Kód závodu
060705110
Název
Cena H.Slavkova 1.etapa
Datum
05.07.2006
PořadatelBSO - KOB Baník Sokolov
Kategorie
D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P4    

D12
2.60 km, 20 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Koláriková Lucie TZL9451 SKOB Zlín 20:53 +0:00
2. Svobodová Radka BFM9451 B SKOB Frýdek - Místek 26:20 +5:27
3. Doležalová Anna LPM9450 B OK Lokomotiva Plzeň 27:20 +6:27
4. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 28:51 +7:58
5. Kuberková Lucie LPM9451 B OK Lokomotiva Plzeň 33:46 +12:53
6. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 34:55 +14:02
7. Kübelová Monika KRL9452 C Kometa Kralovice 57:52 +36:59
8. Hobelová Lenka KRL9451 Kometa Kralovice 70:12 +49:19
D14
3.20 km, 55 m, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Tišerová Karolína KRL9354 B Kometa Kralovice 40:58 +0:00
2. Anne Line Teigen Soegaard NO1 Kongsberg o-lag 41:58 +1:00
D16
4.10 km, 80 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Veselá Anna PTK9252 B OK Potůčky 40:04 +0:00
2. Doležalová Zuzana LPM9052 B OK Lokomotiva Plzeň 45:38 +5:34
3. Sedláčková Anna KRL9051 Kometa Kralovice 48:50 +8:46
4. Hájková Monika PTK9150 C OK Potůčky 54:09 +14:05
D18
4.60 km, 125 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Freyová Andrea JIL8955 OK Jilemnice 43:33 +0:00
2. Kosová Martina SLP8851 C SK Slavia Praha 77:14 +33:41
D21
5.50 km, 140 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Labašová Katarína DOB8351 C KOB Dobruška 45:58 +0:00
2. Vlčovská Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardub 47:14 +1:16
3. Tichovská Martina PGP8658 SK Praga Praha 47:48 +1:50
4. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga Praha 48:04 +2:06
5. Spurná Martina PGP8556 R SK Praga Praha 51:02 +5:04
6. Kožinová Jana PGP6651 R SK Praga Praha 51:42 +5:44
7. Horová Lenka PGP7951 C SK Praga Praha 51:54 +5:56
8. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 52:32 +6:34
9. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 53:17 +7:19
10. Bulenová Michaela LPM7751 OK Lokomotiva Plzeň 53:54 +7:56
11. Volfová Martina EKP8051 C VŠTJ Ekonom Praha 54:01 +8:03
12. Bořánková Kristýna VSP7054 C USK Praha 54:07 +8:09
13. Matějová Kateřina VSP8054 C USK Praha 54:08 +8:10
14. Pokorná Magdalena PGP7562 C SK Praga Praha 55:00 +9:02
15. Zelená Lenka PGP8254 C SK Praga Praha 59:54 +13:56
16. Klíchová Jana VSP8152 C USK Praha 60:48 +14:50
17. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 62:25 +16:27
18. Šilhavá Petra LPM8351 OK Lokomotiva Plzeň 63:19 +17:21
19. Bakovská Jitka LIT8352 C KOB Chemopetrol Litv 63:22 +17:24
20. Steiningerová Kateřina LPM8450 OK Lokomotiva Plzeň 66:49 +20:51
21. Steiningerová Tereza LPM8650 B OK Lokomotiva Plzeň 71:11 +25:13
22. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Loko Chomutov 73:22 +27:24
23. Rožková Petra MFP7551 C VŠSK MFF UK Praha 75:10 +29:12
24. Richtrová Lucie OKP7452 C SK OK 24 Praha 77:33 +31:35
25. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 79:02 +33:04
26. Víchová Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardub 79:07 +33:09
27. Kotásková Jana JES7451 KOS Jesenice 79:54 +33:56
28. Škovroňová Lenka MFP8250 C VŠSK MFF UK Praha 95:09 +49:11
29. Peterková Viktorie LLI7551 C TJ Loko Liberec 97:25 +51:27
30. Bílá Kateřina JES7651 C KOS Jesenice 108:00 +62:02
31. Vaníčková Lucie MFP7250 C VŠSK MFF UK Praha 123:52 +77:54
MS Rambousková Kateřina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 93:44 +47:46
Kolářová Petra MAS7950 C KČT Aš DISK
Jahnová Anežka VSP8150 C USK Praha DISK
D35
4.10 km, 80 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 SKOB Zlín 38:42 +0:00
2. Bejčková Jana SLA7150 C SKOB STAVIMAT Slaný 40:21 +1:39
3. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. 41:43 +3:01
4. Mátlová Yvona KSU6799 Klub vytrvalostních 43:29 +4:47
5. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 43:31 +4:49
6. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 48:39 +9:57
7. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 52:33 +13:51
8. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Loko Chomutov 53:48 +15:06
9. Jandová Hana LCV7150 C TJ Loko Chomutov 53:53 +15:11
10. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Va 56:53 +18:11
11. Kolovská Ilona LPM OK Lokomotiva Plzeň 57:16 +18:34
12. Kamarytová Martina PTK6650 OK Potůčky 62:01 +23:19
13. Tloušťová Eva SCP6950 C AC Sparta Praha 64:28 +25:46
14. Šmejkalová Karla MLA6256 C MLOK Mariánské Lázně 64:31 +25:49
14. Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 64:31 +25:49
16. Doležalová Lucie LPM6450 OK Lokomotiva Plzeň 69:41 +30:59
Krausová Jitka VPM6751 C KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D45
3.60 km, 70 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jorunn Teigen NO1 Kongsberg o-lag 31:39 +0:00
2. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardub 42:12 +10:33
3. Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga Praha 43:52 +12:13
4. Kavková Dana SCP6150 C AC Sparta Praha 49:02 +17:23
5. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga Praha 49:19 +17:40
6. Steiningerová Helena LPM5950 OK Lokomotiva Plzeň 50:14 +18:35
7. Štěrbová Lenka LPU5451 C OK Lokomotiva Pardub 62:30 +30:51
8. Bartošová Pavla KRP5951 C SK KOURA Praha 72:15 +40:36
9. Nyklová Jindra LKV5351 C Klub vodáků Karlovy 122:39 +91:00
D55
3.30 km, 60 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:07 +0:00
2. Brabcová Jindra LCV4750 C TJ Loko Chomutov 45:53 +4:46
3. Lohrová Jarmila SCP4650 C AC Sparta Praha 47:51 +6:44
4. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 47:58 +6:51
5. Nyklová Helena LKV5151 C Klub vodáků Karlovy 60:46 +19:39
6. Boučková Ludmila OCB4351 C Orienteering club Če 65:33 +24:26
H10
2.30 km, 20 m, 5 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Macura Vít MLA9800 C MLOK Mariánské Lázně 31:33 +0:00
2. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních 33:55 +2:22
3. Frank Jiří MAS9600 C KČT Aš 34:46 +3:13
4. Kovář Kamil BSO9700 KOB Baník Sokolov 36:48 +5:15
5. Ash Adam OCB9701 Orienteering club Če 45:10 +13:37
H12
3.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hájek Lukáš PTK9400 OK Potůčky 43:02 +0:00
2. Vaško Jindřich BSO9500 KOB Baník Sokolov 54:44 +11:42
3. Komers Jan KNC9500 Sokol Kostelec n. Č. 57:13 +14:11
4. Kraus Jindřich LCV9401 C TJ Loko Chomutov 57:14 +14:12
5. Mašek Ondřej BSO9501 KOB Baník Sokolov 62:47 +19:45
6. Hausner Daniel KRL9501 Kometa Kralovice 66:40 +23:38
H14
3.60 km, 70 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Frey Martin PTK9200 B OK Potůčky 33:00 +0:00
2. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 34:05 +1:05
3. Kolovský František LPM9202 B OK Lokomotiva Plzeň 34:08 +1:08
4. Macura Jan MLA9306 B MLOK Mariánské Lázně 35:16 +2:16
5. Šlajs Daniel KRL9403 Kometa Kralovice 36:02 +3:02
6. Šulc Marek MAS9300 C KČT Aš 38:43 +5:43
7. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 41:35 +8:35
8. Kamaryt Michal PTK9203 B OK Potůčky 41:42 +8:42
9. Vít Daniel BSO9300 C KOB Baník Sokolov 48:04 +15:04
10. Wimmer Jan MAS9200 C KČT Aš 50:12 +17:12
11. Vonášek Adam LPM OK Lokomotiva Plzeň 54:26 +21:26
12. Rubeš Martin LPM9300 OK Lokomotiva Plzeň 60:03 +27:03
H16
5.00 km, 125 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Frank Jan MAS9001 C KČT Aš 52:23 +0:00
2. Tengler Petr MLA9101 A MLOK Mariánské Lázně 73:39 +21:16
Simen Teigen Soegaard NO1 Kongsberg o-lag DISK
H18
6.20 km, 160 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Tengler Martin MLA8901 B MLOK Mariánské Lázně 65:17 +0:00
2. Popule Tomáš LPM8803 B OK Lokomotiva Plzeň 71:23 +6:06
H21
8.20 km, 210 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 53:04 +0:00
2. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga Praha 55:23 +2:19
3. Král Václav SSU8243 R SK Severka Šumperk 57:11 +4:07
4. Matějů Michal VSP7700 C USK Praha 57:18 +4:14
5. Matějů Luboš PGP7601 E SK Praga Praha 58:52 +5:48
6. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga Praha 60:06 +7:02
7. Princl Pavel FSP7800 R VŠTJ Stavební fakult 60:14 +7:10
8. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga Praha 61:00 +7:56
9. Pleticha Richard JES7502 R KOS Jesenice 62:17 +9:13
10. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga Praha 63:25 +10:21
11. Sysel Ctibor PGP8700 B SK Praga Praha 64:39 +11:35
12. Bílý Milan JES7001 C KOS Jesenice 65:38 +12:34
13. Fišer Jiří SLP8503 R SK Slavia Praha 66:28 +13:24
14. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga Praha 66:38 +13:34
15. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních 66:59 +13:55
16. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardub 68:08 +15:04
17. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 68:34 +15:30
18. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 68:45 +15:41
19. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 70:11 +17:07
20. Fliegl Ondřej PGP8703 A SK Praga Praha 70:43 +17:39
21. Tojnar Jan FSP6701 C VŠTJ Stavební fakult 72:38 +19:34
22. Brádler Jan FSP7500 C VŠTJ Stavební fakult 74:48 +21:44
23. Kopecký Pavel VSP7800 C USK Praha 76:44 +23:40
24. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 76:56 +23:52
25. Brom Hynek LPM7503 OK Lokomotiva Plzeň 76:57 +23:53
26. Richtr Aleš OKP6601 C SK OK 24 Praha 77:14 +24:10
27. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga Praha 77:37 +24:33
28. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 79:13 +26:09
29. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 80:39 +27:35
30. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 80:46 +27:42
31. Hora Vláďa VSP5100 C USK Praha 82:24 +29:20
32. Vébr Jiří KTA6901 C SK Kotnov Tábor 82:25 +29:21
33. Rožek David MFP7403 C VŠSK MFF UK Praha 83:10 +30:06
34. Šmejkal Ondřej MLA8712 B MLOK Mariánské Lázně 84:17 +31:13
35. Pavlík Bronislav LIT8201 C KOB Chemopetrol Litv 85:22 +32:18
36. Vaníček Tomáš MFP6601 C VŠSK MFF UK Praha 85:49 +32:45
37. Brabec Zdeněk ZAT5603 C TJ Lokomotiva Žatec 90:01 +36:57
38. Hudek Martin JES C KOS Jesenice 90:55 +37:51
39. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardub 95:56 +42:52
40. Hejna Martin VPM8401 KOS Slavia VŠ Plzeň 101:25 +48:21
41. Burša Pavel MAS7500 C KČT Aš 169:10 +116:06
Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava DISK
H35
6.10 km, 165 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Svein-Erik Soegaard NO1 Kongsberg o-lag 48:50 +0:00
2. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 53:27 +4:37
3. Hájek Jiří PTK6401 OK Potůčky 55:31 +6:41
4. Michalec Jan MLA5701 MLOK Mariánské Lázně 59:40 +10:50
5. Trojčák Daniel VSP6510 C USK Praha 59:53 +11:03
6. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 62:43 +13:53
7. Kunc Petr MLA6601 C MLOK Mariánské Lázně 65:50 +17:00
8. Suchý Václav VPM5502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 67:40 +18:50
9. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 71:54 +23:04
10. Chval Josef LPM OK Lokomotiva Plzeň 74:28 +25:38
11. Kozelka Jan LCV7000 C TJ Loko Chomutov 89:11 +40:21
12. Kamaryt Miloš PTK OK Potůčky 91:16 +42:26
13. Hofman Petr LPM OK Lokomotiva Plzeň 106:42 +57:52
Kubín Jiří SKV6000 TJ Slovan Karlovy Va DISK
Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
H45
5.00 km, 125 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 46:23 +0:00
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 47:27 +1:04
3. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardub 49:44 +3:21
4. Jelínek Petr MOV5502 C SKOB Ostrava 52:55 +6:32
5. Steininger Pavel LPM5603 OK Lokomotiva Plzeň 53:05 +6:42
6. Kavka Jiří SCP5900 C AC Sparta Praha 54:56 +8:33
7. Vonášek Jiří LPM OK Lokomotiva Plzeň 61:34 +15:11
8. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardub 63:40 +17:17
9. Šorm Miroslav DKL5200 C TJ Sparta Doly Kladn 64:47 +18:24
10. Kolovský Jiří LPM OK Lokomotiva Plzeň 70:26 +24:03
11. Šváb Jan FSP5801 C VŠTJ Stavební fakult 71:04 +24:41
12. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardub 73:36 +27:13
13. Macura Jaroslav MLA5903 C MLOK Mariánské Lázně 74:00 +27:37
14. Kos Ladislav SLP5801 C SK Slavia Praha 82:40 +36:17
H55
4.60 km, 125 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Otta Pavel JES4601 C KOS Jesenice 48:53 +0:00
2. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:56 +2:03
3. Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Loko Chomutov 52:32 +3:39
4. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 53:27 +4:34
5. Jirásek Jaroslav SCH4701 C TJ Skalka Cheb 57:35 +8:42
6. Nykl Jan LKV5101 C Klub vodáků Karlovy 62:24 +13:31
7. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 64:36 +15:43
8. Bouček Václav OCB4101 C Orienteering club Če 67:10 +18:17
9. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga Praha 75:02 +26:09
10. Jedlička Jiří VPM4201 KOS Slavia VŠ Plzeň 81:16 +32:23
MS Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 59:07 +10:14
H65
3.30 km, 60 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Frey Jaromír PTK4101 OK Potůčky 38:26 +0:00
2. Koubek Jiří BSO3500 KOB Baník Sokolov 51:51 +13:25
3. Bartoš Lumír KRP2701 C SK KOURA Praha 69:14 +30:48
HDR
2.30 km, 20 m, 5 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jorgen Teigen Soegaard NO1 Kongsberg o-lag 24:21 +0:00
2. Komers Frantisek KNC9800 Sokol Kostelec n. Č. 27:28 +3:07
3. Vébr Jiří KTA9901 C SK Kotnov Tábor 29:25 +5:04
4. Bartoš Pavel KRP9801 C SK KOURA Praha 33:28 +9:07
5. Richtr Lukáš OKP SK OK 24 Praha 37:55 +13:34
6. Bořánek Michal VSP0007 C USK Praha 43:08 +18:47
7. Hobelová Klára KRL9752 Kometa Kralovice 45:48 +21:27
8. Odstrčilová Šárka NN1 příchozí 1 52:45 +28:24
9. Milota Břetislav MLA0307 C MLOK Mariánské Lázně 59:17 +34:56
10. Odstrčil Filip NN1 příchozí 1 60:27 +36:06
11. Kohoutek Oldík BSO KOB Baník Sokolov 64:21 +40:00
12. Suchý Šimon VPM0401 KOS Slavia VŠ Plzeň 72:26 +48:05
P4
3.80 km, 50 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bozdech Pavel PGP C SK Praga Praha 35:26 +0:00
2. Kolárik Jaromír TZL SKOB Zlín 39:56 +4:30
3. Odstrčilová Hana NN1 příchozí 1 63:27 +28:01
4. Chvalová Jana LPM OK Lokomotiva Plzeň 65:53 +30:27
5. Orlický Ivan NN1 příchozí 1 101:23 +65:57