Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: První kufr 2009 - 1. závod OŽJ HO
Kód závodu
090328004
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
První kufr 2009 - 1. závod OŽJ HO
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
28.03.2009
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Buková
Použitá mapa
Kabelář, 1:10000, stav březen 2009
Pořadatel
CEL - TJ Sokol Čelechovice na Hané
Ředitel závodu
Jiří Janeček
Hlavní rozhodčí
Jiří Tomášek
Stavitel tratí
Marcel Skřivánek
JURY
Ladislav Grepl KON, Robert Zdráhal OOL, Miroslav Křeček ZPV
Kategorie
D10C
D10N
D12C
D14C
D16C
D18C
D21C
D35C
D45C
D55C
H10C
H10N
H12C
H14C
H16C
H18C
H21K
H21L
H35C
H45C
H55C
H65C
HDR
P
D10C
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křečková Jana
ZPV9999
C
KOB Železárny Prostějov
17.27
2.
Kundratová Lucie
JZL0051
C
TJ Jižní svahy Zlín
17.43
+ 0.16
3.
Novotná Tereza
ZLH0051
C
TJ Zlaté Hory
25.48
+ 8.21
D10N
1.00 km, 4 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sklenářová Marie
ABR9951
C
A-team Bruntál
23.01
2.
Skoupá Vendula
STE0152
C
SK SKI-OB Šternberk
48.21
+25.20
MS
Balážová Kristýna
RBK9751
C
SK Radioklub Blansko
19.18
D12C
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Soldánová Tereza
JPV9899
C
SK Prostějov
31.00
2.
Smrčková Dominika
KSU9799
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
36.38
+ 5.38
3.
Pěčonková Veronika
ZLH9852
C
TJ Zlaté Hory
37.37
+ 6.37
4.
Horvátová Hana
SSU9794
C
SK Severka Šumperk
38.53
+ 7.53
5.
Přidalová Tereza
UOL9753
C
SK Univerzity Palackého Olomou
41.45
+10.45
6.
Muellerová Kristýna
KON9771
C
KOB Konice
50.03
+19.03
7.
Hálková Klára
UOL9754
C
SK Univerzity Palackého Olomou
52.23
+21.23
8.
Novotná Klára
ZLH9851
C
TJ Zlaté Hory
57.05
+26.05
9.
Vlachová Kateřina
KON9898
C
KOB Konice
66.01
+35.01
Seehofová Adéla
UOL9854
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
D14C
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bucká Karolína
ABR9553
C
A-team Bruntál
49.33
2.
Spurná Martina
PTE9556
C
Sokol Ptení
51.00
+ 1.27
3.
Kašparová Zuzka
SSU9661
B
SK Severka Šumperk
56.50
+ 7.17
4.
Langerová Adéla
KON9671
C
KOB Konice
69.06
+19.33
Machusová Karolína
SSU9666
B
SK Severka Šumperk
DISK
D16C
4.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janů Hana
KSU9393
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
45.45
2.
Hnilicová Šárka
KSU9493
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
49.16
+ 3.31
3.
Vozdová Aneta
KSU9394
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
50.24
+ 4.39
4.
Jemelíková Denisa
ZBM9351
A
SK Žabovřesky Brno
52.41
+ 6.56
5.
Štarhová Martina
SSU9386
C
SK Severka Šumperk
56.10
+10.25
6.
Mátlová Pavlína
KSU9392
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
57.53
+12.08
7.
Vítková Lucie
PTE9474
B
Sokol Ptení
59.53
+14.08
8.
Jeřábková Zuzana
OOL9453
C
SK Haná orienteering
63.14
+17.29
9.
Švecová Hana
UOL9451
B
SK Univerzity Palackého Olomou
68.09
+22.24
10.
Polášková Jitka
UOL9454
C
SK Univerzity Palackého Olomou
108.59
+63.14
11.
Štěpánková Jana
UOL9452
C
SK Univerzity Palackého Olomou
121.12
+75.27
12.
Franková Markéta
UOL9354
C
SK Univerzity Palackého Olomou
133.13
+87.28
Korčáková Ivana
KON9473
C
KOB Konice
DISK
D18C
5.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šimková Johanka
UOL9355
A
SK Univerzity Palackého Olomou
53.04
2.
Horčičková Vendula
UOL9353
A
SK Univerzity Palackého Olomou
53.40
+ 0.36
3.
Čermáková Magdalena
UOL9155
A
SK Univerzity Palackého Olomou
57.03
+ 3.59
4.
Křečková Lenka
ZPV9271
B
KOB Železárny Prostějov
58.29
+ 5.25
5.
Sklenářová Radka
SBR9250
A
SKOB Bruntál
60.05
+ 7.01
6.
Řezaninová Iva
ZVS9250
B
TJ Zbrojovka Vsetín
68.57
+15.53
7.
Grulichová Helena
JPV9292
C
SK Prostějov
78.34
+25.30
Štěpánková Marie
UOL9251
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
D21C
6.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlavová Hana
ZBM8888
R
SK Žabovřesky Brno
51.33
2.
Horčičková Eva
UOL7051
R
SK Univerzity Palackého Olomou
53.09
+ 1.36
3.
Holinková Hana
ZPV6777
C
KOB Železárny Prostějov
55.50
+ 4.17
4.
Indráková Adélka
UOL9153
A
SK Univerzity Palackého Olomou
56.22
+ 4.49
5.
Krtičková Michaela
KON7975
C
KOB Konice
58.38
+ 7.05
6.
Smičková Eva
KON8277
C
KOB Konice
59.14
+ 7.41
7.
Dittrichová Petra
KON8787
C
KOB Konice
59.29
+ 7.56
8.
Otrubová Johana
KON7852
C
KOB Konice
61.24
+ 9.51
9.
Vávrová Veronika
ASU8598
C
Magnus Orienteering
61.26
+ 9.53
10.
Bořánková Kristýna
STE7054
C
SK SKI-OB Šternberk
63.08
+11.35
11.
Otrubová Ivona
PLU7677
C
TJ Sokol Plumlov
65.09
+13.36
12.
Hrouzová Pavlína
VOV8559
C
VSK VŠB TU Ostrava
66.27
+14.54
13.
Janošíková Lenka
UOL7651
C
SK Univerzity Palackého Olomou
68.26
+16.53
14.
Staňková Veronika
SBK8151
C
KOB Start Blansko
72.28
+20.55
15.
Daňková Petra
JPV8575
C
SK Prostějov
75.48
+24.15
16.
Bohunská Jana
KRN8651
C
TJ Loko Krnov
80.33
+29.00
17.
Šmídová Aneta
ADA7652
C
TJ Spartak Adamov
85.25
+33.52
18.
Adamová Eva
PTE8772
C
Sokol Ptení
92.16
+40.43
19.
Boháčová Lucie
PTE8771
C
Sokol Ptení
95.59
+44.26
20.
Pavlačková Kateřina
ODR8450
C
SKOB Odry
120.11
+68.38
Rišková Diana
ZLH8950
C
TJ Zlaté Hory
DISK
Kaprálová Hana
PLU9082
C
TJ Sokol Plumlov
DISK
Stoklasová Barbora
PLU8976
C
TJ Sokol Plumlov
DISK
D35C
5.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlavová Miroslava
KON6389
C
KOB Konice
50.11
2.
Kašparová Ivana
SSU6951
C
SK Severka Šumperk
50.44
+ 0.33
3.
Jirková Renata
ZPV6553
C
KOB Železárny Prostějov
50.46
+ 0.35
4.
Králová Zdenka
SSU6091
C
SK Severka Šumperk
50.56
+ 0.45
5.
Jemelíková Lada
VBM6555
C
VSK MZLU Brno
51.38
+ 1.27
6.
Soldánová Karin
JPV6971
C
SK Prostějov
53.05
+ 2.54
7.
Neumannová Kamila
STE6751
C
SK SKI-OB Šternberk
53.31
+ 3.20
8.
Ostřanská Iveta
SSU6591
C
SK Severka Šumperk
56.10
+ 5.59
9.
Maťátková Marcela
STE7159
C
SK SKI-OB Šternberk
56.50
+ 6.39
10.
Křečková Petra
ZPV7076
C
KOB Železárny Prostějov
57.19
+ 7.08
11.
Zbraňková Magda
STE7352
C
SK SKI-OB Šternberk
57.43
+ 7.32
12.
Fajkusová Jitka
JPV6773
C
SK Prostějov
58.30
+ 8.19
13.
Karásková Marcela
ZPV6970
C
KOB Železárny Prostějov
60.22
+10.11
14.
Urbanová Edita
STE7454
C
SK SKI-OB Šternberk
60.34
+10.23
15.
Sedláčková Jana
HLV7060
C
Sokol Holešov
62.39
+12.28
16.
Vaňáková Milada
OOL6251
C
SK Haná orienteering
63.19
+13.08
17.
Štrajtová Zuzana
UOL6452
C
SK Univerzity Palackého Olomou
65.26
+15.15
18.
Janečková Marta
JPV6665
C
SK Prostějov
65.54
+15.43
19.
Smičková Eva
KON5887
C
KOB Konice
65.57
+15.46
20.
Bohunská Jana
KRN6551
C
TJ Loko Krnov
67.45
+17.34
21.
Adámková Hana
ASU6693
C
Magnus Orienteering
69.58
+19.47
22.
Hnilicová Jana
ASU6868
C
Magnus Orienteering
73.52
+23.41
23.
Jeřábková Jana
OOL6954
C
SK Haná orienteering
74.43
+24.32
24.
Kotrlová Gita
UOL6953
C
SK Univerzity Palackého Olomou
76.09
+25.58
25.
Vítková Miroslava
PTE6952
C
Sokol Ptení
89.26
+39.15
26.
Smrčková Věra
KSU7373
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
92.00
+41.49
27.
Slavíčková Katka
OOL6955
C
SK Haná orienteering
122.17
+72.06
D45C
4.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pavlíková Hana
ZLH5950
C
TJ Zlaté Hory
48.44
2.
Štáblová Jitka
SSU5350
C
SK Severka Šumperk
50.28
+ 1.44
3.
Žaludková Miroslava
TZL5954
C
SKOB Zlín
55.33
+ 6.49
4.
Žaloudíková Marie
KRN6451
C
TJ Loko Krnov
55.40
+ 6.56
5.
Strachotová Eva
SSU6099
C
SK Severka Šumperk
57.54
+ 9.10
6.
Czaschová Irena
SBR6150
C
SKOB Bruntál
60.39
+11.55
7.
Künstlerová Milada
UOL5651
C
SK Univerzity Palackého Olomou
70.47
+22.03
8.
Daňková Jana
JPV6060
C
SK Prostějov
79.52
+31.08
Hrouzová Jiřina
KRN6151
C
TJ Loko Krnov
DISK
D55C
3.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kupcová Věroslava
HSU4850
C
Horizont klub Šumperk
39.34
2.
Ohnoutková Ludmila
ZPV5077
C
KOB Železárny Prostějov
48.19
+ 8.45
3.
Novotná Ludmila
OOP4850
C
TJ Opava
55.50
+16.16
H10C
1.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirka Mikuláš
ZPV0000
C
KOB Železárny Prostějov
19.02
2.
Bobocký Roman
ABR9904
C
A-team Bruntál
22.54
+ 3.52
3.
Kašpar Petr
SSU9911
C
SK Severka Šumperk
23.51
+ 4.49
4.
Bořánek Michal
STE0007
C
SK SKI-OB Šternberk
26.56
+ 7.54
5.
Jílek Ondřej
KSU9908
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
27.51
+ 8.49
6.
Horčička Vít
UOL9919
C
SK Univerzity Palackého Olomou
28.17
+ 9.15
7.
Opravil Dan
SSU
C
SK Severka Šumperk
35.49
+16.47
8.
Ondráček Filip
KSU0009
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
38.17
+19.15
9.
Jirka Matyáš
ZPV0201
C
KOB Železárny Prostějov
44.10
+25.08
Panovec Kryštof
OTK0001
C
Jiskra Otrokovice
DISK
MS
Takáč Dominik
STE
C
SK SKI-OB Šternberk
20.23
+ 1.21
H10N
1.00 km, 4 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sedláček Jan
HLV9927
C
Sokol Holešov
16.52
MS
Málek Dominik
RBK9803
C
SK Radioklub Blansko
11.49
H12C
3.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dvořák Ferdinand
SSU9802
C
SK Severka Šumperk
37.47
2.
Otruba Vojtěch
PLU9717
C
TJ Sokol Plumlov
41.12
+ 3.25
3.
Kašpar Jakub
ASU9747
B
Magnus Orienteering
45.00
+ 7.13
4.
Sedláček Ondřej
HLV9732
C
Sokol Holešov
45.08
+ 7.21
5.
Kočí Josef
KON9824
C
KOB Konice
49.44
+11.57
6.
Mikulenka Vojtěch
SSU9712
C
SK Severka Šumperk
55.50
+18.03
7.
Kotrle Viktor
UOL9808
C
SK Univerzity Palackého Olomou
58.07
+20.20
8.
Vystavěl Ondřej
JPV9807
C
SK Prostějov
64.05
+26.18
9.
Hromek Vít
SSU9708
C
SK Severka Šumperk
76.51
+39.04
10.
Spurný Radek
PTE9706
C
Sokol Ptení
86.57
+49.10
11.
Drábek Luboš
SSU9711
C
SK Severka Šumperk
89.20
+51.33
12.
Honkyš Pavel
JPV
C
SK Prostějov
113.15
+75.28
H14C
5.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chmelař Martin
JPV9505
B
SK Prostějov
42.06
2.
Vičan Dominik
ABR9501
C
A-team Bruntál
46.04
+ 3.58
3.
Sklenář Martin
SBR9501
B
SKOB Bruntál
52.03
+ 9.57
4.
Pavlík Marek
ZLH9501
C
TJ Zlaté Hory
55.57
+13.51
5.
Fajkus Radim
JPV9509
C
SK Prostějov
59.19
+17.13
6.
Dvorský Petr
SKM9601
B
KOB Směr Kroměříž
63.55
+21.49
H16C
6.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Minář Marek
ASU9444
A
Magnus Orienteering
44.57
2.
Horvát Petr
SSU9442
B
SK Severka Šumperk
48.01
+ 3.04
3.
Német Kryštof
STE9308
B
SK SKI-OB Šternberk
58.15
+13.18
4.
Pěček Martin
SKM9301
B
KOB Směr Kroměříž
61.23
+16.26
5.
Dvorský Vojtěch
SKM9401
B
KOB Směr Kroměříž
72.54
+27.57
6.
Skoupý Jan
STE9411
C
SK SKI-OB Šternberk
76.31
+31.34
7.
Hálek Matěj
UOL9311
C
SK Univerzity Palackého Olomou
77.40
+32.43
8.
Holinka Lukáš
PTE9421
B
Sokol Ptení
78.38
+33.41
9.
Šincl Jiří
SSU9404
B
SK Severka Šumperk
79.41
+34.44
10.
Kvapil Ladislav
ZLH9301
C
TJ Zlaté Hory
91.46
+46.49
11.
Kotrle Kamil
UOL9402
C
SK Univerzity Palackého Olomou
99.03
+54.06
12.
Srovnal Jan
SSU9405
C
SK Severka Šumperk
105.08
+60.11
H18C
7.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ostřanský Filip
ASU9243
B
Magnus Orienteering
74.13
2.
Seitler Milan
ASU9148
B
Magnus Orienteering
74.29
+ 0.16
3.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
74.55
+ 0.42
4.
Holinka Matouš
ZPV9222
A
KOB Železárny Prostějov
76.20
+ 2.07
5.
Benc Martin
ASU9143
C
Magnus Orienteering
88.31
+14.18
6.
Jílek Jakub
KSU9202
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
97.08
+22.55
7.
Dvorský Václav
SKM9101
B
KOB Směr Kroměříž
100.21
+26.08
H21K
7.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stoklasa Bohumil
PLU8417
C
TJ Sokol Plumlov
63.28
2.
Matyšek Radoslav
PLU8007
C
TJ Sokol Plumlov
64.05
+ 0.37
3.
Zdráhal Tomáš
OOL8801
C
SK Haná orienteering
64.35
+ 1.07
4.
Jirka Michal
PTE8403
C
Sokol Ptení
64.56
+ 1.28
5.
Pavlíček Václav
JPV8412
C
SK Prostějov
68.26
+ 4.58
6.
Matyšek Bronislav
PLU7823
C
TJ Sokol Plumlov
69.33
+ 6.05
7.
Panovec Jan
VIC8931
C
OB Vizovice, občanské sdružení
70.04
+ 6.36
8.
Suchý Matěj
ASU8942
B
Magnus Orienteering
70.39
+ 7.11
9.
Černohous Jan
JPV8335
C
SK Prostějov
71.33
+ 8.05
10.
Klváček Aleš
PTE8527
C
Sokol Ptení
73.24
+ 9.56
11.
Věžník Antonín
ADA9001
B
TJ Spartak Adamov
73.40
+10.12
12.
Kratochvíl Karel
HOB7001
C
SKOB HOBES Horní Benešov
73.48
+10.20
13.
Žák Martin
JPV9009
C
SK Prostějov
76.17
+12.49
14.
Aleš David
ASU7517
C
Magnus Orienteering
78.10
+14.42
15.
Janů Zdeněk
KSU9045
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
78.21
+14.53
16.
Vlach Jan
JPV8237
C
SK Prostějov
82.24
+18.56
17.
Matyšek Stanislav
PLU7612
C
TJ Sokol Plumlov
88.52
+25.24
18.
Zelenák Zbyňek
ODR8000
C
SKOB Odry
137.15
+73.47
Ostřanský Josef
SSU9011
B
SK Severka Šumperk
DISK
H21L
9.00 km, 24 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poklop Martin
SSU8802
R
SK Severka Šumperk
63.20
2.
Janků Marek
STE7102
C
SK SKI-OB Šternberk
68.48
+ 5.28
3.
Vozda Vojtěch
ASU9043
A
Magnus Orienteering
69.57
+ 6.37
4.
Otruba Marek
PLU7417
C
TJ Sokol Plumlov
71.16
+ 7.56
5.
Jašek Petr
STE7601
C
SK SKI-OB Šternberk
71.29
+ 8.09
6.
Šrámek Jaromír
KSU5801
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
72.43
+ 9.23
7.
Axman Karel
STE8303
C
SK SKI-OB Šternberk
73.47
+10.27
8.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
75.04
+11.44
9.
Otruba Karel
PLU7917
C
TJ Sokol Plumlov
77.43
+14.23
10.
Schmid Vladimír
ADA8701
C
TJ Spartak Adamov
78.30
+15.10
11.
Skyva Petr
STE6501
C
SK SKI-OB Šternberk
78.43
+15.23
12.
Kokojan David
JPV8535
C
SK Prostějov
78.56
+15.36
13.
Mlejnek Pavel
STE7403
C
SK SKI-OB Šternberk
79.39
+16.19
14.
Strachota Petr
TJN8700
C
TJ Tatran Jablonec nad Nisou
80.36
+17.16
15.
Žaloudík Jiří
VOV8601
C
VSK VŠB TU Ostrava
81.41
+18.21
16.
Krtička Jan
KON7931
C
KOB Konice
85.43
+22.23
17.
Špacír Jan
UOL8805
C
SK Univerzity Palackého Olomou
87.13
+23.53
18.
Pavlačka Ondřej
VOV8102
C
VSK VŠB TU Ostrava
88.05
+24.45
19.
Daněk Roman
SBK7541
C
KOB Start Blansko
96.54
+33.34
20.
Šindelka Antonín
RBK7215
C
SK Radioklub Blansko
110.48
+47.28
21.
Zimmermann Zdeněk
SSU7701
C
SK Severka Šumperk
144.13
+80.53
Skopalík Zbyněk
XX1
C
DISK
Pavlačka František
ODR8600
C
SKOB Odry
DISK
MS
Navrátil Tomáš
ASU8817
C
Magnus Orienteering
74.06
+10.46
H35C
7.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Maťátko, Miloslav
STE6703
C
SK SKI-OB Šternberk
51.13
2.
Pavlík Radek
ASU6849
C
Magnus Orienteering
52.38
+ 1.25
3.
Huňka Karel
KON6919
C
KOB Konice
57.12
+ 5.59
4.
Jeřábek Luboš
JPV6112
C
SK Prostějov
59.20
+ 8.07
5.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostějov
62.00
+10.47
6.
Neumann Jaroslav
STE5902
C
SK SKI-OB Šternberk
65.06
+13.53
7.
Valenta Jiří
LCE6301
C
TJ Slovan Luhačovice
65.14
+14.01
8.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
C
SK Severka Šumperk
65.28
+14.15
9.
Václavek Jiří
STE5701
C
SK SKI-OB Šternberk
65.56
+14.43
10.
Hlava Miroslav
KON6515
C
KOB Konice
71.16
+20.03
11.
Jeřábek Petr
OOL6702
C
SK Haná orienteering
71.22
+20.09
12.
Komínek Jaroslav
KON5713
C
KOB Konice
72.41
+21.28
13.
Sedláček Jaroslav
HLV6404
C
Sokol Holešov
73.11
+21.58
14.
Skoupý Jan
STE7001
C
SK SKI-OB Šternberk
73.25
+22.12
15.
Hepnar Lubomír
STE6307
C
SK SKI-OB Šternberk
74.07
+22.54
16.
Štarha Vítězslav
SSU6603
C
SK Severka Šumperk
75.49
+24.36
17.
Sklenář Josef
SBR6601
C
SKOB Bruntál
78.18
+27.05
18.
Řezanina Lubomír
ZVS6601
C
TJ Zbrojovka Vsetín
81.16
+30.03
19.
Volf Karel
ZPV6604
C
KOB Železárny Prostějov
85.01
+33.48
20.
Vítek Zbyněk
PTE6622
C
Sokol Ptení
87.33
+36.20
21.
Hošťálek Dan
KRN6808
C
TJ Loko Krnov
89.27
+38.14
22.
Slavíček Stanislav
OOL6708
C
SK Haná orienteering
90.52
+39.39
23.
Horčička Petr
UOL7007
C
SK Univerzity Palackého Olomou
92.20
+41.07
24.
Šincl Josef
SSU6705
C
SK Severka Šumperk
100.02
+48.49
25.
Vlach Josef
KON6431
C
KOB Konice
133.00
+81.47
26.
Smrček Petr
KSU7401
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
135.06
+83.53
Kotrle Miroslav
UOL7005
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
H45C
7.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Robert
OOL5707
C
SK Haná orienteering
54.07
2.
Kolář Rudolf
ASU6301
C
Magnus Orienteering
58.12
+ 4.05
3.
Kubeš Jaromír
PLU6219
C
TJ Sokol Plumlov
66.32
+12.25
4.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK Univerzity Palackého Olomou
67.21
+13.14
5.
Vodička Luděk
SBR5501
C
SKOB Bruntál
67.35
+13.28
6.
Komárek Jaromír
KSU4900
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
68.31
+14.24
7.
Nedoma Ladislav
KNH6016
C
SK Kostelec na Hané
69.17
+15.10
8.
Chmelař Miroslav
JPV6217
C
SK Prostějov
70.09
+16.02
9.
Věžník Antonín
ADA5505
C
TJ Spartak Adamov
73.24
+19.17
10.
Bohunský Vladimír
KRN5901
C
TJ Loko Krnov
73.30
+19.23
11.
Hrouza Jan
KRN5401
C
TJ Loko Krnov
73.33
+19.26
12.
Sklenář Antonín
STE4801
C
SK SKI-OB Šternberk
74.41
+20.34
13.
Jirka Jiří
ZPV5501
C
KOB Železárny Prostějov
76.01
+21.54
14.
Truhlář Karel
ADA5111
C
TJ Spartak Adamov
78.54
+24.47
15.
Panovec Vladan
OTK6201
C
Jiskra Otrokovice
79.52
+25.45
16.
Albert František
STE5804
C
SK SKI-OB Šternberk
80.10
+26.03
17.
Janů Zdeněk
KSU5749
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
84.20
+30.13
18.
Vrábel Jaromír
SBR6102
C
SKOB Bruntál
84.59
+30.52
19.
Dvorský Ilja
SKM6103
C
KOB Směr Kroměříž
85.10
+31.03
20.
Višňa Milan
STE5904
C
SK SKI-OB Šternberk
85.56
+31.49
21.
Dokoupil Vojtěch
ZPV6425
C
KOB Železárny Prostějov
86.26
+32.19
21.
Zdráhal Tomáš
STE5301
C
SK SKI-OB Šternberk
86.26
+32.19
23.
Štěpáník Otakar
OTK5707
C
Jiskra Otrokovice
89.42
+35.35
24.
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
97.27
+43.20
25.
Vyškovský Ivan
ZVS4301
C
TJ Zbrojovka Vsetín
97.55
+43.48
26.
Adámek Pavel
ASU5847
C
Magnus Orienteering
98.15
+44.08
27.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
116.04
+61.57
28.
Žaloudík Jiří
KRN5809
C
TJ Loko Krnov
127.28
+73.21
Vaňák Milan
OOL6204
C
SK Haná orienteering
DISK
H55C
5.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Babák Jiří
ZLH4801
C
TJ Zlaté Hory
62.30
2.
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
63.36
+ 1.06
3.
Blažek Václav
SBR4701
C
SKOB Bruntál
69.06
+ 6.36
4.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
73.07
+10.37
5.
Dvořák Vlastimil
BOV4901
C
TJ Baník Ostrava OKD
81.53
+19.23
6.
Smolka Miloslav
OOL4901
C
SK Haná orienteering
84.01
+21.31
7.
Novotný Stanisl
OOP4800
C
TJ Opava
89.20
+26.50
8.
Pohořalý Jiří
OTK3807
C
Jiskra Otrokovice
89.22
+26.52
9.
Toman Stanislav
ABR4801
C
A-team Bruntál
89.48
+27.18
10.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK Univerzity Palackého Olomou
100.05
+37.35
H65C
4.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Koč Břetislav
MKP4400
C
SK Meteor Kačerov Praha
59.41
2.
Sita Vratislav
SSU3000
C
SK Severka Šumperk
65.17
+ 5.36
3.
Kroupa Jaroslav
ZPV4012
C
KOB Železárny Prostějov
68.10
+ 8.29
4.
Panovec Zbislav
OTK3617
C
Jiskra Otrokovice
90.31
+30.50
5.
Čermák Miloslav
UOL4101
C
SK Univerzity Palackého Olomou
90.35
+30.54
6.
Hynek Vladimír
ZPV3511
C
KOB Železárny Prostějov
94.31
+34.50
7.
Tomášek František
OTK2503
C
Jiskra Otrokovice
97.06
+37.25
HDR
2.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Panovcová Anita
OTK0351
C
Jiskra Otrokovice
22.42
2.
Šustrová Soňa
KON
C
KOB Konice
23.01
+ 0.19
3.
Pihýr Daniel
PTE
C
Sokol Ptení
25.39
+ 2.57
4.
Maťátko Vojtěch
STE0102
C
SK SKI-OB Šternberk
28.58
+ 6.16
5.
Havlíček Marek
ASU0046
C
Magnus Orienteering
29.45
+ 7.03
6.
Jurníčková Nikol
PTE
C
Sokol Ptení
30.25
+ 7.43
7.
Bittner Ondřej
ASU9746
C
Magnus Orienteering
31.50
+ 9.08
8.
Hálková Eliška
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
32.24
+ 9.42
9.
Popelková Kateřina
PTE
C
Sokol Ptení
34.11
+11.29
10.
Šmídová Eliška
ADA0151
C
TJ Spartak Adamov
42.27
+19.45
11.
Vašinková Halka
ZLH0251
C
TJ Zlaté Hory
42.48
+20.06
12.
Janečka Viktor
JPV9917
C
SK Prostějov
42.53
+20.11
13.
Honkyš Jan
JPV
C
SK Prostějov
43.41
+20.59
14.
Pěčonka Zdenek
ZLH0201
C
TJ Zlaté Hory
44.17
+21.35
15.
Vypušťáková
KON
C
KOB Konice
70.50
+48.08
Kundrata Jan
JZL0201
C
TJ Jižní svahy Zlín
Vzdal
P
4.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kavan Luboš
SKM6301
C
KOB Směr Kroměříž
45.52
2.
Šperlík Josef
ODR5500
C
SKOB Odry
50.36
+ 4.44
3.
Doleželová
KNH
C
SK Kostelec na Hané
51.20
+ 5.28
4.
Konečný
XXX
C
52.28
+ 6.36
5.
Kundrata Petr
JZL7200
C
TJ Jižní svahy Zlín
54.46
+ 8.54
6.
Vlachová Olga
KON6969
C
KOB Konice
56.41
+10.49
7.
Kundratová Jana
JZL7351
C
TJ Jižní svahy Zlín
58.33
+12.41
8.
Krejčí Veronika
JPV8077
C
SK Prostějov
62.34
+16.42
9.
Švec Jaromír
XX2
C
67.40
+21.48
10.
Macháčková Kateřina
ODR9350
C
SKOB Odry
69.46
+23.54
11.
Vašková Zdeňka
XXX
C
73.22
+27.30
12.
Košák Petr
ASU6549
C
Magnus Orienteering
80.01
+34.09
13.
Zoulová Radka
ADA
C
TJ Spartak Adamov
81.13
+35.21
14.
Neumannová Anna
STE9456
C
SK SKI-OB Šternberk
81.35
+35.43
15.
Michalík
XBM
C
Pell's MTBO team
85.26
+39.34
16.
Honkyš Petr
JPV
C
SK Prostějov
94.23
+48.31
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz