Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: HI-TEC sprint cup
Kód závodu
080816133
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
HI-TEC sprint cup
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
16.08.2008
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
HI-TEC
Místo konání
Vidnava
Použitá mapa
Vidnava
Pořadatel
AOP - POBO Opava, Přátelé orientačního běhu Opava
Ředitel závodu
Kostkova Jana
Hlavní rozhodčí
Bincik Milan R1
Stavitel tratí
Hadac Miroslav R1
JURY
Hlava Miroslav, Slezák Libor, Ptáček pavel
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21A
D21E
D35
D45
D55
H10
H12
H14
H16
H18
H21A
H21B
H21E
H35
H45
H55
VOZ
D10
1400.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cych Agnieszka
ECH
C
22.21
2.
Ciesiolka Kasia
POL
C
UKS Jedynka Jastrzebie Zdroj
24.24
+ 2.03
3.
Mandala Katarzyna
AZZ9953
C
32.32
+10.11
4.
Repak Magdalena
AZZ
C
36.27
+14.06
D12
1400.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kulhavá Eliška
SRK9655
B
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
14.09
2.
Cych Weronika
ECH
C
15.41
+ 1.32
3.
Horvátová Hana
SSU9794
C
SK Severka Šumperk
18.41
+ 4.32
4.
Kaczyk Klaudia
AZP
C
21.07
+ 6.58
5.
Gajda Marta
WAR9752
C
22.16
+ 8.07
6.
Nocek Karolina
AZZ9651
C
22.39
+ 8.30
7.
Szymainda Aleksandra
AZZ9652
C
22.57
+ 8.48
8.
Stachowiak Karolina
LES
C
24.23
+10.14
9.
Richterová Nataša
ADA9651
C
TJ Spartak Adamov
25.09
+11.00
10.
Kovářová Tereza
TRI9756
C
TJ TŽ Třinec
25.18
+11.09
11.
Zemánková Tereza
SRK9752
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
27.13
+13.04
12.
Kaszperydysová Petra
TRI9758
C
TJ TŽ Třinec
31.19
+17.10
D14
1600.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doleželová Kateřina
PZR9559
B
SKP Žďár nad Sázavou
17.43
2.
Kovářová Veronika
TRI9459
B
TJ TŽ Třinec
18.07
+ 0.24
3.
Benešová Jana
SJH9451
B
TJ Slovan Jindřichův Hradec
18.45
+ 1.02
4.
Ozga Magdalena
AZZ9557
C
19.20
+ 1.37
5.
Kosová Štěpánka
TRI9458
B
TJ TŽ Třinec
20.47
+ 3.04
6.
Haltofová Eva
TRI9453
B
TJ TŽ Třinec
20.49
+ 3.06
7.
Galla Katarzyna
MOC9552
C
21.00
+ 3.17
8.
Sobanska Patrycja
RAS9451
C
21.55
+ 4.12
9.
Brodská Adéla
ROZ9450
C
OK Roztoky
22.34
+ 4.51
10.
Hlubučková Kristýna
KAM9551
B
SK Kamenice
23.31
+ 5.48
11.
Grabiec Magdalena
MOC9553
C
23.45
+ 6.02
12.
Siess Malgorzata
AZP
C
25.19
+ 7.36
13.
Popowska Wioleta
WAR9453
C
25.28
+ 7.45
14.
Kantorová Dorota
TRI9452
C
TJ TŽ Třinec
26.04
+ 8.21
15.
KROPINSKA Zuzanna
LES9551
C
28.35
+10.52
16.
Swiniarek Klaudia
MOC9551
C
29.07
+11.24
17.
Cierpka Katarzyna
RAS9551
C
29.38
+11.55
18.
Wojtynek Roksana
AZZ9556
C
31.19
+13.36
19.
Jader Aneta
MOC9560
C
33.46
+16.03
20.
Walkowiak Marta
LES
C
35.45
+18.02
Mandala Michaela
AZZ9555
C
DISK
Procházková Marie
DCE9550
B
OOB TJ Sokol Dobřichovice
DISK
D16
1700.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
KLIMKOWSKA Hanna
LES9252
C
18.33
2.
Sklenářová Radka
SBR9250
A
SKOB Bruntál
19.33
+ 1.00
3.
Sotniczuk Maria
WAR9256
C
19.44
+ 1.11
4.
Mlčochová Alice
TRI9251
A
TJ TŽ Třinec
19.55
+ 1.22
5.
Jeskowiak Greta
MOC9351
C
20.13
+ 1.40
6.
Kulhavá Šárka
SRK9356
B
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
20.19
+ 1.46
7.
Nožková Sára
TRI9353
A
TJ TŽ Třinec
20.36
+ 2.03
8.
Doncew Anna
AZZ9351
C
20.53
+ 2.20
9.
Gryzio Sylwia
AZP
C
21.11
+ 2.38
9.
Jastrzembská Tereza
TRI9256
A
TJ TŽ Třinec
21.11
+ 2.38
11.
Kubicka Zuzanna
NDW9351
C
21.40
+ 3.07
12.
Benešová Iveta
SJH9351
B
TJ Slovan Jindřichův Hradec
21.45
+ 3.12
13.
Mistewicz Helena
RAS9351
C
22.29
+ 3.56
14.
Kalenská Vendula
STH9352
B
SK Studenec
22.40
+ 4.07
15.
Mizerová Monika
TRI9250
C
TJ TŽ Třinec
22.59
+ 4.26
16.
Szlendak Joanna
WAR9355
C
23.02
+ 4.29
17.
Kwiatkowska Olga
NDW9251
C
23.03
+ 4.30
18.
Jeskowiak Sara
MOC9353
C
23.12
+ 4.39
19.
Hermannová Anna
TAP9251
C
KOB TRETRA Praha
23.28
+ 4.55
20.
Ducháčková Kateřina
STH9356
C
SK Studenec
24.48
+ 6.15
21.
Piwowar Magdalena
MOC9352
C
25.02
+ 6.29
22.
Wilczynska Marta
MOC9251
C
27.43
+ 9.10
23.
Bartoňová Eva
STH9351
C
SK Studenec
32.16
+13.43
24.
KROPINSKA Agnieszka
LES9251
C
36.50
+18.17
25.
STEFANIAK Sandra
WRO9258
C
38.42
+20.09
26.
Chmelíková Zuzana
VBM9353
C
VSK MZLU Brno
52.13
+33.40
PTAK Natalia
LES9351
C
DISK
D18
1800.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolosinska Jolanta
WAR9059
C
17.29
2.
KOBUSINSKA Adrianna
GRU9051
C
18.26
+ 0.57
3.
Jiříková Dana
TAP9055
B
KOB TRETRA Praha
18.56
+ 1.27
4.
WISNIEWSKA Hanna
WRO9053
C
19.29
+ 2.00
5.
Mrázová Pavla
DCE9350
B
OOB TJ Sokol Dobřichovice
19.56
+ 2.27
6.
Gebka Monika
AZP
C
20.29
+ 3.00
7.
Mezníková Lucie
LBE9150
A
TJ Lokomotiva Beroun
20.58
+ 3.29
8.
Panochová Anna
KAM9153
A
SK Kamenice
21.23
+ 3.54
9.
Matějková Zuzana
KAM9156
B
SK Kamenice
22.20
+ 4.51
9.
Zamazalová Kateřina
TAP9053
B
KOB TRETRA Praha
22.20
+ 4.51
11.
HOFFMANN Barbara
GRU9052
C
22.54
+ 5.25
12.
Fialová Zuzana
TTR9051
B
OOB Třebíč
24.02
+ 6.33
13.
LUBAK Kamila
WRO9155
C
24.13
+ 6.44
14.
Kamererová Klára
KAM9154
C
SK Kamenice
24.14
+ 6.45
15.
NOWAK Dorota
LES9151
C
26.51
+ 9.22
16.
Kozak Aleksandra
AZZ9151
C
27.10
+ 9.41
17.
Kouklíková Lucie
TAP9161
C
KOB TRETRA Praha
28.17
+10.48
18.
Sládková Helena
TAP9151
C
KOB TRETRA Praha
32.15
+14.46
KOCONKA Anna
WRO9054
C
DISK
D21A
2100.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Prokopová Bětka
TRI8951
B
TJ TŽ Třinec
21.36
2.
Vávrová Veronika
BBA
C
Kobra Bratislava
21.37
+ 0.01
3.
Přecechtělová Tereza
DKP8951
B
Oddíl OB Kotlářka
22.04
+ 0.28
4.
Škorpilová Jana
VSP7455
C
USK Praha
22.36
+ 1.00
5.
Svobodová Jitka
DCE7450
C
OOB TJ Sokol Dobřichovice
22.47
+ 1.11
6.
Klíchová Jana
SSU8151
C
SK Severka Šumperk
23.14
+ 1.38
7.
Bernátková Markéta
PVP7751
C
VSK Přírodověda - orientační s
23.31
+ 1.55
8.
Staňková Veronika
SBK8151
C
KOB Start Blansko
23.49
+ 2.13
9.
Richterová Nataša
ADA7451
C
TJ Spartak Adamov
24.13
+ 2.37
10.
Bednářová Michaela
VAM8951
B
OOB Vamberk
24.26
+ 2.50
11.
Biniecka Katarzyna
AZP
C
24.29
+ 2.53
12.
Biniecka Malgorzata
AZP
C
25.10
+ 3.34
13.
Panochová Alžběta
KAM8950
C
SK Kamenice
25.34
+ 3.58
14.
Nosálová Eliška
SLA8250
C
SKOB STAVIMAT Slaný
28.24
+ 6.48
15.
Rajnošková Lea
ASU8499
C
Magnus Orienteering
28.29
+ 6.53
16.
Škovroňová Lenka
MFP8250
C
VŠSK MFF UK Praha
28.31
+ 6.55
17.
Stanislava Šmídová
CHT8751
C
SK Chrast
28.55
+ 7.19
18.
Krátká Michaela
LPM7856
C
OK Lokomotiva Plzeň
28.59
+ 7.23
19.
Dusza Anna
WAR8961
C
29.10
+ 7.34
20.
Kalenská Kateřina
STH7351
C
SK Studenec
30.44
+ 9.08
21.
Rosciszewska Natalia
JAN8552
C
32.33
+10.57
Kolomějevová Dita
ASU8599
C
Magnus Orienteering
DISK
D21E
2300.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Labašová Katarína
DOB8351
E
KOB Dobruška
19.33
2.
Gajda Monika
WAR9057
C
20.26
+ 0.53
3.
Jakobová Adélka
UOL9052
A
SK Univerzity Palackého Olomou
20.33
+ 1.00
4.
Vlčovská Marta
LPU7667
R
OK Lokomotiva Pardubice
20.52
+ 1.19
5.
Hrazdírová Iva
SCP8152
E
OK Sparta Praha
20.59
+ 1.26
6.
Kabáthová Eva
ZBM8966
E
SK Žabovřesky Brno
21.15
+ 1.42
7.
Lajn Daria
AZP
C
21.35
+ 2.02
8.
Baldrianová Barbora
VSP7850
E
USK Praha
21.44
+ 2.11
9.
Hrstková Vladěna
SCP8753
R
OK Sparta Praha
22.04
+ 2.31
10.
Gornicka-Antonowicz
WAR6862
C
22.36
+ 3.03
11.
Jablonovská Lenka
ZBM9063
C
SK Žabovřesky Brno
23.19
+ 3.46
12.
Vlažná Lucie
LCE8762
C
TJ Slovan Luhačovice
23.39
+ 4.06
13.
Bukovacová Alena
ZBM7454
C
SK Žabovřesky Brno
23.45
+ 4.12
14.
Procházková Michaela
LPU8960
A
OK Lokomotiva Pardubice
23.57
+ 4.24
15.
Hrouzová Pavlína
VOV8559
C
VSK VŠB-TU Ostrava
24.32
+ 4.59
16.
Hrobařová Lenka
SRK7751
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
24.40
+ 5.07
17.
Smutná Pavla
VAM8651
C
OOB Vamberk
24.42
+ 5.09
18.
Pabich Maria
AZP
C
24.45
+ 5.12
19.
Jiráčková Jana
ZBM8661
C
SK Žabovřesky Brno
25.37
+ 6.04
20.
Tschischkale Kati
C
27.52
+ 8.19
21.
Weissová Lucie
SCP8952
A
OK Sparta Praha
28.01
+ 8.28
Řehořová Magdaléna
TAP8955
C
KOB TRETRA Praha
DISK
D35
1800.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Valášková Šárka
KAM6951
C
SK Kamenice
20.07
2.
Klinkerová Jitka
KAM6450
C
SK Kamenice
20.14
+ 0.07
3.
Švadlenová Ivana
CHC7151
C
KOB Choceň
20.41
+ 0.34
4.
Zuzánková Růžena
TJN6051
C
TJ Tatran Jablonec nad Nisou
21.07
+ 1.00
5.
Smutná Jana
VAM6251
C
OOB Vamberk
21.11
+ 1.04
6.
Vričanová Sylva
HAV6751
C
SKOB Baník Havířov
22.22
+ 2.15
7.
Jastrzembská Jarmila
TRI6450
C
TJ TŽ Třinec
23.06
+ 2.59
8.
SOBCZYNSKA Joanna
WRO7151
C
24.28
+ 4.21
9.
Kulhavá Jarmila
SRK6751
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
27.02
+ 6.55
10.
Jašková Monika
TBM6363
C
KOS TJ Tesla Brno
27.25
+ 7.18
11.
Mizerová Jarmila
TRI6851
C
TJ TŽ Třinec
30.47
+10.40
12.
Nováková Jana
AOV6851
C
Baník Ostrava - FIZA
32.40
+12.33
13.
Šafková Petra
KAM6650
C
SK Kamenice
34.42
+14.35
D45
1700.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Králová Zdenka
SSU6091
C
SK Severka Šumperk
16.39
2.
Rosecká Alena
PZR5654
C
SKP Žďár nad Sázavou
16.58
+ 0.19
3.
Dohnalová Jindra
OSN6251
C
SK Orientační sporty Nové Měst
17.16
+ 0.37
4.
Procházková Miluše
DCE5450
C
OOB TJ Sokol Dobřichovice
21.16
+ 4.37
5.
Vlažná Mirka
LCE5852
C
TJ Slovan Luhačovice
22.57
+ 6.18
6.
Sochorová Hana
HAV6250
C
SKOB Baník Havířov
23.16
+ 6.37
D55
1700.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dvořáková Ladislava
PGP4451
C
SK Praga
25.27
H10
1400.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ptáček Patrik
BBM9800
C
BETA Ursus Orienteering
16.19
2.
Cienciala Jan
TRI9801
C
TJ TŽ Třinec
22.39
+ 6.20
3.
Kalenský Aleš
STH9801
C
SK Studenec
22.42
+ 6.23
4.
Šafka Sebastian
KAM0101
C
SK Kamenice
29.02
+12.43
Siess Grzegorz
AZP
C
DISK
H12
1400.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mudrák Štěpán
LCE9601
B
TJ Slovan Luhačovice
13.15
2.
Ptáček Pavel
BBM9600
B
BETA Ursus Orienteering
14.50
+ 1.35
3.
Novák Pavel
AOV9801
C
Baník Ostrava - FIZA
14.52
+ 1.37
4.
Vyskočil Štěpán
VAM9701
B
OOB Vamberk
15.07
+ 1.52
5.
Fesser Arkadiusz
LOZ9612
C
17.12
+ 3.57
6.
Grzesista Igor
LOZ9611
C
20.58
+ 7.43
7.
Valášek Jiří
KAM9700
C
SK Kamenice
21.36
+ 8.21
8.
Walach Ondřej
TRI9601
C
TJ TŽ Třinec
23.10
+ 9.55
Brodský Filip
ROZ9700
C
OK Roztoky
DISK
H14
1600.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dvořáček Radek
VAM9401
B
OOB Vamberk
17.12
2.
Valášek Jan
KAM9400
B
SK Kamenice
17.37
+ 0.25
3.
Jašek Otakar
ZBM9422
B
SK Žabovřesky Brno
17.55
+ 0.43
4.
Horvát Petr
SSU9442
B
SK Severka Šumperk
18.19
+ 1.07
5.
Maly Patryk
MOC9401
C
18.31
+ 1.19
6.
Semík Ondra
KAM9401
A
SK Kamenice
18.32
+ 1.20
7.
Bartczak Maciej
BAR9401
C
19.20
+ 2.08
8.
Kučera Tomáš
STH9402
C
SK Studenec
20.18
+ 3.06
9.
Anc Kamil
WAR9503
C
20.40
+ 3.28
10.
Sklenář Martin
SBR9501
C
SKOB Bruntál
20.54
+ 3.42
11.
Szostak Adrian
RAS9501
C
20.59
+ 3.47
12.
BOLEWICZ Patryk
LES9412
C
22.29
+ 5.17
13.
Korčák Jakub
TZL9403
B
SKOB Zlín
22.47
+ 5.35
14.
Wawrzyniak Mikolaj
RAS9401
C
23.22
+ 6.10
15.
Gajda Lukasz
AZZ9501
C
24.04
+ 6.52
16.
Kalitka Milosz
MOC9503
C
25.00
+ 7.48
17.
Kučera Štěpán
STH9401
B
SK Studenec
25.16
+ 8.04
18.
DUBICKI Mikolaj
LES9411
C
25.48
+ 8.36
19.
JURDECZKA Damian
LES9513
C
26.03
+ 8.51
20.
Zamazal Tomáš
TAP9501
B
KOB TRETRA Praha
26.06
+ 8.54
21.
KOWALSKI Marcin
LES9514
C
29.53
+12.41
22.
Marciniak Patryk
AZP
C
32.56
+15.44
23.
Kaczmarek Szymon
MOC9501
C
34.18
+17.06
Limiera Piotr
AZP
C
DISK
Wolnik Pawel
MOC9502
C
DISK
MS
IWASZCZYSZYN Joachim
WRO8617
C
20.42
+ 3.30
MS
OSTOJ Piotr
WRO8119
C
23.21
+ 6.09
H16
1900.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Olejnik Michal
AZP
C
15.06
2.
Uvizl Marek
STH9202
B
SK Studenec
16.11
+ 1.05
3.
Čermák Jan
LPU9301
A
OK Lokomotiva Pardubice
16.22
+ 1.16
3.
Chloupek Adam
SJC9301
A
Sportcentrum Jičín
16.22
+ 1.16
5.
WELS Dominik
LES9211
C
16.23
+ 1.17
6.
Janata Jakub
STH9205
B
SK Studenec
16.26
+ 1.20
6.
Barcík Robert
ASU9201
A
Magnus Orienteering
16.26
+ 1.20
8.
Parfianowicz Piotr
WAR9404
C
16.33
+ 1.27
9.
Grochowalski Mateusz
AZP
C
16.43
+ 1.37
10.
Charvát Jiří
STH9204
B
SK Studenec
17.16
+ 2.10
11.
Rychly Damian
MOC9201
C
17.20
+ 2.14
12.
Dutkowski Mikolaj
RAS9201
C
17.23
+ 2.17
13.
PIASECKI Bartosz
WRO9212
C
18.14
+ 3.08
14.
Rusý Tomáš
KAM9301
A
SK Kamenice
18.38
+ 3.32
15.
Kos Oldřich
LPU9302
A
OK Lokomotiva Pardubice
18.52
+ 3.46
16.
Grabiec Mikolaj
MOC9304
C
19.01
+ 3.55
17.
Piosik Patryk
MOC9303
C
19.04
+ 3.58
18.
Kos Tomáš
LPU9303
A
OK Lokomotiva Pardubice
19.12
+ 4.06
19.
Kozak Mateusz
AZZ9205
C
19.19
+ 4.13
20.
Placek Patryk
MOC9202
C
19.52
+ 4.46
21.
Hladík František
STH9203
B
SK Studenec
20.03
+ 4.57
22.
Gasior Krzysztof
ECH
C
20.04
+ 4.58
23.
Hájek Adam
ZVO9201
C
OB Zvole
20.54
+ 5.48
24.
Kisiel Bartek
AZP
C
20.59
+ 5.53
25.
Durajski Stanislaw
AZP
C
21.22
+ 6.16
26.
Zamazal Jan
TAP9203
C
KOB TRETRA Praha
21.42
+ 6.36
27.
Nowocinski Bartosz
NOW9201
C
21.48
+ 6.42
28.
Szpak Michal
AZZ9306
C
21.51
+ 6.45
29.
Verlík Jan
TRI9205
B
TJ TŽ Třinec
21.53
+ 6.47
30.
Probosz Jan
HAV9202
C
SKOB Baník Havířov
22.05
+ 6.59
31.
Galla Jacek
MOC9301
C
23.10
+ 8.04
32.
Ciekanski Mateusz
AZP
C
35.03
+19.57
H18
2100.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nykodým Miloš
ZBM9005
A
SK Žabovřesky Brno
16.58
2.
Hrobař Štěpán
ABM9106
C
KOB MOIRA Brno
18.01
+ 1.03
3.
Hovorka Lukáš
LPU9001
A
OK Lokomotiva Pardubice
18.11
+ 1.13
4.
Schuster Marek
AOP9303
A
POBO Opava, Přátelé orientační
18.23
+ 1.25
5.
Legerski Martin
TRI9003
B
TJ TŽ Třinec
18.24
+ 1.26
6.
Klapal Jan
LPU9006
A
OK Lokomotiva Pardubice
18.31
+ 1.33
7.
Cygler Slawomir
WAR9006
C
18.35
+ 1.37
8.
Melecký Martin
OOP9000
A
TJ Opava
19.11
+ 2.13
9.
Parzonka Damian
AZP
C
19.26
+ 2.28
10.
Strečko Marek
ASU9149
A
Magnus Orienteering
19.28
+ 2.30
11.
PACHNIK Wojciech
WRO9016
C
19.30
+ 2.32
12.
Hadač Filip
AOP9301
A
POBO Opava, Přátelé orientační
19.41
+ 2.43
13.
SIELICKI Wladyslaw
GRU9002
C
19.47
+ 2.49
14.
Pietrzykowski Tomasz
AZP
C
19.52
+ 2.54
15.
HOFFMANN Mateusz
LES9111
C
20.17
+ 3.19
16.
Procházka Tomáš
LPU9110
A
OK Lokomotiva Pardubice
20.22
+ 3.24
17.
Semík Vojtěch
KAM9100
A
SK Kamenice
20.42
+ 3.44
18.
Anc Mateusz
WAR9105
C
20.53
+ 3.55
18.
SZWAJKOWSKI Piotr
GRU9001
C
20.53
+ 3.55
20.
Wojarski Michal
IBB9101
C
21.18
+ 4.20
21.
Jašek Jindřich
TBM9110
B
KOS TJ Tesla Brno
21.22
+ 4.24
22.
MADEJ Mateusz
WRO9015
C
23.18
+ 6.20
23.
Vozda Vojtěch
ASU9043
B
Magnus Orienteering
25.04
+ 8.06
24.
Sochor Vít
HAV9105
B
SKOB Baník Havířov
25.23
+ 8.25
25.
CIESLIK SLAWOMIR
ZIG9001
C
26.54
+ 9.56
26.
Purkyt Ondřej
TAP9009
C
KOB TRETRA Praha
27.27
+10.29
H21A
2300.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Král Václav
SSU8243
R
SK Severka Šumperk
19.15
2.
Sochor Jan
HAV8801
B
SKOB Baník Havířov
19.28
+ 0.13
3.
Veverka Tomáš
VAM8401
C
OOB Vamberk
19.59
+ 0.44
4.
Fiala Martin
TTR8801
B
OOB Třebíč
20.09
+ 0.54
5.
Galla Marek
MOC8701
C
20.55
+ 1.40
6.
Zháňal Jan
TTR8701
C
OOB Třebíč
21.02
+ 1.47
7.
Hausvater Karel
SHK5801
C
TJ Slavia Hradec Králové
21.04
+ 1.49
8.
Parzewski Michal
TYS
C
21.18
+ 2.03
9.
Klapal Michal
VAM8802
B
OOB Vamberk
22.17
+ 3.02
10.
Šafka Daniel
KAM9105
B
SK Kamenice
22.18
+ 3.03
11.
Strachota Petr
SSU8741
C
SK Severka Šumperk
22.45
+ 3.30
12.
Pabich Tomasz
AZP
C
23.07
+ 3.52
13.
Gryzio Lukasz
AZP
C
25.38
+ 6.23
14.
Cienciala Martin
TRI7401
C
TJ TŽ Třinec
25.46
+ 6.31
15.
Sládek Jan
TAP8801
C
KOB TRETRA Praha
26.07
+ 6.52
16.
Bencúr Juraj
LCE7701
C
TJ Slovan Luhačovice
26.45
+ 7.30
17.
Kasal Vít
SBK7540
C
KOB Start Blansko
26.55
+ 7.40
18.
Černý Martin
TAP8902
C
KOB TRETRA Praha
27.00
+ 7.45
19.
Prokop Petr
ZBM7908
C
SK Žabovřesky Brno
27.54
+ 8.39
20.
Ciesiolka Sebastian
POL
C
UKS Jedynka Jastrzebie Zdroj
28.11
+ 8.56
21.
Šimek Miroslav
MFP6302
C
VŠSK MFF UK Praha
28.55
+ 9.40
22.
Wojcik Lukasz
AZP
C
31.41
+12.26
23.
Galla Franciszek
MOC8901
C
32.31
+13.16
Přikryl Jan
SSU8945
B
SK Severka Šumperk
DISK
H21B
2200.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gmur Karol
RAS7601
C
21.44
2.
Chrást Tomáš
STH7401
C
SK Studenec
21.57
+ 0.13
3.
Kalsztein Karol
AZZ
C
22.32
+ 0.48
4.
Liščinský Tomáš
ZBM8411
C
SK Žabovřesky Brno
23.50
+ 2.06
5.
Lippa Grzegorz
AZZ7804
C
23.55
+ 2.11
6.
Žebrák Zbyněk
MOV7105
C
SKOB Ostrava
24.12
+ 2.28
7.
Pavelek Luděk
AOP5801
C
POBO Opava, Přátelé orientační
25.21
+ 3.37
8.
Peřinka Jan
AOP6301
C
POBO Opava, Přátelé orientační
25.48
+ 4.04
9.
Ryjáček Jan
LPM8004
C
OK Lokomotiva Plzeň
27.54
+ 6.10
10.
Holec Jan
MOV6701
C
SKOB Ostrava
28.13
+ 6.29
11.
Rosciszewski Marcin
JAN8502
C
28.16
+ 6.32
12.
Cabrnoch Jiří
DKL5400
C
Klub OB Kladno
29.47
+ 8.03
13.
Suchý Libor
LPM8003
C
OK Lokomotiva Plzeň
30.50
+ 9.06
14.
Janas Sebastian
JAN8501
C
32.47
+11.03
15.
CIESLIK MARCIN
ZIG8401
C
36.44
+15.00
H21E
2500.00 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dlabaja Tomáš
ZBM8308
E
SK Žabovřesky Brno
18.01
2.
Král Vojtěch
SSU8841
E
SK Severka Šumperk
18.43
+ 0.42
3.
Šmehlík Eduard
SHK8702
R
TJ Slavia Hradec Králové
18.47
+ 0.46
4.
Hewelt Maciej
GDY8502
C
19.01
+ 1.00
5.
Bukovac Palo
ZBM8101
E
SK Žabovřesky Brno
19.10
+ 1.09
6.
Malý Ondřej
VIZ8911
A
TJ Sokol Vizovice
19.12
+ 1.11
7.
Grabowski Maciej
GDY8501
C
19.17
+ 1.16
8.
Dlabaja Štěpán
TZL8508
R
SKOB Zlín
19.50
+ 1.49
9.
Poklop Martin
SSU8802
R
SK Severka Šumperk
20.07
+ 2.06
10.
Otruba Marek
PLU7417
C
TJ Sokol Plumlov
20.32
+ 2.31
11.
Kořínek Jindřich
TUR8406
C
OOB TJ Turnov
20.34
+ 2.33
12.
Košárek Pavel
JAM7100
R
SK Jamnice
20.52
+ 2.51
13.
Sokalski Dariusz
WRO8401
C
20.54
+ 2.53
14.
Fiala Jan
BBM7205
C
BETA Ursus Orienteering
21.03
+ 3.02
15.
Ptáček Pavel
BBM6508
C
BETA Ursus Orienteering
21.15
+ 3.14
16.
Bukovac Maroš
ZBM7605
C
SK Žabovřesky Brno
21.20
+ 3.19
17.
Hošek Radim
VCB8701
C
TJ OB České Budějovice
21.24
+ 3.23
18.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
21.30
+ 3.29
19.
Jasinski Maciej
AZZ
C
21.34
+ 3.33
20.
Mazal Zdeněk
VBM8103
R
VSK MZLU Brno
21.42
+ 3.41
21.
Janeček Oldřich
DKP8211
C
Oddíl OB Kotlářka
21.45
+ 3.44
22.
Rychlý Pavel
OOP8505
C
TJ Opava
21.50
+ 3.49
23.
Kratochvíl Martin
SJI8304
C
OK Jihlava
21.58
+ 3.57
24.
Fátor Jan
ASU7907
C
Magnus Orienteering
22.06
+ 4.05
25.
Kolek Petr
DOB7501
C
KOB Dobruška
22.11
+ 4.10
26.
Makovský Jakub
TAP8511
C
KOB TRETRA Praha
22.21
+ 4.20
26.
Doucha Jiří
SNA7105
C
TJ Start Náchod
22.21
+ 4.20
28.
Krasuski Marcin
ADW8001
C
22.55
+ 4.54
29.
Pavlačka Ondřej
ODR8100
C
SKOB Odry
22.58
+ 4.57
30.
Švadlena Pavel
CHC7502
C
KOB Choceň
23.12
+ 5.11
31.
Pavlačka František
ODR8600
C
SKOB Odry
23.29
+ 5.28
32.
Lehmann Karsten
C
23.31
+ 5.30
33.
Purkyt Jan
TAP8705
C
KOB TRETRA Praha
23.52
+ 5.51
34.
Suchý Petr
LPM7820
C
OK Lokomotiva Plzeň
24.14
+ 6.13
35.
Buriánek Kamil
LPM7901
C
OK Lokomotiva Plzeň
24.44
+ 6.43
36.
Leštínský Tomáš
DOB7801
C
KOB Dobruška
25.16
+ 7.15
37.
Hrnčiar Dušan
ZBM7703
C
SK Žabovřesky Brno
25.29
+ 7.28
38.
Hodek Michal
TAP8808
B
KOB TRETRA Praha
26.39
+ 8.38
39.
Jelínek Petr
TUN7801
C
JELAS Turnov
27.27
+ 9.26
40.
Pátek Richard
ZBM7609
C
SK Žabovřesky Brno
27.41
+ 9.40
41.
Pašek František
KAM7600
C
SK Kamenice
28.22
+10.21
42.
Suchý Ondřej
LPM8301
C
OK Lokomotiva Plzeň
31.14
+13.13
43.
König Lukáš
ZBM8001
C
SK Žabovřesky Brno
32.46
+14.45
44.
Patočka Petr
BBM6300
C
BETA Ursus Orienteering
37.02
+19.01
Zajíc Vítězslav
TAP8610
C
KOB TRETRA Praha
DISK
H35
2100.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cych Piotr
ECH
C
18.39
2.
Bartczak Jaroslaw
BAR6501
C
20.14
+ 1.35
3.
URBANIAK KRZYSZTOF
BIE7101
C
22.14
+ 3.35
4.
Antonowicz Jerzy
WAR6807
C
22.26
+ 3.47
5.
Procházka Antonín
DCE5500
C
OOB TJ Sokol Dobřichovice
22.28
+ 3.49
6.
Valášek Petr
KAM6600
C
SK Kamenice
23.11
+ 4.32
7.
Wrzesinski Krzysztof
WRO6801
C
23.52
+ 5.13
8.
Mezník Vladimír
LBE6400
C
TJ Lokomotiva Beroun
24.23
+ 5.44
9.
Pachnik Dariusz
TUI7101
C
24.41
+ 6.02
10.
Bodino Franck
PVP7104
C
VSK Přírodověda - orientační s
26.48
+ 8.09
11.
Szlendak Krzysztof
WAR6808
C
26.55
+ 8.16
12.
Šroler Zdeněk
KUN5201
C
TJ Sokol Kunvald
29.03
+10.24
13.
Pedowski Wociech
GMG
C
29.04
+10.25
14.
WIDZIEWICZ Remigiusz
WRO6622
C
40.44
+22.05
15.
Sklenář Josef
SBR6601
C
SKOB Bruntál
92.59
+74.20
Procházka Tomáš
LPU6503
C
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
H45
2000.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kozlowski Jacek
KRW6301
C
16.57
2.
Hošek Lubomír
VCB6101
C
TJ OB České Budějovice
18.53
+ 1.56
3.
Miszewski Romuald
MIS
C
19.34
+ 2.37
4.
Sochor Tomáš
HAV6301
C
SKOB Baník Havířov
20.26
+ 3.29
5.
Wojarski Krzysztof
IBB6101
C
20.27
+ 3.30
6.
Slezák Libor
LCE6207
C
TJ Slovan Luhačovice
20.57
+ 4.00
7.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
21.12
+ 4.15
8.
Juřeník Josef
MOV5201
C
SKOB Ostrava
22.12
+ 5.15
9.
Pulec Pavel
VBM6201
C
VSK MZLU Brno
22.41
+ 5.44
10.
Zebrowski Dariusz
OTW6101
C
23.54
+ 6.57
11.
Lecián Oldřich
OOP6100
C
TJ Opava
24.16
+ 7.19
12.
Jašek Milan
TBM6201
C
KOS TJ Tesla Brno
24.57
+ 8.00
13.
Prokop Lubomír
TRI6001
C
TJ TŽ Třinec
25.03
+ 8.06
14.
Przybyla Sylwester
WAT5501
C
25.04
+ 8.07
15.
Zdanowicz Jan
AZZ
C
26.16
+ 9.19
16.
Junek Petr
STH5501
C
SK Studenec
26.59
+10.02
17.
Mizera Ladislav
ZVS5301
C
TJ Zbrojovka Vsetín
27.15
+10.18
18.
Kulhavý Josef
SRK5701
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
27.49
+10.52
19.
Polewski Dariusz
AZZ6103
C
34.08
+17.11
20.
Wozniak Jerzy
AZP
C
36.14
+19.17
21.
Hyjek Adam
AZZ6102
C
36.48
+19.51
21.
Olbrycht Janusz
OLB5501
C
36.48
+19.51
23.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
39.27
+22.30
Hornik Zbigniew
HRN5501
C
DISK
Jakobi Zdeněk
HAV5701
C
SKOB Baník Havířov
DISK
H55
1700.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jelínek Petr
TZL4902
C
SKOB Zlín
16.43
2.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
C
SKP Žďár nad Sázavou
16.57
+ 0.14
3.
BARTKOWIAK EDWARD
GRU5001
C
17.04
+ 0.21
4.
Babický Tomáš
DLT5001
C
OB Rozmarýn Litoměřice
17.27
+ 0.44
5.
Chmelík Aleš
VBM4732
C
VSK MZLU Brno
19.15
+ 2.32
6.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK Univerzity Palackého Olomou
21.57
+ 5.14
7.
Nosál Stanislav
SLA4600
C
SKOB STAVIMAT Slaný
22.16
+ 5.33
8.
Janowski Konrad
OLB4901
C
25.52
+ 9.09
9.
Wysocki Stanislaw
OLB2901
C
29.33
+12.50
10.
Hamáček Bohuslav
LBE5000
C
TJ Lokomotiva Beroun
29.55
+13.12
11.
Wood Michael
NER
C
Neregistrovani
33.09
+16.26
VOZ
18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dvorský Boris
SKM3324
C
KOB Směr Kroměříž
29.35
2.
Beneš Jan
SJH9101
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
31.30
+ 1.55
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz