1.80 km, 70 m, 5 kontrol
3.30 km, 85 m, 5 kontrol
2.30 km, 85 m, 8 kontrol
2.30 km, 85 m, 10 kontrol
2.70 km, 85 m, 11 kontrol
3.90 km, 150 m, 12 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hoidekrová Lucie
|
|
|
LLI TJ Loko Liberec |
50:39 |
|
3.70 km, 150 m, 15 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Žitná Jana
|
|
|
SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav |
50:05 |
|
3.70 km, 150 m, 15 kontrol
6.10 km, 230 m, 18 kontrol
4.30 km, 150 m, 14 kontrol
3.70 km, 150 m, 15 kontrol
3.30 km, 115 m, 14 kontrol
3.30 km, 115 m, 14 kontrol
2.50 km, 85 m, 14 kontrol
2.50 km, 85 m, 14 kontrol
2.50 km, 85 m, 14 kontrol
1.80 km, 70 m, 5 kontrol
3.30 km, 85 m, 5 kontrol
2.30 km, 85 m, 8 kontrol
2.70 km, 85 m, 11 kontrol
3.90 km, 150 m, 14 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Fürst Matouš
|
|
|
LLI TJ Loko Liberec |
36:22 |
|
2. |
Burda Matěj
|
|
|
LDC KOB Děčín |
37:03 |
+ 0:41 |
3. |
Hájek Vojtěch
|
|
|
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis |
56:59 |
+ 20:37 |
4. |
Labský Jan
|
|
|
LLI TJ Loko Liberec |
57:50 |
+ 21:28 |
5. |
Žaloudek Jan
|
|
|
LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice |
78:42 |
+ 42:20 |
5.10 km, 225 m, 17 kontrol
6.50 km, 300 m, 20 kontrol
8.70 km, 370 m, 24 kontrol
6.50 km, 300 m, 19 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kvapil Petr
|
|
|
TUV SOK TJ Turnov |
76:54 |
|
2. |
Novotný Dušan
|
|
|
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis |
76:59 |
+ 0:05 |
3. |
Kučera Martin
|
|
|
LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice |
96:39 |
+ 19:45 |
4. |
Balogh Jan
|
|
|
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis |
113:14 |
+ 36:20 |
|
Žitný Tomáš
|
|
|
SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav |
DISK |
|
|
Klaška Jan
|
|
|
NER Neregistrovaní |
DISK |
|
6.10 km, 230 m, 19 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Honzík Tomáš
|
|
|
VLI Slavia Liberec orienteering |
61:54 |
|
2. |
Macháček Aleš
|
|
|
FYD Jizerský klub OB Frýdlant |
66:41 |
+ 4:47 |
3. |
Lederer Pavel
|
|
|
SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n |
76:31 |
+ 14:37 |
4. |
Kovář Karel
|
|
|
LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice |
78:07 |
+ 16:13 |
5. |
Průšek Petr
|
|
|
BOR OK Jiskra Nový Bor |
78:37 |
+ 16:43 |
6. |
Fürst Aleš
|
|
|
LLI TJ Loko Liberec |
79:17 |
+ 17:23 |
7. |
Bruner Luboš
|
|
|
LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice |
83:05 |
+ 21:11 |
8. |
Posselt Martin
|
|
|
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis |
84:18 |
+ 22:24 |
9. |
ŠRITR MARTIN
|
|
|
TUV SOK TJ Turnov |
91:35 |
+ 29:41 |
10. |
Pavel Petr
|
|
|
LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice |
97:28 |
+ 35:34 |
11. |
Pustai Josef
|
|
|
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis |
105:06 |
+ 43:12 |
12. |
Koštejn Pavel
|
|
|
DOK OK Doksy |
116:23 |
+ 54:29 |
13. |
Nosek Petr
|
|
|
DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice |
120:03 |
+ 58:09 |
|
Žejdlík Michal
|
|
|
LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice |
DISK |
|
5.10 km, 225 m, 17 kontrol
4.30 km, 150 m, 14 kontrol
4.30 km, 150 m, 14 kontrol
3.80 km, 130 m, 16 kontrol
3.30 km, 115 m, 14 kontrol
2.50 km, 85 m, 14 kontrol
3.30 km, 85 m, 5 kontrol
2.30 km, 100 m, 8 kontrol
4.20 km, 155 m, 10 kontrol