Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Cena střední Moravy - 3E
Kód závodu
080705
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Cena střední Moravy - 3E
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
05.07.2008
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Ptení
Použitá mapa
Ptenský žleb, 1:15000, E=5m, stav březen 2008
Pořadatel
JPV - SK Prostějov
Ředitel závodu
Dušan Vystavěl
Hlavní rozhodčí
Miroslav Hlava, R1
Stavitel tratí
Michal Jirka
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21C
D21E
D35K
D35L
D45K
D45L
D55
H10
H12
H14
H16
H18
H21C
H21E
H35K
H35L
H45K
H45L
H60
H65
HDR
P
D10
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kundratová Lucie
JZL0051
C
TJ Jižní svahy Zlín
34.23
2.
Hauerlandová Natálie
LCE9851
C
TJ Slovan Luhačovice
37.01
+ 2.38
D12
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hiršová Gabriela
VBM9651
B
VSK MZLU Brno
31.47
2.
Langerová Adéla
KON9671
B
KOB Konice
35.00
+ 3.13
3.
Muellerová Kristýna
KON9771
C
KOB Konice
46.51
+15.04
D14
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vítková Lucie
PTE9474
C
TJ Sokol Ptení
26.30
2.
Korčáková Ivana
KON9473
C
KOB Konice
38.50
+12.20
D16
5.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
D18
5.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
D21C
6.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pilgrová Jana
CET8251
C
TJ Loko Česká Třebová
64.03
2.
Borovičková Lenka
FSP7350
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
69.08
+ 5.05
3.
Korpasová Ivana
LBM7362
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
71.15
+ 7.12
4.
Fedorova Katarina
SPE7451
C
Pezinok
75.57
+11.54
5.
Zahradníčková Radka
XXX
C
79.47
+15.44
6.
Smětáková Ivana
HLV8153
C
Sokol Holešov
82.42
+18.39
7.
Habrová Daniela
XXX
C
92.20
+28.17
8.
Černohorská Anna
CEL8679
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
96.18
+32.15
9.
Drozdová Dorota
XXX
C
106.22
+42.19
10.
Záveská Anna
CET8851
C
TJ Loko Česká Třebová
116.05
+52.02
D21E
7.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Wild Angela
SUI
C
53.02
2.
Stadler Seline
SUI
C
56.04
+ 3.02
3.
Muller Lea
SUI
C
56.29
+ 3.27
4.
Allison Jo
AUS
C
56.38
+ 3.36
5.
Li Ji
CHN
C
59.18
+ 6.16
6.
Cejka Caroline
SUI
C
59.28
+ 6.26
7.
Trygubyak Yaroslava
UKR
C
60.15
+ 7.13
8.
Brodmann Ines
SUI
C
61.59
+ 8.57
9.
Round Vanessa
AUS
C
62.40
+ 9.38
10.
Syvoronova Olga
UKR
C
64.13
+11.11
11.
Volynska Nadiya
UKR
C
65.19
+12.17
12.
Danylova Anastasiia
UKR
C
65.48
+12.46
13.
Koening-Salmi
SUI
C
65.53
+12.51
14.
Zinchenko Lyudmyla
UKR
C
66.18
+13.16
15.
Hao Shuangyan
CHN
C
66.29
+13.27
16.
Ewels Kathryn
AUS
C
67.02
+14.00
17.
Zhu Mingyue
CHN
C
68.37
+15.35
18.
Li Fei
CHN
C
68.44
+15.42
19.
Ivanets Evgenia
UKR
C
72.17
+19.15
20.
Neve Jasmine
AUS
C
78.39
+25.37
21.
Gigon Michaela
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
79.12
+26.10
22.
Dai Wei
CHN
C
93.05
+40.03
Sluta Olga
UKR
C
DISK
Wicha Iwona
POL
C
DISK
Friedrich Rahel
SUI
C
DISK
D35K
5.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rykalová Jitka
VAM7251
C
OOB Vamberk
55.55
2.
Kundratová Jana
JZL7351
C
TJ Jižní svahy Zlín
57.54
+ 1.59
3.
Sedláčková Jana
HLV7060
C
Sokol Holešov
64.17
+ 8.22
4.
Ostřanská Iveta
SSU6591
C
SK Severka Šumperk
70.34
+14.39
5.
Matyášová Lenka
LBM6460
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
90.18
+34.23
Jeřábková Jana
OOL6954
C
SK Haná orienteering
DISK
D35L
6.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Binggeli Andrea
SUI
C
56.10
2.
Křivdová Lenka
CHC7251
C
KOB Choceň
60.06
+ 3.56
3.
Hiršová Marcela
VBM7079
C
VSK MZLU Brno
72.17
+16.07
4.
Cahlová Slávka
LCE5451
C
TJ Slovan Luhačovice
78.01
+21.51
5.
Karásková Marcela
ZPV
C
KOB Železárny Prostějov
84.05
+27.55
D45K
4.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janská Iva
LBM5795
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
39.33
2.
Žaludková Miroslava
TZL5954
C
SKOB Zlín
43.00
+ 3.27
3.
Klimplová Alena
LPU5551
C
OK Lokomotiva Pardubice
47.28
+ 7.55
4.
Cigošová Anna
TBM5253
C
KOS TJ Tesla Brno
48.41
+ 9.08
5.
Salajková Věra
LBM5558
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
48.46
+ 9.13
6.
Czaschová Irena
SBR6150
C
SKOB Bruntál
49.32
+ 9.59
7.
Hrabicová Iva
OOP6150
C
TJ Opava
51.37
+12.04
8.
Zelenková Lenka
PHK6152
C
OK 99 Hradec Králové
54.46
+15.13
9.
Hrbasová Jana
KVS5551
C
SKOB Kobra Vsetín
57.44
+18.11
10.
Hrubanová Věra
UOL5953
C
SK Univerzity Palackého Olomou
59.43
+20.10
11.
Štěrbová Lenka
LPU5451
C
OK Lokomotiva Pardubice
76.58
+37.25
12.
Černohorská Věra
CEL5979
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
83.32
+43.59
13.
Jelínková Dagmar
TZL5757
C
SKOB Zlín
109.22
+69.49
MS
Slavíčková Katka
OOL6955
C
SK Haná orienteering
DISK
D45L
5.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vaňáková Milada
LOL6252
C
SK OK Olomouc
64.51
2.
Jalová Marie
RBK5761
C
SK Radioklub Blansko
99.34
+34.43
D55
4.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horynová Eva
TZL5254
C
SKOB Zlín
40.24
2.
Kupcová Věroslava
HSU4850
C
Horizont klub Šumperk
49.47
+ 9.23
3.
Štáblová Jitka
SSU5350
C
SK Severka Šumperk
52.49
+12.25
4.
Novotná Ludmila
OOP4850
C
TJ Opava
63.17
+22.53
5.
Švadlenová Jana
CHC4952
C
KOB Choceň
65.36
+25.12
6.
Ohnoutková Ludmila
ZPV5077
C
KOB Železárny Prostějov
95.39
+55.15
H10
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křivda Tomáš
CHC9901
C
KOB Choceň
15.42
2.
Vystavěl Ondřej
JPV9807
C
SK Prostějov
23.11
+ 7.29
3.
Hirš Otakar
VBM9801
C
VSK MZLU Brno
26.18
+10.36
4.
Kočí Josef
KON9824
C
KOB Konice
27.47
+12.05
5.
Panovec Kryštof
OTK0101
C
Jiskra Otrokovice
32.59
+17.17
H12
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janeba Vladimír
CHC9602
B
KOB Choceň
30.52
2.
Dvorský Petr
SKM9601
C
KOB Směr Kroměříž
31.14
+ 0.22
3.
Rykala Filip
VAM9601
C
OOB Vamberk
35.24
+ 4.32
4.
Sedláček Ondřej
HLV9732
C
Sokol Holešov
39.34
+ 8.42
5.
Ptáček Patrik
BBM9800
C
BETA Ursus Orienteering
45.35
+14.43
H14
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Záděra Pavel
BBM9500
B
BETA Ursus Orienteering
24.51
2.
Křivda Martin
CHC9501
B
KOB Choceň
26.05
+ 1.14
3.
Dvorský Vojtěch
SKM9401
B
KOB Směr Kroměříž
30.11
+ 5.20
4.
Ptáček Pavel
BBM9600
B
BETA Ursus Orienteering
31.43
+ 6.52
H16
5.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ostřanský Filip
SSU9243
B
SK Severka Šumperk
46.45
2.
Věžník Václav
ADA9201
C
TJ Spartak Adamov
55.27
+ 8.42
3.
Sukeník Mojmír
KRN9301
C
TJ Loko Krnov
65.32
+18.47
H18
6.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Věžník Antonín
ADA9001
A
TJ Spartak Adamov
50.49
2.
Zelenka Tomáš
PHK9001
A
OK 99 Hradec Králové
58.25
+ 7.36
3.
Rykala Daniel
VAM9101
C
OOB Vamberk
74.06
+23.17
4.
Dvorský Václav
SKM9101
C
KOB Směr Kroměříž
74.26
+23.37
H21C
9.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Otruba Marek
PLU7417
C
TJ Sokol Plumlov
64.12
2.
Jalový Vlastimil
RBK8604
C
SK Radioklub Blansko
76.54
+12.42
3.
Pilgr Luděk
CET7601
C
TJ Loko Česká Třebová
80.34
+16.22
4.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
87.30
+23.18
5.
Klášterecký Tomáš
CET8102
C
TJ Loko Česká Třebová
88.28
+24.16
6.
Duch Zdeněk
LPU8306
C
OK Lokomotiva Pardubice
109.32
+45.20
7.
Borovička Milan
FSP6104
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
112.46
+48.34
8.
Špičák František
CEL5628
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
141.47
+77.35
9.
Pešek Kamil
CET8002
C
TJ Loko Česká Třebová
195.42
+131.30
H21E
10.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hubmann Daniel
SUI
C
59.49
2.
Banach Robert
POL
C
61.05
+ 1.16
3.
Hertner Fabian
SUI
C
61.09
+ 1.20
4.
Dent Julian
AUS
C
63.40
+ 3.51
5.
Mukhidinov Vyacheslav
UKR
C
63.55
+ 4.06
6.
Glebov Ruslan
UKR
C
64.06
+ 4.17
7.
Merz Matthias
SUI
C
64.12
+ 4.23
8.
Lauenstein Marc
SUI
C
64.43
+ 4.54
9.
Zazgornik Jan
AUT
C
65.46
+ 5.57
10.
Uppill Simon
AUS
C
67.25
+ 7.36
11.
Marchuk Oleksandr
UKR
C
67.49
+ 8.00
12.
Nowak Jacek
POL
C
67.54
+ 8.05
12.
Rollier Baptiste
SUI
C
67.54
+ 8.05
14.
Bernaciak Aleksandr
POL
C
68.01
+ 8.12
15.
Shepherd David
AUS
C
69.25
+ 9.36
16.
Pan Rui
CHN
C
71.12
+11.23
17.
Richert Marcin
POL
C
73.33
+13.44
18.
Cao Bin
CHN
C
73.50
+14.01
19.
Schneider David
SUI
C
76.23
+16.34
20.
Li Guilong
CHN
C
78.20
+18.31
21.
Wu Yongwen
CHN
C
81.21
+21.32
22.
Špacír Jan
UOL8805
B
SK Univerzity Palackého Olomou
83.02
+23.13
23.
Rattray Kerrin
AUS
C
87.29
+27.40
24.
Liang Fangyong
CHN
C
91.50
+32.01
25.
Dankov Sergiy
UKR
C
93.19
+33.30
Kandybey Evgeniy
UKR
C
DISK
Kratov Oleksandr
UKR
C
DISK
Ushkvarok Pavlo
UKR
C
DISK
Kowalski Wojciech
POL
C
DISK
Dwojak Wojciech
POL
C
DISK
Songyang
CHN
C
DISK
Muller Matthias
SUI
C
DISK
H35K
6.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Porzycz Janusz
POL
C
49.40
2.
Křivda Ivan
CHC6701
C
KOB Choceň
58.26
+ 8.46
3.
Jeřábek Petr
OOL6702
C
SK Haná orienteering
59.53
+10.13
4.
Rykala Karel
VAM6401
C
OOB Vamberk
67.24
+17.44
5.
Svoboda Martin
BFM6701
C
SKOB Frýdek - Místek
68.04
+18.24
6.
Šamánek Petr
ZVS6901
C
TJ Zbrojovka Vsetín
75.57
+26.17
7.
Vlach Josef
KON6431
C
KOB Konice
101.38
+51.58
MS
Trávníček Jan
UOL7501
C
SK Univerzity Palackého Olomou
55.38
+ 5.58
H35L
9.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Niggli Matthias
SUI
C
60.45
2.
Ptáček Pavel
BBM6508
C
BETA Ursus Orienteering
66.47
+ 6.02
3.
Fiala Jan
BBM7205
C
BETA Ursus Orienteering
68.51
+ 8.06
4.
Kopečný Mojmír
TAP6402
C
KOB TRETRA Praha
90.42
+29.57
5.
Vít David
DKP7200
C
Oddíl OB Kotlářka
92.26
+31.41
6.
Sedláček Jaroslav
HLV6404
C
Sokol Holešov
112.04
+51.19
7.
Černík Milan
KVS6501
C
SKOB Kobra Vsetín
113.59
+53.14
8.
Janeba Petr
CHC6001
C
KOB Choceň
124.26
+63.41
9.
Dvorský Ilja
SKM6103
C
KOB Směr Kroměříž
136.35
+75.50
Imhof Kilian
SUI
C
DISK
Beňovský Jiří
KVS6801
C
SKOB Kobra Vsetín
DISK
Chaloupka Stanislav
CHC6703
C
KOB Choceň
DISK
H45K
5.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
49.13
2.
Višňa Milan
STE5904
C
SK SKI-OB Šternberk
49.59
+ 0.46
3.
Věžník Antonín
ADA5505
C
TJ Spartak Adamov
51.03
+ 1.50
4.
Vojtášek Jan
SBR5301
C
SKOB Bruntál
51.33
+ 2.20
5.
Panovec Vladan
OTK6201
C
Jiskra Otrokovice
54.37
+ 5.24
6.
Korpas Jaroslav
LBM6113
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
56.13
+ 7.00
7.
Peška Antonín
HLV4801
C
Sokol Holešov
56.47
+ 7.34
8.
Matyáš Petr
LBM6110
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
62.12
+12.59
9.
Novotný Stanisl
OOP4800
C
TJ Opava
62.34
+13.21
10.
Ševčík Břetislav
OOP5001
C
TJ Opava
62.51
+13.38
11.
Klimpl Petr
LPU5401
C
OK Lokomotiva Pardubice
64.39
+15.26
12.
Jalový Jaroslav
RBK5719
C
SK Radioklub Blansko
66.11
+16.58
13.
Henek Milan
RBK5307
C
SK Radioklub Blansko
69.13
+20.00
14.
Hauerland Jaroslav
LCE5501
C
TJ Slovan Luhačovice
72.43
+23.30
15.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
77.06
+27.53
16.
Vaňák Milan
OOL6204
C
SK Haná orienteering
84.50
+35.37
MS
Zelenka Martin
PHK
C
OK 99 Hradec Králové
95.10
+45.57
H45L
6.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Robert
OOL5707
C
SK Haná orienteering
53.18
2.
Hirš Libor
VBM6000
C
VSK MZLU Brno
54.51
+ 1.33
3.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK Univerzity Palackého Olomou
60.14
+ 6.56
4.
Fedor Jozef
SPE5701
C
Pezinok
61.16
+ 7.58
5.
Šebesta Vlastislav
TBM5807
C
KOS TJ Tesla Brno
62.32
+ 9.14
6.
Jalový Vlastimil
RBK6120
C
SK Radioklub Blansko
63.09
+ 9.51
7.
Štěrba Pavel
LPU5408
C
OK Lokomotiva Pardubice
67.04
+13.46
8.
Pilgr Bohuslav
CET5101
C
TJ Loko Česká Třebová
67.33
+14.15
9.
Kubeš Jaromír
PLU6219
C
TJ Sokol Plumlov
68.21
+15.03
9.
Hrbas Vladimír
KVS5301
C
SKOB Kobra Vsetín
68.21
+15.03
11.
Sukeník Mojmír
KRN5202
C
TJ Loko Krnov
72.53
+19.35
12.
Šváb Jan
FSP5801
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
78.57
+25.39
13.
Jelínek Vít
TZL5102
C
SKOB Zlín
82.06
+28.48
14.
Volný Jiří
SOP5601
C
TJ Slezan Opava
93.20
+40.02
15.
Chalupa Tomáš
KVS5501
C
SKOB Kobra Vsetín
105.33
+52.15
H60
4.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Švadlena Jiří
CHC4601
C
KOB Choceň
37.01
2.
Bauer Emil
VBM4410
C
VSK MZLU Brno
38.52
+ 1.51
3.
Blažek Václav
SBR4701
C
SKOB Bruntál
39.20
+ 2.19
4.
Skácel Jaroslav
KON4617
C
KOB Konice
40.07
+ 3.06
5.
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
44.39
+ 7.38
6.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK Univerzity Palackého Olomou
54.44
+17.43
7.
Koč Břetislav
MKP4400
C
SK Meteor Kačerov Praha
64.38
+27.37
8.
Čepelka Petr
LPU4701
C
OK Lokomotiva Pardubice
65.45
+28.44
H65
4.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Málek Josef
LPU3901
C
OK Lokomotiva Pardubice
55.31
MS
Štípek Rostislav
TZL5702
C
SKOB Zlín
47.41
HDR
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sedláček Jan
HLV9927
C
Sokol Holešov
23.09
2.
Urban Michal
C
23.36
+ 0.27
3.
Janečka Viktor
JPV9917
C
SK Prostějov
25.31
+ 2.22
4.
Svobodová Barbora
BFM0151
C
SKOB Frýdek - Místek
25.58
+ 2.49
5.
Hauerland Jaroslav
LCE0001
C
TJ Slovan Luhačovice
26.28
+ 3.19
6.
Kundrata Jan
C
27.42
+ 4.33
7.
Černík Daniel
KVS
C
SKOB Kobra Vsetín
31.56
+ 8.47
8.
Černíková Tereza
KVS0051
C
SKOB Kobra Vsetín
33.05
+ 9.56
9.
Plevová Tereza
PTE
C
TJ Sokol Ptení
39.11
+16.02
10.
Good Eliška
SBR
C
SKOB Bruntál
66.06
+42.57
11.
Good Julie
SBR
C
SKOB Bruntál
66.47
+43.38
P
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Daňková Petra
JPV8575
C
SK Prostějov
27.20
2.
Karásek Martin
ZPV
C
KOB Železárny Prostějov
32.02
+ 4.42
3.
Dressler Jan
C
38.21
+11.01
4.
Vítková Miroslava
PTE6952
C
TJ Sokol Ptení
46.17
+18.57
5.
Daňková Jana
JPV6060
C
SK Prostějov
60.36
+33.16
6.
Švec Jaromír
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
75.04
+47.44
7.
Honkyš Jan
JPV
C
SK Prostějov
78.06
+50.46
8.
Honkyš Pavel
JPV
C
SK Prostějov
78.14
+50.54
9.
Sasýnová Radka
ZVS7750
C
TJ Zbrojovka Vsetín
110.46
+83.26
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz