Kód závodu
090627090
Název
11. oblastní žebříček Lužec
Datum
27.06.2009
PořadatelONO - SKOB Ostrov
Kategorie
D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR    

D12
1.70 km, 40 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kubínová Veronika SKV9752 C TJ Slovan Karlovy Va 17:20 +0:00
2. Vacková Veronika SKV9751 C TJ Slovan Karlovy Va 22:57 +5:37
3. Maňasová Michaela SKV9753 C TJ Slovan Karlovy Va 31:29 +14:09
4. Svobodová Karolína NEJ9853 C TJ Jiskra Nejdek 36:06 +18:46
D14
3.20 km, 105 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Machová Karolína SKV9651 C TJ Slovan Karlovy Va 72:20 +0:00
D16
4.40 km, 150 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Va 52:25 +0:00
D18
5.20 km, 190 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hájková Monika BSO9154 C KOB Baník Sokolov 90:43 +0:00
D21
7.20 km, 240 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Mechlová Lenka JIL9051 A OK Jilemnice 67:30 +0:00
2. Pilařová Petra LPM8351 C OK Lokomotiva Plzeň 100:10 +32:40
Soukupová Petra SKV7851 C TJ Slovan Karlovy Va DISK
D35
5.30 km, 235 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 72:55 +0:00
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 77:05 +4:10
3. Hasalová Jana NEJ6750 C TJ Jiskra Nejdek 77:46 +4:51
4. Kovářová Jitka MAS7350 C KČT Aš 79:03 +6:08
5. Bínová Kateřina MLA6754 C MLOK Mariánské Lázně 79:46 +6:51
6. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Va 80:58 +8:03
7. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 82:55 +10:00
8. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Loko Chomutov 86:55 +14:00
9. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Va 98:14 +25:19
10. Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Va 98:53 +25:58
11. Novotná Pavla NEJ7050 C TJ Jiskra Nejdek 117:48 +44:53
12. Macurová Jana MLA6657 C MLOK Mariánské Lázně 119:00 +46:05
D45
5.00 km, 145 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Va 62:05 +0:00
2. Brumková Vladimíra DKL5350 C Klub OB Kladno 63:28 +1:23
3. Janečková Eva LPM6150 C OK Lokomotiva Plzeň 81:06 +19:01
4. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Loko Chomutov 88:31 +26:26
D55
3.20 km, 105 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Va 60:49 +0:00
2. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Loko Chomutov 95:25 +34:36
H10
1.70 km, 40 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vecko Jan NEJ0002 C TJ Jiskra Nejdek 17:10 +0:00
2. Vecko Filip NEJ0100 C TJ Jiskra Nejdek 36:40 +19:30
H12
3.20 km, 105 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kovář Kamil BSO9700 C KOB Baník Sokolov 41:16 +0:00
2. Hasal Martin NEJ9801 C TJ Jiskra Nejdek 45:20 +4:04
3. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 48:25 +7:09
4. Macura Vít MLA9800 B MLOK Mariánské Lázně 52:34 +11:18
Kotraba Tomáš SKV9701 C TJ Slovan Karlovy Va DISK
H14
4.40 km, 150 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Frank Jiří MAS9600 C KČT Aš 57:20 +0:00
2. Řehořek Tomáš SKV9601 B TJ Slovan Karlovy Va 85:16 +27:56
3. Vacek Jiří SKV9602 C TJ Slovan Karlovy Va 101:30 +44:10
4. Kraus Petr LCV9501 C TJ Loko Chomutov 104:02 +46:42
5. Šoupa Václav LPM9600 C OK Lokomotiva Plzeň 111:14 +53:54
MS Šoupa Karel LPM C OK Lokomotiva Plzeň 77:03 +19:43
Novák Patrik JES9501 C KOS Jesenice DISK
Primos Josef SKV TJ Slovan Karlovy Va DISK
H16
5.20 km, 190 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Šulc Marek MAS9300 C KČT Aš 59:07 +0:00
2. Bursa Jakub LPM9302 C OK Lokomotiva Plzeň 60:19 +1:12
3. Macura Jan MLA9306 B MLOK Mariánské Lázně 62:24 +3:17
4. Hájek Lukáš BSO9400 C KOB Baník Sokolov 85:38 +26:31
5. Kraus Jindřich LCV9401 C TJ Loko Chomutov 110:13 +51:06
H18
7.20 km, 240 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Frey Martin NEJ9200 B TJ Jiskra Nejdek 80:17 +0:00
2. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 103:14 +22:57
Vakant SKV TJ Slovan Karlovy Va DISK
H21
9.10 km, 340 m, 23 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Rambousek Karel BSO7872 R KOB Baník Sokolov 69:21 +0:00
2. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 80:43 +11:22
3. Pilař Karel BSO7871 C KOB Baník Sokolov 83:55 +14:34
Frank Jan MAS9001 C KČT Aš DISK
H35
7.20 km, 240 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bílý Milan JES7001 C KOS Jesenice 64:21 +0:00
2. Michalec Jan MLA5701 B MLOK Mariánské Lázně 79:22 +15:01
3. Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 82:07 +17:46
4. Bína Pavel MLA6708 B MLOK Mariánské Lázně 88:35 +24:14
5. Pichal Jan VSP5202 C USK Praha 93:50 +29:29
6. Kovář Vladimír MAS7200 C KČT Aš 101:48 +37:27
7. Cepek Pavel PC Pavel Cepek 106:18 +41:57
MS Šterch Martin MAS7600 C KČT Aš DISK-LIM
Mach Petr SKV6601 C TJ Slovan Karlovy Va DISK
H45
5.30 km, 235 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 57:37 +0:00
2. Brabec Zdeněk ZAT56030 C TJ Lokomotiva Žatec 61:28 +3:51
3. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 65:56 +8:19
4. Hnyk Michal SKV6002 C TJ Slovan Karlovy Va 69:39 +12:02
5. Suchý Václav VPM5502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 70:57 +13:20
6. Rambousek Karel BSO5302 C KOB Baník Sokolov 72:39 +15:02
7. Šorm Miroslav DKL5200 C Klub OB Kladno 74:05 +16:28
8. Macura Jaroslav MLA5903 C MLOK Mariánské Lázně 79:48 +22:11
H55
5.00 km, 145 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 55:37 +0:00
2. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 57:35 +1:58
3. Valeška Rudolf LCV4700 C TJ Loko Chomutov 59:41 +4:04
4. Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Loko Chomutov 63:02 +7:25
5. Jirásek Jaroslava SCH4701 C TJ Skalka Cheb 63:29 +7:52
6. Otta Pavel JES4601 C KOS Jesenice 69:00 +13:23
7. Janeček Eduard LPM5100 C OK Lokomotiva Plzeň 78:57 +23:20
H65
3.20 km, 105 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakult 72:35 +0:00
HDR
1.70 km, 40 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Suchý Šimon VPM0403 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:44 +0:00
2. Ziebová Veronika NEJ0450 C TJ Jiskra Nejdek 22:32 +5:48
3. Kovář Ondřej MAS0200 C KČT Aš 25:26 +8:42
4. Smaržík Ondra BSO0501 KOB Baník Sokolov 27:24 +10:40
5. Kovářová Lucie MAS0350 C KČT Aš 27:31 +10:47
6. Holečkovi Kateřina a Michaela SKV TJ Slovan Karlovy Va 28:21 +11:37
7. Vítová Lucie BSO0201 KOB Baník Sokolov 31:52 +15:08
8. Ševčík Dáda ONO0200 C SKOB Ostrov 34:37 +17:53
9. Štěrba Marek SKV0401 C TJ Slovan Karlovy Va 39:00 +22:16
10. Podivín Vítek ONO0601 SKOB Ostrov 39:10 +22:26
11. Urbánková Evička ONO0650 C SKOB Ostrov 48:05 +31:21
12. Novotný Vítek NEJ0300 C TJ Jiskra Nejdek 56:36 +39:52
Ječmen Matýsek ONO0600 C SKOB Ostrov DISK