2.00 km, 90 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kunčarová Jana |
LCE9651 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
23:34 |
+0:00 |
2. |
Tesařová Jana |
VOV |
C |
VSK VŠB TU Ostrava |
27:29 |
+3:55 |
3. |
Gračková Alena |
LCE9652 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
27:33 |
+3:59 |
4. |
Vavrysová Barbara |
LCE9751 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
29:11 |
+5:37 |
5. |
Kavánková Iva |
TZL9753 |
C |
SKOB Zlín |
31:51 |
+8:17 |
6. |
Pěčková Veronika |
SKM9651 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
35:42 |
+12:08 |
7. |
Strouhalová Edita |
LCE9654 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
39:31 |
+15:57 |
8. |
Maršálková Pavlína |
LCE9653 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
69:16 |
+45:42 |
2.20 km, 90 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Horčičková Vendula |
UOL9353 |
A |
SK Univerzity Palack |
17:14 |
+0:00 |
2. |
Mátlová Pavlína |
KSU9392 |
|
Klub vytrvalostních |
18:55 |
+1:41 |
3. |
Šimková Johanka |
UOL9355 |
A |
SK Univerzity Palack |
19:22 |
+2:08 |
4. |
Koláriková Lucie |
TZL9451 |
B |
SKOB Zlín |
19:32 |
+2:18 |
5. |
Šarmanová Alena |
MOV9351 |
A |
SKOB Ostrava |
20:57 |
+3:43 |
6. |
Nožková Sára |
TRI9353 |
B |
TJ TŽ Třinec |
21:48 |
+4:34 |
7. |
Laštůvková Petra |
TRI9350 |
B |
TJ TŽ Třinec |
22:37 |
+5:23 |
8. |
Jemelíková Denisa |
ZBM9351 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
23:10 |
+5:56 |
9. |
Hnilicová Šárka |
KSU9493 |
|
Klub vytrvalostních |
23:12 |
+5:58 |
9. |
Kosová Štěpánka |
TRI9458 |
B |
TJ TŽ Třinec |
23:12 |
+5:58 |
11. |
Janů Hana |
KSU9393 |
|
Klub vytrvalostních |
23:16 |
+6:02 |
12. |
Tesařová Markéta |
RBK9451 |
B |
SK Radioklub Blansko |
23:18 |
+6:04 |
13. |
Koporová Petra |
ZBM9353 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
23:34 |
+6:20 |
14. |
Vozdová Aneta |
KSU9394 |
|
Klub vytrvalostních |
24:28 |
+7:14 |
15. |
Kolářová Renata |
ABR9351 |
B |
A-team NOVO Bruntál |
24:35 |
+7:21 |
16. |
Hrušková Barbora |
ZBM9354 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
24:37 |
+7:23 |
17. |
Jeřábková Jitka |
TZL9453 |
B |
SKOB Zlín |
27:19 |
+10:05 |
18. |
Štarhová Martina |
SSU9386 |
C |
SK Severka Šumperk |
29:08 |
+11:54 |
19. |
Chromá Kateřina |
ZBM9451 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
42:07 |
+24:53 |
2.40 km, 115 m, 10 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Drgová Lenka |
TZL9153 |
B |
SKOB Zlín |
27:54 |
+0:00 |
2. |
Janečková Adriana |
CEL9161 |
B |
TJ Sokol Čelechovice |
28:14 |
+0:20 |
3. |
Krahulíková Tereza |
LCE9101 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
28:19 |
+0:25 |
4. |
Muselíková Vladislava |
ABM9151 |
B |
KOB MOIRA Brno |
28:20 |
+0:26 |
5. |
Dittrichová Zuzana |
KON9175 |
B |
KOB Konice |
28:58 |
+1:04 |
6. |
Sklenářová Radka |
SBR9250 |
B |
SKOB Bruntál |
29:33 |
+1:39 |
7. |
Vintrová Iva |
TZL9151 |
B |
SKOB Zlín |
29:38 |
+1:44 |
8. |
Hojsáková Martina |
VBM9153 |
B |
VSK MZLU Brno |
29:52 |
+1:58 |
9. |
Drgová Markéta |
TZL9152 |
B |
SKOB Zlín |
30:18 |
+2:24 |
10. |
Kršáková Marie |
VIZ9191 |
B |
TJ Sokol Vizovice |
30:22 |
+2:28 |
11. |
Štrajtová Štěpánka |
UOL9151 |
A |
SK Univerzity Palack |
31:25 |
+3:31 |
12. |
Kukolová Šárka |
LCE9251 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
31:39 |
+3:45 |
13. |
Křečková Lenka |
ZPV9271 |
B |
KOB Železárny Prostě |
31:51 |
+3:57 |
14. |
Válková Tereza |
VRB9150 |
B |
SK při gymnáziu OOB |
32:17 |
+4:23 |
15. |
Hrubanová Kateřina |
SKM9152 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
32:23 |
+4:29 |
16. |
Šinclová Zdenka |
SSU9196 |
C |
SK Severka Šumperk |
33:45 |
+5:51 |
17. |
Řezaninová Iva |
ZVS9250 |
B |
TJ Zbrojovka Vsetín |
34:19 |
+6:25 |
18. |
Handlová Andrea |
ABM9255 |
B |
KOB MOIRA Brno |
34:28 |
+6:34 |
18. |
Žaludková Petra |
TZL9251 |
B |
SKOB Zlín |
34:28 |
+6:34 |
20. |
Vyhnálková Milada |
SOP9151 |
B |
TJ Slezan Opava |
34:35 |
+6:41 |
21. |
Nováková Anežka |
AOV9251 |
C |
Baník - FIZA Ostrava |
35:50 |
+7:56 |
22. |
Světloňová Lucie |
AOV9252 |
C |
Baník - FIZA Ostrava |
36:14 |
+8:20 |
2.90 km, 140 m, 12 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Staňková Štěpánka |
SSU8992 |
B |
SK Severka Šumperk |
28:20 |
+0:00 |
2. |
Šmajstrlová Hana |
AOV8954 |
B |
Baník - FIZA Ostrava |
29:37 |
+1:17 |
3. |
Vozdová Klára |
KSU8964 |
|
Klub vytrvalostních |
32:05 |
+3:45 |
4. |
Králová Michaela |
VRB9092 |
B |
SK při gymnáziu OOB |
33:43 |
+5:23 |
5. |
Hudzieczková Eva |
TRC9051 |
|
SKOB BETA Třinec |
35:25 |
+7:05 |
6. |
Čechová Lenka |
SVS9052 |
B |
Orientklub Vsetín |
35:26 |
+7:06 |
7. |
Moravcová Lucie |
SOP9052 |
B |
TJ Slezan Opava |
35:47 |
+7:27 |
8. |
Zítková Lenka |
ABR9055 |
B |
A-team NOVO Bruntál |
35:59 |
+7:39 |
9. |
Pechalová Zuzana |
SVS9051 |
|
Orientklub Vsetín |
37:09 |
+8:49 |
10. |
Rossmanithová Kateřina |
AOP8951 |
B |
NORD Slavia Minerva |
38:51 |
+10:31 |
11. |
Kršáková Veronika |
VIZ9090 |
B |
TJ Sokol Vizovice |
39:09 |
+10:49 |
12. |
Domčíková Tereza |
MOV8953 |
B |
SKOB Ostrava |
39:44 |
+11:24 |
13. |
Kociánová Michaela |
OOP9050 |
B |
TJ Opava |
40:38 |
+12:18 |
14. |
Fasurová Tereza |
ABM9059 |
C |
KOB MOIRA Brno |
42:05 |
+13:45 |
15. |
Kavanová Elena |
SKM9090 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
47:57 |
+19:37 |
16. |
Králová Kateřina |
ODR9052 |
B |
SKOB Odry |
48:44 |
+20:24 |
17. |
Pospíšilová Martina |
SOP9051 |
B |
TJ Slezan Opava |
52:18 |
+23:58 |
3.70 km, 190 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Borecká Kateřina |
ZBM8852 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
44:23 |
+0:00 |
2. |
Žabková Markéta |
TRC8850 |
B |
SKOB BETA Třinec |
47:35 |
+3:12 |
3. |
Valentová Vendula |
LCE8851 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
69:11 |
+24:48 |
4.00 km, 185 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kovaříková Mária |
TRI6950 |
R |
TJ TŽ Třinec |
41:05 |
+0:00 |
2. |
Horčičková Eva |
UOL7051 |
C |
SK Univerzity Palack |
41:49 |
+0:44 |
3. |
Holinková Hana |
ZPV6777 |
C |
KOB Železárny Prostě |
44:23 |
+3:18 |
4. |
Kašparová Šárka |
JAM7253 |
C |
SK Jamnice |
47:19 |
+6:14 |
5. |
Dittrichová Andrea |
SKM7750 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
48:57 |
+7:52 |
6. |
Bencúrová Jitka |
LCE7763 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
50:18 |
+9:13 |
7. |
Pekárková Eva |
TZL7653 |
E |
SKOB Zlín |
51:13 |
+10:08 |
8. |
Hubáčková Petra |
LCE8560 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
51:26 |
+10:21 |
9. |
Sikorová Miroslava |
VIZ7658 |
C |
TJ Sokol Vizovice |
52:08 |
+11:03 |
10. |
Jemelíková Lada |
VBM6555 |
C |
VSK MZLU Brno |
53:28 |
+12:23 |
11. |
Vyškovská Radka |
ZVS7450 |
C |
TJ Zbrojovka Vsetín |
53:53 |
+12:48 |
12. |
Šmerková Jitka |
VBM8353 |
C |
VSK MZLU Brno |
54:30 |
+13:25 |
13. |
Michálková Renata |
LCE8151 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
55:26 |
+14:21 |
14. |
Mudráková Tereza |
LCE7252 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
56:18 |
+15:13 |
15. |
Sychrová Barbora |
VBM8455 |
C |
VSK MZLU Brno |
57:04 |
+15:59 |
16. |
Hulenková Martina |
MOV7352 |
C |
SKOB Ostrava |
59:10 |
+18:05 |
17. |
Ptáčková Nikol |
BBM7850 |
C |
KPKS BETA Brno |
59:19 |
+18:14 |
18. |
Hornová Květuše |
VOV8054 |
C |
VSK VŠB TU Ostrava |
59:32 |
+18:27 |
19. |
Tomanková Martina |
STE7552 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
61:30 |
+20:25 |
20. |
Šišková Vladimíra |
ZBM8456 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
63:09 |
+22:04 |
21. |
Ptáčková Michaela |
BBM7750 |
C |
KPKS BETA Brno |
63:16 |
+22:11 |
22. |
Krtičková Michaela |
KON7975 |
|
KOB Konice |
63:44 |
+22:39 |
23. |
Netoličková Radka |
VOV7855 |
C |
VSK VŠB TU Ostrava |
65:20 |
+24:15 |
24. |
Chromčáková Jitka |
JZL7851 |
C |
TJ Jižní svahy Zlín |
70:02 |
+28:57 |
25. |
Urbanová Edita |
STE7454 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
75:37 |
+34:32 |
26. |
Zájícová Petra |
AOV7351 |
C |
Baník - FIZA Ostrava |
78:40 |
+37:35 |
27. |
Alešová Bohumila |
KSU7699 |
|
Klub vytrvalostních |
87:28 |
+46:23 |
3.40 km, 145 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hubáčková Dagmar |
LCE6569 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
30:33 |
+0:00 |
2. |
Tesařová Bohumila |
VOV6957 |
C |
VSK VŠB TU Ostrava |
33:47 |
+3:14 |
3. |
Kociánová Eva |
OOP6750 |
C |
TJ Opava |
33:58 |
+3:25 |
4. |
Sadílková Lenka |
VIZ7055 |
C |
TJ Sokol Vizovice |
35:30 |
+4:57 |
5. |
Soldánová Karin |
JPV6971 |
C |
SK Prostějov |
35:43 |
+5:10 |
6. |
Vavrysová Iva |
LCE6359 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
36:08 |
+5:35 |
7. |
Křečková Petra |
ZPV7076 |
C |
KOB Železárny Prostě |
37:17 |
+6:44 |
8. |
Hiršová Marcela |
VBM7079 |
C |
VSK MZLU Brno |
37:59 |
+7:26 |
9. |
Neumannová Kamila |
STE6751 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
38:34 |
+8:01 |
10. |
Kostková Jana |
AOP7151 |
C |
NORD Slavia Minerva |
40:37 |
+10:04 |
11. |
Zobaníková Vladimíra |
RAD6850 |
C |
TJ Sokol Radslavice |
41:06 |
+10:33 |
12. |
Sedláčková Jana |
HLV7060 |
C |
Sokol Holešov |
48:15 |
+17:42 |
13. |
Kalendová Blanka |
VIZ6151 |
C |
TJ Sokol Vizovice |
51:55 |
+21:22 |
14. |
Končáková Kateřina |
HLV6856 |
C |
Sokol Holešov |
52:16 |
+21:43 |
15. |
Tesařová Jitka |
RBK6451 |
C |
SK Radioklub Blansko |
55:51 |
+25:18 |
16. |
Hrušková Lenka |
YBM6251 |
C |
Klub turistů a lyžař |
58:42 |
+28:09 |
17. |
Szturcová Ivana |
TRC7051 |
C |
SKOB BETA Třinec |
64:39 |
+34:06 |
18. |
Tomanová Elena |
YBM6666 |
B |
Klub turistů a lyžař |
65:34 |
+35:01 |
3.10 km, 165 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Ferdusová Eva |
LCE6461 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
35:46 |
+0:00 |
2. |
Hájová Jana |
TZL6051 |
C |
SKOB Zlín |
36:26 |
+0:40 |
3. |
Hlavová Miroslava |
KON6389 |
C |
KOB Konice |
37:32 |
+1:46 |
4. |
Poklopová Ivana |
UOL6451 |
C |
SK Univerzity Palack |
39:43 |
+3:57 |
5. |
Skácelová Naďa |
KON6183 |
C |
KOB Konice |
40:26 |
+4:40 |
6. |
Glabazňová Jana |
AOP6151 |
C |
NORD Slavia Minerva |
42:07 |
+6:21 |
7. |
Bravená Alexandra |
VBM6155 |
C |
VSK MZLU Brno |
42:29 |
+6:43 |
8. |
Slezáková Jitka |
LCE6351 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
42:47 |
+7:01 |
9. |
Pilcová Petra |
ZPV6666 |
C |
KOB Železárny Prostě |
42:56 |
+7:10 |
10. |
Koláriková Irena |
TZL6351 |
C |
SKOB Zlín |
43:08 |
+7:22 |
11. |
Smičková Eva |
KON5887 |
C |
KOB Konice |
44:19 |
+8:33 |
12. |
Uchytilová Jana |
JPV6677 |
C |
SK Prostějov |
44:21 |
+8:35 |
13. |
Valentová Eva |
LCE6201 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
44:39 |
+8:53 |
14. |
Jastrzembská Jarmila |
TRI6450 |
C |
TJ TŽ Třinec |
44:59 |
+9:13 |
15. |
Ditrichová Lenka |
KON6285 |
C |
KOB Konice |
45:02 |
+9:16 |
16. |
Jirková Renata |
ZPV6553 |
C |
KOB Železárny Prostě |
46:13 |
+10:27 |
17. |
Hubáčková Jana |
LCE6250 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
48:07 |
+12:21 |
18. |
Ostřanská Iveta |
SSU6591 |
C |
SK Severka Šumperk |
48:37 |
+12:51 |
19. |
Březinová Dana |
SSU5896 |
C |
SK Severka Šumperk |
50:06 |
+14:20 |
20. |
Rokoszová Jaroslava |
MOV6351 |
C |
SKOB Ostrava |
50:29 |
+14:43 |
21. |
HANZLOVÁ Svatava |
HAV6651 |
C |
SKOB Baník Havířov |
52:42 |
+16:56 |
22. |
Korčáková Jana |
TZL6556 |
C |
SKOB Zlín |
53:33 |
+17:47 |
23. |
KLEČKOVÁ Zina |
HAV6151 |
C |
SKOB Baník Havířov |
57:59 |
+22:13 |
24. |
Schäferová Jana |
TZL6566 |
C |
SKOB Zlín |
64:02 |
+28:16 |
25. |
Sochorová Hana |
HAV6250 |
C |
SKOB Baník Havířov |
66:05 |
+30:19 |
26. |
Nečasová Eva |
TZL5858 |
C |
SKOB Zlín |
66:39 |
+30:53 |
27. |
Kukolová Alena |
LCE6651 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
67:03 |
+31:17 |
28. |
Peřinková Irena |
BBM6550 |
C |
KPKS BETA Brno |
69:43 |
+33:57 |
|
Sedláčková Hana |
KON5481 |
C |
KOB Konice |
DISK |
|
2.90 km, 150 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Horynová Eva |
TZL5254 |
C |
SKOB Zlín |
30:06 |
+0:00 |
2. |
Polášková Kamila |
TZL6052 |
C |
SKOB Zlín |
33:01 |
+2:55 |
3. |
Žaludková Miroslava |
TZL5954 |
C |
SKOB Zlín |
36:20 |
+6:14 |
4. |
Cetkovská Alena |
TZL6263 |
C |
SKOB Zlín |
37:33 |
+7:27 |
5. |
Krejčíková Monika |
TZL6262 |
C |
SKOB Zlín |
37:53 |
+7:47 |
6. |
Špacírová Danuše |
UOL5852 |
C |
SK Univerzity Palack |
39:36 |
+9:30 |
7. |
Dokoupilová Zuzana |
VBM5754 |
C |
VSK MZLU Brno |
41:38 |
+11:32 |
8. |
Hrabicová Iva |
OOP6150 |
C |
TJ Opava |
43:49 |
+13:43 |
2.90 km, 120 m, 10 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kolaříková Věra |
SBK5251 |
C |
KOB Start Blansko |
36:48 |
+0:00 |
2. |
Řezníková Renáta |
AOP5451 |
C |
NORD Slavia Minerva |
50:32 |
+13:44 |
2.30 km, 80 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Novotná Ludmila |
OOP4850 |
C |
TJ Opava |
40:59 |
+0:00 |
2. |
Ohnoutková Ludmila |
ZPV5077 |
C |
KOB Železárny Prostě |
43:11 |
+2:12 |
2.10 km, 90 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Stará Pavla |
BOV4251 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
29:10 |
+0:00 |
2.10 km, 95 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hubáček Jonáš |
LCE9501 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
18:03 |
+0:00 |
2. |
Mudrák Štěpán |
LCE9601 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
19:00 |
+0:57 |
3. |
Hruška Jakub |
ABM9515 |
B |
KOB MOIRA Brno |
21:01 |
+2:58 |
4. |
Chovanec David |
TZL9502 |
C |
SKOB Zlín |
23:04 |
+5:01 |
5. |
Hirš Otakar |
VBM9801 |
C |
VSK MZLU Brno |
25:06 |
+7:03 |
6. |
Sklenář Martin |
SBR9501 |
C |
SKOB Bruntál |
25:19 |
+7:16 |
7. |
Doležel Jakub |
TZL9506 |
C |
SKOB Zlín |
28:22 |
+10:19 |
8. |
Burkart David |
VIZ9602 |
C |
TJ Sokol Vizovice |
28:29 |
+10:26 |
9. |
Novák Pavel |
AOV9808 |
C |
Baník - FIZA Ostrava |
28:51 |
+10:48 |
10. |
Kunz Jan |
BBM9601 |
C |
KPKS BETA Brno |
29:10 |
+11:07 |
11. |
Slíva Jan |
LCE9602 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
29:20 |
+11:17 |
12. |
Saiu Matěj |
TZL9603 |
C |
SKOB Zlín |
30:20 |
+12:17 |
13. |
Dvorský Petr |
SKM9601 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
32:18 |
+14:15 |
14. |
Sýkora Vojtěch |
LCE9801 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
32:24 |
+14:21 |
15. |
Valouch David |
SOP9501 |
C |
TJ Slezan Opava |
36:25 |
+18:22 |
16. |
Sadílek Jan |
TZL9601 |
C |
SKOB Zlín |
37:55 |
+19:52 |
17. |
Míček Dominik |
MOV9501 |
C |
SKOB Ostrava |
45:15 |
+27:12 |
18. |
Sedláček Ondřej |
HLV9732 |
C |
Sokol Holešov |
50:24 |
+32:21 |
2.70 km, 165 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hubáček Michal |
LCE9301 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
21:05 |
+0:00 |
2. |
Argaláš Michal |
TRI9301 |
A |
TJ TŽ Třinec |
23:00 |
+1:55 |
3. |
Minář Marek |
SSU9441 |
B |
SK Severka Šumperk |
25:26 |
+4:21 |
4. |
Kolárik Tomáš |
TZL9302 |
B |
SKOB Zlín |
27:02 |
+5:57 |
5. |
Staněk Tomáš |
SSU9403 |
B |
SK Severka Šumperk |
28:08 |
+7:03 |
6. |
Láznička Jan |
TZL9405 |
B |
SKOB Zlín |
31:43 |
+10:38 |
7. |
Mokrý Ondřej |
ABM9410 |
B |
KOB MOIRA Brno |
32:58 |
+11:53 |
8. |
Korčák Jakub |
TZL9403 |
B |
SKOB Zlín |
33:16 |
+12:11 |
9. |
Vavrys Johan |
LCE9302 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
33:32 |
+12:27 |
10. |
Skyva Petr |
STE9307 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
33:57 |
+12:52 |
11. |
Zubalík Cyril |
TZL9307 |
C |
SKOB Zlín |
34:04 |
+12:59 |
12. |
Német Kryštof |
STE9308 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
37:06 |
+16:01 |
13. |
Kašpar Michal |
TZL9308 |
B |
SKOB Zlín |
37:33 |
+16:28 |
14. |
Ondruš Adam |
AOV9401 |
B |
Baník - FIZA Ostrava |
37:52 |
+16:47 |
15. |
Odstrčilík Viktor |
TZL9309 |
B |
SKOB Zlín |
38:57 |
+17:52 |
16. |
Schäfer Jan |
TZL9301 |
B |
SKOB Zlín |
39:10 |
+18:05 |
17. |
Dvorský Vojtěch |
SKM9401 |
B |
KOB Směr Kroměříž |
41:06 |
+20:01 |
18. |
Pěček Martin |
SKM9301 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
44:33 |
+23:28 |
19. |
Polčák Luděk |
VIZ9411 |
C |
TJ Sokol Vizovice |
65:29 |
+44:24 |
20. |
Hoferek Tomáš |
TZL9305 |
C |
SKOB Zlín |
70:49 |
+49:44 |
21. |
Kavan Jiří |
SKM9402 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
74:59 |
+53:54 |
|
Kratochvíl Jindřich |
VIZ9412 |
B |
TJ Sokol Vizovice |
DISK |
|
3.30 km, 150 m, 12 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Navrátil Boris |
AOV9203 |
B |
Baník - FIZA Ostrava |
26:06 |
+0:00 |
2. |
Hnilica Přemek |
KSU9141 |
|
Klub vytrvalostních |
27:02 |
+0:56 |
3. |
Novotný Ondřej |
ABM9211 |
B |
KOB MOIRA Brno |
30:53 |
+4:47 |
4. |
Sochor Vít |
HAV9105 |
B |
SKOB Baník Havířov |
34:20 |
+8:14 |
5. |
Doležel Ondřej |
STE9202 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
35:47 |
+9:41 |
6. |
Holinka Matouš |
ZPV9222 |
C |
KOB Železárny Prostě |
35:55 |
+9:49 |
7. |
Křeček Jan |
ZPV9111 |
B |
KOB Železárny Prostě |
36:12 |
+10:06 |
8. |
Semela Jakub |
LCE9103 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
36:14 |
+10:08 |
9. |
Verlík Jan |
TRI9205 |
B |
TJ TŽ Třinec |
37:39 |
+11:33 |
10. |
Benroth Martin |
LCE9206 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
37:43 |
+11:37 |
11. |
Kunovský Ondřej |
LCE9202 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
37:48 |
+11:42 |
12. |
Szturc Václav |
TRC9102 |
B |
SKOB BETA Třinec |
38:25 |
+12:19 |
13. |
Fousek Jan |
AOV9101 |
B |
Baník - FIZA Ostrava |
38:28 |
+12:22 |
14. |
Kazda Adam |
RBK9104 |
B |
SK Radioklub Blansko |
38:37 |
+12:31 |
15. |
Melecký Karel |
OOP9100 |
B |
TJ Opava |
40:26 |
+14:20 |
16. |
Šidík Petr |
AOV9204 |
C |
Baník - FIZA Ostrava |
41:10 |
+15:04 |
17. |
Ostřanský Filip |
SSU9243 |
B |
SK Severka Šumperk |
41:54 |
+15:48 |
18. |
Dvorský Václav |
SKM9101 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
42:43 |
+16:37 |
19. |
Jendželovský Marek |
AOV9201 |
B |
Baník - FIZA Ostrava |
43:36 |
+17:30 |
20. |
Svízela Vojtěch |
LCE9105 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
43:58 |
+17:52 |
21. |
Krajcar Tomáš |
SKM9201 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
46:47 |
+20:41 |
22. |
Špetlík Václav |
LCE9299 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
50:41 |
+24:35 |
23. |
Komárek Martin |
TZL9209 |
C |
SKOB Zlín |
65:27 |
+39:21 |
3.80 km, 190 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
PANOVEC Jan |
OTK8931 |
B |
Jiskra Otrokovice |
32:39 |
+0:00 |
2. |
Věžník Antonín |
ADA9001 |
A |
TJ Spartak Adamov |
34:08 |
+1:29 |
3. |
Janů Zdeněk |
KSU9045 |
|
Klub vytrvalostních |
34:46 |
+2:07 |
4. |
Holinek Tomáš |
SSU9013 |
B |
SK Severka Šumperk |
35:26 |
+2:47 |
5. |
Pernica Jiří |
VRB9002 |
B |
SK při gymnáziu OOB |
35:50 |
+3:11 |
6. |
Šesták Jakub |
RBK9001 |
B |
SK Radioklub Blansko |
35:58 |
+3:19 |
7. |
Přikryl Jan |
SSU8945 |
B |
SK Severka Šumperk |
36:09 |
+3:30 |
8. |
Štrajt Michal |
UOL8903 |
B |
SK Univerzity Palack |
36:24 |
+3:45 |
9. |
Slivečka Jan |
MOV8901 |
B |
SKOB Ostrava |
36:32 |
+3:53 |
10. |
Legerski Martin |
TRI9003 |
B |
TJ TŽ Třinec |
36:52 |
+4:13 |
11. |
Ostřanský Josef |
SSU9011 |
B |
SK Severka Šumperk |
37:30 |
+4:51 |
12. |
Coufal Radek |
SSU9042 |
B |
SK Severka Šumperk |
37:58 |
+5:19 |
13. |
OPLETAL Jan |
HAV9000 |
B |
SKOB Baník Havířov |
37:59 |
+5:20 |
14. |
Válek Filip |
VRB8906 |
B |
SK při gymnáziu OOB |
38:19 |
+5:40 |
15. |
Vašíček Michal |
UOL8908 |
B |
SK Univerzity Palack |
38:20 |
+5:41 |
16. |
Szturc Jan |
TRC9003 |
B |
SKOB BETA Třinec |
38:28 |
+5:49 |
17. |
Benc Tomáš |
SSU8943 |
B |
SK Severka Šumperk |
41:39 |
+9:00 |
18. |
Tesař Jan |
VRB9000 |
B |
SK při gymnáziu OOB |
43:17 |
+10:38 |
19. |
Žaludek Jindřich |
TZL8904 |
B |
SKOB Zlín |
43:40 |
+11:01 |
20. |
Benroth Jakub |
LCE9002 |
B |
TJ Slovan Luhačovice |
44:04 |
+11:25 |
|
Beran Jan |
TZL9016 |
B |
SKOB Zlín |
DISK |
|
4.30 km, 190 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Špacír Jan |
UOL8805 |
B |
SK Univerzity Palack |
40:05 |
+0:00 |
2. |
Trojek Pavel |
TRC8803 |
B |
SKOB BETA Třinec |
42:10 |
+2:05 |
3. |
Zbranek Roman |
UOL8812 |
B |
SK Univerzity Palack |
42:49 |
+2:44 |
4. |
Dědic Filip |
ZBM8836 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
44:23 |
+4:18 |
5. |
Zdráhal Tomáš |
OOL8801 |
B |
Haná Orienteering |
47:28 |
+7:23 |
6. |
Fojtík Jan |
VOV8701 |
B |
VSK VŠB TU Ostrava |
55:24 |
+15:19 |
4.60 km, 190 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Henek Vladan |
JPV8002 |
R |
SK Prostějov |
33:53 |
+0:00 |
2. |
Bučánek Antonín |
ODR8400 |
C |
SKOB Odry |
36:13 |
+2:20 |
3. |
Hanák Pavel |
STE7101 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
37:53 |
+4:00 |
4. |
Holas Tomáš |
JAM7800 |
C |
SK Jamnice |
37:55 |
+4:02 |
5. |
Otruba Marek |
PLU7417 |
C |
TJ Sokol Plumlov |
38:00 |
+4:07 |
6. |
Váňa Lukáš |
VRB8601 |
C |
SK při gymnáziu OOB |
38:16 |
+4:23 |
7. |
Tomanek Daniel |
STE7401 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
38:23 |
+4:30 |
8. |
Janků Marek |
STE7102 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
38:40 |
+4:47 |
9. |
Fiala Jan |
BBM7205 |
C |
KPKS BETA Brno |
39:13 |
+5:20 |
10. |
Pavlačka Ondřej |
ODR8100 |
C |
SKOB Odry |
39:54 |
+6:01 |
11. |
Šrámek Jaromír |
KSU5801 |
|
Klub vytrvalostních |
40:12 |
+6:19 |
12. |
Skyva Petr |
STE6501 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
40:33 |
+6:40 |
13. |
Axman Karel |
STE8303 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
40:51 |
+6:58 |
14. |
Žaloudík Jiří |
VOV8601 |
C |
VSK VŠB TU Ostrava |
41:54 |
+8:01 |
15. |
Kunz Martin |
BBM7101 |
C |
KPKS BETA Brno |
42:34 |
+8:41 |
16. |
Dittrich Pavel |
SKM7501 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
42:57 |
+9:04 |
17. |
Valík Luděk |
AOP7101 |
C |
NORD Slavia Minerva |
43:09 |
+9:16 |
18. |
Mlejnek Pavel |
STE7403 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
43:33 |
+9:40 |
19. |
Kheil Radim |
PBM7301 |
C |
TJ Spartak První Brn |
43:53 |
+10:00 |
20. |
Otrusina Jiří |
ZBM8201 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
44:03 |
+10:10 |
21. |
Sychra Tomáš |
VBM8305 |
C |
VSK MZLU Brno |
44:05 |
+10:12 |
22. |
Kratochvíl Karel |
HOB7001 |
C |
SKOB HOBES Horní Ben |
44:06 |
+10:13 |
23. |
Václavek Tomáš |
STE5809 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
44:18 |
+10:25 |
24. |
Marek Martin |
VIZ7624 |
C |
TJ Sokol Vizovice |
44:35 |
+10:42 |
25. |
Kovalčík Tomáš |
JAM7300 |
C |
SK Jamnice |
44:53 |
+11:00 |
26. |
Hrazdil Roman |
RAD7401 |
C |
TJ Sokol Radslavice |
44:54 |
+11:01 |
27. |
Mrkvica Petr |
VOV7802 |
C |
VSK VŠB TU Ostrava |
44:56 |
+11:03 |
28. |
Pěček Martin |
SKM7301 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
45:10 |
+11:17 |
29. |
Bencúr Juraj |
LCE7701 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
46:01 |
+12:08 |
30. |
Daněk Jiří |
SOP7101 |
C |
TJ Slezan Opava |
46:19 |
+12:26 |
31. |
Hojsák Ondřej |
VBM8603 |
C |
VSK MZLU Brno |
46:23 |
+12:30 |
32. |
Hepnar Lubomír |
STE6307 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
46:30 |
+12:37 |
33. |
Trčka Jan |
LCE8202 |
B |
TJ Slovan Luhačovice |
46:42 |
+12:49 |
34. |
Válka Jan |
SOP7811 |
C |
TJ Slezan Opava |
47:25 |
+13:32 |
35. |
Walaski Antonín |
TRI8006 |
C |
TJ TŽ Třinec |
47:29 |
+13:36 |
36. |
Vyoral Jan |
VIZ7615 |
C |
TJ Sokol Vizovice |
48:47 |
+14:54 |
37. |
Kalous Antonín |
KON7708 |
C |
KOB Konice |
48:53 |
+15:00 |
38. |
Pátek Richard |
ZBM7609 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
49:12 |
+15:19 |
39. |
Pudel Jarda |
STE7505 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
53:13 |
+19:20 |
40. |
Zdráhal Tomáš |
STE5301 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
53:15 |
+19:22 |
41. |
Drábek Jan |
ZBM8511 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
55:02 |
+21:09 |
42. |
Jirka Jakub |
VOV7905 |
C |
VSK VŠB TU Ostrava |
56:55 |
+23:02 |
43. |
Svěchota Milan |
MOV7202 |
C |
SKOB Ostrava |
57:28 |
+23:35 |
43. |
Kuča Petr |
SOP8606 |
C |
TJ Slezan Opava |
57:28 |
+23:35 |
45. |
Rozkošný Karel |
EKP7900 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
60:36 |
+26:43 |
46. |
Pernička Petr |
TZL7336 |
C |
SKOB Zlín |
61:45 |
+27:52 |
47. |
König Lukáš |
ZBM8001 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
65:19 |
+31:26 |
48. |
Vintr Radek |
TZL7701 |
C |
SKOB Zlín |
66:46 |
+32:53 |
49. |
Rouš Pavel |
VBM8102 |
C |
VSK MZLU Brno |
67:08 |
+33:15 |
50. |
Kotůlek Jan |
AOP7801 |
C |
NORD Slavia Minerva |
70:29 |
+36:36 |
51. |
Bencur Andrej |
VOV8000 |
B |
VSK VŠB TU Ostrava |
74:12 |
+40:19 |
|
Rigó Marek |
ODR7101 |
C |
SKOB Odry |
DISK |
|
|
Pavlačka František |
ODR8600 |
C |
SKOB Odry |
DISK |
|
|
Krtička Jan |
KON7931 |
C |
KOB Konice |
DISK |
|
3.80 km, 200 m, 14 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Petřivalský Marek |
STE6907 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
34:07 |
+0:00 |
2. |
Nečas Rudolf |
TZL5703 |
C |
SKOB Zlín |
34:43 |
+0:36 |
3. |
Mudrák Stanislav |
LCE6701 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
36:27 |
+2:20 |
4. |
Sadílek Martin |
VIZ6901 |
C |
TJ Sokol Vizovice |
37:06 |
+2:59 |
5. |
Schafer Michal |
TZL6304 |
B |
SKOB Zlín |
37:21 |
+3:14 |
6. |
Václavek Jiří |
STE5701 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
38:44 |
+4:37 |
7. |
Pavlík Radek |
KSU6849 |
C |
Klub vytrvalostních |
38:45 |
+4:38 |
8. |
Slezák Libor |
LCE6207 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
41:23 |
+7:16 |
9. |
Peřinka Jan |
AOP6301 |
C |
NORD Slavia Minerva |
43:12 |
+9:05 |
10. |
Kunčar Vít |
LCE6602 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
44:41 |
+10:34 |
11. |
Szturc Radek |
TRC6800 |
C |
SKOB BETA Třinec |
44:43 |
+10:36 |
12. |
Pavelka Vladimír |
VIZ5903 |
C |
TJ Sokol Vizovice |
48:03 |
+13:56 |
13. |
Žebrák Zbyněk |
MOV7105 |
C |
SKOB Ostrava |
48:37 |
+14:30 |
14. |
Jelínek Jan |
AOP6401 |
C |
NORD Slavia Minerva |
48:44 |
+14:37 |
15. |
Kolář Rudolf |
ABR6301 |
C |
A-team NOVO Bruntál |
51:08 |
+17:01 |
16. |
Krejčík Zbyněk |
TZL5704 |
C |
SKOB Zlín |
52:18 |
+18:11 |
17. |
Valenta Jiří |
LCE6301 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
52:57 |
+18:50 |
18. |
Šamánek Petr |
ZVS6901 |
C |
TJ Zbrojovka Vsetín |
56:58 |
+22:51 |
19. |
Holec Jan |
MOV6701 |
C |
SKOB Ostrava |
57:27 |
+23:20 |
20. |
Šarman Radim |
MOV6201 |
C |
SKOB Ostrava |
59:24 |
+25:17 |
21. |
Perůtka Karel |
LCE4901 |
B |
TJ Slovan Luhačovice |
61:06 |
+26:59 |
22. |
Polčák Luděk |
VIZ6801 |
C |
TJ Sokol Vizovice |
75:21 |
+41:14 |
|
Hlava Miroslav |
KON6515 |
C |
KOB Konice |
DISK |
|
|
Vrubel Karel |
TZL6401 |
C |
SKOB Zlín |
DISK |
|
3.60 km, 195 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Grepl Ladislav |
KON6111 |
C |
KOB Konice |
30:50 |
+0:00 |
2. |
Ryšavý Jiří |
MOV5803 |
C |
SKOB Ostrava |
32:40 |
+1:50 |
3. |
Křeček Miroslav |
ZPV6213 |
C |
KOB Železárny Prostě |
33:52 |
+3:02 |
4. |
Řeháček Petr |
ABR6302 |
C |
A-team NOVO Bruntál |
33:58 |
+3:08 |
5. |
Navrátil Rostislav |
TRI6601 |
C |
TJ TŽ Třinec |
35:09 |
+4:19 |
6. |
JURAČKA Zdeněk |
HAV5702 |
C |
SKOB Baník Havířov |
35:34 |
+4:44 |
7. |
Fajkus Tomáš |
ZPV6315 |
C |
KOB Železárny Prostě |
37:27 |
+6:37 |
8. |
Soldán Vladimír |
JPV6526 |
C |
SK Prostějov |
37:50 |
+7:00 |
9. |
Tesař Jiří |
VOV6702 |
C |
VSK VŠB TU Ostrava |
38:18 |
+7:28 |
10. |
Končák Jaroslav |
HLV6321 |
C |
Sokol Holešov |
38:57 |
+8:07 |
11. |
JAKOBI Zdeněk |
HAV5701 |
C |
SKOB Baník Havířov |
40:13 |
+9:23 |
12. |
Sklenář Josef |
SBR6601 |
C |
SKOB Bruntál |
41:29 |
+10:39 |
13. |
Řezanina Lubomír |
ZVS6601 |
C |
TJ Zbrojovka Vsetín |
41:50 |
+11:00 |
14. |
Trojek Jakub |
TRC6400 |
C |
SKOB BETA Třinec |
42:16 |
+11:26 |
15. |
Volf Karel |
ZPV6604 |
C |
KOB Železárny Prostě |
43:01 |
+12:11 |
16. |
OPLETAL Jaroslav |
HAV6200 |
C |
SKOB Baník Havířov |
45:24 |
+14:34 |
17. |
Štarha Vítězslav |
SSU6603 |
C |
SK Severka Šumperk |
45:50 |
+15:00 |
18. |
Mokrý Jan |
ABM6611 |
C |
KOB MOIRA Brno |
47:38 |
+16:48 |
19. |
Vičan Lubomír |
ABR6501 |
C |
A-team NOVO Bruntál |
48:24 |
+17:34 |
20. |
Sklenář Miroslav |
SBR6301 |
C |
SKOB Bruntál |
49:05 |
+18:15 |
21. |
Sedláček Jaroslav |
HLV6404 |
C |
Sokol Holešov |
57:28 |
+26:38 |
22. |
KOLÁČEK Pavel |
HAV6402 |
C |
SKOB Baník Havířov |
68:17 |
+37:27 |
3.30 km, 180 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hirš Libor |
VBM6000 |
C |
VSK MZLU Brno |
30:31 |
+0:00 |
2. |
Neuman Jaroslav |
STE5902 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
32:47 |
+2:16 |
3. |
Komárek Jaromír |
KSU4900 |
|
Klub vytrvalostních |
35:21 |
+4:50 |
4. |
Janů Zdeněk |
KSU5749 |
|
Klub vytrvalostních |
35:38 |
+5:07 |
5. |
Uchytil Vlastimil |
JPV6117 |
C |
SK Prostějov |
35:55 |
+5:24 |
6. |
Chmelař Miroslav |
JPV6217 |
C |
SK Prostějov |
37:07 |
+6:36 |
7. |
Vrábel Jaromír |
SBR6102 |
C |
SKOB Bruntál |
37:50 |
+7:19 |
8. |
Pulec Pavel |
VBM6201 |
C |
VSK MZLU Brno |
38:14 |
+7:43 |
9. |
Višňa Milan |
STE5904 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
39:32 |
+9:01 |
10. |
Sukeník Mojmír |
KRN5202 |
C |
TJ Loko Krnov |
39:42 |
+9:11 |
11. |
Peths Pavel |
KRN5801 |
C |
TJ Loko Krnov |
40:45 |
+10:14 |
12. |
Kadaňka Jiří |
ROV6001 |
C |
OK Rožnov pod Radhoš |
41:17 |
+10:46 |
13. |
Plášek Martin |
LCE6118 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
41:25 |
+10:54 |
14. |
Kršák Karel |
VIZ5902 |
C |
TJ Sokol Vizovice |
42:16 |
+11:45 |
15. |
Albert František |
STE5804 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
43:19 |
+12:48 |
16. |
Dvorský Ilja |
SKM6103 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
43:38 |
+13:07 |
17. |
Kunčar Antonín |
LCE5801 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
47:36 |
+17:05 |
18. |
PANOVEC Vladan |
OTK6201 |
C |
Jiskra Otrokovice |
49:55 |
+19:24 |
19. |
Kadaňka Petr |
ROV6002 |
C |
OK Rožnov pod Radhoš |
51:45 |
+21:14 |
20. |
Moravec Stanislav |
SOP5801 |
C |
TJ Slezan Opava |
54:00 |
+23:29 |
3.00 km, 125 m, 12 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Strachota Jaroslav |
SSU5600 |
C |
SK Severka Šumperk |
26:38 |
+0:00 |
2. |
Slováček Rudolf |
TZL5402 |
C |
SKOB Zlín |
28:05 |
+1:27 |
3. |
Koudelný Jiří |
TTR5401 |
C |
OOB Třebíč |
31:52 |
+5:14 |
4. |
Gurka Jiří |
TUV4601 |
C |
SOK TJ Turnov |
32:29 |
+5:51 |
4. |
Krajča Pavel |
TZL5705 |
C |
SKOB Zlín |
32:29 |
+5:51 |
6. |
Robotka Libor |
PBM5303 |
C |
TJ Spartak První Brn |
32:47 |
+6:09 |
7. |
Poklop Lubomír |
LOL5601 |
C |
SK OK Olomouc |
34:26 |
+7:48 |
8. |
Kolařík Zdeněk |
SBK5406 |
C |
KOB Start Blansko |
34:32 |
+7:54 |
9. |
Věžník Antonín |
ADA5505 |
C |
TJ Spartak Adamov |
35:16 |
+8:38 |
10. |
Sirný Jaroslav |
OOP5402 |
C |
TJ Opava |
35:18 |
+8:40 |
11. |
Jirka Jiří |
ZPV5501 |
C |
KOB Železárny Prostě |
35:23 |
+8:45 |
12. |
Háj Bohumil |
TZL5601 |
C |
SKOB Zlín |
38:17 |
+11:39 |
13. |
Vodička Luděk |
SBR5501 |
C |
SKOB Bruntál |
38:24 |
+11:46 |
14. |
Slivečka Jaromír |
MOV5601 |
C |
SKOB Ostrava |
38:43 |
+12:05 |
15. |
Zabloudil Pavel |
TBM5003 |
C |
TJ Tesla Brno |
38:45 |
+12:07 |
16. |
Čevela Jaromír |
TZL5301 |
C |
SKOB Zlín |
39:31 |
+12:53 |
17. |
Rychlý Miloš |
OOP5302 |
C |
TJ Opava |
39:36 |
+12:58 |
18. |
Jelínek Petr |
MOV5502 |
C |
SKOB Ostrava |
40:54 |
+14:16 |
19. |
Žaludek Jindřich |
TZL5410 |
C |
SKOB Zlín |
42:24 |
+15:46 |
20. |
Juřeník Josef |
MOV5201 |
C |
SKOB Ostrava |
44:43 |
+18:05 |
21. |
Najbrt Tomáš |
TBM5605 |
C |
TJ Tesla Brno |
44:48 |
+18:10 |
22. |
Ptáček Ladislav |
BBM5300 |
C |
KPKS BETA Brno |
46:07 |
+19:29 |
23. |
Jelínek Roman |
ADA5506 |
C |
TJ Spartak Adamov |
48:45 |
+22:07 |
24. |
Chromčák František |
JZL5201 |
C |
TJ Jižní svahy Zlín |
55:40 |
+29:02 |
25. |
Zeman Ludvík |
BFM5501 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
72:59 |
+46:21 |
2.90 km, 125 m, 10 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Sklenář Antonín |
STE4801 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
30:42 |
+0:00 |
2. |
Jelínek Petr |
TZL4902 |
C |
SKOB Zlín |
32:38 |
+1:56 |
3. |
Peška Antonín |
HLV4801 |
C |
Sokol Holešov |
32:56 |
+2:14 |
4. |
Huňka Jiří |
RAD4801 |
C |
TJ Sokol Radslavice |
34:25 |
+3:43 |
5. |
Ševčík Břetislav |
OOP5001 |
C |
TJ Opava |
35:11 |
+4:29 |
6. |
Denemarek Oldřich |
BBM5100 |
C |
KPKS BETA Brno |
36:19 |
+5:37 |
7. |
Jurčák Karel |
SOP5101 |
C |
TJ Slezan Opava |
36:56 |
+6:14 |
8. |
Novotný Stanislav |
OOP4800 |
C |
TJ Opava |
37:14 |
+6:32 |
9. |
Toman Stanislav |
ABR4801 |
C |
A-team NOVO Bruntál |
41:43 |
+11:01 |
10. |
Hans Jurg Schifferle |
OLV5001 |
C |
ZUG |
42:26 |
+11:44 |
11. |
Jelínek Vít |
TZL5102 |
C |
SKOB Zlín |
44:23 |
+13:41 |
12. |
Rokosz Bohumil |
MOV4803 |
C |
SKOB Ostrava |
45:57 |
+15:15 |
2.30 km, 80 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Vlach Oldřich |
VOV4401 |
C |
VSK VŠB TU Ostrava |
22:44 |
+0:00 |
2. |
Blažek Václav |
SBR4701 |
C |
SKOB Bruntál |
23:37 |
+0:53 |
3. |
Dospíšil Jaroslav |
SBR4501 |
C |
SKOB Bruntál |
24:47 |
+2:03 |
4. |
Klech Josef |
HOB4701 |
C |
SKOB HOBES Horní Ben |
24:53 |
+2:09 |
5. |
Ostřanský Josef |
SSU4302 |
C |
SK Severka Šumperk |
26:08 |
+3:24 |
6. |
Vyškovský Ivan |
ZVS4301 |
C |
TJ Zbrojovka Vsetín |
26:20 |
+3:36 |
7. |
Mrkvica Miroslav |
VOV4601 |
C |
VSK VŠB TU Ostrava |
26:32 |
+3:48 |
8. |
Nosek Jiří |
OOP4401 |
C |
TJ Opava |
27:03 |
+4:19 |
9. |
Ptáček Jiří |
BOV4401 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
28:48 |
+6:04 |
10. |
Imrich Josef |
GER4501 |
C |
OK Reussbühl |
29:43 |
+6:59 |
11. |
Starý Břetislav |
BOV4402 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
34:39 |
+11:55 |
12. |
Zájíc Josef |
AOV4501 |
C |
Baník - FIZA Ostrava |
49:53 |
+27:09 |
2.10 km, 90 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Láznička Alois |
TZL3613 |
C |
SKOB Zlín |
30:56 |
+0:00 |
2. |
Sedlář Vladimír |
AOP4201 |
C |
NORD Slavia Minerva |
35:43 |
+4:47 |
3. |
Fajgl Jaromír |
RAD3801 |
C |
TJ Sokol Radslavice |
43:59 |
+13:03 |
2.00 km, 90 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Řezanina Josef |
ZVS3701 |
C |
TJ Zbrojovka Vsetín |
52:02 |
+0:00 |
1.80 km, 90 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Sita Vratislav |
SSU3000 |
C |
SK Severka Šumperk |
28:58 |
+0:00 |
2. |
Valla Stanislav |
TZL3125 |
C |
SKOB Zlín |
31:27 |
+2:29 |
1.90 km, 75 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Plášek Pavel |
LCE |
|
TJ Slovan Luhačovice |
20:35 |
+0:00 |
2. |
Plášková Anna |
LCE |
|
TJ Slovan Luhačovice |
22:02 |
+1:27 |
3. |
Řezníček David |
KVS2000 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
24:08 |
+3:33 |
4. |
Semela Tadeáš |
LCE |
|
TJ Slovan Luhačovice |
25:50 |
+5:15 |
5. |
Dittrichová Michela |
SKM0251 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
27:59 |
+7:24 |
6. |
Zbranková Katka |
HLV9927 |
C |
Sokol Holešov |
31:23 |
+10:48 |
7. |
Kunčarová Magdaléna |
LCE9901 |
|
TJ Slovan Luhačovice |
32:22 |
+11:47 |
8. |
Peřinka Šimon |
BBM9700 |
C |
KPKS BETA Brno |
33:28 |
+12:53 |
9. |
Uchytilová Vendula |
JPV9088 |
C |
SK Prostějov |
36:05 |
+15:30 |
10. |
Tesař Vojtěch |
VOV |
C |
VSK VŠB TU Ostrava |
38:09 |
+17:34 |
11. |
Levek Martin |
LCE |
|
TJ Slovan Luhačovice |
40:01 |
+19:26 |
12. |
Láznička Václav |
TZL9901 |
C |
SKOB Zlín |
43:23 |
+22:48 |
13. |
Nešporová Alžběta |
TZL0051 |
C |
SKOB Zlín |
47:44 |
+27:09 |
14. |
Soldánová Tereza |
JPV9899 |
C |
SK Prostějov |
48:14 |
+27:39 |
15. |
Sadílková Iva |
VIZ0151 |
C |
TJ Sokol Vizovice |
48:27 |
+27:52 |
16. |
Šrámek Ondřej |
KSU9909 |
|
Klub vytrvalostních |
48:52 |
+28:17 |
17. |
Travníčková Radka |
KVS |
|
SKOB Kobra Vsetín |
50:22 |
+29:47 |
18. |
Novák Igor |
AOV9949 |
C |
Baník - FIZA Ostrava |
50:35 |
+30:00 |
19. |
Valík Tomáš |
AOP0001 |
C |
NORD Slavia Minerva |
61:09 |
+40:34 |
20. |
Gračka Radek |
LCE |
|
TJ Slovan Luhačovice |
61:40 |
+41:05 |
21. |
Kundratová Lucie |
JZL0051 |
C |
TJ Jižní svahy Zlín |
70:33 |
+49:58 |
|
Minář |
ZVS |
|
TJ Zbrojovka Vsetín |
DISK |
|
3.00 km, 140 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kostka Jakub |
TRC9103 |
C |
SKOB BETA Třinec |
35:39 |
+0:00 |
2. |
Truhlář Karel |
ADA5111 |
C |
TJ Spartak Adamov |
37:51 |
+2:12 |
3. |
Pospíšil Petr |
SOP9301 |
C |
TJ Slezan Opava |
38:35 |
+2:56 |
4. |
Košárek Pavel |
JAM7100 |
C |
SK Jamnice |
39:13 |
+3:34 |
5. |
Čech Přemysl |
SVS5901 |
C |
Orientklub Vsetín |
41:46 |
+6:07 |
6. |
Kresta Čestmír |
SBR6000 |
C |
SKOB Bruntál |
42:03 |
+6:24 |
7. |
Kundratová Jana |
JZL7351 |
C |
TJ Jižní svahy Zlín |
46:33 |
+10:54 |
8. |
Sklenářová Dorothea |
SBR9350 |
C |
SKOB Bruntál |
47:55 |
+12:16 |
9. |
Láznička Libor |
TZL6701 |
C |
SKOB Zlín |
50:47 |
+15:08 |
10. |
Jakob Aleš |
SVS8301 |
C |
Orientklub Vsetín |
52:05 |
+16:26 |
11. |
Lázničková Marcela |
TZL6751 |
C |
SKOB Zlín |
63:22 |
+27:43 |
12. |
Mokrá Regina |
ABM6854 |
C |
KOB MOIRA Brno |
64:03 |
+28:24 |
13. |
Nováková Jana |
AOV6701 |
C |
Baník - FIZA Ostrava |
64:46 |
+29:07 |
14. |
Ondruš Daniel |
AOV6302 |
C |
Baník - FIZA Ostrava |
65:06 |
+29:27 |
15. |
Henková Svatava |
RBK5454 |
C |
SK Radioklub Blansko |
72:17 |
+36:38 |
16. |
Pěčková Monika |
SKM7351 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
108:02 |
+72:23 |
17. |
Peřinková Petra |
AOP9451 |
C |
NORD Slavia Minerva |
127:11 |
+91:32 |
|
Krumpholcová Jarmila |
HOB5655 |
C |
SKOB HOBES Horní Ben |
DISK |
|
|
Jakob Ladislav |
SVS5502 |
C |
Orientklub Vsetín |
DISK |
|