Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Cena střední Moravy 2010 - E3
Kód závodu
100705109
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Cena střední Moravy 2010 - E3
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
05.07.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Malé Hradisko
Použitá mapa
Chmelík, 1 : 10 000, E=5m
Pořadatel
KON - KOB Konice
Ředitel závodu
Miroslav Hlava
Hlavní rozhodčí
Miroslav Chmelař
Stavitel tratí
Josef Procházka, Daniel Vláčil
Kategorie
D10C
D12A
D14A
D16B
D18B
D21A
D21B
D35B
D35C
D45B
D45C
D55
DH10N
H10C
H12A
H14A
H16B
H18B
H21A
H21B
H35B
H35C
H45B
H45C
H55
H65
HDR
P
D10C
1.20 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kundratová Lucie
JZL0051
C
TJ Jižní svahy Zlín
14:32
2.
Novotná Tereza
ZLH0051
C
OOB TJ Zlaté Hory
15:17
+ 0:45
3.
Korpasová Lucie
LBM0151
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
20:50
+ 6:18
4.
Čížková Eliška
ADA0051
C
OOB TJ Spartak Adamov
28:25
+ 13:53
5.
Rydlová Adéla
TJN0151
C
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
39:08
+ 24:36
D12A
1.60 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Korpasová Tereza
LBM9898
B
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:47
2.
Soldánová Tereza
JPV9899
B
SK Prostějov
18:12
+ 2:25
3.
Novotná Klára
ZLH9851
B
OOB TJ Zlaté Hory
22:43
+ 6:56
D14A
2.60 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hiršová Gabriela
VBM9651
A
VSK Mendelu Brno
28:09
2.
Zemánková Tereza
SRK9752
B
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
28:50
+ 0:41
3.
Čížková Markéta
ADA9652
B
OOB TJ Spartak Adamov
36:46
+ 8:37
4.
Grulichová Lucie
JPV9677
B
SK Prostějov
43:43
+ 15:34
5.
Müllerová Kristýna
KON9771
B
KOB Konice
45:55
+ 17:46
6.
Langerová Adéla
KON9671
B
KOB Konice
55:44
+ 27:35
7.
Chaillard Dana
115
C
Zencakovi
69:15
+ 41:06
Kašparová Zuzka
SSU9661
A
SK Severka Šumperk
DISK
D16B
3.30 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Procházková Marie
KAM9554
A
SK Kamenice
33:33
2.
Vítková Lucie
PTE9474
B
TJ Sokol Ptení
36:23
+ 2:50
3.
Jeřábková Zuzana
UOL9453
B
SK UP Olomouc
42:11
+ 8:38
4.
Neumannová Anna
STE9456
B
SK SKI-OB Šternberk
52:34
+ 19:01
5.
Krajcarová Soňa
SKM9551
C
KOB Směr Kroměříž
53:12
+ 19:39
Bucká Karolína
ABR9553
B
A-team Bruntál
DISK
D18B
4.50 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tesařová Markéta
ZBM9456
A
SK Žabovřesky Brno
42:10
2.
Koporová Petra
ZBM9353
A
SK Žabovřesky Brno
42:17
+ 0:07
3.
Jemelíková Denisa
ZBM9351
A
SK Žabovřesky Brno
43:48
+ 1:38
4.
Hrušková Barbora
ZBM9354
A
SK Žabovřesky Brno
50:09
+ 7:59
5.
Křečková Lenka
ZPV9271
A
KOB Železárny Prostějov
50:34
+ 8:24
6.
Koblihová Barbora
UOL9357
C
SK UP Olomouc
76:57
+ 34:47
Mrázová Pavla
KAM9350
A
SK Kamenice
DISK
D21A
5.50 km, 25 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bucká Martina
ABR8651
C
A-team Bruntál
48:26
2.
Janošíková Lenka
UOL7651
C
SK UP Olomouc
50:41
+ 2:15
3.
Svobodová Barbora
TJN8952
C
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
52:28
+ 4:02
4.
Svobodová Jitka
DCE7450
C
KOB Dobřichovice
53:58
+ 5:32
5.
Hrobařová Lenka
SRK7751
R
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
54:09
+ 5:43
6.
Králová Michaela
CTB7959
C
SK OB Chotěboř
56:04
+ 7:38
7.
Rydlová Magda
TJN6850
C
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
62:58
+ 14:32
8.
Choutková Magdalena
SOB8851
C
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí
63:57
+ 15:31
9.
Skyvová Kristýna
STE7054
C
SK SKI-OB Šternberk
67:23
+ 18:57
Ratkovská Lenka
TTR8551
C
OOB Třebíč
DISK
D21B
4.40 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mudráková Tereza
LCE7252
C
OOB TJ Slovan Luhačovice
50:18
2.
Kokaislová Eva
LPU7956
C
OK Lokomotiva Pardubice
52:56
+ 2:38
3.
Pilgrová Jana
CET8251
C
TJ Loko Česká Třebová
53:22
+ 3:04
4.
Bednářová Michala
VAM8951
C
OOB Vamberk
55:07
+ 4:49
5.
Janečková Adriana
CEL9161
B
TJ Sokol Čelechovice na Hané
57:25
+ 7:07
6.
Richterová Nataša
ADA7451
C
OOB TJ Spartak Adamov
59:43
+ 9:25
7.
Švejcarová Daniela
PBM7375
C
TJ Spartak 1. Brněnská
64:15
+ 13:57
8.
Boháčová Lucie
PTE8771
C
TJ Sokol Ptení
68:26
+ 18:08
9.
Krejčí Veronika
JPV8077
C
SK Prostějov
72:03
+ 21:45
10.
Pavelková Kateřina
LPU8560
C
OK Lokomotiva Pardubice
75:27
+ 25:09
11.
Sluková Dagmar
SBK7461
C
KOB Start Blansko
80:58
+ 30:40
12.
Tomanová Veronika
LBM7751
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
90:59
+ 40:41
Korpasová Ivana
LBM7362
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
DISK
D35B
4.50 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vandasová Markéta
VAM7250
C
OOB Vamberk
44:34
2.
Jemelíková Lada
VBM6555
C
VSK Mendelu Brno
45:02
+ 0:28
3.
Kašparová Ivana
SSU6951
C
SK Severka Šumperk
47:16
+ 2:42
4.
Škorpilová Jana
VSP7455
C
USK Praha
49:17
+ 4:43
5.
Klapalová Jana
VAM6451
C
OOB Vamberk
51:13
+ 6:39
6.
Procházková Alexandra
LPU7051
C
OK Lokomotiva Pardubice
52:38
+ 8:04
7.
Štreglová Andrea
VRL7552
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
52:58
+ 8:24
8.
Karásková Marcela
ZPV6970
C
KOB Železárny Prostějov
54:17
+ 9:43
9.
Soldánová Karin
JPV6971
C
SK Prostějov
57:56
+ 13:22
10.
Mutinská Zdeňka
HVC6453
C
SK Hlinsko
58:13
+ 13:39
11.
Kamarytová Martina
MLA6651
C
MLOK Mariánské Lázně
58:35
+ 14:01
12.
Hrušková Lenka
YBM6251
C
Klub turistů a lyžařů Brno
58:48
+ 14:14
13.
Veverková Yveta
VAM6452
C
OOB Vamberk
58:50
+ 14:16
14.
Chaillard Markéta
115
C
Zencakovi
59:41
+ 15:07
15.
Rykalová Jitka
VAM7251
C
OOB Vamberk
60:05
+ 15:31
16.
Jeřábková Jana
OOL6954
C
SK Haná orienteering
66:38
+ 22:04
17.
Sedláčková Jana
HLV7060
C
OOB TJ Sokol Holešov
77:38
+ 33:04
18.
Bínová Kateřina
MLA6754
C
MLOK Mariánské Lázně
88:01
+ 43:27
19.
Kriegelsteinová Jelena
ONO6450
C
SKOB Ostrov
88:20
+ 43:46
Hašková Eva
VPM7352
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
Hiršová Marcela
VBM7079
C
VSK Mendelu Brno
DISK
D35C
3.40 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Wurzelová Dana
OSN6654
C
SK OS Nové Město n. M.
42:38
2.
Vidmuchová Martina
PTE7175
C
TJ Sokol Ptení
45:53
+ 3:15
3.
Zemánková Eva
SRK7452
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
50:12
+ 7:34
4.
Peřinková Irena
BBM6550
C
BETA URSUS Orienteering
50:53
+ 8:15
5.
Háková Eva
NPA6951
C
SK lyžování a OB Nová Paka
52:45
+ 10:07
6.
Vláčilová Kateřina
JPV
C
SK Prostějov
53:22
+ 10:44
7.
Kosová Michaela
SRK6752
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
55:12
+ 12:34
8.
Valachová Jana
LPU6654
C
OK Lokomotiva Pardubice
55:36
+ 12:58
9.
Ženčáková Marie
112
C
60:26
+ 17:48
10.
Tesařová Jitka
RBK6451
C
SK Radioklub Blansko
66:21
+ 23:43
11.
Vítková Miroslava
PTE6952
C
TJ Sokol Ptení
81:17
+ 38:39
Kundratová Jana
JZL7351
C
TJ Jižní svahy Zlín
DISK
D45B
3.40 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bravená Alexandra
VBM6155
C
VSK Mendelu Brno
41:51
2.
Ostřanská Iveta
SSU6591
C
SK Severka Šumperk
43:09
+ 1:18
3.
Miturová Radka
MLA6552
C
MLOK Mariánské Lázně
43:37
+ 1:46
4.
Králová Zdenka
SSU6091
C
SK Severka Šumperk
43:44
+ 1:53
5.
Štrajtová Zuzana
UOL6452
C
SK UP Olomouc
45:30
+ 3:39
6.
Mrázová Pavla
DCE5550
C
KOB Dobřichovice
45:51
+ 4:00
Procházková Miluše
DCE5450
C
KOB Dobřichovice
DISK
D45C
2.70 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kiprá Zdenka
SBR6550
C
SKOB Bruntál
32:30
2.
Czaschová Irena
SBR6150
C
SKOB Bruntál
33:59
+ 1:29
3.
Kobližková Hana
ZAM5851
C
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
36:43
+ 4:13
4.
Matyášová Lenka
LBM6460
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
44:44
+ 12:14
5.
Křížová Zdenka
PZR5051
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
46:42
+ 14:12
6.
Zelenková Lenka
PHK6152
C
OK 99 Hradec Králové
48:10
+ 15:40
7.
Künstlerová Milada
UOL5651
C
SK UP Olomouc
50:21
+ 17:51
8.
Weisbauerová Blanka
LPU6351
C
OK Lokomotiva Pardubice
50:40
+ 18:10
9.
Chmelařová Blanka
JPV
C
SK Prostějov
51:14
+ 18:44
10.
Felklová Jarmila
112
C
59:55
+ 27:25
11.
Jelínková Dagmar
TZL5757
C
SKOB Zlín
66:37
+ 34:07
Jalová Marie
RBK5761
C
SK Radioklub Blansko
DISK
Hrabicová Iva
OOP6150
C
TJ Opava
DISK
D55
2.70 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolaříková Věra
SBK5251
C
KOB Start Blansko
35:08
2.
Salajková Věra
LBM5558
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
41:56
+ 6:48
3.
Tvrdková Eva
LBE5150
C
TJ Lokomotiva Beroun
42:22
+ 7:14
4.
Stupalová Jana
JHB5451
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
42:46
+ 7:38
5.
Opavová Stanislava
MLA5451
C
MLOK Mariánské Lázně
50:58
+ 15:50
6.
Cigošová Anna
TBM5253
C
KOS TJ Tesla Brno
51:07
+ 15:59
7.
Suchánková Libuše
SOP4851
C
OOB TJ Slezan Opava
51:29
+ 16:21
8.
Novotná Ludmila
OOP4850
C
TJ Opava
52:47
+ 17:39
9.
Nováková Jana
NPA5552
C
SK lyžování a OB Nová Paka
54:58
+ 19:50
10.
Orálková Libuše
TTR5351
C
OOB Třebíč
58:57
+ 23:49
11.
Ohnoutková Ludmila
JPV
C
SK Prostějov
66:24
+ 31:16
12.
Podhorská Věra
FJI5252
C
SK Free Jihlava
81:10
+ 46:02
13.
Boučková Ludmila
OCB4351
C
Orienteering club České Budějovice
81:51
+ 46:43
Horynová Eva
TZL5254
C
SKOB Zlín
DISK
Kalibánová Jiřina
NPA5351
C
SK lyžování a OB Nová Paka
DISK
Nedvídková Jitka
DLT5151
C
KrOB Rozmarýn Litoměřice
DISK
DH10N
1.20 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kundrata Jan
JZL0201
C
TJ Jižní svahy Zlín
15:18
2.
Hák Petr
NPA0301
C
SK lyžování a OB Nová Paka
15:53
+ 0:35
3.
Tomášek Ondřej
CEL
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
17:41
+ 2:23
4.
Beneš Jindřich
KON
C
KOB Konice
19:21
+ 4:03
5.
Hašek Adam
VPM0101
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
20:02
+ 4:44
6.
Honkyš Jan
JPV
C
SK Prostějov
21:31
+ 6:13
7.
Rydlová Magdaléna
TJN0251
C
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
21:57
+ 6:39
8.
Zemánek Mikuláš
SRK0201
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
22:03
+ 6:45
H10C
1.20 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hašek Jan
VPM0001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
10:39
2.
Bořánek Michal
STE0007
C
SK SKI-OB Šternberk
14:37
+ 3:58
3.
Adámek Filip
ABM0101
C
KOB Moira Brno
25:05
+ 14:26
4.
Svobodník Pavel
UOL0008
C
SK UP Olomouc
31:07
+ 20:28
5.
Karásek Adam
ZPV0001
C
KOB Železárny Prostějov
32:00
+ 21:21
Karásek Matyáš
ZPV0302
C
KOB Železárny Prostějov
DISK
H12A
1.90 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kočí Josef
KON9824
B
KOB Konice
22:54
2.
Kašpar Petr
SSU9911
B
SK Severka Šumperk
29:11
+ 6:17
3.
Pravda Vojtěch
SBR9801
C
SKOB Bruntál
39:20
+ 16:26
4.
Beneš Miroslav
KON9915
C
KOB Konice
43:44
+ 20:50
5.
Janečka Viktor
JPV9917
C
SK Prostějov
44:26
+ 21:32
Allwinger Herwig
111
C
DISK
Němeček Kryštof
PLU9917
C
TJ Sokol Plumlov
DISK
MS
Peřinka Šimon
BBM9700
C
BETA URSUS Orienteering
35:00
+ 12:06
H14A
3.30 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dvorský Petr
SKM9601
A
KOB Směr Kroměříž
28:35
2.
Ptáček Pavel
BBM9600
A
BETA URSUS Orienteering
31:26
+ 2:51
3.
Sedláček Ondřej
HLV9732
A
OOB TJ Sokol Holešov
36:30
+ 7:55
4.
Žovinec Lukáš
UOL9605
B
SK UP Olomouc
38:45
+ 10:10
5.
Ptáček Patrik
BBM9800
B
BETA URSUS Orienteering
41:10
+ 12:35
6.
Otruba Vojtěch
PLU9717
B
TJ Sokol Plumlov
46:56
+ 18:21
7.
Ash Adam
OCB9701
B
Orienteering club České Budějovice
50:37
+ 22:02
8.
Honkyš Pavel
JPV9707
C
SK Prostějov
66:02
+ 37:27
H16B
4.30 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mudrák Štěpán
LCE9601
A
OOB TJ Slovan Luhačovice
35:01
2.
Sklenář Martin
SBR9501
A
SKOB Bruntál
35:22
+ 0:21
3.
Valášek Jan
KAM9400
A
SK Kamenice
35:27
+ 0:26
4.
Dvorský Vojtěch
SKM9401
B
KOB Směr Kroměříž
38:49
+ 3:48
5.
Chmelař Martin
JPV9505
A
SK Prostějov
39:28
+ 4:27
6.
Záděra Pavel
BBM9500
A
BETA URSUS Orienteering
40:20
+ 5:19
7.
Krajcar Ivo
SKM9501
B
KOB Směr Kroměříž
42:00
+ 6:59
8.
Pavlík Marek
ZLH9501
C
OOB TJ Zlaté Hory
43:07
+ 8:06
9.
Fajkus Radim
JPV9509
B
SK Prostějov
45:43
+ 10:42
10.
Chaillard Fabien
115
C
Zencakovi
49:01
+ 14:00
11.
Lauda Štěpán
JPV95
C
SK Prostějov
51:46
+ 16:45
12.
Bouček Jakub
OCB9501
B
Orienteering club České Budějovice
72:31
+ 37:30
H18B
6.30 km, 27 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kamaryt Michal
MLA9205
B
MLOK Mariánské Lázně
73:15
2.
Prášek Přemysl
KAM9305
B
SK Kamenice
85:31
+ 12:16
3.
Ostřanský Filip
ASU9243
A
Magnus Orienteering
90:44
+ 17:29
H21A
7.50 km, 30 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
53:03
2.
Bravený Vít
ZBM9102
R
SK Žabovřesky Brno
53:19
+ 0:16
3.
Petras Tomáš
VAM8801
C
OOB Vamberk
55:01
+ 1:58
4.
Klapal Jan
LPU9006
R
OK Lokomotiva Pardubice
58:14
+ 5:11
5.
Veverka Tomáš
VAM8401
C
OOB Vamberk
58:47
+ 5:44
6.
Mockunas Leonas
114
C
Felklovi
60:47
+ 7:44
7.
Šesták Jakub
RBK9001
A
SK Radioklub Blansko
61:28
+ 8:25
8.
Kamaryt Tomáš
VPM8807
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
61:38
+ 8:35
9.
Kazda Adam
ZBM9104
A
SK Žabovřesky Brno
61:45
+ 8:42
10.
Ptáček Pavel
BBM6508
C
BETA URSUS Orienteering
62:46
+ 9:43
11.
Štregl Petr
VRL7303
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
63:08
+ 10:05
12.
Fiala Jan
BBM7205
C
BETA URSUS Orienteering
64:22
+ 11:19
13.
Zelenka Tomáš
PHK9001
A
OK 99 Hradec Králové
65:18
+ 12:15
14.
Štrajt Michal
TBM8903
R
KOS TJ Tesla Brno
65:25
+ 12:22
15.
Zdražil Tomáš
116
C
Sklenarovi
70:54
+ 17:51
16.
Klapal Michal
VAM8802
C
OOB Vamberk
71:19
+ 18:16
17.
Kříž Lukáš
TTR8201
C
OOB Třebíč
73:23
+ 20:20
18.
Kříž Ondřej
PZR8001
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
90:22
+ 37:19
19.
Pilgr Luděk
CET7601
C
TJ Loko Česká Třebová
101:22
+ 48:19
Klášterecký Tomáš
CET8102
C
TJ Loko Česká Třebová
DISK
H21B
5.70 km, 24 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirka Michal
PTE8403
C
TJ Sokol Ptení
49:08
2.
Šindelka Antonín
RBK7215
C
SK Radioklub Blansko
50:57
+ 1:49
3.
Král Aleš
CTB7801
C
SK OB Chotěboř
52:15
+ 3:07
4.
Novotný Tomáš
ZLH7001
C
OOB TJ Zlaté Hory
52:47
+ 3:39
5.
Matyšek Radoslav
PLU8007
C
TJ Sokol Plumlov
52:58
+ 3:50
6.
Trávníček Jan
UOL7501
C
SK UP Olomouc
54:55
+ 5:47
7.
Vlach Jan
JPV8237
C
SK Prostějov
56:05
+ 6:57
8.
Minařík Luboš
TBM5711
C
KOS TJ Tesla Brno
57:13
+ 8:05
9.
Špičák František
CEL8039
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
57:29
+ 8:21
10.
Vaněk Petr
ZBP7302
C
SK Zbraslav OOB
62:23
+ 13:15
11.
Věžník Antonín
ADA9001
B
OOB TJ Spartak Adamov
66:05
+ 16:57
12.
Nováček Radek
TTR8701
C
OOB Třebíč
66:29
+ 17:21
13.
Kokaisl Tomáš
LPU7820
C
OK Lokomotiva Pardubice
66:42
+ 17:34
14.
Duch Zdeněk
LPU8306
C
OK Lokomotiva Pardubice
67:17
+ 18:09
15.
Oujeský Tomáš
ADA7433
C
OOB TJ Spartak Adamov
67:36
+ 18:28
16.
Jirásek Jakub
TTR8601
C
OOB Třebíč
69:14
+ 20:06
17.
Toman Ondřej
LBM7517
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
70:32
+ 21:24
18.
Hendrych Pavel
ZLH8703
C
OOB TJ Zlaté Hory
71:22
+ 22:14
19.
Špičák František
CEL5628
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
71:29
+ 22:21
20.
Dvorský Václav
SKM9101
B
KOB Směr Kroměříž
75:01
+ 25:53
21.
Pešek Kamil
CET8002
C
TJ Loko Česká Třebová
75:09
+ 26:01
22.
Borovička Milan
FSP6104
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
78:18
+ 29:10
23.
Bubla Jiří
UOL
C
SK UP Olomouc
86:39
+ 37:31
Randík Jan
SOB8703
C
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí
DISK
Dostál Ondřej
JPV
C
SK Prostějov
DISK
Brodecký Radek
RBK8004
C
SK Radioklub Blansko
DISK
H35B
6.30 km, 27 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Allwinger Herwig
111
C
52:32
2.
Vandas Luděk
VAM6601
C
OOB Vamberk
52:51
+ 0:19
3.
Otruba Marek
PLU7417
C
TJ Sokol Plumlov
52:57
+ 0:25
4.
Soldán Vladimír
JPV6526
C
SK Prostějov
58:46
+ 6:14
5.
Šuráň René
LCE7034
C
OOB TJ Slovan Luhačovice
62:58
+ 10:26
6.
Mutinský Viktor
HVC6503
C
SK Hlinsko
64:14
+ 11:42
7.
Jeřábek Luboš
JPV6112
C
SK Prostějov
64:46
+ 12:14
8.
Valenta Jiří
LCE6301
C
OOB TJ Slovan Luhačovice
67:07
+ 14:35
9.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
C
SK Severka Šumperk
67:40
+ 15:08
10.
Rydl Jiří
TJN7000
C
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
68:12
+ 15:40
11.
Sedláček Jaroslav
HLV6404
C
OOB TJ Sokol Holešov
69:43
+ 17:11
12.
Čížek Petr
ADA7101
C
OOB TJ Spartak Adamov
76:33
+ 24:01
13.
Holec Honza
MOV6701
C
SKOB Ostrava
79:26
+ 26:54
14.
Kamaryt Miloš
MLA6404
C
MLOK Mariánské Lázně
80:23
+ 27:51
15.
Karásek Martin
ZPV7301
C
KOB Železárny Prostějov
87:01
+ 34:29
16.
Procházka Antonín
DCE5500
C
KOB Dobřichovice
87:03
+ 34:31
17.
Bína Pavel
MLA6708
C
MLOK Mariánské Lázně
100:26
+ 47:54
18.
Cepek Pavel
113
C
102:20
+ 49:48
19.
Dědek Miroslav
ONO6000
C
SKOB Ostrov
169:49
+ 117:17
Choutka Jaroslav
SOB6301
C
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí
DISK
H35C
4.40 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janeček Jiří
CEL6827
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
39:16
2.
Adámek Libor
ABM6707
C
KOB Moira Brno
39:39
+ 0:23
3.
Hubáček Martin
CEL7015
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
47:11
+ 7:55
4.
Tomášek Jiří
CEL6426
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
48:07
+ 8:51
5.
Vítek Zbyněk
PTE6622
C
TJ Sokol Ptení
48:39
+ 9:23
6.
Jalový Vlastimil
RBK6120
C
SK Radioklub Blansko
51:50
+ 12:34
7.
Sluka Miroslav
SBK7207
C
KOB Start Blansko
56:32
+ 17:16
8.
Kos Michal
SRK6802
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
61:47
+ 22:31
9.
Synek Michal
UOL7508
C
SK UP Olomouc
62:08
+ 22:52
H45B
4.30 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škorpil Martin
VSP5700
C
USK Praha
39:23
2.
Hirš Libor
VBM6000
C
VSK Mendelu Brno
43:17
+ 3:54
3.
Šebesta Vlastislav
TBM5807
C
KOS TJ Tesla Brno
49:11
+ 9:48
4.
Dvorský Ilja
SKM6103
C
KOB Směr Kroměříž
51:42
+ 12:19
5.
Hošek Ladislav
SCP6001
C
OK Sparta Praha
53:42
+ 14:19
6.
Hruška Tomáš
YBM6401
C
Klub turistů a lyžařů Brno
63:45
+ 24:22
7.
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK UP Olomouc
64:00
+ 24:37
Šváb Jan
VSP5801
C
USK Praha
DISK
Wurzel Břetislav
OSN6005
C
SK OS Nové Město n. M.
DISK
Valach Petr
LPU6505
C
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
H45C
3.90 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ženčák Jaroslav
112
C
40:14
2.
Hostaš Zdeněk
VAM6403
C
OOB Vamberk
42:25
+ 2:11
3.
Višňa Milan
STE5904
C
SK SKI-OB Šternberk
42:36
+ 2:22
4.
Rykala Karel
VAM6401
C
OOB Vamberk
44:06
+ 3:52
5.
Korpas Jaroslav
LBM6113
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
45:03
+ 4:49
6.
Patočka Petr
BBM6300
C
BETA URSUS Orienteering
47:03
+ 6:49
7.
Bucký Josef
ABR6001
C
A-team Bruntál
47:12
+ 6:58
8.
Vrábel Jaromír
SBR6102
C
SKOB Bruntál
48:42
+ 8:28
9.
Procházka Radek
LPU6504
C
OK Lokomotiva Pardubice
48:55
+ 8:41
10.
Matyáš Petr
LBM6110
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
50:15
+ 10:01
11.
Vojtášek Jan
SBR5301
C
SKOB Bruntál
51:23
+ 11:09
12.
Felkl Luděk
112
C
57:44
+ 17:30
13.
Jalový Jaroslav
RBK5719
C
SK Radioklub Blansko
62:19
+ 22:05
Vlach Josef
KON6431
C
KOB Konice
DISK
H55
3.90 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kalibán Jaroslav
NPA5101
C
SK lyžování a OB Nová Paka
36:52
2.
Farář Jaroslav
VRL5002
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
38:51
+ 1:59
3.
Chmelík Aleš
VBM4732
C
VSK Mendelu Brno
41:27
+ 4:35
4.
Jaroš Vladimír
DCE5400
C
KOB Dobřichovice
43:19
+ 6:27
5.
Babický Tomáš
DLT5001
C
KrOB Rozmarýn Litoměřice
44:26
+ 7:34
6.
Koudelný Jiří
TTR5401
C
OOB Třebíč
44:33
+ 7:41
7.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK UP Olomouc
45:01
+ 8:09
8.
Kolařík Zdeněk
SBK5406
C
KOB Start Blansko
45:37
+ 8:45
9.
Hrobař Rudolf
SRK4702
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
46:47
+ 9:55
10.
Žaludek Jindřich
JZL5400
C
TJ Jižní svahy Zlín
46:52
+ 10:00
11.
Blažek Václav
SBR4701
C
SKOB Bruntál
47:52
+ 11:00
12.
Věžník Antonín
ADA5505
C
OOB TJ Spartak Adamov
47:59
+ 11:07
13.
Novák Karel
NPA5001
C
SK lyžování a OB Nová Paka
48:39
+ 11:47
14.
Sklenář Antonín
STE4801
C
SK SKI-OB Šternberk
49:27
+ 12:35
15.
Jelínek Vít
TZL5102
C
SKOB Zlín
49:55
+ 13:03
16.
Novotný Stanisl
OOP4800
C
TJ Opava
50:03
+ 13:11
17.
Blecha Ladislav
FJI5106
C
SK Free Jihlava
52:27
+ 15:35
18.
Ptáček Ladislav
BBM5300
C
BETA URSUS Orienteering
52:54
+ 16:02
19.
Orálek Miroslav
TTR5201
C
OOB Třebíč
53:20
+ 16:28
20.
Ševčík Břetislav
OOP5001
C
TJ Opava
57:34
+ 20:42
21.
Denemarek Oldřich
BBM5100
C
BETA URSUS Orienteering
59:16
+ 22:24
22.
Henek Milan
RBK5307
C
SK Radioklub Blansko
60:32
+ 23:40
23.
Třasák Milan
LPU5206
C
OK Lokomotiva Pardubice
63:03
+ 26:11
24.
Pilc Oldřich
ZPV5100
C
KOB Železárny Prostějov
64:06
+ 27:14
25.
Štregl Tomáš
VRL5001
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
70:25
+ 33:33
26.
Kříž Pavel
PZR4800
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
79:58
+ 43:06
Pospíšil Jaromír
PZR4417
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
DISK
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
C
TJ Lokomotiva Beroun
DISK
H65
3.90 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Oldřich
VOV4401
C
VSK VŠB TU Ostrava
49:59
2.
Havlík Jaroslav
SJC3601
C
Sportcentrum Jičín
50:28
+ 0:29
3.
Sklenář Jan
MLA4201
C
MLOK Mariánské Lázně
50:58
+ 0:59
4.
Fišák Jan
MLA4401
C
MLOK Mariánské Lázně
52:25
+ 2:26
5.
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
54:50
+ 4:51
6.
Bouček Václav
OCB4101
C
Orienteering club České Budějovice
58:18
+ 8:19
7.
Boudný Zdeněk
SJI3709
C
OK Jihlava
58:19
+ 8:20
8.
Gřunděl Ivan
SJH4201
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
65:42
+ 15:43
9.
Šmrha František
SJI4138
C
OK Jihlava
109:09
+ 59:10
Bradáč Jaroslav
LCE4412
C
OOB TJ Slovan Luhačovice
DISK
Hanák Milan
FSP3400
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
DISK
HDR
1.20 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chmelař Jan
C
14:21
2.
Vondra Tomáš
FSP
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
17:35
+ 3:14
3.
Král Adam
CTB0501
C
SK OB Chotěboř
21:04
+ 6:43
4.
Mudráková Eliška
LCE
C
OOB TJ Slovan Luhačovice
21:05
+ 6:44
5.
Chmelař Pavel
C
21:23
+ 7:02
6.
Štregl Matyáš
VRL0301
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
22:48
+ 8:27
7.
Urbanová Monika
UOL6351
C
SK UP Olomouc
23:02
+ 8:41
8.
Oujeský Lukáš
ADA
C
OOB TJ Spartak Adamov
23:09
+ 8:48
9.
Hošťálková Barbora
C
23:57
+ 9:36
10.
Černohorský Vladimír
C
27:32
+ 13:11
11.
Allwinger Otto
111
C
29:13
+ 14:52
11.
Háková Valentina
NPA0551
C
SK lyžování a OB Nová Paka
29:13
+ 14:52
13.
Tomanová Eliška
LBM0651
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
30:20
+ 15:59
14.
Novotný Erik
ZLH0301
C
OOB TJ Zlaté Hory
30:46
+ 16:25
15.
Vondrová Eliška
FSP
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
31:35
+ 17:14
16.
Synek Michal
UOL
C
SK UP Olomouc
42:02
+ 27:41
17.
Plesková Tereza
KON
C
KOB Konice
42:31
+ 28:10
18.
Sedláček Martin
ZBP
C
SK Zbraslav OOB
46:08
+ 31:47
19.
Suchánek Dušan
SOP7001
C
OOB TJ Slezan Opava
46:37
+ 32:16
20.
Skoumalová Josefína
KON
C
KOB Konice
46:51
+ 32:30
21.
Vavrdová Karolína
PTE
C
TJ Sokol Ptení
54:33
+ 40:12
P
3.30 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zbranek Roman
ASU8808
R
Magnus Orienteering
21:01
2.
Hájek Adam
KAM9202
B
SK Kamenice
25:35
+ 4:34
3.
Věžník Václav
ADA9201
C
OOB TJ Spartak Adamov
33:04
+ 12:03
4.
Daněk Roman
SBK7541
C
KOB Start Blansko
33:19
+ 12:18
5.
Zaydlar Tomáš
ABR
C
A-team Bruntál
34:25
+ 13:24
6.
Chmelaýová Radka
C
36:01
+ 15:00
7.
Štípek Rostislav
TZL5702
C
SKOB Zlín
38:47
+ 17:46
8.
Jeřábek Petr
OOL6702
C
SK Haná orienteering
41:10
+ 20:09
9.
Ševčík František
C
42:00
+ 20:59
10.
Zbraňková Magda
STE7352
C
SK SKI-OB Šternberk
44:29
+ 23:28
11.
Nechuta Milan
PZR7007
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
44:51
+ 23:50
12.
Zavadilová Simona
PTE
C
TJ Sokol Ptení
45:45
+ 24:44
13.
Pavlíková Hana
ZLH5950
C
OOB TJ Zlaté Hory
46:37
+ 25:36
14.
Nechutová Alena
PZR6969
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
50:12
+ 29:11
15.
Zelenka Martin
PHK
C
OK 99 Hradec Králové
52:34
+ 31:33
16.
Jarošová Klára
DCE
C
KOB Dobřichovice
54:26
+ 33:25
17.
Bartoník Marek
C
55:44
+ 34:43
18.
Brabencová Alena
C
57:01
+ 36:00
19.
Chmelíková Zuzana
VBM9353
B
VSK Mendelu Brno
57:51
+ 36:50
20.
Stupalová Tamara
JHB8852
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
58:40
+ 37:39
21.
Kopečná Markéta
TTR
C
OOB Třebíč
68:43
+ 47:42
22.
Dvořáček Ondřej
XXX
C
76:27
+ 55:26
23.
Bartoníková Marta
C
77:47
+ 56:46
24.
Červenka Jiří
MLA5804
C
MLOK Mariánské Lázně
87:41
+ 66:40
25.
Svobodník Pavel
UOL7608
C
SK UP Olomouc
91:46
+ 70:45
26.
Churý František
C
159:06
+ 138:05
Osička Karel
C
DISK
Žáková Renáta
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Švec Jaromír
118
C
DISK
Šubrt Zdeněk
UOL4201
C
SK UP Olomouc
DISK
Jireš František
PHK
C
OK 99 Hradec Králové
DISK
Richter Rudolf
ADA5113
C
OOB TJ Spartak Adamov
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz