Kód závodu
090524059
Název
Oblastní žebříček
Datum
24.05.2009
Zařazení do soutěžíRanking, 6. JmL
Místo konáníPříbram na Moravě
Použitá mapaKuchyňka 3
PořadatelBBM - BETA Ursus Orienteering
Ředitel závoduOldřich Denemarek
Hlavní rozhodčíPavel Ptáček, R2
Stavitel tratíJan Fiala, R3
Kategorie
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10
2.00 km, 75 m, 5 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Nechutová Aneta PZR9951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24.33
2. Firešová Markéta ZBM9951 C SK Žabovřesky Brno 41.20 +16.47
D10N
3.00 km, 80 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 C TJ Tesla Brno 29.16
2. Nechanická Klára OSN0050 C SK Orientační sporty Nové Měst 30.20 + 1.04
3. Foltýnová Eva SJI0051 C OK Jihlava 33.09 + 3.53
4. Grycová Kateřina TBM0058 C TJ Tesla Brno 36.21 + 7.05
5. Zlesáková Adéla CHT0151 C SK Chrast 37.11 + 7.55
6. Myslivcová Tereza JHB0051 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 46.47 +17.31
7. Matoušková Julie ZBM0058 C SK Žabovřesky Brno 59.32 +30.16
D12
2.00 km, 60 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Odehnalová Tereza ABM9757 B KOB MOIRA Brno 19.50
2. Vacková Anna SJI9854 B OK Jihlava 22.23 + 2.33
3. Hojná Dominika SJH9852 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 22.51 + 3.01
4. Čechová Tereza SJI9852 C OK Jihlava 24.44 + 4.54
5. Muselíková Michaela ABM9898 C KOB MOIRA Brno 25.38 + 5.48
6. Chroustová Šárka VBM9851 C VSK MZLU Brno 25.54 + 6.04
7. Sedláková Petra ABM9851 B KOB MOIRA Brno 26.10 + 6.20
8. Parkanová Veronika SJH9751 B TJ Slovan Jindřichův Hradec 26.42 + 6.52
9. Granátová Alžběta TBM9759 C TJ Tesla Brno 26.46 + 6.56
10. Petráčková Kristýna SJI9851 C OK Jihlava 27.13 + 7.23
11. Peňázová Veronika SJH9752 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 30.20 +10.30
12. Koporová Lenka ZBM9753 C SK Žabovřesky Brno 33.33 +13.43
13. Odehnalová Klára ABM9956 C KOB MOIRA Brno 35.13 +15.23
14. Syrovátková Vladimíra ABM9751 C KOB MOIRA Brno 36.27 +16.37
15. Bořilová Markéta PZR9858 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37.41 +17.51
16. Dvořáková Klára CHT9852 C SK Chrast 40.51 +21.01
17. Komárková Sylvie YBM9796 C Klub turistů a lyžařů Brno 41.29 +21.39
18. Klašková Anna 0049888 C 43.51 +24.01
19. Tůnová Adéla PZR9751 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45.00 +25.10
MS Veithová Kateřina ABM9651 C KOB MOIRA Brno 76.28 +56.38
D14
3.00 km, 75 m, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Doleželová Kateřina PZR9559 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28.41
2. Karásková Eva CTB9553 C SK Chotěboř 31.48 + 3.07
3. Hiršová Gabriela VBM9651 B VSK MZLU Brno 34.02 + 5.21
4. Otrusinová Jana ABM9560 B KOB MOIRA Brno 36.41 + 8.00
5. Kubičková Bára SJH9551 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 37.32 + 8.51
6. Granátová Kateřina TBM9558 B TJ Tesla Brno 38.35 + 9.54
7. Hovořáková Anna VBM9652 C VSK MZLU Brno 43.25 +14.44
MS Tůmová Žofie SJI9799 C OK Jihlava 55.26 +26.45
MS Kostelková Jitka TMB6777 C 39.35 +10.54
D16
4.00 km, 85 m, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Voborníková Alenaá CTB9451 A SK Chotěboř 35.58
2. Chroustová Lenka VBM9451 B VSK MZLU Brno 45.01 + 9.03
3. Fialová Věra TTR9451 C OOB Třebíč 53.18 +17.20
4. Vacková Iva TTR C OOB Třebíč 110.16 +74.18
D18
6.00 km, 135 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Moučková Andrea RBK9257 C SK Radioklub Blansko 50.44
2. Teplá Barbora SJI9351 C OK Jihlava 53.39 + 2.55
3. Hercigová Anna JHB9159 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58.34 + 7.50
4. Hojsáková Martina VBM9153 B VSK MZLU Brno 59.04 + 8.20
5. Podešvová Vlasta ADA9251 C TJ Spartak Adamov 62.06 +11.22
6. Urbanová Johana PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63.39 +12.55
7. Šanderová Martina SJI9252 C OK Jihlava 78.03 +27.19
8. Šťastná Ivana CTB9156 C SK Chotěboř 78.08 +27.24
9. Šťastníková Kateřina JHB9151 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 110.59 +60.15
Ondráčková Lucie CTB9254 C SK Chotěboř DISK
D21C
7.00 km, 165 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Králová Michaela CTB7959 C SK Chotěboř 53.38
2. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57.44 + 4.06
3. Švecová Iva CHT7151 C SK Chrast 60.41 + 7.03
4. Matrasová Vendula CHT8251 C SK Chrast 61.57 + 8.19
5. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Měst 63.06 + 9.28
6. Dvořáčková Jana TTR7852 C OOB Třebíč 63.16 + 9.38
7. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 65.05 +11.27
8. Bravená Martina VBM8751 C VSK MZLU Brno 65.31 +11.53
9. Gothardová Eva VBM7752 C VSK MZLU Brno 65.41 +12.03
10. Píšová Lucie SJH8151 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 68.10 +14.32
11. Musilová Kristýna CHT8551 C SK Chrast 69.14 +15.36
12. Švejcarová Daniela PBM7375 C TJ Spartak První Brněnská 69.32 +15.54
13. Beránková Iveta JHB8460 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 69.36 +15.58
14. Dosbabová Magda TTR8152 C OOB Třebíč 72.02 +18.24
15. Procházková Lucie ADA8880 C TJ Spartak Adamov 74.58 +21.20
16. Kodysová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 81.27 +27.49
17. Lazárková Dita RUZ8753 C TJ Růžená 83.09 +29.31
18. Šmídová Kateřina CHT8451 C SK Chrast 86.49 +33.11
19. Binková Jana CHT8651 C SK Chrast 106.12 +52.34
Jemelíková Lada VBM6555 C VSK MZLU Brno DISK
Řezníčková Tereza SJI9056 B OK Jihlava DISK
D21D
4.00 km, 75 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB MOIRA Brno 52.33
2. Soldánová Lucie ABM8955 C KOB MOIRA Brno 53.57 + 1.24
3. Doležalová Martina CHT8152 C SK Chrast 59.23 + 6.50
4. Jirásková Lucie TTR8552 C OOB Třebíč 60.10 + 7.37
5. Lukášová Lenka TBM6653 C TJ Tesla Brno 62.01 + 9.28
6. Vacková Petra CHT7851 C SK Chrast 62.20 + 9.47
7. Šťastná Hana CTB7051 C SK Chotěboř 63.17 +10.44
8. Muselíková Vladislava ABM7051 C KOB MOIRA Brno 64.24 +11.51
9. Evstafevová Jana CTB8051 C SK Chotěboř 65.19 +12.46
10. Odstrčilová Hana 002 C 66.38 +14.05
11. Kubáková Žaneta SJH7751 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 71.06 +18.33
MS Lichovníková Alena PZR9052 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63.44 +11.11
D35
6.00 km, 115 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Janotová Dobra SBK5661 C KOB Start Blansko 47.19
2. Čechová Zuzana SJI6951 C OK Jihlava 50.18 + 2.59
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Měst 50.45 + 3.26
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK MZLU Brno 50.54 + 3.35
5. Grycová Jana TBM6969 C TJ Tesla Brno 52.29 + 5.10
6. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 53.05 + 5.46
7. Grycová Petra TBM7467 C TJ Tesla Brno 55.11 + 7.52
8. Voborníková Eva CTB6851 C SK Chotěboř 55.49 + 8.30
9. Zlesáková Stanislava CHT7352 C SK Chrast 56.56 + 9.37
10. Chroustová Petra VBM6655 C VSK MZLU Brno 57.08 + 9.49
11. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK MZLU Brno 57.22 +10.03
12. Mutinská Zdeňka HVC6453 C SK Hlinsko 58.39 +11.20
13. Richterová Nataša ADA7451 C TJ Spartak Adamov 59.09 +11.50
14. Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59.58 +12.39
15. Mokrá Regina ABM6854 C KOB MOIRA Brno 62.41 +15.22
16. Šťastná Alena CTB7351 C SK Chotěboř 62.45 +15.26
17. Gernertová Martina TBM7375 C TJ Tesla Brno 62.57 +15.38
18. Komárková Lenka YBM7199 C Klub turistů a lyžařů Brno 64.30 +17.11
19. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK MZLU Brno 66.09 +18.50
20. Hrušková Lenka YBM6251 C Klub turistů a lyžařů Brno 66.27 +19.08
21. Hlaváčová Šárka TBM7258 C TJ Tesla Brno 66.28 +19.09
22. Žemličková Terezaá CTB7151 C SK Chotěboř 68.19 +21.00
23. Klimánková Eva YBM7351 C Klub turistů a lyžařů Brno 68.34 +21.15
24. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB MOIRA Brno 73.28 +26.09
25. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB MOIRA Brno 75.54 +28.35
26. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 89.34 +42.15
D45
4.00 km, 90 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kuchařová Ada TBM5855 C TJ Tesla Brno 41.27
2. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 44.22 + 2.55
3. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK MZLU Brno 45.15 + 3.48
4. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 46.58 + 5.31
5. Jansová Alena CHT5852 C SK Chrast 47.23 + 5.56
6. Cigošová Anna TBM5253 C TJ Tesla Brno 47.28 + 6.01
7. Liščinská Eva TBM4451 C TJ Tesla Brno 51.22 + 9.55
8. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 53.09 +11.42
9. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53.37 +12.10
10. Žemličková Jindra CHT5751 C SK Chrast 54.05 +12.38
11. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 55.51 +14.24
12. Fialová Dana TTR6153 C OOB Třebíč 59.01 +17.34
13. Hrušková Zdeňka OSN5950 C SK Orientační sporty Nové Měst 62.32 +21.05
14. Čejková Jana JHB6152 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63.46 +22.19
15. Zháňalová Jana TTR6051 C OOB Třebíč 67.59 +26.32
16. Starčuková Jana YBM6451 C Klub turistů a lyžařů Brno 102.57 +61.30
D55
2.00 km, 75 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 35.24
2. Machová Hana YBM3851 C Klub turistů a lyžařů Brno 38.23 + 2.59
3. Boudná Jaroslava SJI4275 C OK Jihlava 44.26 + 9.02
H10
2.00 km, 60 m, 5 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kubák Martin SJH9902 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 26.12
2. Starčuk Zenon YBM9901 C Klub turistů a lyžařů Brno 28.14 + 2.02
3. Švec Martin CHT9902 C SK Chrast 31.12 + 5.00
4. Čech Petr SJI0001 C OK Jihlava 36.45 +10.33
5. Štercl Jan SJH9901 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 38.21 +12.09
Švec Petr CHT9901 C SK Chrast DISK
H10N
3.00 km, 80 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Voborník Jakub CTB0001 C SK Chotěboř 23.07
2. Sabol Josef CTB9902 C SK Chotěboř 25.26 + 2.19
3. Žanda Janá CTB9901 C SK Chotěboř 27.59 + 4.52
4. Gryc Vojtěch TBM0106 C TJ Tesla Brno 28.46 + 5.39
5. Nechanický Jan OSN0200 C SK Orientační sporty Nové Měst 30.19 + 7.12
6. Odstrčil Filip 002 C 32.47 + 9.40
7. Nešpor Jan TTR0101 C OOB Třebíč 34.09 +11.02
8. Adámek Filip ABM0101 C KOB MOIRA Brno 43.27 +20.20
9. Soška Petr YBM0201 C Klub turistů a lyžařů Brno 50.32 +27.25
MS Rohlík Zbyněk KVS0343 C SKOB Kobra Vsetín 56.14 +33.07
H12
3.00 km, 60 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Frýba Dominik SJI9702 B OK Jihlava 21.07
2. Nechuta David PZR9701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24.57 + 3.50
3. Kelbl Vladimír ABM9708 C KOB MOIRA Brno 25.36 + 4.29
4. Bořil Jan OSN9700 B SK Orientační sporty Nové Měst 26.41 + 5.34
5. Kafka Matěj SJI9903 C OK Jihlava 27.20 + 6.13
6. Hlaváč Ondřej TBM9901 C TJ Tesla Brno 30.00 + 8.53
7. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA Ursus Orienteering 30.02 + 8.55
8. Zacha Jiří SJI9703 C OK Jihlava 30.54 + 9.47
9. Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 32.27 +11.20
10. Kunz Jiří BBM9801 C BETA Ursus Orienteering 32.45 +11.38
11. Soška Marek ZBM9807 C SK Žabovřesky Brno 33.19 +12.12
12. Wing Tom RBK9801 C SK Radioklub Blansko 33.39 +12.32
13. Horázný František SJH9701 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 35.31 +14.24
14. Nekut Tomáš ABM9711 C KOB MOIRA Brno 36.21 +15.14
15. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA Ursus Orienteering 39.33 +18.26
16. Rohlík Jan KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín 43.48 +22.41
17. Kubičko Petr SJH9801 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 45.13 +24.06
H14
4.00 km, 80 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Záděra Pavel BBM9500 B BETA Ursus Orienteering 33.12
2. Málek Jan PZR9505 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33.38 + 0.26
3. Čech Jan SJI9601 B OK Jihlava 38.00 + 4.48
4. Jordanov Alexandr BBM9501 C BETA Ursus Orienteering 40.10 + 6.58
5. Vacek Vojtěch SJI9602 B OK Jihlava 40.35 + 7.23
6. Musil Milan RBK9501 C SK Radioklub Blansko 41.57 + 8.45
7. Hlubuček Jan SJI9603 C OK Jihlava 48.34 +15.22
8. Mrkos Jan PZR9508 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52.49 +19.37
9. Koumar František SJI9501 C OK Jihlava 58.11 +24.59
10. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60.57 +27.45
11. Hledík Jakub CHT9501 C SK Chrast 61.44 +28.32
12. Klimeš Lukáš CHT9602 C SK Chrast 85.49 +52.37
13. Klimeš Jan CHT9503 C SK Chrast 99.59 +66.47
Bojanovský Rostislav PZR9507 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Měst DISK
H16
6.00 km, 145 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Fuksa Jakub SJI9307 B OK Jihlava 46.40
2. Zacha Ondřej SJI9304 B OK Jihlava 50.38 + 3.58
3. Šťastný Jan CTB9402 C SK Chotěboř 52.47 + 6.07
4. Koutný Tomáš TTR9302 C OOB Třebíč 56.53 +10.13
5. Vacek Jan TTR9334 C OOB Třebíč 121.52 +75.12
Pokorný Ondřej SJI9401 C OK Jihlava DISK
MS Said Bedřich ZBM9244 C SK Žabovřesky Brno 57.25 +10.45
H18
7.00 km, 160 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Škrabánek Matěj SJI9203 B OK Jihlava 52.29
2. Krejsa Vladimír CHT9202 A SK Chrast 53.28 + 0.59
3. Suchý Jiří SJI9201 A OK Jihlava 55.57 + 3.28
4. Kaser Dan JHB9103 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56.45 + 4.16
5. Žemlička Tomáš CTB9102 C SK Chotěboř 68.17 +15.48
6. Kučera Kryštof VBM9204 C VSK MZLU Brno 87.11 +34.42
Šeda Martin VBM9206 C VSK MZLU Brno DISK
H21C
10.00 km, 220 m, 29 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Rajnošek Matěj OSN8800 C SK Orientační sporty Nové Měst 61.42
2. Král Michal CTB8201 C SK Chotěboř 65.34 + 3.52
3. Hlaváč Jiří TBM6116 C TJ Tesla Brno 66.38 + 4.56
4. Král Aleš CTB7801 C SK Chotěboř 67.51 + 6.09
5. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 68.47 + 7.05
6. Krejsa Jan CHT8701 C SK Chrast 69.45 + 8.03
7. Čejka Tomáš JHB8203 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72.35 +10.53
8. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 73.03 +11.21
9. Kuban Michal CHT8505 C SK Chrast 73.05 +11.23
10. Šindelka Antonín RBK7215 C SK Radioklub Blansko 73.15 +11.33
11. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 73.27 +11.45
12. Martinec Petr CHT8502 C SK Chrast 74.04 +12.22
13. Chaloupka Martin CHT7301 C SK Chrast 75.40 +13.58
14. Kysilko Zdeněk CHT8601 C SK Chrast 81.48 +20.06
15. Minařík Luboš TBM5711 C TJ Tesla Brno 86.22 +24.40
16. Žebrák Zbyněk MOV7105 C SKOB Ostrava 93.08 +31.26
17. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 97.04 +35.22
18. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 98.36 +36.54
Brodecký Radek RBK8004 C SK Radioklub Blansko DISK
Čejka Michal JHB8702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Žanda Matěj CTB9201 B SK Chotěboř DISK
H21D
6.00 km, 100 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 47.38
2. Gryc Jan TBM6709 C TJ Tesla Brno 48.27 + 0.49
3. Kuban Jiří CHT8401 C SK Chrast 49.48 + 2.10
4. Nováček Radek TTR8701 C OOB Třebíč 52.41 + 5.03
5. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 52.59 + 5.21
6. Švec Jiří CHT7201 C SK Chrast 54.28 + 6.50
7. Evstafev Ivan CTB8001 C SK Chotěboř 55.58 + 8.20
8. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Měst 56.06 + 8.28
9. Vacek František CHT7001 C SK Chrast 57.05 + 9.27
10. Měkuta Kryštof SJH8801 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 57.08 + 9.30
11. Koutný Michal TTR9007 B OOB Třebíč 58.52 +11.14
12. Čech Jiří SJI6803 C OK Jihlava 61.27 +13.49
13. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 61.42 +14.04
14. Herceg Pavel TTR9101 C OOB Třebíč 61.44 +14.06
15. Šťastný Jan CTB6902 C SK Chotěboř 61.46 +14.08
16. Myslivec Petr JHB6701 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 70.21 +22.43
17. Konečný Petr LBM7601 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 72.08 +24.30
18. Vacek Karel CHT7101 C SK Chrast 72.29 +24.51
19. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 73.06 +25.28
20. Musil Tomáš RUZ8401 C TJ Růžená 76.40 +29.02
21. Frýba Robert SJI6802 C OK Jihlava 79.11 +31.33
22. Nechanický Radim CHT7701 C SK Chrast 82.39 +35.01
23. Hanousek Martin CTB7910 C SK Chotěboř 83.47 +36.09
24. Dosbaba Marek TTR8101 C OOB Třebíč 87.24 +39.46
H35
8.00 km, 200 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C TJ Tesla Brno 54.18
2. Voborník Petr CTB6601 C SK Chotěboř 55.50 + 1.32
3. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak První Brněnská 56.13 + 1.55
4. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59.24 + 5.06
5. Parkán Jiří SJH6801 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 60.17 + 5.59
6. Zlesák Martin CHT7302 C SK Chrast 61.51 + 7.33
7. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 61.56 + 7.38
8. Šebesta Petr CHT7102 C SK Chrast 62.19 + 8.01
9. Klaška Jan 0046900 C 62.49 + 8.31
10. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK MZLU Brno 64.19 +10.01
11. Mutinský Viktor HVC6503 C SK Hlinsko 64.41 +10.23
12. Adámek Libor ABM6707 C KOB MOIRA Brno 66.08 +11.50
13. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 66.20 +12.02
14. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 66.21 +12.03
15. Pospíšil Jiří PBM7401 C TJ Spartak První Brněnská 67.49 +13.31
16. Kubičko Petr SJH6901 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 69.28 +15.10
17. Karásek Luděk CTB6702 C SK Chotěboř 69.55 +15.37
18. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak První Brněnská 70.15 +15.57
19. Mokrý Jan ABM6611 C KOB MOIRA Brno 70.29 +16.11
20. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 71.24 +17.06
21. Žanda Jan CTB6701 C SK Chotěboř 72.23 +18.05
22. Odehnal Roman ABM6909 C KOB MOIRA Brno 73.03 +18.45
23. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 80.10 +25.52
24. Kubák Martin SJH7401 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 83.15 +28.57
25. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 91.15 +36.57
26. Lichovník Tomáš PZR6401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 91.33 +37.15
27. Starčuk Zenon YBM6202 C Klub turistů a lyžařů Brno 105.55 +51.37
H45
6.00 km, 115 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kopecký Zdeněk JHB6001 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45.24
2. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 45.32 + 0.08
3. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 46.39 + 1.15
4. Havlík Milan SJH6201 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 46.56 + 1.32
5. Kinc Vladimír PZR6008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47.46 + 2.22
6. Zabloudil Pavel TBM5003 C TJ Tesla Brno 49.25 + 4.01
7. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 50.37 + 5.13
8. Matras Jaroslav CHT5301 C SK Chrast 51.18 + 5.54
9. Štefec Jaroslav CHT5801 C SK Chrast 51.19 + 5.55
10. Kopor Petr OBM6101 C SK Orientační sporty Brno 52.45 + 7.21
11. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK MZLU Brno 53.28 + 8.04
12. Záhorec František CHT5502 C SK Chrast 54.36 + 9.12
13. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54.55 + 9.31
14. Vítek Josef CHT4802 C SK Chrast 55.07 + 9.43
15. Žemlička Zbyněk CHT5501 C SK Chrast 55.10 + 9.46
16. Starka František CHT4801 C SK Chrast 56.03 +10.39
17. Hubík Petr TBM5913 C TJ Tesla Brno 56.24 +11.00
18. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 56.43 +11.19
19. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 57.17 +11.53
20. Bauer Emil VBM4410 C VSK MZLU Brno 57.22 +11.58
21. Romanovský Alois SJH6101 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 57.48 +12.24
22. Zeman Jaroslav CHT5901 C SK Chrast 59.04 +13.40
23. Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62.16 +16.52
24. Fiala Petr TTR6102 C OOB Třebíč 65.42 +20.18
25. Liška Stanislav JHB6205 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68.21 +22.57
26. Koutný Vladimír TTR6301 C OOB Třebíč 71.05 +25.41
27. Zlesák Milan CHT5101 C SK Chrast 73.42 +28.18
28. Šmerk Pavel YBM4135 C Klub turistů a lyžařů Brno 75.09 +29.45
29. Greguš Miloš LBM6212 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 75.25 +30.01
30. Pospíšil Aleš YBM6001 C Klub turistů a lyžařů Brno 101.12 +55.48
Vácha Jiří SJI5414 C OK Jihlava DISK
Kubálek Zdenek RUZ5306 C TJ Růžená DISK
Čejka Miloslav JHB6002 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
H55
4.00 km, 100 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Pospíšil Jiří PZR4321 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41.22
2. Blecha Ladislav FJI5106 C SK Free Jihlava 44.24 + 3.02
3. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44.27 + 3.05
4. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK MZLU Brno 45.02 + 3.40
5. Přikryl Kamil PBM4134 C TJ Spartak První Brněnská 46.17 + 4.55
6. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 47.32 + 6.10
7. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 49.08 + 7.46
8. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 51.08 + 9.46
9. Komínek Jiří TBM4639 C TJ Tesla Brno 51.40 +10.18
10. Chmelík Milan ABM4501 C KOB MOIRA Brno 58.43 +17.21
11. Richter Rudolf ADA5113 C TJ Spartak Adamov 74.34 +33.12
12. Novotný Jan UBM4401 C TJ Průkopník Brno 90.18 +48.56
Šnyrch František ABM4902 C KOB MOIRA Brno DISK
MS Potěšil Václav VBM5613 C VSK MZLU Brno 62.50 +21.28
H65
3.00 km, 85 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Gřunděl Ivan SJH4201 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 46.26
2. Nepejchal Bohumil PZR3904 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48.04 + 1.38
3. Šmrha František SJI4138 C OK Jihlava 50.11 + 3.45
4. Šauman Václav LBM3026 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 60.15 +13.49
5. Konečný František LBM4031 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 70.28 +24.02
6. Matějka Leo SJI3325 C OK Jihlava 78.20 +31.54
7. Mach Milan YBM3519 C Klub turistů a lyžařů Brno 79.08 +32.42
HDR
3.00 km, 80 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. ......................... CHT0099 C SK Chrast 28.49
2. Syrovátková Andrea ABM0088 C KOB MOIRA Brno 29.46 + 0.57
3. Hovořáková Karolína VBM0351 C VSK MZLU Brno 31.08 + 2.19
4. Horký Petr UBM0102 C TJ Průkopník Brno 32.28 + 3.39
5. Odstrčilová Šárka 002 C 35.53 + 7.04
6. Lukáš Martin TBM0222 C TJ Tesla Brno 35.58 + 7.09
7. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 38.10 + 9.21
8. Szebista Štěpán TTR9705 C OOB Třebíč 38.15 + 9.26
9. Šeďa Šimon ABM0009 C KOB MOIRA Brno 39.20 +10.31
10. Král Adam CTB0501 C SK Chotěboř 41.16 +12.27
11. Bořil Šimon PZR0201 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43.11 +14.22
12. Jirgl Pavel YBM0301 C Klub turistů a lyžařů Brno 44.35 +15.46
13. Blažík Vojtěch 0090200 C 44.39 +15.50
14. Richterová Julie ADA0351 C TJ Spartak Adamov 45.05 +16.16
15. Huvar Dominik 0100100 C 45.31 +16.42
16. Šeďová Kateřina ABM0451 C KOB MOIRA Brno 46.08 +17.19
17. Chroustová Michaela VBM0451 C VSK MZLU Brno 50.39 +21.50
18. Čermák Adam 0070400 C 54.00 +25.11
19. Hlaváčová Lucie TBM0666 C TJ Tesla Brno 55.24 +26.35
20. Konečná Nikol LBM0587 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 79.34 +50.45
......................... CHT0098 C SK Chrast DISK
Tomanová Eliška LBM0051 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno DISK
P
3.00 km, 55 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Dressler Jan 0067900 C 27.15
2. Potěšil Tomáš VBM9103 C VSK MZLU Brno 28.13 + 0.58
3. Otrusina Jan ABM9210 C KOB MOIRA Brno 28.44 + 1.29
4. Horázný Václav SJH6203 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 30.30 + 3.15
5. Kos Jiří 0036602 C 38.19 +11.04
6. Toufar Jiří 0036601 C 38.48 +11.33
7. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB MOIRA Brno 40.51 +13.36
8. Sedláková Jana ABM7098 C KOB MOIRA Brno 45.30 +18.15
9. Soldánová Věra ABM6699 C KOB MOIRA Brno 45.45 +18.30
10. Málek Petr 0085300 C 47.55 +20.40
11. Sošková Renata YBM6651 C Klub turistů a lyžařů Brno 49.14 +21.59
12. Rejsigová Jana 0056600 C 51.38 +24.23
13. Kheilová Hanka PBM7753 C TJ Spartak První Brněnská 58.20 +31.05
14. Rysková Dana LBM5980 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 59.25 +32.10
15. Suchý Václav ABM9445 C KOB MOIRA Brno 67.11 +39.56