             OTK4729 C Jiskra Otrokovice        43.22          
  2. Vyškovský Ivan           ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín      45.38   + 2.16 
  3. Kusák Stanislav          EZL3501 C Přátelé evrop. vrcholů   50.26   + 7.04 
  4. Žemlík Ivan              SVS3801 C Orientklub Vsetín        60.16   +16.54 
  5. Wiedermann Jaroslav      SKM4905 C KOB Směr Kroměříž        93.37   +50.15 
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.00 km, 135 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Řezanina Josef           ZVS3701 C TJ Zbrojovka Vsetín      66.04          
  2. Valla Stanislav          TZL3125 C SKOB Zlín                67.22   + 1.18 
  3. Tomášek František        OTK2503 C Jiskra Otrokovice       112.25   +46.21 
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.00 km, 80 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pěčková Veronika         SKM9651 C KOB Směr Kroměříž        25.28          
  2. Nešporová Alžběta        TZL     C SKOB Zlín                25.46   + 0.18 
  3. Kunčarová Magdaléna      LCE     C TJ Slovan Luhačovice     31.28   + 6.00 
  4. Bencúr Juraj             LCE99   C TJ Slovan Luhačovice     32.30   + 7.02 
  5. Holubec Jakub            EZL9609 C Přátelé evrop. vrcholů   42.23   +16.55 
  6. Pišová Barbora           LCE     C TJ Slovan Luhačovice     77.38   +52.10 
--------------------------------------------------------------------------------

T3 3.00 km, 110 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čížek Libor              VIZ     C TJ Sokol Vizovice        34.20          
  2. Medek Zdeněk             LCE6603 C TJ Slovan Luhačovice     46.37   +12.17 
  3. Sedlařík Vladimír        JZL     C TJ Jižní svahy Zlín      61.46   +27.26 
  4. Medková Lenka            LCE     C TJ Slovan Luhačovice     63.10   +28.50 
  5. Kozáková Hana            AZL9191 C SKOB ARIS Zlín           66.06   +31.46 
     Kozmínová Věra           JZL     C TJ Jižní svahy Zlín       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------