Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 7. závod Ligy Vysočiny 2010
Kód závodu
100522000
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
7. závod Ligy Vysočiny 2010
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
22.05.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Vojtěchov
Použitá mapa
Zubří východ
Pořadatel
OSN - SK OS Nové Město n. M.
Ředitel závodu
Břetislav Wurzel
Hlavní rozhodčí
Radan Kamenický
Stavitel tratí
Tobiáš Kamenický
Kategorie
D10
D10N
D12
D14
D16
D18
D21C
D21D
D35
D45
D55
H10
H10N
H12
H14
H16
H18
H21C
H21D
H35
H45
H55
H65
HDR
P
D10
2.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hojná Eliška
SJH0052
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
31.48
2.
Foltýnová Eva
SJI0051
C
OK Jihlava
41.29
+ 9.41
D10N
4.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zlesáková Adéla
CHT0151
C
SK Chrast
40.38
2.
Vacková Anna
CHT0051
C
SK Chrast
66.28
+25.50
D12
3.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hojná Dominika
SJH9852
B
TJ Slovan Jindřichův Hradec
34.21
2.
Nechutová Aneta
PZR9951
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
44.08
+ 9.47
3.
Švecová Veronika
JHB9952
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
52.25
+18.04
4.
Dvořáková Klára
CHT9852
C
SK Chrast
66.15
+31.54
Cafourková Barbora
PZR9852
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
DISK
Doležalová Anežka
CHT9851
C
SK Chrast
DISK
D14
3.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tůnová Adéla
PZR9751
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
44.16
2.
Peňázová Veronika
SJH9752
B
TJ Slovan Jindřichův Hradec
50.16
+ 6.00
3.
Parkanová Veronika
SJH9751
B
TJ Slovan Jindřichův Hradec
60.23
+16.07
D16
4.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubičková Bára
SJH9551
B
TJ Slovan Jindřichův Hradec
49.18
2.
Fialová Věra
TTR9451
C
OOB Třebíč
74.19
+25.01
MS
Pelz Jaromír
PZR
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
DISK
D18
6.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Urbanová Johana
PZR9251
B
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
52.37
2.
Teplá Barbora
SJI9351
B
OK Jihlava
59.32
+ 6.55
3.
Šanderová Martina
SJI9252
C
OK Jihlava
67.12
+14.35
D21C
7.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Polednová Hana
RUZ8051
C
TJ Růžená
56.15
2.
Švecová Iva
CHT7151
C
SK Chrast
60.05
+ 3.50
3.
Rosecká Alena
PZR5654
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
65.58
+ 9.43
4.
Matrasová Vendula
CHT8251
C
SK Chrast
70.05
+13.50
5.
Musilová Kristýna
CHT8551
C
SK Chrast
73.18
+17.03
6.
Nešporová Marie
TTR7251
C
OOB Třebíč
73.26
+17.11
7.
Beránková Iveta
JHB8460
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
74.39
+18.24
8.
Šťastná Lenka
CTB8351
C
SK OB Chotěboř
75.21
+19.06
9.
Králová Iveta
JHB8952
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
75.54
+19.39
10.
Hercigová Anna
JHB9159
B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
80.27
+24.12
11.
Píšová Lucie
SJH8151
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
85.30
+29.15
12.
Lazárková Dita
RUZ8753
C
TJ Růžená
94.15
+38.00
Švejcarová Daniela
PBM7375
C
TJ Spartak 1. Brněnská
DISK
D21D
4.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vacková Petra
CHT7851
C
SK Chrast
58.50
2.
Kubičková Martina
SJH7951
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
63.06
+ 4.16
Šťastná Hana
CTB7051
C
SK OB Chotěboř
DISK
D35
6.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čechová Zuzana
SJI6951
C
OK Jihlava
48.41
2.
Doleželová Iva
PZR7171
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
55.08
+ 6.27
3.
Benešová Iva
SJH7051
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
55.56
+ 7.15
4.
Voborníková Eva
CTB6851
C
SK OB Chotěboř
56.01
+ 7.20
5.
Švecová Marcela
JHB7351
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
59.25
+10.44
6.
Hrušková Lenka
YBM6251
C
Klub turistů a lyžařů Brno
60.10
+11.29
7.
Mutinská Zdeňka
HVC6453
C
SK Hlinsko
62.29
+13.48
8.
Zlesáková Stanislava
CHT7352
C
SK Chrast
63.49
+15.08
9.
Hojná Tereza
SJH6951
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
67.04
+18.23
10.
Šťastná Alena
CTB7351
C
SK OB Chotěboř
71.10
+22.29
11.
Peřinková Irena
BBM6550
C
BETA URSUS Orienteering
83.10
+34.29
12.
Nechutová Alena
PZR6969
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
85.02
+36.21
D45
4.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klusáčková Jitka
TTR6152
C
OOB Třebíč
38.41
2.
Jansová Alena
CHT5852
C
SK Chrast
43.40
+ 4.59
3.
Šaterová Monika
SJI6551
C
OK Jihlava
47.15
+ 8.34
4.
Syslová Iva
TTR6151
C
OOB Třebíč
49.23
+10.42
5.
Petráčková Zuzana
SJI6552
C
OK Jihlava
50.00
+11.19
6.
Slámová Hana
TBM4951
C
KOS TJ Tesla Brno
50.31
+11.50
7.
Kolaříková Věra
SBK5251
C
KOB Start Blansko
50.45
+12.04
8.
Fialová Dana
TTR6153
C
OOB Třebíč
55.23
+16.42
9.
Čejková Jana
JHB6152
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
69.45
+31.04
10.
Hradecká Dagmar
CTB5651
C
SK OB Chotěboř
95.04
+56.23
D55
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jelínková Jana
RUZ5552
C
TJ Růžená
58.10
2.
Podhorská Věra
FJI5252
C
SK Free Jihlava
77.03
+18.53
H10
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čech Petr
SJI0001
C
OK Jihlava
29.15
2.
Voborník Jakub
CTB0001
C
SK OB Chotěboř
35.01
+ 5.46
3.
Nešpor Jan
TTR0101
C
OOB Třebíč
103.50
+74.35
H10N
4.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mareček Šimon
OSN0202
C
SK OS Nové Město n. M.
25.27
2.
Veselý Vojtěch
SJH0001
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
26.52
+ 1.25
3.
Nosek Jakub
SJH0002
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
34.24
+ 8.57
4.
Filippi Petr
TTR0002
C
OOB Třebíč
38.23
+12.56
5.
Kašpárek Ladislav
SJI0102
C
OK Jihlava
50.26
+24.59
H12
3.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Švec Petr
CHT9901
C
SK Chrast
41.44
2.
Kafka Matěj
SJI9903
B
OK Jihlava
45.31
+ 3.47
3.
Švec Martin
CHT9902
C
SK Chrast
54.22
+12.38
4.
Sabol Josef
CTB9902
C
SK OB Chotěboř
56.03
+14.19
5.
Pastyřík Martin
PZR9902
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
57.03
+15.19
6.
Hybeš David
CHT9903
C
SK Chrast
83.52
+42.08
7.
Foltýn Tomáš
SJI9801
C
OK Jihlava
122.54
+81.10
MS
Peřinka Šimon
BBM9700
C
BETA URSUS Orienteering
DISK
H14
5.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frýba Dominik
SJI9702
B
OK Jihlava
49.23
2.
Nechuta David
PZR9701
B
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
51.23
+ 2.00
3.
Vacek Vojtěch
SJI9602
B
OK Jihlava
54.41
+ 5.18
4.
Hlubuček Jan
SJI9603
C
OK Jihlava
58.22
+ 8.59
5.
Zacha Jiří
SJI9703
B
OK Jihlava
61.58
+12.35
6.
Scheubrein Martin
TTR9601
C
OOB Třebíč
77.47
+28.24
7.
Losenický Jan
CTB9602
C
SK OB Chotěboř
78.28
+29.05
8.
Růta Vojtěch
KTA9701
B
SK Kotnov Tábor
107.40
+58.17
Klimeš Lukáš
CHT9602
C
SK Chrast
DISK
Richter David
CTB9701
C
SK OB Chotěboř
DISK
H16
6.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čech Jan
SJI9601
A
OK Jihlava
43.26
2.
Mrkos Jan
PZR9508
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
72.33
+29.07
3.
Skryja Ondřej
PZR9502
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
80.46
+37.20
4.
Hledík Jakub
CHT9501
C
SK Chrast
82.38
+39.12
5.
Jirsa Ondřej
CTB9501
C
SK OB Chotěboř
84.08
+40.42
H18
7.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sitař Václav
PZR9202
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
75.52
H21C
10.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matras Tomáš
CHT8001
C
SK Chrast
59.54
2.
Krejsa Vladimír
CHT9202
B
SK Chrast
62.39
+ 2.45
3.
Šťastný Karel
CTB7901
C
SK OB Chotěboř
62.42
+ 2.48
4.
Dvořáček Jiří
TTR7502
C
OOB Třebíč
65.06
+ 5.12
5.
Chaloupka Martin
CHT7301
C
SK Chrast
66.05
+ 6.11
6.
Martinec Petr
CHT8502
C
SK Chrast
73.03
+13.09
7.
Slabý Jan
ZHR7901
C
TJ Zhoř
77.25
+17.31
8.
Lexa Matěj
ZBM6601
C
SK Žabovřesky Brno
77.54
+18.00
9.
Rajdl Miloš
JHB8505
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
82.57
+23.03
Čejka Tomáš
JHB8203
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
DISK
H21D
6.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štěpánek Milan
HVC8301
C
SK Hlinsko
59.55
2.
Žemlička Tomáš
CTB9102
C
SK OB Chotěboř
61.29
+ 1.34
3.
Vacek František
CHT7001
C
SK Chrast
66.41
+ 6.46
4.
Dvořáček Jan
TTR7701
C
OOB Třebíč
67.52
+ 7.57
5.
Švec Jiří
CHT7201
C
SK Chrast
71.01
+11.06
6.
Šťastný Jan
CTB6902
C
SK OB Chotěboř
80.22
+20.27
7.
Vacek Karel
CHT7101
C
SK Chrast
82.39
+22.44
8.
Hanousek Martin
CTB7910
C
SK OB Chotěboř
82.50
+22.55
9.
Zacha Pavel
SJI6401
C
OK Jihlava
91.50
+31.55
10.
Vacek Jan
TTR9303
C
OOB Třebíč
141.59
+82.04
H35
8.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Skryja Bořivoj
PZR6106
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
56.01
2.
Voborník Petr
CTB6601
C
SK OB Chotěboř
56.41
+ 0.40
3.
Parkán Jiří
SJH6801
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
58.39
+ 2.38
4.
Kurfürst Pavel
FSP7400
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
58.49
+ 2.48
5.
Orany Tomáš
SJI7311
C
OK Jihlava
59.10
+ 3.09
6.
Prášil Aleš
SJI7415
C
OK Jihlava
59.59
+ 3.58
7.
Klaška Jan
XXX
C
60.34
+ 4.33
8.
Nešpor Jan
TTR6101
C
OOB Třebíč
62.01
+ 6.00
9.
Mutinský Viktor
HVC6503
C
SK Hlinsko
62.21
+ 6.20
10.
Holec Honza
MOV6701
C
SKOB Ostrava
62.25
+ 6.24
11.
Rachůnek Stanislav
SJI6801
C
OK Jihlava
67.22
+11.21
12.
Dundáček Milan
SJH6902
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
68.44
+12.43
13.
Trojan Jiří
SJH6601
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
71.41
+15.40
14.
Kubičko Pavel
SJH7201
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
76.52
+20.51
15.
Hojný Jaroslav
SJH7002
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
80.32
+24.31
16.
Nechuta Milan
PZR7007
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
98.57
+42.56
Zlesák Martin
CHT7302
C
SK Chrast
DISK
H45
6.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zeman Jaroslav
CHT5901
C
SK Chrast
45.04
2.
Kopecký Zdeněk
JHB6001
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
45.50
+ 0.46
3.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
45.51
+ 0.47
4.
Hořínek Jaroslav
VSP5000
C
USK Praha
47.25
+ 2.21
5.
Klusáček Martin
TTR5601
C
OOB Třebíč
48.32
+ 3.28
6.
Matras Jaroslav
CHT5301
C
SK Chrast
49.15
+ 4.11
7.
Koudelný Jiří
TTR5401
C
OOB Třebíč
49.34
+ 4.30
8.
Čejka Miloslav
JHB6002
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
49.56
+ 4.52
9.
Kinc Vladimír
PZR6008
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
51.30
+ 6.26
10.
Štefec Jaroslav
CHT5801
C
SK Chrast
53.57
+ 8.53
11.
Sláma Dušan
TBM4730
C
KOS TJ Tesla Brno
54.56
+ 9.52
12.
Hrstka Vladislav
JHB5702
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
54.59
+ 9.55
13.
Vítek Josef
CHT4802
C
SK Chrast
56.35
+11.31
14.
Kubálek Zdenek
RUZ5306
C
TJ Růžená
57.23
+12.19
15.
Kolařík Zdeněk
SBK5406
C
KOB Start Blansko
57.45
+12.41
16.
Sysel Svatobor
TTR6202
C
OOB Třebíč
60.37
+15.33
17.
Koutný Vladimír
TTR6301
C
OOB Třebíč
62.17
+17.13
18.
Svoboda Pavel
RUZ6110
C
TJ Růžená
63.40
+18.36
19.
Hradecký Luděk
CTB5601
C
SK OB Chotěboř
67.56
+22.52
20.
Hruška Tomáš
YBM6401
C
Klub turistů a lyžařů Brno
69.30
+24.26
21.
Nosek Vladimír
SJH5901
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
97.08
+52.04
22.
Šídlo Petr
CTB6402
C
SK OB Chotěboř
105.46
+60.42
H55
4.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšil Jiří
PZR4321
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
40.23
2.
Vácha Jiří
SJI5414
C
OK Jihlava
41.23
+ 1.00
3.
Blecha Ladislav
FJI5106
C
SK Free Jihlava
42.06
+ 1.43
4.
Paulíček Jiří
SJI4911
C
OK Jihlava
42.53
+ 2.30
5.
Starka František
CHT4801
C
SK Chrast
46.46
+ 6.23
6.
Denemarek Oldřich
BBM5100
C
BETA URSUS Orienteering
51.48
+11.25
7.
Kodys Václav
RUZ5105
C
TJ Růžená
53.51
+13.28
8.
Přikryl Kamil
PBM4134
C
TJ Spartak 1. Brněnská
59.34
+19.11
H65
3.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gřunděl Ivan
SJH4201
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
40.57
2.
Šmrha František
SJI4138
C
OK Jihlava
60.50
+19.53
3.
Matějka Leo
SJI3325
C
OK Jihlava
79.22
+38.25
HDR
4.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Starková Tereza
CHT
C
SK Chrast
25.51
2.
Kašpárek Vít
SJI0402
C
OK Jihlava
27.01
+ 1.10
3.
Veselá Aneta
SJH0352
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
28.46
+ 2.55
4.
Nešporová Marie
TTR0351
C
OOB Třebíč
29.26
+ 3.35
5.
Dundáček Karel
SJH0401
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
30.15
+ 4.24
6.
Doležalová Anna
PZR
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
33.29
+ 7.38
7.
Pittnerová Adéla
RUZ0250
C
TJ Růžená
34.45
+ 8.54
8.
Jelínková Adéla
RUZ0251
C
TJ Růžená
34.50
+ 8.59
9.
Sabolová Marie
CTB0353
C
SK OB Chotěboř
35.09
+ 9.18
10.
Dvořáček Jakub
TTR0302
C
OOB Třebíč
43.19
+17.28
11.
Kubičková Kristýna
SJH0453
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
44.50
+18.59
12.
Křížová Nina
PZR
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
46.38
+20.47
13.
Rachůnek Stanislav
SJI0602
C
OK Jihlava
46.43
+20.52
14.
Richter Michal
CTB0002
C
SK OB Chotěboř
53.10
+27.19
Nešpor Jiří
TTR0502
C
OOB Třebíč
DISK
P
3.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubičko Petr
SJH6901
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
40.19
2.
Kašpárková Petra
SJI
C
OK Jihlava
56.25
+16.06
3.
Veselý Oldřich
SJH7108
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
60.44
+20.25
4.
Vítková Alžběta
TTR
C
OOB Třebíč
61.41
+21.22
5.
Dundáčková Hana
SJH7052
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
67.05
+26.46
6.
Kříž Martin
PZR7801
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
68.23
+28.04
7.
Švec Petr
JHB7101
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
69.14
+28.55
8.
Foltýnová Lenka
SJI
C
OK Jihlava
73.45
+33.26
9.
Pittnerová Lenka
RUZ
C
TJ Růžená
74.00
+33.41
10.
Reisigová Jana
CHT6652
C
SK Chrast
76.30
+36.11
11.
Vacková Iva
TTR9999
C
OOB Třebíč
92.58
+52.39
12.
Lexová Eva
ZBM
C
SK Žabovřesky Brno
120.48
+80.29
Cafourková Jaroslava
PZR
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
DISK
Pastyřík Petr
PZR
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
DISK
Dvořák Petr
CHT7202
C
SK Chrast
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz