Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 19.závod oblastního žebříčku
Kód závodu
080601087
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
19.závod oblastního žebříčku
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
01.06.2008
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
ONO - SKOB Ostrov
Kategorie
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
H10
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
H65
HDR
D12
2.40 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šiková Karolína
LPM9651
B
OK Lokomotiva Plzeň
30:20
+0:00
2.
Maňasová Michaela
SKV9754
C
TJ Slovan Karlovy Va
40:02
+9:42
3.
Kubínová Veronika
SKV9752
C
TJ Slovan Karlovy Va
40:28
+10:08
4.
Šiková Barbora
LPM9650
C
OK Lokomotiva Plzeň
50:26
+20:06
5.
Vacková Veronika
SKV9751
TJ Slovan Karlovy Va
54:50
+24:30
Machová Karolína
SKV9651
C
TJ Slovan Karlovy Va
DISK
Lubinová Markéta
SKV9753
TJ Slovan Karlovy Va
DISK
Žandová Marcela
SKV9653
B
TJ Slovan Karlovy Va
DISK
D14
2.70 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubínová Romana
SKV9452
B
TJ Slovan Karlovy Va
33:04
+0:00
2.
Nováková Barbora
SKV9451
B
TJ Slovan Karlovy Va
34:17
+1:13
3.
Chvalová Věra
LPM9452
B
OK Lokomotiva Plzeň
39:54
+6:50
4.
Smolíková Lucie
SKV9551
C
TJ Slovan Karlovy Va
44:19
+11:15
5.
Sklenářová Magda
MLA9559
C
MLOK Mariánské Lázně
56:00
+22:56
Kuberková Lucie
LPM9451
B
OK Lokomotiva Plzeň
DISK
D16
3.70 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smržová Pavlína
LPM9352
C
OK Lokomotiva Plzeň
66:27
+0:00
D18
5.10 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Procházková Monika
BSO9150
A
KOB Baník Sokolov
70:06
+0:00
2.
Háková Monika
BSO9154
C
KOB Baník Sokolov
106:30
+36:24
D21
5.90 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bohuslavová Jana
LPM7852
C
OK Lokomotiva Plzeň
80:33
+0:00
2.
Kotásková Jana
JES7451
C
KOS Jesenice
83:52
+3:19
3.
Kolovská Ilona
LPM6350
C
OK Lokomotiva Plzeň
84:10
+3:37
4.
Pilařová Petra
LPM8351
C
OK Lokomotiva Plzeň
89:16
+8:43
5.
Steiningerová Kateřina
LPM8450
C
OK Lokomotiva Plzeň
95:45
+15:12
6.
Kuncová Eliška
SSU8951
C
SK Severka Šumperk
98:53
+18:20
7.
Krausová Marcela
LCV7351
C
TJ Loko Chomutov
113:45
+33:12
8.
Šustrová Hana
KSH7755
C
TJ Kašperské Hory
142:19
+61:46
D35
4.70 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Miturová Radka
MLA6552
MLOK Mariánské Lázně
63:47
+0:00
2.
Kamarytová Martina
MLA6651
MLOK Mariánské Lázně
68:32
+4:45
3.
Tenglerová Helena
MLA6551
MLOK Mariánské Lázně
76:04
+12:17
4.
Žandová Marie
SKV6551
C
TJ Slovan Karlovy Va
78:02
+14:15
5.
Bínová Kateřina
MLA6754
MLOK Mariánské Lázně
80:49
+17:02
6.
Kubínová Jana
SKV6751
C
TJ Slovan Karlovy Va
96:25
+32:38
7.
Jandová Hana
LCV7150
C
TJ Loko Chomutov
97:20
+33:33
8.
Šoupová Jana
LPM6850
C
OK Lokomotiva Plzeň
98:07
+34:20
9.
Šplinarová Jana
SKV6451
C
TJ Slovan Karlovy Va
99:03
+35:16
Macurová Jana
MLA6657
MLOK Mariánské Lázně
DISK
D45
4.40 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šilhavá Jana
LPM5951
C
OK Lokomotiva Plzeň
79:19
+0:00
2.
Mágrová Ivana
LCV5550
C
TJ Loko Chomutov
83:21
+4:02
D55
3.30 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brabcová Jindra
LCV4750
C
TJ Loko Chomutov
64:24
+0:00
2.
Zenkerová Miluše
LCV4550
C
TJ Loko Chomutov
129:28
+65:04
Bohuslavová Věra
LPM4850
C
OK Lokomotiva Plzeň
DISK
H10
1.90 km, 50 m, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zieba Jakub
NEJ9800
C
TJ Jiskra Nejdek
22:43
+0:00
2.
Rosenbaum Ondřej
JES0001
C
KOS Jesenice
50:08
+27:25
H12
2.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vacek Jiří
SKV9602
TJ Slovan Karlovy Va
32:57
+0:00
2.
Frank Jiří
MAS9600
C
KČT Aš
35:26
+2:29
3.
Řehořek Tomáš
SKV9601
B
TJ Slovan Karlovy Va
39:06
+6:09
4.
Kovář Kamil
BSO9700
C
KOB Baník Sokolov
48:30
+15:33
5.
Macura Vít
MLA9800
MLOK Mariánské Lázně
52:19
+19:22
6.
Wimmer Ondřej
MAS9601
C
KČT Aš
54:27
+21:30
7.
Šoupa Václav
LPM9600
C
OK Lokomotiva Plzeň
78:38
+45:41
MS
Meduna Dominik
ONO
SKOB Ostrov
64:57
+32:00
H14
3.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hájek Lukáš
BSO9400
C
KOB Baník Sokolov
46:28
+0:00
2.
Štros Jan
SKV9501
TJ Slovan Karlovy Va
57:12
+10:44
3.
Novák Karel
SKV9401
C
TJ Slovan Karlovy Va
66:29
+20:01
4.
Kraus Petr
LCV9501
C
TJ Loko Chomutov
89:58
+43:30
5.
Kraus Jindřich
LCV9401
C
TJ Loko Chomutov
95:41
+49:13
MS
Fruhauf Ladislav
SKV8001
TJ Slovan Karlovy Va
42:46
+-0:86
H16
4.70 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šulc Marek
MAS9300
C
KČT Aš
50:05
+0:00
2.
Kolovský František
LPM9202
B
OK Lokomotiva Plzeň
57:00
+6:55
3.
Frey Martin
NEJ9200
B
TJ Jiskra Nejdek
58:36
+8:31
4.
Macura Jan
MLA9306
MLOK Mariánské Lázně
64:39
+14:34
5.
Lhoták Luboš
MAS9301
C
KČT Aš
65:53
+15:48
6.
Bína Roman
MLA9209
B
MLOK Mariánské Lázně
67:23
+17:18
7.
Šika Ondřej
LPM9301
C
OK Lokomotiva Plzeň
83:59
+33:54
H18
5.90 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vonášek Adam
LPM9101
C
OK Lokomotiva Plzeň
103:14
+0:00
H21
7.50 km, 250 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pilař Karel
BSO7801
C
KOB Baník Sokolov
64:15
+0:00
2.
Šilhavý Jakub
LPM8500
C
OK Lokomotiva Plzeň
68:18
+4:03
3.
Pilař Karel
MAS5501
C
KČT Aš
72:27
+8:12
4.
Milota Josef
MLA5801
B
MLOK Mariánské Lázně
78:19
+14:04
5.
Šilhavý Miroslav
LPM5800
C
OK Lokomotiva Plzeň
84:20
+20:05
6.
Škroch Michal
MLA7705
B
MLOK Mariánské Lázně
90:46
+26:31
7.
Bohuslav Václav
LPM7206
C
OK Lokomotiva Plzeň
93:53
+29:38
8.
Brom Hynek
LPM7503
C
OK Lokomotiva Plzeň
94:57
+30:42
9.
Popule Tomáš
LPM8803
C
OK Lokomotiva Plzeň
106:13
+41:58
Suchý Petr
LPM7820
C
OK Lokomotiva Plzeň
DISK
H35
5.60 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Käss Pavel
BSO7000
C
KOB Baník Sokolov
62:44
+0:00
2.
Hájek Jiří
BSO6400
C
KOB Baník Sokolov
63:07
+0:23
3.
Řehořek Jaroš
SKV6301
C
TJ Slovan Karlovy Va
63:21
+0:37
4.
Chotětický Václav
MAS7886
C
KČT Aš
67:09
+4:25
5.
Chotětický Jan
MAS5400
C
KČT Aš
69:13
+6:29
6.
Kamaryt Miloš
MLA6404
MLOK Mariánské Lázně
82:16
+19:32
7.
Kozelka Jan
LCV7000
C
TJ Loko Chomutov
103:35
+40:51
8.
Mach Petr
SKV6601
C
TJ Slovan Karlovy Va
114:16
+51:32
Šustr Pavel
KSH7001
C
TJ Kašperské Hory
DISK-LIM:
Bína Pavel
MLA6708
B
MLOK Mariánské Lázně
DISK
Bílý Petr
JES6801
KOS Jesenice
DISK
Řehák Miroslav
KAD7101
C
Originální Vivalín t
DISK
H45
5.10 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brabec Zdeněk
ZAT5603
C
TJ Lokomotiva Žatec
69:34
+0:00
2.
Kubát Jaroslav
SKV5203
C
TJ Slovan Karlovy Va
75:54
+6:20
3.
Vonášek Jiří
LPM5401
C
OK Lokomotiva Plzeň
78:50
+9:16
4.
Janovič Ondřej
SKV5901
TJ Slovan Karlovy Va
79:06
+9:32
5.
Steininger Pavel
LPM5603
C
OK Lokomotiva Plzeň
88:54
+19:20
6.
Macura Jaroslav
MLA5903
MLOK Mariánské Lázně
103:08
+33:34
MS
Zieba Jaroslav
NEJ6500
C
TJ Jiskra Nejdek
108:45
+39:11
MS
Meduna Martin
ONO
SKOB Ostrov
91:39
+22:05
Tichý Pavel
LCV5400
C
TJ Loko Chomutov
DISK
H55
4.40 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janda Josef
KAD4701
C
Originální Vivalín t
55:44
+0:00
2.
Mágr Zdeněk
LCV5000
C
TJ Loko Chomutov
61:54
+6:10
3.
Fišák Jan
MLA4401
MLOK Mariánské Lázně
62:18
+6:34
4.
Valeška Rudolf
LCV4700
C
TJ Loko Chomutov
64:54
+9:10
5.
Bohuslav Václav
LPM4201
C
OK Lokomotiva Plzeň
66:21
+10:37
6.
Sklenář Jan
MLA4201
C
MLOK Mariánské Lázně
72:00
+16:16
7.
Frey Jaromír
NEJ4101
C
TJ Jiskra Nejdek
75:56
+20:12
8.
Schim Dieter
BSO4401
C
KOB Baník Sokolov
88:54
+33:10
H65
2.90 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doleček Karel
TJP3300
C
OOB TJ Sokol Troja
60:33
+0:00
2.
Míra Petr
TKP2700
121:05
+60:32
HDR
1.90 km, 50 m, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Řeháková Barborka
KAD0050
Originální Vivalín t
30:59
+0:00
2.
Oncirk Honzík
ONO0300
SKOB Ostrov
35:09
+4:10
3.
Šustr Antonín
KSH0201
C
TJ Kašperské Hory
36:27
+5:28
4.
Smaržík Ondra
BSO0500
KOB Baník Sokolov
38:40
+7:41
5.
Řeháková Gábinka
KAD0350
Originální Vivalín t
39:07
+8:08
6.
Vítová Lucka
LPM0250
OK Lokomotiva Plzeň
41:49
+10:50
7.
Bohuslav Pepíček
LPM0400
OK Lokomotiva Plzeň
42:31
+11:32
8.
Ševčík Dáda
ONO0200
SKOB Ostrov
45:31
+14:32
9.
Huk Míša
ONO0500
SKOB Ostrov
55:55
+24:56
10.
Ječmen Matýsek
ONO0601
SKOB Ostrov
62:19
+31:20
11.
Urbánková Evička
ONO0650
SKOB Ostrov
69:36
+38:37
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz