Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 4. kolo Českého poháru v MTBO - free order
Kód závodu
070506604
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
4. kolo Českého poháru v MTBO - free order
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
06.05.2007
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Opatov
Použitá mapa
Psí Kuchyně II
Pořadatel
XPU - Pardubice Bikers, o. s.
Ředitel závodu
Zdeněk Odvody
Hlavní rozhodčí
Jan Fukátko
Stavitel tratí
Radek Jirásek
Kategorie
D14
D17
D20
D21
D21E
D40
H14
H17
H20
H21A
H21B
H21C
H21E
H40
P3
P7
D14
5.90 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Donczew Anna
POL
C
Polish MTB-O Team
70.32
2.
Švarcbachová Barbora
KNC9651
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
147.56
+77.24
D17
8.60 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Szwancarz Marzena
POL
C
Polish MTB-O Team
66.34
2.
Lamichová Martina
PHK9152
C
OK 99 Hradec Králové
72.00
+ 5.26
3.
Krzysko Barbara
POL
C
Polish MTB-O Team
75.40
+ 9.06
4.
Pařízková Anežka
SMR9350
C
SK SNS Smržovka
75.55
+ 9.21
5.
Swieczak Zaneta
POL
C
Polish MTB-O Team
76.07
+ 9.33
6.
Lutecka Justyna
POL
C
Polish MTB-O Team
78.07
+11.33
7.
Sanocka Barbara
POL
B
Polish MTB-O Team
79.20
+12.46
8.
Hančíková Kateřina
TZL9051
C
SKOB Zlín
79.46
+13.12
9.
Novotná Barbora
TZL9053
C
SKOB Zlín
85.29
+18.55
10.
Švarcbachová Lucie
KNC9451
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
90.34
+24.00
11.
Švarcbachová Tereza
KNC9251
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
91.06
+24.32
12.
Kadlecová Štěpánka
VEY9050
C
YETTI Vejprty
91.29
+24.55
13.
Rucinska Katarzyna
POL
C
Polish MTB-O Team
96.37
+30.03
14.
Králová Michaela
TBM9052
C
KOS TJ Tesla Brno
100.27
+33.53
Švábková Anna
SMB9351
C
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
DISK
D20
11.80 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fajtlová Jana
VPM8802
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
79.48
2.
Roszczyk Beata
POL
C
Polish MTB-O Team
84.36
+ 4.48
3.
Bryk Anna
POL
C
Polish MTB-O Team
88.37
+ 8.49
4.
Marešová Michaela
XPU8959
C
Pardubice Bikers, o. s.
88.58
+ 9.10
5.
Švábková Lenka
SMB8752
C
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
89.35
+ 9.47
6.
Grün Andrea
AT2
C
OLG Ströck Wien
92.59
+13.11
7.
Polewska Joanna
POL
C
Polish MTB-O Team
98.38
+18.50
8.
Mankowska Anna
POL
C
Polish MTB-O Team
105.31
+25.43
9.
Šediváková Helena
LPU
C
OK Lokomotiva Pardubice
118.39
+38.51
10.
Nowakowska Anita
POL
C
Polish MTB-O Team
127.37
+47.49
11.
Mucha Anna
POL
C
Polish MTB-O Team
134.06
+54.18
Papežová Anna
TUR8951
C
OOB TJ Turnov
DISK
Doležalová Hana
VRL8851
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
DISK
D21
11.80 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hasmanová Lenka
VPM7551
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
70.59
2.
Městková Kateřina
VSP7650
C
USK Praha
74.53
+ 3.54
3.
Lamichová Kateřina
PHK8359
C
OK 99 Hradec Králové
76.46
+ 5.47
4.
Piskáčková Zuzana
ZUP8451
C
MTBO ČZU Praha
80.55
+ 9.56
5.
Jašková Šárka
ABR7751
C
A-team NOVO Bruntál
81.27
+10.28
6.
Folprechtová Kateřina
TUR7451
C
OOB TJ Turnov
81.48
+10.49
7.
Volfová Martina
EKP8051
C
VŠTJ Ekonom Praha
82.43
+11.44
8.
Honsová Lenka
SMR7750
C
SK SNS Smržovka
82.59
+12.00
9.
Gandelová Alice
TBM7991
C
KOS TJ Tesla Brno
83.37
+12.38
10.
Bochenková Martina
ZUP8750
C
MTBO ČZU Praha
87.46
+16.47
11.
Kabelová Radka
TBM7898
C
KOS TJ Tesla Brno
88.23
+17.24
12.
Staňková Veronika
SBK8151
C
KOB Start Blansko
90.55
+19.56
13.
Krásná Václava
DOB8181
C
KOB Dobruška
92.22
+21.23
14.
Kašparová Ivana
SSU6951
C
SK Severka Šumperk
93.41
+22.42
15.
Linhartová Martina
VIZ7774
C
TJ Sokol Vizovice
97.08
+26.09
16.
Jurečková Leona
ABR7752
C
A-team NOVO Bruntál
98.12
+27.13
17.
Albrechtová Lenka
TUR8151
C
OOB TJ Turnov
99.15
+28.16
18.
Štemberová Lenka
VPM7850
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
99.24
+28.25
19.
Hanajová Jana
SMR8150
C
SK SNS Smržovka
100.00
+29.01
20.
Tomanková Martina
STE7552
C
SK SKI-OB Šternberk
100.32
+29.33
21.
Lemonová Vlasta
SBK7789
C
KOB Start Blansko
103.24
+32.25
22.
Krajčová Věra
TZL5856
C
SKOB Zlín
103.59
+33.00
23.
Svobodová Petra
VPM7450
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
105.20
+34.21
24.
Folprechtová Hana
TUR6955
C
OOB TJ Turnov
107.16
+36.17
25.
Horká Jana
SSU8292
C
SK Severka Šumperk
111.20
+40.21
26.
Bendová Klára
TUR8250
C
OOB TJ Turnov
112.50
+41.51
27.
Haničáková Denisa
SMR8350
C
SK SNS Smržovka
114.36
+43.37
28.
Vřešťálová Lucie
TUR7458
C
OOB TJ Turnov
115.53
+44.54
29.
Prevužňáková Iva
SMR7450
C
SK SNS Smržovka
117.36
+46.37
30.
Petránková Lucie
XBM7562
C
Pell's MTBO team
119.44
+48.45
31.
Vlachovská Renata
SSU7562
C
SK Severka Šumperk
121.49
+50.50
32.
Pogranová Stela
TZL8266
C
SKOB Zlín
124.49
+53.50
33.
Fišerová Zuzana
TZL7952
C
SKOB Zlín
128.03
+57.04
34.
Růžičková Kamila
PHK7153
C
OK 99 Hradec Králové
128.05
+57.06
35.
Švarcbachová Jarka
KNC6754
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
130.46
+59.47
36.
Kovářová Pavla
TUR7951
C
OOB TJ Turnov
132.57
+61.58
37.
Kellnerová Lucie
SBK7887
C
KOB Start Blansko
141.49
+70.50
38.
Vostřelová Šárka
BOR8651
C
OK Jiskra Nový Bor
146.17
+75.18
39.
Krejčí Hana
TUR8051
C
OOB TJ Turnov
170.52
+99.53
40.
Borůfková Lenka
SMR8450
C
SK SNS Smržovka
188.51
+117.52
Myšičková Marie
NOB7056
C
SIX Numbers
DISK
D21E
13.70 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Paulíčková Renata
SJI8057
E
OK Jihlava
77.22
2.
La Carbonara Hana
TBM7652
E
KOS TJ Tesla Brno
82.43
+ 5.21
3.
Gigon Michaela
TBM7753
E
KOS TJ Tesla Brno
82.46
+ 5.24
4.
Jirásková Markéta
VSP7653
E
USK Praha
84.16
+ 6.54
5.
Thomas Sylvia
AT3
C
OL-Team Wehrsdorf
84.43
+ 7.21
6.
Lacigová Michaela
VSP8150
E
USK Praha
85.25
+ 8.03
7.
Hančíková Barbora
TZL8853
E
SKOB Zlín
86.18
+ 8.56
8.
Hašková Eva
VPM7352
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
88.14
+10.52
9.
Bajtošová Hana
VSP8453
E
USK Praha
88.26
+11.04
10.
Hrdinová Marie
VSP7852
E
USK Praha
92.26
+15.04
11.
Hančíková Hana
TBM8852
E
KOS TJ Tesla Brno
92.58
+15.36
12.
Fajtová Stanislava
VBA8454
E
Vazka Bratislava
99.09
+21.47
13.
Pařízková Věra
SMR7151
E
SK SNS Smržovka
105.30
+28.08
14.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
106.02
+28.40
15.
Kuchařová Markéta
ZUP8452
E
MTBO ČZU Praha
108.22
+31.00
16.
Vondrová Kateřina
OKP7250
E
SK OK 24 Praha
111.55
+34.33
17.
Trnovcová Daniela
VBA8851
E
Vazka Bratislava
112.04
+34.42
18.
Topinková Monika
BOR8054
E
OK Jiskra Nový Bor
112.59
+35.37
19.
Kajzer-Marcinkiewicz Moni
POL
C
Polish MTB-O Team
131.55
+54.33
Folprechtová Jarča
TUR7253
E
OOB TJ Turnov
DISK
Brzeska Magdalena
PL2
C
KU ZAS WAT Warszawa
DISK
Kaminska Anna
POL
C
Polish MTB-O Team
DISK
Tichovská Martina
VSP8600
E
USK Praha
DISK
D40
8.60 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Trnovcová Alenka
VBA6451
C
Vazka Bratislava
74.35
2.
Lacigová Ivana
VSP5950
C
USK Praha
74.46
+ 0.11
3.
Janská Iva
LBM5795
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
75.14
+ 0.39
4.
Kučerová Vladimíra
PZR6460
C
SKP Žďár nad Sázavou
86.55
+12.20
5.
Kubínová Jana
SKV6751
C
TJ Slovan Karlovy Vary
91.09
+16.34
6.
Hančíková Hana
TZL6454
C
SKOB Zlín
93.40
+19.05
7.
Michaela Hančíková
TZL6559
C
SKOB Zlín
94.43
+20.08
8.
Švábková Šárka
SMB6552
C
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
99.36
+25.01
9.
Novotná Marcela
PVP6050
C
VSK Přírodověda - orientační s
114.45
+40.10
H14
6.80 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brlica Jan
SBK9502
C
KOB Start Blansko
71.17
2.
Švábek Jan
SMB9301
C
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
71.53
+ 0.36
3.
Skoupý Jan
VIZ9401
C
TJ Sokol Vizovice
88.30
+17.13
H17
12.50 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gromadka Maciej
POL
C
Polish MTB-O Team
70.43
2.
Szwancarz Grzegorz
POL
C
Polish MTB-O Team
79.21
+ 8.38
3.
Wojtynek Sebastian
POL
C
Polish MTB-O Team
82.57
+12.14
4.
Bogar Kryštof
BOR9402
B
OK Jiskra Nový Bor
88.10
+17.27
5.
Azeb Karim
PHK9110
C
OK 99 Hradec Králové
88.45
+18.02
6.
Laciga Jakub
VSP9100
B
USK Praha
99.19
+28.36
7.
Juckiewicz Igor
POL
C
Polish MTB-O Team
99.58
+29.15
8.
Brlica Pavel
SBK9301
C
KOB Start Blansko
103.02
+32.19
9.
Kozak Mateusz
POL
C
Polish MTB-O Team
114.31
+43.48
10.
Vít Richard
ZUP9200
C
MTBO ČZU Praha
136.13
+65.30
Tišnovský Martin
ZBM9120
A
SK Žabovřesky Brno
DISK
Fajt Jaroslav
VPM9001
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
H20
15.50 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Myszkowski Karol
POL
C
Polish MTB-O Team
78.02
2.
Pospíšek Marek
TBM8907
A
KOS TJ Tesla Brno
78.15
+ 0.13
3.
Bogar František
BOR8904
A
OK Jiskra Nový Bor
78.27
+ 0.25
4.
Krzysko Bartosz
POL
C
Polish MTB-O Team
99.16
+21.14
5.
Bobek Tomáš
ABR8901
C
A-team NOVO Bruntál
100.52
+22.50
6.
Baran Konrad
POL
C
Polish MTB-O Team
106.18
+28.16
7.
Zuna Jára
SCP8801
B
OK Sparta Praha
111.07
+33.05
8.
Modrý Marek
SCP8807
C
OK Sparta Praha
133.39
+55.37
9.
Soukup Petr
SKL8701
C
SMS Team Kladno
135.11
+57.09
10.
Krawczyk Pavel
POL
C
Polish MTB-O Team
172.47
+94.45
Wróbel Marek
POL
C
Polish MTB-O Team
DISK
Myšička Rosťa
NOB8903
C
SIX Numbers
DISK
H21A
15.50 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Folprecht Eda
TUR7304
E
OOB TJ Turnov
80.18
2.
Vrabec Ondřej
SCP8303
A
OK Sparta Praha
81.20
+ 1.02
3.
Beránek Jan
VPM7202
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
83.14
+ 2.56
4.
Hasman Jan
VPM6901
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
83.40
+ 3.22
5.
Gebas Miroslav
XBM8102
A
Pell's MTBO team
84.06
+ 3.48
6.
Kvapil Petr
TUR7410
E
OOB TJ Turnov
85.26
+ 5.08
7.
Bilan Martin
TBM8401
A
KOS TJ Tesla Brno
85.43
+ 5.25
8.
Hons Michal
SMR7700
A
SK SNS Smržovka
85.47
+ 5.29
9.
Sedláček Petr
SSU8109
A
SK Severka Šumperk
85.59
+ 5.41
10.
Váňa Lukáš
ABR8601
A
A-team NOVO Bruntál
88.00
+ 7.42
11.
Jedlička Marek
SHK7502
A
TJ Slavia Hradec Králové
88.15
+ 7.57
12.
Bogar Leoš
BOR6603
A
OK Jiskra Nový Bor
88.20
+ 8.02
13.
Wohanka Petr
VRL7305
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
88.42
+ 8.24
14.
Kouřimský Jan
KDC7201
C
89.33
+ 9.15
15.
Petránek Vít
XBM7337
A
Pell's MTBO team
90.15
+ 9.57
16.
Kalina Miroslav
EKP8211
A
VŠTJ Ekonom Praha
90.49
+10.31
17.
Jirků Libor
EKP8302
C
VŠTJ Ekonom Praha
91.06
+10.48
18.
Horák Pavel
VSP7200
A
USK Praha
91.41
+11.23
19.
Pucherna Jan
ZUP7702
A
MTBO ČZU Praha
91.45
+11.27
20.
Pařízek Petr
SMR7001
B
SK SNS Smržovka
91.46
+11.28
20.
Lukavec Petr
SMR7800
A
SK SNS Smržovka
91.46
+11.28
22.
Pucherna Petr
ZUP8002
A
MTBO ČZU Praha
93.02
+12.44
23.
Skoupý Jan
VIZ7001
A
TJ Sokol Vizovice
94.54
+14.36
24.
Buchtík Aleš
XBM8201
A
Pell's MTBO team
95.34
+15.16
25.
Kroc Dalibor
VIZ7408
A
TJ Sokol Vizovice
96.12
+15.54
26.
Buchtík Ondřej
VLI8101
A
VSK Slavia TU Liberec
96.19
+16.01
27.
Vraný Jiří
VLI7504
A
VSK Slavia TU Liberec
96.43
+16.25
28.
Kamenický Radan
OSN6004
A
SK Orientační sporty Nové Měst
97.08
+16.50
29.
Jeschke Stefan
AT2
C
OLG Ströck Wien
97.15
+16.57
30.
Antoš Svatopluk
SJC6602
C
Sportcentrum Jičín
97.19
+17.01
31.
Urban Jan
SBK7537
A
KOB Start Blansko
99.05
+18.47
32.
Medlík Jan
SSU8246
A
SK Severka Šumperk
99.20
+19.02
33.
Fišer Petr
TZL7501
A
SKOB Zlín
99.26
+19.08
34.
Štáfek Pavel
SKL7401
A
SMS Team Kladno
101.32
+21.14
35.
Tomeš Petr
TZL7503
A
SKOB Zlín
101.42
+21.24
36.
Novotný Petr
TZL6601
A
SKOB Zlín
102.24
+22.06
37.
Vondra Radek
OKP7200
A
SK OK 24 Praha
102.59
+22.41
38.
Prevužňák Martin
SMR7400
A
SK SNS Smržovka
106.18
+26.00
39.
Prášek Roman
ZUP7701
A
MTBO ČZU Praha
109.36
+29.18
40.
Andel Robert
VPM8001
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
110.11
+29.53
Prošek Michal
SJI7823
A
OK Jihlava
DISK
Kovařík Radovan
PHK8503
A
OK 99 Hradec Králové
DISK
Zaoral Petr
SMR7903
A
SK SNS Smržovka
DISK
MS
Zrník Tomáš
OSN7118
C
SK Orientační sporty Nové Měst
97.35
+17.17
H21B
12.80 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tomanek Daniel
STE7401
B
SK SKI-OB Šternberk
65.53
2.
Drobník Lukáš
SCP8500
C
OK Sparta Praha
70.02
+ 4.09
3.
Izdný Pavel
SJI7613
B
OK Jihlava
70.07
+ 4.14
4.
Ráb Martin
RBK8307
B
SK Radioklub Blansko
70.39
+ 4.46
5.
Šňupárek Martin
XBM7107
B
Pell's MTBO team
71.48
+ 5.55
6.
Vřešťál Jan
TUR7301
B
OOB TJ Turnov
73.03
+ 7.10
7.
Semík Jaroslav
RDC7400
B
74.43
+ 8.50
8.
Šňupárek Ondřej
ZBM6999
B
SK Žabovřesky Brno
75.47
+ 9.54
9.
Graubner Jan
TZL8236
B
SKOB Zlín
76.31
+10.38
10.
Hendrych Martin
SJI7828
B
OK Jihlava
76.43
+10.50
10.
Jiran Jan
PHK7701
B
OK 99 Hradec Králové
76.43
+10.50
12.
Poslušný Libor
ABM7702
C
KOB MOIRA Brno
79.35
+13.42
13.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
B
SK Severka Šumperk
80.30
+14.37
14.
Brlica Pavel
SBK7447
B
KOB Start Blansko
81.43
+15.50
15.
Bozděch Dan
VSP7309
B
USK Praha
82.33
+16.40
16.
Putík Jiří
VLI7505
B
VSK Slavia TU Liberec
82.40
+16.47
17.
Šíma Pavel
OSN7838
B
SK Orientační sporty Nové Měst
83.11
+17.18
18.
Kunart Tomáš
PHK7205
B
OK 99 Hradec Králové
86.02
+20.09
19.
Pastuszek Filip
TZL7731
B
SKOB Zlín
87.26
+21.33
20.
Jedlička Lukáš
SHK8100
B
TJ Slavia Hradec Králové
88.01
+22.08
21.
Grün Dominik
AT2
C
OLG Ströck Wien
88.53
+23.00
22.
Král Jan
XBM6903
B
Pell's MTBO team
89.09
+23.16
23.
Lipták Michal
SJI8107
B
OK Jihlava
89.29
+23.36
24.
Vítek Tomáš
XBM7511
B
Pell's MTBO team
90.54
+25.01
25.
Vít David
ZUP7200
B
MTBO ČZU Praha
97.18
+31.25
26.
Hodoň Miroslav
VIZ8103
B
TJ Sokol Vizovice
98.01
+32.08
Kopáček Miroslav
CHT6049
B
SK Chrast
DISK
Müller Pavel
JEP7900
B
DISK
H21C
13.30 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gajda Jan
VSP6801
C
USK Praha
80.23
2.
Henek Michal
RBK8605
C
SK Radioklub Blansko
82.42
+ 2.19
3.
Mátl Pavel
SSU6844
C
SK Severka Šumperk
85.44
+ 5.21
4.
Šimek Radek
JEP8000
C
89.11
+ 8.48
5.
Šebesta Petr
TAP7604
C
KOB TRETRA Praha
89.52
+ 9.29
6.
Sedlák Radek
DOB7500
C
KOB Dobruška
90.51
+10.28
7.
Kocandrle Petr
VPM7102
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
93.57
+13.34
8.
Kavan Tomáš
ZBM8603
C
SK Žabovřesky Brno
96.23
+16.00
9.
Jalový Jaroslav
RBK8145
C
SK Radioklub Blansko
97.02
+16.39
10.
Pastuszek Jakub
TZL7500
C
SKOB Zlín
97.17
+16.54
11.
Kadlec Jan
SJI8306
C
OK Jihlava
97.40
+17.17
12.
Jirka Jakub
VPM7905
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
98.32
+18.09
13.
La Carbonara Claudio
TBM7337
C
KOS TJ Tesla Brno
99.33
+19.10
14.
Princ David
TEM6901
C
KOB Temelín
99.41
+19.18
15.
Dvořák Jiří
EPO
C
VŠTJ Ekonom Praha - outdoor
102.18
+21.55
16.
Pekárek Pavel
XBM6904
C
Pell's MTBO team
102.53
+22.30
17.
Horák Martin
RDC7101
C
104.46
+24.23
18.
Švarcbach Michal
KNC7001
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
111.32
+31.09
19.
Kasal Vít
SJI7812
C
OK Jihlava
113.44
+33.21
20.
Popjuk Viktor
OLP7614
C
SKP OLYMP Praha
115.00
+34.37
21.
Pšenička Jiří
TEM6301
C
KOB Temelín
116.00
+35.37
22.
Urbánek Michael
ZBM6810
C
SK Žabovřesky Brno
124.31
+44.08
23.
Šafek Jiří
SBK7621
C
KOB Start Blansko
126.29
+46.06
24.
Malý Martin
TBM7610
C
KOS TJ Tesla Brno
129.48
+49.25
25.
Kaše Jakub
ZUP8004
C
MTBO ČZU Praha
133.08
+52.45
26.
Jágr Jaroslav
SBK7549
C
KOB Start Blansko
137.45
+57.22
27.
Pažický Ĺudovít
CBA6901
C
Pucov ŠK Bratislava
139.38
+59.15
28.
Přibyl Josef
SBK7337
C
KOB Start Blansko
144.45
+64.22
29.
Barák Jiří
XBM8301
C
Pell's MTBO team
149.30
+69.07
30.
Vízek Ondřej
SMR8400
C
SK SNS Smržovka
155.16
+74.53
31.
Ivánek Libor
SBK7538
C
KOB Start Blansko
165.32
+85.09
32.
Tkáč Vladimír
PVP7502
C
VSK Přírodověda - orientační s
197.28
+117.05
Preisler Leoš
TUR7602
C
OOB TJ Turnov
DISK
Ambrož Ivo
SBK6811
C
KOB Start Blansko
DISK
Meier Milan
VLI7301
C
VSK Slavia TU Liberec
DISK
Plíhal Tomáš
SJI8509
C
OK Jihlava
DISK
Pšenička Miloslav
TEM6101
C
KOB Temelín
DISK
Tomeš Radim
TZL7899
C
SKOB Zlín
DISK
H21E
17.10 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Svoboda Jan
SMR7901
E
SK SNS Smržovka
85.23
2.
Ševčík Martin
TBM7632
E
KOS TJ Tesla Brno
86.22
+ 0.59
3.
Hradil Jiří
TZL8604
E
SKOB Zlín
89.06
+ 3.43
4.
Laciga Radek
VSP8200
E
USK Praha
89.34
+ 4.11
5.
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
89.51
+ 4.28
6.
Pilka Matěj
VSP8303
E
USK Praha
90.28
+ 5.05
7.
Hašek Ondřej
VPM6902
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
92.20
+ 6.57
8.
Rief Andreas
OLT0002
C
OLT Transdanubien
92.47
+ 7.24
9.
Krzeminski Pavel
POL
C
Polish MTB-O Team
93.03
+ 7.40
10.
Pucherna Eduard
ZUP7403
E
MTBO ČZU Praha
93.13
+ 7.50
11.
Conn Andy
TBM6616
E
KOS TJ Tesla Brno
94.11
+ 8.48
12.
Tomeček Lubomír
ABR7906
E
A-team NOVO Bruntál
94.13
+ 8.50
13.
Rygl Jaroslav
XBM7044
E
Pell's MTBO team
94.41
+ 9.18
14.
Mach Radovan
TBM6605
E
KOS TJ Tesla Brno
95.33
+10.10
15.
Jalový Milan
RBK8347
E
SK Radioklub Blansko
97.44
+12.21
16.
Wohanka Pavel
VRL7501
E
OOS TJ Spartak Vrchlabí
99.58
+14.35
17.
Nowak Remigiusz
POL
C
Polish MTB-O Team
100.11
+14.48
18.
Šurgan Štefan
TUR7910
E
OOB TJ Turnov
100.26
+15.03
19.
Podrábský Ctibor
VLI7001
E
VSK Slavia TU Liberec
100.46
+15.23
20.
Jirásek Milan
VSP7403
E
USK Praha
100.53
+15.30
21.
Dědek Martin
TUR7405
E
OOB TJ Turnov
101.50
+16.27
22.
Král Václav
SSU8243
E
SK Severka Šumperk
102.14
+16.51
23.
Linhart Aleš
VIZ7231
E
TJ Sokol Vizovice
102.33
+17.10
24.
Bureš Pavel
XBM7549
E
Pell's MTBO team
102.57
+17.34
25.
Laciga Zdeněk
VSP5200
E
USK Praha
103.18
+17.55
25.
Fraňo Michal
VSP7503
E
USK Praha
103.18
+17.55
27.
Sajal Martin
EKP7803
E
VŠTJ Ekonom Praha
103.21
+17.58
28.
Šabo Mikuláš
VBA7841
E
Vazka Bratislava
104.45
+19.22
29.
Trnovec Matúš
VBA8801
E
Vazka Bratislava
105.32
+20.09
30.
Entenfellner Peter
AT6
C
Austria MTBO Team
106.28
+21.05
31.
Sokalski Krzysztof
POL
C
Polish MTB-O Team
109.00
+23.37
32.
Jašek Petr
ABR7601
E
A-team NOVO Bruntál
109.22
+23.59
33.
Seidl Miroslav
EKP7402
E
VŠTJ Ekonom Praha
112.15
+26.52
34.
Bradler Jan
FSP7500
E
VŠTJ Stavební fakulta Praha
112.53
+27.30
35.
Sanak Adam
PL3
C
UKS Kometa Gliwice
115.03
+29.40
36.
Peths Matěj
XBM8501
E
Pell's MTBO team
121.10
+35.47
37.
Zabel Robert
POL
C
Polish MTB-O Team
127.22
+41.59
38.
Fürnkranz Martin
AT5
C
NF Kitzbühel
128.38
+43.15
39.
Kalsztein Karol
PL5
C
PKO Harpagan Gdansk
139.36
+54.13
Kubín Jiří
VSP6001
E
USK Praha
DISK
H40
16.50 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tišnovský Zdeněk
ZBM6620
C
SK Žabovřesky Brno
106.41
2.
Mlynárik Peter
VBA6501
C
Vazka Bratislava
111.01
+ 4.20
3.
Autrata Vlastimil
CBA6001
C
Pucov ŠK Bratislava
116.02
+ 9.21
4.
Malatin Juraj
CBA6301
C
Pucov ŠK Bratislava
116.23
+ 9.42
5.
Semík Jan
VSP6507
C
USK Praha
120.58
+14.17
6.
Nejedlý Petr
TZL5101
C
SKOB Zlín
124.44
+18.03
7.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostějov
125.31
+18.50
8.
Grün Paul
AT2
C
OLG Ströck Wien
127.09
+20.28
9.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
127.10
+20.29
10.
Švábek Karel
SMB6501
C
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
129.02
+22.21
11.
Osinski Andrzej
PL3
C
UKS Kometa Gliwice
129.22
+22.41
12.
Hančík Roman
TZL6206
C
SKOB Zlín
134.00
+27.19
13.
Horký Milan
VIP6101
C
VIPrahlo
138.35
+31.54
14.
Burian Ladislav
SCP6002
C
OK Sparta Praha
143.37
+36.56
15.
Peths Pavel
KRN5801
C
TJ Loko Krnov
152.08
+45.27
16.
Vrábel Jaromír
SBR6102
C
SKOB Bruntál
153.05
+46.24
17.
Růžička Ivan
PHK6702
C
OK 99 Hradec Králové
162.09
+55.28
18.
Krzysko Maciej
PL4
C
UKS SPRINT Pelczyce
165.58
+59.17
19.
Sobiegraj Marek
PL4
C
UKS SPRINT Pelczyce
168.20
+61.39
20.
Ráb František
RBK5301
C
SK Radioklub Blansko
169.33
+62.52
21.
Fraňo Peter
SPE4701
C
Pezinok
174.57
+68.16
22.
Najbrt Pavel
VIZ5901
C
TJ Sokol Vizovice
177.02
+70.21
23.
Kadlec Luděk
VEY5600
C
YETTI Vejprty
178.50
+72.09
24.
Vintr Ivan
TZL4501
C
SKOB Zlín
205.48
+99.07
Janský Jiří
LBM5805
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
DISK
Kopal Jan
VLI6500
C
VSK Slavia TU Liberec
DISK
Pastuszek Pavel
TZL4727
C
SKOB Zlín
DISK
P3
3.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
P7
5.40 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Galík Tomáš
IMB
C
50.44
2.
Brlicová Michaela
SBK7499
C
KOB Start Blansko
77.58
+27.14
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz