Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Mikulášský orienťák
Kód závodu
071201020
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Mikulášský orienťák
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
01.12.2007
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Prostějov
Použitá mapa
Olomoucké předměstí 1:5000
Pořadatel
JPV - SK Prostějov
Ředitel závodu
Dušan Vystavěl
Hlavní rozhodčí
Petr Hynek
Stavitel tratí
Dušan Vystavěl
Kategorie
D10
D14
D18
D21
D35
H10
H14
H18
H21
H35
HDR
P2
D10
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Muellerová Kristýna
KON9771
C
KOB Konice
15.12
2.
Křečková Jana
ZPV9999
C
KOB Železárny Prostějov
15.19
+ 0.07
3.
Přidalová Tereza
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
19.07
+ 3.55
4.
Kundratová Lucie
JZL0051
C
TJ Jižní svahy Zlín
20.16
+ 5.04
D14
2.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jemelíková Denisa
ZBM9351
B
SK Žabovřesky Brno
15.19
2.
Korčáková Ivana
KON9473
C
KOB Konice
17.12
+ 1.53
3.
Jeřábková Zuzana
OOL9453
C
SK Haná orienteering
21.34
+ 6.15
4.
Vlachová Eliška
KON
C
KOB Konice
31.08
+15.49
5.
Slavíčková Klára
OOL
C
SK Haná orienteering
38.17
+22.58
D18
2.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jakobová Adélka
UOL9052
A
SK Univerzity Palackého Olomou
14.21
2.
Horčičková Vendula
UOL9353
A
SK Univerzity Palackého Olomou
16.03
+ 1.42
3.
Čermáková Magdalena
UOL9155
A
SK Univerzity Palackého Olomou
16.37
+ 2.16
4.
Křečková Lenka
ZPV9271
B
KOB Železárny Prostějov
16.55
+ 2.34
5.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
A
SK Univerzity Palackého Olomou
18.00
+ 3.39
6.
Janečková Adriana
CEL9161
B
TJ Sokol Čelechovice na Hané
18.25
+ 4.04
7.
Karásková Zuzana
PTE9173
B
TJ Sokol Ptení
19.54
+ 5.33
8.
Kejíková Ivona
PTE9281
C
TJ Sokol Ptení
23.20
+ 8.59
D21
4.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brožková Radka
SJC8456
E
Sportcentrum Jičín
20.11
2.
Stará Zdenka
TBM7952
E
KOS TJ Tesla Brno
20.35
+ 0.24
3.
Lučanová Marta
LPU7957
E
OK Lokomotiva Pardubice
20.42
+ 0.31
4.
Poklopová Lenka
UOL8951
A
SK Univerzity Palackého Olomou
20.49
+ 0.38
5.
Brožková Dana
SJC8156
E
Sportcentrum Jičín
20.50
+ 0.39
6.
Topinková Monika
BOR8054
E
OK Jiskra Nový Bor
21.05
+ 0.54
7.
Krafková Lucie
BOR8650
E
OK Jiskra Nový Bor
21.07
+ 0.56
8.
Zatloukalová Lenka
JPV8577
R
SK Prostějov
21.11
+ 1.00
9.
Panchártková Jana
PHK8569
E
OK 99 Hradec Králové
22.03
+ 1.52
10.
Horčičková Eva
UOL7051
C
SK Univerzity Palackého Olomou
22.07
+ 1.56
11.
Kovářová Kristýna
DKP8450
E
Oddíl OB Kotlářka
22.10
+ 1.59
12.
Hrazdírová Iva
SCP8152
E
OK Sparta Praha
22.31
+ 2.20
13.
Novotná Katka
PHK8252
R
OK 99 Hradec Králové
24.45
+ 4.34
14.
Adámková Tereza
KSU8691
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
27.48
+ 7.37
15.
Bořánková Kristýna
VSP7054
C
USK Praha
28.04
+ 7.53
16.
Adamová Eva
PTE8772
C
TJ Sokol Ptení
28.58
+ 8.47
17.
Kolomějevová Dita
KSU8599
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
30.48
+10.37
18.
Synková Jana
UOL7653
C
SK Univerzity Palackého Olomou
31.25
+11.14
19.
Alešová Bohumila
KSU7699
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
34.03
+13.52
D35
2.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirková Renata
ZPV6553
C
KOB Železárny Prostějov
16.21
2.
Štrajtová Zuzana
UOL6452
C
SK Univerzity Palackého Olomou
18.07
+ 1.46
3.
Němečková Jarmila
OKP6650
C
SK OK 24 Praha
18.08
+ 1.47
4.
Smičková Eva
KON5887
C
KOB Konice
18.34
+ 2.13
5.
Králová Zdenka
SSU6091
C
SK Severka Šumperk
19.03
+ 2.42
6.
Vaňáková Milada
LOL6252
C
SK OK Olomouc
20.53
+ 4.32
7.
Jeřábková Jana
OOL6954
C
SK Haná orienteering
21.48
+ 5.27
8.
Kotrlová Gita
UOL6953
C
SK Univerzity Palackého Olomou
22.39
+ 6.18
9.
Slavíčková Kateřina
OOL
C
SK Haná orienteering
33.19
+16.58
H10
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kašpar Jakub
KSU
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
11.05
2.
Vystavěl Ondřej
JPV9807
C
SK Prostějov
11.37
+ 0.32
3.
Horčička Vít
UOL9919
C
SK Univerzity Palackého Olomou
12.56
+ 1.51
4.
Kočí Josef
KON9824
C
KOB Konice
13.24
+ 2.19
5.
Kotrle Viktor
UOL9808
C
SK Univerzity Palackého Olomou
14.45
+ 3.40
6.
Otruba Vojtěch
PLU9717
C
TJ Sokol Plumlov
15.42
+ 4.37
7.
Jirka Mikuláš
ZPV0000
C
KOB Železárny Prostějov
15.52
+ 4.47
H14
2.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Řehulka Martin
PTE9322
C
TJ Sokol Ptení
11.45
2.
Holinka Lukáš
PTE9421
B
TJ Sokol Ptení
13.03
+ 1.18
3.
Kocian Kryštof
JPV
C
SK Prostějov
14.09
+ 2.24
4.
Fajkus Radim
JPV9509
C
SK Prostějov
14.39
+ 2.54
5.
Konečný Zdeněk
KON9622
C
KOB Konice
17.29
+ 5.44
6.
Kotrle Kamil
UOL9402
C
SK Univerzity Palackého Olomou
21.04
+ 9.19
7.
Žovinec Lukáš
UOL9605
C
SK Univerzity Palackého Olomou
26.03
+14.18
H18
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Adam Jan
PTE9121
C
TJ Sokol Ptení
19.58
2.
Holinka Matouš
ZPV9222
C
KOB Železárny Prostějov
21.56
+ 1.58
3.
Popelka Pavel
PTE9032
B
TJ Sokol Ptení
22.39
+ 2.41
4.
Dudík Petr
JPV8917
C
SK Prostějov
22.46
+ 2.48
5.
Najbr Ondřej
KON9223
B
KOB Konice
23.50
+ 3.52
6.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
24.31
+ 4.33
7.
Dvorský Václav
SKM9101
C
KOB Směr Kroměříž
24.43
+ 4.45
H21
5.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smola Michal
TZL8131
E
SKOB Zlín
21.39
2.
Dlabaja Tomáš
ZBM8308
E
SK Žabovřesky Brno
22.01
+ 0.22
3.
Procházka Jan
PGP8407
E
SK Praga
22.08
+ 0.29
4.
Lučan Vladimír
LPU7710
E
OK Lokomotiva Pardubice
22.14
+ 0.35
5.
Losman Petr
PHK7901
E
OK 99 Hradec Králové
22.27
+ 0.48
6.
Rajnošek Zdeněk
ZBM8506
E
SK Žabovřesky Brno
22.37
+ 0.58
7.
Šedivý Jan
PGP8409
E
SK Praga
23.09
+ 1.30
8.
Otruba Marek
PLU7417
C
TJ Sokol Plumlov
23.39
+ 2.00
9.
Poklop Martin
SSU8802
A
SK Severka Šumperk
23.45
+ 2.06
10.
Šidla Jan
TZL6808
E
SKOB Zlín
23.46
+ 2.07
11.
Šmehlík Eduard
SHK8702
E
TJ Slavia Hradec Králové
24.11
+ 2.32
12.
Kozák Osvald
TBM8201
E
KOS TJ Tesla Brno
24.16
+ 2.37
13.
Žaloudek Petr
DKP8304
C
Oddíl OB Kotlářka
24.58
+ 3.19
14.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
25.06
+ 3.27
15.
Henek Vladan
JPV8002
R
SK Prostějov
25.20
+ 3.41
16.
Sedláček Tomáš
JPV8601
C
SK Prostějov
25.48
+ 4.09
17.
Henek Michal
RBK8605
R
SK Radioklub Blansko
26.10
+ 4.31
18.
Černohous Jan
JPV8335
C
SK Prostějov
26.13
+ 4.34
19.
Novotný Radek
PHK7402
R
OK 99 Hradec Králové
26.33
+ 4.54
20.
Štrajt Michal
UOL8903
B
SK Univerzity Palackého Olomou
26.58
+ 5.19
21.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
27.11
+ 5.32
22.
Zbranek Roman
UOL8812
B
SK Univerzity Palackého Olomou
27.34
+ 5.55
23.
Kratochvíl Karel
HOB7001
C
SKOB HOBES Horní Benešov
27.37
+ 5.58
24.
Jirka Michal
PTE8403
C
TJ Sokol Ptení
28.08
+ 6.29
25.
Košárek Pavel
JAM7100
R
SK Jamnice
28.15
+ 6.36
26.
Zdráhal Tomáš
OOL8801
B
SK Haná orienteering
28.17
+ 6.38
27.
Fátor Jan
KSU7907
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
28.43
+ 7.04
28.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
28.58
+ 7.19
29.
Růžička Tomáš
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
31.23
+ 9.44
30.
Špičák František
CEL5628
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
34.47
+13.08
H35
3.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Volf Karel
ZPV6604
C
KOB Železárny Prostějov
18.00
2.
Zdráhal Robert
OOL5707
C
SK Haná orienteering
18.49
+ 0.49
3.
Mareček Petr
OSN6912
C
SK Orientační sporty Nové Měst
19.55
+ 1.55
4.
Jirka Jiří
ZPV5501
C
KOB Železárny Prostějov
20.11
+ 2.11
5.
Minařík Luboš
TBM5711
C
KOS TJ Tesla Brno
20.46
+ 2.46
6.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
21.47
+ 3.47
7.
Horčička Petr
UOL7007
C
SK Univerzity Palackého Olomou
21.49
+ 3.49
8.
Skácel Jaroslav
KON4617
C
KOB Konice
22.29
+ 4.29
9.
Kotrle Miroslav
UOL7005
C
SK Univerzity Palackého Olomou
22.42
+ 4.42
10.
Jeřábek Petr
OOL6702
C
SK Haná orienteering
23.15
+ 5.15
11.
Dvorský Ilja
SKM6103
C
KOB Směr Kroměříž
23.18
+ 5.18
12.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK Univerzity Palackého Olomou
29.27
+11.27
13.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
30.31
+12.31
14.
Vaňák Milan
LOL
C
SK OK Olomouc
30.49
+12.49
15.
Slavíček Stanislav
OOL
C
SK Haná orienteering
30.58
+12.58
16.
Koč Břetislav
MKP4400
C
SK Meteor Kačerov Praha
32.46
+14.46
HDR
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Skládalová Tereza
JPV
C
SK Prostějov
13.53
2.
Janečka Viktor
JPV9917
C
SK Prostějov
14.55
+ 1.02
3.
Honkyš Jan
JPV
C
SK Prostějov
15.25
+ 1.32
4.
Honkyš Pavel
JPV
C
SK Prostějov
15.31
+ 1.38
5.
Vlachová Kateřina
KON
C
KOB Konice
18.48
+ 4.55
6.
Svobodník Pavel
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
18.50
+ 4.57
7.
Kocian Šimon
JPV
C
SK Prostějov
19.13
+ 5.20
8.
Suchánková Markéta
JPV
C
SK Prostějov
27.08
+13.15
9.
Synek Michal
XXX
C
29.26
+15.33
Kundrata Jan
JZL0201
C
TJ Jižní svahy Zlín
DISK
P2
2.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šubrt Zdeněk
UOL4201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
23.38
2.
Ohnoutková Ludmila
ZPV5077
C
KOB Železárny Prostějov
29.43
+ 6.05
3.
Kundratová Jana
JZL7351
C
TJ Jižní svahy Zlín
43.01
+19.23
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz