Kód závodu
101023183
Název
14. závod Jihomoravské ligy
Datum
23.10.2010
Zařazení do soutěžíJihomoravská liga, ranking
Místo konáníSvatoslav
Použitá mapaKamenný ostříž 1:15 000, Kamenný krtek 1:10 000, e=5m, Stav říjen 2010, hlavní kartograf O. Kozák
PořadatelTBM - KOS Tělovýchovná jednota Tesla Brno
Ředitel závoduZdenka Kozáková
Hlavní rozhodčíJan Procházka
Stavitel tratíZdeněk Liščinský
JURYPavel Ptáček, Radim Kheil, Ondřej Toman
Kategorie
D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     HDR     P    

D10N
3.00 km, 45 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Špriglová Kamila YBM0050 C Klub turistů a lyžařů Brno 18.58
2. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 23.01 + 4.03
3. Matoušková Julie ZBM0058 C SK Žabovřesky Brno 35.42 +16.44
Humlíčková Martina UBM0151 C OOB TJ Průkopník Brno abs
Radová Kateřina ABM0199 C KOB Moira Brno abs
Tichá Michaela ABM0158 C KOB Moira Brno abs
MS Svobodová Gabriela C 34.58 +16.00
D12
2.00 km, 75 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Grycová Kateřina TBM0058 B KOS Tělovýchovná jednota Tesla 26.51
2. Firešová Markéta ZBM9951 C SK Žabovřesky Brno 27.19 + 0.28
3. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29.53 + 3.02
4. Dobšovičová Tereza XXX C 35.47 + 8.56
5. Muselíková Michaela ABM9898 C KOB Moira Brno 36.48 + 9.57
6. Mazánková Anna C 48.40 +21.49
Klinglová Tereza TBM9853 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla DISK
Malivánková Eva ZBM9952 C SK Žabovřesky Brno abs
Hlaváčová Anežka TBM0199 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla abs
Šafářová Nicola RBK9851 C SK Radioklub Blansko abs
D14
3.00 km, 80 m, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 35.34
2. Grycová Veronika TBM9859 B KOS Tělovýchovná jednota Tesla 36.10 + 0.36
3. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 44.10 + 8.36
4. Koporová Lenka ZBM9753 C SK Žabovřesky Brno 47.34 +12.00
5. Tedenacová Marieta UBM9755 C OOB TJ Průkopník Brno 134.54 +99.20
Richterová Nataša ADA9651 C OOB TJ Spartak Adamov abs
D16
3.00 km, 80 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 38.49
2. Tužilová Magdaléna RBK9452 C SK Radioklub Blansko 46.13 + 7.24
MS Jašková Monika TBM6363 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 45.02 + 6.13
D18
4.00 km, 80 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
Žáková Renata TBM C KOS Tělovýchovná jednota Tesla DISK
Marečková Michaela RBK9256 C SK Radioklub Blansko abs
D21C
5.00 km, 110 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Tesařová Markéta ZBM9456 A SK Žabovřesky Brno 50.23
2. Štěpánská Adéla ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno 52.43 + 2.20
3. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 54.09 + 3.46
4. Šmerková Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 57.00 + 6.37
5. Tomešová Daniela ZBM8467 C SK Žabovřesky Brno 57.48 + 7.25
6. Moučková Andrea RBK9257 A SK Radioklub Blansko 59.08 + 8.45
7. Jindřišková Martina ZBM8556 C SK Žabovřesky Brno 59.28 + 9.05
8. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 59.35 + 9.12
9. Procházková Lucie ADA8880 C OOB TJ Spartak Adamov 59.41 + 9.18
10. Štrajtová Štěpánka UOL9151 A SK UP Olomouc 60.26 +10.03
11. Rábová Zuzana RBK8556 C SK Radioklub Blansko 60.47 +10.24
12. Muselíková Vladislava ABM9151 A KOB Moira Brno 62.18 +11.55
13. Šestáková Petra RBK9357 A SK Radioklub Blansko 62.48 +12.25
14. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 63.48 +13.25
15. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 65.18 +14.55
16. Skládanková Tereza RBK8951 C SK Radioklub Blansko 69.54 +19.31
17. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 81.07 +30.44
18. Adamová Eva VBM8772 C VSK Mendelu Brno 84.01 +33.38
19. Drozdová Dorota ABM7850 C KOB Moira Brno 93.58 +43.35
20. Ruhmland Julia TBM8778 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 95.33 +45.10
Chmelíková Kateřina VBM8253 C VSK Mendelu Brno DISK
Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov abs
D21D
3.00 km, 70 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Krätschmerová Kateřina VRB8558 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 39.24
2. Růžičková Jana KSU7797 C Klub vytrvalostních sportů Šum 42.02 + 2.38
3. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 50.57 +11.33
4. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 63.07 +23.43
5. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66.58 +27.34
D35
4.00 km, 80 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 42.58
2. Janotová Dobra SBK5661 C KOB Start Blansko 43.10 + 0.12
3. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47.54 + 4.56
4. Grycová Jana TBM6969 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 48.37 + 5.39
5. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 50.29 + 7.31
6. Grycová Petra TBM7467 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 50.47 + 7.49
7. Hrušková Lenka YBM6251 C Klub turistů a lyžařů Brno 51.04 + 8.06
8. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 53.32 +10.34
9. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 54.03 +11.05
10. Mokrá Regina ABM6854 C KOB Moira Brno 54.57 +11.59
11. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 69.18 +26.20
12. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 76.44 +33.46
13. Tomanová Elena YBM6666 C Klub turistů a lyžařů Brno 83.06 +40.08
Humlíčková Jana UBM7351 C OOB TJ Průkopník Brno DISK
Ehlová Pavla ZBM7355 C SK Žabovřesky Brno abs
Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno abs
Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno abs
Radová Martina ABM7451 C KOB Moira Brno abs
D45
4.00 km, 80 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 46.05
2. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 46.46 + 0.41
3. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 47.10 + 1.05
4. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 48.02 + 1.57
5. Procházková Helena TBM5351 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 48.08 + 2.03
6. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 52.16 + 6.11
7. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54.10 + 8.05
8. Starčuková Jana YBM6451 C Klub turistů a lyžařů Brno 55.34 + 9.29
Pospíšilová Hana YBM5951 C Klub turistů a lyžařů Brno abs
MS VAK C abs
D55
3.00 km, 70 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 40.30
2. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 52.11 +11.41
3. Liščinská Eva TBM4451 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 61.27 +20.57
4. Machová Hana YBM3851 C Klub turistů a lyžařů Brno 64.33 +24.03
Říhová Marie VBM3086 C VSK Mendelu Brno abs
H10N
3.00 km, 45 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 16.35
2. Špringl Petr YBM0202 C Klub turistů a lyžařů Brno 19.46 + 3.11
3. Horký Petr VBM0102 C VSK Mendelu Brno 22.53 + 6.18
4. Tedenac Filip UBM0104 C OOB TJ Průkopník Brno 22.56 + 6.21
5. Palát Bohuslav TTR0201 C OOB Třebíč 23.49 + 7.14
6. Blatný Jan ABM0008 C KOB Moira Brno 24.25 + 7.50
7. Milán Tomáš TBM0111 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 29.45 +13.10
8. Soška Petr ZBM0211 C SK Žabovřesky Brno 33.00 +16.25
9. Kligl Radim TBM0103 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 33.14 +16.39
10. Sobotka Ladislav TTR02 C OOB Třebíč 39.52 +23.17
11. Muselík Mikuláš ABM0903 C KOB Moira Brno 74.23 +57.48
Lukáš Martin TBM0222 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla abs
H12
2.00 km, 75 m, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Soška Marek ZBM9807 B SK Žabovřesky Brno 22.34
2. Žáček Matěj RBK9802 B SK Radioklub Blansko 24.20 + 1.46
3. Hlaváč Ondřej TBM9901 B KOS Tělovýchovná jednota Tesla 27.27 + 4.53
4. Starčuk Zenon YBM9901 B Klub turistů a lyžařů Brno 30.45 + 8.11
5. Jirgl Karel YBM9902 C Klub turistů a lyžařů Brno 33.23 +10.49
6. Komenda Jan ZBM9902 C SK Žabovřesky Brno 33.54 +11.20
7. Říčný Vojtěch C 36.54 +14.20
8. Špringl Tomáš YBM9903 C Klub turistů a lyžařů Brno 51.12 +28.38
Rajnoha David UBM0003 C OOB TJ Průkopník Brno DISK
Florián Vojtěch ABM9901 C KOB Moira Brno abs
H14
3.00 km, 80 m, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hirš Otakar VBM9801 B VSK Mendelu Brno 30.21
2. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA URSUS Orienteering 34.38 + 4.17
3. Kadlec Michal BBM9602 B BETA URSUS Orienteering 36.13 + 5.52
4. Nekut Tomáš ABM9711 C KOB Moira Brno 50.56 +20.35
5. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 64.50 +34.29
6. Humlíček Petr UBM9701 C OOB TJ Průkopník Brno 75.00 +44.39
Šplíchal Marek ZBM9710 C SK Žabovřesky Brno abs
Kelbl Vladimír ABM9708 B KOB Moira Brno abs
H16
5.00 km, 80 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Musil Milan RBK9501 C SK Radioklub Blansko 65.31
H18
6.00 km, 130 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Said Bedřích ZBM9212 C SK Žabovřesky Brno 115.25
H21C
9.00 km, 180 m, 26 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 56.32
2. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 58.22 + 1.50
3. Stehlík Martin ZBM8503 R SK Žabovřesky Brno 64.08 + 7.36
4. Mokrý Stanislav ABM9202 A KOB Moira Brno 65.05 + 8.33
5. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 66.29 + 9.57
6. Ehl Jiří ZBM7701 C SK Žabovřesky Brno 66.37 +10.05
7. Procházka Jiří TBM7633 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 66.39 +10.07
8. Matula Petr ADA8202 C OOB TJ Spartak Adamov 67.11 +10.39
9. Šesták Jakub RBK9001 A SK Radioklub Blansko 67.47 +11.15
10. Henek Vladan VBM8002 R VSK Mendelu Brno 68.30 +11.58
11. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 68.58 +12.26
12. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 70.43 +14.11
13. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 71.12 +14.40
14. Tomeš Petr ZBM7531 C SK Žabovřesky Brno 74.13 +17.41
15. Sebera Václav SFM8302 C Sokol Frýdek - Místek 74.44 +18.12
16. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 74.49 +18.17
17. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 76.03 +19.31
18. Jirka Michal PTE8403 C TJ Sokol Ptení 76.29 +19.57
19. Toman Filip ABM9309 B KOB Moira Brno 76.35 +20.03
20. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 78.07 +21.35
21. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 86.15 +29.43
22. Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko 92.43 +36.11
23. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 93.22 +36.50
24. Vlček Jan C 93.45 +37.13
25. Mareček Jiří RBK5930 C SK Radioklub Blansko 101.29 +44.57
26. Račanský Václav TBM8117 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 101.34 +45.02
Šindelka Antonín RBK7215 C SK Radioklub Blansko abs
Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno abs
MS Vedra David TBM7402 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 64.44 + 8.12
H21D
4.00 km, 90 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 34.55
2. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 38.13 + 3.18
3. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šum 40.02 + 5.07
4. Jordanov Alexandr ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno 43.34 + 8.39
5. Vítek Tomáš XBM7511 C Pell's MTBO team 45.01 +10.06
6. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45.42 +10.47
7. Věžník Antonín ADA9001 B OOB TJ Spartak Adamov 46.16 +11.21
8. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 49.36 +14.41
9. Buchtík Aleš XBM8201 C Pell's MTBO team 50.08 +15.13
10. Zejda Jiří ABM7805 C KOB Moira Brno 50.15 +15.20
11. Kořán Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 53.19 +18.24
12. Baďura Jan BBM6800 C BETA URSUS Orienteering 58.28 +23.33
13. Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno 60.42 +25.47
14. Brodecký Radek RBK8004 C SK Radioklub Blansko 65.12 +30.17
15. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 65.49 +30.54
16. Dolíhal Luděk TBM8506 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 68.04 +33.09
17. Kinc Pavel SBK7448 C KOB Start Blansko 74.39 +39.44
Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno DISK
H35
6.00 km, 130 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 49.44
2. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 51.56 + 2.12
3. Schwab David TBM7401 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 52.47 + 3.03
4. Žáček Zbyněk RBK7101 C SK Radioklub Blansko 54.02 + 4.18
5. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 56.25 + 6.41
6. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 58.24 + 8.40
7. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 58.26 + 8.42
8. Humlíček René UBM7101 C OOB TJ Průkopník Brno 68.05 +18.21
9. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 69.38 +19.54
10. Pospíšil Jiří PBM7401 C TJ Spartak 1. Brněnská 70.03 +20.19
11. Jašek Milan TBM6201 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 73.06 +23.22
12. Starčuk Zenon YBM6202 C Klub turistů a lyžařů Brno 92.11 +42.27
13. Horký Tomáš TBM6747 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 93.01 +43.17
14. Rajnoha Miroslav UBM7104 C OOB TJ Průkopník Brno 94.41 +44.57
Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno abs
H45
5.00 km, 80 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 43.44
2. Svoboda Vladimír VBM5715 C VSK Mendelu Brno 44.58 + 1.14
3. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45.38 + 1.54
4. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 45.58 + 2.14
5. Truhlář Karel ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov 47.37 + 3.53
6. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 48.26 + 4.42
7. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 52.47 + 9.03
8. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55.12 +11.28
9. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57.58 +14.14
10. Hruška Tomáš YBM6401 C Klub turistů a lyžařů Brno 60.29 +16.45
11. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 62.48 +19.04
12. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 63.38 +19.54
13. Pospíšil Aleš YBM6001 C Klub turistů a lyžařů Brno 65.53 +22.09
14. Greguš Miloš LBM6212 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73.08 +29.24
Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno DISK
Mizera Ladislav ROV5301 C OK Rožnov abs
H55
3.00 km, 75 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 45.50
2. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 48.54 + 3.04
3. Šnyrch František ABM4902 C KOB Moira Brno 52.26 + 6.36
4. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 53.46 + 7.56
5. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 54.22 + 8.32
6. Konečný František LBM4031 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 106.37 +60.47
7. Novotný Jan UBM4401 C OOB TJ Průkopník Brno 127.10 +81.20
HDR
3.00 km, 45 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hovořáková Karolína VBM0351 C VSK Mendelu Brno 18.31
2. Vedrová Ela TBM0357 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 23.32 + 5.01
3. Vetiška Michal C 23.38 + 5.07
4. Prášil Tomáš TTR C OOB Třebíč 23.44 + 5.13
5. Račanský Jan UBM0302 C OOB TJ Průkopník Brno 24.57 + 6.26
6. Mazánková Eva C 26.44 + 8.13
6. Račanský Jakub UBM0503 C OOB TJ Průkopník Brno 26.44 + 8.13
8. Blažíkovi V+V C 27.01 + 8.30
9. Procházka David XXX02 C 27.15 + 8.44
10. Gryc Vojtěch TBM C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 27.20 + 8.49
11. Bulgurovská Anička BUL C rodina Bulgurovských a přátelé 31.28 +12.57
12. Taslerová Tereza UBM0352 C OOB TJ Průkopník Brno 31.48 +13.17
13. Bulgurovská Maruška BUL C rodina Bulgurovských a přátelé 32.15 +13.44
14. Čelechovský Matěj UBM0202 C OOB TJ Průkopník Brno 32.18 +13.47
15. Taslerová Martina UBM0751 C OOB TJ Průkopník Brno 34.34 +16.03
16. Horký Jakub VBM0501 C VSK Mendelu Brno 34.53 +16.22
17. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 34.57 +16.26
18. Vlk Lukáš ABM0404 C KOB Moira Brno 35.10 +16.39
19. Bulgurovská Kristýnka BUL C rodina Bulgurovských a přátelé 35.20 +16.49
20. Vlašinová Kristýna BUL C rodina Bulgurovských a přátelé 36.39 +18.08
21. Čelechovská Radka UBM0451 C OOB TJ Průkopník Brno 37.10 +18.39
22. Miková Lenka TBM0460 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 37.32 +19.01
23. Komenda Jakub C 40.00 +21.29
24. Trojánek Adam C 42.22 +23.51
25. Ehl Ondřej ZBM0404 C SK Žabovřesky Brno 44.38 +26.07
26. Eliáš Vojtěch ZBM C SK Žabovřesky Brno 45.06 +26.35
27. Ehlová Martina ZBM C SK Žabovřesky Brno 45.07 +26.36
28. Svobodová Magda a Karolín C 57.17 +38.46
29. Konečná Nikol LBM0551 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58.26 +39.55
30. Schwab Filip TBM0710 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 71.32 +53.01
31. Kubáňová Terezka TBM C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 71.58 +53.27
32. La Carbonara Matteo TBM08 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 72.18 +53.47
Milán Jakub TBM C KOS Tělovýchovná jednota Tesla DISK
Rajnoha Tomáš UBM0303 C OOB TJ Průkopník Brno DISK
Čech Radan TBM0611 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla DISK
Richter Rudolf ADA0600 C OOB TJ Spartak Adamov abs
Jirgl Pavel YBM0301 C Klub turistů a lyžařů Brno abs
Gerzová Veronika XXX C abs
Richterová Julie ADA0351 C OOB TJ Spartak Adamov abs
Tichá Julie ABM0551 C KOB Moira Brno abs
MS Matoušek Šimon ZBM9999 C SK Žabovřesky Brno 44.11 +25.40
P
4.00 km, 80 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 39.33
2. Štěpánský Václav C 44.18 + 4.45
3. Šimek Petr C 47.58 + 8.25
4. Jelůvka Jakub TBM C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 51.32 +11.59
5. Blatný Tomáš ABM9412 C KOB Moira Brno 52.09 +12.36
6. Hlavoň Tomáš C 52.10 +12.37
7. Helán Václav GBM7713 C 53.11 +13.38
8. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 55.00 +15.27
9. Cidlík Zdeněk C 55.48 +16.15
10. Špringl Lumír YBM C Klub turistů a lyžařů Brno 56.34 +17.01
11. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 57.04 +17.31
12. Zedníková Michaela C 60.04 +20.31
13. Starý Břetislav BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD 72.15 +32.42
14. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 72.40 +33.07
15. Koňas Petr C 73.09 +33.36
16. Štěpánksá Sylva C 78.48 +39.15
17. Sošková Renata YBM6651 C Klub turistů a lyžařů Brno 82.39 +43.06
18. Dokulilová Silvie UBM6851 C OOB TJ Průkopník Brno 110.56 +71.23
19. Hrušková Barbora ZBM9354 A SK Žabovřesky Brno 112.44 +73.11
20. Churý František YBM C Klub turistů a lyžařů Brno 115.06 +75.33
Vít Lukáš C DISK
Vlček Jan XXX C abs
Chvátal Lukáš ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno abs
Gerzová Leona XXX C abs
Chmelíková Zuzana VBM9353 B VSK Mendelu Brno abs
Blatný Martin ABM6804 C KOB Moira Brno abs