Kód závodu
080510064
Název
Jarní trojúhelník 2008 3.etapa - oblastní přebor ZČO klasika
Datum
10.05.2008
PořadatelMLA - MLOK Mariánské Lázně
Kategorie
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D60     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H70     HDR    

D10
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hrabánková Zuzana PGP9950 C SK Praga Praha 40:38 +0:00
2. Polcarová Simona NEJ9850 C TJ Jiskra Nejdek 50:25 +9:47
3. Marešová Alexandra NEJ9950 C TJ Jiskra Nejdek 73:42 +33:04
4. Bejčková Kateřina SLA SKOB STAVIMAT Slaný 87:13 +46:35
D12
2.70 km, 35 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Salfická Petra KRL9652 C Kometa Kralovice 28:02 +0:00
2. Hrabánková Klára PGP9654 B SK Praga Praha 28:05 +0:03
3. Hanáková Magda KRL9651 B Kometa Kralovice 31:04 +3:02
4. Kubínová Veronika SKV9752 C TJ Slovan Karlovy Va 31:05 +3:03
5. Kožinová Zuzana PGP9650 B SK Praga Praha 34:08 +6:06
6. Holopírková Natálie KRL9653 C Kometa Kralovice 37:15 +9:13
7. Lavičková Michaela KRL9655 C Kometa Kralovice 46:59 +18:57
8. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Va 49:56 +21:54
9. Přibíková Ema PGP9651 C SK Praga Praha 56:46 +28:44
10. Lubinová Markéta SKV9753 C TJ Slovan Karlovy Va 57:08 +29:06
11. Vacková Veronika SKV9751 C TJ Slovan Karlovy Va 67:51 +39:49
12. Weislová Adéla TJP9750 C OOB TJ Sokol Troja 81:31 +53:29
13. Moravcová Markéta TJH9452 TJ OK Tolar 136:31 +108:29
MS Zayats Ines           LPM     M OK Lokomotiva Plzeň 39:19 +11:17
MS Bednár MLA M MLOK Mariánské Lázně 63:58 +35:56
Maňasová Míša SKV9754 C TJ Slovan Karlovy Va DISK
D14
3.50 km, 95 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Nováková Barbora SKV9451 C TJ Slovan Karlovy Va 39:14 +0:00
2. Procházková Marie DCE9550 B TJ Sokol Dobřichovic 46:28 +7:14
3. Rusá Pavla DCE9450 B TJ Sokol Dobřichovic 47:31 +8:17
4. Pavlů Kateřina PGP9554 B SK Praga Praha 48:39 +9:25
5. Přibíková Johana PGP9551 B SK Praga Praha 50:04 +10:50
6. Tichá Tereza TJH9451 B TJ OK Tolar 52:53 +13:39
7. Vébrová Denisa KTA9551 B SK Kotnov Tábor 54:41 +15:27
8. Chvalová Věra         LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 55:06 +15:52
9. Kuberková Lucie       LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 59:47 +20:33
10. Smolíková Lucie SKV9551 TJ Slovan Karlovy Va 61:12 +21:58
11. Sklenářová Magda MLA9559 MLOK Mariánské Lázně 67:20 +28:06
12. Bohatá Jana VSP9551 B USK Praha 70:13 +30:59
13. Borovičková Jana FSP9455 C VŠTJ Stavební fakult 82:03 +42:49
14. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Va 82:16 +43:02
15. Hobelová Lenka KRL9451 C Kometa Kralovice 136:06 +96:52
D16
4.70 km, 120 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kožinová Anna PGP9350 A SK Praga Praha 50:56 +0:00
2. Brožová Eliška BSO9250 A KOB Baník Sokolov 53:46 +2:50
3. Mrázová Pavla DCE9350 B TJ Sokol Dobřichovic 59:09 +8:13
4. Březinová Ivana KRL9353 C Kometa Kralovice 74:22 +23:26
5. Krausová Martina TJP9350 C OOB TJ Sokol Troja 76:57 +26:01
6. Sklenářová Jana MLA MLOK Mariánské Lázně 77:28 +26:32
D18
5.50 km, 170 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Procházková Monika BSO9150 A KOB Baník Sokolov 68:17 +0:00
2. Rusá Šárka KAM9157 B SK Kamenice 75:17 +7:00
3. Doležalová Zuzana     LPM9052 OK Lokomotiva Plzeň 123:31 +55:14
D21
6.50 km, 215 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Rufferová Iva BOR8354 E OK Jiskra Nový Bor 66:34 +0:00
2. Fialová Pavla KSH7753 R TJ Kašperské Hory 68:06 +1:32
3. Ryšavá Vendula PGP8153 R SK Praga Praha 74:02 +7:28
4. Hrstková Vlaďka SCP8753 R AC Sparta Praha 75:50 +9:16
5. Pokorná Magdalena PGP7562 C SK Praga Praha 82:29 +15:55
6. Škorpilová Jana VSP7455 C USK Praha 83:08 +16:34
7. Jedličková Radka STB8199 C TJ Stadion Nový Bor 84:22 +17:48
8. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga Praha 85:08 +18:34
9. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 86:18 +19:44
10. Rambousková Kateřina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 90:09 +23:35
11. Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB TRETRA Praha 91:09 +24:35
12. Kubová Petra          LPM7952 OK Lokomotiva Plzeň 95:35 +29:01
13. Pilařová Petra        LPM8351 OK Lokomotiva Plzeň 95:53 +29:19
14. Blahutová Hana TJH7952 C TJ OK Tolar 101:48 +35:14
15. Žandová Kateřina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Va 103:07 +36:33
16. Kotásková Jana JES7451 C KOS Jesenice 104:24 +37:50
17. Bischofová Petra MLA7552 MLOK Mariánské Lázně 104:32 +37:58
18. Slavíková Renata BSO8950 A KOB Baník Sokolov 105:03 +38:29
19. Richtrová Lucie OKP7452 C SK OK 24 Praha 109:19 +42:45
20. Steiningerová Kateřina LPM8450 OK Lokomotiva Plzeň 112:17 +45:43
21. Borovičková Lenka FSP7350 C VŠTJ Stavební fakult 113:16 +46:42
22. Švejcarová Daniela PBM7375 C TJ Spartak První Brn 113:32 +46:58
23. Žandová Monika SKV8751 TJ Slovan Karlovy Va 125:39 +59:05
24. Naporowská Marie BSO7950 C KOB Baník Sokolov 151:43 +85:09
Bradáčová Martina LPM OK Lokomotiva Plzeň DISK
D35
5.50 km, 170 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bejčková Jana SLA7150 C SKOB STAVIMAT Slaný 69:57 +0:00
2. Weislová Eva TJP6750 C OOB TJ Sokol Troja 75:56 +5:59
3. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 78:26 +8:29
4. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 87:18 +17:21
5. Danihelová Jana NEJ6550 C TJ Jiskra Nejdek 90:24 +20:27
6. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Va 94:50 +24:53
7. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar 97:53 +27:56
8. Mrázová Pavla DCE5550 C TJ Sokol Dobřichovic 98:13 +28:16
9. Halapejová Dagmar NEJ6950 C TJ Jiskra Nejdek 100:40 +30:43
10. Bartošová Jana KRP7051 C SK KOURA Praha 106:21 +36:24
11. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Va 106:59 +37:02
12. Polcarová Marcela NEJ7250 C TJ Jiskra Nejdek 107:22 +37:25
13. Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 114:19 +44:22
14. Šoupová Jana          LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 115:55 +45:58
15. Doležalová Lucie      LPM6450 OK Lokomotiva Plzeň 131:37 +61:40
16. Jelínková Radomíra MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 147:13 +77:16
17. Rusá Lenka DCE6452 C TJ Sokol Dobřichovic 153:18 +83:21
18. Nováková Lenka PGP6551 C SK Praga Praha 155:25 +85:28
Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Va DISK
D45
4.20 km, 135 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hrstková Dana JHB6051 C TJ Jiskra Havlíčkův 52:23 +0:00
2. Procházková Miluše DCE5450 C TJ Sokol Dobřichovic 64:33 +12:10
3. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga Praha 68:02 +15:39
4. Štrossová Jiřina DCE5650 C TJ Sokol Dobřichovic 73:32 +21:09
5. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Va 77:11 +24:48
6. Hamáčková Eva LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun 77:16 +24:53
7. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga Praha 77:18 +24:55
8. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Va 77:21 +24:58
9. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 77:42 +25:19
10. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Loko Chomutov 83:25 +31:02
11. Janečková Eva         LPM6150 OK Lokomotiva Plzeň 86:10 +33:47
12. Steiningerová Helena  LPM5950 OK Lokomotiva Plzeň 87:24 +35:01
13. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga Praha 87:42 +35:19
14. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 97:04 +44:41
15. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 99:30 +47:07
Bartošová Pavla KRP5951 C SK KOURA Praha DISK
Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak První Brn DISK
D55
3.30 km, 100 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 63:55 +0:00
2. Bohuslavová Věra      LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 67:07 +3:12
3. Dlouhá Lenka MAS5150 C KČT Aš 77:47 +13:52
D60
3.30 km, 100 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Krausová Marie LLI4451 TJ Loko Liberec 61:12 +0:00
2. Říhová Hana           LPM4550 OK Lokomotiva Plzeň 101:51 +40:39
3. Boučková Ludmila OCB4351 C Orienteering club Če 107:52 +46:40
4. Dolečková Míla TJP3650 C OOB TJ Sokol Troja 120:22 +59:10
H10
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vébr Jiří KTA9901 B SK Kotnov Tábor 29:41 +0:00
2. Bartoš Vojtěch KRP9802 C SK KOURA Praha 36:07 +6:26
3. Zieba Jakub NEJ9800 C TJ Jiskra Nejdek 39:49 +10:08
4. Borovička Tomáš FSP9801 C VŠTJ Stavební fakult 39:54 +10:13
5. Horký David KRL9801 C Kometa Kralovice 44:50 +15:09
6. Halapej Filip NEJ9900 C TJ Jiskra Nejdek 51:51 +22:10
7. Kotraba Tomáš SKV9701 TJ Slovan Karlovy Va 100:39 +70:58
H12
2.90 km, 55 m, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Řehořek Tomáš SKV9601 C TJ Slovan Karlovy Va 35:16 +0:00
2. Vacek Jiří SKV9602 C TJ Slovan Karlovy Va 45:13 +9:57
3. Ševčík Roman ONO9600 C SKOB Ostrov 47:07 +11:51
4. Horký Aleš KRL9701 C Kometa Kralovice 48:18 +13:02
5. Frank Jiří MAS9600 C KČT Aš 49:51 +14:35
6. Ash Adam OCB9701 C Orienteering club Če 52:57 +17:41
7. Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně 62:49 +27:33
8. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga Praha 64:30 +29:14
9. Kovář Kamil BSO9700 C KOB Baník Sokolov 67:27 +32:11
10. Novák Václav PGP9600 C SK Praga Praha 94:26 +59:10
Kettner Vojtěch HCE9600 B TJ Sokol Hostivice DISK
H14
4.30 km, 105 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kettner Lukáš HCE9400 B TJ Sokol Hostivice 40:29 +0:00
2. Šlajs Daniel KRL9403 B Kometa Kralovice 43:34 +3:05
3. Novák Karel SKV9401 C TJ Slovan Karlovy Va 43:51 +3:22
4. Štádlík Lukáš SLA9401 C SKOB STAVIMAT Slaný 49:35 +9:06
5. Malec Oldřich SLA9400 B SKOB STAVIMAT Slaný 54:22 +13:53
6. Mašek Ondřej BSO9501 C KOB Baník Sokolov 60:31 +20:02
7. Hájek Lukáš BSO9400 C KOB Baník Sokolov 63:43 +23:14
8. Štros Jan SKV9501 C TJ Slovan Karlovy Va 65:31 +25:02
9. Kolovský Martin       LPM9403 OK Lokomotiva Plzeň 73:25 +32:56
10. Weisl Jakub TJP9500 C OOB TJ Sokol Troja 90:35 +50:06
Bouček Jakub OCB9501 C Orienteering club Če DISK-LIM:
H16
5.50 km, 170 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Rusý Tomáš KAM9301 A SK Kamenice 46:34 +0:00
2. Vištejn Jiří KRL9305 B Kometa Kralovice 52:47 +6:13
3. Kolovský František    LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 57:03 +10:29
4. Frey Martin NEJ9200 B TJ Jiskra Nejdek 67:56 +21:22
5. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 68:25 +21:51
6. Lhoták Luboš MAS9301 C KČT Aš 70:31 +23:57
7. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 71:19 +24:45
8. Šulc Marek MAS9300 C KČT Aš 77:27 +30:53
9. Bursa Jakub           LPM9302 OK Lokomotiva Plzeň 78:22 +31:48
10. Rubeš Martin LPM9300 OK Lokomotiva Plzeň 83:56 +37:22
MS Michalec Jiří MLA M MLOK Mariánské Lázně 92:10 +45:36
H18
7.30 km, 275 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kořínek Tomáš BOR9007 A OK Jiskra Nový Bor 66:40 +0:00
2. Karvánek Matouš BOR9006 B OK Jiskra Nový Bor 75:27 +8:47
3. Vonášek Adam          LPM9101 OK Lokomotiva Plzeň 136:36 +69:56
4. Míka Tomáš            LPM9100 OK Lokomotiva Plzeň 149:27 +82:47
H21
9.70 km, 380 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Rambousek Karel BSO7907 R KOB Baník Sokolov 73:49 +0:00
2. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga Praha 78:46 +4:57
3. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga Praha 80:48 +6:59
4. Jan Flašar PGP8610 C SK Praga Praha 86:02 +12:13
5. Pilař Karel BSO7801 C KOB Baník Sokolov 90:57 +17:08
6. Suchý Petr            LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 91:54 +18:05
7. Richtr Aleš OKP6601 C SK OK 24 Praha 93:10 +19:21
8. Princl Pavel FSP7800 C VŠTJ Stavební fakult 93:14 +19:25
9. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga Praha 93:37 +19:48
10. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 93:38 +19:49
11. Šilhavý Jakub         LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 93:48 +19:59
12. Hošek Radim VCB8701 B TJ OB České Budějovi 93:51 +20:02
13. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga Praha 94:56 +21:07
14. Přikryl Petr ABM6708 C KOB MOIRA Brno 95:08 +21:19
15. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga Praha 96:05 +22:16
16. Landovský Tomáš PGP9103 A SK Praga Praha 96:16 +22:27
17. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 96:48 +22:59
18. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga Praha 102:31 +28:42
19. Šilhavý Miroslav      LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 107:13 +33:24
20. Vébr Jiří KTA6901 C SK Kotnov Tábor 109:23 +35:34
21. Jiskra Martin SKV8801 C TJ Slovan Karlovy Va 109:43 +35:54
22. Gabriel Vojtěch ONO8702 C SKOB Ostrov 109:46 +35:57
23. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar 111:26 +37:37
24. Veselý Vojtěch NEJ8800 A TJ Jiskra Nejdek 114:31 +40:42
25. Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 114:47 +40:58
26. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga Praha 115:41 +41:52
27. Brom Hynek LPM7503 C OK Lokomotiva Plzeň 116:56 +43:07
28. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 117:10 +43:21
29. Vaníček Tomáš MFP6601 C VŠSK MFF UK Praha 118:43 +44:54
30. Martínek Robert FSP7700 C VŠTJ Stavební fakult 119:47 +45:58
31. Ryjáček Jan           LPM8004 OK Lokomotiva Plzeň 120:49 +47:00
32. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakult 121:18 +47:29
33. Suchý Ondřej          LPM8301 OK Lokomotiva Plzeň 127:42 +53:53
34. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakult 130:15 +56:26
35. Hulec Jakub KSH8401 C TJ Kašperské Hory 135:34 +61:45
36. Křivánek Martin ABM7312 C KOB MOIRA Brno 137:57 +64:08
37. Soukup David SKV TJ Slovan Karlovy Va 154:05 +80:16
38. Eberl Tomáš SKV8411 TJ Slovan Karlovy Va 165:49 +92:00
39. Pospíšil Ondřej NER neregistrovaní 168:39 +94:50
40. Žáček Martin FSP6803 C VŠTJ Stavební fakult 170:33 +96:44
41. Bachura Lubomír SKV8911 TJ Slovan Karlovy Va 171:50 +98:01
42. Halíř Radim MFP7000 C VŠSK MFF UK Praha 178:32 +104:43
Rusý Pavel DCE6400 C TJ Sokol Dobřichovic DISK-LIM:
MS Kamaryt Tomáš MLA8807 M MLOK Mariánské Lázně SDISK
Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak První Brn DISK
Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Vobr Marek BOR7801 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Kužel Tomáš FSP7610 C VŠTJ Stavební fakult DISK
Popule Tomáš          LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H35
7.30 km, 275 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Procházka Antonín DCE5500 C TJ Sokol Dobřichovic 81:39 +0:00
2. Käss Pavel BSO7000 C KOB Baník Sokolov 84:26 +2:47
3. Řehořek Jaroš SKV6301 C TJ Slovan Karlovy Va 85:40 +4:01
4. Kroupa Štěpán VPM6904 C VŠ Plzeň 92:32 +10:53
5. Bína Pavel MLA MLOK Mariánské Lázně 97:11 +15:32
6. Chotětický Jan MAS5400 C KČT Aš 98:39 +17:00
7. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 98:48 +17:09
8. Hanák Martin KRL6701 C Kometa Kralovice 99:31 +17:52
9. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. 99:38 +17:59
10. Pavlů Jaroslav DCE6100 C TJ Sokol Dobřichovic 108:56 +27:17
11. Kamaryt Miloš MLA MLOK Mariánské Lázně 117:31 +35:52
12. Žižka Přemysl MIL7301 C TJ ZVVZ Milevsko 118:04 +36:25
13. Mareš Ladislav MIL7202 C TJ ZVVZ Milevsko 120:38 +38:59
14. Pešta Jiří MIL7201 C TJ ZVVZ Milevsko 120:46 +39:07
15. Bodino Franck PVP7104 C VSK Přírodověda - or 136:00 +54:21
16. Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 207:43 +126:04
H45
6.50 km, 215 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hošek Lubomír VCB6101 C TJ OB České Budějovi 66:20 +0:00
2. Škorpil Martin VSP5700 C USK Praha 70:43 +4:23
3. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga Praha 73:29 +7:09
4. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga Praha 73:38 +7:18
5. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 74:23 +8:03
6. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 75:57 +9:37
7. Jaroš Vladimír DCE5400 C TJ Sokol Dobřichovic 77:19 +10:59
8. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak První Brn 77:59 +11:39
9. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga Praha 81:47 +15:27
10. Šorm Jaroslav DKL5200 TJ Sparta Doly Kladn 84:17 +17:57
11. Brabec Zdeněk ZAT5603 C TJ Lokomotiva Žatec 86:02 +19:42
12. Kodeda Oldřich VPM5901 C VŠ Plzeň 90:24 +24:04
13. Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Va 100:01 +33:41
14. Steininger Pavel      LPM5603 OK Lokomotiva Plzeň 100:29 +34:09
15. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův 101:25 +35:05
16. Blažek Jiří VPM5009 C VŠ Plzeň 103:47 +37:27
17. Korecký Miroslav TEM5501 C KOB Temelín 105:06 +38:46
18. Malec Jaroslav SLA6200 C SKOB STAVIMAT Slaný 107:53 +41:33
19. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 117:55 +51:35
20. Šváb Jan FSP5801 C VŠTJ Stavební fakult 123:17 +56:57
21. Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Va 126:18 +59:58
22. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 129:54 +63:34
23. Vonášek Jiří          LPM5401 OK Lokomotiva Plzeň 130:30 +64:10
Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín DISK
H55
4.70 km, 150 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 55:47 +0:00
2. Bohuslav Václav       LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 65:20 +9:33
3. Tvrdek Vojtěch LBE4900 C TJ Lokomotiva Beroun 66:02 +10:15
4. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 67:50 +12:03
5. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 68:51 +13:04
6. Fiala Miloš KSH4801 C TJ Kašperské Hory 73:28 +17:41
7. Ptáček Ladislav BBM5300 C KPKS BETA Brno 73:33 +17:46
8. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov 73:58 +18:11
9. Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Loko Chomutov 81:06 +25:19
10. Přikryl Kamil PBM4134 C TJ Spartak První Brn 81:25 +25:38
11. Janeček Eduard        LPM5100 OK Lokomotiva Plzeň 82:37 +26:50
12. Pivec Květoslav MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 85:57 +30:10
13. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 88:33 +32:46
H65
3.70 km, 95 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vyškovský Ivan ZVS4301 TJ Zbrojovka Vsetín 51:29 +0:00
2. Bouček Václav OCB4101 C Orienteering club Če 53:33 +2:04
3. Petr Miroslav TMP 186:06 +134:37
H70
3.70 km, 95 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga Praha 52:17 +0:00
2. Doleček Karel TJP3300 C OOB TJ Sokol Troja 72:45 +20:28
3. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakult 103:25 +51:08
HDR
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bartoš Pavel KRP9801 C SK KOURA Praha 28:20 +0:00
2. Rusá Vendula DCE0150 TJ Sokol Dobřichovic 33:35 +5:15
3. Halapej David NEJ0101 C TJ Jiskra Nejdek 35:55 +7:35
4. Rosenbaum Ondřej JES0001 C KOS Jesenice 38:27 +10:07
5. Richtr Lukáš OKP0201 C SK OK 24 Praha 40:00 +11:40
6. Kodeda Petr Oldřich VPM0101 C VŠ Plzeň 45:23 +17:03
7. Debreczeniová Kateřina KRL9751 Kometa Kralovice 49:24 +21:04
8. Škaloudová Magda VPM9650 VŠ Plzeň 52:38 +24:18
9. Weisl Martin TJP0200 C OOB TJ Sokol Troja 53:53 +25:33
10. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 57:15 +28:55
11. Mikešová Adéla VPM9851 VŠ Plzeň 58:35 +30:15
12. Obytová Kateřina VPM9751 VŠ Plzeň 68:26 +40:06
13. Vecko Filip NEJ0250 C TJ Jiskra Nejdek 77:10 +48:50
14. Škaloud Matěj VPM9701 VŠ Plzeň 77:30 +49:10
15. Malcová Markéta SLA SKOB STAVIMAT Slaný 78:27 +50:07
16. Milota Břetislav MLA0307 MLOK Mariánské Lázně 81:58 +53:38
17. Kuželová Michaela FSP7851 C VŠTJ Stavební fakult 135:58 +107:38
Vakant DISK