Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Oblastní mistrovství ve sprintu
Kód závodu
110527075
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Oblastní mistrovství ve sprintu
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
27.05.2011
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Jarní OŽ HO
Místo konání
Kokory, okres Přerov
Použitá mapa
Kokory, 1:5000, E 2,5m
Pořadatel
JPV - SK Prostějov
Ředitel závodu
Dušan Vystavěl
Hlavní rozhodčí
Petr Hynek
Stavitel tratí
Dušan Vystavěl, José Marduk
Kategorie
D10C
D12C
D14C
D16C
D18C
D20C
D21C
D35C
D45C
D55C
H10C
H12C
H14C
H16C
H18C
H20C
H21C
H35C
H45C
H55C
H65C
HDR
P
D10C
1.10 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šinclová Kateřina
ASU0198
C
Magnus Orienteering
8:18
2.
Zatloukalová Hana
SSU0158
C
SK Severka Šumperk
9:18
+ 1:00
3.
Cháberová Lucie
JPV0466
C
SK Prostějov
13:04
+ 4:46
4.
Kottová Gabriela
ZPV
C
KOB Prostějov
13:23
+ 5:05
D12C
1.50 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Tereza
ZLH0051
C
OOB TJ Zlaté Hory
12:24
2.
Křečková Jana
ZPV9999
B
KOB Prostějov
12:56
+ 0:32
3.
Zatloukalová Romana
SSU9950
C
SK Severka Šumperk
16:29
+ 4:05
4.
Cháberová Gita
JPV9999
C
SK Prostějov
20:35
+ 8:11
5.
Lugrová Natalie
JPV0066
C
SK Prostějov
24:54
+ 12:30
6.
Pukyšová Anežka
KSU9999
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
35:49
+ 23:25
D14C
1.70 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tesařová Jana
VOV9751
A
VSK VŠB TU Ostrava
12:33
2.
Soldánová Tereza
JPV9899
B
SK Prostějov
13:51
+ 1:18
3.
Pilcová Sabina
JPV9898
C
SK Prostějov
15:55
+ 3:22
4.
Müllerová Kristýna
KON9771
B
KOB Konice
16:30
+ 3:57
5.
Novotná Klára
ZLH9851
B
OOB TJ Zlaté Hory
16:54
+ 4:21
6.
Habigerová Jana
KSU9888
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
19:02
+ 6:29
D16C
1.70 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Grulichová Lucie
JPV9677
B
SK Prostějov
12:01
2.
Horvátová Hana
ASU9797
B
Magnus Orienteering
12:05
+ 0:04
3.
Vlachová Eliška
KON9572
B
KOB Konice
13:44
+ 1:43
4.
Slavíčková Klárka
OOL9562
C
SK Haná orienteering
17:09
+ 5:08
5.
Langerová Adéla
KON9671
C
KOB Konice
19:49
+ 7:48
6.
Habigerová Radka
KSU9559
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
21:24
+ 9:23
D18C
2.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mátlová Pavlína
ASU9392
C
Magnus Orienteering
16:13
2.
Jeřábková Zuzana
UOL9453
B
SK UP Olomouc
19:57
+ 3:44
3.
Vítková Lucie
JPV9474
B
SK Prostějov
20:23
+ 4:10
4.
Švecová Hana
UOL9451
B
SK UP Olomouc
23:44
+ 7:31
Tesařová Marcela
VOV9450
A
VSK VŠB TU Ostrava
DISK
D20C
2.40 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křečková Lenka
ASU9271
B
Magnus Orienteering
29:16
D21C
2.40 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horčičková Vendula
UOL9353
A
SK UP Olomouc
20:12
2.
Čermáková Magdalena
UOL9155
A
SK UP Olomouc
22:33
+ 2:21
3.
Otrubová Johana
KON7852
C
KOB Konice
22:47
+ 2:35
4.
Koporová Petra
ZBM9353
A
SK Žabovřesky Brno
22:48
+ 2:36
5.
Boháčová Lucie
PTE8771
C
TJ Sokol Ptení
29:45
+ 9:33
6.
Kavanová Elena
SKM9090
C
KOB Směr Kroměříž
33:07
+ 12:55
D35C
2.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tesařová Bohumila
VOV6957
C
VSK VŠB TU Ostrava
19:38
2.
Hlavová Miroslava
KON6389
C
KOB Konice
20:05
+ 0:27
3.
Kundratová Jana
JZL7351
C
TJ Jižní svahy Zlín
20:12
+ 0:34
4.
Pilcová Petra
ZPV6666
C
KOB Prostějov
20:45
+ 1:07
5.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK UP Olomouc
21:23
+ 1:45
6.
Jirková Renata
ZPV6553
C
KOB Prostějov
24:00
+ 4:22
7.
Rozsívalová Helena
KSU7070
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
24:07
+ 4:29
8.
Jeřábková Jana
UOL6954
C
SK UP Olomouc
27:38
+ 8:00
9.
Karásková Marcela
ZPV6970
C
KOB Prostějov
28:57
+ 9:19
10.
Slavíčková Katka
OOL6955
C
SK Haná orienteering
32:33
+ 12:55
D45C
1.70 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK UP Olomouc
17:47
2.
Strachotová Eva
ASU6099
C
Magnus Orienteering
19:00
+ 1:13
3.
Künstlerová Milada
UOL5651
C
SK UP Olomouc
25:16
+ 7:29
D55C
1.70 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křížová Zdenka
PZR5051
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
18:29
H10C
1.10 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Plhal Jakub
ASU0222
C
Magnus Orienteering
6:52
2.
Karásek Matyáš
ZPV0302
C
KOB Prostějov
9:51
+ 2:59
H12C
1.50 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šrámek Ondřej
KSU9909
B
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:09
2.
Jílek Ondřej
KSU9908
B
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:34
+ 0:25
3.
Horčička Vít
UOL9919
B
SK UP Olomouc
10:40
+ 0:31
4.
Kroul Josef
ASU0044
C
Magnus Orienteering
11:01
+ 0:52
5.
Jirka Mikuláš
ZPV0000
B
KOB Prostějov
11:19
+ 1:10
6.
Bořánek Michal
STE0007
C
SK SKI-OB Šternberk
11:42
+ 1:33
7.
Dostál Pavel
KSU9910
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:44
+ 1:35
8.
Beneš Miroslav
KON9915
C
KOB Konice
12:27
+ 2:18
9.
Tesař Vojtěch
VOV9900
B
VSK VŠB TU Ostrava
12:51
+ 2:42
10.
Janečka Viktor
JPV9917
B
SK Prostějov
14:02
+ 3:53
11.
Honkyš Jan
JPV9912
C
SK Prostějov
14:05
+ 3:56
12.
Karásek Adam
ZPV0001
C
KOB Prostějov
19:54
+ 9:45
13.
Prachař Matouš
UOL
C
SK UP Olomouc
21:32
+ 11:23
14.
Dadák Petr
JPV0101
C
SK Prostějov
39:27
+ 29:18
Siatka Václav
ZLH0000
C
OOB TJ Zlaté Hory
DISK
Sanetrník David
UOL
C
SK UP Olomouc
DISK
H14C
1.70 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vystavěl Ondřej
JPV9807
B
SK Prostějov
10:33
2.
Kočí Josef
KON9824
B
KOB Konice
11:01
+ 0:28
3.
Kašpar Jakub
ASU9747
B
Magnus Orienteering
11:21
+ 0:48
4.
Šiška Petr
TZL9801
B
SKOB Zlín
14:45
+ 4:12
5.
Honkyš Pavel
JPV9707
C
SK Prostějov
25:37
+ 15:04
H16C
2.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Glonek Jakub
AOV9602
B
OOB TJ Baník Ostrava
16:11
2.
Krajcar Ivo
SKM9501
B
KOB Směr Kroměříž
16:32
+ 0:21
3.
Fajkus Radim
JPV9509
B
SK Prostějov
17:02
+ 0:51
4.
Vičan Dominik
JPV9501
B
SK Prostějov
17:07
+ 0:56
5.
Kiss Tomáš
JPV9616
C
SK Prostějov
22:07
+ 5:56
Chmelař Martin
JPV9505
A
SK Prostějov
DISK
H18C
2.40 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horvát Petr
ASU9447
A
Magnus Orienteering
18:22
2.
Skoupý Jan
STE9411
B
SK SKI-OB Šternberk
20:29
+ 2:07
3.
Skyva Petr
STE9307
B
SK SKI-OB Šternberk
20:36
+ 2:14
4.
Šincl Jiří
ASU9446
A
Magnus Orienteering
20:53
+ 2:31
5.
Kavan Jiří
SKM9402
C
KOB Směr Kroměříž
23:40
+ 5:18
H20C
2.70 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křeček Jan
ZPV9111
C
KOB Prostějov
29:52
H21C
2.70 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poklop Martin
SSU8802
E
SK Severka Šumperk
16:40
2.
Zháňal Jan
ZBM8721
C
SK Žabovřesky Brno
17:46
+ 1:06
3.
Zbranek Roman
ASU8808
R
Magnus Orienteering
18:28
+ 1:48
4.
Halama Jakub
KSU7940
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
18:54
+ 2:14
5.
Bravený Adam
VBM8801
C
VSK Mendelu Brno
19:05
+ 2:25
6.
Otrusina Jiří
JPV8201
C
SK Prostějov
19:19
+ 2:39
7.
Navrátil Tomáš
ASU8817
C
Magnus Orienteering
19:36
+ 2:56
8.
Fiala Jan
BBM7205
C
BETA URSUS Orienteering
19:51
+ 3:11
9.
Kříž Ondřej
PZR8001
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
20:07
+ 3:27
10.
Mazal Zdeněk
VBM8103
C
VSK Mendelu Brno
20:23
+ 3:43
11.
Khýn Vítězslav
DOB8304
C
KOB Dobruška
21:03
+ 4:23
12.
Otruba Karel
PLU7917
C
TJ Sokol Plumlov
21:05
+ 4:25
13.
Pavlačka Ondřej
VOV8102
C
VSK VŠB TU Ostrava
21:15
+ 4:35
14.
Šrámek Jaromír
KSU5801
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
21:17
+ 4:37
15.
Špacír Jan
UOL8805
C
SK UP Olomouc
21:47
+ 5:07
16.
Otruba Marek
PLU7417
C
TJ Sokol Plumlov
21:53
+ 5:13
17.
Jirka Michal
PTE8403
C
TJ Sokol Ptení
22:00
+ 5:20
18.
Strachota Petr
TJN8700
C
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
22:08
+ 5:28
19.
Novotný Tomáš
ZLH7001
C
OOB TJ Zlaté Hory
22:15
+ 5:35
20.
Janů Zdeněk
KSU9045
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
22:21
+ 5:41
21.
Pěček Martin
SKM9301
B
KOB Směr Kroměříž
23:05
+ 6:25
22.
Špičák František
CEL5628
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
23:54
+ 7:14
23.
Skyva Petr
STE6501
C
SK SKI-OB Šternberk
23:58
+ 7:18
24.
Skopalík Zbyněk
NNH7801
C
KVS Náměšť na Hané
24:29
+ 7:49
25.
Trávníček Jan
UOL7501
C
SK UP Olomouc
25:34
+ 8:54
26.
Zdráhal Tomáš
STE5301
C
SK SKI-OB Šternberk
25:39
+ 8:59
27.
Aleš David
ASU7517
C
Magnus Orienteering
28:03
+ 11:23
28.
Kožuch Vít
SKM7802
C
KOB Směr Kroměříž
28:58
+ 12:18
29.
Dvorský Ilja
SKM6103
C
KOB Směr Kroměříž
33:05
+ 16:25
H35C
2.40 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tesař Jiří
VOV6702
C
VSK VŠB TU Ostrava
20:56
2.
Hubáček Martin
CEL7015
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
22:01
+ 1:05
3.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
22:19
+ 1:23
4.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
22:48
+ 1:52
5.
Smékal David
UOL7503
C
SK UP Olomouc
25:59
+ 5:03
6.
Habiger Petr
KSU7001
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
29:51
+ 8:55
7.
Zatloukal Tomáš
SSU6700
C
SK Severka Šumperk
37:26
+ 16:30
Kříž Pavel
PZR4800
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
DISK
H45C
2.40 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šimek Roman
UOL6503
C
SK UP Olomouc
23:30
2.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK UP Olomouc
23:55
+ 0:25
3.
Kubeš Jaromír
PLU6219
C
TJ Sokol Plumlov
24:55
+ 1:25
4.
Dokoupil Vojtěch
ZPV6425
C
KOB Prostějov
26:59
+ 3:29
5.
Kavan Luboš
SKM6301
C
KOB Směr Kroměříž
31:12
+ 7:42
6.
Vlach Josef
KON6431
C
KOB Konice
37:25
+ 13:55
H55C
2.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Strachota Jaroslav
ASU5600
C
Magnus Orienteering
18:15
2.
Žaludek Jindřich
JZL5400
C
TJ Jižní svahy Zlín
19:26
+ 1:11
3.
Sklenář Antonín
STE4801
C
SK SKI-OB Šternberk
20:40
+ 2:25
4.
Pilc Oldřich
ZPV5100
C
KOB Prostějov
27:37
+ 9:22
5.
Poklop Lubomír
LOL5601
C
OK Olomouc
28:57
+ 10:42
Pikal Karel
NNH4901
C
KVS Náměšť na Hané
DISK
H65C
1.70 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kroupa Jaroslav
ZPV4012
C
KOB Prostějov
21:09
2.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK UP Olomouc
24:37
+ 3:28
3.
Čermák Miloslav
STE4101
C
SK SKI-OB Šternberk
34:03
+ 12:54
HDR
1.10 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smékalová Karolína
UOL0451
C
SK UP Olomouc
7:31
2.
Smékalová Viktorie
UOL0450
C
SK UP Olomouc
8:20
+ 0:49
3.
Otruba František
KON0505
C
KOB Konice
13:40
+ 6:09
4.
Janošíková Eva
UOL
C
SK UP Olomouc
15:58
+ 8:27
5.
Janošíková Marie
UOL
C
SK UP Olomouc
16:01
+ 8:30
P
1.50 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jeřábek Petr
UOL6702
C
SK UP Olomouc
13:40
2.
Dadáková Zuzana
JPV
C
SK Prostějov
15:08
+ 1:28
3.
Kratochvilová Joh., Horák Tom
XX2
C
16:08
+ 2:28
4.
Nováková Iveta,Ťulpová Martina
XX1
C
17:08
+ 3:28
5.
Honkyš Petr
JPV
C
SK Prostějov
22:21
+ 8:41
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz