Kód závodu
120523111
Název
Krajské finále Přeboru škol
Datum
23.05.2012
Místo konáníZlín, ZŠ Slovenská
Použitá mapaSpáleňák, 1:5000, e=5m
PořadatelHLV - KČT - OB Holešov
Ředitel závoduAntonín Peška
Hlavní rozhodčíBarbora Krejčíková
Stavitel tratíRadek Vintr
Kategorie
DIID5     DIIID7     DIVD9     DVDS     HIIH5     HIIIH7     HIVH9     HVHS    

DIID5
2.10 km, 70 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Nešporová Alžběta SMA C ZŠ Třída Svobody Malenovice 17:30
2. Dittrichová Michaela ZSK C Základní škola Slovan Kroměříž 22:45 + 5:15
3. Plášková Anna ZLU C ZŠ Luhačovice 23:34 + 6:04
4. Bednaříková Sára ZLU C ZŠ Luhačovice 29:20 + 11:50
5. Šabršulová Natálie ZLU C ZŠ Luhačovice 30:30 + 13:00
6. Lapčíková Markéta SMA C ZŠ Třída Svobody Malenovice 61:03 + 43:33
DIIID7
2.50 km, 100 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kůstková Daniela ZSV C ZŠ Vizovice 20:50
2. Kunratová Lucie GJS C Gymnázium a jazyková škola Zlín 24:28 + 3:38
3. Špendlíková Kamila GJS C Gymnázium a jazyková škola Zlín 25:33 + 4:43
4. Králová Vilma GZL C Gymnázium Zlín Lesní čtvrť 32:48 + 11:58
5. Ressová Tereza ZLU C ZŠ Luhačovice 37:00 + 16:10
6. Slezáková Natálie GZL C Gymnázium Zlín Lesní čtvrť 39:18 + 18:28
7. Havlíková Irena SUM C ZŠ Šumice 39:40 + 18:50
8. Sechovcová Veronika SUM C ZŠ Šumice 45:38 + 24:48
9. Kunčarová Magdaléna 1UB C 1.ZŠ Uherský Brod 46:01 + 25:11
10. Slovenčíková Eliška ZSV C ZŠ Vizovice 50:37 + 29:47
11. Macečková Nikol ZLU C ZŠ Luhačovice 54:42 + 33:52
12. Paterová Klára GZL C Gymnázium Zlín Lesní čtvrť 55:21 + 34:31
13. Červenková Tereza SUM C ZŠ Šumice 55:36 + 34:46
14. Gajdůšková Klára ZLU C ZŠ Luhačovice 62:43 + 41:53
Šafránková Marie GZL C Gymnázium Zlín Lesní čtvrť DISK
DIVD9
2.60 km, 115 m, 19 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vavrysová Barbara ZLU C ZŠ Luhačovice 19:04
2. Chovancová Zuzana GZL C Gymnázium Zlín Lesní čtvrť 19:35 + 0:31
3. Kavánková Iva GZL C Gymnázium Zlín Lesní čtvrť 26:21 + 7:17
4. Hanousková Renata ZLU C ZŠ Luhačovice 33:50 + 14:46
5. Lacigová Nikola ZLU C ZŠ Luhačovice 37:40 + 18:36
6. Daňková Nikola ZSV C ZŠ Vizovice 40:40 + 21:36
7. Špačková Gabriela ZSV C ZŠ Vizovice 48:40 + 29:36
8. Zajícová Adéla SUM C ZŠ Šumice 68:44 + 49:40
9. Matulová Eliška ZLU C ZŠ Luhačovice 76:43 + 57:39
Chudějová Karolína TVS C ZŠ Trávníky Vsetín DISK
Klučková Veronika ZLU C ZŠ Luhačovice DISK
Moravčíková Andrea SUM C ZŠ Šumice DISK
Škaldová Markéta GJS C Gymnázium a jazyková škola Zlín DISK
DVDS
2.90 km, 130 m, 20 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jeřábková Jitka GZL C Gymnázium Zlín Lesní čtvrť 22:37
2. Koláriková Lucie GZL C Gymnázium Zlín Lesní čtvrť 23:47 + 1:10
3. Kociánová Barbora GZL C Gymnázium Zlín Lesní čtvrť 27:13 + 4:36
4. Pěčková Veronika GKM C Gymnázium Kroměříž 31:25 + 8:48
5. Kunčarová Jana GUB C Gymnázium JAK Uherský Brod 35:42 + 13:05
6. Krajcarová Soňa GHL C Gymnázium Holešov 43:48 + 21:11
HIIH5
2.10 km, 70 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Zvoníček Jiří ZSK C Základní škola Slovan Kroměříž 34:27
2. Gonda Václav ZLU C ZŠ Luhačovice 35:19 + 0:52
3. Janík Patrik ZLU C ZŠ Luhačovice 39:21 + 4:54
4. Machala Lukáš SUM C ZŠ Šumice 55:24 + 20:57
HIIIH7
2.60 km, 115 m, 19 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Černocký Libor ZLU C ZŠ Luhačovice 20:13
2. Vopařil Jan ZLU C ZŠ Luhačovice 22:22 + 2:09
3. Láznička Václav GZL C Gymnázium Zlín Lesní čtvrť 22:53 + 2:40
4. Šiška Petr GZL C Gymnázium Zlín Lesní čtvrť 26:07 + 5:54
5. Plášek Pavel ZLU C ZŠ Luhačovice 29:49 + 9:36
6. Mejzlík Dominik ZLU C ZŠ Luhačovice 33:11 + 12:58
7. Malý Vojtěch ZSV C ZŠ Vizovice 33:23 + 13:10
8. Gášek Dominik SUM C ZŠ Šumice 39:36 + 19:23
9. Kadleček Jan ZLU C ZŠ Luhačovice 41:12 + 20:59
10. Šmíd Marek SUM C ZŠ Šumice 43:42 + 23:29
Hauerland Daniel SUM C ZŠ Šumice DISK
Kolínek Martin SUM C ZŠ Šumice DISK
Račický Lukáš SUM C ZŠ Šumice DISK
HIVH9
2.90 km, 130 m, 20 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Sýkora Vojtěch GUB C Gymnázium JAK Uherský Brod 19:25
2. Mikel David GZL C Gymnázium Zlín Lesní čtvrť 21:00 + 1:35
3. Dvorský Petr GKM C Gymnázium Kroměříž 22:48 + 3:23
4. Podmolík Josef GJS C Gymnázium a jazyková škola Zlín 25:23 + 5:58
5. Vavrys Ondřej ZLU C ZŠ Luhačovice 29:32 + 10:07
6. Levek Martin ZLU C ZŠ Luhačovice 30:17 + 10:52
7. Rohlík Jan TVS C ZŠ Trávníky Vsetín 37:57 + 18:32
8. Mlčúch Jakub SUM C ZŠ Šumice 71:18 + 51:53
Šenovský Jan ZLU C ZŠ Luhačovice DISK
Lekeš Pavel SUM C ZŠ Šumice DISK
Mahdalík Martin SUM C ZŠ Šumice DISK
Slačálek Jakub SUM C ZŠ Šumice DISK
Brulík Marek SUM C ZŠ Šumice DISK
HVHS
3.60 km, 165 m, 25 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Chovanec David GZL C Gymnázium Zlín Lesní čtvrť 24:07
2. Slíva Jan SUH C SPŠ Uherské Hradiště 25:43 + 1:36
3. Pěček Martin CKM C Centrum odborné přípravy technické Kroměříž 26:16 + 2:09
3. Schafer Jan GZL C Gymnázium Zlín Lesní čtvrť 26:16 + 2:09
5. Dvorský Vojtěch AKM C Arcibiskupské gymnázium Kroměříž 30:26 + 6:19
Krajcar Ivo SZL C SPŠ Zlín DISK