Race code
050918168
Name
M ČR - klasická trať (finále)
Date
2005/09/18
Ranking typeM ČR
PlaceJanov
MapJanov
OrganiserLPU - OK Lokomotiva Pardubice
DirectorKarel Haas
RefereePetr Klimpl
Course setterKarel Haas
JURYRadek Novotný, Marek Prášil, Kristýna Bořánková
Class
D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D20C     D21A     D21B     D21C     D21D     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D60A     D65A     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H20C     H21A     H21B     H21C     H21D     H35A     H35B     H40A     H40B     H40C     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70A     H75A     P3     P6     P8    

D16A
5.70 km, 50 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Freyová Andrea PTK8952 A OK Potůčky 37.24
2. Jirčáková Martina SRK8951 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 39.05 + 1.41
3. Kuncová Eliška MLA8951 A MLOK Mariánské Lázně 39.40 + 2.16
4. Petrželová Tereza JIL8953 A OK Jilemnice 40.08 + 2.44
5. Bochenková Ivana DKP8950 A SK Kotlářka Praha 40.26 + 3.02
6. Kabáthová Eva ZBM8966 A SK Žabovřesky Brno 41.14 + 3.50
7. Müllerová Věra SRK9053 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 41.16 + 3.52
8. Chmelařová Michaela SHK9151 A TJ Slavia Hradec Králové 41.31 + 4.07
9. Mádlová Věra SHK8951 A TJ Slavia Hradec Králové 42.28 + 5.04
10. Hlavová Jindra KON8989 A KOB Konice 42.38 + 5.14
11. Kubátová Zuzana VRL9151 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 43.47 + 6.23
12. Vozdová Klára KSU8964 A Klub vytrvalostních sportů Šum 45.17 + 7.53
13. Poklopová Lenka UOL8951 A SK Univerzity Palackého Olomou 45.23 + 7.59
14. Mechlová Lenka JIL9051 A OK Jilemnice 46.16 + 8.52
15. Hadačová Tereza AOP9051 A NORD Slavia Minerva Opava 48.48 +11.24
16. Weissová Lucie AOV8952 A Baník - FIZA Ostrava 48.55 +11.31
17. Siněňkaja Táňa TAP9057 B KOB TRETRA Praha 52.05 +14.41
18. Wurzelová Hana OSN8972 B SK Orientační sporty Nové Měst 54.26 +17.02
D16B
5.20 km, 25 m, 12 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Svobodová Barbora TJN8952 A TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36.31
2. Mezníková Lucie LBE9150 A TJ Lokomotiva Beroun 37.41 + 1.10
3. Marešová Michaela LPU8959 A OK Lokomotiva Pardubice 39.26 + 2.55
4. Březinová Marie SSU9191 A SK Severka Šumperk 39.38 + 3.07
5. Veličková Monika VRB8951 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 40.22 + 3.51
6. Staňková Štěpánka SSU8992 A SK Severka Šumperk 40.50 + 4.19
7. Soukupová Lucie SJC8951 A Sportcentrum Jičín 41.31 + 5.00
8. Sedláčková Anna KRL9051 A Kometa Kralovice 42.12 + 5.41
9. Knapová Jana LPU9053 A OK Lokomotiva Pardubice 42.32 + 6.01
10. Tibay Ilona HUN C Budapest Orienteering Team 43.39 + 7.08
11. Bolechová Anežka LPU9051 A OK Lokomotiva Pardubice 44.00 + 7.29
12. Polzerová Lenka LTU9051 B Lokomotiva Trutnov 44.03 + 7.32
13. Šulerová Pavlína TBM9151 A TJ Tesla Brno 45.55 + 9.24
14. Šmidrkalová Monika NPA9051 B SK lyžování a OB Nová Paka 46.21 + 9.50
15. Krätschmerová Ivona VRB9050 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 47.35 +11.04
16. Maliňáková Barbora VIZ9051 B TJ Sokol Vizovice 48.02 +11.31
17. Pilcová Barbora UOL8977 A SK Univerzity Palackého Olomou 48.07 +11.36
18. Hvorecká Eva VRB8953 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 53.53 +17.22
D16C
4.70 km, 40 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Kociánová Michaela OOP9050 B TJ Opava 41.52
2. Ježková Dominika PGP9053 A SK Praga Praha 43.38 + 1.46
3. Jakobová Adéla UOL9052 A SK Univerzity Palackého Olomou 47.41 + 5.49
4. Řezníčková Tereza SJI9056 B OK Jihlava 48.14 + 6.22
5. Bialožytová Tereza TRC9050 B SKOB BETA Třinec 48.37 + 6.45
6. Prokopová Bětka TRI8951 B TJ TŽ Třinec 49.18 + 7.26
7. Přecechtělová Tereza DKP8951 B SK Kotlářka Praha 49.32 + 7.40
8. Kettnerová Dana LBE8950 B TJ Lokomotiva Beroun 50.12 + 8.20
9. Moravcová Lucie SOP9052 B TJ Slezan Opava 52.44 +10.52
10. Doležalová Zuzana LPM9052 B OK Lokomotiva Plzeň 53.13 +11.21
11. Hoferková Petra TZL9054 B SKOB Zlín 57.14 +15.22
12. Zítková Lenka ABR9055 B A-team NOVO Bruntál 57.56 +16.04
13. Slavíková Renata BSO8950 B KOB Baník Sokolov 58.10 +16.18
14. Boudová Zuzana SJI9055 B OK Jihlava 58.15 +16.23
15. Štrajtová Štěpánka UOL9151 A SK Univerzity Palackého Olomou 58.30 +16.38
16. Polmová Klára BOR9052 B OK Jiskra Nový Bor 67.12 +25.20
Králová Michaela SSU9092 B SK Severka Šumperk DISK
D18A
6.80 km, 65 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Doležalová Monika DKP8857 A SK Kotlářka Praha 43.38
2. Hermanová Zuzana LPU8752 A OK Lokomotiva Pardubice 45.34 + 1.56
3. Machútová Lucie PHK8851 A OK 99 Hradec Králové 46.00 + 2.22
3. Karochová Simona DKP8853 A SK Kotlářka Praha 46.00 + 2.22
5. Vaculíková Jana PHK8853 A OK 99 Hradec Králové 46.59 + 3.21
6. Svobodná Šárka DKP8850 A SK Kotlářka Praha 47.17 + 3.39
7. Klečková Lucie HAV8852 A SKOB Baník Havířov 50.32 + 6.54
8. Doležalová Vendula PHK8752 A OK 99 Hradec Králové 50.40 + 7.02
9. Štěpánská Adéla ZBM8870 A SK Žabovřesky Brno 51.09 + 7.31
10. Žabková Marie TRC8753 A SKOB BETA Třinec 51.52 + 8.14
11. Horáková Veronika TUR8751 A OOB TJ Turnov 54.20 +10.42
12. Mrštíková Květa LPU8753 A OK Lokomotiva Pardubice 54.27 +10.49
13. Prchalová Ivana JIL8754 A OK Jilemnice 54.45 +11.07
14. Hypiusová Tereza SHK8853 B TJ Slavia Hradec Králové 54.55 +11.17
15. Vlažná Lucie LCE8762 A TJ Slovan Luhačovice 55.45 +12.07
16. Šediváková Helena LPU8857 B OK Lokomotiva Pardubice 56.25 +12.47
17. Polášková Tereza TZL8851 A SKOB Zlín 57.36 +13.58
18. Stratilová Marie ZBM8751 B SK Žabovřesky Brno 62.58 +19.20
D18B
6.20 km, 65 m, 12 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Azebová Nina PHK8855 A OK 99 Hradec Králové 44.15
2. Doležalová Hana VRL8851 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 47.58 + 3.43
3. Filipová Zuzana TZL8855 A SKOB Zlín 48.55 + 4.40
4. Knoblochová Jana TUR8851 B OOB TJ Turnov 51.53 + 7.38
5. Svobodová Jana SMB8753 B SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav 52.11 + 7.56
6. Bochenková Martina DKP8758 A SK Kotlářka Praha 53.13 + 8.58
7. Kakrdová Iva SJC8757 B Sportcentrum Jičín 53.46 + 9.31
8. Dittrichová Petra KON8787 A KOB Konice 55.38 +11.23
9. Špicarová Michaela SJC8754 B Sportcentrum Jičín 55.49 +11.34
10. Teplá Tereza SHK8851 A TJ Slavia Hradec Králové 58.12 +13.57
11. Betková Štěpánka ROU8750 A SKOB Roudnice nad Labem 59.06 +14.51
12. Sůvová Barbora LPU8751 B OK Lokomotiva Pardubice 59.38 +15.23
13. Borecká Kateřina VBM8852 A VSK MZLU Brno 60.06 +15.51
14. Matušová Petra SJC8755 A Sportcentrum Jičín 60.14 +15.59
15. Dlouhá Marie DKP8756 A SK Kotlářka Praha 61.01 +16.46
16. Zelená Radka PGP8751 A SK Praga Praha 61.02 +16.47
17. Fólová Martina TJN8853 B TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62.00 +17.45
D18C
5.80 km, 45 m, 9 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Hrstková Vladěna JHB8753 A TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48.41
2. Smolková Kateřina PGP8852 B SK Praga Praha 48.43 + 0.02
3. Sehnalová Tereza TUR8852 B OOB TJ Turnov 53.40 + 4.59
4. Máthé Fanni HUN C Budapest Orienteering Team 54.48 + 6.07
5. Moravcová Zuzana SOP8852 B TJ Slezan Opava 54.52 + 6.11
6. Kvapilová Marie ROT8851 B TJ Sokol Rovensko pod Troskami 55.37 + 6.56
7. Žabková Markéta TRC8850 B SKOB BETA Třinec 57.27 + 8.46
8. Kaletová Petra TRC8754 B SKOB BETA Třinec 58.59 +10.18
8. Kočí Petra KON8786 B KOB Konice 58.59 +10.18
10. Mrózková Ivana TRC8751 B SKOB BETA Třinec 65.33 +16.52
11. Rambousková Hana ZBM8860 A SK Žabovřesky Brno 69.09 +20.28
12. Hamáčková Kristina LBE8850 B TJ Lokomotiva Beroun 73.04 +24.23
13. Setínková Eva DKP8759 B SK Kotlářka Praha 88.33 +39.52
Vízková Karolína SHK8754 B TJ Slavia Hradec Králové DISK
D20A
8.20 km, 110 m, 15 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Panchártková Jana PHK8569 E OK 99 Hradec Králové 52.32
2. Duchová Iveta LPU8654 A OK Lokomotiva Pardubice 52.57 + 0.25
3. Krčálová Veronika LPU8557 E OK Lokomotiva Pardubice 56.23 + 3.51
4. Tichovská Martina PGP8658 R SK Praga Praha 59.57 + 7.25
5. Hrušková Lenka DKP8555 R SK Kotlářka Praha 60.29 + 7.57
6. Otrusinová Jana TZL8658 A SKOB Zlín 60.49 + 8.17
7. Palátová Petra SJI8658 A OK Jihlava 61.00 + 8.28
8. Krafková Lucie BOR8650 R OK Jiskra Nový Bor 61.05 + 8.33
9. Fukátková Pavla LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice 61.33 + 9.01
10. Krejčíková Barbora TZL8551 A SKOB Zlín 62.24 + 9.52
11. Nováková Lucie PGP8552 A SK Praga Praha 64.23 +11.51
12. Plochová Dominika DKP8651 A SK Kotlářka Praha 64.57 +12.25
13. Uvizlová Martina SJC8665 A Sportcentrum Jičín 66.26 +13.54
14. Kynčlová Martina JIL8651 A OK Jilemnice 67.07 +14.35
15. Beržinská Soňa JPV8552 A SK Prostějov 68.10 +15.38
16. Spurná Martina PGP8556 R SK Praga Praha 69.36 +17.04
17. Zemanová Šárka SJI8553 A OK Jihlava 71.33 +19.01
Mališová Barbora DKP8654 R SK Kotlářka Praha DISK
D20B
7.40 km, 70 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Dokoupilová Radka VBM8558 R VSK MZLU Brno 52.18
2. Zatloukalová Lenka JPV8577 R SK Prostějov 54.37 + 2.19
3. Juračková Jana LPU8653 R OK Lokomotiva Pardubice 58.33 + 6.15
4. Neradová Alena LIT8551 R KOB Chemopetrol Litvínov 62.31 +10.13
5. Vávrová Veronika JPV8551 A SK Prostějov 64.17 +11.59
6. Martynková Aneta TRI8657 A TJ TŽ Třinec 64.36 +12.18
7. Bucká Martina ABR8651 A A-team NOVO Bruntál 64.55 +12.37
8. Jiráčková Jana JHB8651 A TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65.53 +13.35
9. Bohunská Jana KRN8651 A TJ Loko Krnov 67.09 +14.51
10. Gazdačková Michala SHK8653 B TJ Slavia Hradec Králové 70.09 +17.51
11. Mertová Eva SSU8599 B SK Severka Šumperk 72.12 +19.54
12. Ondřejová Dita SJC8559 A Sportcentrum Jičín 72.24 +20.06
13. Rábová Zuzana RBK8556 B SK Radioklub Blansko 74.07 +21.49
14. Smutná Pavla VAM8651 A OOB Vamberk 78.15 +25.57
15. Halašková Veronika KRN8653 A TJ Loko Krnov 84.40 +32.22
16. Hradilová Jana TUR8651 C OOB TJ Turnov 108.05 +55.47
D20C
6.50 km, 75 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Kohoutová Martina SHK8651 B TJ Slavia Hradec Králové 69.32
2. Viková Michaela JIL8652 C OK Jilemnice 73.26 + 3.54
3. Kuncířová Kamila JHB8557 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 97.39 +28.07
D21A
11.00 km, 220 m, 20 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Klechová Vendula TBM8199 E TJ Tesla Brno 69.47
2. Stará Zdenka TBM7952 E TJ Tesla Brno 70.26 + 0.39
3. Dočkalová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 73.22 + 3.35
4. Stehnová Zuzana SHK8150 E TJ Slavia Hradec Králové 74.29 + 4.42
5. Štěrbová Marta LPU7957 E OK Lokomotiva Pardubice 74.30 + 4.43
6. Rufferová Iva BOR8354 E OK Jiskra Nový Bor 74.51 + 5.04
7. Waldová Lucie DKP8154 R SK Kotlářka Praha 76.03 + 6.16
8. Brožková Radka SJC8456 E Sportcentrum Jičín 76.09 + 6.22
9. Kalenská Romana SJC8351 R Sportcentrum Jičín 76.29 + 6.42
10. Fejlková Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 79.22 + 9.35
11. Bořánková Kristýna VSP7054 C USK Praha 79.52 +10.05
12. Tvarůžková Petra SJI8452 R OK Jihlava 79.59 +10.12
13. Hrazdírová Iva SCP8152 E AC Sparta Praha 80.08 +10.21
14. Nováková Kateřina PHK8252 R OK 99 Hradec Králové 80.19 +10.32
15. Běhounová Veronika PHK8251 R OK 99 Hradec Králové 81.12 +11.25
16. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 82.01 +12.14
17. Jirků Kamila SJI8161 R OK Jihlava 82.49 +13.02
18. Kovářová Kristýna DKP8450 E SK Kotlářka Praha 83.14 +13.27
19. Teringlová Martina SCP7851 R AC Sparta Praha 83.51 +14.04
20. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga Praha 84.27 +14.40
21. Vlčovská Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice 86.35 +16.48
22. Haluzová Jana SCP8051 R AC Sparta Praha 88.09 +18.22
23. Smičková Eva JPV8277 E SK Prostějov 94.46 +24.59
Fialová Pavla VSP7750 R USK Praha DISK
D21B
8.30 km, 100 m, 17 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Chudíková Barbora SJI7850 E OK Jihlava 53.32
2. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga Praha 59.51 + 6.19
3. Cigošová Kateřina TBM7995 C TJ Tesla Brno 61.21 + 7.49
4. Škodová Petra LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice 62.22 + 8.50
5. Sikorová Miroslava VIZ7658 C TJ Sokol Vizovice 62.32 + 9.00
6. Šolínová Lucie PHK8055 R OK 99 Hradec Králové 62.46 + 9.14
7. Bednářová Dana UOL7951 C SK Univerzity Palackého Olomou 63.11 + 9.39
8. Ptáčková Veronika TBM7374 C TJ Tesla Brno 63.15 + 9.43
9. Gebauerová Jana ZBM7951 R SK Žabovřesky Brno 63.25 + 9.53
10. Horčičková Eva UOL7051 C SK Univerzity Palackého Olomou 63.33 +10.01
11. Štěpánková Kateřina TBM7654 R TJ Tesla Brno 64.31 +10.59
12. Lomáková Iveta TAP8152 C KOB TRETRA Praha 64.48 +11.16
13. Hlubučková Dominika CHA7750 C OK Chrastava 65.57 +12.25
14. Krafková Ita BOR8156 R OK Jiskra Nový Bor 66.13 +12.41
15. Žáčková Iva ZBM7753 C SK Žabovřesky Brno 67.51 +14.19
16. Fekete Zsuzsa BUD C Kobanya, Budapest 68.24 +14.52
17. Tichovská Hana PGP8251 R SK Praga Praha 69.07 +15.35
18. Schindlerová Martina JAM7951 C SK Jamnice 69.26 +15.54
19. Kašková Barbora CHA8050 C OK Chrastava 69.39 +16.07
20. Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK lyžování a OB Nová Paka 70.31 +16.59
21. Hrobařová Lenka SRK7751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 70.45 +17.13
22. Boumová Irena VSP7751 C USK Praha 71.24 +17.52
23. Hostomská Jitka PGP8056 C SK Praga Praha 75.03 +21.31
D21C
7.20 km, 75 m, 15 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Blechová Lenka CHT8053 C SK Chrast 54.08
2. Paseková Vladimíra VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57.19 + 3.11
3. Ulahelová Jana KRN8451 C TJ Loko Krnov 58.00 + 3.52
4. Dulovcová Marie KRE7051 C TJ Sokol Křemže 59.23 + 5.15
5. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 59.26 + 5.18
6. Fučíková Hana VBM7751 C VSK MZLU Brno 60.05 + 5.57
7. Pilgrová Jana CET8251 C TJ Loko Česká Třebová 60.11 + 6.03
8. Krásná Václava DOB8181 C KOB Dobruška 61.18 + 7.10
9. Kašparová Šárka JAM7253 C SK Jamnice 61.19 + 7.11
9. Horová Lenka PGP7951 C SK Praga Praha 61.19 + 7.11
11. Kadavá Jana CHA8251 C OK Chrastava 62.32 + 8.24
12. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 62.44 + 8.36
13. Štěpánová Dita SRK7956 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 62.54 + 8.46
14. Dytrtová Dagmar SRK7952 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 63.01 + 8.53
15. Mezníková Lenka PGP8453 C SK Praga Praha 63.07 + 8.59
16. Jedličková Radka LIT8151 C KOB Chemopetrol Litvínov 63.37 + 9.29
17. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga Praha 63.49 + 9.41
18. Kodysová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 64.18 +10.10
19. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga Praha 65.06 +10.58
20. Zlesáková Daniela JIL8451 C OK Jilemnice 65.27 +11.19
21. Horáková Marie VSP7551 C USK Praha 65.50 +11.42
22. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 66.50 +12.42
22. Svobodová Jitka DCE7450 C TJ Sokol Dobřichovice 66.50 +12.42
24. Knoblochová Kamila VRL8353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 66.55 +12.47
24. Zelená Lenka PGP8254 C SK Praga Praha 66.55 +12.47
26. Pokorná Magdalena PGP7562 C SK Praga Praha 67.10 +13.02
27. Blažková Hana VLI7980 C VSK Slavia TU Liberec 67.24 +13.16
28. Višňová Michaela VOV8456 C VSK VŠB TU Ostrava 67.28 +13.20
29. Čípová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 68.47 +14.39
30. Bakovská Jitka LIT8352 C KOB Chemopetrol Litvínov 69.17 +15.09
31. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 69.21 +15.13
32. Reinerová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 72.48 +18.40
33. Cigošová Eva TBM8088 C TJ Tesla Brno 74.53 +20.45
34. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 74.54 +20.46
35. Tahalová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 75.28 +21.20
36. Doležalová Lenka SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové 75.43 +21.35
37. Piskáčková Zuzana TAP8453 C KOB TRETRA Praha 77.45 +23.37
38. Horká Jana SSU8292 C SK Severka Šumperk 81.15 +27.07
39. Borovičková Lenka FSP7350 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 82.19 +28.11
40. Klíchová Jana VSP8152 C USK Praha 99.54 +45.46
41. Chmelíková Kateřina VBM8253 C VSK MZLU Brno 112.22 +58.14
D21D
6.60 km, 70 m, 14 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
D35A
7.70 km, 80 m, 14 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Novotná Petra PHK6651 E OK 99 Hradec Králové 50.51
2. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Měst 55.03 + 4.12
3. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 62.57 +12.06
4. Rydlová Magda TJN6850 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63.49 +12.58
5. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 68.02 +17.11
6. Křečková Petra ZPV7076 C KOB Železárny Prostějov 74.32 +23.41
7. Pavlů Veronika DCE6950 C TJ Sokol Dobřichovice 90.33 +39.42
D35B
6.50 km, 75 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Janásová Jitka SKM6551 C KOB Směr Kroměříž 57.21
2. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK MZLU Brno 60.27 + 3.06
3. Dusilová Jindra OKP6851 C SK OK 24 Praha 63.11 + 5.50
4. Mrázová Pavla DCE5550 C TJ Sokol Dobřichovice 68.41 +11.20
5. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga Praha 70.36 +13.15
6. Procházková Pavlína LBE6450 C TJ Lokomotiva Beroun 74.59 +17.38
D40A
7.00 km, 65 m, 15 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 53.59
2. Henychová Zuzana VLI6151 C VSK Slavia TU Liberec 56.55 + 2.56
3. Glabazňová Jana AOP6151 C NORD Slavia Minerva Opava 62.34 + 8.35
4. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK MZLU Brno 64.53 +10.54
5. Jirková Renata LOL6553 C SK OK Olomouc 65.45 +11.46
6. Poklopová Ivana UOL6451 C SK Univerzity Palackého Olomou 66.28 +12.29
7. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 66.32 +12.33
8. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SK Univerzity Palackého Olomou 67.58 +13.59
9. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 69.52 +15.53
10. Vaňáková Milada LOL6252 C SK OK Olomouc 72.27 +18.28
11. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 73.45 +19.46
12. Teplá Hana SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové 77.07 +23.08
13. Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga Praha 79.33 +25.34
D40B
5.90 km, 45 m, 11 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 60.49
2. Miturová Radmila MOV6551 C SKOB Ostrava 61.47 + 0.58
3. Kiprá Zdena SBR6550 C SKOB Bruntál 63.49 + 3.00
4. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 67.05 + 6.16
5. Cabalková Ivana ZAM6351 C OOB Sokol Žamberk 67.18 + 6.29
6. Ježková Regina MKP6350 C SK Meteor Kačerov Praha 70.10 + 9.21
7. Petrželová Alena LTU6351 C Lokomotiva Trutnov 72.42 +11.53
8. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 73.35 +12.46
9. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 78.52 +18.03
10. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 81.53 +21.04
11. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 84.43 +23.54
12. Schusterová Martina AOP6551 C NORD Slavia Minerva Opava 99.18 +38.29
D45A
5.70 km, 60 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Krajčová Věra TZL5856 C SKOB Zlín 49.21
2. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 51.14 + 1.53
3. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 53.11 + 3.50
4. Rosecká Alena PZR5654 C SKP Žďár nad Sázavou 55.39 + 6.18
5. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 57.45 + 8.24
6. Hrstková Dana JHB6051 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60.22 +11.01
7. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 62.54 +13.33
8. Mikulecká Nataša SRK4751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 63.57 +14.36
9. Vlažná Mirka LCE5852 C TJ Slovan Luhačovice 64.35 +15.14
10. Škodová Zuzana VLI5650 C VSK Slavia TU Liberec 66.21 +17.00
11. Zuzánková Růžena TJN6051 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66.41 +17.20
12. Mrázková Ivana DKP5650 C SK Kotlářka Praha 67.01 +17.40
13. Panchártková Jitka PHK5951 C OK 99 Hradec Králové 69.31 +20.10
14. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 69.58 +20.37
15. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 75.13 +25.52
16. Gazdačková Jana SHK5851 C TJ Slavia Hradec Králové 87.42 +38.21
Kuchařová Ada TBM5855 C TJ Tesla Brno DISK
D45B
5.00 km, 45 m, 11 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 45.31
2. Strachotová Eva SSU6099 C SK Severka Šumperk 46.15 + 0.44
3. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 47.03 + 1.32
4. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga Praha 47.09 + 1.38
5. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK MZLU Brno 51.56 + 6.25
6. Cahlová Slávka LCE5451 C TJ Slovan Luhačovice 54.19 + 8.48
7. Dudová Hana DKP5752 C SK Kotlářka Praha 56.56 +11.25
8. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 58.07 +12.36
9. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 59.48 +14.17
10. Rajnošková Marie KSU6093 C Klub vytrvalostních sportů Šum 63.27 +17.56
11. TUPCOVÁ Hana KOS6051 C SKOB Kostelec nad Orlicí 66.07 +20.36
12. Bláhová Luba SHK5852 C TJ Slavia Hradec Králové 74.31 +29.00
12. Hrušková Zdeňka OSN5950 C SK Orientační sporty Nové Měst 74.31 +29.00
14. Vilimovská Miroslava DOK5750 C OK Doksy 81.22 +35.51
15. Christovová Marie SKM5851 C KOB Směr Kroměříž 83.00 +37.29
16. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 84.09 +38.38
D50A
5.40 km, 35 m, 11 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 46.42
2. Stackeová Anna LCE5551 C TJ Slovan Luhačovice 50.17 + 3.35
3. Strnadlová Zdeňka SKM5557 C KOB Směr Kroměříž 53.15 + 6.33
4. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 53.42 + 7.00
5. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 53.59 + 7.17
6. Cabrnochová Hana DKL5550 C TJ Sparta Doly Kladno 57.53 +11.11
7. Procházková Miluše DCE5450 C TJ Sokol Dobřichovice 60.42 +14.00
8. Cigošová Anna TBM5253 C TJ Tesla Brno 64.32 +17.50
9. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 68.29 +21.47
D50B
4.40 km, 20 m, 10 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK lyžování a OB Nová Paka 42.46
2. Brumková Vladimíra DKL5350 C TJ Sparta Doly Kladno 45.56 + 3.10
3. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 48.00 + 5.14
4. Stehnová Hana DKP5150 C SK Kotlářka Praha 49.02 + 6.16
5. Grygarová Alena BOV5251 C TJ Baník Ostrava OKD 51.48 + 9.02
6. Kovářová Milena TJH5351 C TJ OK Tolar 60.36 +17.50
7. Havlová Jaroslava JEN5452 C OB Jenišovice 64.30 +21.44
8. Nedvídková Jitka DLT5151 C OB Rozmarýn Litoměřice 75.39 +32.53
D55A
4.60 km, 40 m, 10 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 46.21
2. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 50.40 + 4.19
3. Křížová Zdenka PZR5051 C SKP Žďár nad Sázavou 53.13 + 6.52
4. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 65.56 +19.35
5. Slámová Hana TBM4951 C TJ Tesla Brno 66.26 +20.05
6. Ďurčatová Hana DKP4750 C SK Kotlářka Praha 98.24 +52.03
D60A
3.80 km, 10 m, 9 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga Praha 38.45
2. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 41.48 + 3.03
3. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 45.14 + 6.29
4. Liščinská Eva TBM4451 C TJ Tesla Brno 54.55 +16.10
5. Zmeková Míla SLP4451 C SK Slavia Praha 63.57 +25.12
6. Provazníková Svatava TJP4250 C OOB TJ Sokol Troja 96.57 +58.12
D65A
3.40 km, 15 m, 9 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga Praha 43.33
2. Novotná Marie PHK3951 C OK 99 Hradec Králové 48.23 + 4.50
3. Bláhová Blanka SJP3651 C Slavoj Praha 54.34 +11.01
4. Langrová Marie BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor 62.44 +19.11
H16A
8.70 km, 105 m, 15 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Zimmermann Jakub ZBM8928 A SK Žabovřesky Brno 47.47
2. Pospíšek Marek TBM8907 A TJ Tesla Brno 48.17 + 0.30
3. Dusílek Adam SRK8902 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 49.17 + 1.30
4. Klusáček Matěj TTR8901 A OOB Třebíč 49.57 + 2.10
5. Hájek Daniel ZBM8919 A SK Žabovřesky Brno 50.27 + 2.40
6. Müller Martin PHK8903 A OK 99 Hradec Králové 52.13 + 4.26
7. Bednařík Antonín VIZ9001 A TJ Sokol Vizovice 52.45 + 4.58
8. Pavlů Ondřej PGP8904 A SK Praga Praha 53.30 + 5.43
9. Slezák Zdeněk LCE8902 A TJ Slovan Luhačovice 53.32 + 5.45
10. Kubát Jan PHK8902 A OK 99 Hradec Králové 53.43 + 5.56
11. Nečas Jiří TZL9101 A SKOB Zlín 54.33 + 6.46
12. Lejsek Tadeáš PGP8903 B SK Praga Praha 55.03 + 7.16
13. Klapal Jan VAM9001 A OOB Vamberk 56.19 + 8.32
14. Zimmermann Štěpán ZBM9101 A SK Žabovřesky Brno 56.36 + 8.49
15. Malý Ondřej VIZ8911 A TJ Sokol Vizovice 56.37 + 8.50
16. Nožka Radek LPU9005 A OK Lokomotiva Pardubice 57.29 + 9.42
17. Hladík Jiří VIZ8901 B TJ Sokol Vizovice 60.02 +12.15
18. Vlažný Jan LCE8901 A TJ Slovan Luhačovice 61.01 +13.14
H16B
8.00 km, 110 m, 15 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Pátek Lukáš SRK8905 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 54.29
2. Jirásek Michal SHK8901 B TJ Slavia Hradec Králové 54.41 + 0.12
3. Procházka Pavel LBE9000 A TJ Lokomotiva Beroun 54.54 + 0.25
4. Procházka David LPU9113 A OK Lokomotiva Pardubice 56.25 + 1.56
5. Henych Tomáš VLI9002 A VSK Slavia TU Liberec 56.47 + 2.18
6. Slezák Jiří LCE9001 A TJ Slovan Luhačovice 56.50 + 2.21
7. Kučera Petr TUR8902 B OOB TJ Turnov 56.53 + 2.24
8. Valenta Jan LCE9003 B TJ Slovan Luhačovice 58.20 + 3.51
9. Šabatka Zdeněk SHK8902 B TJ Slavia Hradec Králové 58.26 + 3.57
10. Zelenka Tomáš PHK9001 A OK 99 Hradec Králové 58.55 + 4.26
11. Hruška Ondřej OSN8935 B SK Orientační sporty Nové Měst 59.59 + 5.30
12. Hovorka Lukáš LPU9001 A OK Lokomotiva Pardubice 61.05 + 6.36
13. Válek Filip VRB8906 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 62.53 + 8.24
14. Klouček Tomáš STH9002 B SK Studenec 64.45 +10.16
15. Štemberk Adam LBE8904 B TJ Lokomotiva Beroun 64.55 +10.26
16. Havlíček Lukáš JIL9003 B OK Jilemnice 66.32 +12.03
17. Kusbach Antonín TZL8901 B SKOB Zlín 66.59 +12.30
Kamenický Matěj OSN9036 A SK Orientační sporty Nové Měst DISK
H16C
7.40 km, 90 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Stránský Vojtěch DKP9005 A SK Kotlářka Praha 50.59
2. Brož Petr CHA9106 A OK Chrastava 52.37 + 1.38
3. Henych Ondřej VLI9001 A VSK Slavia TU Liberec 53.46 + 2.47
4. Petr Jiří BFM8901 B SKOB Frýdek - Místek 54.28 + 3.29
5. Daněk Jáchym VRL8901 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 54.47 + 3.48
6. Bravený Vít VBM9102 B VSK MZLU Brno 55.13 + 4.14
7. Švirák Ondřej BSO9102 A KOB Baník Sokolov 57.03 + 6.04
8. Vozda Vojtěch KSU9043 A Klub vytrvalostních sportů Šum 57.27 + 6.28
9. Ptáček Jiří SRK9002 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 58.21 + 7.22
10. Krejsa Martin CHT9001 A SK Chrast 58.57 + 7.58
11. Nykodým Miloš ZBM9005 A SK Žabovřesky Brno 59.31 + 8.32
12. Sedláček Michal TRC8901 B SKOB BETA Třinec 59.48 + 8.49
13. Kolárik Jan TZL9013 A SKOB Zlín 59.50 + 8.51
14. Ostřanský Josef SSU9011 B SK Severka Šumperk 60.49 + 9.50
15. Konůpka Petr BFM8902 B SKOB Frýdek - Místek 60.55 + 9.56
16. Opletal Jaroslav SSU9010 B SK Severka Šumperk 61.01 +10.02
17. Hyka Jan TUR9002 B OOB TJ Turnov 61.36 +10.37
18. Láznička Petr TZL9011 A SKOB Zlín 61.39 +10.40
19. Panovec Jan OTK8931 B Jiskra Otrokovice 62.35 +11.36
20. Krajíček Václav VRL9101 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 63.05 +12.06
21. Kovář Jaroslav TJH8901 B TJ OK Tolar 63.25 +12.26
22. Exner Jan STH9001 B SK Studenec 63.32 +12.33
23. Bořil Petr OSN9137 A SK Orientační sporty Nové Měst 64.24 +13.25
24. Štrajt Michal UOL8903 B SK Univerzity Palackého Olomou 65.20 +14.21
25. Fráter Tamás HUN C Budapest Orienteering Team 67.04 +16.05
26. Szturc Jan TRC9003 B SKOB BETA Třinec 67.21 +16.22
27. Stuchlík Jaroslav NPA8901 B SK lyžování a OB Nová Paka 67.28 +16.29
28. Černý Vojtěch JIL9006 B OK Jilemnice 72.55 +21.56
29. Kazda Adam RBK9104 B SK Radioklub Blansko 73.01 +22.02
30. Melecký Martin OOP9000 B TJ Opava 74.35 +23.36
31. Popelka Lukáš TZL9015 B SKOB Zlín 77.58 +26.59
32. Tengler Martin MLA8901 B MLOK Mariánské Lázně 84.50 +33.51
33. Betlach Martin DKP9000 B SK Kotlářka Praha 88.32 +37.33
H18A
10.60 km, 120 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Chromý Adam ZBM8841 A SK Žabovřesky Brno 52.30
2. Král Vojtěch SSU8841 A SK Severka Šumperk 53.10 + 0.40
3. Kodeda Štěpán SSU8808 A SK Severka Šumperk 53.29 + 0.59
4. Krajča Tomáš TZL8714 A SKOB Zlín 54.57 + 2.27
5. Beneš Jan SJC8703 A Sportcentrum Jičín 55.54 + 3.24
6. Bořil Tomáš ZBM8833 A SK Žabovřesky Brno 59.30 + 7.00
7. Panchártek Jan PHK8802 A OK 99 Hradec Králové 60.10 + 7.40
8. Nečas Tomáš TZL8801 A SKOB Zlín 60.17 + 7.47
9. Strachota Petr SSU8741 A SK Severka Šumperk 61.17 + 8.47
10. Holas Štěpán SJC8702 A Sportcentrum Jičín 61.29 + 8.59
11. Hradec Pavel CHA8801 A OK Chrastava 61.43 + 9.13
12. Bialožyt Michal TRC8700 A SKOB BETA Třinec 62.37 +10.07
13. Justa Pavel PHK8701 A OK 99 Hradec Králové 62.38 +10.08
14. Poklop Martin UOL8802 A SK Univerzity Palackého Olomou 63.04 +10.34
15. Drobník Michal SJC8709 A Sportcentrum Jičín 65.38 +13.08
16. Eid Michal TZL8707 A SKOB Zlín 65.45 +13.15
17. Perůtka Jan JIL8808 A OK Jilemnice 67.27 +14.57
18. Samek Martin SRK8701 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 71.54 +19.24
H18B
9.50 km, 125 m, 15 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Kunc Petr MLA8801 A MLOK Mariánské Lázně 55.56
2. Klícha Martin SRK8801 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 61.00 + 5.04
3. Špicar Petr SJC8801 A Sportcentrum Jičín 62.09 + 6.13
4. Cahel Marek LCE8803 A TJ Slovan Luhačovice 63.00 + 7.04
5. Szabó András EGE C 63.01 + 7.05
6. Rajnošek Matěj OSN8800 A SK Orientační sporty Nové Měst 63.05 + 7.09
7. Sochor Jan HAV8801 B SKOB Baník Havířov 63.19 + 7.23
8. Vlček Martin TUR8702 A OOB TJ Turnov 65.26 + 9.30
9. Kerényi Máté HUN C Budapest Orienteering Team 65.48 + 9.52
10. Černý Martin JIL8703 A OK Jilemnice 66.08 +10.12
11. Schmid Vladimír ADA8701 B TJ Spartak Adamov 67.43 +11.47
12. Krejsa Jan CHT8701 A SK Chrast 68.26 +12.30
13. Kučera Jiří TUR8701 A OOB TJ Turnov 71.21 +15.25
14. Jakob Jan UOL8701 A SK Univerzity Palackého Olomou 71.40 +15.44
15. Fiala Martin TTR8801 B OOB Třebíč 73.36 +17.40
16. Srb Tomáš BOR8801 B OK Jiskra Nový Bor 95.43 +39.47
H18C
8.50 km, 110 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Vlček Petr TUR8703 B OOB TJ Turnov 57.57
2. Krajíček Vojtěch VRL8803 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 58.34 + 0.37
3. Kočí Martin VBM8702 B VSK MZLU Brno 59.21 + 1.24
4. Petras Tomáš SRK8804 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 60.27 + 2.30
5. Dědic Filip ZBM8836 A SK Žabovřesky Brno 62.10 + 4.13
6. Kycl Josef PHK8804 B OK 99 Hradec Králové 63.37 + 5.40
7. Maliňák Štěpán KVS8801 A SKOB Kobra Vsetín 64.06 + 6.09
8. Kamaryt Tomáš PTK8805 B OK Potůčky 64.10 + 6.13
9. Sysel Ctibor PGP8700 B SK Praga Praha 64.12 + 6.15
10. Klapal Michal VAM8802 B OOB Vamberk 65.22 + 7.25
11. Budín Václav JIL8705 B OK Jilemnice 65.34 + 7.37
12. Tůma Marek JIL8803 B OK Jilemnice 66.35 + 8.38
13. Jirčák Ondřej SRK8805 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 67.20 + 9.23
14. Morandini Viktor HUN C Budapest Orienteering Team 67.35 + 9.38
15. Hošek Radim VCB8701 B TJ OB České Budějovice 68.35 +10.38
16. Axmann Šimon DKP8700 A SK Kotlářka Praha 70.08 +12.11
17. Fliegl Ondřej PGP8703 B SK Praga Praha 71.16 +13.19
18. Cetkovský Petr TZL8711 B SKOB Zlín 73.10 +15.13
19. Trojek Pavel TRC8803 B SKOB BETA Třinec 90.21 +32.24
20. Navrátil Tomáš JPV8817 A SK Prostějov 92.47 +34.50
H20A
12.60 km, 250 m, 23 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Rajnošek Zdeněk ZBM8506 R SK Žabovřesky Brno 68.52
2. Stehlík Martin ZBM8503 A SK Žabovřesky Brno 72.56 + 4.04
3. Palas Jan SJC8507 E Sportcentrum Jičín 73.56 + 5.04
4. Hejzlar Štěpán DKP8609 A SK Kotlářka Praha 74.40 + 5.48
5. Holas Ondřej TUR8501 R OOB TJ Turnov 75.46 + 6.54
6. Zsebeházy István HUN C Budapest Orienteering Team 76.02 + 7.10
7. Henych Martin VLI8601 R VSK Slavia TU Liberec 76.15 + 7.23
8. Henek Michal RBK8605 A SK Radioklub Blansko 77.34 + 8.42
9. Pracný Jakub ZBM8614 R SK Žabovřesky Brno 78.21 + 9.29
10. Dlabaja Štěpán VRB8508 R SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 78.56 +10.04
11. Balcar Aleš PHK8602 R OK 99 Hradec Králové 79.14 +10.22
12. Gosswein Csaba HUN C Budapest Orienteering Team 79.55 +11.03
13. Přibyl Broněk TZL8603 A SKOB Zlín 81.28 +12.36
14. Stupal František JHB8603 A TJ Jiskra Havlíčkův Brod 82.03 +13.11
15. Žaloudík Jiří VRB8602 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 84.15 +15.23
16. Flašar Jan VSP8612 R USK Praha 87.46 +18.54
17. Hojsák Ondřej VBM8603 B VSK MZLU Brno 87.49 +18.57
18. Lenner Miroslav LPU8605 R OK Lokomotiva Pardubice 94.08 +25.16
H20B
11.40 km, 260 m, 18 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Kopáček Jan CHT8510 A SK Chrast 75.22
2. Chmelař Tomáš SHK8501 B TJ Slavia Hradec Králové 79.32 + 4.10
3. Sedláček Tomáš TRC8601 A SKOB BETA Třinec 80.11 + 4.49
4. Pešek Ondřej CHC8502 A KOB Choceň 81.19 + 5.57
5. Vlach Martin DKP8605 B SK Kotlářka Praha 83.24 + 8.02
6. Bolech Filip LPU8602 A OK Lokomotiva Pardubice 83.47 + 8.25
7. Šilhavý Jakub LPM8500 B OK Lokomotiva Plzeň 84.59 + 9.37
8. Pátek Michal CHC8603 A KOB Choceň 87.32 +12.10
9. Andrš Jiří SRK8601 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 87.55 +12.33
10. Fišer Jiří SLP8503 A SK Slavia Praha 93.42 +18.20
11. Zajíc Vítězslav TAP8610 B KOB TRETRA Praha 95.36 +20.14
12. Hrstka Daniel JHB8604 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 99.57 +24.35
13. Drobník Lukáš SJC8506 A Sportcentrum Jičín 100.43 +25.21
14. Klusáček Jan JHB8615 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 115.09 +39.47
15. Hruška Pavel SOP8608 B TJ Slezan Opava 124.14 +48.52
16. Jůzek Martin DKP8604 B SK Kotlářka Praha 124.33 +49.11
Kokojan David JPV8535 A SK Prostějov DISK
Skyva Jan PGP8501 R SK Praga Praha DISK
H20C
10.80 km, 160 m, 16 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
H21A
17.60 km, 370 m, 24 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Švihovský Jaromír SJC8005 E Sportcentrum Jičín 91.38
2. Matějů Luboš PGP7601 E SK Praga Praha 91.57 + 0.19
3. Mrázek Jan SCP8102 E AC Sparta Praha 92.13 + 0.35
4. Lučan Vladimír LPU7710 E OK Lokomotiva Pardubice 93.20 + 1.42
5. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 93.37 + 1.59
6. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 94.22 + 2.44
7. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga Praha 94.33 + 2.55
8. Jedlička Michal SHK7309 E TJ Slavia Hradec Králové 94.54 + 3.16
9. Hepner David SHK7601 E TJ Slavia Hradec Králové 95.13 + 3.35
10. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 E SK Žabovřesky Brno 96.55 + 5.17
11. Štěrba Zbyněk LPU8304 R OK Lokomotiva Pardubice 97.48 + 6.10
12. Šedivý Jan EKP8400 E VŠTJ Ekonom Praha 98.03 + 6.25
13. Kozák Osvald TBM8201 R TJ Tesla Brno 98.33 + 6.55
14. Prášil Marek SJI7313 E OK Jihlava 98.57 + 7.19
15. Čech Radovan TBM7835 E TJ Tesla Brno 99.14 + 7.36
16. Mrázek Jiří DKP7911 C SK Kotlářka Praha 99.28 + 7.50
17. Hubáček Josef LCE6127 R TJ Slovan Luhačovice 99.53 + 8.15
18. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 99.59 + 8.21
19. Matějů Michal VSP7700 E USK Praha 101.44 +10.06
20. Vyoral Jan VIZ7615 R TJ Sokol Vizovice 102.17 +10.39
21. Macek Martin PHK7102 R OK 99 Hradec Králové 102.33 +10.55
22. Vodrážka Ondřej VPM7702 R KOS Slavia VŠ Plzeň 103.17 +11.39
23. Zvěřina Petr PHK8204 E OK 99 Hradec Králové 105.07 +13.29
24. Kabáth David ZBM8433 C SK Žabovřesky Brno 106.48 +15.10
25. Seidl Miroslav EKP7402 R VŠTJ Ekonom Praha 107.05 +15.27
26. Jansa Jiří CHT8402 R SK Chrast 107.14 +15.36
27. Král Václav SSU8243 R SK Severka Šumperk 109.50 +18.12
28. Hanslián David LCE7835 C TJ Slovan Luhačovice 113.35 +21.57
Henych Petr VLI6001 R VSK Slavia TU Liberec DISK
Barrable Nick TBM7447 E TJ Tesla Brno DISK
Kovář Miroslav SCP8103 R AC Sparta Praha DISK
Dlabaja Tomáš ZBM8308 E SK Žabovřesky Brno DISK
H21B
14.80 km, 300 m, 19 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Černý Michal PHK8005 R OK 99 Hradec Králové 86.46
2. Žaloudek Petr DKP8304 C SK Kotlářka Praha 87.01 + 0.15
3. Nycz Petr JAM7700 R SK Jamnice 87.08 + 0.22
4. Janata Martin DKP8306 R SK Kotlářka Praha 87.42 + 0.56
5. Kozák Petr VSP6501 R USK Praha 87.46 + 1.00
6. Fučík Karel VBM7246 R VSK MZLU Brno 89.43 + 2.57
7. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 89.50 + 3.04
8. Štěpánek Martin TBM7327 R TJ Tesla Brno 90.01 + 3.15
9. Zuzánek Zdeněk TJN5901 R TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90.49 + 4.03
10. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga Praha 91.03 + 4.17
10. Hanák Pavel STE7101 R SK SKI-OB Šternberk 91.03 + 4.17
12. Pachner Pavel VLI7503 C VSK Slavia TU Liberec 91.23 + 4.37
13. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 91.51 + 5.05
14. Kazda Ondřej SJC8202 R Sportcentrum Jičín 92.23 + 5.37
15. Krejčík Jiří TZL8301 R SKOB Zlín 92.45 + 5.59
16. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 92.49 + 6.03
17. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 92.56 + 6.10
18. Košárek Pavel JAM7100 R SK Jamnice 93.07 + 6.21
19. Skripnik Štěpán SCP7901 R AC Sparta Praha 94.30 + 7.44
20. Habán Ivo TBM7707 C TJ Tesla Brno 94.43 + 7.57
21. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 96.19 + 9.33
22. Novotny Radek PHK7402 E OK 99 Hradec Králové 96.39 + 9.53
23. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga Praha 96.44 + 9.58
24. Oma Jakub TUR8002 E OOB TJ Turnov 96.58 +10.12
25. Kolařík Tomáš BOR7809 E OK Jiskra Nový Bor 97.51 +11.05
26. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga Praha 99.09 +12.23
27. Procházka Tomáš DKP8200 C SK Kotlářka Praha 100.15 +13.29
28. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 101.52 +15.06
29. Kolín Jan JIL7701 C OK Jilemnice 102.17 +15.31
30. Bašus Petr SCP7400 C AC Sparta Praha 108.01 +21.15
31. Jósza Gábor HUN C Budapest Orienteering Team 149.23 +62.37
H21C
13.50 km, 260 m, 21 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 88.25
2. Liščinský Zdeněk TBM8215 C TJ Tesla Brno 89.06 + 0.41
3. Besta Michal JAM7600 C SK Jamnice 89.19 + 0.54
4. Pleticha Richard TCE7502 R TJ Elektrárny Kadaň 90.00 + 1.35
5. Antoš Filip NPA8001 C SK lyžování a OB Nová Paka 90.27 + 2.02
6. Pašek František DKP7600 C SK Kotlářka Praha 92.03 + 3.38
7. Princl Pavel FSP7800 R VŠTJ Stavební fakulta Praha 92.15 + 3.50
8. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 92.40 + 4.15
9. Lebeda Dušan EKP7301 C VŠTJ Ekonom Praha 92.51 + 4.26
10. Gazdačko Jan SHK8404 R TJ Slavia Hradec Králové 93.01 + 4.36
11. Hájek Ondřej TBM7511 C TJ Tesla Brno 93.29 + 5.04
12. Janeček Oldřich MFP8200 C VŠSK MFF UK Praha 93.33 + 5.08
13. Procházka Jiří TBM7633 C TJ Tesla Brno 93.39 + 5.14
14. Přikryl Petr PBM6707 C TJ Spartak První Brněnská 93.47 + 5.22
15. Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko 94.38 + 6.13
16. Gregor Martin CTB7701 C SK Chotěboř 94.54 + 6.29
17. Budík Radek TCE7201 R TJ Elektrárny Kadaň 95.11 + 6.46
18. Ptáček Ondřej TBM7120 C TJ Tesla Brno 95.26 + 7.01
19. Koťátko Zdeněk SJC7701 C Sportcentrum Jičín 95.33 + 7.08
20. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK MZLU Brno 95.34 + 7.09
21. Hepnar Lubomír STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 95.35 + 7.10
22. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 96.07 + 7.42
23. Kořínek Jindřich TUR8406 R OOB TJ Turnov 96.13 + 7.48
24. Palát Petr ABM7415 C KOB MOIRA Brno 96.20 + 7.55
25. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 96.31 + 8.06
26. Jirků Libor EKP8302 C VŠTJ Ekonom Praha 96.40 + 8.15
27. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 96.41 + 8.16
28. Váňa Martin TUR8401 R OOB TJ Turnov 98.31 +10.06
29. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 99.22 +10.57
30. Šafka Jan SLP7704 C SK Slavia Praha 99.23 +10.58
31. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga Praha 99.49 +11.24
32. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 101.54 +13.29
33. Došla Jan TBM7412 C TJ Tesla Brno 103.07 +14.42
34. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 107.02 +18.37
35. Vobr Marek BOR7801 C OK Jiskra Nový Bor 112.13 +23.48
36. Bořánek Petr VSP7000 R USK Praha 115.04 +26.39
37. Stulík Jakub SHK8212 C TJ Slavia Hradec Králové 118.43 +30.18
Hübner Jan CTB7902 C SK Chotěboř DISK
H21D
12.30 km, 160 m, 16 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 71.35
2. Přinda Lukáš VLI7701 R VSK Slavia TU Liberec 73.19 + 1.44
3. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 74.36 + 3.01
4. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum 74.51 + 3.16
5. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga Praha 75.39 + 4.04
6. Fiala Jan BBM7205 C KPKS BETA Brno 77.00 + 5.25
7. Otrusina Jiří ZBM8201 C SK Žabovřesky Brno 78.02 + 6.27
8. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 78.27 + 6.52
9. Holas Tomáš JAM7800 C SK Jamnice 78.47 + 7.12
10. Bučánek Antonín ODR8400 R SKOB Odry 80.14 + 8.39
11. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga Praha 80.30 + 8.55
12. Doucha Jiří SNA7105 C TJ Start Náchod 81.00 + 9.25
13. Novák Jiří NPA7502 R SK lyžování a OB Nová Paka 81.10 + 9.35
14. Král Aleš CTB7801 C SK Chotěboř 84.01 +12.26
15. Černohous Jan JPV8335 C SK Prostějov 84.24 +12.49
16. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga Praha 84.24 +12.49
17. Zrník Tomáš TZL7118 C SKOB Zlín 84.26 +12.51
18. Pavlačka Ondra ODR8100 C SKOB Odry 85.40 +14.05
19. Axman Karel STE8303 C SK SKI-OB Šternberk 85.42 +14.07
20. Dvořáček Petr TBM7013 C TJ Tesla Brno 86.03 +14.28
21. Lenkey Akos HUN C Budapest Orienteering Team 88.15 +16.40
22. Kopec Tomáš VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava 88.18 +16.43
23. Netuka Martin SHK7302 C TJ Slavia Hradec Králové 97.49 +26.14
24. Gyalog Zoltán HUN C Budapest Orienteering Team 98.32 +26.57
Prokop Petr ZBM7908 C SK Žabovřesky Brno DISK
Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak První Brněnská DISK
Procházka Jan DKP8201 C SK Kotlářka Praha DISK
H35A
11.70 km, 155 m, 17 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Zikmund Zdeněk SJC6705 C Sportcentrum Jičín 64.30
2. Vinš Pavel PGP6900 C SK Praga Praha 72.17 + 7.47
3. Voborník Petr CTB6601 C SK Chotěboř 75.54 +11.24
4. Mareček Petr OSN6912 C SK Orientační sporty Nové Měst 76.14 +11.44
5. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 77.00 +12.30
6. Tesař Jiří VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava 79.41 +15.11
7. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 82.48 +18.18
8. Rakovec Michal SCP6901 C AC Sparta Praha 86.57 +22.27
9. Kunčar Vít LCE6602 C TJ Slovan Luhačovice 87.26 +22.56
10. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 91.05 +26.35
11. Čech Tomáš AOP7001 C NORD Slavia Minerva Opava 93.27 +28.57
12. Rydl Jiří TJN7000 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou 110.16 +45.46
Vavrys Petr LCE6413 C TJ Slovan Luhačovice DISK
H35B
10.80 km, 160 m, 16 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 86.29
2. Drábek Jan MKP6700 C SK Meteor Kačerov Praha 87.29 + 1.00
3. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 90.37 + 4.08
4. Kunc Petr MLA6601 C MLOK Mariánské Lázně 90.47 + 4.18
5. Peřinka Jan AOP6301 C NORD Slavia Minerva Opava 92.53 + 6.24
6. Hubáček Libor LCE6721 C TJ Slovan Luhačovice 98.18 +11.49
7. Štarha Vítězslav SSU6603 C SK Severka Šumperk 115.00 +28.31
Stupal František JHB6201 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Killar Marek LTU6801 C Lokomotiva Trutnov DISK
H40A
9.70 km, 135 m, 21 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Ptáček Pavel BBM6508 C KPKS BETA Brno 59.32
2. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 62.18 + 2.46
3. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 63.14 + 3.42
4. Hlaváč Jiří TBM6116 C TJ Tesla Brno 63.16 + 3.44
5. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 65.19 + 5.47
6. Brlica Pavel TBM6517 C TJ Tesla Brno 65.46 + 6.14
7. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 65.51 + 6.19
8. Smutný Michal VAM6201 C OOB Vamberk 66.59 + 7.27
9. Zimermann Pavel KRE6401 C TJ Sokol Křemže 68.35 + 9.03
10. Schuster Martin AOP6502 C NORD Slavia Minerva Opava 68.38 + 9.06
11. Hadač Miroslav AOP6501 C NORD Slavia Minerva Opava 68.50 + 9.18
12. Teringl Radek VCB6502 C TJ OB České Budějovice 68.52 + 9.20
13. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 69.00 + 9.28
14. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 69.15 + 9.43
15. Slezák Libor LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice 69.26 + 9.54
16. Holík Marek TBM6507 C TJ Tesla Brno 69.45 +10.13
17. Claus Carol FYD6401 C Jizerský klub OB Frýdlant 71.30 +11.58
18. Rajnošek Zdeněk KSU6345 C Klub vytrvalostních sportů Šum 71.52 +12.20
19. Jeřábek Luboš JPV6112 C SK Prostějov 72.07 +12.35
20. Řeháček Petr ABR6302 C A-team NOVO Bruntál 72.42 +13.10
21. Končák Jaroslav HLV6321 C Sokol Holešov 75.17 +15.45
22. Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 77.53 +18.21
23. Zítka Jiří ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 85.28 +25.56
24. Teplý Jiří SHK6401 C TJ Slavia Hradec Králové 89.42 +30.10
Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H40B
9.20 km, 135 m, 16 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga Praha 63.15
2. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 67.39 + 4.24
3. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 68.55 + 5.40
4. Hošek Lubomír VCB6101 C TJ OB České Budějovice 69.11 + 5.56
5. Slavík Viktor PGP6300 C SK Praga Praha 69.25 + 6.10
6. Skryja Bořivoj PZR6106 C SKP Žďár nad Sázavou 69.47 + 6.32
7. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 69.58 + 6.43
8. Hájek Jiří PTK6401 C OK Potůčky 71.22 + 8.07
9. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB Železárny Prostějov 72.04 + 8.49
10. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 73.03 + 9.48
11. Petržela Pavel LTU6301 C Lokomotiva Trutnov 73.06 + 9.51
12. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 74.00 +10.45
13. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 78.42 +15.27
14. Chmelař Miroslav JPV6217 C SK Prostějov 78.58 +15.43
15. Hostaš Zdeněk VAM6403 C OOB Vamberk 79.04 +15.49
16. Korčák Marian HAV6508 C SKOB Baník Havířov 79.25 +16.10
17. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 86.49 +23.34
18. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 88.20 +25.05
19. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 90.22 +27.07
20. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 90.49 +27.34
21. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 94.00 +30.45
Vičan Lubomír ABR6501 C A-team NOVO Bruntál DISK
Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
H40C
8.50 km, 100 m, 15 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Kořínek Zdeněk DOK6200 C OK Doksy 77.53
2. Pulec Pavel VBM6201 C VSK MZLU Brno 79.47 + 1.54
3. Pavlů Jaroslav DCE6100 C TJ Sokol Dobřichovice 80.41 + 2.48
4. Mádle Petr SHK6101 C TJ Slavia Hradec Králové 83.23 + 5.30
5. Berka Milan RBK6312 C SK Radioklub Blansko 89.02 +11.09
6. Kubíček Radek PHK6501 C OK 99 Hradec Králové 89.15 +11.22
7. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Baník Havířov 94.29 +16.36
8. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 131.31 +53.38
H45A
8.30 km, 125 m, 15 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 52.01
2. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 52.30 + 0.29
3. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 54.53 + 2.52
4. Škorpil Martin VSP5700 C USK Praha 55.47 + 3.46
5. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 57.04 + 5.03
6. Strachota Jaroslav SSU5600 C SK Severka Šumperk 58.07 + 6.06
7. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 58.43 + 6.42
8. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Měst 60.12 + 8.11
9. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 60.39 + 8.38
10. Kostka Evžen AOP5701 C NORD Slavia Minerva Opava 61.32 + 9.31
11. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 61.48 + 9.47
12. Král Jiří SSU5941 C SK Severka Šumperk 63.01 +11.00
13. Hirš Libor VBM6000 C VSK MZLU Brno 63.08 +11.07
14. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C TJ Tesla Brno 64.59 +12.58
15. Šilhavý Miroslav LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň 65.08 +13.07
16. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 66.09 +14.08
17. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Baník Havířov 66.30 +14.29
18. Dušatko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 67.36 +15.35
19. Dikoš Pavel LDC6002 C KOB Děčín 67.58 +15.57
20. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 70.06 +18.05
21. Krajča Pavel TZL5705 C SKOB Zlín 71.39 +19.38
22. Gazdačko Milan SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové 72.50 +20.49
23. Višňa Milan STE5904 C SK SKI-OB Šternberk 79.22 +27.21
24. Kopáček Miroslav CHT6049 C SK Chrast 92.22 +40.21
Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov DISK
H45B
7.30 km, 85 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Šebesta Vlastislav TBM5807 C TJ Tesla Brno 48.41
2. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 52.10 + 3.29
3. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 54.01 + 5.20
4. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 58.18 + 9.37
5. Minařík Luboš TBM5711 C TJ Tesla Brno 60.54 +12.13
6. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 62.03 +13.22
7. Kolář Karel TJN5701 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62.14 +13.33
8. Šámal Václav PGP5601 C SK Praga Praha 62.37 +13.56
9. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum 62.39 +13.58
10. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 64.29 +15.48
11. Švic Michal PGP5700 C SK Praga Praha 64.32 +15.51
12. Bohunský Vladimír KRN5901 C TJ Loko Krnov 64.34 +15.53
13. Tomaščin Jaroslav C MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha 66.08 +17.27
14. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 66.48 +18.07
15. Dlouhý Jiří DKP5700 C SK Kotlářka Praha 68.37 +19.56
16. Březina Vladimír SSU5847 C SK Severka Šumperk 68.39 +19.58
17. Poklop Lubomír LOL5601 C SK OK Olomouc 70.33 +21.52
18. Přeček Zdeněk SCP5200 C AC Sparta Praha 71.10 +22.29
19. Kodeda Oldřich VPM5901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 72.14 +23.33
20. Lenkey Gyozo HUN C Budapest Orienteering Team 74.53 +26.12
21. Šváb Jan FSP5801 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 75.19 +26.38
22. Moravec Stanislav SOP5801 C TJ Slezan Opava 76.49 +28.08
23. Albert František STE5804 C SK SKI-OB Šternberk 77.47 +29.06
24. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OOB Sokol Žamberk 79.21 +30.40
25. Vohadlo Jiří PGP5701 C SK Praga Praha 80.55 +32.14
Paďour Josef KUN6001 C TJ Sokol Kunvald DISK
H50A
7.80 km, 110 m, 14 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Hruška Jiří OSN5501 C SK Orientační sporty Nové Měst 54.06
2. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 54.08 + 0.02
3. Procházka Antonín DCE5500 C TJ Sokol Dobřichovice 55.26 + 1.20
4. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK lyžování a OB Nová Paka 56.32 + 2.26
5. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 56.34 + 2.28
6. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 56.56 + 2.50
7. Škoda Přemek VLI5301 C VSK Slavia TU Liberec 58.02 + 3.56
8. Hegedus Zoltán HUN C Budapest Orienteering Team 61.43 + 7.37
9. Přinda Oldřich VLI5101 C VSK Slavia TU Liberec 61.59 + 7.53
10. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 62.18 + 8.12
11. Filip Aleš SHK5501 C TJ Slavia Hradec Králové 63.28 + 9.22
12. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 63.44 + 9.38
13. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 64.29 +10.23
14. Telecký Martin BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek 65.29 +11.23
15. Sýkora Jiří AOP5401 C NORD Slavia Minerva Opava 65.59 +11.53
16. Jirka Jiří LOL5501 C SK OK Olomouc 66.12 +12.06
17. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 67.04 +12.58
18. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak První Brněnská 67.19 +13.13
19. Věžník Antonín ADA5505 C TJ Spartak Adamov 70.16 +16.10
20. Krafka Jiří BOR5500 C OK Jiskra Nový Bor 71.59 +17.53
21. Maceček Karel VLI4100 C VSK Slavia TU Liberec 72.41 +18.35
22. Žemlička Zbyněk CHT5501 C SK Chrast 72.57 +18.51
23. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 78.24 +24.18
24. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 86.30 +32.24
H50B
6.50 km, 60 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Jelínek Petr MOV5502 C SKOB Ostrava 52.08
2. Zdráhal Tomáš STE5301 C SK SKI-OB Šternberk 52.42 + 0.34
3. Cabrnoch Jiří DKL5400 C TJ Sparta Doly Kladno 53.07 + 0.59
4. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 53.18 + 1.10
5. Dosoudil Miroslav LOL5502 C SK OK Olomouc 53.45 + 1.37
6. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 54.00 + 1.52
7. Šorm Miroslav DKL5200 C TJ Sparta Doly Kladno 54.59 + 2.51
8. Matras Jaroslav CHT5301 C SK Chrast 55.54 + 3.46
9. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 57.58 + 5.50
10. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 59.19 + 7.11
11. Jaroš Vladimír DCE5400 C TJ Sokol Dobřichovice 60.10 + 8.02
12. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 61.04 + 8.56
13. Žaludek Jindřich TZL5410 C SKOB Zlín 63.43 +11.35
14. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 64.14 +12.06
15. Čevela Jaromír TZL5301 C SKOB Zlín 66.10 +14.02
16. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 67.27 +15.19
17. Jedlička Miroslav LIT5302 C KOB Chemopetrol Litvínov 68.19 +16.11
18. Liberský Mirko MKP5100 C SK Meteor Kačerov Praha 69.36 +17.28
19. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga Praha 69.51 +17.43
20. Brumek Stanislav DKL5201 C TJ Sparta Doly Kladno 73.44 +21.36
21. Denemarek Oldřich BBM5100 C KPKS BETA Brno 80.02 +27.54
22. Chotětický Jan MAS5400 C KČT Aš 80.33 +28.25
H55A
6.80 km, 70 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Švadlena Jiří CHC4601 C KOB Choceň 51.51
2. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 52.00 + 0.09
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 53.30 + 1.39
4. Bílek Vratislav SJC4801 C Sportcentrum Jičín 53.49 + 1.58
5. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 54.08 + 2.17
6. Buriánek Jaromír SCP4700 C AC Sparta Praha 55.45 + 3.54
7. Novák Karel NPA5001 C SK lyžování a OB Nová Paka 57.09 + 5.18
8. Rančák Josef DOK5000 C OK Doksy 57.45 + 5.54
9. Mikan Vladimír SJC4805 C Sportcentrum Jičín 58.01 + 6.10
10. Peterka František TJP4900 C OOB TJ Sokol Troja 59.02 + 7.11
11. Zabloudil Pavel TBM5003 C TJ Tesla Brno 59.13 + 7.22
12. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 59.38 + 7.47
13. Janda Josef KAD4701 C Originální Vivalín team Kadaň 59.44 + 7.53
14. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 59.47 + 7.56
15. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK MZLU Brno 62.33 +10.42
16. Babický Tomáš DLT5001 C OB Rozmarýn Litoměřice 62.56 +11.05
17. Vítek Josef CHT4802 C SK Chrast 63.28 +11.37
18. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 64.12 +12.21
19. Peška Antonín HLV4801 C Sokol Holešov 70.19 +18.28
20. Sláma Duąan TBM4730 C TJ Tesla Brno 73.30 +21.39
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha DISK
H55B
5.80 km, 45 m, 9 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB STAVIMAT Slaný 49.06
2. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 50.10 + 1.04
3. Jirásek Jaroslav SCH4701 C TJ Skalka Cheb 51.22 + 2.16
4. Fiala Miloš KSH4801 C TJ Kašperské Hory 52.53 + 3.47
5. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 53.08 + 4.02
6. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 53.10 + 4.04
7. Rybička Jan CET5001 C TJ Loko Česká Třebová 54.14 + 5.08
8. Kubíček Zdeněk TUR4802 C OOB TJ Turnov 54.40 + 5.34
9. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 56.26 + 7.20
10. Havlík Ivan CHC4602 C KOB Choceň 57.04 + 7.58
11. Starka František CHT4801 C SK Chrast 57.43 + 8.37
11. Stehno Pavel DKP4900 C SK Kotlářka Praha 57.43 + 8.37
13. Rychtecký Josef VCB4801 C TJ OB České Budějovice 59.36 +10.30
14. Novotný Stanislav OOP4800 C TJ Opava 60.24 +11.18
15. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 62.31 +13.25
16. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 63.56 +14.50
17. Perůtka Karel LCE4901 C TJ Slovan Luhačovice 64.36 +15.30
18. Bareš Martin VLI4707 C VSK Slavia TU Liberec 68.58 +19.52
19. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 89.12 +40.06
Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž DISK
Nosál Stanislav SLA4600 C SKOB STAVIMAT Slaný DISK
H60A
6.30 km, 70 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C SKP Žďár nad Sázavou 45.09
2. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 50.34 + 5.25
3. Vlach Oldřich VOV4401 C VSK VŠB TU Ostrava 53.22 + 8.13
4. Procházka Zdenko DKP4300 C SK Kotlářka Praha 54.35 + 9.26
5. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 57.15 +12.06
6. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 57.24 +12.15
7. Tobiška Václav ZAM4401 C OOB Sokol Žamberk 61.59 +16.50
8. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 62.47 +17.38
9. Pospíšil Jiří PZR4321 C SKP Žďár nad Sázavou 65.35 +20.26
10. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 69.24 +24.15
H60B
5.00 km, 45 m, 11 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Novotný František PUL4200 C USK Slavia UJEP Ústí n.L. 41.34
2. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 44.31 + 2.57
3. Gřunděl Ivan SJH4201 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 46.34 + 5.00
4. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 50.04 + 8.30
5. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB STAVIMAT Slaný 50.13 + 8.39
6. Starý Břetislav BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD 53.20 +11.46
7. Sedlář Vladimír AOP4201 C NORD Slavia Minerva Opava 55.50 +14.16
8. Rejpal Petr SCP4100 C AC Sparta Praha 59.13 +17.39
H65A
5.60 km, 55 m, 12 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga Praha 51.36
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 52.57 + 1.21
3. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 54.04 + 2.28
4. Boudný Zdeněk SJI3709 C OK Jihlava 57.02 + 5.26
5. Zemánek Bohumil VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62.17 +10.41
6. Holát František SJH3801 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 63.48 +12.12
7. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 69.55 +18.19
H65B
4.40 km, 20 m, 10 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 44.59
2. Máslo Miroslav SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové 47.05 + 2.06
3. Štindl Vladislav KRE3701 C TJ Sokol Křemže 56.55 +11.56
4. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 59.24 +14.25
5. Langr Jan BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor 60.47 +15.48
6. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 70.25 +25.26
7. Ďurčat Jozef DKP3800 C SK Kotlářka Praha 81.59 +37.00
H70A
4.00 km, 30 m, 12 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Bláha Svatopluk SJP3501 C Slavoj Praha 45.43
2. Semorád Miloš SCP3300 C AC Sparta Praha 47.15 + 1.32
3. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 61.46 +16.03
4. Dvorský Boris SKM3324 C KOB Směr Kroměříž 158.06 +112.23
H75A
3.80 km, 10 m, 9 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 41.53
2. Macoun Jindra PGP2700 C SK Praga Praha 51.16 + 9.23
3. Sita Vratislav SSU3000 C SK Severka Šumperk 56.06 +14.13
4. Uhmann Hubert SSU2600 C SK Severka Šumperk 61.08 +19.15
5. Mack Zdeněk SJP2700 C Slavoj Praha 63.25 +21.32
6. Petr Miroslav TKP2700 C 79.23 +37.30
7. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga Praha 90.42 +48.49
P3
3.50 km, 10 m, 7 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Macháček Lubomír CHC7501 C KOB Choceň 28.00
2. Křeček Jan ZPV9111 B KOB Železárny Prostějov 28.13 + 0.13
3. Ostřanský Filip SSU9243 B SK Severka Šumperk 31.57 + 3.57
4. Pátková Šárka SHK8556 C TJ Slavia Hradec Králové 33.16 + 5.16
5. Šuler Josef TBM6005 C TJ Tesla Brno 33.50 + 5.50
6. Ludvík Vojtěch STB9301 B TJ Stadion Nový Bor 34.02 + 6.02
7. Macháček Milan CHC7701 C KOB Choceň 34.44 + 6.44
8. Korčák Jakub TZL9403 C SKOB Zlín 35.16 + 7.16
9. Hájek Petr ZBM6301 C SK Žabovřesky Brno 36.23 + 8.23
10. Jurčák Karel SOP5101 C TJ Slezan Opava 36.54 + 8.54
11. Smolka Ondřej TJP9401 B OOB TJ Sokol Troja 37.40 + 9.40
12. Novotná Markéta PHK9451 B OK 99 Hradec Králové 37.41 + 9.41
13. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga Praha 39.05 +11.05
14. Záveský Marek CET9001 C TJ Loko Česká Třebová 39.22 +11.22
15. Šponarová Lucie ZAM9151 B OOB Sokol Žamberk 39.56 +11.56
16. Kulhavá Šárka ZAM9351 B OOB Sokol Žamberk 40.24 +12.24
17. Sklenářová Radka SBR9250 B SKOB Bruntál 41.27 +13.27
18. Sklenář Martin SBR9501 C SKOB Bruntál 41.46 +13.46
19. Dlouhá Hana DKP9450 B SK Kotlářka Praha 41.59 +13.59
20. Záveský Filip CET9301 C TJ Loko Česká Třebová 43.23 +15.23
21. Ptáček Pavel BBM9600 C KPKS BETA Brno 46.22 +18.22
22. Sklenářová Lenka SBR6851 C SKOB Bruntál 48.16 +20.16
23. Procházková Marie DCE9550 C TJ Sokol Dobřichovice 48.40 +20.40
24. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Měst 50.20 +22.20
25. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ Start Náchod 50.29 +22.29
26. Kulhavá Eliška ZAM9651 C OOB Sokol Žamberk 50.51 +22.51
27. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak První Brněnská 60.23 +32.23
28. Peřinková Irena BBM6550 C KPKS BETA Brno 61.46 +33.46
29. Klícová Katerina TBM7658 C TJ Tesla Brno 64.54 +36.54
30. Peřinková Petra AOP9451 C NORD Slavia Minerva Opava 72.34 +44.34
31. Pilgrová Anna CET5151 C TJ Loko Česká Třebová 74.39 +46.39
32. Kunčarová Jana LCE9651 C TJ Slovan Luhačovice 76.16 +48.16
33. Provazník Zdeněk TJP4300 C OOB TJ Sokol Troja 76.44 +48.44
34. Pavlů Kateřina DCE9551 C TJ Sokol Dobřichovice 98.28 +70.28
P6
6.10 km, 45 m, 12 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Starosta Pavel VIZ7938 C TJ Sokol Vizovice 35.45
2. Petržela Jan LTU9201 A Lokomotiva Trutnov 37.46 + 2.01
3. Lepšík Petr BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor 38.56 + 3.11
4. Svoboda Ladislav ZBM7523 C SK Žabovřesky Brno 43.09 + 7.24
5. Peřinka Jan AOP9101 B NORD Slavia Minerva Opava 43.33 + 7.48
6. Krajča Martin TZL9012 B SKOB Zlín 44.56 + 9.11
7. Chmelař Lukáš SHK9102 B TJ Slavia Hradec Králové 45.17 + 9.32
8. Schäfer Martin TZL9009 B SKOB Zlín 46.33 +10.48
9. Navara Jakub TZL9017 B SKOB Zlín 46.45 +11.00
10. Liščinský Tomáš TBM8411 C TJ Tesla Brno 48.53 +13.08
11. Petráčková Klára SJI9251 A OK Jihlava 49.07 +13.22
12. Kamenický Tobiáš OSN9339 A SK Orientační sporty Nové Měst 50.56 +15.11
13. Karvánek Matouš BOR9006 B OK Jiskra Nový Bor 51.16 +15.31
14. Doležalová Veronika SHK8753 A TJ Slavia Hradec Králové 52.37 +16.52
15. Mikulecký Jan PHK9202 B OK 99 Hradec Králové 53.08 +17.23
16. Kult Martin LTU9002 B Lokomotiva Trutnov 53.11 +17.26
17. Hýblová Jitka ZBM8956 C SK Žabovřesky Brno 54.45 +19.00
18. Erlebachová Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 59.54 +24.09
19. Trojek Jakub TRC6400 C SKOB BETA Třinec 62.48 +27.03
20. Veselá Anna PTK9252 B OK Potůčky 63.09 +27.24
21. Novotná Tereza PHK9255 B OK 99 Hradec Králové 64.01 +28.16
22. Cabrnochová Eva DKL8450 C TJ Sparta Doly Kladno 64.52 +29.07
23. Záveská Anna CET8851 C TJ Loko Česká Třebová 65.04 +29.19
24. Hájková Monika PTK9150 C OK Potůčky 65.51 +30.06
25. Bělostíková Pavla DCE8851 C TJ Sokol Dobřichovice 66.31 +30.46
26. Mundlová Michaela PTK8850 B OK Potůčky 67.10 +31.25
27. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 68.31 +32.46
28. Pešek Kamil CET8002 C TJ Loko Česká Třebová 70.47 +35.02
29. Kulhavá Jarmila ZAM6751 C OOB Sokol Žamberk 77.29 +41.44
30. Cermanová Petra STH7751 C SK Studenec 78.21 +42.36
31. Kovářová Lenka TJH8652 B TJ OK Tolar 86.31 +50.46
32. Trejtnarová Zuzana KUN9151 C TJ Sokol Kunvald 89.00 +53.15
P8
8.50 km, 100 m, 15 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Ježek Jiří PHK8403 C OK 99 Hradec Králové 56.02
2. Sedlák Radek DOB7500 C KOB Dobruška 57.07 + 1.05
3. Válka Jan SOP7811 C TJ Slezan Opava 63.30 + 7.28
4. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 66.31 +10.29
5. Havlas Jan SHK8908 B TJ Slavia Hradec Králové 69.42 +13.40
6. Berka Milan RBK9011 A SK Radioklub Blansko 71.02 +15.00
7. Vojta Marek SHK8804 C TJ Slavia Hradec Králové 71.39 +15.37
8. Bercha Šimon TEP7700 C Tempo Praha 74.24 +18.22
9. Rouš Pavel VBM8102 C VSK MZLU Brno 79.27 +23.25
10. Šabatka Jan SHK9001 B TJ Slavia Hradec Králové 80.07 +24.05
11. Kobližek Kamil ZAM8001 C OOB Sokol Žamberk 80.53 +24.51
12. Sýkora Bohumil CHC8601 C KOB Choceň 83.32 +27.30
13. Dlouhý Petr DKP8509 C SK Kotlářka Praha 84.32 +28.30
14. Kutlvašr Rudolf VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 85.36 +29.34
15. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 97.25 +41.23
16. Šplíchal Ladislav XXX C 127.24 +71.22
Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová DISK