Kód závodu
061008
Název
CP MTBO-Ne
Datum
08.10.2006
PořadatelTUV - SOK TJ Turnov
Kategorie
D     D14-18     D40     DE     H14-18     H19A     H19B     H19C     H40     HE     P3     P7    

D
7.90 km, 195 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hančíková Hana OSN8852 SK Orient. sporty No 54:07
2. Tichovská Martina PGP8658 SK Praga 56:25 +2:18
3. Kiacová Zuzana LPU8954 TJ Loko Pardubice 57:49 +3:42
4. Kasalovská Natalia VBA8554 VBA 58:30 +4:23
5. Víchová Šárka LPU8352 TJ Loko Pardubice 58:43 +4:36
6. Podrábská Marie VLI7451 VSK Slavia TU Libere 59:09 +5:02
7. Doležalová Hana VRL8851 TJ Spartak Vrchlabí 59:17 +5:10
8. Švábková Lenka SMB8752 SKOB SIG-MAT Mladá B 60:03 +5:56
9. Kuchařová Markéta ZUP8452 MTBO ČZU Praha 61:30 +7:23
10. Ryglová Kateřina TBM7372 TJ Tesla Brno 63:20 +9:13
11. Jiřištová Zuzana JIL8254 OK Jilemnice 64:15 +10:08
12. Vondrová Kateřina OKP7250 SK OK 24 Praha 64:16 +10:09
13. Jurečková Leona ABR7752 SK ATIS sport Bruntá 64:57 +10:50
14. Fajtlová Jana VPM8802 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:28 +11:21
15. Piskáčková Zuzana ZUP8451 MTBO ČZU Praha 65:43 +11:36
16. Jašková Šárka ABR7751 SK ATIS sport Bruntá 65:44 +11:37
17. Gajdová Magda ZUP7451 MTBO ČZU Praha 65:53 +11:46
18. Hanajová Jana SMR8150 SK SNS Smržovka 66:13 +12:06
19. Odvodyová Dana LPU8355 TJ Loko Pardubice 66:58 +12:51
20. Bochenková Martina EKP8758 VŠTJ Ekonom Praha 67:39 +13:32
21. Kynčlová Martina JIL8651 OK Jilemnice 69:09 +15:02
22. Friedbergerová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 71:47 +17:40
23. Illíková Petra TZL8102 SKOB Zlín 72:34 +18:27
24. Staňková Veronika SBK8151 TJ Start Blansko 73:04 +18:57
25. Holíková Kateřina TBM7371 TJ Tesla Brno 73:06 +18:59
26. Letfusová Verča ZUP8651 MTBO ČZU Praha 74:23 +20:16
27. Lemonová Vlasta SBK7789 TJ Start Blansko 78:18 +24:11
28. Váchová Ilona ONO7750 SKOB Ostrov 80:10 +26:03
29. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 TJ Tatran Kostelec n 81:28 +27:21
30. Linhartová Kateřina LPU7961 TJ Loko Pardubice 82:01 +27:54
31. Kopalová Markéta VLI8750 VSK Slavia TU Libere 82:09 +28:02
32. Pogranová Stela TZL SKOB Zlín 84:25 +30:18
33. Havlíčková Vendula DKP8350 SK Kotlářka Praha 84:29 +30:22
34. Havlíčková Markéta KNC8451 TJ Tatran Kostelec n 85:23 +31:16
35. Prevužňáková Iva SMR7450 SK SNS Smržovka 86:23 +32:16
36. Kadaňová Barbora LPU8253 TJ Loko Pardubice 86:54 +32:47
37. Vlachovská Renata SSU7562 SK Severka Šumperk 88:12 +34:05
38. Chrástová Dana STH7555 SK Studenec 90:26 +36:19
39. Daňková Zuzana RBK8014 SK Radioklub Blansko 96:56 +42:49
40. Baštová Martina LPU8453 TJ Loko Pardubice 99:20 +45:13
41. Kuříková Kateřina STH7455 SK Studenec 103:35 +49:28
Gandelová Alice TBM7991 TJ Tesla Brno DISK
Fadljevičová Kateřina ZUP7951 MTBO ČZU Praha DISK-LIM:
MS Kalenská Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 58:08 +4:01
D14-18
6.70 km, 200 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Papežová Anna TUR8951 TJ Turnov 56:13
2. Švábková Anna SMB9351 SKOB SIG-MAT Mladá B 68:16 +12:03
3. Švarcbachová Lucie KNC9451 TJ Tatran Kostelec n 70:47 +14:34
4. Švarcbachová Tereza KNC9251 TJ Tatran Kostelec n 78:25 +22:12
D40
6.70 km, 200 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Lacigova Ivana VSP5950 USK Praha 57:55
2. Švábková Šárka SMB6552 SKOB SIG-MAT Mladá B 67:27 +9:32
3. Novotná Marcela PVP6050 VSK Přírodní vědy UK 67:34 +9:39
4. Nožičková Libuše LPU5751 TJ Loko Pardubice 75:26 +17:31
5. Mrštíková Hana LPU5552 TJ Loko Pardubice 77:22 +19:27
DE
9.00 km, 265 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Gigon Michaela TBM7753 TJ Tesla Brno 59:39
2. Hrdinova Marie VSP7852 USK Praha 60:23 +0:44
3. Lacigova Michaela VSP8150 USK Praha 62:16 +2:37
4. Lepšíková Olga BOR7152 OK Jiskra Nový Bor 64:39 +5:00
5. Hašková Eva VPM7352 KOS Slavia VŠ Plzeň 66:24 +6:45
6. Vlčková Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 67:08 +7:29
7. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 67:27 +7:48
8. Štěpánská Adéla ZBM8870 SK Žabovřesky Brno 68:59 +9:20
9. Topinková Monika BOR8054 OK Jiskra Nový Bor 69:35 +9:56
10. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 69:38 +9:59
11. Roudná Jana LPU8351 TJ Loko Pardubice 69:50 +10:11
12. La Carbonara Hana TBM7652 TJ Tesla Brno 70:20 +10:41
13. Faltejsková Jana LPU7652 TJ Loko Pardubice 72:06 +12:27
14. Ferstlová Lenka SMR7750 SK SNS Smržovka 82:09 +22:30
15. Kupcová Kristina HSU7750 Horizont klub Šumper 105:35 +45:56
Uhnavá Markéta ZBM8485 SK Žabovřesky Brno DISK
H14-18
8.40 km, 215 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Fajtl Jaroslav VPM9001 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:46
2. Wolf Daniel TUR9100 TJ Turnov 47:35 +2:49
3. Laciga Jakub VSP9100 USK Praha 53:49 +9:03
4. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 53:56 +9:10
5. Tišnovský Martin ZBM9120 SK Žabovřesky Brno 56:52 +12:06
6. Pilous Martin VSP8900 USK Praha 56:54 +12:08
7. Brlica Pavel SBK9301 TJ Start Blansko 66:34 +21:48
8. Vít Richard SKL9201 SMS Team Kladno 68:18 +23:32
9. Brlica Jan SBK9502 TJ Start Blansko 77:01 +32:15
10. Skoupý Jan VIZ9401 TJ Sokol Vizovice 102:39 +57:53
H19A
10.40 km, 300 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Krajča Tomáš TZL8714 SKOB Zlín 55:33
2. Hepner David SHK7601 TJ Slavia Hradec Krá 56:07 +0:34
3. Pospíšek Marek TBM8907 TJ Tesla Brno 56:46 +1:13
4. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 58:24 +2:51
5. Vrabec Ondřej SCP8303 AC Sparta Praha 59:46 +4:13
6. Buchtík Ondřej VLI8101 VSK Slavia TU Libere 60:17 +4:44
7. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 60:22 +4:49
8. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 61:08 +5:35
9. Bradler Jan VSP7502 USK Praha 61:11 +5:38
10. Jašek Petr ABR7601 SK ATIS sport Bruntá 61:32 +5:59
11. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 61:50 +6:17
12. Laciga Zdenek VSP5200 USK Praha 61:55 +6:22
13. Vondra Radek OKP7200 SK OK 24 Praha 62:21 +6:48
14. Horak Pavel VSP7200 USK Praha 62:33 +7:00
15. Moravec Marek LPU8811 TJ Loko Pardubice 62:42 +7:09
16. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 62:46 +7:13
17. Mudrák Pavel ZBM6901 SK Žabovřesky Brno 63:14 +7:41
18. Preissler Adam TBM8601 TJ Tesla Brno 64:33 +9:00
19. Sedláček Petr SSU8109 SK Severka Šumperk 64:35 +9:02
20. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:36 +9:03
21. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 65:12 +9:39
22. Buchtík Aleš XBM8201 Pells MTBO team 65:19 +9:46
23. Sikora Tomáš SFM7001 Sokol Frýdek-Místek 65:45 +10:12
24. Kočí Martin VBM8702 VSK MZLU Brno 66:34 +11:01
25. Odvody Zdeněk LPU8206 TJ Loko Pardubice 66:59 +11:26
26. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 67:09 +11:36
27. Hons Michal SMR7700 SK SNS Smržovka 67:17 +11:44
27. Faltejsek Lukáš LPU7725 TJ Loko Pardubice 67:17 +11:44
29. Pucherna Jan ZUP7702 MTBO ČZU Praha 67:54 +12:21
30. Skoupý Jan VIZ7001 TJ Sokol Vizovice 68:43 +13:10
31. Gryc Tomáš TBM6903 TJ Tesla Brno 69:35 +14:02
32. Tomeš Petr TZL7503 SKOB Zlín 69:39 +14:06
33. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 69:53 +14:20
34. Kroupa Jan LPU8807 TJ Loko Pardubice 70:45 +15:12
35. Kudláček Tomáš TZL8701 SKOB Zlín 70:47 +15:14
36. Hendrych Martin SJI7828 OK Jihlava 71:13 +15:40
37. Prevužňák Martin SMR7400 SK SNS Smržovka 74:52 +19:19
38. Hubík Martin TBM8503 TJ Tesla Brno 76:11 +20:38
39. Zaoral Petr SMR7903 SK SNS Smržovka 81:34 +26:01
Antoš Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín DISK
Urban Jan SBK7537 TJ Start Blansko DISK-LIM:
H19B
8.40 km, 210 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 42:37
2. Beránek Jan VPM7201 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:20 +0:43
3. Hain Jan SJC7502 Sportcentrum Jičín 45:41 +3:04
4. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 45:49 +3:12
5. Šňupárek Ondřej ZBM6999 SK Žabovřesky Brno 46:05 +3:28
6. Jedlička Marek SHK7502 TJ Slavia Hradec Krá 46:15 +3:38
7. Ráb Martin RBK8307 SK Radioklub Blansko 48:00 +5:23
8. Marek Vladimír OKP7800 SK OK 24 Praha 48:13 +5:36
9. Nožička Jiří LPU8001 TJ Loko Pardubice 48:35 +5:58
10. Muller Pavel VSP7900 USK Praha 49:14 +6:37
11. Kopáček Miroslav CHT6049 SK Chrast 49:27 +6:50
12. Kopáček Jan CHT8510 SK Chrast 49:57 +7:20
13. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 50:05 +7:28
14. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 50:46 +8:09
15. Šíma Olda OSN8731 SK Orient. sporty No 50:59 +8:22
16. Grünwald Martin SBK7903 TJ Start Blansko 51:33 +8:56
17. Prautsch Pavel VPM7101 KOS Slavia VŠ Plzeň 51:42 +9:05
18. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 52:18 +9:41
19. Hanovec Petr SHK7101 TJ Slavia Hradec Krá 52:24 +9:47
19. Fukátko Jan LPU8105 TJ Loko Pardubice 52:24 +9:47
21. Zakouril Vaclav VSP7401 USK Praha 52:35 +9:58
22. Michalička David SRI8001 SRI-Michalička 52:45 +10:08
23. Holík Marek TBM6507 TJ Tesla Brno 54:51 +12:14
24. Pařízek Petr SMR7001 SK SNS Smržovka 56:27 +13:50
25. Vít David SKL7201 SMS Team Kladno 57:04 +14:27
26. Meier Milan VLI7301 VSK Slavia TU Libere 57:15 +14:38
27. Bozdech Dan VSP7309 USK Praha 57:19 +14:42
28. Chrást Tomáš VRL7407 TJ Spartak Vrchlabí 57:33 +14:56
29. La Carbonara Claudio TBM7337 TJ Tesla Brno 61:25 +18:48
30. Hodoň Miroslav VIZ8103 TJ Sokol Vizovice 64:28 +21:51
31. Šíma Pavel OSN7838 SK Orient. sporty No 66:00 +23:23
32. Jalový Jaroslav RBK8145 SK Radioklub Blansko 80:46 +38:09
33. Kidles Vojtěch MKP8001 SK Meteor Kačerov Pr 84:27 +41:50
34. Malý Martin TBM7610 TJ Tesla Brno 87:38 +45:01
H19C
7.40 km, 175 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 36:47
2. Simek Radek VSP8000 USK Praha 37:00 +0:13
3. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 37:02 +0:15
4. Najman Jaroslav XX27900 Česká Lípa-Najman 38:16 +1:29
5. Putík Jiří VLI7505 VSK Slavia TU Libere 39:25 +2:38
6. Krčál Marek MFP8300 VŠSK MFF UK Praha 39:43 +2:56
7. Jedlička Lukáš SHK8100 TJ Slavia Hradec Krá 39:45 +2:58
8. Slovák Miroslav SHK7704 TJ Slavia Hradec Krá 41:41 +4:54
9. Drobník Lukáš SCP8500 AC Sparta Praha 41:45 +4:58
10. Pavelek Michal SPE KOB SOKOL PEZINOK 42:12 +5:25
11. Zídek Jan OKP7601 SK OK 24 Praha 42:14 +5:27
12. Kulíšek Tomáš TUR TJ Turnov 42:15 +5:28
13. Lipták Michal SJI8107 OK Jihlava 42:23 +5:36
14. Preisler Leoš TUR TJ Turnov 42:41 +5:54
15. Semík Jaroslav XX37400 Reactor Děčín 43:36 +6:49
16. Švarcbach Michal KNC7001 TJ Tatran Kostelec n 44:04 +7:17
17. Jirásek Radek LPU7802 TJ Loko Pardubice 44:58 +8:11
18. Brlica Pavel SBK7447 TJ Start Blansko 45:06 +8:19
19. Fajtl Jan VPM8301 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:10 +8:23
20. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 45:38 +8:51
21. Hlavač David TUR TJ Turnov 45:43 +8:56
22. Graubner Jan XX5 Zlín 2 45:45 +8:58
23. Žemlička Jan LPU8303 TJ Loko Pardubice 45:55 +9:08
24. Kasal Vít SJI7812 OK Jihlava 46:15 +9:28
25. Jirka Jakub VOV7905 VSK VŠB TU Ostrava 46:37 +9:50
26. Tomeš Radim TZL SKOB Zlín 50:00 +13:13
27. Ivánek Libor SBK7538 TJ Start Blansko 50:19 +13:32
28. Kavan Tomáš ZBM8603 SK Žabovřesky Brno 52:12 +15:25
29. Zednicek Jan SPE KOB SOKOL PEZINOK 52:34 +15:47
30. Petrželka Roman SBK7437 TJ Start Blansko 53:20 +16:33
31. Horák Martin XX3 Reactor Děčín 53:53 +17:06
32. Nožička Pavel LPU7803 TJ Loko Pardubice 54:26 +17:39
33. Přibyl Josef SBK7337 TJ Start Blansko 57:51 +21:04
34. Kaše Jakub ZUP8004 MTBO ČZU Praha 57:52 +21:05
35. Šafek Jiří SBK7621 TJ Start Blansko 58:42 +21:55
36. Jágr Jaroslav SBK7549 TJ Start Blansko 61:07 +24:20
37. Rolný David SMR7707 SK SNS Smržovka 63:04 +26:17
38. Herman Jan LPU TJ Loko Pardubice 63:50 +27:03
39. Hečko Michal TZL7799 SKOB Zlín 63:52 +27:05
40. Galus Igor LDC7302 KOB Děčín 72:07 +35:20
Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava DISK
H40
8.40 km, 215 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Nožička Miroslav LPU5405 TJ Loko Pardubice 44:16
2. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:59 +1:43
3. Švábek Karel SMB6501 SKOB SIG-MAT Mladá B 46:06 +1:50
4. Kroupa Václav PVP6104 VSK Přírodní vědy UK 50:08 +5:52
5. Pospíšek Zbyněk TBM6007 TJ Tesla Brno 51:04 +6:48
6. Valoušek Zbyněk VLI5600 VSK Slavia TU Libere 51:05 +6:49
7. Mlynárik Peter VBA6501 VBA 51:21 +7:05
8. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 53:52 +9:36
9. Kiac Jiří LPU6305 TJ Loko Pardubice 55:27 +11:11
10. Autrata Vlastimil CBA6001 CBA Bratislava 55:51 +11:35
11. Beleš Milan SPE5901 KOB SOKOL PEZINOK 55:55 +11:39
12. Horký Milan PGP6101 SK Praga 57:03 +12:47
13. Slavík Viktor PGP6300 SK Praga 57:33 +13:17
14. Ráb František RBK5301 SK Radioklub Blansko 60:10 +15:54
15. Mrštík Václav LPU5002 TJ Loko Pardubice 64:32 +20:16
16. Hladký Pavel VBM5306 VSK MZLU Brno 69:40 +25:24
17. Müller Petr XX44800 TJ Slavoj OS Praha 74:57 +30:41
18. Pastuszek Pavel TZL4727 SKOB Zlín 78:50 +34:34
HE
11.40 km, 335 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Tomeček Lubomír ABR7906 SK ATIS sport Bruntá 55:18
2. Ševčík Martin TBM7632 TJ Tesla Brno 55:29 +0:11
3. Podrábský Ctibor VLI7001 VSK Slavia TU Libere 55:38 +0:20
4. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 56:25 +1:07
5. Bureš Pavel XBM7549 Pells MTBO team 59:29 +4:11
6. Šrůta Milan BOR7703 OK Jiskra Nový Bor 60:11 +4:53
7. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 60:28 +5:10
8. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 61:00 +5:42
9. Conn Andy GB1 Team Great Britain 61:17 +5:59
10. Svoboda Jan SMR7901 SK SNS Smržovka 62:16 +6:58
11. Schwab David TBM7401 TJ Tesla Brno 63:52 +8:34
12. Jirasek Milan VSP7403 USK Praha 64:10 +8:52
13. Pilka Matej VSP8303 USK Praha 64:35 +9:17
14. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 64:54 +9:36
15. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 65:25 +10:07
16. Gebas Miroslav XBM8102 Pells MTBO team 66:21 +11:03
17. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 66:42 +11:24
18. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 67:15 +11:57
19. Sajal Martin EKP7803 VŠTJ Ekonom Praha 67:17 +11:59
20. Vala Radek ABR8401 SK ATIS sport Bruntá 67:19 +12:01
21. Wohanka Pavel VRL7501 TJ Spartak Vrchlabí 67:52 +12:34
22. Čech Radovan TBM7835 TJ Tesla Brno 68:07 +12:49
23. Kroc Dalibor VIZ7408 TJ Sokol Vizovice 68:47 +13:29
24. Rygl Miroslav XBM7206 Pells MTBO team 69:22 +14:04
25. Frano Michal VSP7503 USK Praha 69:56 +14:38
26. Rygl Jaroslav XBM7044 Pells MTBO team 76:25 +21:07
Kubin Jirka VSP6001 USK Praha DISK
Dvořáček Petr TBM7013 TJ Tesla Brno DISK
Procházka Jiří TBM7633 TJ Tesla Brno DISK-LIM:
P3
5.10 km, 145 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Švarcbachová Barbora KNC9651 TJ Tatran Kostelec n 82:11
P7
7.40 km, 175 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hradec Pavel CHA OK Chrastava 38:53
2. Janata Martin XX6 Janata+Waldová 41:30 +2:37
3. Havlíček Tomáš KNC8700 TJ Tatran Kostelec n 42:11 +3:18
4. Řehák Pavel XXX neregistrovaní 49:56 +11:03
5. Mikan Vladimír XXX neregistrovaní 52:34 +13:41
6. Vokál Vojta CHA OK Chrastava 52:50 +13:57
7. Kadavý Petr CHA OK Chrastava 55:45 +16:52
8. Hradilová Jana CHA OK Chrastava 56:52 +17:59
9. Waldová Lucie XX6 Janata+Waldová 57:17 +18:24
10. Kubáňová Jana TBM TJ Tesla Brno 58:14 +19:21
11. Hančík Roman TZL SKOB Zlín 58:18 +19:25
12. Štemberová Lenka VPM7850 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:04 +20:11
13. Vostřelová Šárka BOR OK Jiskra Nový Bor 75:38 +36:45
14. Cremaschini Gianprimo XXX neregistrovaní 80:36 +41:43
15. Krejčí Hana TUR TJ Turnov 104:42 +65:49
Foretnik Jan XX7 Krüppelbein Veverská DISK
Rábová Renata RBK5904 SK Radioklub Blansko DISK