Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 2.liga Vysočiny
Kód závodu
100410023
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
2.liga Vysočiny
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
10.04.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
TEM - KOB Temelín
Kategorie
D10
D10N
D12
D14
D16
D18
D20
D21C
D21D
D35
D45
D55
H10
H10N
H12
H14
H16
H18
H21C
H21D
H35
H45
H55
H65
HDR
P
D10
0.80 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nechanická Klára
OSN0050
C
SK Orientační sporty
8:13
+0:00
2.
Hojná Eliška
SJH0052
C
TJ Slovan Jindřichův
11:38
+3:25
3.
Foltýnová Eva
SJI0051
C
OK Jihlava
12:44
+4:31
D10N
0.70 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zlesáková Adéla
CHT0151
C
SK Chrast
8:54
+0:00
2.
Michala Pospíšilová
SJH
C
TJ Slovan Jindřichův
10:35
+1:41
3.
Suková Hana
PZR0252
C
SKP Žďár nad Sázavou
10:46
+1:52
4.
Vacková Anna
CHT0051
C
SK Chrast
10:57
+2:03
5.
Hrdličková Anna
SJH0151
C
TJ Slovan Jindřichův
11:13
+2:19
6.
Ševčíková Kateřina
PCB0151
C
SKP České Budějovice
11:22
+2:28
7.
Kinštová Tereza
SJH0251
C
TJ Slovan Jindřichův
13:07
+4:13
8.
Burdová Anežka
SJH0152
C
TJ Slovan Jindřichův
21:05
+12:11
MS
Suková Kateřina
PZR9952
C
SKP Žďár nad Sázavou
12:46
+3:52
D12
1.10 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vacková Anna
SJI9854
B
OK Jihlava
8:06
+0:00
2.
Čechová Tereza
SJI9852
B
OK Jihlava
8:07
+0:01
3.
Hojná Dominika
SJH9852
B
TJ Slovan Jindřichův
8:16
+0:10
4.
Dundáčková Julie
SJH9853
B
TJ Slovan Jindřichův
9:24
+1:18
5.
Doležalová Anežka
CHT9851
C
SK Chrast
10:39
+2:33
6.
Nechutová Aneta
PZR9951
C
SKP Žďár nad Sázavou
10:55
+2:49
7.
Dvořáková Klára
CHT9852
C
SK Chrast
18:42
+10:36
8.
Slavíková Veronika
SJH9859
C
TJ Slovan Jindřichův
22:41
+14:35
D14
1.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Parkanová Veronika
SJH9751
B
TJ Slovan Jindřichův
11:11
+0:00
2.
Peňázová Veronika
SJH9752
B
TJ Slovan Jindřichův
11:34
+0:23
3.
Tůnová Adéla
PZR9751
C
SKP Žďár nad Sázavou
12:18
+1:07
4.
Knobová Hana
CTB9651
C
SK Chotěboř
13:49
+2:38
D16
1.50 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doleželová Kateřina
PZR9559
A
SKP Žďár nad Sázavou
10:41
+0:00
2.
Tichá Tereza
SJH9452
B
TJ Slovan Jindřichův
11:08
+0:27
MS
Pelz Lubomír
PZR4901
C
SKP Žďár nad Sázavou
19:47
+9:06
D18
1.50 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ondráčková Lucie
CTB9254
C
SK Chotěboř
15:34
+0:00
2.
Urbanová Johana
PZR9251
B
SKP Žďár nad Sázavou
16:39
+1:05
3.
Teplá Barbora
SJI9351
B
OK Jihlava
17:31
+1:57
D20
1.90 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fialová Zuzana
TTR9051
A
OOB Třebíč
18:24
+0:00
D21C
1.90 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matějů Kateřina
VLI8054
C
VSK Slavia TU Libere
15:09
+0:00
2.
Polednová Hana
RUZ8051
C
TJ Růžená
15:44
+0:35
2.
Ratkovská Lenka
TTR8551
C
OOB Třebíč
15:44
+0:35
4.
Bulvová Hanka
CHT6655
C
SK Chrast
16:32
+1:23
4.
Rosecká Alena
PZR5654
C
SKP Žďár nad Sázavou
16:32
+1:23
6.
Komárková Lenka
TJH7651
C
TJ OK Tolar
17:11
+2:02
7.
Voborníková Alena
CTB9451
A
SK Chotěboř
17:16
+2:07
8.
Přecechtělová Tereza
KAM8951
C
SK Kamenice
17:21
+2:12
9.
Rožková Petra
MFP7551
C
VŠSK MFF UK Praha
17:27
+2:18
10.
Gajdová Kristina
VSP7752
C
USK Praha
17:35
+2:26
11.
Dulovcová Marie
KRE7051
C
TJ Sokol Křemže
18:12
+3:03
12.
Šmídová Stanislava
CHT8751
C
SK Chrast
18:23
+3:14
13.
Šťastná Lenka
CTB8351
C
SK Chotěboř
19:29
+4:20
14.
Nešporová Marie
TTR7251
C
OOB Třebíč
19:44
+4:35
15.
Matrasová Vendula
CHT8251
C
SK Chrast
20:42
+5:33
16.
Hercigová Anna
JHB9159
B
TJ Jiskra Havlíčkův
21:03
+5:54
17.
Lazárková Dita
RUZ8753
C
TJ Růžená
22:43
+7:34
18.
Musilová Kristýna
CHT8551
C
SK Chrast
28:06
+12:57
19.
Janderová Markéta
DVP7751
C
Sokol Praha Spořilov
28:48
+13:39
20.
Kafková Tereza
SJI8956
C
OK Jihlava
31:20
+16:11
Králová Iveta
JHB8952
C
TJ Jiskra Havlíčkův
DISK
D21D
1.50 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lichovníková Alena
PZR9052
C
SKP Žďár nad Sázavou
16:01
+0:00
2.
Jirásková Lucie
TTR8552
C
OOB Třebíč
17:43
+1:42
3.
Doležalová Martina
CHT8152
C
SK Chrast
18:23
+2:22
4.
Šídlová Věra
CTB6651
C
SK Chotěboř
18:53
+2:52
5.
Šťastná Hana
CTB7051
C
SK Chotěboř
21:42
+5:41
6.
DeHej Margita
MFP7399
C
VŠSK MFF UK Praha
27:45
+11:44
D35
1.60 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čechová Zuzana
SJI6951
C
OK Jihlava
13:27
+0:00
2.
Hrstková Dana
SJI6051
C
OK Jihlava
13:30
+0:03
3.
Kamenická Lenka
OSN6955
C
SK Orientační sporty
13:42
+0:15
4.
Voborníková Eva
CTB6851
C
SK Chotěboř
15:08
+1:41
5.
Nechanická Daniela
OSN7557
C
SK Orientační sporty
15:29
+2:02
6.
Zlesáková Stanislava
CHT7352
C
SK Chrast
15:59
+2:32
7.
Šťastná Alena
CTB7351
C
SK Chotěboř
16:13
+2:46
8.
Wurzelová Dana
OSN6654
C
SK Orientační sporty
17:11
+3:44
9.
Kučerová Vladimíra
CHT6460
C
SK Chrast
18:14
+4:47
10.
Janíčková Jitka
OSN7356
C
SK Orientační sporty
18:26
+4:59
11.
Nechutová Alena
PZR6969
C
SKP Žďár nad Sázavou
19:34
+6:07
12.
Suková Renata
PZR7352
C
SKP Žďár nad Sázavou
23:10
+9:43
D45
1.30 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klusáčková Jitka
TTR6152
C
OOB Třebíč
11:55
+0:00
2.
Jansová Alena
CHT5852
C
SK Chrast
12:36
+0:41
3.
Žemličková Jindra
CHT5751
C
SK Chrast
12:58
+1:03
4.
Stupalová Jana
JHB5451
C
TJ Jiskra Havlíčkův
13:41
+1:46
5.
Fialová Dana
TTR6153
C
OOB Třebíč
13:45
+1:50
6.
Křížová Zdenka
PZR5051
C
SKP Žďár nad Sázavou
15:03
+3:08
7.
Černíková Zdeňka
OSN5964
C
SK Orientační sporty
16:16
+4:21
8.
Zháňalová Jana
TTR6051
C
OOB Třebíč
18:06
+6:11
D55
1.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Henková Svatava
RBK5454
C
SK Radioklub Blansko
16:52
+0:00
H10
0.80 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čech Petr
SJI0001
C
OK Jihlava
10:30
+0:00
2.
Nešpor Jan
TTR0101
C
OOB Třebíč
10:32
+0:02
3.
Voborník Jakub
CTB0001
C
SK Chotěboř
11:18
+0:48
4.
Rožek Vilém
MFP0301
C
VŠSK MFF UK Praha
36:32
+26:02
H10N
0.70 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nosek Jakub
SJH0002
C
TJ Slovan Jindřichův
7:30
+0:00
2.
Domin Tomáš
SJH0104
C
TJ Slovan Jindřichův
9:09
+1:39
3.
Nechanický Jan
OSN0200
C
SK Orientační sporty
9:22
+1:52
4.
Dvořák Jan
SJH0101
C
TJ Slovan Jindřichův
10:22
+2:52
5.
Jelínek Jan
SJH0004
C
TJ Slovan Jindřichův
11:23
+3:53
6.
Slavík Pavel
SJH0103
C
TJ Slovan Jindřichův
12:18
+4:48
7.
Jirsa Filip
SJH0203
C
TJ Slovan Jindřichův
12:47
+5:17
8.
Veselý Vojtěch
SJH0001
C
TJ Slovan Jindřichův
13:52
+6:22
H12
1.10 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Konečný Matěj
SLO
C
8:16
+0:00
2.
Foltýn Tomáš
SJI9801
C
OK Jihlava
9:33
+1:17
3.
Sabol Josef
CTB9902
C
SK Chotěboř
10:05
+1:49
4.
Kubák Martin
SJH9902
C
TJ Slovan Jindřichův
10:47
+2:31
5.
Žanda Jan
CTB9901
C
SK Chotěboř
13:54
+5:38
6.
Hybeš David
CHT9903
C
SK Chrast
14:15
+5:59
7.
Miličevič Marin
CHT9905
C
SK Chrast
14:38
+6:22
8.
Pošvář Vojtěch
CHT9904
C
SK Chrast
20:57
+12:41
Novotný Ondřej
SJH9903
C
TJ Slovan Jindřichův
DISK
MS
Kubálek Ondřej
PZR9409
C
SKP Žďár nad Sázavou
SDISK
H14
1.50 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frýba Dominik
SJI9702
B
OK Jihlava
10:03
+0:00
2.
Bořil Jan
OSN9700
B
SK Orientační sporty
10:41
+0:38
3.
Nechuta David
PZR9701
B
SKP Žďár nad Sázavou
13:06
+3:03
4.
Losenický Jan
CTB9602
C
SK Chotěboř
14:06
+4:03
5.
Novotný Jakub
SJH9703
C
TJ Slovan Jindřichův
14:15
+4:12
6.
Běžel Jiří
KRE9701
C
TJ Sokol Křemže
35:34
+25:31
H16
1.60 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čech Jan
SJI9601
A
OK Jihlava
10:59
+0:00
2.
Šťastný Jan
CTB9402
B
SK Chotěboř
12:40
+1:41
3.
Málek Jan
PZR9505
A
SKP Žďár nad Sázavou
12:51
+1:52
4.
Pokorný Ondřej
SJI9401
C
OK Jihlava
14:37
+3:38
5.
Koumar František
SJI9501
C
OK Jihlava
15:28
+4:29
6.
Bojanovský Rostislav
PZR9507
C
SKP Žďár nad Sázavou
15:33
+4:34
7.
Jirsa Ondřej
CTB9501
C
SK Chotěboř
15:38
+4:39
8.
Veselý Jan
PZR9501
C
SKP Žďár nad Sázavou
15:39
+4:40
9.
Mrkos Jan
PZR9508
C
SKP Žďár nad Sázavou
16:18
+5:19
10.
Hledík Jakub
CHT9501
C
SK Chrast
17:52
+6:53
11.
Skryja Ondřej
PZR9502
C
SKP Žďár nad Sázavou
18:20
+7:21
12.
Bouček Jakub
OCB9501
B
Orienteering club Če
25:08
+14:09
Kamenický Jeroným
OSN9549
B
SK Orientační sporty
DISK
H18
2.10 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krejsa Vladimír
CHT9202
A
SK Chrast
12:43
+0:00
2.
Kamenický Tobiáš
OSN9339
A
SK Orientační sporty
14:18
+1:35
3.
Suchý Jiří
SJI9201
B
OK Jihlava
15:12
+2:29
4.
Zacha Ondřej
SJI9304
B
OK Jihlava
15:14
+2:31
5.
Funda Jiří
API9301
B
OK Andante Písek
16:57
+4:14
6.
Zimmermann Martin
KRE9301
B
TJ Sokol Křemže
18:09
+5:26
7.
Prais Marcel
KRE9302
B
TJ Sokol Křemže
20:09
+7:26
8.
Lazárek Zbyněk
RUZ9300
C
TJ Růžená
25:44
+13:01
9.
Škrabánek Matěj
SJI9203
B
OK Jihlava
26:36
+13:53
MS
Martinec Petr
CHT8502
C
SK Chrast
15:55
+3:12
H21C
2.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Prášil Marek
SJI7313
R
OK Jihlava
13:46
+0:00
2.
Jansa Jiří
CHT8402
C
SK Chrast
14:08
+0:22
3.
Hübner Jan
CTB7902
C
SK Chotěboř
14:18
+0:32
4.
Kadlec Jan
SJI8306
C
OK Jihlava
14:57
+1:11
5.
Hošek Radim
DOB8737
C
KOB Dobruška
14:59
+1:13
6.
Krejsa Martin
CHT9001
A
SK Chrast
15:08
+1:22
7.
Král Michal
CTB8201
C
SK Chotěboř
15:10
+1:24
8.
Ptáček Pavel
BBM6508
C
KPKS BETA Brno
15:11
+1:25
9.
Rožek David
MFP7403
C
VŠSK MFF UK Praha
15:17
+1:31
10.
Rajnošek Matěj
VBM8800
C
VSK MZLU Brno
15:18
+1:32
11.
Krejsa Jan
CHT8701
C
SK Chrast
15:22
+1:36
12.
Zháňal Jan
ZBM8721
C
SK Žabovřesky Brno
15:39
+1:53
13.
Přikryl Petr
ABM6708
C
KOB MOIRA Brno
15:41
+1:55
13.
Kříž Lukáš
TTR8201
C
OOB Třebíč
15:41
+1:55
15.
Matras Tomáš
CHT8001
C
SK Chrast
15:43
+1:57
16.
Blahuta Marek
MFP7301
C
VŠSK MFF UK Praha
15:44
+1:58
17.
Šťastný Karel
CTB7901
C
SK Chotěboř
15:54
+2:08
18.
Chaloupka Martin
CHT7301
C
SK Chrast
16:00
+2:14
19.
Teringl Radek
VCB6502
C
TJ OB České Budějovi
16:02
+2:16
20.
Prošek Michal
SJI7823
C
OK Jihlava
16:07
+2:21
21.
Matějů Michal
VLI7702
R
VSK Slavia TU Libere
16:33
+2:47
22.
Zimmermann Pavel
KRE6401
C
TJ Sokol Křemže
16:52
+3:06
23.
Čejka Tomáš
JHB8203
C
TJ Jiskra Havlíčkův
16:59
+3:13
24.
Korecký Miroslav
CHT7901
C
SK Chrast
17:01
+3:15
24.
Hošek Lubomír
VCB6101
C
TJ OB České Budějovi
17:01
+3:15
26.
Kaser Dan
JHB9103
B
TJ Jiskra Havlíčkův
17:02
+3:16
27.
Ander Adam
CTB8501
C
SK Chotěboř
17:16
+3:30
28.
Rajdl Miloš
JHB8505
C
TJ Jiskra Havlíčkův
17:23
+3:37
28.
Slabý Jan
ZHR7901
C
TJ Zhoř
17:23
+3:37
30.
Klimeš Petr
KRE7701
C
TJ Sokol Křemže
17:42
+3:56
31.
Hájek Štěpán
CTB8901
C
SK Chotěboř
17:47
+4:01
32.
Jandera Tomáš
DVP7304
C
Sokol Praha Spořilov
17:54
+4:08
33.
Hendrych Martin
SJI7828
C
OK Jihlava
18:05
+4:19
34.
Izdný Pavel
SJI7613
C
OK Jihlava
18:26
+4:40
35.
Jirásek Jakub
TTR8601
C
OOB Třebíč
18:43
+4:57
36.
Komárek Arnošt
TJH7701
C
TJ OK Tolar
19:59
+6:13
37.
Novohradský Petr
PZR8903
C
SKP Žďár nad Sázavou
20:04
+6:18
38.
Kříž Pavel
PZR4800
C
SKP Žďár nad Sázavou
21:46
+8:00
39.
Jiří Gawel
SLO0000
C
22:28
+8:42
40.
Musil Tomáš
RUZ8401
C
TJ Růžená
27:54
+14:08
H21D
1.60 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nováček Radek
TTR8701
C
OOB Třebíč
13:29
+0:00
2.
Vacek František
CHT7001
C
SK Chrast
14:46
+1:17
3.
Štefan Jan
CHT8602
C
SK Chrast
14:47
+1:18
4.
Kuban Jiří
CHT8401
C
SK Chrast
15:00
+1:31
5.
Nechanický Pavel
OSN7209
C
SK Orientační sporty
15:23
+1:54
6.
Leksa Robert
CHT8002
C
SK Chrast
15:35
+2:06
7.
Šťastný Jan
CTB6902
C
SK Chotěboř
17:05
+3:36
8.
Čech Jiří
SJI6803
C
OK Jihlava
17:18
+3:49
8.
Vacek Milan
SJI6901
C
OK Jihlava
17:18
+3:49
10.
Hanousek Martin
CTB7910
C
SK Chotěboř
18:27
+4:58
11.
Nechanický Radim
CHT7701
C
SK Chrast
21:30
+8:01
H35
2.10 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Voborník Petr
CTB6601
C
SK Chotěboř
14:20
+0:00
2.
Skryja Bořivoj
PZR6106
C
SKP Žďár nad Sázavou
15:00
+0:40
3.
Nešpor Jan
TTR6101
C
OOB Třebíč
16:21
+2:01
4.
Rachůnek Stanislav
SJI6801
C
OK Jihlava
16:22
+2:02
5.
Blabla Zdeněk
PCB5901
C
SKP České Budějovice
16:34
+2:14
6.
Funda Jiří
API6401
C
OK Andante Písek
16:52
+2:32
7.
Šebesta Petr
CHT7102
C
SK Chrast
17:07
+2:47
8.
Zlesák Martin
CHT7302
C
SK Chrast
17:27
+3:07
9.
Ševčík Marek
PCB6701
C
SKP České Budějovice
18:05
+3:45
10.
Lichovník Tomáš
PZR6401
C
SKP Žďár nad Sázavou
19:03
+4:43
11.
Suk Marek
PZR6701
C
SKP Žďár nad Sázavou
19:11
+4:51
12.
Petráček Aleš
SJI6301
C
OK Jihlava
19:35
+5:15
13.
Nechuta Milan
PZR7007
C
SKP Žďár nad Sázavou
20:49
+6:29
H45
1.60 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
C
SKP Žďár nad Sázavou
11:01
+0:00
2.
Klusáček Martin
TTR5601
C
OOB Třebíč
11:32
+0:31
3.
Kafka Václav
SJI6001
C
OK Jihlava
11:33
+0:32
4.
Kopecký Zdeněk
JHB6001
C
TJ Jiskra Havlíčkův
11:56
+0:55
5.
Matras Jaroslav
CHT5301
C
SK Chrast
12:29
+1:28
6.
Čejka Miloslav
JHB6002
C
TJ Jiskra Havlíčkův
12:35
+1:34
6.
Kaňák Petr
SJI6115
C
OK Jihlava
12:35
+1:34
8.
Koudelný Jiří
TTR5401
C
OOB Třebíč
12:36
+1:35
9.
Mražík Karel
KRE5901
C
TJ Sokol Křemže
12:44
+1:43
10.
Orálek Miroslav
TTR5201
C
OOB Třebíč
12:48
+1:47
11.
Hrstka Vladislav
JHB5702
C
TJ Jiskra Havlíčkův
12:53
+1:52
12.
Kopáček Miroslav
CHT6049
C
SK Chrast
13:11
+2:10
13.
Štefec Jaroslav
CHT5801
C
SK Chrast
13:12
+2:11
14.
Žemlička Zbyněk
CHT5501
C
SK Chrast
13:25
+2:24
15.
Kamenický Radan
OSN6004
C
SK Orientační sporty
13:59
+2:58
16.
Wurzel Břetislav
OSN6005
C
SK Orientační sporty
14:51
+3:50
17.
Vítek Josef
CHT4802
C
SK Chrast
15:33
+4:32
18.
Ash Chris
OCB5801
C
Orienteering club Če
15:39
+4:38
19.
Kadaňka Jiří
ROV6001
C
15:50
+4:49
20.
Petr Šídlo
CTB6402
C
SK Chotěboř
16:06
+5:05
21.
Chalupník Stanislav
ZHR5600
C
TJ Zhoř
31:38
+20:37
Fiala Petr
TTR6102
C
OOB Třebíč
DISK
H55
1.60 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšil Jiří
PZR4321
C
SKP Žďár nad Sázavou
15:23
+0:00
2.
Blecha Ladislav
FJI5106
C
SK Free Jihlava
16:38
+1:15
3.
Kubálek Zdenek
RUZ5306
C
TJ Růžená
16:41
+1:18
4.
Rychtecký Josef
VCB4801
C
TJ OB České Budějovi
18:40
+3:17
5.
Moravec Miloš
KRE5301
C
TJ Sokol Křemže
18:51
+3:28
6.
Kodys Václav
RUZ5105
C
TJ Růžená
19:44
+4:21
7.
Henek Milan
RBK5307
C
SK Radioklub Blansko
20:26
+5:03
8.
Novák Pavel
ACB4801
C
24:40
+9:17
9.
Denemarek Oldřich
BBM5100
C
KPKS BETA Brno
24:43
+9:20
10.
Starka František
CHT4801
C
SK Chrast
24:52
+9:29
11.
Boudný Zdeněk
SJI3709
C
OK Jihlava
32:59
+17:36
H65
1.40 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
Matějka Leo
SJI3325
C
OK Jihlava
DISK
HDR
0.70 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Blahutová Martina
MFP0550
C
VŠSK MFF UK Praha
7:38
+0:00
2.
Veselá Aneta
SJH0352
C
TJ Slovan Jindřichův
7:41
+0:03
3.
Hrdlička Jakub
SJH0202
C
TJ Slovan Jindřichův
8:00
+0:22
4.
Orany Vojtěch
SJI0401
C
OK Jihlava
8:26
+0:48
5.
Hendrych Vít
SJI0601
C
OK Jihlava
8:38
+1:00
6.
Dundáček Karel
SJH0401
C
TJ Slovan Jindřichův
8:47
+1:09
7.
Šimůnek Hubert
SJH0303
C
TJ Slovan Jindřichův
9:02
+1:24
8.
Ficalová Vanessa
SJH0153
C
TJ Slovan Jindřichův
9:22
+1:44
9.
Hojný Jáchym
SJH0301
C
TJ Slovan Jindřichův
9:39
+2:01
10.
Domin Matěj
SJH0308
C
TJ Slovan Jindřichův
9:49
+2:11
11.
Hrdlička Hynek
SJH0511
C
TJ Slovan Jindřichův
10:00
+2:22
12.
Nešporová Marie
TTR0351
C
OOB Třebíč
10:07
+2:29
13.
Zabloudil Adam
SJH0305
C
TJ Slovan Jindřichův
10:28
+2:50
14.
Šmrha František
SJI
C
OK Jihlava
10:34
+2:56
15.
Eder Jonáš
SJH0204
C
TJ Slovan Jindřichův
10:51
+3:13
16.
Starková Tereza
CHT
C
SK Chrast
11:00
+3:22
16.
Szebista Štěpán
TTR9701
C
OOB Třebíč
11:00
+3:22
18.
Pobuda Vojtěch
SJH0302
C
TJ Slovan Jindřichův
11:07
+3:29
19.
Prášil Marek
TTR0501
C
OOB Třebíč
11:16
+3:38
20.
Vaněček Tomáš
SJH0404
C
TJ Slovan Jindřichův
11:33
+3:55
21.
Sabolová Marie
CTB0353
C
SK Chotěboř
11:44
+4:06
22.
Kubičková Kristýna
SJH0458
C
TJ Slovan Jindřichův
11:50
+4:12
23.
Ševčíková Eliška
PCB0451
C
SKP České Budějovice
12:08
+4:30
24.
DeHej Laura
MFP0499
C
VŠSK MFF UK Praha
12:19
+4:41
25.
Benešová Michaela
SJH0651
C
TJ Slovan Jindřichův
12:47
+5:09
26.
Palečková Kateřina
SJH0253
C
TJ Slovan Jindřichův
12:50
+5:12
27.
Blažková Kateřina
SJH0252
C
TJ Slovan Jindřichův
13:07
+5:29
28.
Šoršová Vanda
SJH0453
C
TJ Slovan Jindřichův
13:09
+5:31
29.
Kinšt Jan
SJH0402
C
TJ Slovan Jindřichův
13:18
+5:40
30.
Blažková Veronika
SJH0551
C
TJ Slovan Jindřichův
13:50
+6:12
31.
Zlesák Matyáš
CHT
C
SK Chrast
13:58
+6:20
32.
Maděryč Ondřej
SJH0502
C
TJ Slovan Jindřichův
14:00
+6:22
33.
Rožek Vojtěch
MFP0501
C
VŠSK MFF UK Praha
14:21
+6:43
34.
Burdová Štěpánka
SJH0452
C
TJ Slovan Jindřichův
16:58
+9:20
35.
Jirsa Dan
SJH0501
C
TJ Slovan Jindřichův
17:03
+9:25
36.
Komárková Jindra
TJH0451
C
TJ OK Tolar
19:54
+12:16
Šustr Max
SJH0306
C
TJ Slovan Jindřichův
DISK
P
1.30 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Voldán Tomáš
C
14:00
+0:00
2.
Vacek Jan
TTR9303
C
OOB Třebíč
16:49
+2:49
3.
Dvořák Petr
CHT7202
C
SK Chrast
19:03
+5:03
4.
Kaňáková Petra
SJI
C
OK Jihlava
22:51
+8:51
5.
Procházková Lucie
TTR9455
C
OOB Třebíč
24:38
+10:38
6.
Iva Vacková
TTR
C
OOB Třebíč
24:52
+10:52
7.
Konečná Eliška
C
25:21
+11:21
8.
Kadaňková Hana
ROV9750
C
26:41
+12:41
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz