Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Ptenský Kája - oblastní žebříček
Kód závodu
090926151
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Ptenský Kája - oblastní žebříček
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
26.09.2009
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Ptenský dvorek
Použitá mapa
Ptenský žleb, 1:15000, E=5m, duben 2008
Pořadatel
PTE - Sokol Ptení
Ředitel závodu
Jaroslav Zapletal
Hlavní rozhodčí
Jiří Otrusina, R3
Stavitel tratí
Michal Jirka, Lucie Boháčová
Kategorie
D10C
D10N
D12C
D14C
D16C
D18C
D21C
D35C
D45C
D55C
H10C
H10N
H12C
H14C
H16C
H18C
H21K
H21L
H35C
H45C
H55C
H65C
HDR
P
T
D10C
2.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Tereza
ZLH0051
C
TJ Zlaté Hory
31.26
D10N
2.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
D12C
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smrčková Dominika
KSU9799
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
27.36
2.
Křečková Jana
ZPV9999
C
KOB Železárny Prostějov
29.41
+ 2.05
3.
Horvátová Hana
SSU9794
C
SK Severka Šumperk
30.00
+ 2.24
4.
Novotná Klára
ZLH9851
C
TJ Zlaté Hory
30.15
+ 2.39
5.
Muellerová Kristýna
KON9771
C
KOB Konice
32.05
+ 4.29
6.
Švancárová Veronika
SSU9853
C
SK Severka Šumperk
35.37
+ 8.01
7.
Soldánová Tereza
JPV9899
C
SK Prostějov
35.43
+ 8.07
8.
Hálková Klára
UOL9754
C
SK Univerzity Palackého Olomou
36.09
+ 8.33
9.
Přidalová Tereza
UOL9753
C
SK Univerzity Palackého Olomou
40.06
+12.30
10.
Vlachová Kateřina
KON9898
C
KOB Konice
43.31
+15.55
11.
Pilcová Sabina
ZPV9898
C
KOB Železárny Prostějov
44.18
+16.42
12.
Koutná Alexandra
STE9750
C
SK SKI-OB Šternberk
89.49
+62.13
D14C
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kašparová Zuzka
SSU9661
B
SK Severka Šumperk
26.20
2.
Bucká Karolína
ABR9553
C
A-team Bruntál
27.57
+ 1.37
3.
Grulichová Lucie
JPV9677
C
SK Prostějov
30.20
+ 4.00
4.
Vlachová Eliška
KON9572
C
KOB Konice
31.57
+ 5.37
5.
Krulová Martina
PTE9654
C
Sokol Ptení
32.11
+ 5.51
6.
Mančíková Markéta
PTE9655
B
Sokol Ptení
34.22
+ 8.02
7.
Machusová Karolína
SSU9666
B
SK Severka Šumperk
51.24
+25.04
8.
Langerová Adéla
KON9671
C
KOB Konice
67.47
+41.27
9.
Krenstetterová Anna
STE9650
C
SK SKI-OB Šternberk
73.25
+47.05
D16C
4.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jeřábková Zuzana
OOL9453
C
SK Haná orienteering
49.15
2.
Švecová Hana
UOL9451
B
SK Univerzity Palackého Olomou
53.18
+ 4.03
3.
Neumannová Anna
STE9456
C
SK SKI-OB Šternberk
88.00
+38.45
4.
Vavrdová Karolína
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
92.16
+43.01
Polášková Jitka
UOL9454
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
D18C
4.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křečková Lenka
ZPV9271
B
KOB Železárny Prostějov
50.56
2.
Dittrichová Zuzana
KON9175
B
KOB Konice
55.20
+ 4.24
D21C
6.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horčičková Eva
UOL7051
R
SK Univerzity Palackého Olomou
53.51
2.
Krtičková Michaela
KON7975
C
KOB Konice
57.04
+ 3.13
3.
Otrubová Johana
KON7852
C
KOB Konice
61.18
+ 7.27
4.
Klíchová Jana
SSU8151
C
SK Severka Šumperk
62.59
+ 9.08
5.
Skyvová Kristýna
STE7054
C
SK SKI-OB Šternberk
63.38
+ 9.47
6.
Janošíková Lenka
UOL7651
C
SK Univerzity Palackého Olomou
74.53
+21.02
7.
Černohorská Anna
CEL8679
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
83.56
+30.05
8.
Mihálová Dáša
JPV8998
C
SK Prostějov
85.20
+31.29
9.
Adamová Eva
PTE8772
C
Sokol Ptení
93.22
+39.31
10.
Rišková Diana
ZLH8950
C
TJ Zlaté Hory
110.49
+56.58
Krejčí Veronika
JPV8077
C
SK Prostějov
DISK
D35C
4.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kašparová Ivana
SSU6951
C
SK Severka Šumperk
42.28
2.
Jirková Renata
ZPV6553
C
KOB Železárny Prostějov
45.11
+ 2.43
3.
Soldánová Karin
JPV6971
C
SK Prostějov
45.21
+ 2.53
4.
Králová Zdenka
SSU6091
C
SK Severka Šumperk
47.09
+ 4.41
5.
Hlavová Miroslava
KON6389
C
KOB Konice
47.41
+ 5.13
6.
Neumannová Kamila
STE6751
C
SK SKI-OB Šternberk
50.06
+ 7.38
7.
Karásková Marcela
ZPV6970
C
KOB Železárny Prostějov
51.01
+ 8.33
8.
Fajkusová Jitka
JPV6773
C
SK Prostějov
51.17
+ 8.49
9.
Hubáčková Marcela
CEL7275
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
51.35
+ 9.07
10.
Maťátková Marcela
STE7159
C
SK SKI-OB Šternberk
53.02
+10.34
11.
Václavková Zdenka
STE6450
C
SK SKI-OB Šternberk
54.32
+12.04
12.
Křečková Petra
ZPV7076
C
KOB Železárny Prostějov
55.55
+13.27
13.
Štrajtová Zuzana
UOL6452
C
SK Univerzity Palackého Olomou
58.06
+15.38
14.
Reichlová Jiřina
KSU7499
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
61.07
+18.39
15.
Janečková Marta
JPV6665
C
SK Prostějov
61.10
+18.42
16.
Jeřábková Jana
OOL6954
C
SK Haná orienteering
66.17
+23.49
17.
Ostřanská Iveta
SSU6591
C
SK Severka Šumperk
73.00
+30.32
18.
Urbanová Edita
STE7454
C
SK SKI-OB Šternberk
75.23
+32.55
19.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK Univerzity Palackého Olomou
79.19
+36.51
20.
Ženčáková Marie
XSU
C
83.34
+41.06
21.
Smrčková Věra
KSU7373
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
93.51
+51.23
D45C
4.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smičková Eva
KON5887
C
KOB Konice
54.32
2.
Felklová Jarmila
XSU
C
82.17
+27.45
3.
Černohorská Věra
CEL5979
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
85.54
+31.22
4.
Künstlerová Milada
UOL5651
C
SK Univerzity Palackého Olomou
89.13
+34.41
Sedláčková Hana
KON5481
C
KOB Konice
DISK
D55C
3.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Ludmila
OOP4850
C
TJ Opava
55.51
2.
Robotková Lenka
PBM5451
C
TJ Spartak První Brněnská
67.59
+12.08
3.
Ohnoutková Ludmila
ZPV5077
C
KOB Železárny Prostějov
71.52
+16.01
H10C
2.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šrámek Ondřej
KSU9909
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
18.24
2.
Jirka Mikuláš
ZPV0000
C
KOB Železárny Prostějov
18.59
+ 0.35
3.
Kašpar Petr
SSU9911
C
SK Severka Šumperk
20.41
+ 2.17
4.
Horčička Vít
UOL9919
C
SK Univerzity Palackého Olomou
22.16
+ 3.52
5.
Matoušek Matěj
SSU0005
C
SK Severka Šumperk
22.19
+ 3.55
6.
Janečka Viktor
JPV9917
C
SK Prostějov
29.41
+11.17
7.
Bořánek Michal
STE0007
C
SK SKI-OB Šternberk
30.11
+11.47
8.
Hubáček Filip
CEL
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
32.58
+14.34
9.
Maťátko Vojtěch
STE0102
C
SK SKI-OB Šternberk
38.37
+20.13
10.
Karásek Adam
ZPV0001
C
KOB Železárny Prostějov
44.04
+25.40
11.
Havlíček Marek
ASU0046
C
Magnus Orienteering
46.36
+28.12
12.
Němeček Kryštof
PLU9917
C
TJ Sokol Plumlov
46.57
+28.33
13.
Jirka Matyáš
ZPV0201
C
KOB Železárny Prostějov
49.27
+31.03
H10N
2.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Urban Jan
SSU
C
SK Severka Šumperk
23.30
2.
Pihýr Daniel
PTE
C
Sokol Ptení
30.36
+ 7.06
3.
Kubiš Zdeněk
PTE
C
Sokol Ptení
37.21
+13.51
4.
Šmilňák Oliver
PTE
C
Sokol Ptení
38.58
+15.28
MS
Chvátal Štěpán
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
18.27
H12C
2.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vystavěl Ondřej
JPV9807
C
SK Prostějov
22.22
2.
Dvořák Ferdinand
SSU9802
C
SK Severka Šumperk
23.03
+ 0.41
3.
Kašpar Jakub
ASU9747
B
Magnus Orienteering
25.12
+ 2.50
4.
Takáč Dominik
STE9803
C
SK SKI-OB Šternberk
28.29
+ 6.07
5.
Kočí Josef
KON9824
C
KOB Konice
30.23
+ 8.01
6.
Otruba Vojtěch
PLU9717
C
TJ Sokol Plumlov
33.36
+11.14
7.
Kotrle Viktor
UOL9808
C
SK Univerzity Palackého Olomou
47.40
+25.18
8.
Huňka Dominik
PTE9801
C
Sokol Ptení
59.57
+37.35
9.
Drábek Luboš
SSU9711
C
SK Severka Šumperk
63.40
+41.18
H14C
3.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chmelař Martin
JPV9505
B
SK Prostějov
28.10
2.
Fajkus Radim
JPV9509
C
SK Prostějov
34.18
+ 6.08
3.
Sklenář Martin
SBR9501
B
SKOB Bruntál
35.27
+ 7.17
4.
Vičan Dominik
ABR9501
C
A-team Bruntál
35.30
+ 7.20
5.
Pavlík Marek
ZLH9501
C
TJ Zlaté Hory
39.17
+11.07
6.
Žovinec Lukáš
UOL9605
B
SK Univerzity Palackého Olomou
39.27
+11.17
7.
Dumbrovský Michal
UOL9601
C
SK Univerzity Palackého Olomou
47.31
+19.21
8.
Skyva Pavel
SSU9507
C
SK Severka Šumperk
52.06
+23.56
9.
Růžička Josef
JPV9503
C
SK Prostějov
53.34
+25.24
10.
Mikula Jan
SSU9609
C
SK Severka Šumperk
55.35
+27.25
11.
Soldán Martin
PTE
C
Sokol Ptení
110.15
+82.05
H16C
4.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horvát Petr
SSU9442
B
SK Severka Šumperk
40.05
2.
Holinka Lukáš
PTE9421
B
Sokol Ptení
45.09
+ 5.04
3.
Šincl Jiří
SSU9404
B
SK Severka Šumperk
45.12
+ 5.07
4.
Kvapil Ladislav
ZLH9301
C
TJ Zlaté Hory
61.16
+21.11
5.
Hálek Matěj
UOL9311
C
SK Univerzity Palackého Olomou
62.01
+21.56
6.
Srovnal Jan
SSU9405
C
SK Severka Šumperk
72.45
+32.40
H18C
7.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ostřanský Filip
ASU9243
B
Magnus Orienteering
56.11
2.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
69.29
+13.18
3.
Benc Martin
ASU9143
C
Magnus Orienteering
77.37
+21.26
Jašek Martin
LOL9101
C
SK OK Olomouc
DISK
H21K
7.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Tomáš
OOL8801
C
SK Haná orienteering
61.50
2.
Suchý Matěj
ASU8942
B
Magnus Orienteering
65.12
+ 3.22
3.
Špičák František
CEL8039
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
67.48
+ 5.58
4.
Dostál Ondřej
PLU7907
C
TJ Sokol Plumlov
75.14
+13.24
5.
Skopalík Zbyněk
XXX
C
162.50
+101.00
H21L
9.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zbranek Roman
ASU8808
C
Magnus Orienteering
68.14
2.
Navrátil Tomáš
ASU8817
C
Magnus Orienteering
73.44
+ 5.30
3.
Král Václav
SSU8243
R
SK Severka Šumperk
74.10
+ 5.56
4.
Otruba Marek
PLU7417
C
TJ Sokol Plumlov
75.16
+ 7.02
5.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
75.47
+ 7.33
6.
Otruba Karel
PLU7917
C
TJ Sokol Plumlov
79.44
+11.30
7.
Kheil Radim
PBM7301
C
TJ Spartak První Brněnská
81.21
+13.07
8.
Šrámek Jaromír
KSU5801
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
81.51
+13.37
9.
Perknovský Radim
JPV8235
C
SK Prostějov
82.21
+14.07
10.
Černohous Jan
JPV8335
C
SK Prostějov
86.38
+18.24
11.
Turczer Petr
KSU7945
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
89.27
+21.13
12.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
89.52
+21.38
13.
Zdráhal Tomáš
STE5301
C
SK SKI-OB Šternberk
90.22
+22.08
14.
Pudel Jarda
STE7505
C
SK SKI-OB Šternberk
90.38
+22.24
15.
Václavek Tomáš
STE5809
C
SK SKI-OB Šternberk
92.59
+24.45
16.
Vlach Jan
JPV8237
C
SK Prostějov
93.34
+25.20
17.
Špacír Jan
UOL8805
C
SK Univerzity Palackého Olomou
97.28
+29.14
18.
Trávníček Jan
UOL7501
C
SK Univerzity Palackého Olomou
108.54
+40.40
Janků Marek
STE7102
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
Ostřanský Josef
SSU9011
B
SK Severka Šumperk
DISK
H35C
6.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Maťátko Miloslav
STE6703
C
SK SKI-OB Šternberk
46.03
2.
Huňka Karel
KON6919
C
KOB Konice
49.51
+ 3.48
3.
Vláčil Daniel
JPV7307
C
SK Prostějov
51.38
+ 5.35
4.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
C
SK Severka Šumperk
51.39
+ 5.36
5.
Janeček Josef
CEL7127
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
51.56
+ 5.53
6.
Soldán Vladimír
JPV6526
C
SK Prostějov
52.00
+ 5.57
7.
Václavek Jiří
STE5701
C
SK SKI-OB Šternberk
54.15
+ 8.12
8.
Hubáček Martin
CEL7015
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
54.31
+ 8.28
9.
Novotný Tomáš
ZLH7001
C
TJ Zlaté Hory
54.42
+ 8.39
10.
Matoušek Milan
SSU6701
C
SK Severka Šumperk
55.15
+ 9.12
11.
Neumann Jaroslav
STE5902
C
SK SKI-OB Šternberk
56.08
+10.05
12.
Volf Karel
ZPV6604
C
KOB Železárny Prostějov
59.18
+13.15
13.
Paloncý Pavel
KSU6349
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
61.27
+15.24
14.
Živěla Aleš
LOL5703
C
SK OK Olomouc
64.18
+18.15
15.
Robotka Libor
PBM5303
C
TJ Spartak První Brněnská
64.49
+18.46
16.
Dokoupil Vojtěch
ZPV6425
C
KOB Železárny Prostějov
67.07
+21.04
17.
Hlava Miroslav
KON6515
C
KOB Konice
68.34
+22.31
18.
Jeřábek Petr
OOL6702
C
SK Haná orienteering
69.42
+23.39
19.
Kotrle Miroslav
UOL7005
C
SK Univerzity Palackého Olomou
73.03
+27.00
20.
Kopilčák Pavel
ZLH6602
C
TJ Zlaté Hory
95.32
+49.29
21.
Smrček Petr
KSU7401
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
110.24
+64.21
Komínek Jaroslav
KON5713
C
KOB Konice
DISK
H45C
6.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Robert
OOL5707
C
SK Haná orienteering
51.21
2.
Komárek Jaromír
KSU4900
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
57.24
+ 6.03
3.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK Univerzity Palackého Olomou
60.03
+ 8.42
4.
Sklenář Antonín
STE4801
C
SK SKI-OB Šternberk
60.04
+ 8.43
5.
Kubeš Jaromír
PLU6219
C
TJ Sokol Plumlov
61.23
+10.02
6.
Chmelař Miroslav
JPV6217
C
SK Prostějov
61.27
+10.06
7.
Ženčák Jaroslav
XSU
C
65.13
+13.52
8.
Višňa Milan
STE5904
C
SK SKI-OB Šternberk
65.41
+14.20
9.
Albert František
STE5804
C
SK SKI-OB Šternberk
68.05
+16.44
10.
Bucký Josef
ABR6001
C
A-team Bruntál
69.42
+18.21
11.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
83.25
+32.04
12.
Skácel Jaroslav
KON4617
C
KOB Konice
88.38
+37.17
13.
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
96.43
+45.22
14.
Vlach Josef
KON6431
C
KOB Konice
97.37
+46.16
H55C
4.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotný Stanisl
OOP4800
C
TJ Opava
45.08
2.
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
47.04
+ 1.56
3.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK Univerzity Palackého Olomou
64.25
+19.17
4.
Jašek Vladislav
LOL5401
C
SK OK Olomouc
74.24
+29.16
H65C
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šubrt Zdeněk
UOL4201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
70.34
2.
Čermák Miloslav
UOL4101
C
SK Univerzity Palackého Olomou
73.41
+ 3.07
3.
Kroupa Jaroslav
ZPV4012
C
KOB Železárny Prostějov
77.27
+ 6.53
Hynek Vladimír
ZPV3511
C
KOB Železárny Prostějov
DISK
MS
Dvořák Radomír
SSU3000
C
SK Severka Šumperk
47.29
HDR
1.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Reichl Martin
KSU0202
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
26.05
2.
Pospíšilová Tereza
STE0153
C
SK SKI-OB Šternberk
28.15
+ 2.10
3.
Janečková Amálie
CEL
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
30.07
+ 4.02
4.
Vašinková Halka
ZLH0250
C
TJ Zlaté Hory
30.13
+ 4.08
5.
Jurníčková Nikol
PTE
C
Sokol Ptení
30.44
+ 4.39
6.
Janků Martin
STE0404
C
SK SKI-OB Šternberk
31.29
+ 5.24
7.
Řihošková Sára
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
32.19
+ 6.14
8.
Skoupá Vendula
STE0152
C
SK SKI-OB Šternberk
34.40
+ 8.35
9.
Karásek František
ZPV
C
KOB Železárny Prostějov
39.23
+13.18
10.
Karásek Matyáš
ZPV0303
C
KOB Železárny Prostějov
41.59
+15.54
11.
Hálková Eliška
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
42.54
+16.49
12.
Plevová Tereza
PTE
C
Sokol Ptení
42.57
+16.52
13.
Urbanová Monika
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
43.41
+17.36
14.
Synek Michal
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
52.33
+26.28
15.
Krtička Jan
KON7931
C
KOB Konice
71.07
+45.02
16.
Pejř Pavel
PTE
C
Sokol Ptení
116.36
+90.31
Navrátil Václav a spol.
C
DISK
P
3.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doleželová Lenka
KNH
C
SK Kostelec na Hané
43.25
2.
Synek Michal
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
49.02
+ 5.37
3.
Zejda Jiří
C
55.17
+11.52
4.
Kryštof Jan
SBR
C
SKOB Bruntál
61.33
+18.08
5.
Vítková Miroslava
PTE6952
C
Sokol Ptení
70.06
+26.41
6.
Kmínková Michala
C
71.04
+27.39
7.
Kheilová Hanka
PBM7753
C
TJ Spartak První Brněnská
76.04
+32.39
8.
Lucie Šťastná
ZPV
C
KOB Železárny Prostějov
77.23
+33.58
9.
Chmelařová Blanka
JPV
C
SK Prostějov
77.47
+34.22
10.
Grossmann Ladislav
PLU77
C
TJ Sokol Plumlov
84.00
+40.35
11.
Smékal David
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
86.52
+43.27
12.
Toman Stanislav
ABR4801
C
A-team Bruntál
87.35
+44.10
13.
Korhonová Pavla
OOO
C
90.18
+46.53
14.
Smékalová Ladislava
OOO
C
90.22
+46.57
15.
TKPU
PTE
C
Sokol Ptení
102.33
+59.08
16.
Smékalová Ivana
OOO
C
105.06
+61.41
Jeřábková Denisa
OOL8952
C
SK Haná orienteering
DISK
T
4.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Karásek Martin
ZPV7301
C
KOB Železárny Prostějov
57.02
2.
Vláčilová Kateřina
JPV7757
C
SK Prostějov
64.23
+ 7.21
3.
Hušek Vít
KON
C
KOB Konice
69.32
+12.30
4.
Alešová Bohumila
ASU7699
C
Magnus Orienteering
84.47
+27.45
5.
Dvořáček Radim
C
102.45
+45.43
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz