Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO na dlouhé trati
Kód závodu
050522
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Mistrovství ČR v MTBO na dlouhé trati
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
22.05.2005
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha
Kategorie
D
D14-18
DE
H10-14
H14-18
H19A
H19B
H40
HE
P
D
15.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hančíková Bára
TZL8853
SKOB Zlín
73:05
+0:00
2.
Městková Kateřina
VSP7650
USK Praha
75:16
+2:11
3.
Juříková Lenka
TZL7401
SKOB Zlín
76:54
+3:49
4.
Uhnavá Markéta
ZBM8485
SK Žabovřesky Brno
77:43
+4:38
5.
Lamichová Kateřina
PHK8359
OK 99 Hradec Králové
80:44
+7:39
6.
Ryšavá Vendula
ZUP8151
ČZU Praha
81:31
+8:26
7.
Holíková Kateřina
TBM7371
TJ Tesla Brno
82:21
+9:16
8.
Kuchařová Markéta
ZUP8452
ČZU Praha
82:32
+9:27
9.
Kabelová Radka
TBM7898
TJ Tesla Brno
83:22
+10:17
10.
Urbancová Marcela
TBM7659
TJ Tesla Brno
84:17
+11:12
11.
Topinková Monika
BOR8054
OK Jiskra Nový Bor
84:18
+11:13
12.
Matějová Kateřina
VSP8054
USK Praha
84:36
+11:31
13.
Podrábská Marie
VLI7451
VSK Slavia TU Libere
84:43
+11:38
14.
Odvodyová Dana
LPU8355
OK Lokomotiva Pardub
85:36
+12:31
15.
Krafková Ita ml
BOR8156
OK Jiskra Nový Bor
85:44
+12:39
16.
Hanáková Markéta
ZUP7851
ČZU Praha
85:56
+12:51
17.
Piskáčková Zuzana
ZUP8451
ČZU Praha
86:22
+13:17
18.
Víchová Šárka
LPU8352
OK Lokomotiva Pardub
87:08
+14:03
19.
Macková Lenka
ZUP7051
ČZU Praha
87:15
+14:10
20.
Štěpánská Adéla
ZBM8870
SK Žabovřesky Brno
89:09
+16:04
21.
Kasalovská Natália
VBA8554
ŠK Vazka Bratislava
90:20
+17:15
22.
Ryglová Kateřina
TBM7372
TJ Tesla Brno
91:03
+17:58
23.
Heřmánková Lucie
XBM7562
Pell´s MTBO team
92:13
+19:08
24.
Baštová Martina
LPU8453
OK Lokomotiva Pardub
92:41
+19:36
25.
Knížková Anna
LPU8457
OK Lokomotiva Pardub
94:19
+21:14
26.
Illíková Petra
TZL8153
SKOB Zlín
95:08
+22:03
27.
Straková Lenka
KAM6750
SK Kamenice
95:26
+22:21
28.
Nečasová Petra
TZL8155
SKOB Zlín
95:58
+22:53
29.
Augustinová Barbora
BBR8651
KHS Sportful Bike Te
98:37
+25:32
30.
Lemonová Vlasta
SBK7789
KOB Start Blansko
100:42
+27:37
31.
Hojná Silvie
SCP7950
OK Sparta Praha
102:10
+29:05
32.
Trunkátová Andrea
XBM7051
Pell´s MTBO team
103:43
+30:38
33.
Kratchmerová Kateřina
TBM8558
TJ Tesla Brno
104:04
+30:59
34.
Fišerová Radka
PPP
Nerg.
105:02
+31:57
35.
Staňková Veronika
SBK8151
KOB Start Blansko
108:59
+35:54
36.
Myšičková Marie
BOR7056
OK Jiskra Nový Bor
110:08
+37:03
37.
Pavlíčková Iveta
BOR8150
OK Jiskra Nový Bor
113:27
+40:22
38.
Kolářová Helena
LTP8651
TJ Lokomotiva Teplic
118:08
+45:03
39.
Bendová Klára
TUR8250
TJ Turnov
120:07
+47:02
40.
Váchová Ilona
ONO7750
SKOB Ostrov
129:20
+56:15
41.
Novotná Marcela
PVP6050
VSK Přírodověda
138:04
+64:59
42.
Fadljevičová Kateřina
ZUP7951
ČZU Praha
172:54
+99:49
43.
Molcarová Václava
ONO6950
SKOB Ostrov
202:46
+129:41
Švábková Šárka
SMB6552
SKOB Sig-Mat Mladá B
DISK
Sadílková Kateřina
ONO7451
SKOB Ostrov
DISK
Machová Jiřina
BBR8451
KHS Sportful Bike Te
DISK
Vítová Jana
SVA7351
TJ Baník Svatava
DISK
Městková Lucie
TEP7850
Tempo Praha
DISK
Gandelová Alice
TBM7991
TJ Tesla Brno
DISK
D14-18
11.90 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kiacová Zuzka
LPU8954
OK Lokomotiva Pardub
76:34
+0:00
2.
Fajtlová Jana
VPM8802
KOS Slavia VŠ Plzeň
78:42
+2:08
3.
Švábková Lenka
SMB8752
SKOB Sig-Mat Mladá B
79:06
+2:32
4.
Kopalová Markéta
VLI8751
VSK Slavia TU Libere
92:31
+15:57
5.
Haberzettlová Petra
NE40051
100:05
+23:31
6.
Kadlecová Štěpánka
VEY9050
Yetti Vejprty
129:27
+52:53
7.
Macková Lucka
PPP9994
Nerg.
178:12
+101:38
8.
Panochová Alžběta
KAM8950
SK Kamenice
178:30
+101:56
DE
16.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lacigová Michaela
VSP8150
E
USK Praha
86:42
+0:00
2.
Hašková Eva
VPM7352
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
90:04
+3:22
3.
La Carbonara Hana
TBM7652
E
TJ Tesla Brno
90:10
+3:28
4.
Dannowski Anke
DE10051
ESV Dresden MBO
93:33
+6:51
5.
Gigon Michaela
TBM7753
E
TJ Tesla Brno
94:22
+7:40
6.
Folprechtová Jarča
TUR7253
E
TJ Turnov
99:38
+12:56
7.
Roudná Jana
LPU8351
E
OK Lokomotiva Pardub
101:57
+15:15
8.
Pařízková Věra
SMR7151
E
SK SNS Smržovka
103:05
+16:23
9.
Lepšíková Olga
BOR7152
E
OK Jiskra Nový Bor
103:20
+16:38
10.
Kupcová Kristina
HSU7750
E
Horizont klub Šumper
104:07
+17:25
11.
Kraj Anna
PL20052
Polish National Team
105:51
+19:09
12.
Vondrová Kateřina
OKP7250
E
SK OK 24 Praha
105:57
+19:15
13.
Laczak Magdalena
PL20053
Polish National Team
110:34
+23:52
14.
Fajtová Stanislava
VBA8454
E
ŠK Vazka Bratislava
110:56
+24:14
15.
Panas Dagmara
PL20054
Polish National Team
111:09
+24:27
16.
Włodarczyk Anna
PL20051
Polish National Team
115:02
+28:20
17.
Ferstlová Lenka
SMR7750
E
SK SNS Smržovka
115:24
+28:42
H10-14
6.90 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Laciga Jakub
VSP9100
USK Praha
42:06
+0:00
2.
Straková Andrea
KAM9153
SK Kamenice
49:37
+7:31
3.
Ondřej Antoš
SJC9210
Sportcentrum Jičín
62:15
+20:09
4.
Kazík Jakub
CBA9201
Pucov ŠK Bratislava
64:50
+22:44
5.
Mudrák Štěpán
LCE9601
Luhačovice
65:36
+23:30
6.
Panochová Anna
KAM9152
SK Kamenice
86:18
+44:12
H14-18
16.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolehmainen Mikko
AT10001
NF Linz
81:52
+0:00
2.
Bogar František
BOR8904
OK Jiskra Nový Bor
81:54
+0:02
3.
Kudláček Tomáš
TZL8713
SKOB Zlín
92:03
+10:11
4.
Kroupa Jan
LPU8807
OK Lokomotiva Pardub
92:10
+10:18
5.
Moravec Marek
LPU8811
OK Lokomotiva Pardub
94:39
+12:47
6.
Kopal Ondřej
VLI9101
VSK Slavia TU Libere
96:46
+14:54
7.
Soukup Petr
SKL8701
SMS Team Kladno
106:05
+24:13
Vít Richard
SKL9201
SMS Team Kladno
DISK
Zdrubecký Radek
SKL8801
SMS Team Kladno
DISK
Vrabec Tomáš
SCP8701
OK Sparta Praha
DISK
H19A
19.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kříž Libor
LPU7804
A
OK Lokomotiva Pardub
87:11
+0:00
2.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
88:48
+1:37
3.
Zicha Jiří
TZL7701
A
SKOB Zlín
89:11
+2:00
4.
Kvapil Petr
TUR7410
E
TJ Turnov
89:46
+2:35
5.
Vanka Petr
OKP6801
A
SK OK 24 Praha
91:04
+3:53
6.
Vala Radek
BBR8401
A
KHS Sportful Bike Te
91:33
+4:22
7.
Schwab David
TBM7401
A
TJ Tesla Brno
92:26
+5:15
8.
Anděl Robert
BOR8006
A
OK Jiskra Nový Bor
92:38
+5:27
9.
Hradil Jiří
TZL8604
A
SKOB Zlín
92:42
+5:31
10.
Jalový Milan
RBK8347
A
SK Radioklub Blansko
94:13
+7:02
11.
Blažek Martin
TZL7502
A
SKOB Zlín
95:37
+8:26
12.
Jiran Jan
PHK7701
A
OK 99 Hradec Králové
96:31
+9:20
13.
Vít Daniel
BSO7300
A
KOB Baník Sokolov
97:29
+10:18
14.
Preissler Adam
PEH8601
A
SK Peloton Havířov
97:30
+10:19
15.
Urban Jan
SBK7537
A
KOB Start Blansko
97:40
+10:29
16.
Polák Jaroslav
CHA7500
A
OK Chrastava
97:43
+10:32
17.
Prášek Roman
ZUP7701
A
ČZU Praha
98:25
+11:14
18.
Bílý Milan
JES7001
A
KOS Jesenice
98:34
+11:23
19.
Hasman Jan
VPM6901
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
98:35
+11:24
20.
Hendrych Martin
SJI7828
A
OK Jihlava
98:57
+11:46
21.
Kroc Dalibor
VIZ7408
A
TJ Sokol Vizovice
100:30
+13:19
22.
Horák Pavel
VSP7200
A
USK Praha
101:06
+13:55
23.
Svoboda Ladislav
ZBM7523
A
SK Žabovřesky Brno
101:22
+14:11
24.
Poštulka Karel
TPA7141
A
ŠK Panda Topožčianky
102:15
+15:04
25.
Fišer Petr
TZL7501
A
SKOB Zlín
103:32
+16:21
26.
Bašus Petr
SCP7400
A
OK Sparta Praha
104:02
+16:51
27.
Folprecht Eda
TUR7304
A
TJ Turnov
104:48
+17:37
28.
Vít Vlastimil
SVA6801
A
TJ Baník Svatava
105:32
+18:21
29.
Novotný Petr
TZL6601
A
SKOB Zlín
105:46
+18:35
30.
Odvody Zdeněk
LPU8206
A
OK Lokomotiva Pardub
107:28
+20:17
31.
Žíla Vladimír
BOR6800
A
OK Jiskra Nový Bor
108:07
+20:56
32.
Tomeš Petr
TZL7503
A
SKOB Zlín
113:35
+26:24
33.
Trunkát Daniel
XBM7102
A
Pell´s MTBO team
118:43
+31:32
34.
Štáfek Pavel
SKL7401
A
SMS Team Kladno
119:20
+32:09
35.
Fraňo Michal
SPE7501
A
TJ Sokol Pezinok KOB
123:37
+36:26
36.
Havel Tomáš
TUR7904
A
TJ Turnov
123:42
+36:31
37.
Zdrubecký Tomáš
SKL8601
A
SMS Team Kladno
124:50
+37:39
38.
Kejmar Václav
ZUP7402
A
ČZU Praha
141:34
+54:23
Petránek Vít
XBM7337
A
Pell´s MTBO team
DISK
H19B
15.70 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Faltejsek Lukáš
LPU7725
OK Lokomotiva Pardub
76:22
+0:00
2.
Kazík Marian
CBA6601
Pucov ŠK Bratislava
76:43
+0:21
3.
Bogar Leoš
BOR6603
OK Jiskra Nový Bor
79:03
+2:41
4.
Pucherna Jan
ZUP7702
ČZU Praha
79:17
+2:55
5.
Zuzčák Igor
TPA6741
ŠK Panda Topožčianky
79:40
+3:18
6.
Peths Matěj
BBR8501
KHS Sportful Bike Te
80:00
+3:38
7.
Kovařík Radovan
PHK8503
OK 99 Hradec Králové
81:02
+4:40
8.
Prautsch Pavel
VPM7101
KOS Slavia VŠ Plzeň
81:50
+5:28
9.
Mudrák Pavel
ZBM6901
SK Žabovřesky Brno
82:20
+5:58
10.
Matějů Michal
VSP7700
USK Praha
82:31
+6:09
11.
Mencl Miloslav
VSP6505
USK Praha
83:54
+7:32
12.
Škvor Martin
KAM6700
SK Kamenice
84:23
+8:01
13.
Zaoral Petr
SMR7903
SK SNS Smržovka
84:32
+8:10
14.
Hubík Martin
TBM8503
A
TJ Tesla Brno
84:33
+8:11
15.
Pavelek Michal
SPE7902
TJ Sokol Pezinok KOB
84:50
+8:28
16.
Chrást Tomáš
SJC7416
Sportcentrum Jičín
85:12
+8:50
17.
Pucherna Petr
ZUP8002
ČZU Praha
86:02
+9:40
18.
Šíma Oldřich
PZR8712
SKP Žďár nad Sázavou
87:57
+11:35
19.
Šíma Pavel
PZR7838
SKP Žďár nad Sázavou
88:06
+11:44
20.
Grünwald Martin
SBK7903
KOB Start Blansko
88:11
+11:49
21.
Stukbauer Jan
ZUP8101
ČZU Praha
89:36
+13:14
22.
Egyud Patrik
TPA7043
ŠK Panda Topožčianky
90:37
+14:15
23.
Suchánek Ladislav
XBM7008
Pell´s MTBO team
90:43
+14:21
24.
Štěpánský Václav
ZBM6108
SK Žabovřesky Brno
91:09
+14:47
25.
Náhlovský David
TBM6512
TJ Tesla Brno
92:01
+15:39
26.
Pesničák Jan
SMR7902
SK SNS Smržovka
92:02
+15:40
27.
Vrabec Ondřej
SCP8303
OK Sparta Praha
93:04
+16:42
28.
Bozděch Dan
VSP7309
USK Praha
93:05
+16:43
29.
Kopáček Miroslav
CHT6049
SK Chrast
93:07
+16:45
30.
Pekárek Martin
ONO7300
SKOB Ostrov
93:32
+17:10
31.
Zedníček Vaclav
PEH8402
SK Peloton Havířov
94:29
+18:07
32.
Pašek František
ZUP7601
ČZU Praha
97:47
+21:25
33.
Buchtík Ondřej
VLI8101
VSK Slavia TU Libere
98:38
+22:16
34.
Pařízek Petr
SMR7001
SK SNS Smržovka
101:49
+25:27
35.
Urban Hynek
NER6801
Jasoň Drsoň Urban Hy
101:54
+25:32
36.
Bláha Jan
SBK7637
KOB Start Blansko
102:41
+26:19
37.
Kolín Jiří
ZUP7801
ČZU Praha
103:03
+26:41
38.
Antoš Svatopluk
SJC6602
Sportcentrum Jičín
103:06
+26:44
39.
Bergl Tomáš
ZUP7802
ČZU Praha
103:21
+26:59
40.
Šafek Jiří
SBK7638
KOB Start Blansko
104:07
+27:45
41.
Vít David
SKL7201
SMS Team Kladno
105:42
+29:20
42.
Kristinus David
SJI7611
OK Jihlava
107:57
+31:35
43.
Sochor Jan
SBK6922
KOB Start Blansko
109:34
+33:12
44.
Štregl Tomáš
VRL7406
OOS TJ Spartak Vrchl
109:54
+33:32
45.
Korýdek Jan
SCP7601
OK Sparta Praha
115:15
+38:53
46.
Jalový Jaroslav
RBK8145
SK Radioklub Blansko
119:50
+43:28
47.
Král Jan
XBM6903
Pell´s MTBO team
124:16
+47:54
48.
Kopáček Jan
CHT8510
SK Chrast
126:18
+49:56
49.
Panoch Milan
KAM5900
SK Kamenice
128:30
+52:08
50.
Šimek Radek
PPP9985
Nerg.
136:37
+60:15
51.
Dobrovolný Jan
PZR7848
SKP Žďár nad Sázavou
137:43
+61:21
52.
Kaše Jakub
ZUP8004
ČZU Praha
163:43
+87:21
53.
Malý Martin
TBM7610
TJ Tesla Brno
177:43
+101:21
54.
Nováček Štěpán
ONO
SKOB Ostrov
177:53
+101:31
Fujáček Jan
SCP7502
OK Sparta Praha
DISK
Šňupárek Ondřej
ZBM6999
SK Žabovřesky Brno
DISK
Skoupý Jan
STE7001
SK SKI-OB Šternberk
DISK
Lukavec Petr
SMR7800
SK SNS Smržovka
DISK
H40
16.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mlynárik Peter
VBA6501
ŠK Vazka Bratislava
87:31
+0:00
2.
Švábek Karel
SMB6501
SKOB Sig-Mat Mladá B
93:31
+6:00
3.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
KOS Slavia VŠ Plzeň
93:33
+6:02
4.
Nejedlý Petr
TZL5101
SKOB Zlín
94:06
+6:35
5.
Vávra Martin
ZUP6301
ČZU Praha
94:29
+6:58
6.
Kopal Jan
VLI6500
VSK Slavia TU Libere
94:47
+7:16
7.
Valoušek Zbyněk
VLI5600
VSK Slavia TU Libere
95:19
+7:48
8.
Malatin Juraj
CBA6301
Pucov ŠK Bratislava
96:36
+9:05
9.
Peths Pavel
BBR5801
KHS Sportful Bike Te
100:03
+12:32
10.
Kiac Jiří
LPU6305
OK Lokomotiva Pardub
100:59
+13:28
11.
Sladký Ivan
ZBM5513
SK Žabovřesky Brno
104:12
+16:41
12.
Horký Roman
VSP6503
USK Praha
105:28
+17:57
13.
Ráb František
RBK5301
SK Radioklub Blansko
106:35
+19:04
14.
Vrabec Martin
SCP6100
OK Sparta Praha
109:33
+22:02
15.
Horký Milan
PGP6101
SK Praga Praha
116:26
+28:55
16.
Jedlička Jan
VSP6101
USK Praha
126:12
+38:41
17.
Kadlec Luděk
VEY5600
Yetti Vejprty
134:07
+46:36
18.
Městka Václav
TEP5000
Tempo Praha
135:56
+48:25
19.
Burian Ladislav
SCP6002
OK Sparta Praha
136:17
+48:46
20.
Vintr Ivan
TZL4501
SKOB Zlín
137:16
+49:45
21.
Kolář Jaroslav
LTP5802
TJ Lokomotiva Teplic
141:21
+53:50
MS
Cegielka Jan
PL20007
Polish National Team
112:08
+24:37
Autrata Vlastimil
CBA6001
Pucov ŠK Bratislava
DISK
Lepšík Vladislav
BOR5900
OK Jiskra Nový Bor
DISK
HE
26.90 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tomeček Lubomír
BBR7901
E
KHS Sportful Bike Te
108:42
+0:00
2.
Ševčík Martin
TBM7632
E
TJ Tesla Brno
112:04
+3:22
3.
Ticháček Radek
BBR7801
E
KHS Sportful Bike Te
113:12
+4:30
4.
Rygl Jaroslav
XBM7044
E
Pell´s MTBO team
114:47
+6:05
5.
Podrábský Ctibor
VLI7001
E
VSK Slavia TU Libere
117:10
+8:28
6.
Rygl Miroslav
XBM7206
E
Pell´s MTBO team
118:23
+9:41
7.
Laciga Radek
VSP8200
E
USK Praha
118:27
+9:45
8.
Šurgan Štefan
XBM7910
E
Pell´s MTBO team
120:20
+11:38
9.
Tihon Michal
PHK7905
E
OK 99 Hradec Králové
121:04
+12:22
10.
Wohanka Pavel
VRL7501
E
OOS TJ Spartak Vrchl
123:18
+14:36
11.
Jirásek Milan
VSP7403
E
USK Praha
124:29
+15:47
12.
Hašek Ondřej
VPM6902
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
124:49
+16:07
13.
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
125:00
+16:18
14.
Bureš Pavel
XBM7549
E
Pell´s MTBO team
126:13
+17:31
15.
Mach Radovan
TBM6605
E
TJ Tesla Brno
126:38
+17:56
16.
Svoboda Jan
SMR7901
E
SK SNS Smržovka
126:48
+18:06
17.
Šabo Mikuláš
VBA7841
E
ŠK Vazka Bratislava
128:37
+19:55
18.
Kučera Jan
VSP7302
A
USK Praha
130:43
+22:01
19.
Dědek Martin
TUR7405
E
TJ Turnov
131:13
+22:31
20.
Prášil Aleš
SJI7415
E
OK Jihlava
131:37
+22:55
21.
Pilka Matej
SPE8305
E
TJ Sokol Pezinok KOB
132:15
+23:33
22.
Pucherna Eduard
ZUP7403
E
ČZU Praha
132:44
+24:02
23.
Gebas Miroslav
XBM8102
E
Pell´s MTBO team
135:02
+26:20
24.
Entenfellner Peter
AT20001
Austria MTBO Team HS
137:46
+29:04
25.
Kolařík Tomáš
BOR7809
E
OK Jiskra Nový Bor
138:51
+30:09
26.
Vraný Jiří
VLI7504
E
VSK Slavia TU Libere
139:08
+30:26
27.
Sajal Martin
EKP7803
E
VŠTJ Ekonom Praha
139:49
+31:07
28.
Dvořáček Petr
TBM7013
E
TJ Tesla Brno
140:00
+31:18
29.
Haničák Tomáš
XBM7710
E
Pell´s MTBO team
140:36
+31:54
30.
Parzych Michal
PL20004
Polish National Team
142:07
+33:25
31.
Hanák Petr
ZUP7401
E
ČZU Praha
143:20
+34:38
32.
Sikora Tomáš
SFM7001
E
Sokol Frýdek - Míste
147:09
+38:27
33.
Krzeminski Pawwel
PL20001
Polish National Team
147:55
+39:13
34.
Wrzesinski Jacek
PL20005
Polish National Team
148:27
+39:45
35.
Sanak Adam
PL10001
Kometa Gliwice
153:10
+44:28
36.
Blachut Igor
PL20002
Polish National Team
158:53
+50:11
37.
Sokalski Krzysztof
PL20006
Polish National Team
160:56
+52:14
Laššo Petr
TUR7722
E
TJ Turnov
DISK
Ritter Aleš
ONO7401
E
SKOB Ostrov
DISK
Sommer Michael
VSP7600
E
USK Praha
DISK
Šňupárek Martin
XBM7107
E
Pell´s MTBO team
DISK
Votoček Filip
BBR8402
E
KHS Sportful Bike Te
DISK
Laciga Zdeněk
VSP5200
E
USK Praha
DISK
Šrůta Milan
BOR7703
E
OK Jiskra Nový Bor
DISK
P
6.90 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cabala Aleš
PPP9988
Nerg.
38:51
+0:00
2.
Novotná Markéta
VSP7051
USK Praha
41:00
+2:09
3.
Lacigová Ivana
VSP5950
USK Praha
41:27
+2:36
4.
Matějů Ivan
UVP4600
TJ Slovan ÚV ČSTV Pr
43:32
+4:41
5.
Mudráková Míša
ZBM7551
SK Žabovřesky Brno
47:31
+8:40
6.
Puchernová Veronika
ZUP7453
ČZU Praha
52:07
+13:16
7.
Hančíková Míša
TZL6559
SKOB Zlín
60:23
+21:32
8.
Kopová Martina
PPP9986
Nerg.
64:30
+25:39
9.
Udržal Lukáš
PPP9993
Nerg.
65:10
+26:19
10.
Hybnerová Lucie
PPP9987
Nerg.
66:26
+27:35
11.
Jana Kohoutková
PPP9989
Nerg.
104:43
+65:52
Sladká Zora
ZBM6059
SK Žabovřesky Brno
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz