Kód závodu
050812136
Název
Grand prix Silesia 2005
Datum
12.08.2005
Místo konáníSkripov
Použitá mapaBleska 05
PořadatelAOP - POBO Opava
Ředitel závoduL.Pavelek
Hlavní rozhodčíJ.Sykora
Stavitel tratíM.Hadac
Kategorie
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21B     D21E     D35     D40     D45     D50     D55     D60     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21B     H21E     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     T3     T5    

D10
2.00 km, 15 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Zebrowska Barbara PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 32.49
2. Kozlíková Barbora KRN9551 C TJ Loko Krnov 33.46 + 0.57
3. Bargiel Monika PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 35.27 + 2.38
4. Dragowska Maria PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 38.50 + 6.01
5. Pavlů Kateřina DCE9551 C TJ Sokol Dobřichovice 40.34 + 7.45
6. Procházková Marie SOP9551 C TJ Slezan Opava 47.11 +14.22
D10N
4.00 km, 15 m, 5 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 22.30
2. Coganová Veronika KRN9655 C TJ Loko Krnov 23.56 + 1.26
3. Golonka Karolina PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 24.57 + 2.27
4. Tesařová Jana VOV C VSK VŠB TU Ostrava 26.20 + 3.50
5. Czepczorová Kateřina TRI9651 C TJ TŽ Třinec 26.51 + 4.21
6. Czepczorová Veronika TRI9652 C TJ TŽ Třinec 28.20 + 5.50
7. Zbranková Petra KVS9651 C SKOB Kobra Vsetín 40.30 +18.00
D12
2.00 km, 15 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Novotná Markéta PHK9451 B OK 99 Hradec Králové 22.38
2. Nožková Sára TRI9353 B TJ TŽ Třinec 26.45 + 4.07
3. Laštůvková Petra TRI9350 B TJ TŽ Třinec 28.00 + 5.22
4. Opletalová Bára TRI9355 C TJ TŽ Třinec 29.47 + 7.09
5. Koláriková Lucie TZL9451 C SKOB Zlín 31.33 + 8.55
6. Ivánková Žaneta BFM9351 B SKOB Frýdek - Místek 33.54 +11.16
7. Czepczorová Michaela TRI9351 C TJ TŽ Třinec 34.31 +11.53
8. Pernicová Helena UOL9352 B SK Univerzity Palackého Olomou 34.44 +12.06
9. Svobodová Radka BFM9451 C SKOB Frýdek - Místek 36.02 +13.24
10. Kosová Štěpánka TRI9458 C TJ TŽ Třinec 37.33 +14.55
11. Jarošová Ludmila VRB9350 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 38.40 +16.02
12. Donczew Anna PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 40.26 +17.48
13. Kovářová Veronika TRI9459 C TJ TŽ Třinec 46.33 +23.55
14. Kantorová Dorota TRI9452 C TJ TŽ Třinec 50.17 +27.39
15. Maj Katarzyna PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 56.34 +33.56
16. Haltofová Eva TRI9453 C TJ TŽ Třinec 58.49 +36.11
17. Tesařová Marcela VOV C VSK VŠB TU Ostrava 68.53 +46.15
18. Peřinková Petra AOP9451 C POBO Opava 71.07 +48.29
19. Prochazkova Katerina LBE9350 C TJ Lokomotiva Beroun 71.58 +49.20
20. Gapinska Joanna P16 C LODZ POLSKA 92.30 +69.52
Jarošová Martina VRB9351 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK
Kasza Izabela PL6 C UKS REFLEX RYBNIK POLSKA DISK
D14
3.00 km, 25 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Mezníkova Lucie LBE9150 A TJ Lokomotiva Beroun 28.33
2. Petráčková Klára SJI9251 A OK Jihlava 33.35 + 5.02
3. Šperlíková Eva VRB9151 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 40.46 +12.13
4. Čermáková Magdalena UOL9155 B SK Univerzity Palackého Olomou 41.30 +12.57
5. Mlčochová Alice TRI9251 B TJ TŽ Třinec 41.58 +13.25
6. Kosová Barbora TRI9258 B TJ TŽ Třinec 43.45 +15.12
7. Sklenářová Radka SBR9250 B SKOB Bruntál 44.04 +15.31
8. Žaludková Petra TZL9251 B SKOB Zlín 44.43 +16.10
9. Urbánková Kateřina ONO9250 B SKOB Ostrov 45.26 +16.53
10. Jastrzembská Tereza TRI9256 B TJ TŽ Třinec 46.21 +17.48
11. Šámalová Ludmila PGP9252 B SK Praga Praha 50.16 +21.43
12. Opletalová Eva HAV9250 B SKOB Baník Havířov 50.45 +22.12
13. Válková Tereza VRB9150 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 51.34 +23.01
14. Kociánová Iveta SHK9252 B TJ Slavia Hradec Králové 51.40 +23.07
15. Vyhnálková Milada SOP9151 B TJ Slezan Opava 52.26 +23.53
16. Szubka Barbara PL3 C MOS WROCLAW 52.32 +23.59
17. Novotná Tereza PHK9255 B OK 99 Hradec Králové 54.19 +25.46
18. Stechly Aleksandra PL6 C UKS REFLEX RYBNIK POLSKA 55.18 +26.45
19. Hájková Martina BSC C BIKE SPORT CLUB OPAVA 57.25 +28.52
20. Procházková Zuzana LBE9251 B TJ Lokomotiva Beroun 57.39 +29.06
21. Foltýnová Barbora KRN9152 C TJ Loko Krnov 63.35 +35.02
22. Ory Luca MOM C MOM Budapest 67.19 +38.46
23. Hoffmann Barbara P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 67.47 +39.14
24. Mala Patrycja P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 68.11 +39.38
25. Dyzio Natalia PO6 C WAWEL KRAKOW POLSKA 68.31 +39.58
26. Kot Oliwia PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 69.36 +41.03
27. Lisztwan Kamila PL3 C MOS WROCLAW 71.31 +42.58
28. Pilkowska Alicja PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 73.41 +45.08
29. Kolodziej Paulina PL3 C MOS WROCLAW 76.04 +47.31
30. Mizerová Monika TRI9250 B TJ TŽ Třinec 89.20 +60.47
Foltýnová Dominika KRN9292 C TJ Loko Krnov DISK
D16
4.00 km, 20 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hubáčková Pavla LCE9052 A TJ Slovan Luhačovice 40.16
2. Hadačová Tereza AOP9051 A POBO Opava 48.47 + 8.31
3. Gajda Monika PL8 C UNTS WARSZAWA POLSKA 59.37 +19.21
4. Maliňáková Barbora VIZ9051 B TJ Sokol Vizovice 60.28 +20.12
5. Rossmanithová Kateři AOP8951 B POBO Opava 62.10 +21.54
6. Moravcová Lucie SOP9052 B TJ Slezan Opava 65.09 +24.53
7. Pavelková Klára AOP9054 C POBO Opava 77.02 +36.46
8. Filaber Anna PL8 C UNTS WARSZAWA POLSKA 79.50 +39.34
9. Oherová Petra ODR9050 C SKOB Odry 80.51 +40.35
10. Králová Michaela SSU9092 B SK Severka Šumperk 83.26 +43.10
11. Zítková Lenka ABR9055 B A-team NOVO Bruntál 84.26 +44.10
12. Polewska Joanna PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 86.41 +46.25
13. Wojtowicz Sabina PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 87.17 +47.01
14. WRZESINSKA Agnieszka PL18951 C WKS SLASK WROCLAW POLSKA 93.12 +52.56
15. Králová Kateřina ODR9052 C SKOB Odry 111.51 +71.35
16. Havalová Zuzana AOP9052 C POBO Opava 114.56 +74.40
D18
4.00 km, 35 m, 20 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Latochová Kateřina TRI8850 B TJ TŽ Třinec 54.43
2. Ory Eszter MOM C MOM Budapest 64.56 +10.13
3. Svobodová Jana SMB8753 B SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav 66.38 +11.55
4. Majewska Karolina P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 66.55 +12.12
5. Vyhnálková Lucie SOP8853 A TJ Slezan Opava 67.21 +12.38
6. Moravcová Zuzana SOP8852 B TJ Slezan Opava 68.01 +13.18
7. LeĹniak Magdalena PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 68.24 +13.41
8. Boháčová Lucie PTE8771 B Sokol Ptení 71.02 +16.19
9. Petrová Tereza BFM8751 C SKOB Frýdek - Místek 73.34 +18.51
10. Urbánková Radka ODR8850 C SKOB Odry 89.19 +34.36
11. Steblová Veronika TRC8752 C SKOB BETA Třinec 91.46 +37.03
12. Jarošová Eva TRI8852 C TJ TŽ Třinec 92.20 +37.37
13. Záveská Anna CET8851 C TJ Loko Česká Třebová 110.52 +56.09
14. Duplak Malgorzata PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 129.41 +74.58
D20
5.00 km, 40 m, 19 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Martynková Aneta TRI8657 A TJ TŽ Třinec 54.58
2. Kosinska Maria P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 56.41 + 1.43
3. Kantorová Lucie TRI8654 A TJ TŽ Třinec 67.30 +12.32
4. Wysocka Malwina PO5 C SLASK ORIENTEERING TEAM POLSKA 70.24 +15.26
5. Najbrtová Veronika VMZ8658 C DDM Valašské Meziříčí 101.15 +46.17
6. Deck Anna PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 101.52 +46.54
7. Masopustová Eliška PGP8656 B SK Praga Praha 104.02 +49.04
D21B
5.00 km, 25 m, 23 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga Praha 64.49
2. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 66.33 + 1.44
3. Pavlů Veronika DCE6950 C TJ Sokol Dobřichovice 67.19 + 2.30
4. Křivdová Lenka CHC7251 C KOB Choceň 67.39 + 2.50
5. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 69.58 + 5.09
6. Brodová Gabriela SFM7152 C Sokol Frýdek - Místek 72.00 + 7.11
7. Hoppova Lucie OOP8050 C TJ Opava 79.18 +14.29
8. Sedlářová Pavla HOB7051 C SKOB HOBES Horní Benešov 79.19 +14.30
9. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 82.17 +17.28
10. Vaníčková Ivana LPU8358 C OK Lokomotiva Pardubice 83.10 +18.21
11. Kozlíková Veronika KRN7753 C TJ Loko Krnov 85.00 +20.11
12. Bencurova Jitka LCE C TJ Slovan Luhačovice 87.46 +22.57
13. Bendová Klára HOB8254 C SKOB HOBES Horní Benešov 90.05 +25.16
14. Goldová Jaroslava ODR6350 C SKOB Odry 90.44 +25.55
15. Frýdlová Lenka KRN8659 B TJ Loko Krnov 90.58 +26.09
16. FEDERICS EVA TTT1972 C TATAI TOMEGSPORT ES TAJFUTO 91.03 +26.14
17. Beranová Lenka KRN7656 C TJ Loko Krnov 95.39 +30.50
18. Twardziková Kateřina TRC8150 C SKOB BETA Třinec 100.15 +35.26
19. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 108.05 +43.16
20. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 111.39 +46.50
21. Hostašová Jana MOV8552 C SKOB Ostrava 121.13 +56.24
22. Janas Irena PO5 C SLASK ORIENTEERING TEAM POLSKA 130.50 +66.01
23. Pavlačková Kateřina ODR8450 C SKOB Odry 132.20 +67.31
24. Dragowska Beata PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 138.22 +73.33
D21E
6.00 km, 65 m, 27 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Florkowska Marta P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 60.24
2. Kovaříková Mária TRI6950 E TJ TŽ Třinec 63.58 + 3.34
3. Svobodová Jitka DCE7450 C TJ Sokol Dobřichovice 68.28 + 8.04
4. Zlatníková Irena TZL8052 C SKOB Zlín 72.42 +12.18
5. Čevelová Iva ZBM8151 C SK Žabovřesky Brno 87.05 +26.41
6. Kubisková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 96.23 +35.59
7. Sukeníková Zuzana VOV8353 C VSK VŠB TU Ostrava 96.36 +36.12
8. Herman-Izycka Urszul PO9 C WAT WARSZAWA 143.43 +83.19
D35
5.00 km, 35 m, 23 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C TJ Slovan Luhačovice 54.37
2. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 59.40 + 5.03
3. Tesařová Bohumila VOV6957 C VSK VŠB TU Ostrava 65.27 +10.50
4. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 68.54 +14.17
5. Sadílková Lenka VIZ7055 C TJ Sokol Vizovice 76.23 +21.46
6. Zobaníková Vladimíra RAD6850 C TJ Sokol Radslavice 85.22 +30.45
7. Opletalová Pavlína HAV6652 C SKOB Baník Havířov 85.36 +30.59
8. Mutinská Zdenka HVC6453 C SK Hlinsko 88.39 +34.02
9. Procházková Pavlína LBE6450 C TJ Lokomotiva Beroun 91.19 +36.42
10. Piasecka Zuzanna P10 C 93.20 +38.43
11. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 103.23 +48.46
12. Opletalová Blanka TRI6755 C TJ TŽ Třinec 115.52 +61.15
13. Laštůvková Lenka TRI6650 C TJ TŽ Třinec 134.18 +79.41
14. Tomanová Elena YBM6666 C Klub turistů a lyžařů Brno 143.35 +88.58
15. Poehlmann Světlana AOP C POBO Opava 161.17 +106.40
Suchá Helena YBM6664 C Klub turistů a lyžařů Brno DISK
D40
4.00 km, 35 m, 20 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 C TJ Slovan Luhačovice 52.23
2. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 64.58 +12.35
3. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 65.41 +13.18
4. Korčáková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 68.00 +15.37
5. Vaňáková Milada LOL6252 C SK OK Olomouc 70.44 +18.21
6. Dragowska Marzena PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 73.07 +20.44
7. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 78.04 +25.41
8. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 80.13 +27.50
9. Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 81.19 +28.56
10. Klečková Zina HAV6151 C SKOB Baník Havířov 82.22 +29.59
11. Radics Anna TTT C TATAI TOMEGSPORT ES TAJFUTO 83.32 +31.09
12. Bargiel Beata PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 95.01 +42.38
13. Loysch Greta BEL C KOL 97.52 +45.29
14. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 101.24 +49.01
15. Mutinová Lidmila BFM6151 C SKOB Frýdek - Místek 117.09 +64.46
16. HUBALKOVA IRENA MOV6101 C SKOB Ostrava 121.22 +68.59
Špacírová Danuše UOL5852 C SK Univerzity Palackého Olomou DISK
D45
4.00 km, 35 m, 19 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 62.27
2. Štrossová Jiřina DCE5650 C TJ Sokol Dobřichovice 63.22 + 0.55
3. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 71.11 + 8.44
4. Krochmal Malgorzata PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 73.32 +11.05
5. Wojarska Kamilla PO4 C 88.58 +26.31
6. Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín 99.40 +37.13
7. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 105.16 +42.49
8. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav 114.36 +52.09
D50
4.00 km, 30 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 59.45
2. Grygarová Alena BOV5251 C TJ Baník Ostrava OKD 73.41 +13.56
3. Hamackova Eva LBE5150 C TJ Lokomotiva Beroun 75.12 +15.27
4. Vašková Zdenka UOL5451 C SK Univerzity Palackého Olomou 76.49 +17.04
5. Holasova Dagmar JAM5353 C SK Jamnice 81.28 +21.43
6. Pilgrová Anna CET5151 C TJ Loko Česká Třebová 122.07 +62.22
D55
3.00 km, 30 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 61.21
2. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 66.41 + 5.20
3. Budínová Blanka MOV4851 C SKOB Ostrava 122.49 +61.28
4. Krystyna Deck PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 129.20 +67.59
Zajícová Zdenka AOV C Baník - FIZA Ostrava DISK
D60
3.00 km, 30 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 57.24
2. Boudná Jaroslava SJI4275 C OK Jihlava 77.19 +19.55
H10
2.00 km, 15 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Mudrák Štěpán LCE9601 C TJ Slovan Luhačovice 19.37
2. Sklenář Martin SBR9501 C SKOB Bruntál 20.43 + 1.06
3. Chmelař Martin JPV9505 C SK Prostějov 23.32 + 3.55
4. Vičan Dominik ABR9501 C A-team NOVO Bruntál 24.24 + 4.47
5. Křivda Martin CHC9501 C KOB Choceň 26.00 + 6.23
6. Ptáček Pavel BBM9600 C KPKS BETA Brno 26.57 + 7.20
7. Dragowski Mateusz PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 32.42 +13.05
8. Kunz Jan OTK9601 C Jiskra Otrokovice 44.13 +24.36
9. Skryja Ondřej PZR9502 C SKP Žďár nad Sázavou 47.54 +28.17
Sochacki Bartlomiej PL5 C GALICIA TEAM POLSKA DISK
H10N
4.00 km, 15 m, 5 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Pravda Vojtěch SBR9801 C SKOB Bruntál 21.47
2. Sadílek Jan TZL9601 C SKOB Zlín 26.39 + 4.52
3. Ostruszka David TRI9502 C TJ TŽ Třinec 27.46 + 5.59
4. Kosárek Martin AOP C POBO Opava 28.58 + 7.11
5. Skopal Jakub KRN9602 C TJ Loko Krnov 31.49 +10.02
6. Kotrle Viktor UOL9808 C SK Univerzity Palackého Olomou 41.56 +20.09
7. Ptáček Patrik BBM9800 C KPKS BETA Brno 45.08 +23.21
H12
3.00 km, 30 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hadač Filip AOP9301 B POBO Opava 22.35
2. Hubáček Michal LCE9301 B TJ Slovan Luhačovice 23.48 + 1.13
3. Schuster Marek AOP9303 B POBO Opava 24.46 + 2.11
4. Ludvík Vojtěch STB9301 B TJ Stadion Nový Bor 27.20 + 4.45
5. Argaláš Michal TRI9301 B TJ TŽ Třinec 28.31 + 5.56
6. Sukeník Mojmír KRN9301 B TJ Loko Krnov 28.40 + 6.05
7. Svoboda Marek VBM9301 B VSK MZLU Brno 30.02 + 7.27
8. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 34.00 +11.25
9. Rossmanith Vojta AOP9302 B POBO Opava 39.01 +16.26
10. Korčák Jakub TZL9403 C SKOB Zlín 39.11 +16.36
11. Baran Adrian PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 41.52 +19.17
12. Karásek Vojtěch TRI9401 C TJ TŽ Třinec 60.42 +38.07
13. Suchý Václav ABM9404 C KOB MOIRA Brno 61.38 +39.03
14. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 65.11 +42.36
15. Kotrle Kamil UOL9402 C SK Univerzity Palackého Olomou 68.37 +46.02
16. Ostoj Piotr PL3 C MOS WROCLAW 70.41 +48.06
17. Toman Filip ABM9309 C KOB MOIRA Brno 71.27 +48.52
18. Záveský Filip CET9301 C TJ Loko Česká Třebová 79.33 +56.58
19. Jedraszak Michal P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 131.54 +109.19
Kozlovský Jiří TRI9310 C TJ TŽ Třinec DISK
Gráf Michal TRI9304 B TJ TŽ Třinec DISK
H14
4.00 km, 30 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kantor Ondřej TRI9103 B TJ TŽ Třinec 38.48
2. Peřinka Jan AOP9101 B POBO Opava 45.29 + 6.41
3. Jenes Géza MOM C MOM Budapest 47.55 + 9.07
4. Vičan Michael ABR9101 C A-team NOVO Bruntál 49.51 +11.03
5. Věžník Václav ADA9201 A TJ Spartak Adamov 50.01 +11.13
6. Suchý Jiří SJI9201 B OK Jihlava 51.02 +12.14
7. Sýkora Jan AOP9201 B POBO Opava 52.03 +13.15
8. Gazda Viktor TRI9203 B TJ TŽ Třinec 53.26 +14.38
9. Szturc Václav TRC9102 B SKOB BETA Třinec 55.07 +16.19
10. Sochor Vít HAV9105 B SKOB Baník Havířov 56.57 +18.09
11. Kazda Adam RBK9104 B SK Radioklub Blansko 59.40 +20.52
12. Kamaryt Michal PTK9203 B OK Potůčky 60.46 +21.58
13. Wnek Maciej PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 62.09 +23.21
14. Anc Mateusz PL9 C KS PRZYSZLOSC WLOCHY POLSKA 65.17 +26.29
15. Malacka Tomas VRB9100 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 71.59 +33.11
16. Dutkowski Mikolaj P131992 C UKS ARKADY RASZKOW POLSKA 74.21 +35.33
17. Bartosz David TRI9102 C TJ TŽ Třinec 75.02 +36.14
18. Latala Wojciech PL6 C UKS REFLEX RYBNIK POLSKA 77.10 +38.22
19. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 77.59 +39.11
20. Pietron Pawel PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 79.25 +40.37
21. Pachnik Wojciech PO7 C UKS TUKAN IWINY POLSKA 107.09 +68.21
22. Vít Richard SLA9200 C SKOB STAVIMAT Slaný 110.25 +71.37
23. Vavroš Marian KRN9201 C TJ Loko Krnov 153.13 +114.25
Piasecki Bartosz P10 C DISK
H16
5.00 km, 70 m, 23 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Malý Ondřej VIZ8911 A TJ Sokol Vizovice 41.58
2. Bednařík Antonín VIZ9001 A TJ Sokol Vizovice 42.12 + 0.14
3. Pavlů Ondřej PGP8904 A SK Praga Praha 44.26 + 2.28
4. Pospíšek Marek TBM8907 A TJ Tesla Brno 44.38 + 2.40
5. Jasinski Maciej PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 45.42 + 3.44
6. Petr Jiří BFM8901 B SKOB Frýdek - Místek 46.42 + 4.44
7. Sedláček Michal TRC8901 B SKOB BETA Třinec 50.11 + 8.13
8. Procházka Pavel LBE9000 A TJ Lokomotiva Beroun 51.55 + 9.57
9. Konůpka Petr BFM8902 B SKOB Frýdek - Místek 53.47 +11.49
10. Věžník Antonín ADA9001 A TJ Spartak Adamov 54.28 +12.30
11. Kolárik Jan TZL9013 A SKOB Zlín 54.55 +12.57
12. Legerski Martin TRI9003 B TJ TŽ Třinec 55.52 +13.54
13. Dragowski Kuba PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 57.21 +15.23
14. Wlazik Krzysztof P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 58.37 +16.39
15. Baran Konrad PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 59.10 +17.12
16. Řeháček Jakub ABR8902 B A-team NOVO Bruntál 60.26 +18.28
17. Stefanski Dawid P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 60.29 +18.31
18. Szturc Jan TRC9003 B SKOB BETA Třinec 60.59 +19.01
19. Krajča Martin TZL9012 B SKOB Zlín 61.06 +19.08
20. Opletal Jan HAV9000 B SKOB Baník Havířov 62.22 +20.24
21. Mets Márton MOM C MOM Budapest 62.37 +20.39
22. Masný Jan KRN9001 C TJ Loko Krnov 63.31 +21.33
23. Šesták Jakub RBK9001 B SK Radioklub Blansko 63.54 +21.56
24. Žaludek Jindřich TZL8904 B SKOB Zlín 64.14 +22.16
25. Mistal Mateusz PO6 C WAWEL KRAKOW POLSKA 64.27 +22.29
26. Hladík Jiří VIZ8901 B TJ Sokol Vizovice 65.04 +23.06
27. Wojtynek Sebastian PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 66.56 +24.58
28. Navara Jakub TZL9017 B SKOB Zlín 67.27 +25.29
29. Wlazik Tomasz P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 67.44 +25.46
30. Pernica Jiří UOL9001 B SK Univerzity Palackého Olomou 70.02 +28.04
31. Pavelka Tomáš VIZ9020 B TJ Sokol Vizovice 71.34 +29.36
32. Cygler Slawomir PL9 C KS PRZYSZLOSC WLOCHY POLSKA 78.04 +36.06
33. Wojarski Michal PO4 C 92.07 +50.09
34. Pilkowski Tadeusz PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 98.30 +56.32
35. Pospíšil Jan JPV9039 C SK Prostějov 111.43 +69.45
36. Schulman Szymon P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 113.03 +71.05
37. Záveský Marek CET9001 C TJ Loko Česká Třebová 116.18 +74.20
H18
6.00 km, 75 m, 25 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Maliňák Štěpán KVS8801 A SKOB Kobra Vsetín 58.46
2. Sochor Jan HAV8801 B SKOB Baník Havířov 60.14 + 1.28
3. Zbranek Roman KVS8802 B SKOB Kobra Vsetín 62.42 + 3.56
4. Kamaryt Tomáš PTK8805 B OK Potůčky 64.28 + 5.42
5. Matras Daniel PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 69.13 +10.27
6. Laštůvka Jan TRI8704 B TJ TŽ Třinec 71.18 +12.32
7. Hodek Michal TAP8808 B KOB TRETRA Praha 73.53 +15.07
8. Pietron Piotr PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 77.59 +19.13
9. Hostaš Jiří MOV8803 C SKOB Ostrava 82.32 +23.46
10. Sládek Jan TAP8801 C KOB TRETRA Praha 83.40 +24.54
11. Špacír Jan UOL8805 B SK Univerzity Palackého Olomou 85.22 +26.36
12. Trojek Pavel TRC8803 B SKOB BETA Třinec 92.15 +33.29
13. Lelniak Piotr PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 93.00 +34.14
14. Huber Maciej PO5 C SLASK ORIENTEERING TEAM POLSKA 98.58 +40.12
15. Mucha Karol PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 100.54 +42.08
16. Cetkovský Petr TZL8711 B SKOB Zlín 101.47 +43.01
17. Czajkowski Mateusz PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 110.43 +51.57
18. Matyáš Aleš LBM8733 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 115.22 +56.36
Gorniak Pawel PO3 C ZESPOL SZKOL ZAW.W JASTR.ZDROJ DISK
Spyrka Piotr PO3 C ZESPOL SZKOL ZAW.W JASTR.ZDROJ DISK
H20
7.00 km, 85 m, 29 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Nowacki Lukasz P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 56.57
2. Lecián Martin OOP8503 B TJ Opava 76.18 +19.21
3. Zajíc Vítězslav TAP8610 B KOB TRETRA Praha 84.26 +27.29
4. Soukup Tomáš CEL8606 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 85.40 +28.43
5. Krochmal Adam PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 101.04 +44.07
6. Bernát Petr TRC8606 B SKOB BETA Třinec 109.54 +52.57
Gajkowski Bartosz PO6 C WAWEL KRAKOW POLSKA DISK
H21B
6.00 km, 55 m, 24 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kovalčík Tomáš JAM7300 C SK Jamnice 52.50
2. Kunz Martin BBM7101 C KPKS BETA Brno 53.32 + 0.42
3. Aleš David KSU7517 C Klub vytrvalostních sportů Šum 58.39 + 5.49
4. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 59.14 + 6.24
5. Valík Ondřej SOP7801 C TJ Slezan Opava 60.26 + 7.36
6. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 60.32 + 7.42
7. Fiala Jan BBM7205 C KPKS BETA Brno 60.32 + 7.42
8. Kisvolcsey Akos MOM C MOM Budapest 60.54 + 8.04
9. Fridrich Petr LPU7303 C OK Lokomotiva Pardubice 62.38 + 9.48
10. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 63.52 +11.02
11. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 65.41 +12.51
12. Vláčil Daniel KAM7300 C SK Kamenice 68.02 +15.12
13. Indyka Maciej PO6 C WAWEL KRAKOW POLSKA 71.34 +18.44
14. Urbanec Vit EZL7010 C Přátelé evrop. vrcholů Zlín 71.59 +19.09
15. Vít David SLA7200 C SKOB STAVIMAT Slaný 72.49 +19.59
16. Ptáček Jan PVP7200 C VSK Přírodověda - orientační s 73.49 +20.59
17. POLJANšEK ALEš SLO C AZIMUT IDRIJA-CERKNO SLOVENIA 75.50 +23.00
18. Tejkal Jan ADA8110 C TJ Spartak Adamov 76.59 +24.09
19. JAZBAR JOžKO SLO C AZIMUT IDRIJA-CERKNO SLOVENIA 77.33 +24.43
20. Mika Milan TSO7025 C TSO OTROKOVICE 82.57 +30.07
21. Nosek Pavel TSO7038 C TSO OTROKOVICE 83.16 +30.26
22. Pilgr Aleš CET8001 C TJ Loko Česká Třebová 83.35 +30.45
23. CSOKOR ZOLTAN TTT1980 C TATAI TOMEGSPORT ES TAJFUTO 85.18 +32.28
24. Rosciszewski Marcin PO5 C SLASK ORIENTEERING TEAM POLSKA 90.28 +37.38
25. Mička Marek TSO7023 C TSO OTROKOVICE 91.24 +38.34
26. Kadrman Jiří CET7301 C TJ Loko Česká Třebová 91.37 +38.47
27. Gráf Norbert TRI7300 C TJ TŽ Třinec 93.55 +41.05
28. Hruška Pavel SOP8608 B TJ Slezan Opava 94.43 +41.53
29. Blaha Ondřej OLP7001 C SKP OLYMP Praha 95.07 +42.17
30. Janas Sebastian PO5 C SLASK ORIENTEERING TEAM POLSKA 97.30 +44.40
30. Duch Zdeněk LPU8306 C OK Lokomotiva Pardubice 97.30 +44.40
32. Žebrák Zbyněk MOV7105 C SKOB Ostrava 98.42 +45.52
33. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 100.52 +48.02
34. KENDA KLEMEN SLO C AZIMUT IDRIJA-CERKNO SLOVENIA 101.30 +48.40
35. Vojtíšek Jakub ADA8111 C TJ Spartak Adamov 105.52 +53.02
36. Kuča Petr SOP8606 C TJ Slezan Opava 109.16 +56.26
37. Pešek Kamil CET8002 C TJ Loko Česká Třebová 114.22 +61.32
Bencur Juraj LCE C TJ Slovan Luhačovice DISK
PRIMOžIC ALJOšA SLO C AZIMUT IDRIJA-CERKNO SLOVENIA DISK
Ptáček Pavel PVP7204 C VSK Přírodověda - orientační s DISK
Bencúr Andrej VOV8000 C VSK VŠB TU Ostrava DISK
Frosch Petr LPU7514 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Kubela Tomáš CET7701 C TJ Loko Česká Třebová DISK
Madej Michal BFM8302 C SKOB Frýdek - Místek DISK
H21E
7.00 km, 80 m, 29 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bukovac Palo ZBM8101 R SK Žabovřesky Brno 52.46
2. Vlach Jiří VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava 54.16 + 1.30
3. Košárek Pavel JAM7100 R SK Jamnice 55.36 + 2.50
4. Novák Michal PGP8205 C SK Praga Praha 56.31 + 3.45
5. Tarasiuk Pawel P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 57.09 + 4.23
6. Wozniak Slawomir P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 57.57 + 5.11
7. Nycz Petr JAM7700 R SK Jamnice 59.37 + 6.51
8. Lebeda Dušan EKP7301 C VŠTJ Ekonom Praha 60.06 + 7.20
9. Pavlačka Ondra ODR8100 C SKOB Odry 61.56 + 9.10
10. Kolek Petr CET7501 C TJ Loko Česká Třebová 63.10 +10.24
11. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 63.49 +11.03
12. Dragowski Piotr PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 65.59 +13.13
13. Holuša Jakub JAM8800 C SK Jamnice 66.54 +14.08
14. Marek Navrátil KYL7100 C SK SP Kylešovice 68.49 +16.03
15. Konarczak Dariusz P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 70.02 +17.16
16. Zlatník Lubor TZL7337 C SKOB Zlín 72.16 +19.30
17. Daněk Jiří SOP7101 C TJ Slezan Opava 75.21 +22.35
18. Karel Pilař MAS5501 C KČT Aš 76.57 +24.11
19. Jirka Michal ZBM8403 C SK Žabovřesky Brno 78.24 +25.38
20. Dittrich Petr HOB7701 C SKOB HOBES Horní Benešov 79.07 +26.21
21. Krasuski Bartlomiej PO9 C WAT WARSZAWA 103.45 +50.59
H35
7.00 km, 70 m, 28 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C KPKS BETA Brno 50.43
2. GILLICH GYORGY TTT1968 C TATAI TOMEGSPORT ES TAJFUTO 56.50 + 6.07
3. Tesař Jiří VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava 68.33 +17.50
4. Urbaniak Krzysztof P111967 C Bieniewice OK 70.29 +19.46
5. Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 71.19 +20.36
6. Křivda Ivan CHC6701 C KOB Choceň 71.23 +20.40
7. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 71.57 +21.14
8. Berwing Dieter SVT C SV TU Ilmenau - Germany 73.00 +22.17
9. Antonowicz Jerzy PL8 C UNTS WARSZAWA POLSKA 76.36 +25.53
10. WRZESINSKI Krzysztof PL16801 C WKS SLASK WROCLAW POLSKA 80.00 +29.17
11. Suchý Jiří SJI6601 C OK Jihlava 80.21 +29.38
12. Mutinský Viktor HVC6503 C SK Hlinsko 82.06 +31.23
13. Řeháček Petr ABR6302 C A-team NOVO Bruntál 82.43 +31.60
14. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 84.53 +34.10
15. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 86.12 +35.29
16. Zítka Jiří ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 88.54 +38.11
17. Vičan Lubomír ABR6501 C A-team NOVO Bruntál 90.15 +39.32
18. Szczygiel Marcin PL3 C MOS WROCLAW 106.03 +55.20
19. Herman-Izycki Leszek PO9 C WAT WARSZAWA 108.32 +57.49
20. Vojtko Lubos TBB7001 C SK Terezka Banská Bystrica 135.13 +84.30
21. Pachnik Dariusz PO7 C UKS TUKAN IWINY POLSKA 154.56 +104.13
Piasecki Tomasz P10 C DISK
Pilkowski Pawel PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START DISK
H40
6.00 km, 70 m, 24 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 50.12
2. Kozlowski Jacek P12 C KRAKOW 51.50 + 1.38
3. Dyzio Wlodzimierz PO6 C WAWEL KRAKOW POLSKA 58.27 + 8.15
4. Opletal Jaroslav HAV6200 C SKOB Baník Havířov 59.06 + 8.54
5. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 59.39 + 9.27
6. Chmelař Miroslav JPV6217 C SK Prostějov 60.50 +10.38
7. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 61.49 +11.37
8. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 62.16 +12.04
9. Trojek Jakub TRC6400 C SKOB BETA Třinec 63.35 +13.23
10. Pernica Jiří UOL6501 C SK Univerzity Palackého Olomou 63.50 +13.38
11. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 66.15 +16.03
12. Dragowski Marek PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 66.39 +16.27
13. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 67.35 +17.23
14. Sklenář Miroslav SBR6301 C SKOB Bruntál 68.47 +18.35
15. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 69.52 +19.40
16. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Baník Havířov 71.57 +21.45
17. Gapinski Wlodek P16 C LODZ POLSKA 72.32 +22.20
18. Nedoma Ladislav KNH6016 C Kostelec na Hané 72.53 +22.41
19. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 73.26 +23.14
20. Lech Pawel PO8 C GIBnO AMATOR WARSZAWA POLSKA 74.45 +24.33
21. Bačo Lubomír SOP6201 C TJ Slezan Opava 75.42 +25.30
22. Skryja Bořivoj PZR6106 C SKP Žďár nad Sázavou 76.12 +26.00
23. Holuša Petr JAM6500 C SK Jamnice 82.08 +31.56
24. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 84.55 +34.43
25. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 88.52 +38.40
26. Zebrowski Dariusz PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 88.57 +38.45
27. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 92.03 +41.51
28. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 103.51 +53.39
29. Zbranek Libor KVS6301 C SKOB Kobra Vsetín 109.11 +58.59
30. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 123.36 +73.24
H45
6.00 km, 60 m, 23 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C TJ Tesla Brno 52.31
2. Višňa Milan STE5904 C SK SKI-OB Šternberk 55.43 + 3.12
3. Svoboda Vladimír VBM5715 C VSK MZLU Brno 56.16 + 3.45
4. Dragowski Robert PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 59.18 + 6.47
5. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 61.03 + 8.32
6. Beles Milan SPE5901 C Sokol Pezinok 61.43 + 9.12
7. Wojarski Krzysztof PO4 C 62.09 + 9.38
8. Šámal Václav PGP5601 C SK Praga Praha 62.47 +10.16
9. Chotětický Vaclav MAS5200 C KČT Aš 66.05 +13.34
10. Krochmal Grzegorz PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 69.00 +16.29
11. Kubíček Zdeněk TUR4802 C OOB TJ Turnov 72.56 +20.25
12. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 74.08 +21.37
13. Hostaš Jindřich MOV5901 C SKOB Ostrava 76.35 +24.04
14. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 79.02 +26.31
15. Konstanciak Andrzej PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 80.18 +27.47
16. Moravec Stanislav SOP5801 C TJ Slezan Opava 92.23 +39.52
17. Sallaerts Jacky BEL C KOL 96.51 +44.20
18. Malysa Ján SOP5102 C TJ Slezan Opava 100.38 +48.07
19. Konůpka Petr BFM5702 C SKOB Frýdek - Místek 109.05 +56.34
20. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 110.19 +57.48
21. Albrecht Miloslav SMB5901 C SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav 111.32 +59.01
22. Albert František STE5804 C SK SKI-OB Šternberk 127.57 +75.26
H50
5.00 km, 60 m, 22 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Maj Stefan BBA C KOBRA BRATISLAVA 53.52
2. Věžník Antonín ADA5505 C TJ Spartak Adamov 61.04 + 7.12
3. Miszewski Romuald P15 C RUMAK RUMIA 64.42 +10.50
4. Čevela Jaromír TZL5301 C SKOB Zlín 65.53 +12.01
5. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 66.21 +12.29
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 66.26 +12.34
7. Pospíšil Vojtěch ZPV5517 C KOB Železárny Prostějov 68.15 +14.23
8. Larsson Urban SWE C 68.21 +14.29
9. Sirný Jaroslav OOP5402 C TJ Opava 68.58 +15.06
10. Jaroš Vladimír DCE5400 C TJ Sokol Dobřichovice 70.34 +16.42
11. Dlabaja Vladimír TZL5315 C SKOB Zlín 73.07 +19.15
12. Jelínek Petr MOV5502 C SKOB Ostrava 75.37 +21.45
13. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 76.42 +22.50
14. Žaludek Jindřich TZL5410 C SKOB Zlín 78.04 +24.12
15. Jelínek Roman ADA5506 C TJ Spartak Adamov 79.44 +25.52
16. Deck Wieslaw PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 83.52 +30.00
17. Sukeník Mojmír KRN5202 C TJ Loko Krnov 84.27 +30.35
18. Guga Romuald PL1 C WKS SLASK WROCLAW POLSKA 92.46 +38.54
19. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 99.04 +45.12
20. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 103.03 +49.11
21. Holas Milan JAM5303 C SK Jamnice 107.36 +53.44
22. Wysocki Andrzej PO5 C SLASK ORIENTEERING TEAM POLSKA 114.25 +60.33
23. Vašek Karel UOL5402 C SK Univerzity Palackého Olomou 149.18 +95.26
H55
5.00 km, 50 m, 22 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 54.49
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C SKP Žďár nad Sázavou 58.12 + 3.23
3. Švadlena Jiří CHC4601 C KOB Choceň 69.50 +15.01
4. Peška Antonín HLV4801 C Sokol Holešov 75.03 +20.14
5. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 77.26 +22.37
6. Sonnek Miloš JAM4801 C SK Jamnice 78.19 +23.30
7. Tvrdek Vojtech LBE4900 C TJ Lokomotiva Beroun 82.28 +27.39
8. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 87.15 +32.26
9. Hamacek Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 101.01 +46.12
10. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 102.29 +47.40
11. Kramoliš Jan PVP5000 C VSK Přírodověda - orientační s 105.18 +50.29
12. Zaoral Jan VRB4703 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 113.46 +58.57
13. Blimke Roman PO1 C REFLEX RYBNIK POLSKA 117.16 +62.27
14. Gottfried Jan UOL4602 C SK Univerzity Palackého Olomou 120.40 +65.51
H60
5.00 km, 40 m, 21 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vlach Oldřich VOV4401 C VSK VŠB TU Ostrava 55.50
2. Starý Břetislav BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD 64.52 + 9.02
3. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 69.55 +14.05
4. Gřunděl Ivan SJH4201 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 75.14 +19.24
5. Šmrha František SJI4138 C OK Jihlava 78.23 +22.33
6. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 79.40 +23.50
7. Vyškovský Ivan ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín 80.37 +24.47
8. Bradáč Jaroslav LCE4412 C TJ Slovan Luhačovice 83.26 +27.36
9. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 86.08 +30.18
10. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 86.29 +30.39
11. Žemlík Jan TZL4325 C SKOB Zlín 86.33 +30.43
12. Pietkiewicz Waldemar PL4 C Slask Wroclaw 86.36 +30.46
13. Kroča Josef MOV4501 C SKOB Ostrava 89.54 +34.04
14. Čermák Miloslav UOL4101 C SK Univerzity Palackého Olomou 110.13 +54.23
Jakubec Jaroslav KUN4201 C TJ Sokol Kunvald DISK
H65
4.00 km, 40 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 60.57
2. Boudný Zdeněk SJI3709 C OK Jihlava 67.46 + 6.49
3. Namysl Stanislaw PL4 C Slask Wroclaw 83.06 +22.09
H70
3.00 km, 25 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Koloczek Albín MOV3401 C SKOB Ostrava 154.55
HDR
4.00 km, 15 m, 5 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bernatík Lukáš SFM9801 C Sokol Frýdek - Místek 18.29
2. Strakoš Matěj SFM9901 C Sokol Frýdek - Místek 20.13 + 1.44
3. Svechotova Natalie MOV9751 C SKOB Ostrava 20.25 + 1.56
4. Zobanik Michal AOP C POBO Opava 21.13 + 2.44
5. Cechová Klara AOP C POBO Opava 21.40 + 3.11
6. Ludvík Matyáš STB9801 C TJ Stadion Nový Bor 21.43 + 3.14
7. Leciánová Veronika OOP0051 C TJ Opava 21.56 + 3.27
8. Křivda Tomáš CHC9901 C KOB Choceň 24.56 + 6.27
9. Bencur Juraj LCE C TJ Slovan Luhačovice 25.16 + 6.47
10. Švadlena Michal CHC0101 C KOB Choceň 25.26 + 6.57
11. Korpasová Tereza LBM9898 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 25.42 + 7.13
12. Hendrych Petr ZLH9701 C TJ Zlaté Hory 26.51 + 8.22
13. Bernatíková Hana SFM0201 C Sokol Frýdek - Místek 27.18 + 8.49
14. Hanzal Premysl C 29.08 +10.39
15. Svobodová Barbora BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek 31.29 +13.00
16. Androsz Katarzyna PL6 C UKS REFLEX RYBNIK POLSKA 32.31 +14.02
17. Petráčková Kristýna SJI9851 C OK Jihlava 32.33 +14.04
18. Pavelková Ema AOP C POBO Opava 32.52 +14.23
19. Korpasová Lucie LBM0151 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 33.04 +14.35
20. Radová Kateřina ABM0199 C KOB MOIRA Brno 35.35 +17.06
21. Posker Adam POS C Posker 38.45 +20.16
22. Kantorova Anna TRI C TJ TŽ Třinec 40.34 +22.05
23. Kunz Jiří OTK9801 C Jiskra Otrokovice 40.57 +22.28
24. Jelínek Jan AOP0101 C POBO Opava 41.48 +23.19
25. Balnarová Veronika AOP C POBO Opava 48.06 +29.37
26. Grossová Klára AOP C POBO Opava 51.37 +33.08
27. Kavecký David AOP C POBO Opava 54.20 +35.51
28. Procházková Jana LBE9950 C TJ Lokomotiva Beroun 60.04 +41.35
T3
3.00 km, 25 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Dutkowski Adam P131963 C UKS ARKADY RASZKOW POLSKA 32.27
2. Salajka Pavel LBM5204 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 44.49 +12.22
3. Rezníková Vanda AOP C POBO Opava 46.42 +14.15
4. Hendrych Vlastimil ZLH5601 C TJ Zlaté Hory 47.08 +14.41
5. Polcer Jirí MBE C Polcerovi 50.02 +17.35
6. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 57.43 +25.16
7. Chowanek Kamil PL7 C LUKS LIGOTA KSIAZECA POLSKA 58.15 +25.48
8. Spadlo Lukasz PL7 C LUKS LIGOTA KSIAZECA POLSKA 60.11 +27.44
9. Suchá Eva SJI6851 C OK Jihlava 60.36 +28.09
10. Petráčková Zuzana SJI6552 C OK Jihlava 60.37 +28.10
11. Chmelařová Blanka JPV6779 C SK Prostějov 61.01 +28.34
12. Poljansek Marjanca SLO C AZIMUT IDRIJA-CERKNO SLOVENIA 67.10 +34.43
13. Polcerová Jana MBE C Polcerovi 68.48 +36.21
14. Procházková Martina SOP C TJ Slezan Opava 68.50 +36.23
15. Polcerová Lenka MBE C Polcerovi 70.34 +38.07
16. Sklenářová Lenka SBR6801 C SKOB Bruntál 72.57 +40.30
17. Spadlo Andrzej PL7 C LUKS LIGOTA KSIAZECA POLSKA 82.13 +49.46
18. Chowanek Adam PL7 C LUKS LIGOTA KSIAZECA POLSKA 82.17 +49.50
19. Kozlovska Dagmar TRI C TJ TŽ Třinec 83.07 +50.40
20. Šperlík Josef ODR5500 C SKOB Odry 84.10 +51.43
21. Kazda Bohumil RBK6201 C SK Radioklub Blansko 84.26 +51.59
22. Hubáčková Alexandra SOP7955 C TJ Slezan Opava 84.40 +52.13
23. Zabková Katerina LPU C OK Lokomotiva Pardubice 90.44 +58.17
24. Kantorová Marcela TRI6552 C TJ TŽ Třinec 96.52 +64.25
25. Czepczorová Jana TRI7050 C TJ TŽ Třinec 113.47 +81.20
Klangová Bohumila KSU7699 C Klub vytrvalostních sportů Šum DISK
Kozusnikova Martina ODR C SKOB Odry DISK
Skácel Václav TZL C SKOB Zlín DISK
Moravcova Jana SOP C TJ Slezan Opava DISK
Bartoszová Lenka TRI6651 C TJ TŽ Třinec DISK
T5
5.00 km, 30 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Klečková Lucie HAV8852 A SKOB Baník Havířov 45.05
2. Vrábel Jaromír SBR6102 C SKOB Bruntál 56.37 +11.32
3. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga Praha 59.36 +14.31
4. Pompura Laco TBB6301 C SK Terezka Banská Bystrica 67.20 +22.15
5. Mudráková Tereza LCE7252 C TJ Slovan Luhačovice 67.43 +22.38
6. Hendrych Pavel ZLH8701 C TJ Zlaté Hory 72.12 +27.07
7. Polewski Dariusz PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 74.37 +29.32
8. Kita Waldemar PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 75.49 +30.44
9. Kamaryt Miloš PTK C OK Potůčky 85.54 +40.49
10. Sochacki Witold PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 93.27 +48.22
11. Bucek Petr AOP C POBO Opava 99.11 +54.06
12. Hyjek Adam PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 109.45 +64.40
13. Bargiel Wlodzimierz PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 110.20 +65.15
14. Golonka Marek PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 112.26 +67.21
Simerka Jan PVP7306 C VSK Přírodověda - orientační s DISK
Majda Tomasz PO3 C ZESPOL SZKOL ZAW.W JASTR.ZDROJ DISK
Matras Jozef PL5 C GALICIA TEAM POLSKA DISK